Afd. Kleeding op Maat. i HIEUWSTE STOFFEN. MOiELLEN FOONAANSEVENP. Prima afwerking. Gemengfl Nionws r HET LICHTEN VAN DE „SJORM- POLDER". In een Yliegenden storm, zegt de Crt., was Dindsdagmiddag het gToote Rijnschip „Sformpolder" voor den mond van de Rijnhaven. gezonken. En mee naar de diepte verdwenen de 32-jarige schippersvrouw B. Hartsuiker-Hartsuiker, het 5-jarige dochter- tje Jantien Trijntje, het 3-jarige zoontje Reinder en een 3-jarig neefje Ji'han Hartsui ker. Het tot op het dek met kolen afgeladen SO meter lange Rijnschip had door de open- staande luiken zooveel water binnen gekre- gen, dat de schipper R. Hartsuiker nabij de Rijnhaven gekomen, had besloten niet door te varen naar de Waal haven, doch in de Rijn haven een schuilplaats te zoeken. Bij het op- draaien kreeg het schip zooveel water bin nen, dat het naar bakboordzijde kapsijede en 'onmiddellijk begon te zinken. Denzelfrien middag te 5 uur reedB waren de mannen van de N.V. W. A. van den Tak's Bergingsbedrijf ter plaatse om te trachten't jop groote diepte gezonken vaartuig te lich- En een lichtervaartuig, voorzien van waar- schuwingslichten en ballen werd op de plaats waar het vaartuig zonk, geankerd 'Deze voorzorgsmaatregel nam echter niet weg, dat niet minder dan vijf schepen ge- stooten hebben op de aan de achterplecht ihioog uitstekende davit van de „Stormpol- uer". De duiker Sperling nap het werk. Eerst Zoo dag mo rgc 11 te halftwaalf Is men er in geslaagd, de „Stormpolder" te iichten en de lijken van de vrouw en de drie kinderen uit der oef te halen. Heel de week was het weder zeer onstuimig, zoodat men zich uitsluitend kon bepalen tot de voorbereidende werkzaamheden. Aanvanke- tij'k wilde men het eerst de lijken bo van- bren- »en. Niemand minder dan de beroemde dui ker M. Sperling, de man van de „Berlin", is daartoe Donderdag te water gegaan. De la ding kolen en het wrakhout versperden echter den toegang naar de roef. Hij kon alleen bij de keuken komen en eenige kleeren meebren- gen. Daarop is dan besloten met het bergen der lijken te wachten tot het vaartuig gelicht zou zijn. Donderdag en volgende dagen zijn onder leiding van den heer Sperling de stroppen geplaatst en liet men een vijfde bok jomen. En daarop werd bepaald, dat heden- morgen het lichten zou plaats hebben. De Zondag was wel de beste dag voor dit werk. Het wagenveer van de Linker Veerdam, dat zoolang de „Stormvogel" voor den mond van de Rijnhaven lag, in een boog om de plek neen moest varen, ligt Zoidag gestopt. Er <s op Zondag in en om de Rijnhaven geen ver ceer, zoodat men rustig kon arbeiden zonder de scheepvaart te belemmeren. De berekening was, dat tegen halt twaalt het schip boven zou zijn. En 't is precies zoo uitgekomen. Tegen elf uur in den mor- gen was de familie gekomen, schipper R. 'Hartsuiker en zijn broeder, wiens zoontje ook tot de slachtoffers behoorde. Aan den Linker Veerdam was het zwart van belang- stellenden, terwijH 't op het water krioelde /an roeibootjes, overvuld met nieuwsgieri- gen. Tegen half elf in den morgen waren de vijf machtige bokken aangeslagentwee aan stuurboord- en drie aan bakboordzijde. En .pada\ heel dit omvangrijke mechanisme nog "eens terdege geinspecteerd was, werd te 11 uur bevel gegeven, om de stoomlieren in werking te stellen en met lichten te begin- nen. Het was voor deze manoeuvre, vooral op dit uur, uitgezocht kalm weer. Zeer gelijkma- tig kwam het vaartuig omhoog. Het eerst kwam boven de uitstekende davit voor de ankerketting op de achterplecht, dan zeer tangzaam het moderne stuurtoestel en tege- lijlc werd de roef zichtbaar. Uiterst lang- zaam, bij millimeters tegelijk, kwam het schip op. Het hing in de stroppen eenigszins hellend naar bakboord. Eindelijk, te half twaalf, hoewel het dek aan bakboordzijde het water nog raakte, was het zoo ver, dat men aan boord van het vercngelukte vaartuig kon komen om een blik te werpen in de roef. Vooreerst viel op de stijf gestoten deur, die, nadat de schippersvrouw na de waar- schuwiug van haar man terug was gegaan om de kinderen te halen, door den waterdruk in hit slot was gevallen De ruiten van de roef waren van bakboordzijde alleen door den druk van het water gesprongen. Bij den ingang der roef, staande met een voe* op de trap, met den anderen door de deur van de W. C., vond men het lijk van de vrouw Blijkbaar had de ongelukkige willen terug- kecren, toen het binnenstroomende water haar oen weg versperde. Vlak bij haar was het 3-jarig zoontje Reynder gekleed in zijn overjaste. Men vermoedt daaruit, dat de moeder dit jongetje bij zich had toen zij zich naar boven spoedd^ Aan de andere zijde van de roef vond men de beide andere kinderen. Eke lijkjes der kinderen waren door het bin nenstroomende water tegen de zoldering ge drukt. In de roef zelf was het een ontzetten- de chaos. Het meubilair, deels vemield, lag door elkaar, en wrakstukken dreven nog in het water. In de slaapplaats dreven de ran- trassen door het vertrek. Onmiddellijk kwam nu de pompboot van Van der Tak langszij cm eerst de roe* leeg te pompen. Intusschen ging een duiker in zijn duikerscostuum de roef binnen, om de lijken te zoeken. Een boot der rivierpolitie was inmiddels ter plaatse gekomen. Men bracht zwarte doe- ken naar de „Stormpo!der" over en een voor een zijn dte lijken daarop bovengebracht. Eerst dat van het meisje, toen de beide jon- getjes, het laatste de vrouw. Zoodra een lijk werd bovengebracht, wikkelde personeel der rivierpolitie het in een zwarten d'oek en werd •het aan boord van de politieboot gebracht, waar men het aan dek neerlegde op een zwart laken. Onder doodsdie stilte, eerbiedig en plech- tig schaarde het personeel van Van den Tak zich op zijde, als het ware een eerewacht vor- rnend voor de jeugdige dooden En deze man- men, gehard in het ruigste zeewerk: de ber- ging van gestrande vaartuigen, zij waren thans diep onder den indruk en hadden moei- te nun emotie te verbergen. De lijken zelf waren onhcrkenbaar. Ge- laat en harden waren met een dikke laag siib bedekt. Aan boord van 'het politjevaartuig bedekte men het stoffelijk overschot der slachtoffers met een zwart laken. De familie ging over op de politieboot. Men heesch den wimpel half jk en langzaam stoomde het vaartuig a het bureau der rivierpolitie in de Park- Daar zijn na eenige fomnaliteitem de lijken aan de familie overgegeven, die ze naar „Crooswijk" deed transporteeren, waar zij begraven zullen worden. Na het wegbrengen der slachtoffers werd de arbeid voortgezet. Zeer snel werd het wa ter uit de ruimen gepompt. Van de lading was in de ruimen niets meer aanwezig. Alle kolen bleken er uit gespoeld te zijn. door den stroom en ten gevolge van de poside, die het schip na het zinken innam. Thans bleek ook, dat de „Stormpolder" een stevig nieuw chip is, nog geen jaar oud. De meni was in de ruimen nog waar te ne- men. Het is een nieuwerwetsch vaartuig, voorzien van moderne stuurinrichdng en zeer gerieflijke verblijfplaatsen. Het was zeer goed bestand tegen den storm van 1.1. Dinsdag en zou wanneer met dichte luiken was gevaren, geen hinder hebben ondervonden. De deklast maakte echter het sluiten der luiken onmoge- lijk. Wat de schade betreft, deze bleek zeer ge- ring. De davits waren verbogen en de stuur inrichdng bleek ontzet, terwijl de verblijf plaatsen veel geleden hebben van het binnen stroomende water. Bovendien bevond zich te gen den wand aan bakboordzijde een dikke laag slik, die verwijderd moet worden. Maar het vaartuig is nergens lek en kon na leegge- pompt te zijn, zonder assistende drijven, zoo dat het gemakkelijk versleept kon worden. De toegang tot de Rijnhaven is thans weer vrij. HET S.S. „SALATIGA". Het stoomschip „Salatiga" is op eigen kracht van Vlissiogen naar Amtwerpen opge- stoomd. ZWARE BRAND TE VENLO. Gisteravond brak, terwijl de bewoners af- wezig waren, brand uit in de woning van den kleermaker C. R. in de Maasstraat, alhier. Het vuur ontstond in de benedenvertrekken en toen men de voordeur had ingetrapt, bleek, dat het onmogelijk zou zijn nog bin nen te komen. Toen de brandweer kwam, stond ook de bovenverdieping in vlam. Met drie slangen op de motorspuit slaagde men er na een half uur werkelijk in, het gevaar voor uitbreiding te bedwingen. De woning werd totaal veraield. Toen het vuur bedwongen was, kwamen de bewoners thuis. Verzekering dekt de schade. De oorzaak van den brand is onbekend. Mr. A. R. ZIMMERMAN. In tegenspraak met daaromtrent in de Oos- tenrijksche en in de Nederlandsche pers ver- schenen berichten, meldt mr. A. R. Zimmer man, dat hij ten aanzien zijner toekomstige woonplaats tot dusver geen enkele beslissing genomen heeft. DE GEWIJZIGDE WINKELSLUITING TE AMSTERDAM. Naar de Crt. vemeemt hebben Gedeputeer- de Staten van Noord-Holland goedkeuring verleend aan de wijzigingen van de Amster- damsche winkelsluitingsverordening betref- fende den avondverkoop en het slagersbedrijf. SAMENVC'ERKING IN DEN NEDER- LANDSCHEN KOORZANG. Zooals men weet, zegt de Crt., is op de laatst gehouden vergadering van de „Neder- landsche Koorzang-Unie" de samenwerking tusschen de aangesloten bonden verbroken, omdat men strandde op de eisch van het „Ne- derlandsche Zangersverbond" dat n.l. alle koren en bonden zich in dit verbond moesten oplossen. Direct daarop werd op voorstel van den „Bond van Amsterdamsche Zangvereenigin- gen" besloten in samenwerking met een 5 tal adere organisaties, besprekingen te houden om te komen tot een groote landelijke vereeni- ging. Daar juist het „Algemeen Nederl. Zan gersverbond" was opgericht, heeft het bestuur van den Amsterdamschen Zangersbond met eenige afgevaardigden van voornoemde or- ganisatie. Zaterdagmiddag in „De Roode Leeuw" vergaderd en daar het plan bespro- ken om e trachten door aansluiting bij dit „Algemeen Nederlandsch Zangersverbond" tot een groote landelijke organisatie in de zangerswereld te komen. E)e besprekingen hadden een gunstig ver- loop met als resultaat, dat ten spoedigste de andere bonden zullen opgeroepen worden tot een vergadering om het behandelde plan van aaneensluiting met deze bonden te bespreken en de Nederlandsche Zangvereeniging dus in een grooten bond te vereenigen, met behoud van de individueele vrijheid der bestaande organisaties. CIRCA ZESTIG MAN WERKLOOS Zaterdagavond woedde te Valkenswaard een felle fabrieksbrand. Omstreeks 10 uur is de brand ontstaan in de sigarenfabriek van de Gebrs. Jeurissen, vermoed'clijk op de droogkamer. Gelukkig werd het vuur bijtijds opgemerkt, zoodat nog de kantoorinventaris, alsmede een kleine voorraad tabak met groote moeite gered kon worden. Het grootste gedeelte van de tabak ging echter in de vlammen op. Inmiddels greep het vuur zio snel om zich heen, dat aan rea- den niet meer te denken viel, althans niet door de dorpsbrandweer met haar uitermate primitief materiaal, totaal ongeschikt voor een dergelijken brand. Zij gaf slechts een klein straaltje water. Burgemeester Kuyper requireerde dan ook onmiddellijk de motorspuit van Eindhoven, die met voltallig personeel en compleet ma teriaal terstond ter plaatse was. Wegens wa- tergebrek kon echter maar met een slang wa ter gegeven worden. Deze slang was gekop- pel cl op een put van de dorpspomp op het marktplein. Spoedig bleek deze put leegge- pompt, zoodat men het reddingswerk daarna moest voortzetten door het omhaleni van muren. De fabriek brandde inmiddels totaal uit Aan de slagerij van den heer E. Beeks, die vdor de fabriek ligt, werd aanmerkelijke scha de toegebracht. De boerderij van den land- bouwer van Tilburg bleef, doordat de wind gunstig was, gespaard. Het terrein van den brand was goed af- gezet onder leiding van de marechaussee. Het verloop van den brand werd door vele belangstellenden, onder wie eenige Eindho- vensche autoriteiten, gevolgd, w.o. de com- missaris van politie van Eindhoven. De schade beloopt circa 40.000; deze wordt dior verzekering gedekt. Vijftig b zies- tig personen zijn door ctezen hranid werkloos geworden. HISTORISCHE ANECDOTEN. Cezanne had altijd de grootste moeite, om een portret te sdiilderen, en bovendien was hij nooit tevreden over de resultaten van zijn werk. De kunsthandelaar Bollard, die door hem veTeeuwigd werd, moest honderdvijftien keer poseeren. Toen het portret eindelijk klaar was, bekeek de kunstenaar het met critischen blik en bromde eindelijk: Het overhemd is lang niet kwaad geschilderd. ProTinciaal nieuws UIT KOEDIJK. De heer M. Mulder, ploeger voor verschil- lende tuinders, heeft het initiatief genomen om een tractorploeg aan te schaffen. Het zal in de toekomst moetem blijken of deze in de practijk zal voldoen doch de eerste dag leverde op zwaar land een best resultaat. UIT HEILOO. Radio-omroep in de Ned- Herv. Kerk. Het geheel gevulde kerkgebouw luisterde gisteravond met gespannen aandacht naar het eerste geluid. Te 8.10 uur ving het aan. De luidspreker was op de preekstoel opge- steld door den installateur P. Klopper, al hier. Zoowel de sprekers als de zamg waren goed te volgen. De Sportvereeniging V. V. H. vierde Zater dagavond haar eerste lustrum in „De Rus- tende Jager". Gezien het vele dat men hier te genieten krijgt, viel het bezoek niet tegen. De openingsrede werd uitgesproken door den heer W. v. d. Vail, die een resume gaf hoe V. V. H. is ontstaan en hoe ze werkt. In de 5 jaar zijn 297 wedstrijden gehou den, waarvan 119 zijn gewonnen en 42 ge- lijk gespeeld, „dat moet nog wat beter wor den, jongens", zeide spreker. Weemoedig stemed het spreker dat een der beste bestuursleden, n.l. K. Klaver, ons door den dood is ontvallen. Zijn voorbeeld kan de jongeren ter navolging strekken. Op supporters en supportrices deed spr. een beroep om V. V. H. te steunen en tot de jongeren een opwekkend woord om de gele- deren te versterken. Spr. deed nog een be roep op de spelers om steeds eerlijk te strij- den, niet alelen om de overwinning, doch om de sport moet gestreden worden, opdat mag huizen in een gezond lichaam een gezonde ziel. (Applaus). Daarna werd het scherm gehaald en kre- gen we de bekende Daan Pool te hooren, die voor de Heilooers een onbekende was en toch als humorist zijn sporen heeft verdiend. Wat hij voordraagt is altijd van pas en aan elke rol weet hij zich aan te passen. Als aangename afwisseling lieten de hee- ren J. van de Brink (piano) en S. van der Molen (viool) zich hooren en deze heeren hebben een deel van het succes, voor de keuri- ge begeleiding in het voortgebrachte, voor hune rekening. Ook de solo's werden verdien- stelijk gegeven. Na de pauze werd bij monde van den heer J. Bruul aan het bestuur de nieuwe medaille- kast aangeboden. Allen die hieraan hebben meegewerkt werden genoemd. Deze kast, een mooi werk, door de leden en huisgenooen ver- vaardigd, werd onder dank aanvaardt. Daarna werd het program afgewerkt en van de vier laatste was „Ke^ op de Schager Landbouwtentoonstelling" een succes. Het bestuur is met het engageeren van Daan Pool bijzonder geslaagd. Een gezellig bal besloot d'en avond. Door het bestuur van de Sportvereeniging alhier is aan den heer N. van Steeg, voor zijn vele diensten aan de vereeniging bewezen, een Swan-vulpen geschonken, welke in dank is aanvaard. De voetbalvereeniging V. V. H. 1 speelde Zondag tegen N. V. V. 1 van Nieuwe Niedorp. Heiloo verloor met 1—6. Zaterdagavond werd aanbesteed voor rekening van den heer J. Oud alhier, het bouwen van een bakkerij en woonhuis aan den Heerenweg alhier. Er waren 11 biljetten ingekomen. Het werk is gegund aan delaagste inschrijvers, J. Kaandorp en Zoon alhier voor 4596.50. UIT OUDKARSPELv D. T. S. I won van Oudorp 1 met 30. D. T. S. II won van V. A. F. C. uit Alk- maar met 31. D. T. S. Ill won van Holland II uit Noord- Scharwoude met 62. UIT NOORD-SCHARWOUDE. Holland I verloor van Bergen I met 16. Stadsnieuws. DE BESTRAIING VAN DE LANGESTRAAL De werkzaamheden aan de Langestraat hebben een zoodanigen voortgang, dat men heden tusschen de Houttil en Mient, aan bei de zijden, met het leggen van de trottoirs is aangevangen. De trottoirs worden zoo gelegd, dat de rij- weg overal 6 M. breed blijft. Op sommige plaatsen worden ze hierdoor 3.20 M breed, en op andere plaatsen slechts 2.20 en 2.60 M. en 2.60 M. Deze week wordt in het gedeelte Mient Houttil reeds een aanvang gemaakt met de asfalteering. De machines hiervoor staan reeds bij de Groote Kerk opgesteld. Telesrainmen yan heden. Oedeeltetijk gecorngeerd. MILITAIR VLIEGTUIG VER'NIELD. NIJMEGEN, 15 Maart. Hedenmiddag is onder de gemeente Beuningen een mili- tair vliegtuig naar beneden gestort. De bestuurder Jansen en de andere inzittende Van der Kamp zijn gedood. Het vliegtuig is vernield. ARTIKEL 40 VAN HET BEZOLDIGINGS£ESLUIT. 's-GRAVENHAGE, 15 Maart. Her Haagsche Gerechtshof bevestigde het von- nis der rechtbank inzake intrekking van art. 40 yan het Bezoldigingsbesluit, bij welk vonnis werd ontzegd de vordering van den ambtenaar v. d. Wielen tot uitbe- taling van het voile door hem voor die intrekking genoten salaris. HEVIGE BRAND. TOUBON, 15 Maart. Een groote brand heeft gewoed in een opslagplaats van katoenen en wollen stoffen. Dc schade bedraagt ruim 5.000.000 francs. Tijdens het blusschingswerk werden. 2 brandweer- lieden gedood en 15 gewond. DE VOLKENBONDSVERGADERING. Een hoopvoller stemming. BERLIJN, 15 Maart. De toestand in Genfeve werd hedenmorgen vroeg iets hoop voller ingezien. Het is evenwel nog niet bekend, waarin deze betere vooruitzichten bestaan. De niet-officieele besprekingen tusschen de leden der delegaties duren voort en schij- nen het daarheen te leiden, dat aan Polen een niet permanente zetel zal worden afge- staan, zonder dat daarvoor de toestemming van Duitschland noodig zal zijn, hetgeen wil zeggen dat geen uitbreiding van den Raad zal plaats hebben. In verband hiermede komt het voorstel van Zweden weer naar voren om een an dere mogendheid te doen laten afzien van haar niet-permanenten zetel, welke dan aan Polen zal worden gegeven. Ook wordt de mogelijkheid besproken de vergadering yan den Volkenbond Dinsdag algemeene nieu we verkiezing van de niet-permanente raadszetels te laten houden. De gistermiddag voorgenomen zitting van den Raad werd tot hedenmorgen uitge- steld. GENeVE, 15 Maart. De Duitsche Rijkscweerminister van buitenlandsche za- ken, dr. Stresemann, heeft hedenmiddag 12 uur tegenover de Duitsche journalisten de volgende verklaring afgelegdDe oplos- slng der moeilijkheden hangt nu van Zwe den af, aan welk land is voorgesteld af te zien van zijn tijdelijken raadszetel en zijn plaats vrij te laten voor Polen. De Zweed- sche verfegenwoordiger Unden heeft naar Stockholm geseind om instructies. Deze worden thans afgewacht. Alle ddegaiies te Geneve werken om een verzoening tot stand te brengen. ONTZETTENDE TREINRAMP IN i*'L COSTARICA. f^\ 178 dooden en 75 gewonden. NEW YORK. 15 Mrt. Een trein met vacantiereizigers is nabij San Jose (Costa rica) gederailleerd. Drie rijtuigen zijn in de rivier gestort. Het aantal dooden be draagt 178, het aantal gewonden 75. BRAZILIE HANDHAAFT DE BE- Ij DREIGING. rt LONDEN, 15 Maart. De „Daily Mail" meldt uit Geneve dat de Braziliaansche gezant te Londen een langdurig onderhoud heeft gehad met Chamberlain. Hij decide den Britschen minister mede, dat Brazibe uit den Volkenbond zal treden tenzij dit land een permanenten zetel verkrijgt. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 15 Maart. Ter veemarkt waren heden aangevoerd1: 503 vette koeien waarvan de prijzen waren* le kwaliteit 1.18—1.24; 2e kwaliteit 1.06—/ 1.18; 3e kwaliteit 0.90—106; mindere soort 0.740.90 per K.G. slacht- gewicht. 120 melk- en kalfkoeien 350550 per stuk. 10 vette kalveren. 2e kwaliteit 0.90—/l.—; 3e kwaliteit 0.760 90 per K.G. levend gewicht. 182 nuchtere kalveren f 8.—/ 16 per stuk. 85 schapen 3550 per stuk. Lammeren, le kwaliteit 1.041.052e kwaliteit 1.04—1.04 per K.G., een enkele boven noteering. 650 vette varkens 98—102; 119 paarden 89—200 gulden per stuk. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL* PRIJZEN. AMSTERDAM, 15 Maart. Op de heden gehouden markt waren de prijzen onveran- derd. Aanvoer 3 ladingen 2900 H.L. van 15 Maart 1926. Opgave van Noordhollandsoh Landbouwcredlet. Koers van heden te Vorlge Kiers. 10«A, pl.m. 1.30 pl.m. i,45 pl.m. 2.15 m flclVCil. (Ontvangen per draadloozo telefoon). 1 ST A ATSLEEN1N GEN. 6 Nederl. 1923 A. 5 1919 BANK=INSTELLINGEN. Kol. Bank Indische Bank Handel Mpij. Cert. v. 100! Resc. INDUSTR. OND. B1NNENL. Centr Suiker Aand. Holl. Kunstzijde I Jurgens Gew. Aand.. A. m B. n C. Maekubee Nederl. Kunstzijde Philips Gloeilampen Nieuwe INDUSTR. OND. BUITENL. Anaconda Steel comm. I CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult. VorstenL Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Redjang Lebong I PETROLEUM. Dordtsche Petr. Gee. Holl. Olie Kon. Petr. RUBBERS. Amsterd. Rubber Bandar Rubber Deli Bat. Rubber. Hessa Rubber Lampong Sum. Rubber Rotterd. Tapanoeli. Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gem. Eig. Scheepvaart Unie Stoomvaart Mij. Nederland Paketvaart Oude Boot Holl. Stoomboot Niev. Goudriaan Rotterd. Lloyd. SCHEEPVAART BUITENL. Marine comm. Marine pref. TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMERIKA. Southern Rails Union Pacific Wabash 1031/is 1011/4. 191V, 1591/, 148 149 1321/, 127* 165'/, 96 96 99* 1427/, 329 3/5 362 93* 128'/,, 6331/* 338 165'/, 152 107* 2861/, 375 1851/4 392* 3537/, 251 249 4701/, 281 167 373* 2i,5 313 19'/4 46 36 166'/4 171 1961/4 77 62 89* 144* 367/8 224 378 484 403 109 150 44*, plain. 2i» 192 191* 191 lk 157* 159i/t 148 1473/4 148* 149 .,-K 1323/4 1261/4 126* 127 164-5 164 164* 96* 99* 99* 99* 143 143 3261/4 3261/, 373 360 93 126 1 640-2 640 640-2 643* 338 338 165* 151* 107 290-2 371 1S4-5 389f-90 389J90J 389J.OO 351 251 .351-21 350{.4J 251 251 250 471-4 163 373-4 2011/, 201 1 •Ol* 1 2 47 26 166* 1665/4 167 179 195 78 78 78", 62 62 89* 89* 145* 10 353/4 223 220 219-21 378* 375-8J 375-6 483 482—82 477-8 - 404 404-6 405 113* a.. 149* 42* 42*. PROLONGATIE vorige koers 2J pCL, heden 3 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. vL: Londen Berlijn Parijs Brussel Bazel Weenen p. Sch. 100 I Kopenhagen Stockholm Oslo New. York Italie Vsrlge koers 12.14 59.44 907 11.34 48.06 35.15 65.60 63.971/, 54.45 NIET OFFICIEEL. 2.493/4 10 02* Koers op heden Off.noteerinS 12.13* 59.44 8.97* 48.06 35.20 65.50 67.- 54.17* VVi»K.' 2.491-} 1001

Alkmaarsche Courant | 1926 | | pagina 8