Alcmaria Victrix. ADSPIRANTENDAG M. H. V. B. Hadlo-Hoebje. Zaterdagsavonds SPAARBANK Coop. Zuivelbank. Rente 37, L. Frankenberg, Alkfiiaar. ,TrTT Zaterdag 12 Juni. 1 Tfftversam, 1050 M. 12 Politieberichten '6- 506.30 Vooravondconcert door het H. D. O.-orkest, ooder leiding van Fr. Lupgens mwr. C Kanne-Blooker, sopraan, 6.30— J.30 Cursus in Handelskennis en handels- techniek. 7.Politieberichten. 7.45 en 10.— Perebericbten. 8.10 V.AR.A.-omroep. Meta Reidel, alt. line Ravenstein, sopraan, Annie Frank, piano. Met kinderkoor van de muziek- school Dames Frank, onder leidtng van Bets Frank. Spreker: De heer C. Woudenberg, voorxitfter der centr. Coop, voor woninginrich- ting. a. Langs de Dijk, b. Verrassinkje, c. Wat zal ik mi doen, d. Sofietje, e. Wiegelied- je, f. De sleep. Alle van O. Vogel van Vla- deracken, door koor. 2. Arabesque, piano, Schumann. 3. Aria uit „Der rreischutz", Weber. Zang. Tine Ravenstein. 4. Rede door den heer C. Woudenberg, over: Woningin- richting. Pauze. 5. Waarom kijk je toch zoo boos, Annie Frank- b. De Koekoeksklok, c. Touwtje springen. d. Kleppermarsch. Koor. 6. Allegro, Mozart, piano. 7a. Arioso, Han del. b. Aria uit „Orpheus", Oluck. c. Du bist die Ruh, Schubert, d. Wohin, Schubert. Zang. Meta Reidel- 8a. Muizepret gestoord, iKuiler. b. 'Het liefste plekje, C. v. Rennes. c- Kind'ren van e£n Vader, C. van Rennes. i Daventry, 1600 M. 3.055.20 Radio-car- naval in Bristol. H. M. Grenadier, garde band. G. Naish, sopraan. W. Glynne, tenor. Het Wookey hole mannenkoor. T. Elsben, hu morist. Dohraymi en E. Carlisle, liedjes en pianospel. 5.20 Dansmuziek. 6-20 Causerie. 6.35 Kinderuurtje. 7.20 Tijdsein Big Ben, weerbericht, nieuws, Lezing: Northern Aus tralia. 7.45 Sonate no. 24 in E-flat van Haydn, voor piano. 8.— Lezing: The human horse trainer. 8.20 Eeo half uurtje variete. 8.50 Muziek door het Colombo-orkest. Ph ■Merritt, tenor. 9.50 Weerbericht, nieuws 10.20 Concert. Lilian Cooper, sopraan. F Tittert. tenor. J. Padbury, saxophone. 10.50 12.20 Dansmuziek van het Savoyhotel. Parijs „Radio-Paris"1750 M. 12.50 Con cert Lucien Paris (piano, viool, cello). 5.05 Concert. 8.20 Causerie. 8.50 Galaconcert. Orkest en instrumentale en vocale solisten. Konigswusterhausen, 1300 M. 8.50 Con- lert- B. Geysel, harmonium. F. Baumann, te nor. O. Walter Gundvaldsen, viool. Ocarino- duetten. 10.5012.20 Dansmuziek. Brussel 486 M. en Antwerpen 265 M. 5.20 Concert. Melle Walgraffe, zang. 8 20 Gala- concert. 8.50 Lezing. 9.30 Dansmuziek. Miinster, 410 M. 1.352.50 Operamuziek 2.50320 Lezing. 4.05 Jeugdtooneel. 6.05 Esperanto. 6.50 Radiopraatje. 7.208. Engelsche les. 8.20 Zangwedstrijd in Hagen. 10.20 Vocaal concert. W. Henke, tenor. 10.50 —12.20 Vroolijke avond. Oeraeng-d nieuws. DE BETWISTE FRANS HALS. De Redactie van de „Haagsche Courant" heeft, na ontvangst van het bericht over de feibeslagname van de betwiste Frans Hals een onderzoek ingesteld. Uit informatie, inge- wcnnen bii de politie en mededeelingen van andere zijde, bleek haar het volgende: Eenigen tijd geleden heeft Mr. van Bieder- lack, raadsman der firma Fred. Muller Co., een anoniem schrijven ontvangen, waarin de namcn genoemd werden van diver se personen in de Residentie (waaronder een foekende Haagsche kunstschilder), die betrok- ken zouden zijn bij een nabootsicig van en den zwendel in oude schilderijen. Mr. Bieder- lack heeft zich daarop tot de Haagsche Justi ce gewend, met het verzoek, te willen ingrij- pen in dezen kunstzwendel. Naar Fred. Mul ler Co. dan ook thans verklaren, was dit optreden niet speciaal gericht tegen de hoe- den De Haas en Van Wijngaarden. Volgens de firma zou de geheele handel in werken van oude meesters tegenover binnen- ifn buitenlandsche koopers in discrediet drei- ge nte komen door het geknoei van een groep Haagsche nabootsers. Zelf is zij daar de dupe van geworden, en nu wil zij trachten daar een eind aan te maken. De Haagsche Justitie heeft zich, aldus de Haagsche Courant, ingevolge dit verzoek tot de Amsterdamsche justitie gewend en ver- zocht, de leidende personen en personeel van de firma Muller Co. te hooren. Uit dit verhoor, dat half Mei plaats had, is toen de nader gespeciseerde aanklacht te gen de thans verdachten voortgekomen, daar de Justitie voor haar ingrijpen natuurlijk een bepaald geval bij den kop mocst nemen. Tebens bleek, dat een Hagenaar zich, reeds vo6r den aanvang der civiele procedu re, tot Fred. Muller Co. gewend had, met de mededeeling, dat hij onder eede kon getui- gen, gezien te hebben, dat de restaurateur van Wijngaarden het betwiste stuk eigenhan- dig geschilderd heeft. Van Wijngaarden zou zich daarbij van een spiegel becnend en zich- zelf min of meer tot model genomen hebben. hetgeen dan ook de oorzaak zou zijn van de door sommigen beweerde gelijkenis tusscben van 6—8 uur is de open den Landbouwhuis Kenkplein. den „Vroolijiken Man" on Van Wijngaarden. De firma is op deze aanbiedin'g niet ingegaan, daar de bedoelde Hagenaar, wiens naam met het oog op het verdere onderzoek niet kon worden medegedeeld, voor zijn verklarieg geld vroeg. Toen de zaak echter zoo liep, dat de firma van De Haas het geld terug kreeg, eischte de getioemde Hagenaar toch een deel daar- van op. Fred. Muller weigerde, waarop de groote onbekende tegen haar een vorde- iing indiende bij de Haarlemsche Rechtbank. Deze heeft eiseher niet ontvankelijk ver- klaard, maar de procedure bracht mee, dat hij zijn verklaring omtrent de valschheid van het schilderij onder eede moest bevestigen. Het spreekt van zelf, dat deze verklaring van groot belang is, in de zaak, die nu tegen Van Wijngaarden aanhangig gemaakt is. De desbetreffende stukken zijn dan ook reeds bij de papieren der Amsterdamsche Justitie ge- voegd. Voor Dr. Hofstede de Groot, wiens naam als expert met de echtheid van het schilderij zoo nauw samanhangt, was het natuurlijk zeer onaangenaam dat het door hem in te stellen onderzoek, tot de bijwoning waar- van hij verschilende kenners en belangstel- lenden uitgenoodigd had, niet door kon gaan. Te meer, waar het schilderij zijn per- soonlijk eigendom is. Anderzijds is het edh- ter volkomen begrijpelijk, dat Ms. Massink, de substituut-officier te Amsterdam, uit de couranten vernemende, dat de van verval- sching verdachte Van Wijngaarden zelf het voornaamste bewijsstuk zou gaan „reinigen", dit heeft willen voorkomen. Het shik is heden (Donderda-g) naar de hoofdstad overgebracht, en wordt daar door de Justitie bewaard. Ook de destijdls door Dr. Hofstede de Groot afgegeven expertise is door de Justitie in beslag genomen. De redactie van de Haagsche Courant scrijft voorts, dat bovenstaande mededeelin gen omtrent de mogelijke toedracht van de zaak, slechts berusten op de aanklacht en het voorloopig onderzoek. De rechtbank zal de zaak thans tot klaarheid bretigen. HET VERBRANDE RAPPORT DAT NIET VERBRAND WAS. In de jongste gemeenteraadszitting van Vaals heeft wethouder Wierts ontslag geno men als voorzitter der Commissie voor de Bedrijven. Begin April werd op de vergadering dier commissie de rekening van den directeur der Bedrijven behandeld. Daar deze niet geheel juist en volledig scheen, werd de behandeling gestaakt. Verleden Vrijdag werd in de Commissie- vergadering nu een geheel nieuwe rekening behandeld en werd verklaard, dat de oude verbrand was. In de raadszitting deelde de burgemeester echter mede, daft hij de oude rekening nog had. Deze mededeeling had tot gevolg, dat wethouder Wierts zijn ontslag nam als voor zitter der Commissie. In dezelfde raadszitting werd er door enke- le leden op gewezen, dait er nu in Vaals vee! gebouwd wordt, volgens een uitbteidingplan, dat nog geen der raadsleden gezien heeft, en dat dan nog niet door den raad behandeld en goedgekeurd is. Op een desbetreffende vraag merkte een der raadsleden op: „Zal ook wel verbrand zijn." NEDERLAND EN HET VERDRAG VAN LOCARNO. De heer Van Vuuren, lid van de Tweede Kamer, heeft aan den minister van buiten landsche zaken de volgende vragen gesteld: I. Is het den minister bekend, dat bij de behandeling van het voorsfel tot ratificatie van het verdrag van Locarno in den Senaat de Fransche regeering de instructie heeft ovegelegd, welke zij in Maart 1925 aan haar gezant te Londen heeft gezonden in verband met het Duitsche voorstel tot het sluiten van een waarborgverdrag; dat het in. deze instruc tie noodzakelijk wordt geacht, Nederland op eenigerlei wijze bij de te sluiten overeenkomst te betrekken en dat daarom, mocht de Hol- landsche grens niet in het verdrag zijn ver- meld, het onvermijdelijk zou zijn naar midde- len te zoeken om daarin alsnog te voorzien? II. Heeft de minister toentertijd van deze instructie of van den daarin vervatten wensch van de Fransche regeering kennis gedragen? III. Zijn bij de Nederlandsche regeeing toen of later stappen gedaan pm Nederland op een of andere wijze bij de overeenkomst te Paterfamilias (met drle aochters, die met hun respeo- tieve verloofden het grootste deel van het huis in beslag j genomen hebben)pWel verdraail dat wordt emstig Ik krjjg ec pon ohronitiche hoeet yen 1". (ijastjcg Show.) Setrekken of haar te beivegen langs een ande-x ren weg te gemoet te komen aan de wenschen der Fransche regeering? IV. Zoo ja, welke zijn die stappen geweesit; door wie zijn zij gedaan en welke houding heeft de Nederlandsche regeering daartegen over aangenomen? OOK AMSTERDAM HEEFT ZIJN SPOOK! Het zou, zegt de Telg., ook eigenlijk een beetje gek zijn geweest als allien Roosendaal een spook had gehad en de hoofdstad rijks niet. Gelukkig behoeven wij ons niet meer te sehamen, want ook te Amstredam is een spook opgetreden. Het had Amsterdam West voor z'n manifestaties uitgekozen en wel den Postjesweg. Nu is het den laatsten tijd gebleken, dat spoken bij voorkeur in ge- zelschap van de politie optreden. In Roosen daal bijvoorbeeld vergastte het spook onge- veer het geheele corps op een seance. Hier gebeurde het op bescheiaener scnaal en was er aanvankelijk slechts £en politieman bij be- trokken. Want in het huis op den Postjesweg woonde een politiebeambte met zijn vrouw en het was deze echtgenoote, die de eerste was aan wie het spook zich kenbaar maakte. In den nacht van Dinsdag op Woensdag, of, om precieser te zijn, om halftwee hoorae deze vrouw kloppen. Dit kloppen gebeurde op een eigenaardige manier en menschen, die het weten kunnen, wisten te verklaren, dat al leen spoken zoo kunnen kloppen. Hoe langer het getik aanhield, hoe zenuwachtiger de vrouw werd en naarmate de nacht verstreek, namen de nerveuze verschijnselen toe. Ten slotte kwam zij in zoo'n overprikkelden toe- stand te verkeeren, dat de politiebeambte ge- noodzaakt was het raam open te schuiven en op zijn alarmhoorn te blazen. Hierop reageer- den de omwonende beneden-collega's van den agent. Daar de vrouw volhield, dat er een spook geklopt had, werd een onderzoek inge steld. Dit bracht althans omtrent geestver- schijningen niets nieuws naar voren. Wel werd een oogenblik een onschuldige baby, die op een andere verdieping lag, er van be- ticht de klopgeluiden voortgebracht te hebben, doch bewezen is dit niet. Nadien heeft het spook zich niet meer doen hooren: wellicht heeft de politiebeambte het met z'n signaalhoorn weggeblazen KORTE BERICHTEN. Op het landgoed van den heer Roland Hoist te Zundert is een eik geveld, waar- van de stam een lengte heeft van 11 meter en een geschat gewicht van 12.000 K.G. De boom heeft 450 opgebracht. Marktberichten ALKMAAR, 11 Juni. Op de heden gehou- den kaasmarkt waren aangeoverd 167 sta- pels kaas, wegende 231000 Kilogrammen. Prijs: Kleine Fabriekskaas met rijksmerk 43, zonder merk 38.50, Commissie Fa briekskaas met rijksmerk f 41. Kleine Boe- renkaas met rijksmerk 46, zonder rijksmerk 44, Commissieboerenkaas met rijksmerk 43.50. Handel1 stug. ALKMAAR, 11 Juni 1926. Aangevoerd totaal 360 H.L. als: 132 H.L. tarwe 16.50—/ 18.75, 131 H.L. gerst 11.25—/ 12, 45 H.L. haver /II 12.50, 29 H.L. Boonen: bruine 12/20, citroen 10—/ 28, duiven 14.50, Witte 34, 1 H.L. geel mosterdzaad 56, 22 H. L. erwten groene (kleine) 13—/ 14, id. groene (groote) 45, id. grauwe 42 per 100 kilo. j AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL- PR1JZEN. Heden onveranderd. Aanvoer 4 ladingen. 497 H.L. OEVONDEN VOORWERPEN. Aanwezig aan het Bureau van politie, Langestraat en aldaar te bevragen op alle werkdagen tusschen 11 en 1 uur, de aavol- gende voorwerpen als gevonden gedeponeerd op: 8, 9, 10 en 11 Juni 1926 een passer met potlood, een boekie (Vaderl. Gesch.) een trommelstok, een norlogeketting, benevens di verse sleutels en1 handschoenen. Aanwezig en te bevragen bij de navolgen- de ingezetenen, onderstaande voorwerpen, als gevonden aangegeven op: een diabolo, B. B. Louten, Fahrieksweg 1drie kleur potloden, J. Bruin, Breedstr. 49; onderdeel van een autokap, D. Ranzijn; Luttik-Oudorp 91hon- denpenning met ketting, B. Grand, Overdie- straat 58; een muts, L. Kloet, Oudegracht 162; een kindermanleb M. Scheepmaker, Spoorstraat 62; een schakelamiband (dou ble) de Jong, Emimastraat 73; een zakmes, Th. Buijs, Omval 17; kinderportemonn. B. Leek, Drebbelstr. 7; een pantoffel, Jacobse, Laat; een uitheemsch vogeltje, Wed. Tee- ling, Westerhofje 29; een ceintuur, N. Stoop, Fnidsen 39; een ring (fantasie) G. Prins Re- gulierslaan 10; een gymschoentje, Rente- naar, Snaarmanslaan 73; een zakmes, Joh. Vennik, Koningsweg 30; een ceintuur, J. Bleeker, St. Jacobstraat 3een ceintuur, Har- togh, Bergerweg (N.W.); een heerendas, J. Hagen, K. v. 't Veerstraat 17; een hand- schoen (zwart) G. Faber, Egelenburglaan 3; een*rozenkrans in etui, G. Hoek, Akerslaan 14. Wanneer men weder in het bezit is van het verloren voorwefp, wordt men verzocht hier- van kennis te geven aan het Bureau van po litie. BURGERLIJKE STAND. ONDERTROUWD: Frederik Lodewijk Gilles en Grietje Benja min. Jacob Oudes en Hillegonda Mattbea Plukker. Jan Louis Kaper en Maria Johan na de Mik. Johannes Rudolf Scholtz en Louise Stiitner. Johan Christiaan Pouwels en Helena Cornelia Veenemans. Petrus Si mon Dik en Gijsberta Kuin. GEBOREN: J I Willem, z. van Petrus Johannes Gilles en Grietje Slot. Cornelis, z. van Poulus Otjes em Geertje Kramer. Therese Catharina An- tonia, d. van Jacobus Petrus Johannes Ven- nig en Bernardina Biermann. Willem, van Cornelis Hoeben en Aaltje Modder. Teumis, z. van Tiewen Poorter en Martijntje Dirkmaat. OVERLEDEN: Marijtje Slopman, wed. van Gerardus Frederikus de Vries, 73 jaar. Herman Jo han Nachbar, 71 jaat. TELEGiRAFISCH WEERBERICHT, naar waarnemingen, verricht in den morgen van 11 Juni. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 766.2 te Hapa- randa. Laagste barometerstand 733.8 te Malin- haed. Verwachting (geldig van den avond van 11 Juni tot den avond van 12 Juni): Krachtige tot matigen zuidelijken tot zuid- westelijken wind, zwaar bewolict of betrok- keo, waarschijnlijk regenbuien, weinig ver- andering in temperatuur. ZONDAG a.s. Entree 30 ct. Jongens 10 ct, Toegang uitsluitend Nieuwpoortslaan. Stadsnienws VOOR HET CENTRALE NEUTRALE ZIEKENHUIS. Met hartelijken dank aan de milde geefsters en gevers ontvingen wij heden f 7.50 uit een kaartpotje en f 10 uit het koffiepotje van het Alkmaarsche (elegraaf- en telefoonpersoneel, Hier volgt voor heden onze verantwoor- ding: Uit een kaartpotje Uit het koffiepotje Als daarenfegen het plan bestaat, dat Uw kind na 3 of 5 jaar zich in het practische za- kenleven zal begeven, dan ligt het op den weg gebruik te maken van de thans gereorgani- seerde Handelsschool. Het Handelsonderwijs, zooals het thans wordt gegeven, heeft als basis algemeene vor- ming voor de praktijk van het leven, daar b.v. het natuurwetenschappelijke deel van het H. B. S.-programma vervangen is door de vakken: „economie, bedr ijf sh u ish o u dk unde etc." De meeste kinderen zijn of door gebrek aan geschiktheid voor natuurwetenschappe- lijk onder wij s of om redenen van financieelen aard, niet in staat na vijf jaar middelbaar onderwijs him studie aan onze universiteiten te vervolgen. Wanneer zij dus niet intijds de juiste on. derwijsinrichting kozen, zijn zij later ge- noodzaakt een niet op de praktijk gerichten grondslag den strijd om het bestaan te aan- vaarden. Het is logisch en verstandig als men ze- ker weet dat het kind geen universitair onder wijs zal krijgen, dat kind een opleiding te verschaffen, die de algemeene vormdng niet1 verwaarloost en daarenboven nog voor velfi examens en betrekkingen vrijstelling geeft, zooals uit het prospectus van de Handels school kan blijken. Wij bevelen het Handelsoncferwijs dan ook ten zeerste in Uwe belangstelling aan en ver- zoeken U in het belang van de toekomst van Uw kind het prospectus van de Handel school ernstig te willen bestudeeren. Het Comity van Actie: Afgevaardigd door: de Alkmaarsche Middens tan dvereeniging; J. Cloeck, (Voorzitter 1 A. Burger* fj. Lakeman. Leden van de Onderwijscommissie van de Kamer van Koophandel: S. W. Arnz. H. de Raat, (Seer.) D. J. Scheffel. Afgev. van de Vereien. van WerkgeverSJ C. Best. Comit6 van de Ouders: P. C. van Haren. M. Rentenaar. Hoofdredacteur Alkmaarsche Courant; Tj. N. Adema. Mevr. PrinsVlessing. y j. 7.50 10.— eldflesscheiiThermosflesschen Reis-Snelkokers. Kampeerbenoodigdheden. HOOFDPRIJZEN No. 539 3000. ST AATSLOTERI J. Bioscopen. Theater Cinema Americain. Programma van 11 tot en met 17 Juni. Hoofdnummer: Het IJzeren Paard (sen6atie) Hoofdrol: George O'Brien. Alkmaarsch Bioscoop Theater. Hoofdnummer Vrijdag, Zaterdag en Zon- dag: Rin-Tin-Tin, de speurder (sensatie). Hoofdnummer Maandag, Dinsdag Woens dag en Donderdag: De fout van het gerecht (drama). Victoria Theater. le Hoofdnummer: De Stormbreker (dra ma) Hoofdrol: House Peters. 2e Hoofdnummer: Derde deel der seriefilm van Eddie Polo „Het geheimzinnige insti tuut." Hoofdrol: Eddie Polo. 17.501 Vorige verantwoordin^ 338.50 Totaal V, 356.- Wij blijven gaarne bereid voor de hier bin- nen komende gelden betalingsbewijzen af te geven. DE KAASMARKT. De aanvoer bedroeg heden rurm 230000 KG. Tengevolge van dte daling (do prijzen wa ren 3.50 per 50 Kg. gedaald) was de han del zeer stug en bleef een deel onverkocht. De hoogste markt, die, voor de gemerkte abriekskaas, de vorige week nog 46.50 be droeg, was thans 43. Voor onze zuivelbereiders is difc%eker een tegenvaller. Be moeielijkheden met den franc zijn hier- aan zeker niet vreemd. OPENING NIEUWE ZAAK. De heeren gebr. Stokman, die een kruide- nierswinkel hebben in de Nieuwpoortslaan, hebben zic'h door uitbreiding van hun debiet genoodzaakt gezien een filiaal te openen in iet perceel Zilverstraat 2. Deze zaak ziet er bijzonder goed uit. Het valt direct op, dat de overheerschende kleur in dezen winkcl rood is, hetgeen een eigen- aardig, bekoorlijk effect maakt. Rood is het plafond, rood zijn de toonban- ken, rood de verschillende bakken voor diver se ingredienten, rood is alles is rood. In ieder geval, het is een keurig staaltje van schilderwerk van de heeren gebr. Van der Meer, die met den-heer Tip, timmerman, een winkel geschapen heeft, die niet alleen prac- tisch is, maar tevens voldoet aan alle eischen van aesthetica. Verder vallen in dezen winkel op een twee- tal snelwegers, een cassa en een electrische koffiemolen. De (twee toonbanken zijn voorzien van mar- meren bladen. Een viertal bussen voor ver schillende soorten van olie zijn bijzonder practisch. Een stofvrije vitrine voor bonbons en der- gelijke artikelen vindt een plaatsje op een der toonbanken. Een aardig gearrangeerde etalage veStigt direct de aandacht op zich. Uit de advertentie in dit nummer zal blij ken,, dat de winkel morgenavond wordt ge- opend- NEDERLANDSCHE SPOORWEGEN. Wij vestigen de aandacht op een in dit nummer voorkomende advertentie, waarin de directie der Nederlandsche Spoorwegen mede deelingen doet omtrent een goedkoope reis per trein en per boot naar de Zuiderzee- werken. DE ALKMAARSCHE HANDELS- SCHOOL. Namens het Comite van Actie tot behoud van de Handelsscholen te Alkmaar (secreta- ris H. de Raat, Hoogstraat Nr. 8.) is heden aan verschillende ouders, die daarvoor in aannnerking komen de volgende circulaire gezonden: Uw kind gaat de lagere school verlaten en zal zich hebben voor te bereiden tot den zwa- ren strijd om het bestaan. Is het de bedoeling, dat later de universi- teit zal worden bezocht of dat een plaats bij het onderwijs moet worden veroverd, dan biedt Alkmaar in het Gymnasium en Rijks Hoogere Burgerschool uitstekend-e inrichtin- gen van onderwijs. r CONCERT j door het Stedelijk Muzlekcorps (Dir. H. A. Maas), op ZONDAG 13 JUNI, 'savonds van 8 tot 10 uur, in den Muziektuin. Programma H. Blankenburg. „Musika". Marech. Keler Bela. Tempelweihe. Ouverture. L. Montagne. Cleopatra. Jan Morks. Suite des Miniatures (en sepC parties). Op verzoek. Pauze. L. Gauve. Marsch-Russe. W. A. Mozart. Le directeur de theatre. (Ouverture de l'opera). 1 L. Desormes. Divertissement Espagnof (en cinq parties). Finafe. v, M'' a LICHTOP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui- gen te 9.45 uur licht op. Voor rij- en andere voertuigen een half uur later. VERTROKKEN PERSONEN. C. O. J. IJzendoorn, N.H., huishoudster, Westerweg 102, Schoten. Wed. P. Buys- man-Smit, RK Varnebroek 33, Bergen N.H. N. Zonneveld, R.K., slager, Spoorstraat 54, Amsterdam. W. de Boer, Ger., dienst- bode, Scharloo 10, Broek op Langendijk. G. G. Doornbos, N.H., Oudegracht 174, Zd.- en Nd.-Schermer. Wed. C. A. Staps-Schol- len, R.K., huishoudster, Zeglis 214, Tilburg. P. de Visser, N.H., arbeider, Zeglis 2H, Heiloo. H. G. Jansen, R.K., bakker, Hoe- verkade 13, Heiloo. Wed. E. H. P. Broers- Brinkmann, Mient 12, Bergen M. A. Stibbe, N.I. conf. m. Bed. Payglop 12, Am sterdam. E. J. v.d. Weerd, R.K., slagers- knechit, Hekelstraat 29, Enschede. G. Moe- lart, geb. Oly, N.H., Oudorperdijkje 7, Hel- der. H. Eikenaar, N.H., Anjelierstraat 12, Apeldoorn. G. M. van Sante, R.K., dienst- bode, Emmastraat 50, Bloemendaal. J. Ottink, N.H., Nieuwpoortslaan 59, Heiloo. Wed. Goedhart, geb. J. Visser, N.H., Hof- dijkstraait 9, Leeuwarden. Wed. Wiersma geb. D. Visser, N.H., Luttik-Oudorp 41 Leeu-' warden. D. Toornstra, N.H., boekhouder, Luttik-Oudorp 41, Leeuwarden. J. P. Brunsmann, meubelmaker, Boezemsingel 10, Oudorp. M. Boogh, Ramen 6a, Oudorp. F. W. van Westerop, R.K., koetsier, Ho«. verweg 11, Heiloo. C. Kroon, D.G., pen- sionhouder, Lindenlaan 121, Amsterdam. J- H. Bek, R.K., groentenventer, Oudegracht 74, Nijmegen. A. H. Musen, R.K., bak- kerskneqhlt, Laat 8, Amsterdam. Wed. K Schagen N.H., Stationstraat 72, Bergen N.H. H. J. Versluis, N.H., buffetjuffrouw, Stationsweg 130, Leerdam. A. van Dijk, R.K., machinist, Nieuwpoortslaan 111, Hei loo- C. Th. de Boer, R.K., Van der Wouds- straat 21, Heiloo. A. Kistemaker, NH„ reiziger, Stuantstraat 71, Schoten. P. Jan- sen, Rem. Emmastraat 35, Bergen N.H. R. J. Lamot, Stationsweg 1, 's Gravenhage. W. H. Brugman, R K., letterzetter. Land- straat 3, Nijmegen. L. Wapstra, N.H., dienstbode, Schermerweg 90, Rotterdam. M. Zwaaf, N.I., winkelbeiiiertde, Payglop 13, Amsterdam. Wed. Wijnands, geb. W. J. dy. Jong, R.K v. Everdingestraat 16, Bever- wijk. A- Weisz, E.L., dienstbode, Nassau- plein 32, Duitschlaiid. W. M. L. Bordens, R.K., Baanstraat 18, Ouder-Amstel. M A. Broers, R.K., Langestraat 72, Amsterdam. F J. Appelman, Ger. teekenaar, Van der Woudestraat 51, Amsterdam. R. A. Nool, N.H., verpleegster, Stuartstraat 29, Amster dam. H. J. M. Nettenbreyers, N.H., tele- foniste, Zcvenhuizen 7, Haarlem. G. de Groot, R-K-, -dienstbode, Vcordam 1, Aker- sl00(t. PRED1KBEURTEN te Alkmaar. 13 Juni. Groote Kerk, v.m. 10 uur, Ds. H. J. vaA Rooijen, Oost-lild. pred. I

Alkmaarsche Courant | 1926 | | pagina 2