W.M.H.PELS&Zn. DIENSTBODE, net Dienstmeisje Dagmeisje Tweede Meisje. Loopjongen Automobiel- Montenr. „Overiand-Touring" 1 Ket, een 3-JARiGE KET w Een net Meisje TOFFEE een ontwikkeld jong Meisje Banketbakkersbediende, Garage JAG. MET Uitslnitend origlneeU lulvere NATUURWIJNBN. frulp ill de bnishouding, tfft u fWi Advertentlen. VERKADE'S WE KS SLIM OLBRVIlKGLim Voor direct gevraagd be- kwaam Montenr. Mleen le krachten komen in aan- merking. Te huur een zeer nette Burgerwojiing, TE KOOP KOORSTRAAT 49/51. Telef. 2«7. MEN VRAGE PROEP. mere in den smaak vtelen, bleefc uit het Midii applaus der kinderen na ieder nummer of iedere goocheltoer, zoodat Mt. William met gauw door hen1 verge ten zal worden. Verder werd de avond aangevuld door voordrachten (door de kinderen zelf voorge- dragen) en muziek, terwijl een dansje .en de noodige verenaperingen natuurlijk niet ont- brakeo. Het bestuur had bepaald, dat om 9 uur de ouders mochten worden toegelaten. Hiervan werd een zeer druk gebruik gemaakt, zoodat zij evenieens konden genieten van de vreugde, we Ike hun kinderen ten deel viel. Om ruim 12 uur werden de feestelijkheden gesloten, nadat de feestvierenden als souver- nier was aangeboden een melkbeker, gevuld met bonbons, waarop in gulden letteren stand geschreven: 190 Turnlust 1926. Bestuur en feestcommissie kunnen met vol- doening op deze zeer geslaagden adspiran- ten-feestavond terugzien. Om 6 >2 uur precies schaarden zich de dames- en heerenleden om de keurig gedekte tafels in de groote zaal van de Harmonie, al- waar gebruikt zou worden een gemeenschan- pelijk clubdiner. Provinciaal nieuws UIT HEERHUGOWAARD. 1 Verbetering. In het verslag van den propaganda- avond voor Staatspensionneering, opgeno- men in het nummer van 16 dezer, staat, dat in ons land meer dan 300 Raden van Arbeid zijn; hiervoor moet worden gelezen meer dan 30 UIT BERGEN. I Ten overstaan van notaris Mr. J. W. van der Heide had gister in het Oranje Hotel de verkooping plaats van een deel van de huizen behoorenae tot het faillissement van den heer F. de Heer Kloots. De huizen aan de Berkelaan met bovenwo- ningen werden in bod gebracht op f 5400, 5250, 5150, 5200, 5175, 5200, 5225 en 5300.—. Het eeuwigdurend recht van erfpacht op den grond en den opstal van de voormalige school van de Berger Schoolvereeniging groot 22.85 A. werd in bod gebracht op 9900.—. Het huis en erf aan den Heerenweg no. 20 op 4700.—, no. 16 4700.—, no. 14, 4700, no. 12 f 4725. De villa's te Bergen aan Zee. De villa „Sandy Corner" te Bergen aan Zee op 12500, de villa „Windy Ridge" al- daar op 12000, dito ,,'t Roefje" 11000. Ten overstaan van notaris van Riet met j deeltelijke medewerking van notaris J. A. Hugenholtz te Amsterdam werden hierna ver- iocnt de villa „Dennenheuvel" die in bod .werd gebracht op 18200. Een terreiit aan de Komlaan 11 A. /2700, dito 11 A. 2650, idem aan de Kerkelaain met garage groot 3700, dito met broeikas groot 12 A. 3400. Villa „Hestia" aan de Kerkelaan f 9000. Winkelhuizen Stationsstraat. Winkelhuis met afzonderlijk bovenhuis aan de Stationsstraat 5 en 5a 8200, idem 7 en 7a 6550, idem 9 en 9a 6500, idem 11 en 11a 6600, idem 13 en 13a 6650, idem 15 en 15 a 5900, idem 17 en 17a 6425, idem 19 en 19a 5600, idem 21 en 21a 5200. Huizen Prinsessetaan. Woonhuis met afzonderlijk bovenhuis aan de Prinscsserlaan 16 en 16a 3750, Woon- huis Prinsessenlaan 14 4000, idem no. 12 4800, idem no. 10 4600, idem no 8 4900, idem no. 6 4700, idem no. 4 4800 idem no 2 4800, idem no. 22 4850, idem 24 4600, idem 26 4400, idem 28 4000, idem 30 4100, stuk weiland aan den Ber- gerweg groot 3.33.10 H.A 8180, idem ach- ter het vorige perceel groot 1.37.80 H.A. f 3900, stuk Bosehgrond aan de Guurtjes- laan 13 A. 2470, idem groot 9 A. 1550. De afslag en combinatien blijven bepaalc op Dinsdag 23 Februari 's morgens te 10 uur in het Oranje Hotel. "driSfffa triet 5—4. f oen fcwam Lengien weer in de meerderbeid. en reeds meende men haar met 75 te zien winnen, toen de umpi re in overleg met den linesman een bal out verklaarde. De stand was toen 66, maar op schitterende wijze wist Suzanne Lengien daarna den wedstrijd te winnen. Mej. Wills leek tegen het eindie nogal ver- moeid. Voetbal. De jaarlijlksche ontmoeting Roode Duivels Zwaluwen is gisteren wederom te Brussel gespeeld. De uitslag was een gelijk spel 22 De elftallen waren: Roode Duivels: Caudiron, Swartenbroeks, Demol, P. Braine, Van Halme, Boesman, Dries, R. Braine, Devos, Van den Oude, Bastin. Zwaluwen: Quax, Wamsteker, Van Hae- ren, Veldtkamp, Andiriessen, Keppels, Van Dam, Kuchilin Tap, Vis, Lash. Een grooten indiruk maakte geen der par- tijen. Tap maakte onze doelpunten. Quax hield een strafschop. De beide ADO spelers i 2e klas) blohken dus wel uit. Bioscopen. Alkmaarsrh Bioscoop Theater. De Witte Vlinder. Een zeer interessante film, dft nieuwe hoofdnummer. De hoofdrol wordt vervuld door Barbara la Marr, de meest bekende actrice op het gebied van verleidstersrollen De zenuwsloopende arbeid heeft te veel van hare krachten gevergd en eenige weken gele den is zij in Californie overleden. De Witte Vlinder geeft een uitmuntenden indruk van hetgeen zij op filmgebied presteerde. De film is ontstaan door samenwerking van Ameri- kaansche en Fransche artisten. Naast de ster treden op Conway Tearle en Charles de Roche, beide uitmuntende acteurs, terwijl Manicce Tonmeur de regie voerde. De film speelt afwisselend in Parijs en New York bevat een groot aantal schitterende opnamen van dansen en feesten en wordt uitstekenc vertolkt De inhoud is zeer boeiend en het geheele werk wordt met aandacht tot het ein de gpvolgd. Sport. WIELRIJDEN. De Zesdaagsche wielerwedstrijd te Bbeslau is gewonnen door het kopper v. Kempen- Feja. TENNIS. De wedstrijd Suzanne Lengien Helen Wills. Suzanne wint met 6 3, 8 6. De lang verbeide wedstrijd tusschen de Fransche kampioene Suzanne Lengien en de Amerikaansche dito Helen Wills is gisteren te Cannes gespeeld en tot groote vreugde der Franschen maar niet minder groote ont- goocheling der Amerikanen is Suzanne Leng ien er weer in ges.aagd met 63, 86 te winnen. In den eersten set had zij reeds de leiding maar in den tweeden set kende de vreugde der talrijke aanwezige Amerikanen geen grenzen toen Wills steeds de leiding wist te behouden. Eerst met 3—2. to^n met 4—3, Oeinen^d Nieuws. WAARSCHUWING. De direeteur van den Gemeentelijken Ge- neeskundigen- en Gezondheidsdienst van Am sterdam verzoekt ons de aandacht er op te vestigen, dat een zekere Jacob Itaiiaander, ge- boren te New-York den 17den September 1 901, zich noemende „Jacob Arnold1", die zich uitgeeft als geneeskundige bij den Ge- neeskundigen Dienst te Amsterdam en als as- istent op de afdeeling Geslachtsziekten, noch met den Gemeentelijken Geneeskundigen- en Gezondheidsdienst, noch met de afdeeling Geslachtsziekten iets uitstaande heeft. Jacob Itaiiaander, zich noemende Jacob Arnold, geeft zich beurtelings uit als „voor- zitter van de Nederlandsche Vereeniging tot bestrijding der Geslachtsziekten", als „voor- zitter van de homoepathische Vereeniging tot bestrijding van de Geslachtsziekten in Neder- land", als „student in de Homoepathie" als „Geneeskundige". Volgens een briefhoofd zij- ner z.g. vereeniging, houdt deze zich bezig met „gratis onderzoek voor het huwelijk, me- dische adviezen, verspreiding van goedkoope lectuur, het houden van lezingen voor vereeni gingen op sexueel gebied". Ook trad „Jacob Arnold" op in de bioscoop ter inleiding van een film „Hoe zal ik het mijn kinderen vertellen". Voorts is bekend, dat Jacob Arnold kwak- zalversboekjes verkoopt, die overgedrukt zijn naar de uitgaven van een bekend internatio- naal werkend kwakzalver te Geneve geves- tigd. Jacob Itaiiaander werd in 1923 wegens verduistering en in 1924 wegens diefstal en verduistering door de Amsterdamsche Recht- bank v-eroordeeld. ONTSPORING. Tusschen Dordrecht en Willemstad zijn gis teren van een goederentrein twee wagons ont- spoord, waardoor het verkeer naar beide zij- den vertraging ondervond. VERNIELING. Dinsdagavond heeft de 35-jarige varensge zel A. S., zonder vaste woonplaats, uit bal- oorigheid, omdat hem onderdak geweigerd wera, van het magazijn van de firma Gebrs. G., aan de Leuvehaven te Rotterdam, een spiegelruit ter waardle van ongeveer 300 in- getrapt. De man is opgesloten. GEKNOEI BIJ DE UITBETALING VAN EEN PRIJS UIT EEN LOTERIJ. Dezer dagen heeft bij de Haagsche politie een heer uit Voorburg aangifte gedaan van verduistering van een bedrag van 21.250, door drie personen gepleegd. Het feit zou reeds in Mei hebben plaats gehad. De heer in kwestie had toen van een kellner in een cafe aan het Bezuidenhout waar hij dikwijls kwam, een half lot, naar hij meende van Lotisico, gekocht voor den prijs van 35. Hij had op dat oogenblik geen geld* bij zich, maar sprak met den kellner af, den vol- genden dag het geld ie zullen laten brengen Daar hij een dergelijke regeling reeds meer- malen voorgesteld had en zich steeds trouw aan de afspraak hield, maakt de kellner niet het minste bezwaar en overhandigde hem het lot. Korten tijd later vemam de man, dat op zijn nummer de hoofdprijs lOO OOO geval-' len was. Zijn half lot gaf hem dus recht op een uitbetaling van 42.500. Toen hij deze blijde tijding vernam, herin- nerde hij zich plotseling, dat hij het lot, waarop de prijs gevallen was, nog steeds niet betaald had. Hij stelde oogenblikkelijk al'.e pogingen in het werk om den kellner op te sporen en hem zijn schuld ad 35 te voldoen Maar de kellner was niet te vinden. Vervolgens is hij naar het hoofdkantoor van Lotisico aan de Juliana van Stolberg- laan gegaan om te trachten uitbetaling te verkrijgen van het hem toekomende bedrag. Een der heeren van de directie verwees hem naar een hoofdagent, wiens kantoor geves- tigd is aan de Prinsegracht. Vergezeld van een kennis begaf hij zich vervolgens naar dezen hoofdagent. Toen hi] zijn lot toonde, keek de hoofdagent in een re gister, zocht blijkbaar iets op en decide toen mede, dat hij opdracht gekregen had, het be drag van 42.500 niet uit te betalen, daar het lot niet betaald was. Toen de man hiertegen protesteerde, ver klaarde de hoofdagent zich bereid er nog eens met den betrokken agent over te confereeren. Eenigen tijd later vervocgde de heer zich wederom ten kantore van den hoofdagent Hij vond daar tevens den agent, den heer v. B en tot zijn verbazing ook den kellner. Naar de aangever aan de politie verklaar de, zou de hoofdagent gedurende deze confe- rentie gezegd hebben, dat hij den prijs niet uit mocht betalen, in de eerste plaats, omdat het lot, waarop de prijs gevallen was, niet be taald was, en -ook omdat niet Lotisico, maar een dochtermaatschappij, de N. V. Verzeke- ringsmaatschappij Zuid-Holland, betalen moest en deze maatschappij financieel niet sterk stond. De man hield echter vast aan zijn eisch tot uitbetaling van 42.500, en wel door den hoofdagent. Na veel praten stelde de agent v. B. voor, dat de Voorburgenaar met de helft, zijnde 21.250, genoegen zou neinen. Dit bedrag zou hem dan oogenblikkelijk utbetaald wor den. Nam hij met deze schikking geen genoe gen, dan had hij kans, heelemaal niets te krijgem NFa eenfg aarzelen stemde de naar met deze regeling in. Een'bedrag van 21.250 werd hem daarna uitbetaald. Volgens de verklaring van den kellner is de andere helft van den prijs tusschen de drie personen, welke deze true in elkaar ge- zet hadden, de hoofdagent, de agent v. Bf en den kellner verdeeld. Na eenigen tijd kreeg de kellner echter on- genoegen met zijn twee vrienden en in zijn boosheid vertelde hij aan eenige andere per sonen, hoe handig ze den bewusten heer een bedrag van 21.250 afhandig hadden ge maakt. Deze personen, die den Voorburge naar goed kende, vertelden hem, dat de drie personen niet geheel te goeder trouw waren geweest toen zij hem slechts de helft van het bedrag uitbetaalden, maar dat dit een van te voren in elkaar gezet spel was geweest. De politie heeft tegen het drietal proces- verbaal opgemaakt ter zake van verduistering casu quo oplichting- DE KABINETSCRISIS. Na overleg met het Partijbstuur heeft gis- termiddag ae sociaal-defflocratische Tweede Kamerfractie besloten bijeenroeping van een vergadering der Tweede Kamer te verzoe- ken ter behandeling van een voorstel der fractie om aan de Koningin te verzoeken tot Kamerontbinding over te gaan. TUSSCHEN AUTO EN VRACHT- WAGEN BEKNELD. Gisternamiddag is te's Hertogenbosch, tij- dens de carnavalsdrukte, een auto tegen een vrachtwagen aangebotst, met het gevolg, dat twee meisjes, van ongeveer 10 jaar, tus schen de wagens bekneld raakten. Het eene meisje zal zeer waarschijnlijk een hand moe- ten missen, terwijl het andere ernstig aan een der beenen werd gewond. Beiden zijn naar het hospitaal overgebracht. DE RIJKSMIDDELEN. De rijksmiddelen hebben in Januari, wat de gewone bronnen van inkomsten betreft, 2,262,200 meer opgeleverd dan verleden jaar. De opbrengst was 4,933,700 hooger dan Vi- der raming, waarvan echter een som van "3,965,500 op rekening van de rijwiel- bclasting komt, die uiteraard in Januari veel meer oplevert dan in eenige andere maand en derhalve de vergelijking onzuiver maakt. GRATIS REIZEN DUS OOK GRATIS SPREKEN. In de laatste vergadering der r. k. kiesver- eeniging te Lichtenvoorde is er, naar de Telg meldt, op gewezen, dat de Tweede Kamer- leden een gratis spoorweg-abonnement be zitten, zoodat zij ook gratis of tegen kleine vergoeding een spreekbeurt kunnen vervul- len. Medegedeeld werd toen, dat de Kamerle- den Suring, Bulten en Mr. Van Schaik be reid zijn, gratis een spreekbeurt te vervul- len. TWINTIG BIGGEN. Een veehouder te Lemmer, de heer J. P. Wijnia, meldt, dat een hem to-ebehoorende zeug dezer dagen niet minder dan 20 leven- de biggen heeft geworpen. DE GENERATE SYNODE TE ASSEN. 12de zitting. Gistermorgen ruim 9 uur werd de 12e zit ting aangevangen met het zingen van Psalm 121 1, waarna de voorzitter, ds. Fernhout, voorging in gebed. Na appel-nominal, waar- uit bleek, dat prof, van Gelderen weer aan- wezig was, las de eerste schriba, dr. Keizer. daarop de acte van de vorige openbare zit ting. De voorzitter deed voorlezing van een brief van ds. W. H. Gispen te Scheveningen, waarin deze mededeelde, dat zijn gezond- heidstoestand vooruitgaande is. Deze brief zal namens het moderamen worden beant- woord. Na afhandeling van een ingekomen stuk, deelde de voorzitter mede, dat het ant- woord van dr. Geelkerken op de hem ge- stelde vragen gisteravond is binnengeko- men en gisternacht gedrukt is, zoodat alle leden der Synode een exemplaar van het antwoord kunnen ontvangen. Ter kennisne- ming van het antwoord ging de Synode in comite-generaal. Na opheffing van het comite-generaal ibpporteerde ds. J. G. Kunst, van Arnhem, namens commissie V over het verzoek der classis Dordrecht betreffende den evangeli- satie-arbeid in Brussel. De vergadering ver- eenigde zich met de conclusie der commissie. n.l. drie deputaten te benoemen, met de op dracht om Brussel en omgeving van adives te dienen in deze zaak en voor de eerstvol- gende Generate Synode voorstellen met be- trekking tot den evangelisatie-arbeid in Bel- gie te ontwerpen. Deze drie deputaten zullen later in deze Synode worden benoemd. Ds. Kunst, van Arnhem, maakte nog eeni ge opmerkingen in verband met de publicatie in de Telegraaf van de aan dr. Geelkerken gcstelde vragen. De voorzitter adviseerde te volharden in de tot nog toe gevolgde ge- dragslijn der Synode, dus deze vragen niet op te nemen in het officieele persverslag. Aldus werd besloten. De vergadering werd met dankgebed ge sloten. Wanneer de eerstvolgende openbare zit ting zal plaats hebben, kan nog niet worden medegedeeld. KORTE BERICHTEN. Maandagmiddag waren te Takbergen eenige kinderen met twee op den grond lig- gende boomen aan het wippen. Plotseling kantelde de bovenliggende boom, waardoor de 6-jarige H. Mensink daar onder geraakte. De kleine was onmiddelliik dood. E>e politie te IJmuiden heeft gisteren bij aankomst van den stoomtreiler Wilhel- mina 35 gearresteerd de opvarende A. M., uit Schoten, wegens zedenmisdrijf, aldaar gepleegd. De man ie aan de Schotensche po litie overgeleverd. De heer Charles Benoit heeft gister avond in het Klein Auditorium der Leidsche Academie voot de Leidsche Vereeniging voor Wetenschappelijke Voordrachten gesproken over. „De Crisis in het Parlementairfsme". Gisternacht heeft te Enschede ter R. bij een twist zijn stiefzoon P. S. met drie messjeken ernstig verwond. Hij is opgeslo ten. Gistermiddag te 3 uur is voor het Per- manente Hof van Internationale Justitie de behandeling voortgezet van het geschil tus schen de Duitsche en de Poolsche regeerin- gen betreffende zekere Duitsche belangen in poolsch Opper-SileziS. DE KABINETSCRISIS. Er is geen ministerieele crisis; er zijn tehts vier ministers, die hun ontslag hebben gediend. Aldus vangt mr. E. J. Everwijn Lange in De Nederlander (chr.-hist) een hoofdartikel aan over den huidigen politiekec toestand. Aan dit artikel ontleenen wij het volgende: „Blijkbaar zijn zij (de r.-k. ministers) door het votum van de Kamer zoozeer in hun kerkelijke gevoelens pijnlijk getroffen, dat zij niet langer het land als ministers willen dienen, als H. M. niet meer bij het hoofd hunner kerk zal zijn vertegenwoor- digd. Om het H. M. gemakkelijk te makem, in de ontstane vacatures in het Kabinet te voorzien, stelt de Chef van het Kabinet zijn portefeuille en de portefeuilles van de overi- ge ministers, die hun ontslag niet hebben mgedenid, ter beschikking van H. M Wat hierop de adviezen van de rrn vers van de Kroon zijn geweest, is on kend. Het is echter waarschijnlijk, dat de Roomsch-Katholieke voorzitters van de Eerste en Tweede Kamer zich evenals de Roomsch-Katholieke ministers door hun kerkelijke gevoelens daarbij hebben laten leiden Na dan in't kort den gang van zaken na 11 November te hebben g-ememoreerd, vraagt de schrijver, wat geschieden zal, als de heer Limburg niet slaagt. Dienaangaande lezen wij: „Dan zal moeten gescMeden, waartoe aanstonds had moeten zijn geadviseerd. Dat de nog altoos fungeerende chef van het Kabinet, de heer Colijn, wordt belast H. M. vier ministers voor te dragen, ter voorziening in de ontstane vacatures, t.w. die in het Departement van Kolonien, Ar beid, Defensie en Waterstaat. Slaagt de heer Colijn daarvoor de ge- schikte personen te vinden en kan H. M. zich met de voordracht vereenigen, dan ver- leene H. M. ontslag aan de vier R. K. mi nisters, die hun ontslag hebben ingediend en legge de beschikbaarstelling van de por tefeuilles der overige ministers ter zijde en de strijd over de samenwerking tusschen Ka binet en Vertegenwoordiging worde voort gezef. Marktberichten WARMENHUIZEN, 16 Febr. 1926 Roode kool le soort 3—/ 9, 2e soort 2.50f 5, uitschot 1.10—/ 1.90, Gete kool le soort 2.90—/ 4.30, 2e soort 2.10 tot 3.50, uitschot 0.80, Deensche witte kool le soort 2.90—/ 4.80, 2e soort 2.70 tot 3.50, uitschot 1.40-/ 2.70, Drielin- gen 6.40—/ 6.70, Uien 6.50. Aanvoer: 55100 K.G. Roode kool, 8900 K.G. Gele kool 12900 K.G. Deensche witte kool, 1200 K G. Uien, 500 K.G. Peen. BOVENKARSPEL „De Tuinbouw", 16 Febr. 1926. Heden besteedde men voor: Groete Uien 2.55—/ 2.75, Drielingen 3.75—/ 3.90, Kleine 3.70, Roode kool 3.40—/ 6.20, Gele kool 2.20—/ 6 20, Witte kool 3.90—/ 5.10, Groote Bieten 8.50, Kleine Bieten 4.80—/ 5.90, Spruitkool 2.302.60. Gevraagd era l7 om met 1 April in dienst te treden. P. SWAAG, Koedijker VIotbrug, gemeente Bergen. Gevraagd een voor dag en nacht. Loon f 5 per week. Mej. VAN LIENEN, Willem Ba- rendsstraat 21 C, IJmuiden. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, naar waarnemingeS, verricht in den morgen van 17 Februari. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 770.9 te Coruna. Laagste barometerstand 729.0 te Thors- Verwachting (van den avond van 17 Fe bruari tot den avond van 18 Februari): Matige tot krachtige westelijke tot zuid- westclijken wind, zwaarbewolkt met tijde- lijke opklaring, waarschijnlijk regenbuien, zelfde temperatuur. Ondertrouwd M. F. H. DOGGENAAR en JEANNETTE METZ. Alkmaar, Geest 18, pebr 1926. Zeist, Berkenlaan 2, Huwelijksvoltrekking 11 Maart a.s. te Zeist. Geboren MARIE ANNA, dochter van C. P. HOED J. HOEDBarker. ALKMAAR, 16 Februari 1926. Geboren: JAN PETRUS, Zoon van P. J. GREIDANUS en M. GREIDANUS—LabbertA Macassar, 11 Februari 1926. (Celebes). Dankbetuiging aan de motor- schippers GEBRS. HART voor hun accuraatheid en solide verzekering, mlj bewezen. D. SLUIS, Koedijk. gevraagd, niet beneden 16 jaar. Adres te bevragen bureau van dit blad. Mevrouw Mr. J. P. BOSMAN, Kennemerstraatweg 11, vraagt een Aanmelding 's avonds na 7 uur. voor de werkzaamheden gevraagd, niet beneden 16 jaar. Adres te bevr. bur. v. d. blad. 266 is ermaare&n° Op elk papiertje waarin deToffee gewikkeld is staat de naam Verkade. let hierop wanneer U Toffee uitgewo- gen koqpt. Gevraagd in beschaafd gezin, waar dehuisvrouw veel moet rusten, 's morgens van 9121/2, om een bijna 5-jarigen jongen bezig te hou den, met hem te wandelen, en wat naaiwerk te verrichten. Br. met inl. over eventueel, diploma, verlangd salaris, enz., onder No. 3559 aan Boekhandel v.h. K. TER BURG, Koorstraat 1. GEVRAAGD iemand op leeftijd, bjj oude juffr. alleen. Br. fr. lett. N 989, bureau van dit blad. w k*54 v Een flinke nette gevraagd, goed kunnende fietsen en in de stad bekend. N.V. EERSTE HYG. ALKMAAR- SCHE BROODFABRIEK. Biedt zich aan ook voor gemengd bedrijf, v.g.g.v. Adres D. J. SMI T, Schager. biug N.-H. ALKMAAR. voorzien van olectrisch licht en waterleiding, staande aan den Mid- denweg bij den Molenweg te'Heer Hugowaard, dadelijk te aanvaarden. Te bevragen ten Raadhuize to Heer Hugowaard. 4/5 pers. electr. met starter en>. in uitstekende conditio, van parti- culier, ter overname aangeboden. Adres te bevr. bur. Alkm. Crt. TE XOOP 5 jaar oud, mak in tuig. PLATTE WAGEN, AFDAK en SCHUUR, groot 5 bij 3 meter. Te bevragen C. MIENIS, Mosse- lenbuurt, Bergen (N.H.) met wagen en tuig of afzonderlijk, Te bevragen bjj W. BOONTJES, Melkhandel, Schoorl. v:v\W •■-j--"' liaVn- a c

Alkmaarsche Courant | 1926 | | pagina 3