z ACCOUNTANTSBUREAUX VAN HELTEN NASSETTB Gemenjrd nieuws Stadsnieuws. i Telegrammen yan heden. Over Korhoenders. van 1 Maart 1926. Opgave van Noordbollandsch Landbouwcredlet. 9ude PeuB Dat bolderen levert w-d eeu cigenanniig Vorigs Koers van heden te Koers. sjl.m. ',30 il.m. 1,45 il.m. 2.. - il.ni. 2.K BEZWAARSCHRIFTEN AAN6IFTEN ADVIE EN UIT ENKHUlZtN. -v- Zaterdag werd her de gehuwde meubelma- ker A. M. v. d. G. bewusteloos in zijn wo oing gevonden^ terwijl de gaskraan open- etond. Hoewel' onmiddeilijk overbrenging naar het ziekenhuis plaats vond, is de man spoedig daama overleden. BOTSING TUSSCHEN AUTO EN MOTORFIETS. Op den Groninger straatweg blj Leeu- warden is Zondag, naar de Crt. meldt, de motorrijder Woldendorp, cafehouder tc /Leeuwarden, in aanrijding gekomen met een :auto, waarin drie personal waren gezeten Bij dd botsing kreeg de heer W. emstige werwondingen in het gelaat, terwijl ook de drie automibilisten gewond werden, zoodat /alien naar het Bonifacius-Ziekenhuis te Leeuwarden moesten worden vervoerd. i BEGRAFENIS DR. P. J. BARNOUW. Op de begraafplaats Zorgvlied is Zater- '(Jagmiddag het stoffelijk overschot van dr. P. J. Barnouw ter aarde besteld. Vele belang- stellenden waren getuigen van de plechtig heid. Nadat familieleden bloemen op het graf hadden gestrooid, voerde aldus het Hbld. ihet eerst het woord dr. B. S. H. Stieler uit Hilversum, namens het hoofdbestuur der Noord-Hollandsche vereeniging Het Witte Kruis. Spr. herinnerde er aan, dat dr. Bar nouw gedurende tientallen van jaren de lei- ding heeft gehad van de vereeniging en nu heengegaan als de laatste van de oude garde, die aan de oprichting heeft medegewerkt. Groot en belangrijk is zijn streven geweest om te komen tot een betere breede opleiding van de verpleegstersde Noord-Hollandische vereeniging Het Witte Kruis heeft hij door zijn optreaen voor ondergang behoed, en het Witte Kruis was al zijn liefde, ook nadat hij zich had moeten terugtrekken uit het dage- ■lijksch werk. Grorte dankbaarheid vervult ons, aldus spr. voor zijn liefde, zijn werklust en zijn werkkracht. Dr. Stieler legde bloemen neer op het graf. Hierna sprak dr. J. C. Went namens de vereeniging voor ziekenverpleging Het Witte (Kruis. Hij wees er vooral op, hoe veel er tot stand gekomen is voor de opleiding van verpleegsters, voor verbeteriing van zieken- huistoestanden en de verzorging van patien- ten in de gezinnen. Als voorzttter van de Ver- feniging heeft dr. Barnouw jaren lang de examens afgenomen voor het verpleegsters- diploma en zoo ten slotte een goed onder- "pgd verpleegsterscorps helpen vormen. Een zoon van dr. P. J. Barnouw, ds. H. J. ^amouw, dankte voor de bewezen eer. RADIO IN EEN GEVANGENIS. Het weekblad Het Leven Jieeft aan de di- rectie van de strafgevangenis te Leeuwarden een radio-installatie ten behoeve van de ge- vangenen aangeboden. DE MOORD OP DEN MAKELAAR BUSCH. Dinsdag a.s. zal voor het Gerechtshof te Amsterdam de behandeling aanvangen van het hooger beroep n de zaak tegen den 43-ja- /igen bouwondernemer M. M., door de recht- bank te Amsterdam veroordeeld tot 6 jaar ge- vangenisstraf wegens zware mishandeling ran den makelaar Busch, wiens lijk hij begra- ,ren had onder den vloer van een garage aan /en Overtoom. DE KABINETSCRISIS. Naar Het Volk vemeemt, had het kabinet- Limburg, op het cogenblik dat het de meeste fans van slagen had, de volgende samenstel- •ing: justitie: mr. Limburg; onderwijs, kunsten en wetenschappen; prof. Casimir; kolonien. Koningsberger; defensie: prof, van Roven, uit Delft, (dat waren de vier Jinkschen"); binnenlandsch? zaken: mr. van Schaik; wa- terstaat: mr. Waszink, burgemeester van Heerlen; financial: de Geer; arbeid, han- del en nijverheid: prof. Slotemaker de Bruine (dat waren de vier ,,rechtschen")buiten- andsche zaken: Van Karnebeek (partijloos). f GASVERGIFTIGING. Zaterdagmiddag omstreeks halfeen heeft de politie in haar woning, aan de Z 0. Bui- tensingel te Rotterdam de 50-jarige mej. M bewusteloos gevonden. Het bleek, dat het kraantje van de easlamp open stond en dat het geheele vertrek met gas gevuld was. Het slachtoffer is naar het zie kenhuis overgebracht; zij kon nog niet ver- hoord worden. IN VRIJHEID GESTEI.D. De rijwielhersteller H. uit de Weste Wa- genstraat te Rotterdam, die op 20 Januari aan den Putschen bocht alhier een aan- /lag gepleegd heeft op zijn vrouw en daama cen poging tot zelfmcord deed, is vandaag op verzoek van zijn verdediger. mr P Ph. Koolen. uit de voorloop ge hechtenis ontsla- gen. De man was, nadat hij drie weken in het 'ziekenhuis aan den Coolsingel verpleegd was geweest, in het huis van bewaring opgesloten. Duitsche stoomschip Winfrid twee versteke- lingen aan wal gezet, die zich te Antwerpen bij de ketels hadden verscholen. Hun kleeren i waen heelemaal verschroeid. Op het politie- bureau hebben de agenten enkele kleeding- stukken bijeen gebracht, zoodat de mannen behcorlijk gekleed over de grenzen konden gaan. EEN SAFE, DIE NIET SAFE WAS De 37-jarige cafehoudster Th. S. uit de Boompjes te Rotterdam, drijft naast haar cafe een logement. Buiten medeweten van haar man, had zij een spaarduitje gemaakt en dit geld was, in een potefeuille, verstopt op het privaat. Gisteren stelde zij een onder- zoek in in haar safe en toen merkte zij, dat in de portefeuille nog maar drie bankbiljetten van 100 zaten, terwijl er kort tevoren een bedrag van 5000 ingezeten had. Deze of gene had dus de geheime kluis ontdekt en van deze ontdekking profijt getrokken. Nu was het de cafehoudster opgevallen. dat het echtpaar K., dat reeds geruimen tijd verblijf hield in haar logement, de laatste dagen merkwaardig gced bij kas was en blijk gaf van een opvallend groote mate van roya- liteit. Bovendien was juffrouw K. den laatsten tijd bijzonder vriendelijk tegen haar geweest. Zij had de cafehoudster meegenomen en on der meer onthaald op piepkuikens. En aan dezen disch had zij de cafehoudster vertrou- welijk medegedeeld, dat haar man zoo juist voor 3000 een cafe gekocht had. De cafe- en logementhoudster had dit wel vreemd gevonden, omdat het echtpaar K. te voren bij herhaling blijk gegeven had, geen cent te bezitten. Bij al deze factoren kwam nog de omstan- digheid, dat het 14-jarig dochtertje van mej. S. vertelde, dat zij voor mej. K. een bankbil- jet van 100 moest bewaren, omdat de man van deze juffrouw niet weten mocht, dat zijn vrouw een spaarduitje had. Voorts kwam uit, dat een ander dochtertje van juf frouw S. van mijnheer K. zoo waar 3 ge- kregen had, om te versnoepen. Juffrouw S. stelde de politie met al deze feiten in kennis en deze stelde een onderzoek in, waarvan het gevolg was, dat het echtpaar K. gearresteerd werd. Wdldra legden- K. en zijn vrouw een volledige bekentenis af. In- derdaad hadden zij van het geld van mejuf- frouw S. een cafe gekocht., De koopsom groot 3000, is bij den verkooper in beslag genomen. Op -het echtpaar is nog een bedrag van f 410 aangetroffen. Het echtpaar is op gesloten. KORTE BERICHTEN. Zaterdagmorgen is in het St. Elisa- bethgasthuis te Haarlem overleden de 26-ja- rige chauffeur J. H., die Vrijdag 19 dezer, toen hij met een auto op v.reg was naar zijn patroon te Aerdenhout, in voile vaart tegen een boom van de Zandvoortschelaan is gere- den, waarbij hij zeer ernstig werd gewond Zaterdagavond isde 9-jarige G- V., van den Katendrechtschen Lagedijk, te Amster dam, die uit een slopje kwam en den weg wil- de oversteken, door een autobus gegrepen en gedood. In de Koninklijke Academic van Weten schappen heeft Prof. Went over Pi of. Kamer- lingh Onnes gesproken. Voordrachten zijn gehouden door prof, de Haas, prof. Debije en prof. Went. Naar de Strijd meldt, is het aantal le- den van het Nederl. Verbond van Vakvereeni- gingen in het 4de kwartaal van 1925 met ruim 3500 verminderd. BuitPTilaTid. DE DAG DER OORLOGSDOODEN. In geheel Duitschland is Zondag een alge- meene treprdag voor de oorlogsdoodeu ge houden Van alle openbare en vele particu- liere gebouwen waaiden de vlaggen half- stok. De rijksregeering en president Von Hindenburg hadden tot het Duitsche volk een manifest gericht, waarin erop gewezen wordt, dat de Duitsche natie in dagen van smart immers de geesteskracht vermocht te erlangen. Naa9t de kerkelijke bijeenkomsten werd de hoof Jschotel van den dag gevormd door de bijeenkomst van den Volksbond voor Duitsche Grafverzorging, die in de zit- tingszaal van den Rijksdag vergaderde. On der de aanwezigen bevonden zich tal van autoriteiten, o.w. de rijkspresident en alle rijks- en stedelijke overheidspersonen van Berlijn. Ook de Turksche gezant en de Oos- tenrijksche en Bulgaarsche ambassadeurs gaven van hunne belangstelling blijk. De republikeinsche partijen hebben een herdenkingsplechtigheid gehouden in ver- band met den verjaardag van het overlijden van den eersten president der Duitsche repu- bliek Friedrich Ebert. V VERSTEKELINGEe. Te Vlissingen heeft de kapitein van 50-JAR IG HUWELIJKSFEEST. Het echtpaar Jb. Zuurbier en A. Zuurbier De Wit, beiden 70 jaai, herdacht Zondag het feit, dat zij voor 50 jaar door den echt wer den verbonden. Gistermidoag had in 't Gulden Vlies de receptie plaats, waarvan een druk gebruik j werd gemaakt. Dit laat zich begrijpen, als men weet, dat het de heer Zuuibier voorzitter is van de N. H. Ik begrijp niet hoe jij. met je kleine inkomen. maar iederen avond in de herherg knnt zitten, en dan het je nog wel een vrouw en zeven kin ieren. r 0, maar die laat ik thuis. (Passing Show) en de Nederlandsche Wolfederatie en in deze kwaliteit zich in aller sympathie mag v-er- heugen. Ook als lid van de firma Zuurbier en Zoon, vee-exporteurs naar bet buitenland, is de heer Zuurbier een geziene persoomlijfcheid. In het vereenigimgsleven in onze stad is de heer Zuurbier eveneens een man van beteeke- nis, hij is n.l. president-commissaris van de Alkmaarsche Eierveiling, en oud-dir cteur van de Gentrale Boerenleenbank, thans in liquidatie. Vermelden v/ij nog, dat de heer Zuurbier ook regent is van het R.-K. Wees- huis te Amsterdam, dan zal men begrijpen, dat hij en zijn echtgenoote gister de sympa thie in- ontvangst had te nemen van een groot aantal personen. E>e bloemenhulde aan het echtpaar ge- bnacht, maakte den dag tot een onvergete- lijke. Het was voorts een groot familiefeeet. BENOEMD. Met ingang van 1 April is de heer Bern- hanfi, stationschef te Oldenzaal, benoemd tot stationschef alhier. Gedeeltelijk gecorrigeerd.) EEN GELDLEENING VOOR DE PRO- VINCIE N'NORD-HOLLAND. HAARLEM, 1 Maart. In de op 16 Maart e.k. voort te zetten Najaarszitting van de Staten van Noord-Holland zal o.a. behandeld worden een voorstel tot het aam- gaan van geldleeningen van zoodaeige no minate bedragen als noodig zullen blijken om eene som te verkrijgen ter voldbening van: a. 125.000.wegens uitkeering aan het Provinciaal Waterleidingbedrijf ten behoeve van de uitbreidingswerken b. 300.000 wegens uitkeering ten be hoeve van het aan de N. V. P. E. G. E. M. voor hare uitbreidingswerken te verleenen voorsehot; c. 12.150,wegens kosten van bui- tengewone werken in het Provinciaal Zie kenhuis „Duinenbosch" te Bakkum; d. 4.620.wegens kosten van buiten- gewone werken in het Provinciaal zieken huis nabij Santpoort; en te bepalen, dat deze leeningen zutlen worden aangvgaan tegen eene rente van ten hoogste 5 pet. 's jaars, dat de aflossin- gen zullen geschieden als volgt: dte sub a genoemde leening in 40 jaren; de sub b. genoemde leening in 30 jaren de sub c. genoemde leening in 10 jaren; de sub d. genoemde leening in 20 jaren en dat met de aflossingen zal worden begon- nen in het jaar volgendte op dat, waarin de leeningen werden gesloten. DE VOORTVLUCHTIGE OUD-GEMEENTE-ONTV ANGER VAN DEVENTER. DEVENTER, 1 Maart. Naar ons thans uit officieele bron wordt bericht, heeft de oud-gemeente-ontvanger van Deventer, die in diens betrekking ongeveer 66.000 ten nadele van de gemeente aldaar veTduisterd heeft, zelfmoord gepleegd. De man heeft Zaterdagavond in de bosschen van Zeist door een revolverschot een eind aan zijn leven gemaakt. Het lijk wad op den Woudenbergschen weg achta het Zieken huis te Zeist gevonden. Morgen zal de ter- aradebestelling in Zeist geschieden. EEN BANGE PLEIZIERVAART. LEMMER, 1 Maart. Zaterdagmiddag werd hier door visscher H. Thysseling een motorpleiziervaartuig, afkomstig van Leiden, en bestemd voor Leeuwarden, binnengebracht. Het vaartuigje was be- mand met twee onbevaren personen en drijvende aangetroffen tusschen Lemmer en Kuinre. De motor was defect en de opva- renden zeeziek, terwijl voor noodgevallen geen materiaal aan borod was. Het scheep- je dreef ovageleverd aan wind en golven en de opvarenden hebben eenige bange uren doorgemaakt. Het vaartuig werd op sleeptouw genomen en hia behouden bin nengebracht. Nauwelijks is Februari in't land, of men gaat weer volte aandacht schenken aan 't ontwaken van de Natuur. De Sneeuwklokjes laten dan alweer haar klokjes bungelen en de crocussen vertoonen weer de gele en blauwe en witte kleuren. Venschillende vo- gels, waaronder vooral de leeuwerik en de lijster laten, bun nooit volprezen zangen hooren en de kikvorschen kruipen uit hun modderbed, waarin ze hun winterslaap heb ben gehouden. En de nijvere landman ha- vat zijn arbeid op vel'd en akker, om het ter- rein te bereiden, waarin weldra het zaad aan de aarde zal worden toevertrouwd. Door dit alles wordt bij velen weer het verlangen naar de schoone lente en den blijden zoiner gewekt en een gelukkig gevoet geeft het, te denken, dat de winter met zijn koude en stonnen en gevaren van overstroomtngen weder zal heengaan. We hooren alweer in gedachten het slaan van den kwartel en het knorrende geluid van de korhoenders en nog zooveel meer, wat oor en oog kan bekooren en ons doet verlustigen in een blijde toe- komst. Zoo wileln we ons thans in gedacbte bege- ven op de terreinen, waar we in ons land de Korhoenders kunnen aantreffen en er het volgende van zeggen. Als schoolkinderen hebben we reeds ge- zongen van: „Hoe prettig is zoo'n jagerij al op de Drentsche hei!" In dat liedje komt iets voor van een kloek hert, dat een jager op het gewei durfde nemen. Later heb ik wel eens een onderzoek in loco ingesteld, maar ik heb nooit een hert op de Drentsche hei kun nen vinden. Toch heb ik tnijn zwerven op die heide nooit bekalagd, want ik heb er veel ge- hoord en gezien, en daaronder korhoenders, die vroeger hoofdzakelijk in het Oosten van ons land voorkwamen, doch zich larngza- merhand naar het Westen van ons land heb ben verbreid, en nu ook in Utrecht en zelfs in het Gooi voorkomen. Ja, in Drente, en na- tuurlijk ook op andere plaatsen kan men het borderen van den korhaan waarnemen. In dat bolderen kan men zien den strijd om de liefdesbetuigingen van den haan tot de hen- nen, en gaarne houdt hij er een harem op na, wat een eigenschap is van de meeste hoen- derachtige vogels. schouwspel op. Onder het uitstooten van een geluid, dat in „St. Hubertus" beschreven wordt, als: „Tschoei-tsch-sch-sCh-troeIoeloe- Ioe-loeloeloeloe-tschoei" ('t is zoo moeilijk dikwijls vogelgeluiden te beschrijven) draait de haan met den breeden lierstaart uitge- spreid, en met hangende vlaugels, daarbij hals en kop bijna horizontaal uitgestrekt, voortdurend op dezelfde plaats rond, totdat hij de vleugels in ruststand brengt, plotse- ling een krachtig „tschoei" laat hooren, om dan een hoogen sprong te nemen. Even later WinJet het minnelied opnieuw, en wederom begint het bolderen en draaien. Komt een andere haan wat dicbt bij den verliefden rid- der, dan ontstaat weldra een hevig gevcvht, als van twee toornige huishanen, waarbij de veeren in het rond stuiven. Komt de haan, die in „vol'len Balz" was, ongedeerd uit den strijd, en is het hem gelukt den medeminnaar op d'e vlucht te jagen, dan zet hij zijn min nelied voort, zoo mogelijk met nog meer ijver dan te voren. Bij ons is het jagen op den boMerenden korhaan niet geoorloofd, daar het minnen van dit hoen in gesloten jachttijd valt. Maar elders, vooral in bergstreken weet men den korhaan en ook den auerhaan voor het ge- weer te krijgen, door het lokkend geluid der henn enna te bootsen. Men kan dan zeer goed de dolle liefdezangem en sprongen van het bedtrogen dier hooren en waarnemen en het einde is gewoonlijk, dat de vogel aan Js jagers rugzak mag bengelen. Wie zoo'n jacht heeft meegemaakt, spreekt gewoonlijk met weidsmansvTeugde over den tocht Het zal evenwel van den smaak en het gevoel af- hangen, daar er ook velen zijn, die een der- gelijk bedrog tot botv'tring van moordlust op argelooze dieren verfoeielijk vinden. Het Korhoen heet wetensebaj.pelijk Tetrao tetrix tetrix L., en wordt ook Berkhoen en Moerhoen genoemd. Het wordt gere-kend tot de familie der Boschhoenders en tot het ge9lacht Ruigpoothoenders, aldus genoemd naar de vederen, die dikwijls aan de voet- wortels en dikwijls ook aan de teenen zitten. De hanen worden heel wat grooter dan de hennen en maken nog meer vertooning door hun breeden, dikwijls wijd uitstaanden, lier- vormigen staart. Evenals bij de andere hoenderacbtige vo gels, heeft ook hier het mannetje mooier vederpak dan het wijfje. De haan pronkt met een bt/uwzwart kleed, dat er stemmig en netjes uitzief, terwijl eenig wit op staart- <n vleugelvederen hierbij hel-der afsteekt. Boven elk oog draagt hij een grooten naakten kam hoogrood gekleurd en van wratjes voorzien' Het wijfje en de jongen zijn roestkleurig' Meermalen ook heeft mem in ons land wil jes geschoten, waarvan de roestkleur don een rookkleurig grijs vervangen wa*. Het korhoen leeft niet alleen op heidevel- den, maar ook in open bosschen. Jammer dat het in aanplantingen dikwijls schade kan veroorzaken door het uitpikken van de knop- pen der jonge naaldboomen. Het is niet aan iedereen gegeven, de kor hoenders in hun intieme leven gade te slaan dooh men kan er wel een goede voorstellW van krijgen, wanneer men zich begeeft naar „Artis", waar de bekende heer P. L Steenhuizen een groep geplaatst heeft, dit om de meesterlijke uitvoering algemeen de aandacht trekt. Het is een kolossaal st-uk werk, waaraat heel wat tijd en moeite besteed is, maar d«n ook een sieraad vorrot tusschen de andere keurig uitgevoerde werken van dezelMe hand, die geplaatst zijn in het museum „Fauna Neerlandica". Het nest van het korhoen Is in die groet tusschen hooge heidiestruiken. Aleen enkele ledige schalen bevimden zich e rn-og in, daar de groep te kennen wil geven, dat de jon- gen pas geboren zijn, doch reeds het nesi hebben verlaten. Kunstig is zoo'n nest niet. Het bestaat in een uitholling in den drogen heidegrond, en het is alleen bekleed met een weinig ruig en wat ckoge heide. De hen zi< neergedoken op den met droog mos beklee den heidegrond en de kleintjes Mikken met hun kraaloogjes rond en koesteren zich on der de veiugels, waaronder eenige kopjes ko men uitgluren. Een kuiken staat op den rug van zijn moeder en beschermster, en de haar staat met hangende vleugels en met dommei blik zijn groot gezin aan te staren. Zooveel beweging gaat zijn begrip te boven. Nu we ook even in gedaohte dit kumstwer! hebben bezien, willen we eindigen met dt mededeelimg, dat, wanneer op een wHvoor- ziene tafel een goed bereide korhaan aanwe- zig is, waaraan kop en staartvederen nog ge- bleven zijn, hij het sieraad der gerechtej vormt. Evenwel zie ik hem liever in levende lijve in Gods vrije Natuur, waar hij mede een sieraad oozer avifauna vormt. J. DAALDER Dz. (Ontvangen per draadlooze telefoon). 103%, 101% 191 159 l467/8 140% 123 8 163% S/57/i 9J% 98% 3/6 304 STAATSLEENINGEN. 6 Nederl. 1923 A. 5 1919 BANKdNSTELLINGEN. Kol. Bank Indische Bank Handel Mpij Cert v. 1000 i» Resc. INDUSTR. OND. BINNENL. ..Centr Suiker Aand. -^FurnessfStokvis Aand. Idem 7 Ohlie Jurgens Gew. Aand.. A. B. Philips Glocilampen Nieirwe INDUSTR. OND. BUITENL. Anaconda Steel comm. CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Bodjong Cult. Vorste'nL Dito actions Compania Poerworedjo PETROLEUM. Orion Dordtsche Petr. Gee. Holl. Olio Kon. Petr RUBBERS. Amsterd. Rubber Nederl. Rubber Intercontin Rubber Bandar Rubber Koloniale Rubber Deli Bat. Rubber. Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gem. Elg. Scheepvaart Unie Stoomvaart Mij Nederland Holl. Lloyd afgest. Idem 7 afgest Paketvaart Oude Boot 4 Holl. Stoomboot Niev. Goudriaan SCHEEPVAART BUITENL. Marine comm. Marine pref. TABAKKEN. oenemnah i Deli Batavia Besoeki AMERIKA. Southern Rails i Union Pacific 93%* 120% 629% 331 Vl 1&U% 162 149 5% 100% 379 188 393% 332% 21% 234 226% 3 53 139% 287 39 lt6 170% 46 51 198 807/, 60 90% 10 Via 351%, 403 471 410% 234 114 146 193% 193 193 159% 159 14^% -8} 129% 160 160-2 161% 957/, 94 98 97% 376 360 126 633 633-4 633 334 335 331 164 i/s 164% 152 h 152 U 106 376 396 395}-6} 396 328 327}.30 326-7 21-% 231 231-3 230—% '220—3 220—5 345 345 341-2 190 189-90 188 49% 39% 39% 160% 160% 171 170s/, 196 198 SI 80% 60 60 90% 10 36 399 398-9 396 489 489% 486-7 410 409 111 148 PROLONGATIE vorige koers 2J- pCt., heden 2J pCt, WISSELKOERSEN AMSTERDAM. 148% 123 162% 633% 334 395-% 3261-8 231 219.22| 342-4 184-5 39 166}—7 395— Exdividenl Londen Berlijn I", Parijs Brussel Bazei i Weenen p. Sch. 100 I Kopenhagen Stockholm Oslo New.York Italic Varlft keen 12.14 59.46% 9.18 11.35 48.06 35.22% 64.95 67.- 5425 NIET OFFICIEEL. 2.49% 1002% Koers op heden Offjioteering 12.14 59.47% 9.29 11.35 48.06% 35.20 64.92% 67.02% 54.15 2<49f 10.05 TELEF. 1010 LANGESTRAAT 96a ALKMAAR

Alkmaarsche Courant | 1926 | | pagina 8