Pi NIEUWSTE STOFFEN. MQBELLEN TOBNAANGEVENO. Prima afwerking. StMlftfirs 3 Jtadlo-Hoekfe. Zondag, 28 Februari. Kfttlversum, H.D.O. 1050 M. 10.30 Preek floor Ds. H. G. van Wijngaarden van do yrije gemeente te Amsterdam. 2 30—4.30 ■Concert door het H. D. O.-orkest, onder lei- ding van den gast-dirigent Willem van War- meloo, met medewerkmg van Mej. To Ver- sluys, sopraan, o.a. Kleine Nachtmusik van Mozart. 5.45—6.Chr. Radio-omroep. Or- gelspel door Mej. M. Adolfs. Fantasie van jAdolf Hesse. 6.Aanvang van den dienst in de kerk der „Evangelische Gemeente" te Tfilversum met het zingen van Ps. 118 7 en g2. Votum. Lezen van Joh. 18 1 en 2. Gebed, fWaarna van Ps. 146 de verzen 3 en 4 gezon- gen worden (Wijze van het lied 446 uit den Jbundel van Joh. de Heer). Eerste gedeelte van de Predikatie over Joh. 18 11. Midden- zang het lied van Ds. de Jonge no. 543 uit I den bundel van Joh. de Heer. Tweede gedeel te van de predikatie. Dankzegging en slot- zang Gez. 273 1 en 2. Het uitspreken van .den Zegen. Orgelspel: Allegro moderato van 9 Worp. 8Persberichten en sportuitslagen. 810 Vocaal concert. Het gemengde koor „Bel Canto", onder leiding van den heer Al- iphons Vranken. Mej. v. Bers, sopraan. Vin cent van Bers, tenor. Afgewisseld door viool- spel van Boris Lensky. Daventry, 1600 M. 10.50 Tijdsein, weer bericht. 3.50 Concert door het modeme trio. feW. Primrose, viool. Manucci, cello. S. Krish, tcello. D- Bennett, sopraan. J. Farrington, •zang. 5.— Mrs. Patrick Campbell, de be- rcemde tragedienne, declamaties- 5.20—5.50 PM trio. 8.2C Het luiden van de kerkklokken. /8 27 Orgelconcert. 8.35 Kerkdienst, bijbelle- zen en preek. 9.05 Orgelconcert. 9.15 Lief- dadigheidseproep. 9.20 Weerbericht, nieuws. 9.35 Orkestconcert. E. Furmedge, contra-alt. ■10.50 Sluiten. Parijs „Radio-Paris", 1750 M. 1.05 Con cert Lucien Paris (piano-viool-cello). 2.05 Nieuwsberichten. 8.35 Lezing: La croissance. 9 0510.50 -Jarzmuziek door de band Ma rio Cazes. Kordgswusterhausen, 1300 M. 11.20 Ge- "denkfeest in het Rijksdaggebouw. Blaasmu- ziek en koorzang. 7.20 „Gyges und sein Ring"-rragedie in 5 acten van Fr. Hebbel. Daarna nieuws. Brussel, 262 M. 8.35 Concert met mede werking van Mme Joel, zang. 9.05 Lezing; Les evenements de la semaine. 9.20 Voortzet- ting van het concert. 10.20 Nieuws. Milnster, 410 M. 8.20—9.20 Morgencon- cert. 9.2010.Les in eenheids-kortschrift. 10.35 Lezing: Moglidikeiten und Probleme der Luftschiffahrt. 11 -20 Gedenkfeest in het Rijksdaggebouw. 3.20 Orkestconcert. 6.20 Schaakles- 6.50 Lezing: Wirtschaft und so ziale Lage des Bauernstandes. 7.20 „Clavi go"-treurspel ::n 5 acten. Maandag, 1 Maart. Hilversum, H.D.O., 1050 M. 12.— en 7.30 Poiitiebericlden 5.6.Kinderuurtje, ver- zorgd door Mevr. Ant. v. Dijk. Kinderliedjes en vertellingen. 6.7.Vooravondconcert door het H D. O.-orkest, onder leiding van Fr Lupgens. 7.7 30 Radiopraatje door den heer R. Swierstra, onderwerp: Hoe worden morscteekens overgebracht? 8.15 Kamermu- ziek door het Haagsche strijkkwartet, be- staande uit de heeren: Sam Swaap, le viool, Adolphe Pot, 2e viool, Jean Deven, alt viool Charles v. Isterdad, cello. Mej. Annie Lie- man, sopraan. 7.45 en 10.Persberichten. Daventry, 1600 M. 10.50 Tijdsein, weerbe richt, nieuws. 11.201.20 Het radiokwartet en solisten (sopraan, bariton en piano). 1 20 2.20 Tijdsein, orgelconcert. 3.35 Lezing: Bri tish wild animals: The squirrel and the Dor mouse. 4.20 Tijdsein, causerie. 4.35 Dansmu- ziek. 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Dansmuziek. 6.507.20 Omroep voor Europa. 7 20 Tijd sein Big Ben, weerbericht, nieuws. 7.45 Pia- nopreludes van Bach. 8.12 Muziek en zang van Wales, ter eere van St. David. G. Davies bariton, Meisjeskoor G'.anhowy concert-par- tij. W. Evans, penilion. N. Davies, harp. 10.20 Tijdsein, weerbericht, nieuws. Lezing: Is intelligence measurable? 10.50—11 20 „Which?", le acte van het radio-mysterie van F. H. Shaw. Parijs „Radio-Paris1750 M. 12.50 Con cert Lucien Paris. 2.05 Nieuws. 5 05 Orkest concert. 8.5010.20 Orkestconcert. Litterai- re kroniek. Kbnigswusterhausen, 1300 M. 7.209 20 -Hans Heiling"-romant. Opera van H. Marschner. Daarna nieuws. 95011.20 Dansmuziek door de danskapel. Brussel, 262 M. 8.20 r ragmen ten van „Petit Due", operette van. Lecocq. 10.20 Nieuws. Milnster, 410 M. 12.35—1-50 Orkestcon cert. 3.20 Volksconcert. Orkest en sopraan 4.20 „Renaissance"-klucht. 6.40 Sportlezing 7-—Landwirtschaftliche Arbeiten im Marz." 7.20 Concert door het Davisson-Zuleger- kwartet. HULDE A AN EBERT. Morgen is het een jaar geleden dat Duitschland's eerste president, Friedrich Ebert, stierf. De rijksregeering zag dien dag een krans met zwart-rood-gouden lint en het opschnft „Die Reichsregierung" op het graf te Heidelberg laten leggen door den oud-mi- jrister David. V DE REGELING MET DE DUITSCHE VORSTENHUIZEN. F De juridische commisie uit den rijksdag fheeft gister de eerste lezing van het wets- on twerp inzake de financieele regeling met ie vroegere vorstenhuizen beeindigd. Voor de tweede lezing begint, zuilen er weer compromis-onderhandelingen tusschen )ie partijen plaats hebben, zoodat de tekst yan het wetsontwerp vermoedelijk door in- b-actioneele overeenkomsten nog tal van igen zal odergaan, voordat het in de lezing wordt behandeld. - De Londensche fabriek van de „Sun- fcht Soap Cy." is door brand verwoest. Dc schade wordt op 30.000 Pond1 Sterling ge- Achat. Een draadToos bericht meldt, dat de '■Board of Trade het plan tot het stichten van .een centraal nationaal film-atelier in Brigh ton gunstig gezind is. Een deel van het be- $Kxxugde kapitaal (300.00pd. st.) zal over- •^enkomstig de Trade Facilities Act worden jtestrekt. Uit Boedapest wortd gemeld, dat de wtudenten van alle hoogescholen te Boekarcst i de algemeene staking hebben gepro- claSnefe'rcf, omdat de reclSreh gewfeigierd I®!- den a an het verzoek der studenten de nume- rus clausus in te voeren, te voldoen. In de eerste helft van Februari is het aantal ondersteunde werkloozen in Duitsch- land nagenoeg stationnair gebleven. Op 15 Februari bedroeg het 2.059.000 '«m>n 2.031.000 op 1 dezer. Het aantal arbeiders op de qujicfa Phbnix bij Horde is in Februari van 3100 tot 4000 verhoogd. (Voor den orolog bedroeg het 8000). Tengevolge van den mist Hgsgen voor den mond der Elbe nog steeds een groot aantal schepen voor anker in afwaclrting van helder weer. President Cooiidge heeft het wetsont werp geteekend, waartrij de belastingen voor het komende jaar met 378 millioen, dollars worden verminderd. Donderdagnacht zijn fnbrekers het postkantoor te Wollen (Duftschland) biranenr gedrongen. Zij forceerden een zware brand- kast en hebben 20.000 mark baar geld, 20.000 mark aan postwaarden, benevens drie postzakken ontvreemd. In de Waalsche kerk te Haarlem is gis- teravond een bijzondere dienst gehouden, ge- wijd aan de nagedachtenis van wijlen den heer J. W. Ensched£ en geleid door den pre- dikant van genoemde kerk, ds. Oh. F. Krafft. Gisteravond heeft voor het Indisch Ge- nootschap in Den Haag, mr. L. A. de Wael, aldaar, een rede gehouden over: Het uitetel van de invoering der nieuwe cooperatiewetge- ving (ontwerp-Boeke) voor Nederlandsch- Indi6 en de gevolgen, welke daarvan voor de coSperatieve beweging aldaar zijn te verwach- ten. Over den inhoud van een verdrag met het Duitsche Rijk ter voorkoming van dubbele belasting (art 101 van de wet op de inkom- stenbelasting) zal vermoedelijk eerlang over- eenstemming worden bereikt Woensdag is te Oldeboom een jongetje overreden door een autobus. In het ziekenhuis te Leeuwarden i6 het knaapje des avonds overleden. Den chauffeur treft niet de min- ste schuld. BENOEMD. Met ingang van 1 Maart is beaoemd tot rijkskleik ter inspectie Dir. Belastingen te Alkmaar mej. A. G. G. Kranenlburg, thans particulier kleik te Haarlem. NOG EEN DANKBETUIGING VAN DE KONINGIN. Wij ontvingen hedenmorgen het volgen- de schrijyen van de bewoonsters van het Hofje Nijenburg en gelooven het best aan haar verzoek te kumnen voldoen door het maar onverkort te publiceeren. I Het schrijven luidf als volgt: „Een vriendelijk verzoek hadden wij aan U. Wij lazen in Uw cour. van j.l. Woensdag, 24 Februari over bet 25-jarig huwelijksfeest van de Koningin en den Prins van Mevr. BolDenijs te Amsterdam. Die zcxnd het Kan. ethtpaar bij hun 25-jarig Huwelijksfeest een gelukwensch in didit- vorm en mocht van den Secretaris van H. M. de Koningin, Jhr. Van Geen, daarvoor een dankbetuiging ontvangen. Ook wij, de bewoonsters van het Hofje Nijenburg, Dubbelenfouunt alhier, hadden een gedidit aan H. M. en kregeu ook een dankbetuiging terug van den heer v. Geen. Zie hier nog ons adres. We kunnen U de dankbetuiging niet laten zien, want deze, daar we heel erg groots op zijn, hebbjn we in een lijetje opgebangen in een onzer kamers. Nu hadden wij een vriendelijk verzoek aan U, of U dit ook in ooze courant wilde zet- ten. Zou U dat willen doen? Met onzen hartelijke dank daarvoor en onze vriendelijke groeten, De Bewoonsters van het Hofje Nijenburg, Dubbelenbuurt, Alhier. HERVORMDE (GEREFORMEERDE) STAATSPARTIJ. Woensdag 3 Maart, des avonds te 8 uur houdt bovengenoemde staatspartij in de Tuinzaal van de Harmonie een bijeenkomst, waar Ds. H. E. Gravemeijer het onderwerp van 21 Februari 1926. Opgave van Noordhollandsoh Landbonwcrediet. Koers van heden te Vorlga Koers. 103 \oiiu 10.30 10.45 II.- SS 1 I S.Cloeol£, „Wat Rome steunt, wat Rome keert" zal be- spreken. Men leze de advertentie in dit nummer. EEN PHOTO-ALBUM VAN ALKMAAR. Wij ontvingen een exemplaar van een foto- album, dat B. en W. op verzoek van den Se cretaris der Algemeene Nederlandische Ver- eeniging voor Vreemdelingenverkeer hebben laten vervaardigen en dat in het bijzonder bestemd zal worden can te w.orden versprdd op de Transatlantische lijoen. Het werkje is eenvoudig en smaakvol. Het geeft met Hollandsche en Engelsche tekst tal van fraaie foto's van de mooiste punten en merkwaardigste gebouwen van Alkmaar. KAARTEN CINEMA AMeRICAIN. De heer Weber Sr. vehzoekt ons mede te deelen, dat de goedkeope entreekaarten voor de Cinema Americain uitsluitend ver- krijgbaar zijn in de sigarenwinkels, gister in de annonce genoemd. DE EERSTE SPINAZIE. Op dt Alkmaarsche Exportveiling were gisteren de eerste spinazie aangevoerd door den heer N. P. Erkamp alhier. TE WATER. Gfsteravond omstreeks vijf uur geraakte een ongeveer 4-jarig jongetje in den Singel nabij het Vamebroek te water. De heer J. Metselaar sprong te water en wist met behulp van enkele anderen het knaapje en zichzelf met veel moeite weer op den bega- nen grond te krijgen. DE 2500ste FIETS. Blijkens een advertentie in dit nummer geeft de heer A. Leegwater, rijwielhandelaar alhier, aan den kooper van het 2500ste rij wiel, dit rijwiel cadeau. Dit geldt voor en kele merken. Op een Fongers of Wilhelmina- rijwiel wordt de helft van den prijs reductie gegeven. Wie zal de gelukkige zijn? FAILLISSEMENTEN. Heden is ter Griffie gedeponeerd. 1. de eenige uitdeelingslijst in het faillis- sement van J. Hartog Az., beurtschippers- lmecht te Zuidscharwoude, met geen uitkee- ring aan concurrente schuldeischers 2. de uitdeelingslijst in het faillissement van N. Dekker, voorheen cafehouder te Lim- men, thans groentehandelaar te Zaandam, met geen uitkeering aan concurrente schuld eischers. REORGANISATIE HANDELSSCHOLEN. B. en W. schrijven in bijlage Nr. 22. De Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen deed ons bij schrijven van 17 December 1924 Nr. 14297 Afd Ha. O. toekomen de voorwaarden, waaronder Han- delsscholen met drie- vier- en vijfjarigen cur- sus door het Rijk kunnen worden erkend. Naar aanleidmg daarvan hebben wij over- wogen of het al dan niet wenschelijk is te achten de Handelsdagschool en de Hoogere Handelsschool te reorganiseeren in dien zin, dat zij aan de gestelde voorwaarden zullen voldoen. Wij merken hierbij op, dat deze er- kenning geen verband houdt met het al of niet ontvangen van Rijkssubsidie. Zij betreft erkenning van de aan de leerlingen uit te reiken einddiploma's voor benoembaarheid tot verschillende betrekkingen of vrijstelling van examens. Het komt ons alleszins gewenscht voor de reoganisatie te doen plaats hebben. Meen- den wij in 1924 geen voorstel te moeten doen tot omzetting der scholen in een litterair-eco- nomische Hoogere Burgerschool, o.m. omdat daardoor aan de scholen het karakter van Handels(vak)schilen zou worden ontnomen en het doel, waarvoor zij zijn opgericht, daar mede voor het grootste deel zou verloren gaan, met de hierbedoelde reorganisatie is zulks niet het geval. Het bij de oprichting vooropgezette doel blijft behouden en daar- naast zullen de uit de erkenning voortvloei- ende voordeelen komen. Een en ander zal naar onze meening op den toeloop van leer lingen een gunstigen invlced hebben. Het vooruitzicht toch, dat het te benalen einddi- ploma, behalve voor den handel, ook nog op ander gebied waarde heeft, zal bij velen onge- twijfeld de keuze op Handelsonderwijs doen vallen. Hoofdzaak echter achten wij de ver- betering uit organisatorisch oogpunt, welkc van de samenvoeging der beide scholen tot e6n onderwijsinrichting het gevolg zal zijn. Werd de aansluiting van het onderwijs der Handelsdagschool en dat der Hoogere Han delsschool tot dusver zooveel mogelijk verze- kerd door de eenheid van leiding, toch zal het noodige verband eerst dan volled g en juist gelegd zijn, wanneer de twee scholen een aaneensluitend areheel vormen. Wij be schouwen dan ook deze reorganisatie als een belanrgiiken factor, die kan medehelpen om het handelsonderwijs tot bloei te brengen Hoopvol stemt in dit verband het feit, dat de belangstelling voor dit onderwijs weer groei- ende is Wij zouden hebben geaarzeld wan neer het aantal leerlingen was gebleven ge- lijk het was Immers dan had men wellicht met de mogelijkheid reining moeten houden, dat het bestaan der scholen niet langer verze- kerd kon zijn. Gelukkig is van teruggang geen sprake meer. Verminderde het aantal leerlingen in voorafgaande jaren in toene- mende mate, nu de handel eenigszins opleefi is er weer vooruitwang te constateeren; het aantal nieuwe leerlingen, dat thans de eerste klasse bezoekt, bedraagt twintig, tegen tien in den vorigen cursus. Er zijn aanwijzingen, dat het aantal aangiften ook voor den volgen den cursus bevredigend zal zijn. In onze hierna te formuleeren ontwerp-be- sluiten hebben wij ons de beide scholen ge dacht als een school onder den naam van Handelsschool", waarin onderwijs zal wor den gegeven in een vijf-jarigen cursus. Ten behoeve van de leerlingen, die, als tot dusver, niet meer dan drie klassen wenschen te vol gen, zal een parallel derde klasse zijn te vor men voor eindonderwijs. Na het doorloopen der tweede klasse kan dan worden beslist of daarna eindonderwijs wordt verlangd dan wel voortzetting der studie tot en met het vijf* de schooljaar. Het voordeel daarvan is, dat de keuze mogelijk blijft tusschen een drie- en een vijfjarige opleiding, die beide eindonder- wijs geven. De tabel van lesuren zal enkele wijzigingen moeten endergaan, aan sommige vakken zullen enkele uren minder moeten worden besteed, aan andere weer meer. Als nieuw vak is toe te voegen .lichamelijke oefe- ning", tot invoering waarvan Uwe Vergade- ring inmiddels reeds heeft besloten. Aan de hand van de salarisregeling 1925 en met het oog op fief tfians in functie zijnde pen«. neel en de tegenwoordige en de nieuwe uren- verdeeling, hebben wij nagegaan welke ge volgen de reorganisatie op de exploitatie-re- kening van het handelsonderwijs zal hebben. Voor het volgende cursus-jaar zullen deze vrij onbeduidend zijn. Met ingang van 1 September 1927 en daarna is de derde klasse te splitsen. Door de dan meer te geven les uren zullen de uit te oetalen salarissen stij- gen. Met de volledig doorgevoerde reorgani satie is te rekenen op eene hoogere uitgave van 3000 a 3500 per jaar. Wordt vervolgd. Telegrammen van heden. Gedecltelijk gecorrigeerd. PROF. DR. F. PIJPER. f LEIDEN, 27 Februari. Gisteravond is te Rotterdam in het ziekenhuis Eudokia op 67-jarigen leeftijd overleden Prof. Dr. Frederik Pijper, oud-hoogleeraar in de Godgeleerdheid aan de universiteit te Lei den, ridder in de Orde van den Ned. Leetiw. De teraardebestelling zal Dinsdag te 12 uur te Rheinhof te Leiden plaats vinden. In 1859 werd de overledene te Hoog- woud geboren. Hij studeerde van 1876 tot 1883 aan de universiteit te Leiden en pro- moveerde daar in 1883 tot doctor in de Godgeleerdheid op een proefschrift: „Jan Utenhoven, zijn leven en zijn werken". Ttjdschrilten. In „Op den Uitkijk" tijdschrift voor het Christelijk gezin behandelt prof. Dr. A. van Veldhuizen de kwestie of Lukas getrouwd is geweest; Th. C. Vriezen schrijft een schets over het Palestijnsche Volksleven; dr. J. Wa- terink een artikel 'getiteld: „Van wie heeft le dat toch?"; Koos van Eybergen schrijft over „Toegepaste kunst en ambachtskunstenaars" waarin hij den glasschilder E. Warffemius behandelt en waarbij ter illustraties eenige van diens mocie weloverwogen compcsities afgebeeld zijn. Voorts schrijven ir. N. Ver- hoef, A. Schouwenborg en prof. dr. A. van Veldhuizen respectievelijk over Vloedgolven en de Zondvloed, Het eiland Marken en het Friesche Veer. Vooral de laatste artikelgn zijn fraai ge- illustreerd. Sport, VOETBAL. Alcmaria I gaat murgen op bezoek bjj W. F. C., dat zich zeker duchtig zal inepan- nen om ten minste nog op elf punten te ko men. Wij betwijfelen echter of het W. F. C.- elftal sterk genoeg is, om Alcmaria te slaan. Alcmaria II heeft rust. Wat de wedstrijden voor den Noordholl. V. B. betreft, staat Alkmaar morgen in het teeken (onze „teekenaais" zou Charivarius zeggenj van de plaatselijke ontmoetingen. V. A. F. C. I krijgt Alkmaar I op Bezoek. Beide clubs hebben nog een kansje om het kampioenschap te behalen. Dat deze wedstrijd op sportieve wijze mag verloopen en het publiek zich onthouden van op- of aanmerkingen betreffende spelers of scheidsrmrte. De stand is heden Q. S. C. II V. A. F. C. I Alkmaar I Alcmaria III Uitgeest I W. F. C. Ill Rood-Wit I Meervogels II Hollandia III 13 13 10 11 12 11 13 11 28—32 21—49 12—64 4—28 21 20 16 15 12 8 6 4 TELEGRAFISCH WEERBERICHT, naar waamemingen, verricht in den morgen van 27 Februari. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 781.8 te Memel. Laagste barometerstand 738.4 te Akureyri. Verwachting (van den avond van 27 Fe bruari tot den avond van 28 Februari): Zwakke tot matige zuidelijke tot zuidwes- telijken wind, half tot zwaarbewolkt, waar- schijnlijk dTOog weer, zelfde temperatuur. Advertentien. 1901-1926. G MARIA6 ELISABETH JOHANNA, dochter van J. Z. BIERMAN en A. A. BIERMANBalder, Alkmaar, 26 Febr. 1926. De Heer en Mevrouw GROEN v. d. Pol, Kennemerstraatweg 133, zullen gaarne bezoeken af- wachten op Zondag 28 Februari en 7 Maart e.k. Onzen oprechten dank aan alien, die blijken van belangstelling heb ben betoond bij de herdenklng va» onze 25-jarige echtvereeniging. D. KEMP. W. KEMPBorkunk en kinderen. Sliksteeg 8a. Hiermede betuigt ondergeteekende haren hartelijken dank voor de wie bewijzen van deelneming bij het overlijden van haren geliefden Echt- genoot den heer Franciscus Schutz. Wed. M. SCHUTZ-BREGMAN. Alkmaar, Snaarmanslaan 80, ""Wg- 1 1 (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEENINGEN. 6 NederL 1923 A. 5 1919 BANKsINSTELLINGEN. Kol. Bank Indische Bank Handel Mpij. Cert. 1000 h h Resc. INDUSTR. OND. BINNENL. Centr. Suiker Aand. Fumess»Stokvis Aand. Idem 7 Oblie. Jurgens Gew. Aand.. A. n B. H C. 1 Philips Gloeilampen Nieuwe INDUSTR. OND. BUITENL Anaconda Steel comm. CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Bodjona Cult. VorstenL Dito actions Compania Poerworedjo PETROLEUM. Orion Dordtsche Petr. Gee. Holl. Olie Kon. Petr. RUBBERS. Amsterd. Rubber Nederl. Rubber Intercontin Rubber Bandar Rubber Koloniale Rubber Deli Bat Rubber. Serhadjadi Silau Wai Sum Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gem Eig. Scheepvaart Unie Stoomvaart Mij Ncderland Holl Llovd afaest. Idem 7 afyest Paketvaart Oude Boot Holl. Stoomboot Niev Goudriaan SCHEEPVAART BUITENL Marine comm. Marine pref. TABAKKEN. Oude Deli Senembah Deli Batavia Besoeki AMERIK A. Southern Rails Union Pacific 192i/i 1461/4 147 128 ~Pk 163 V. 951k 95 98%, 3/5»/. 36Ui/. 96 1277/, ,629iA 331 I'll/. 16Z1/, 149 5»/l. 10/ 381 162 40^1/, 328 »j»A 232 525 34 n/, Uiik 290 47 371/, H 6 1/U 438/, 5i 8lll/, 6-1/, 9 J1/4 37»/, 4C1 4 11/, 412 235 114 149 W I9\ik 156 V, 146n4 14DjA 191% 160 128 161 161-3 94 95 99 378 163% 163% 98% 126lA 93% - 630 331 631 310 629 330 630 332 162 149 6 162 149 106 375 3961/4 396J-8 396}- 7 397—8} 330 l/i 328J-30 21 22c£.31 225-6 550 186-7 329}.31 231-3 225 - 30 347 185 352 188 231-4 225-% 353 481/, 38-1/, 166 49 3b, 166 38 -9 163 1<6 'Oi/, 60 1 6 oOVb 60 156% 8% 60 197 80% 60 9.V4 irw4 3-»A mm 402 4s8 4 (.8 402-3 4S8-90 4.J8 403 491 2 4.9 403J-4 49.-3 114 1 483»4 PROLONGATIE voriee koers 2f pCt., heden 2^ pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Koers op neuen 11 uur 12 14 59 47 9 20 11.38 48 05 15 00 65 UO 6' 9) 54 25 Vorige koers Londen 12 14 Berlijn 5, 4 Parijg 0 9 20 11.35 Bazel 48.16 Weenen p Sch. 100 35.20 Kopenhauen 64 93 Stockholm v 66.971/, Oslo 54.45 NIET OFFICIEEL. New.York Z.495/4 Italie - 10 02% 2.49s/, 10 G5 AW. Kleeding op 8 3 2 2 3 2 1 2 1 2 5 7 10 8 8 42—16 48—18 31—14 44—12 27—24 Den 17en Maart a.s. hopen onze ouders JACOB TJEERTES en CLAZINA IIELENA SMIT, den dag te herdenken, dat zij v6<5r 25 jaar in den echt zijn verbondea, Hun dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen en verloofde.

Alkmaarsche Courant | 1926 | | pagina 2