Alcmaria Victrix. Alcmaria I Bloemendaal I ;l Radlo-Hoebje. Zondag, 7 FebruarL Hilversum, H.D.O., 1050 M. 9.30 v.m. Kerkdienst uit de Gereformeerde Kerk te Maassluis. Preek van Ds. Akkershuis. 5.45 Kerkdienst uit de Hervormde Kerk te Bode- graven. Preek van Ds. Pott. 8.—Persberich- ten, voetbaluitslagen. 8.10 Concert door het H. D. O.-orkest, onder leiding van Fr. Lup- gens. Solisten: Mej. Mies Haselun, sopraan. rrans le Coultre, viool. Daventry, 16Q0 M. 10.50 Tijdsein, weerbe richt. 3.50^6.05 Concert door de band van de Royal Lancers (Prins van Wales). F. Kel- sey, bariton. M. Mukle, cello. 4.35 Een Dickensvertelling. 5.50—6.05 Lezing: The George Borrow of modern times. 8.20 Het luiden van de klokken van Croyland Abbey 8.30 Kerkdienst. 9.— Zang door het Cathe- draalkoor van Christ. Church, Oxford. 9 20 Weerbericht, nieuws. 9.35. Koorzang. 10.30 10.50 W. Ascott, sopraan. ParijS ttRadio-Paris", 1750 M. 1.05 Con cert Lucien Paris, (piano-viool-cello). 2.05 Nieuws. 8.35 Causerie. 8.50 Havaspersberich- ten en wedstrijduitslagen. 9.05—10.20 Dans- muziek. Kdnigswusterhausen, 1300 M. 10 50— 12.10 Concert. Orkest, kamerkoor, M. Schulz, cither. 7.5©9.20 Concert. G. Piatigorsky, cello, B. Seidler Winkler, piano. R. Kikars- ki, piano, H. Miihlhofer, declamatie. G Wie trowetz, viool. 9.50—11.20. Dansmuziek. Brussel, 26 M. 8.50 Concert. Melle May- rac, sopraan. 10.20 Nieuws. Munsier, 410 M. 8.20-9-20 Werken van Handel door orkest. K. Marstaller, harp. .9.2010.20 Klokkengelui van den Dom in fKeulen. 10.50—11.50 Concert. 2.50—3.50 ^Concert. 3.50 Voordrachten door Ludwig Tfardt. 4.50 Schaakles. 5.20 „Der Westf. 'Bauer", lezing. 5.50 Lezing: Staatgutbehand- lung und Pflanzenschutz. 6.20—10.20 Af- scheidconcert van de radiotentoonstelling in Maandag, 8 Februari. Hilversum, H.D.O., 1050 M. 12 en 7 30 Politieberichten. 5.-6.— Kinderuurtje, ver- zorgd door Mevr. Ant. van Dijk. 6.05—7 05 Concert door het H. D. O.-orkest, onder lei ding van Fr. Lupgens. 7.05—7.35 Radio- praatje. Eenvoudige radiotheorie, door den heer R. Swierstra. 7.45 en 10.— Persberich- ten. 8.10 Concert door het Meredyl-kwartet. Solist: Anton Dirks, bariton. Daventry, 1600 M. 10.50 Tijdsein, weerbe richt. 11.20—1.20 Concert door het radio- kwartet en solisten (contra-alt, tenor, viool). I.202.20 Tijdsein, weerbericht. Orgelcon- cert. 3.35 Lezing voor scholen. 4.20 Tijdsein, lezing: The old and new woman of Japan. 4.35 Muziek door het Ital. orkest de Pietro. 5 35 Kinderuurtje. 6.20 Dansmuziek. 6.50— t7.20 Omroep voor Europa. 7.20 Tijdsein Big Ben, weerbericht., nieuws. 7.45 Pianoconcert. Composities van Liszt. 8.—Lezing: The South African student's tour, gei'll. met mu ziek. 8.20* Concert v. d- band van H. M. Royal Air force. Volksliedjes, zang. 9.— „The com- plet angler", dualoog. 9.30 De band en man- dolinemuziek. 10.20 Tijdsein, weerbericht, nieuws. 10.5011.20 Muzikale consequentie II2012.20 Da nsmuziek. Parijs „Radio-Paris", 1750 M. 12.50 Con cert Lucien Paris (piano, viool, cello). 2.05 Nieuws. 5.05 Orkestconcert. 8.50 Lezing: Le dacfit. Zij namen den 22-jarigen zoon mede en na een scherp verhoor viel deze door de mand en bekende de schuur in brand te heb ben gestoken met het oog op de verzekerings- premie. s NAAR DOORN. Behalve de smid J. Luijt zijn gistennorgen eveneens van Wieringen naar Doorn gegaan am den ex-kroooprins van Duitschland, die hen daartoe had uitgenoodigd, te bezoeken, zijn vroegere chauffeur J. Bruul en de daises E. en T. Luijt en M. Lont. DE WATERSNOOD. De minister van binnenlandsche zaken en landbouw, jhr. de Geer heeft een bezoek ge- bracht aan de gemeente Herten en het daar- bij behoorende gehucht Ool, die zoo zwaar door den watersnood werden getroffen. Ook in Noord-Limburg werden eenige plaatsen bezocht. Uit Grave. Sedert gisteravond is de Maas voor deze gemeente nog 35 c.M. gewassen, zoodat ook de hooger gelegene uiterwaarden reeds groo- tendeels zijn ondergeloopen en verwacht wordt, dat vanavond het water van dijk tot dijk zal staan. De peilschaal te Grave teekent thans 0.75 M. plus N. A. P. Het werk aan de gaten te Dreumel heeft men moeten staken, omdat de terreinen Van waar de grond moet worden gehaald, door den was van de Maas onder water staan. Daar het Maaswater hooger staat dan het vloedwater, is de Dreumelsche sluis gesloten Het vloedwater is eenige c.M. gewassen, waarschijnlijk ten gevolge van de kwel. Namens het Convent der Commenderij Ne derland van de Johanniter-Orde is een bedrag van 500 aan de Koningin en den Prins der Nederlanden aangeboden ter gelegenheid van hun zilveren huwelijksfeest. Dit bedrag, door de leden bijeengebracht met de bedoeling, het Koninklijk echtpaar een bloemenhulde aav te bieden, is, overeenkom- stig den door H. M. en Z. K. H. uitgespro- ken wensch, bestemd tot leniging van den nood veroorzaakt door den watersnood, meer speciaal voor de verpleging van zieken en ge- wonden. MORGIEff 2 UUR hij weigerde hierop in te gaan, de politie ge- waarschuwd. Dr. Blcch daarentegen deelt in de rechtsche pers mede, dat hij bij zijn vericla- rmgen blijft en dat Gdbel wel degelijk ge- tracht heeft zich voor zijn stilzwijgen te la- ten betalen. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, naar waarnemingen, verricht in den morgen van 6 Februari. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 783.7 te Hana- randa. Laagste barometerstand 743.4 te Valentia. Verwachting (van den avond van 6 Fe bruari tot den avond van 7 Februari): Wellicht tijdeijlk krachtige oostelijke tot zuidelijken wind, half tot zwaarbewolkt of betrokken, wellicht een weinig sneeuw of re- gen, kouder in het noord-oasten. RroTinciaal nieuws beau voyage, Afrique du nord (Tunise, A! gerie, Maroc). Daarna orkestconcert. Konigswusterhausen, 1300 M. 7.20—9.20 Opvoering van „Der arme Heinrich", muziek- drama in 3 acten, van H. Pfizner. le en 2e acte: Heinrich's Burg in Schwaben. 3e acte Klooster in Salerno Speelt in 1100. 9-50 11.20 Dansmuziek door de Tanzkapelle. Brussel, 262 M. 7.50 Aansluiting van het Theatre de la monnaie. Concert door de Fan fare royale Phalange artistique de Bruxelles 8.50 Fragmenten uit de operette „Petit Faust Herve. 9.20 en 10.20 Nieuws. Miinster, 410 M. 12.351.50 Orkestcon cert. Beethoven, Berlioz, Liszt, Tschaikowsky 3.35 Orkestconcert. Orkest en solisten (so praan, piano). 5.45 Een half uurtje Rijnland- sche humor. 6.20 Voorlezing uit de werken van R. Dehmel. 7.50 Lezing: Wagner 8 20 Lezing: Streifzuge in das Gebiet der moder nen Biologie- 8.50 Concert. Orkest en zangso listen. Werken van R. Wagner. Wenken omtrent ons programma zullen wij steeds gaarne ontvansren en overwegen. R T. P HET CONFLICT BIJ DE TRAM ZUTPHEN—EMMERICH. Herhaalde bemiddelingspogingen. Naar wij vernemen is gistermiddag een tweede poking gedaan om in het conflict bij de tram Zutphen-Emmerich bemiddelend op te treden. Deze stappen zijn ondernomen ,door de h.h. Ds. Groenteboer, predikant der Ned. Herv. Gem., Ds. van Pernis, predikant der Geref. Kerk en pastoor Dr. IJsselmuiden. Dit Comite had te een uur in de R. K. Pas torie een bespreking met de heeren Moltma ker, Petersen en Van Delft, Hoofdbestuursle- ,den der Nederlandsche Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel, en te twee uur in het Heerenlogement met de heeren Kuiper, ■RoSll en Nepveu, vormende het bestuur der Werkgeversorganisatie. Deze laatste confe rence duurde verscheidene uren. De stakingsleiding heeft zich tegenover het Comite bereid verklaard een redelijke oplos- sing van het conflict te willen aanvaarden, doch hierbij nadrukkelijk medegedeeld, dat de bereidheid minder groot is dan voor het uit- breken van dit conflict. f Zaterdagmorgen komen de heeren bemid- delaars wederom in de R. K. Pastorie bijeen teneinde na te gaan of de besprekingen van heden aanleiding kunnen zijn tot het doen .van verdere stappen. Zaterdag of Maandag arriveert wederom een nieuwe autobus voor de stakers, zijnde een geschenk van het Per- sorieel der Haagsche Tram. BRANDSTICHTING Gisteravond laat ontdekte een voorbijgan- ger brand in de hooischuur bij de boerderij van de weduwe Van der Kolk te Zwollerker- spel. Hij wekte de bewoners, die schijnbaar al naar bed waren. Doordat de brand spoe- dig ontdekt werd, gelukte het het vuur tot de schuur te beperken. Deze brandde echter ge- ■heel uit; 40 kippen kwamen hierbij om Een groote hoeveelheid hooi, wagens en land- bouwgereedschappen verbrandden mede De boerderij was verzekerd bij de Mij De Neder landen van 1845. Reeds dadelijk vonden de marechaussees van Zwolle de omstandighe- den .waaronder deze brand was ontstaan ver- HET BE'LEID VAN DEN DIRECTEUR VAN GEMEENTEWERKE'N TE LEEUWARDEN. Te Leeuwarden stellen B. en W. den raad voor, den heer L. H. E. van Hylckema Vlieg, directeur van Gemeentewerken, met ingang van 15 Februari a.s. eervol ontslag te verlee- nen onder doorbetaling van zijn netto jaar- wedde tot 15 Februari 1928. Aan de uitvoerige toelichting ontleent de Tel. het volgende: In den loop der tijden is de ervarmg opgedaan, dat sterk moest wor den getwijfeld, of de woorden van den di recteur wel altijd overeenkomstig de waar- heid waren. Reeds ineen besloten vergade- ring in 1924 hebben B. en W. den raad me degedeeld, dat zij het vertrouwen in den di recteur geheel hadden verloren, terwijl zoo wordt aangevoerd bovendien diens be- leid van het beheer van den dienst zoodanig was, dat ambtenaren bij gemeentewerken zoo- veel mogelijk alle samenwerking met hem trachtten te vermijden. Naar aanleiding van een toen in geheime ziiting door den raad genomen besluit, heb ben B. en W. den directeur in overweging gegeven, zelf ontslag uit zijn betrekking te vragen, waarna hem dan nog twee jaar sa- laris zou worden uitgekeerd. Daaraan heeft hij geen gevolg gegeven. Na dien hebben B. en W. hem nog een voorcfeeliger financieel voorstel gedaan, het- geen neerkomt op een schadeloosstelling van ongeveer 25.000. Noch van het een, noch van het ander heeft de heer Van Hylckema Vlieg willen weten. Ondertusschen heeft de directeur adressen tot den raad gericht, om een commissie van deskundigen te benoe- men, die het hem ten laste gelegde zou onder zoeken. B. en W. stellen voor, daarop niet in te gaan, maar, zooals gezcgd, den directeur on- gevraagd ontslag te verleenen. De heer Van Hylckema Vlieg bekleedt zij-n tegenwoordige functie sinds 1 Aug. 1919. Te- voren was hij directeur yan gemeentewerken te Vlaardingen. Dinsdag zal deze kwestie in den Raad worden behandeld. KORTE BERICHTEN. De Koningin-Moeder is hedenochtend 10 uur 24 min. van Den Haag naar Het Loo vertrokken, vergezeld van de hofdame baro- nesse Van Ittersum en den kamerheer mr. graaf van Limbmurg Stirum. Zij keert Dins- dagnamiddag a.s. in Den Haag terug. Te Swa'men is gister brand ontstaan in dc stoomdakpannenfabriek van de firma Schouwenberg. Machine- en persenkamers zijn geheel uitgebrand. Er zijn duizendc-n pan nen veniieid. Verzekering dckt de schade. UIT KOEDIIK. BURGEMEESTER KOOIJMAN. Na een geduldig gedragen lijden is burge- meester Kooijman gister in den ouderdom van 65 jaar overleden Met hem is in de gemeente een man heen- gegaan, die zich, door zijn werkzaam leven, de achbng van de ingezetenen wist te verwer- ven. Krachtens zijn ambt moest hij wel eens op een wijze handelen, die de instemming niet had van een groep ingezetenen, d-och slechts eenmaaL bij het ontslag van den onderwijzer Jongsma, vond hij een groote groep van de bevolking tegenover zich. Wij weten, dat burgemeester Kooijman noode tot dit ontslag medewerkte, krachtens zijn ambt gevoelde hij zich hiertoe echter ge- noodzaakt. Burgemeester Kooijman was als hoofd van de gemeente en als leider van den raad een man, die eerbied wist af te dwingen door zijn groote kennis en werkkracht die hij ontwik- kelde. Als gemeente-secretaris verrichtte hij tal van jaren de werkzaamheden ter secretarie geheel alleen. Tijdens zijn 33-jarige ambtsvervulling was hij slechts eenmaal, en toen no# tengevolge van ziekte, als voorzitter van den raad afwe- zig. Ook met het vereenigingsleven in de ge- meente leefde burgemeester Kooijman medfe. Waar dit noodig was stond hij voor de belan- gen van Koedijk pal en met voldoening kan geconstateerd worden, dat onder zijn bestuur te Koedijk verschillende zaken ten bate van het algemeen belang tot stand kwamen. Wij noemen in dit verband de electrificatie de watervoorziening, de centrale slachtplaats en de volkswoningbouw. Veel deed burge meester Kooijman ook om den zoo noodigen verbindingsweg tusschen Koedijk en St. Pan- eras tot stand te brengen. Dat hij de verwe- zenlijking van dit jarenlang nagestreefde plan met mocht beleven, kan geenszins aan hem worden geweten. De raad zal o. i. goed doen om met kracht te blijven streven dezen verbindingsweg tot stand te brengen. In de Vereeniging van Burgemeesters en Secretarissen was Willem Kooijman ook een geziene persoonlijkheid, zoodat hij ook bui- ten de grenzen van zijn woonplaats zich in de eerbied van velen mocht verheugen. Zijn nagedachtenis zal zeker in deze ge meente in dankbare herinnering worden be- waard een groote toum£e door Nederland malcen en zal hij op Vrijdag 12 Februari a.s. te Alk- maar om 8 uur in de zaal „'t Gulden Vlies" optreden. Lamond Is hier in Holland vaak opgefre- den, overal met enorm succes. Wii laten hier- onder eenige critieken volgen welke over zijn concerten werden geschreven „Nieuwe Rotterdamsche Courant" van 15 Maart 1925: Wij weten al sedert jaren, dat deze kunstenaar als Beethoven-spder een wereldberoemdheid isdat was weer de echte Lamond, die ook de finale op meester- lifke wijze vertolktMen huldigde den vermaarden kunstenaar geestdriftig „Het Vaderland" van 16 Maart 1925: zooals Lamond speelde, leek me een compket wonder. Zulk stout spel, technisch zoo volkomen en veelzijdig vergeestelijkt, be- hoort wel tot de zeldzaamhedmalleen aan te hooren door een Lamond, die wonder- baarlijk klavierspel van de hoogste orde geeftDe groote Schot is met een verba- zende geestdrift ontvangen en toegejuicht EEN MOOI STOKJE WERK. De heer Bruin, billardfabrikant, Spoor- straat, alhier, heeft in zijn winkel een aardig billardje geetaleerd, dat een speelvlak heeft van 0.75 M. en 1.50 M. Dit billardje is in opdracht van een heer uit Indie vervaardigd en zoo geconstrueerd, dat het op gemakkelijke wijze in een tafel ver- anderd kan worden, waardoor dit kamerbil- lard vrij van belasting is. De prijs is zoo laag, dat ze voor billardlief- hebbers geen bezwaar kan zijn zich iets der- gelijks aan te schaffen. WERK OPGEDRAGEN. Burgemeester en Wethouders hebben het leggen van rioleeringen en het maken van trottoirs in de Langestraat opgedragen aan den laagsten inschrijver, den heer S. C. Spierenburg alhier. REGELING VAN DEN ZONDAGS- EN NACHTDIENST IN DE APOTHEKEN TE ALKMAAR GEDURENDE 1926. Op 7 Februari zal geopend zijn de apo- theek van mevrouw Schouten-Oele, Koor- straat 47. Op Zon- en Feestdagen en gedurende dien nacht is slechts een der apotheken geopend. De andere apotheken zijn gesloten van des avonds 8 uur (Zaterdags 10 uur) tot den vol- genden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende de daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. A h te middeling maakt bekend, dat op heden de volgende werkzoekenden bij zijn dienst staan ingeschreven 2 bakkers, 1 bankwerker, 1 behanger, 2 be« tonwerkers, 1 boekbinder, 2 boerenarbeiders, 3 chauffeurs, 1 colporteur, 1 drukker-zetter, 1 electricien, 17 grondwerkers, 4 kantoorbe- dienden, 4 kleermakers, 1 klinker, 1 loopjon- gen, 1 loopknecht, 1 mach. stoker, 1 machine- zetter, 2 magazijnbedienden, 10 metselaars, 2 meubelmakers, 21 opperlieden, 2 pakhuis- knechts, 1 reiziger, 20 schilders, 3 schippers, 1 schoenmaker, 3 sigarensorteerders, 1 siga- renkistenplakker, 25 sigarenmakers, 3 smeden 2 steenbikkers, 1 stoker, 2 suikerwerkers, 18 timmrlieden, 3 tuinlieden, 1 uitvoerder, 1 voe- ger, 2 voerlieden, 1 wagenmaker, 2 werkstes, 2 zadelmakers en 80 losse arbeiders. Plaatsingen gedurende de afgeloopen week: 1 loodgieter, 1 metselaar, 2 schilders, 3 tim- merlieden, 1 tuinman, 1 werkster en 2 losse arbeiders. Alkmaar, 6 Februari 1926. De Directeur, P. KIKKERT. Bioscopon. BEKENDMAKING. De Directeur van den Gemeentelijken Dienst der Werklooeheidsverzekering en Arbeidsbe- Theater Cinema Americain. De Dwaas. Een zeer ernstig filmwerk, dit spel van I strijd voor het hoogste recht. Een geheel ander genre, dan de vorige week in dit theater werd vertoond, maar daarom niet minder interessant. Met groote aandacht werd deze mooie film gevolgd. Een dwaas noemt men Daniel Gilchrist, den jongen hulpprediker, omdat sij zijn for tuin aan de armen gaf en niet; wilde ver kondigen in strijd met zijn beginselen en ge- van 6 Februari 1926. Opgave van Noordhollandsch Landbouwcrediet. AIKMAAR, 6 Febr. 1926. N. V. Eiervei- ling Noordhollandsch Noorderkwartier. Aanvoer en prijzen /an heden waren als volgt: 54000 stuks Kipeieren 50/52 f 3 10— f 9.60; 56/58 f 9.60— f 10.20; 58/60 10 20 tot f 10.40; 60/62 10.30— f 10.60; Bruin 10 3010.60. Eendeieren 750 stuks f 9.70. Stadsnieiiws Biiiteiilaiid. EEN OVERVAL IN EEN TREIN. Een B. T. A.-bcricht uit Riga meldt, dat twee diplomatieke koeriers der Sovjet-regee- ring in den trein Moskou Riga zijn overval- len. Een van hen werd gedood, de andere ge- wond. De beide aanvallers werden bij het stil- staan van den trein door geweerschoten ge dood. Een onderzoek wees uit, dat het hier een zuiveren roofoverval geldt. De regeering van Letland heeft haar leed- wezen aan de Sovjetlegatie betuigd. EEN BOOZE COMMUNIST. Toen de Hamburgsche senator dr. Noldeke in de jongste raadszitting bij de behandeling van een gevangeniskwestie de woorden „po- litieke misdadigers van October 1923" ge- bruikte, werd de communist Karl Jahnke zoo woedend, dat hij den senator een bundel akten in het gezicht wierp. De zitting werd onmiddellijk onderbroken en Jahnke werd uit de zaal verwijderd. DE VEEMMOORDEN IN DUITSCHLAND. Verschillende democratische bladen te Ber- lijn publiceerden gister uitvoerige berichten over de arrestatie en de vrijlating van den gewezen onderofficier bij de zwarte riiksweer, Gobel, die door den advocaat van kapitein von Senden beschuldigd was zich aan chan tage te hebben schuldig gemaakt. Gobel heeft op het hoofdbureau van politie verklaard, dat de toedracht van de zaak juisf andersom was. De advocaat van kap;tein von Senden, dr. Bloch, had hem 200 mark aantjeboden, als hij zijn mond wilde houden en eerst toen GESLAAGD. Gister slaagde te den Haag onze stadge noot de heer W. F. J. Kraaijo voor het ma- chinisten-examen diploma B. FAILLISSEMENTEN. Gister werd er griffie der arr. Rechtbank te Alkmaar gedeponeerd de eenigste uitdee- lingslijst in het faillissement van J. Bleeker, cafehouder te Warmenhuizen, met een uitkee- ripg aan concurrente schuldeischers van PRIJS BEHAALD. Op de Districtswedstrijden worste'en, ge- houden te Amsterdam op 3 Februari, uitge- schreven door de Athletenvereeniging „D. O. K." behaalde de heer Punt, lid van de krachtsporfvereeniging „Sport Staalt Spie- ren" te Alkmaar, den 2en prijs zwaargewicht worstelen. PREDIKBEURTEN. Consistoriekamer Groote kerk, Woensdag- avond 7 uur, Ds. Baar. CHR. ORANJE-VEREENIGING. Maandagavond vergadert de Christelijke Oranje-Vereeniging in „Waakt en Bidt". Ds. Westenburg van Beverwijk heeft zich bereid verklaard een rede uit te spreken in verband met de herdenking van het zilveren huwelijksfeest van H. M. de Koningin en Z. K. H. Prins Hendrik. ST. LOUIS MAAKT EEN MUZIKALE WANDELING. Naar wij vernemen, zal het R.-K. Muziek- corps St. Louis morgen, ter gelegenheid van het zilveren huwelijksfeest van het Koninklijk echtpaar een muzikale wandeling door de stad maken. Te een uur zal men zich voor het Stadhuis opstellen, waar d!e burgemeester aanwezig zal zijn. FREDERIC LAMOND. Onder de auspicien van de Hollandsche Concertdirectie Dr. G. de Koos zal de groote pianist Frederic Lamond in Februari 19^6 Vorige Koers. 10.30 Koers v< 10.45 an heden te II.- 93/u 153i/8 9416/u 94 no 11.15 voeler d'en z Clare, ment, wensc huwei Goodi eigem klein vrouv loopt Eer Gilchi Hij w schuk verho werke Jen van. king. Gilchi werke zijn g Me; Danie arme Dch kleine vreese zij ha; Danie weer Kersti Zee Edmu Heel fukkig Christ eisch beide vrouw man i Toe gelsch man c ontst-e Fool" Het die dc Het prachl dol kc schuin veel v: Een week zeker 1 daar c zeer vi mand Er Maani wordt, Pola I Als dag g( te Wil de Zw; V.V» gfi'l J (Ontvangen per draadlooze telefoon). i 2047Vi„„o- ST A ATSLEENIN GEN. 6 Nederl. 1923 A. i 5 n 1919 BA N K=I N STELLIN GEN. Kol. Bank Indische Bank Handel Mpfj. Cert. v. 1000 Resc. INDUSTR. OND. BINNENL. Centr. Suiker Aand. Furness»Stokvis Aand Idem 7 Oblig. Jurgens Gew. Aand. n A. g B. *-'• I I I Philips Gloeilampen Nieuwe INDUSTR. OND. BUITENL. Anaconda Steel comm. I CULTUUR MAATSCH. H V A Java Cultuur Bodjong Cult. Vorstenl. Dito actions Compania Poerworedio PETROLEUM. Orion Dordtsche Petr. Gee. Holl. Olie Kon. Petr. RUBBERS. Amsterd. Rubber Nederl. Rubber Intercontin Rubber Bandar Rubber Koloniale Rubber Deli Bat Rubber. Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gem. Eig. Scheepvaart Unie Stoomvaart Mij Nederland Holl. Lloyd afgest. Idem 7 afgest Paketvaart Oude Boot Holl. Stoomboot Nicv. Goudriaan SCHEEPVAART BUITENL. Marine comm. Marine pref. TABAKKEN. Oude Deli Senembah Deli Batavia Besoeki AMER1KA. Southern Rails Union Pacific 103 101% I6H/4 1493/, 1498/4 1923/4 160i^ 1491/, 1491/, 1497/8 1496/, 192*—3 128 957/g 367 378 157-3/4 95 94 1581/, 9U/, 961/, 1583/8 385 lOOs/4 1331/j 1321-3 1001/, 631 337 184 164 156 61/4 1097/8 6281/, 340 1641/, 155 6 6281-9 338 1641-5 155 628l/, I64-I/4 3851/, 193 410 385 195-200 409*-10i 410 3631/, 367 365*.7* 3663/4 22% 250 252 231/g 252—3* 26O1/4 383 205 327 260 383 2C6 2631/4 383 57i/. 44 v, 1933/4 171 164 57 47 57 44 1621/, 45 52ifc 193V4 777/8 631/4 923/4 193 78 631/4 193 771/4 77V4 11 Vis 427/8 118/a 43 4041/4 4933/4 421 246 4051/, 498—9 424 405*6 438- 500 421-5 530*-2 425-6 1161/, 150 IUV4 1501/, ""JS 90»A 338 409|-10 364»-5J 1638/4 78 406 502 WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijn Parijs Brussel Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Christinia New*York Italic Vorige koers 12.12i/g 59.36 935 11.34 48.05 35.12 i/j 61.55 66.80 50.721/, NIET OFFICIEEL. 2.491/4 10.C21/, Koers op heden 11 uur 12.13 59 38 9 35 11.34 48.07 35.0(1 61,55 66.75 50.74 2.49S 10.04

Alkmaarsche Courant | 1926 | | pagina 2