S* H1EUWSTE STOFFEN. MOSELLE* T00NAAN6EVERB. Prima afwerking. m HWMEHWCHE EX-KRUON7 PRINS NOG TE PARIJS. Udt Boedapest wordt aan het „Acht-Uhr Abenxiblatt" gemeld, d'at het bericht van het oponthoud van dem ex-krooniprins van Roe- menie in Boedapest en van zijn reis naar de Roeraeensche grens, blijkt een late, maar goed geslaague Aprihnop te zijn. De ver- meende kroonprins is eemi gewone Roemeen- sche ingenieur, die met een prachtigen, witge- Lakten auto uit Weenen kwani. De gezant te Pariis verklaarde dat de ex-krooniprins nog steeds aldaar vertoeft. DE SCHIPBREUK VAN DEN ROBBEN VAARDER. Het stoomschip „Eagte" heeft de beman- ning van het stoomschip „Seal" gered, welke een toevlucht zocht op de ijsschotsen, toen de ,,Seal", ten gevolge van een ontploffing in de kruitkamer van patronen voor het schieten van robben, onklaar raakte. De „Seal" is ge zonken. Een der opvarenden is overleden, vijf zijn gewond. Oemenfd nieuws f E:£N onwettige GIJZELING? Na acht dagen, zegt de Crt., in het Huis Van Bewaring te Tiei in gijzeling*te hebben gezeten, is de heer J. Blok, comrnissaris van polftte te Culemborg, Zaterdagniidd-ag om %alf een weder in vrijheid gesteld. De heer »i>Blok heeft zich daarop onmiddellijk naax Oen Haag begeven, te neinde zich bij de jhoogste Justitiodeele autoriteiten te bekla- gen over de ondervonden behandeling en re- mabilitatie te vragen. A Ten kantore van zijn raadsman, mr. E. G. m Bourlier, aan de Jozer feraelslaan, in Den sHaag hadden wij gistermorgen met hem een kmderhoud, waarbij ook zijn vrouw tegen- .Woordig was. Men kon het den heer Blok teanzien, dat de beproevingen der afgeloopen Wagen zijn gezondheid geen goed hadden ge ■daan en dat alleen de krachtsge wensch om Nfedit te krijgen en gerehabiliteerd te word-n •in staat waren hem in de gunning" te hou- Wen. Over 2ijin behandeling in het Huis van -Bewaring te Tiel had hij niets dan lof, doch j,over het optreden jegens hem door den rech ter-commissaris, mr. Hofdijk, belast met de tastructie, beklaagde hij zich ernstig. Zonder noodzaak, zoo vertelde hij, werd ik verschillende malen, tusschen drie rfijksveldwachters in, van het Huis van Be- 'waring naar het Paleis van Justitie te Tiel vervoerd, zoo gewoon over straat, tusschen •tiet drukke verkeer door. Het is gebeurd, dat 'ik deze behadeling tweemaal in een uur had *te ondergaan. En dat, terwijl er in het Huis San Bewaring een kamer was, waar men mij best een verhoor had kunnen afnemen Smadelijk vond hij het ook, door recher- eteurs, zijn ondergeschikten, bij den rechter- oommisaris zic hte hebben moeten laten ver- hooren. Dat hij uit het geheele land brieven en te- legrammen met sypmathiebetuigingen had ontvangen, was voor hem een kleine pleister c*p de wond. De Arrondissements-Rechtbank te Tiel had het bevel tot gijzeling gemotiveerd op de dTie navolgende overwegingen le. overwegende, dat waar getuige Blok bij deh recnter-commissaris heeft volhard bij de verklaringen door hem afgelegd en heeft verklaard niet meer licht in deze zaak te kun nen verschaffen, hij daardoor naar het oor- deel der rechtbank geacht moe' worden, te hebben geweigerd op de hem gestelde vragen te antwoorden waar uit de verklaringen van verschillende getuigen in de stukken overge- legd in verband met de bijzondere verhou ding, welke bestond tusschen getuige Blok en wijlen Haveman die als medeschuldige aan de zaak moet worden beschouwd vof- doende is gebleken, dat getuige Blok van de betreffende zaak meer heeft afgeweten; 2e. overwegende dat met is gebleken van eenigen wettigen grond om te weigeren te antwoorden 3e. overwegende dat het in het belang van het onderzoek dringend noodzakelijk is dat getuige Blok, hetgeen hij afweet van de be- trekkelijke zaak, mededeelt aan de Justitie en hij deswege in gijzeling moet worden gehou- den. Hierop is door den raadsman, mr. Bour lier, namens den heer Bolk, een uitvoerig request ingediend, verzoekende, dat de Ar- rondissements-rechtbank zou bevelen dat hij uit de gijzeling zou worden ontslagen en zulks onverwijld. Dit is Zaterdag j.l. in Raad- kamer door de Rechtbank behandeld met het resultaat, dat de heer Blok in vrijheid is ge- steld, nog vier dagen voor de eerst toegesta- ne termijn van gijzeling van twaalf dagen .was verstreken. In de toelichting tot het request bracht de raadsman, mr. Bourlier, naar voren, dat het eerste bevel tot gijzeling gegeven is zonder eenig recht en in strijd met de wet. Het Wetboek van Strafvordering veroor- looft slechts de gijzeling van een getuige, .wanneer die getuige "bij zijn verhoor zonder wettigen grond weigert op de gestelde vra gen te antwoorden. Dit is hier niet het geval geweest. Den heer Blok werd gevraagd of hSj* niet meer licht in de Culemborgsche moordzaak kon Verschaffen en deze heeft daarop geantwoord, dlat hij in die zaak niet meer licht kon ver schaffen. Hierbij heeft hij verwezen naar het door hem destijds van die moordzaak opgemaakt dossier er bij voegende, dat daar alles in etond, wat hij aan die zaak had gedaan en er van afwist. Uit de processen-verband blijkt, dat hij op geen enkele /raag hem gesteld heeft gewei gerd te antwoorden. Door een beroep op verschillende feiten tracht men'de conch sie'te wettigen, dat de heer Bloka meer van de betreffende zaak heeft afgeweten, waartegenover men echta" zelfs niet bij benadering heeft aangeduid, in iwelk opzicht hij er dan meer van zou weten. In de toelichting wordt er verder op gewe- zen, dat de aangehaalde getuigenverklaringen •falen, daar ze niet afkomstig zijn van rechf- streeksche waarneming. He+ beroep op de bijzondere verhouding welke tusschen den heer Blok en wijlen Have man bestond, is al even niets zeggend. Nooit heeft er tusschen beiden een „bijzon- Sere verhouding" bestaan. Dat wel,. en zulks uit den aard der zaak, tusschen den heer Blok als comrnissaris van politic eener kleine gemeente en zijn recher- sheur, dien hij hield voor betrouwbaar, en die ift iecfef gefal was Eekwaam en zijn teste ott- dergeschikte, meer omgang bestond dan ge- woonlijk tusschen een comrnissaris van poli tic eener groote gemeente en een zijner vele rechercheurs bestaat, maar dat de verhouding van den heer Blok tot Haveman geen „bijzon- d\r" karakter droeg. Voorts wijst de heer Bio ker op, dat hij het is geweest, die bij de slaehtoffers van den moord heeft aangedirongen o.a. op betere af- sluiting hunner wondng en toen zij talmden die aan te brengen, ze zelf heeft laten aan- brengen. Hij is het geweest, die in den avond van detn moord, gelijk zooveel avonden te vorren, de waning der slaehtoffers liet surveil- ileeren. Een protest. Met een beroep op zijn verleden en als mensch 6n als politie-ambtenaar, heeft hij bij de Rechtbank geprotesteerd met alle kracht die in hem is: 1 o. tegen het feit dat hij, die steeds onmid- dellijk gehoor gaf aan elke oproepirag van het Parket en den Rechter-Commissaris, voor zijn laatste verhoor door den Rcehter-Com misearis, zonder eenige oproeping in zijne wondng werd afgehaald dOor een inspecteur van politie en twee rechercheurs uit Amster dam. Ongehoord, ongepast en voor heden om den kbaar bdleid Een comrnissaris van politie in functie on der geleide van drie subalterae politieambte- naren zijn ondergeschikten dus voor- gebracht als getuige op last van dien rechter-commissaris werd gefouilleerd door bovengenoemde politie-beambten, een feit, dat de gevolgtrekking wettigt, dat de rech- ter<ommisaris reeds voor hij hem in verhoor nam, besloten had hem te giizelen. 3o. tegen het feit, dat toen hij binnen stond, in het kabinet van den recnter-com missaris en tot dezen laatste de vraag richt- te: „Waarom hebt u mij latem- fouilleeren?" het antwoord luidde, „omdat u dingne zult hooren, zoo erg, dat u er wel eens over zoudt kunnen denken, zelfmoord te plegen", welke woorden beleedigend waren, terwijl hij nog ker niet iets, dat bij hem eenige neiging tot steeds niets bij zanders heeft gehoord, zeer ze- zelfmoord opwekte. 4. tegen het feit, dat hij als getuige werd gehood door den rechter-commissaris in het bijzijn van drie hem ondergeschikte politie- ambtenaren. Een der ambtenaren werd het te bar, doch op zijn verzoek aan den rechted-commissaris om zich te mogen verwijderen, ontving hij aanvankelijk een weigerend antwoord. 5. tegen het systeem van intimidatie, waar bij men, uitgaande van het op niets geba- seerd, dus zuiver subjectief vermoeden, dat hij meer van de betreffende zaak zou weten dan hij verklaart af te weten hem eerst be- dreigt met gijzeling en hem, waar hij niets anders kon dan persisteeren ben zijn verkla ring, daarna onwettig gijzelt. 6. Tegen datzelfde systeem van intimida- ie, toegepast op twee politie-ambtenaren, on dergeschikten van hem, doordien ook zij door denzelfden rechter-commissaris op Woensdag 7 April 1926 werden bedreigd hetzelfde lot van hem te zullen ondergaan, toen zij vol- hadden bij hunne verklaring, dat zij niets en nadeele van hem kinden verklaren, verklaring identiek aan die van alle politie-ambtenaren te Culemborg. Het bewijs tegen de daders van den moord is volledig geleverd en als de daders aange- houdenen hebben bekend, zoodat eenige ver dere getuigenis, ook van heb, niet meer noo- dig was. Op al deze gronden heeft de heer Blok pro est aangeteekend'tegen zijn gijzeling en in de geheime en de hem aangedane behandeling. DS. T. DOEVENDANS WZN. Men meldt in verband met de ontheffing van de censuur, waaronder Ds. Doevendans gesteld was, nog het volgende aan het Hbld.: Naar wij vernemen heeft het Herv. Classi- caal Bestuur van Amsterdam in zijn vergade- ring va 31 Maart j.l. besloten, ds. T. Doeven dans Wzn., voorheen Herv. predikant te Amsterdam, met ingang van 1 April te ont- heffen van de censuur, waaronder hij door dit bestuur gesteld was. Zooals bekend is tracht sinds eenigen tijd een comite, „het comite-Ebrecht", ds. D. weer in zijn oude functie te herstellen en heeft ds. D. in het na- jaar alhier in een gewone vergadering het woord gevoerd Daar heeft hij toen in het openbaar voor zijn oude vrienden schuld beleden; dit optreden gaf echter het class bestuur aanleiding, in het „Predikbeurten- blad' de aandacht der gemeenten te vesti- gen op het feit, dat ds. D nog steeds onder censuur stond. Het C. B. vreesde, dat het de bedoeling van ds. D. was zich langzamer- hand weer hier of daar als Herv. predikant te vestigen. In elk geval beschouwt het comite- Ebrecht de behandeling d-e ds. D. is aange daan a!s onrechtvaardig, daar ds. D. oor- spronkelijk voor een jaar was gecensureerd en daarna voor onbepaalden tijd, zoodat twee maal straf was opgelegd voor hetzeifeje feit. Uit de opheffing van de censuur zou men kunnen afleiden, dat het Classicaal Bestuur ot>k tot dit inzicht is gekomen. Vermoedelijk zal het comite-Ebrecht nu wel verdere stap- pen doen om ds. D. in zijn ambt hersteld te krijgen. HISTORISCHE ANECDOTEN. De keurvorst Frederik IV, de Paltsgraaf, gaf zijnen Hofrichter Hippolitus van Collibus het voornemen te kennen, hem te komen be- zoeken. De Hofrichter betuigde zijne ingeno- menheid met dit plan, maar verzocht alleen, dat de keurvorst dag en uur zijner komst mocht opgeven. O, neen! antwoordde Fre derik, ik ben bepaald er op gesteld onver- wacht te komen. Van Collibus bleef aandrin- gen om van te voren eenig bericht te mogen ontvangen. Maar waarom dan toch wilt gij gewaarschuwd worden? vroeg de keur vorst. Om gelegenheid te hebben, bijtijds mijn mantel te nemen en te gaan wandelen, luidde het antwoord. De componist Handel werd eens op een reis door Engeland eenige dagen in het stadje Chester opgehouden. Daar hij eenige koren, die hij in Ierland wilde doen uitvoeren, wenschte te probeeren, wendde hij zich tot den organist Baker en vroeg of er onder de karisten van de Icathedraal eenige waren, die van het blad konden zingen. Baker noemde hem eenige zijner beste aan- gers op, onder wie ook zekere Janson, die een goede basstem had. Er werd voor de repetitie in „De Gouden VJIk", mix H8h<fe! m tlfe vSf- gesteld. Janson evenwel maakte aa verschillende pogingen in het koor uit de Messias: „Und durch Seine Wunden sind sir geheilP zooveel fouten, dat HSndel op hem losstormde en in gebroken Engelsch riep: Zeg schnrk, hebt ge niet verteld, dat je van het blad; kon zin gen? Ja, meneer, was het antword, dat lean ik ook, maar niet zoo dadelijk! Telegram men ran heden. Gedeeltelijk gecorrizeerd. DE RIJW1ELBELASTING. AMSTERDAM, 12 April. De Amster- damsche politie heeft hedenmorgen een streng onderzoek ingesteld naar de nale- ving van de Rijwielbelasting. Op een groot aantal punten in de stad, die punten, waar dagelijks duizenden en nog eens d'uizenden wielrijders en wielrijdsters passeeren, om zich peddelend naar hun weikplaatsen en kantoren te begeven, hadden zich beambten der politie in burgerkleeren opgesteld en alien, die niet het bij artikel 5 der Rijwiel- belastingwet vereischte belastingmerk aan hun rijwiel hadden bevestigd, werden aan- gehouden. Ook zij, die het belastingmerk in tasch of zak hadden, werden geverbali- seerd. Het aantal overtreders der wet bleek niet gering te zijn. Tientallen fietsen wer den in beslag genomen. De overtreders kre- gen van de politie ambtenaren een gedrukte mededeeling medle, vermeldende dat zij we- gens '„het op heden op den openbaren weg berijden van een rijwiel, dat niet van het vereischte belastingmerk is voorzien," waar op zij heden of morgen op het kantoor van den ontvanger der accijnzen de vereischte belasting en boete kunnen betalen, waarna zij hun rijwiel kunnen terugkrijgen. De con- trole veroorzaakte op de aanhoudings- plaatsen nog al wat consternatie en de rij- wielen, die door de beambten tijdelijk tegen een schutting of muur werden geplaatst, mochten zich in groote belangs'elling van het kijkgrage publiek verheugen. MUYLWIJK IN CASSATIE. AMSTERDAM, 12 April, Wij verne men dat Marcelis Muylwijk, die Vrijdlag door het Gerechtshof te Amsterdam in ver band met het drama aan den Overtoom tot vier jaar gevangenisstraf met aftrek van preventieve hechtenis is veroordeeld, tegen het arrest van het Hof in cassatie is ge- gaan. DOODELIJKE VAL. WAGENINGEN, 12 April. Te Wage- ningen is hedenmorgen de 32-jarige koop- man V. Klaassen bij het afrijden van den Hollenweg van zijn met potten en pannen beladen kar geval 1 en en gedood. De kar met de hit er onder lag 50 M. verder. De man laat vrouw en drie kinderen achter. STAKING UITGEBROKEN. HOOGEVEEN, 12 April. Heden is een staking uitgebroken bij de bouwvakken alhier, omvattende 60 man. De eischen der stakers zijn: een nieuw collectief contract en loonsverhooging. Alle werken liggen stil. De staking is vrijwel algemeen. EEN ROOD LEGER IN ZWEDEN. STOCKHOLM, 12 April „Aftenbladet" meldt, dat onlangs een geheim communis- tisch congres gehouden is te Stockholm. •Men heeft daar een Rood Leger georgani- seerd, dat thans in Zweden reeds 22 ba- taljons en 28.000 man telt. Moskou heeft deze organisatie met 175.000 kronen ge. subsidieerd. DE CHAOS IN CHINA. LONDEN, 12 April. De „Morningpost" meldt dat Woe Pei Foe aan zijn vrienden in Tientsin heeft geseind, dat alle geruchten, dat hij met de aanvoerder der troepen in Peking onoerhandelt, onjuist zijn. Aan der- gelij-ke onderhandelingen zou een onvoor- waardelijke overgave der troepen in Pe king moetei voorafgaan. DE BEZUINIG1NG BIJ HET ONDERW1JS IN PRUISEN. BERL1JN, 12 April. Tengevolge van de vermeerdering van het aantal leerlingen per klasse en van de uitbreiding van het aantal lesuren zijn van de 110.000 onder- wijzers in Pruisen, ongeveer 30.000 buiten be trekking. DE VREDESONDERHANDELINGEN MET ABD-EL-KRIM. PARIJS, 12 April. De Fransche en Spaansche delegatie voor de vredesonder- handelingen met de vertegenwoordigers van Abd-el-Krim is naar Madrid vertrok- ken, om met den Spaanschen premier Primo de Rivera te overleggen. Daarna vertrek- ken ie Spaansche en Fransche vredesgede- legeerden gezamenlijk naar Odjda, waar de vredesonderhandelingen op 16 April zullen aanvangen. DE CHAOS IN CHINA. LONDEN, 12 April. Woe Pei Foe en Tsang-Tso-Lin rukken uit het noorden naap Peking op. LONDEN. 12 April. Uit Peking wordt gemeld, dat een complot ontdekt is om Tsang-Tso-Lin te vermoorden. De samen- zweerders, die in betrekking staan met de bolsjewisten. hadden bommen van Wladi- wostock naar Moekden gebracht. Tsang heeft de deportatie gelast van den sovjet- vice-consul te Moekden en van verschil lende bolsjewistische propagandisten Tevens heeft lij den sovjet-ambassadeur te Peking geadviseerd Peking te verlaten. al- vorens deze stad door hem genomen wordt. HET ITALIAANSCH SOCIALISTISCH CONGRES. PARIJS, 12 April. Het Italiaansch So- cialistisch congres zal 25 April in Nice worden gehouden. DE OVERSTROOMING IN BAGDAT. LONDEN, 12 April. Uit Bagdat wordt geseint dat de toestand eerder slechter dan beter is geworden. WOE PEI FOE VOOR PEKING. LONDEN, 12 April. Uit Peking wordt geseind, dat maarschalk Woe Pei Foe met een gepantserde trein voor Peking is aau- gekomen. DE VERKIEZINOEN IN GRIEKENLAND. ATHENE, 12 April. De gister gehouden #rkTezItig voor het presilenfechap, In de districten in welke de vorige week niet is gestemd hebben een groote meerdexheid voor Pangalos opgel evert. HET VUUR BEDWONGEN. BERLIJN, 12 April. Het vuur in het Californische petroleumgebied is bedwon- gen. De schade wordt op 65 millioen dollar geschat. IngezendeB stukken (Buiten verantwoordelijkheid van de Redac tie. De opname in deze rubriek bewijst geens~ zuts dat de redactie er mede instemt.) Mijnheer de Redacteur. Beleedf verzoek ik u opname van het on- derstaande. Bij voorbaat mijn dank. Liberalen, weest op uw hoede! Het hoofdartikel in de Alkmaarsche Cou- rant van Zaterdagavond geeft uiting aan een meening, die door een groote groep liberalen gedeeld wordt, zooals iedereen opmerken kan, die zijn oor te luisteren legt. Als liberaal komt mij de houding van som- mige liberate Raadsleden in deze kwestie totaa-1 onbegrijpelijk en funest voor. Een neiging immers om in het schuitje der R. K. fractie te varen en mede te helpen aan het vernietigen van een inrichting voor open baar onderwijs, kan nooit een propaganda zijn voor de liberate partij in onze stad. Inte- jjendeel, het valt niet te betwijfelen of deze louding zou zich bij komende verkiezingen wreken. Tegenstanders van den Vrijheids bond zouden tegen dien tijd dit optreden nog wel even in herinnering brengen! Het lijkt me daarom zeer zeker op den weg te liggen van het bestuur van den Vrijheidsbond afd. Alkmaar, te trachten deze ramp te voorkomen. Een overleg plegen van partijbestuur en raadsfractie in den Vrij heidsbond zou allicht ten goede kunnen wer ken. Bezuiniging is prijzenswaardig, maar niet een avereohtsche, wat het opheffen van een school zou zijn, die na een inzinking in de na-oorlogsjaren, nu juist weer begint op te bloeien. Het hebben van goed onderwijs kost zeker geld, maar dit geld Is niet Tmpro. ductief besteed. Moge het er daarom van ko men, dat op den dag der beslissing alle Vrij- heidsbonders pal staan voor het openbaar onderwijs. VRIJHEIDSBONDER. (Wij veronderstellen, dat de te houden rede van den heer Boissevain dezer dagen nog heel wat verkeerde denkbeelden zal kunnen wegnemen. Red Alkm. Crt.) Startsnieuws BOUSING. Hedenmiddag had bij de Frieschebrug een botsing plaats tusschen een hondenwagen en een veewagen, waarbij eerstgenocmd voer- tuig onderstboven sloeg, naar ons wordt me- degegdeeld. De jongen, die den wagen duw- de, zou bloedend verwond zijn, de wagen zelf waszoo goed als niet beschadigd. De veewagen reed door. (Wij hopen, dat het precies zoo gebeurd is als hier vermeld staat want tijd en gelegen heid ontbreken ons de zaak nader te onder- zoeken. Het bericht is afkomstig van een jeugdige kwartjesvinder, die buiten adem kwam bin- nenloopen in de hoop de eerste te zijn. Wij worden tegenwoordig weer overstroomd met dergelijke berichten. Het aantal botsingen en aanrijdingen groeit met den dag, er schijnt tegenwoordig onder de Alkmaarsche straatjeugd weer groot gebrek aan kwartjes te betsaan. Red. Aim. Crt.) FAILLISSEMENTEN. Heden zijn ter griffie der Arroncfisse- ments rechtbank a-lhier gedeponeerd: lo. de eenige uitdeelingslijst in het faillis- sement van Cornelis Groot, voorheen siga- renwinkelier te Bergen (cur. mr. L. v. Looke- ren Campagne); uitkeering aan concurrente schuldeischers 5.6 2o. de slotuitdeelingslijst in het faillisse- m-ent van Willem Haanstra te Hoom; uitkee ring 8.3 van 12 April 1926. Opgave van Noordbollandsch Landbouwcrediet. Koers van heden te b. C. Vorige Koers. pl.m. 1,30 pl.m .!.4g Pl.illa 2,« iLii. 2.15 H.S.Cioeok, Alkmai (Ontvangen per draadlooze telefoon). 1000 STAATSLEENINGEN. 6 NederL 1923 A. 5 1919 BANK=INSTELL!NGEN. Kol. Bank Indische Bank Handel Mpij. Cert. v. n k CSC. 9 INDUSTR. OND. B1NNENL. Centr Suiker Aand, Holl. Kunstzijde Jurgens Gew. Aalfd. M A. a Maekubee. NederL Kunstzijde Philips Gloeilampen a Nieuwe INDUSTR. OND. BUITENL. Anaconda Steel comm. CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult. VorstenL Dito actions Poerworedio MIJNBOUW. Redjang Lebong i PETROLEUM. Dordtsche Petr. Gee. Holl. Olie Kon. Petr RUBBERS. Amsterd. Rubber Bandar Rubber Deli Bat. Rubber. Hessa Rubber Lampong Sum. Rubber Rotterd. Tapanoeli. Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber Interc. Rubber. SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart n Gem Scheepvaart Unie Stoomvaart Mij. Nederland Paketvaart Oude Boot Holl. Stoomboot Niev. Goudriaan Rotterd. Lloyd. SCHEEPVAART BUITENL. Marine comm. Marine pref. TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMERIKA. Southern Rails Union Pacific Wabash Eig. 1031/. 101'Vu 197i/4 1591/, 148 148 1187/, 1201/, 107 95 951/4 9S7/, 134 dlzi/t 3/1 358 V, 895,4 1211/, 6505/4 34 UA 17oi/4 1001/4 106 2845/, 374 183 3395/4 32c 2j9 23/1/, 4,91/, 2581/, 159 3531/, Is/ 305 1'Vid 47i/, 30 109 170 196 775/, 55 891/s 146 l"7i« 391/4 2157/, 380 477 4193/4 109i/, 1405/4 407/16 1015/, 19714 I59i/S 148 19714 15914 147s, 1261/, 1671/, 134 3121/4 126-1/, 167-J.8£ 134 3121/4 119 16814 965/, 99i,4 163 360 1201/, 656 343 17114 16114 655 Mb 171J2 162—1/, 108 659-6 162i/,.3 6581/, 290 39214 373 392-4j 33014 238 239 329 - 32 238-40 432-5 331-21 2381/, 437J.10 437 332|-4) 240-1 14H/4 235 j—7 352-3 180 1S6-8 18i,i 351-3 30g—1/1 1691/, 196 771/, 76 SCI/, 775/4 5ftl/4 91 471/, 169 171 195 1461/4 IOI/4 40 215 3781/4 479 419 215 3781/4 4781/, 419 378 478-1/, 420-1 217—S 380-2 478-9 1091/, 1475/, 40 40»/i, WISSELKOERSEN AMSTERDAM pCt. Londen Bcrlijn Parijs Brussel Bazel Weenen p. Sch, Kopenhagen Stockholm Oslo New»York Italie V«rige koera 12.115/, 59 33 8.54 9.50 48.10 35.20 65 30 66 821/, 5J.67W NIET OFFICIEEL. 2.4Q3A, 10 021/, 100 Koers op ncden Off.noteerinj 12.12 5y.33 8.55 9.49 48.12U 35.20 65.35 61.7714 53.75 2.48i-| 10 04 Afd. Kleeding op Maat.

Alkmaarsche Courant | 1926 | | pagina 8