le en 2e Meisje. Net Dagmeisje Metselaars- leerlingen Stalen carbid Gascylinder. A.D.X HET MEISJE OP OE TRAP. Bij Scheren Werkster. WERKSTER, Slagersbediende, Werktster gevraagd. zelfst, Werkkring, SPA ANSCH. Slaapkamertje Hen 4/4 oade ¥iool Met de Reisvereeniging naar de Rigi. Ingezonden stukken SpoHfc Kunst Marktbepichten Advertentien Verloren VERBETER1NQ. Frdhelosderwijs Handenarbeid Lichte Metaalarbeid. HEDENAYOND eerste vertooning Tan: DE FLORALIA TENTOONSTELLING 't Was Zaterdag de groote dag van de Floralia-tentoonsklling, d. w. z. voor de kin- rieren, die planten hadden ingezonden. Immers het was de dag van prijsuitreiking. Dat de jeugdige inzenders niet op zich lie ten wachten, spreekt van zelf. Velen hunner wa ren vergezeld van een oudere zuster of van moeder, maar de meesten kwamen alleen. Te<ren 2 uur des middags was het voor de Cadettenschool zwart van de jongens en meisjes die druk babbelend het gewichtige oogenblik verbeidden, dat de deuren van het gebouw voor hen zouden opengaan. Eindelijk was het zoo ver en toen was de stroora niet meer te houden. In een oogwenk was het voor de tentoonstelling gereser- veerde gedeelte van de Cadettenschool vol van het vroolijke, drukke gerovzemoes van enkele honderden kinderstemmen. Dan werden de jeugdige exposanten uit- genoodigd naar een ander gedeelte te komen, waar de heer W. Balk, voorzitter van de floralia-vereeniging een korte toespraak Sield. Hij memoreerde, dat er 4500 stekken S'aren uitgegeven, waarvan rujm 2200 thans als planten waren geexposeerd en dat daar- uit de honderd mooiste waren gezocht, die in aanmerking kwamen voor een prijs. Daarna had de jury bestaande uit niet-Alkmaar- ders, als waarborg voor een onpartijdige be- oordeeling die honderd weer geschift en- nog eens weer gekeurd, waarop de volgorde van de prijzen kon worden vastgesteld Om voor de nie-t-prijswinners de teleurstelling iets minder groot te doen zijn, had de ver eeniging nog eens 'n greep in de kas gedaan, en had voor alle inzenders 'n reep chocolade aangekocht, op't etiquet waarvan gedrukt de woorden: „Floralia kweekt liefde voor bloe- inen en planten aan". Dat is het devies, dat het comite alle kinderen wilde inpren-ten. Heb de leven-de natuur lief, verniel of bescbaddg geen bloemen of planten, noch in eigen of andermans tuin, noch in onzen eenig mooien Hou-t. Ten slotte deelde spr. nog mede, dat het enthousiasme, waarmede deze eerste Floralia- tentoonstelling was begroet, aanleiding was geweest, dat de vereeniging het voornemen heeft opgevat, om den kinderen binnenkort bloembollen uit te reiken, die in de winter- maanden tot bloei moeten worden ge- bracht en waarvan dan het volgende voor- jaar wederom een tentoonstelling zal wor den gehouden ter opening van de groote ex- positie van bloembollengewassen. Na de korte toespraak kregen alle kinde ren een reep chocolade, de jongens en meis jes, wien een prijs was toegekend, verza- melden zich in een apart lokaal en toen wer den zij een voor een opgeroepen om een prijs uit te zoeken. In totaal waren er meer dan honderd prijzen (het bestuur had nog een aantal aan de door de jury voorgestelde toegevoegd), voor elk van de drie tentoon- gestelde plantensoorten afzonderlijk. Dat de keus niet altijd even gemakkelij-k was, laat zich denken, als men weet, dat er een groote verscheidenheid van prijzen was: palmen en andere kamerplanten, autopeds, spel-len, boe- ken, tuingereedschappen, etc. Soms was er bij de prijswinners sterke weifeling en dan etond het comite geduldig eenigen bedenktijd toe. Het duurde een paar uren, eer de heele op gewekte kinderschaar het gebouw had ver- laten en het comite van dames en heer en weer rust en regelm-aat om zich heen had1. En toch, hoe druk ook, zij zullen zich dezen middag niet beklagen, want zij waren in dienst van de ieugd en dat geeft altijd voldoening. Het doet ons genoegen. dat de Floralia- vereeniging het niet bij deze een-e tentoon stelling wil laten. cefl rugb'ymatch deed dtnken, floot de scheids- rechter eindigen. Alcmaria's keeper, J. Schut, heeft in de tweede helft, toen Schoten flink kwam opzet- ten, zijn doel goed verdedigd. De Alcmaria- backs waren behoudens eenige zwakke mo menten, zeer goed- voor hun taak berekend. In de middenlinie blonken Porsius en Roo- zendaal uit. De invaller rechtshalf deed af en toe aardig werk, doch was nog niet op tweedeklaspeil. De voornoede heeft een spel gespeeld, ten- minsfc in de eerste helft, dat tot het beste in de tweedeklasee kan worden gerekend en meermalen was het eersteklas. De afwerking der aanvallen was nog wel eens zwak. Elf ring was prachtig op dreef en Schuit speelde 'n beste partij. Aanvoerder Bos was een fa-natieke linksbuiten, gevaarlijk voor de tegenpartij. Mulders deed vele goede dingen, terwijl ook Doeschot in de eerste helft ver- dienstelijk werkte. Schoten heeft een goede verdediging met twee flinke backs, die stevig trappen en uit- stekend koppen. De voorhoede schiet slecht. Scheidsrechter Grootmeijer was zeer streng en floot veel. Enkele malen bevoordeelde hij door zijn fluiten de overtreden-de partij, doch hij hield den wedstriid goed in handen. 't Is te hopen dat Alcmaria a.s. Zondag in Amsterdam tegen Zeeburgia het spel der eerste helft kan ontwikkelen. In afd. 2 A. won Haarlem met 3—1 van Zeeburgia. Helder sloeg V. V. A. met 41. Bloemendaal schijnt niet sterk. Het verloor op eigen terrein met 62 van West-Frisia. K. F. C. zorgde voor de verrassing door Hollandia in Hoorn met 3—1 te slaan. Verdere uitslagen: StormvogelsSparta 32, Bl. Wvtt Gooi 2—6, V. U. C.—D. F. C. 3—4, Excelsi or—R. C. H. 4—2, Ajax—H. V. V. 3—1 H. F. C.—de Spartaan 1—2, Z. F. C—H. B. g 24, V. O. C.Feijenoord 06, Edo A. S. C. 6—1, Hilversum—U. V. V. 4—2. 2 B. Kampong—Voorwaarts 1—6, Donar D E. C. 3—4, Hercules—Velox 1—3, H V C.—Z. V. V. 30, W. F. C.—A. F. C. 0—0. Afd. III. Z. A. C.—E. Boys 1—2. Vitesse- Heracles 34, DotoGo Ahead 22, En schedeWageningen 51, RoburHengelo 3-1. Afd. IV. Noad—M. V. V. 3—0, B. V. V.— Eindhoven 00, PhilipsWillem II 33, RoermondN. A. C. 06. Afd. V. G. V. V.Friesland 04, G V. A. V.Leeuwarden 41, VeendamW.V.V. 62, FrisiaAchilles 01. Internationaal. Denemarken won in Kopenhagen met 20 van Zweden. (Buiten verantwoordelijkheid van de Re- daetie. De opname in deze rubriek bewijst zetnszins dat de edactie er mede instemt. geen Pijn en naschrijnen of stnkgaan der hnid, indien men voor het inzeepen de baardoppervlakte inwrijft met Doos 30, Tube 80 ct. PUROL lings te Amsterdam en de Heer Mooij zal er voor zorgen, dat hij er een tweeden keer niet meer inloopt. Red. Ailkm. Crt.) KOORKLASSEN. Voor een talrijk publiek, waaronder veel kinderen gaf mej. Marie Verbeek gisteravond in ,,'t Gulden Vlies" een uitvoering met haar koorklassen waarvan een batig saldo ten goede kwam aan de vereeniging „Huisverzor- ging". Jongere leerlingen bezongen „De Sneeuw- man" die statig in 'it midden van het tooneel stond en wies hoofd deftig gedekt was door 'n fantasiehoed. De kinderen zongen van hem en dansten om hem heen totdat hij op 'it la? gebombardeerd werd en ineen zakte. „Zwa- luwen" was voor grootere leerlingen. Hun elegante bewegingen gaven plastisch het vlugge vogelitje weer terwijl anderen het lied- je zongen. Met deze twee stukjes had mej. Verbeek het pleit reeds gewonnen doch haar sucoes zou nog stijgen toen men het zangspel „De sohoone in het slapende bosch" begon. Vier bedrijfjes waren het waaraan men met betrekking op verlichting, costumeering, groepeering en spel alle mogelijke zorg had besteed en de zang sloot zich er waardig bij aan. Na nummer twee van het programma zong mej. Tine Lind, we mogen haar naam zeker wel vermelden, al stond die niet op het pro gramma, drie solostukken, n.l. 'n aria uit Mozart's „Figaro", „La Musette" van Weckerlin en „Noordzee" van Hullebroeck. Met 'n goed geschoolde stem, zuivere, dui- delijke uitspraak en goed begrip van hetgeen zij zong heeft mej. Lind die nummers voorge- dragen, die door mej. G. Oly zeer goed op een kjavier door de firma IJpma welwillend afgestaan werden geaccompagneerd, evenzoo als zij dit deed bij alle andere nummers Bloe men bleven niet' achterwege en voor mej. Ver beek, die een zeer drukken avond had omdat zij voor alles moest zorgen, leiding bij den zang, bij den dans, en de regie voerde, zijn het een paar uren geweest waarop men haar werk zeer heeft gewaardeerd. En behalve die waardeering komt haar een woord van dank- toe voor hetgeen zij voor „huisverzorging" deed. Hedenmorgen (Maandag) ontving ik be- richt, dat mej. Verbeek om gezondheidsrede nen haar leiding der koorklassen moet opge- ven. De opvoermg van j.l. Zaterdag is dus het laatste werk van mej. Verbeek alhier ge weest. Me dunkt, dat dit besluit haar leerlin gen leed zal doen, want ik meen te mogen zeggen, dat mej. V. veel voor haar leerlingen voelde. A. K. VOETBAL. Alcmaria Victrix—Schoten 7—2. 't Was gisteren schitterend weer de groote belangsteilling, die de'eerste competitiet-huis- wedstrijd van Alcmaria genootj behoefde niet te verwond'eren. Alcmaria heeft de toe- Khouwers niet teleurgesteld en in een uit iiiuntcnden wedstrijd (het laatste gedeelte uitgezonderd) Schoten op afdoende wijze ge- klopt. In dezen vorm kan Alcmaria zeker ge rekend worden tot de sterkste teams van 2 A. Om tien over twee stelden beide elftallen Zich op onder leiding van scheidsrechter Grootmeijer. Alcmaria heeft twee invallers voor Erdsieck en Homan. Onze stadgenooten hadden er direct flink de gang in. Het tempo was vlug en het spel werd mooi open gehouden'. Schoten werd eenigszins ovcrrompeld. De Schoter keeper stopte cen schot van Jo Bos, doch na 5 mi- nuten moest hij zwichten voor een kopbal van Mulders uit een voorzet van Elfring. De eerste goal in de competitie. Even daarna schoot Mulders keihard tegen den onderkant van de lat. Toen er een kwartier was gespeeld had Alcmaria diverse kansen gehad. Mooie sanvallon waren het telkens. Na eenig kop- spel volgde plotse'ing een doorbraak van Schoten en't was 11. Even daarna benutte Schoten een tweede kans door den linksbui ten, 12. Zou het weer verliezen worden? Maar neen, daarvoor was het spel van Alc maria te goed. Tien minuten later was de stand door Mulders gelijk. Na ruim een half uur was Bos even eerder bij een fcal dan de uitgeloopen keeper en't was 32. Elfring zorgde nog op fraaie wijze voor de rust voor nummer vier. Rust 4—2. In de tweede helft was er nauwelijks twee minuten gespeeld of Alcmaria kreeg wegens hands een strafschop te nemen. Elfring plaatste zuiver in (5—2). Bos maakte uit een corner de zesde en Elfring met een schit terend links schot de zevende. Daarbij bleef hck Het tempo moest noodzakelijk verslappen en't spelpeil zakte danig. Schoten trad meer en meer aanvallend op, doch't schieten was zwak. Drie minuten voor tijd moest de Scho- terkeep-er uitvallen en nam een invaller zijn 1>laats in. Goals kwamen er niet meer en uist teen de situatie voor de Schotengoal aan Alkmaar, 3 October 1926. Mijnheer de Redacteur. Vergun mij voor onderstaand een weinig ruimte in uw blad, waarvoor bij voorbaat mijn dank. Begin vorige week werd ear aantal stad genootenleden en dona ten rs van diverse vereenigingen verblijd met een invitatiebil- jet voor een uitvoering in de zaal van den heer W. Mooij, van den Hollandschen humo rist Lucien, met de mededeeling, dat deze kaarten op den dag der voorstelling van 10 tot 12 uur tegen belastingkaarten aan de cas- sa konden worden ingewisseld. (Hierbij was zelfs niet vermeld dat men belasting moest betalen, enkel dat de invitatiekaarten konden worden ingewisseld). 't Spreekt vanzelf dat een zeer groot aantal van aeze uitnoodiging gebruik wenschte te maken en Zondagmorgen aan de cassa kwam om overeenkomstig het geschrevene de kaar ten in te wisselen. Hier kreeg men de mede deeling dat de kaarten, die enkel tegen belas ting waren aangekondigd, per stuk 60 cent kostten. (Belasting van den hoogsten rang f 1,50 25 cent, 10 pet. auteursdechten 15 cent, plaatsbespreking 10 cent en een pro gramma 10 cent samen 60 cent). Oyer au- teursrechtoi was niet gesproken en't is voor mij ook zeer de vraag of hier van auteursrech- ten sprake kan wezen, belasting voor den hoogsten rang, die inderdaad ook e-erst werd afgegeven doch later moest men voor den- zelfden prijs cok met balcon (de laagste rang) genoegen nemen. Nu werden voor deze plaat- sen kaartjes a 40 cent afgegeven, die ter^ge- mcente-controle gestcmpeld waren, waarvoor een belasting verschuldigd was van 62/, cent per plants, zcodat voor ieder invitatiebiljet cen bedrag van ruim 33 cent plus program ma in de zakken der met den opzet belasten onbekenden impressario tcrecht kwam. (Hier bij zij nog medegcdeeld, dat minstens 600 invitatiebiljctten a 2 personen waren uitgege ven, dus 1200 plaatsen). De vereenigingen, die zich met de verzen- ding der kaarten aan hare leden hebben be- last en daardoor in den waan verkeerden dat men hier met een eerlijke zaak te dcen had, zullen zich een twccden keer wel wachten hare medewerking aan deze philantropi- sche instelling te verlecnen. Dat een cn ander groote ontstemming en verbittering teweeg bracht onder het bij den neus genomen publiek, dat Zondagmorgen bij de zaal van den heer Mooij aanwezig was, ligt voor de hand en ik wil deze logcnlicid te bdat nemen om namens zeer ve len een ernstig protest te uiten tegen deze laakbare handelwijzc, die nicer aan oplich- ting doe; denken dan, waar het zich voor uit wilde geven, philantropie. Nadat bovenstaande reeds was geschrevm, heb ik uit den mond van Lucien gehoord, dat noch hii, noch de liter Mooij vcor deze zaak aansprakelijk kan werden gesteld, dat zij zelfs gehcei buiten deze affaire staan, wat mij ten zeerste verhcugt. In elk geval heeft deze laakbare daad voor hen dan toch wel deze les gehad. dat men met zulke onbekende impressario's in het vervolg was voorzichti- ger moet wezen. T. BONSEMA. Bleekerskade 91. (De heer Mooij verzekert ons, dat hij met de gchecic zaak nicts (e maken gehad heeft. Het is uitgegaan van den impressario Ibe- ALKMAAR, 4 Oct. 1926. Op de heden gehouden weekmarkt waren aangevoerd: 21 vette koeien 220—/ 425, 12 vette kalveren 70-/ 110, p. ned. pond 1.30—/ 1 50, 42 nuchtere kalveren slacht 8—/ 22, 11 vette schapen 2430, 511 vette varkens zware p. ned. pond 6872, zouters 64—/ 68. Opgave van den marktmeester der kleine markten te Alkmaar, betreffende het hoogste en laagste prijzen van sommige artikelen Markten van Maandag 27 Sept. tot en met Zaterdag 2 October. Kippen per stuk 0.601.50, Kuikens per stuk 0.12142.75, Eenden per stuk 0.502, Konijnen per stuk 0.30 3.50, Eenden-eieren per 100 stuks kippeneieren (groothandel) per 100 stuks 10.5011, idem (kleinhandel) 911 boter (le soort) per k K G. 11.15, id 2e soort 0.80—/'0.90, Slachtduiven 0.15 fot 0.20, jonge kippen 23.75. NOORDSCHARWOUDE, 2 Oct. 6500 K.G. Aardappelen: Schotsche Mui- zen 2.903.70, 1600 K.G. Spercieboo- nen 3.30^-/ 11.70, 11800 K.G. Uien: Uien 3.50—/ 3.80, Drielingen '2.10—/ 2.40, Grove 3.503.60, Gele Nep 2.60 3.30, 13800 K.G. Peen 1.5(W 1.80, 2400 K.G. Kroten 1.10, 49600 K.G. Roo- de kool 1.30—/ 3.90, 72400 K G. Witte kool 0.70—/ 1.30, 47000 K.G. Gele kool 0.20-/ 3.70, alles per 100 K.G. 3000 bos Boswortelen 1.602.30 per 100 bos, 1700 stuks Bloemkool 1015, 2e soort 0.90—/ 2.10 per 100 stuks. WARMENHUIZEN, 2 Oct. 1926. Roode kool le soort 1.053 55, Witte kool le soort 0.851.25, 2e soort f 0 65 tot 0.85, Slaboonen 7, Nep 2.80— 3.10, Drielingen 2.20—/ 2.40, Uien 3.20—/ 3.30, Grove Uien 3.30—/ 3 50, Peen 1.70—/ 2.10. Aanvoer: 33.200 K.G. Roode kool, 15400 K.G. Witte kool, 1700 K.G. Nep, 2200 K.G. Uien, 4000 K.G. Peen, 70 K G. Slaboonen. BOVENKARSPEL „De Tuinbouw", 2 Oct. 1926. Heden besteedde men voor: Bloemkool I 1830.50, II 6.50 16.50, III 0.752.80, Roode kool 1.30—/ 2.80, Witte kool 0.80—/ 1.20, Gele kool 1.40—/ 2.10, Uien 1.35— 1.55, Drielingen 0.700.95, Nep 1.20—/ 1.35, Bietcn 6.50—/ 7.50, Enke le slaboonen 0.55—/ 1.15, Dubbele slaboo nen 0.70—/ 1, Due 1.55, Blauwe 1.85 tot 2.10, Eigenheimers 2.30. BROEK OP LANGENDIJK (Langedij- ker Grcentcnveiling), 2 October. 4500 stuks Bloemkool le soort 9.40—/ 18.50, 2e soort f o.SO4.70 per 100 stuks, 12000 K.G. Wortelen 1.70—/ 2.30, 119000 K.G. Roo de kool le soort 0.903.60, 45000 K.G. Gele kool le soort 0.302.80, 97000 K.G. Witte kool (vroege) 0.501.60, 15500 K.G..Uien: Uien 3.10—/ 3.50, Drie- lnigen 1.70-/ 2, Nep 2.60-/ 3.30, 1850 K.G. Slaboonen 4.30—/ 9, 21000 K.G. Bieten 1.70—/ 2.30, 1650 K.G. Aardappelen: Schotsche muizen 4.20 4.80 per 100 K.G. PURMEREND, 2 Oct. „Afslagvereeni- ging Beemster, Purmerend en Omstreken". 2597 mand Augurken: middel 0.43 0.50, basterd 0.58, graf fijn 1, fijn lijn 1.95—/ 2.30, stek 0.06, bommen 0 21 per mand (6 K.G.) Eenige Kennisgeving. Heden ontsliep, zacht en kalm, in de hope des eeuwigen levens, onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Groot- vader, de Heer WILLEM JACOBUS BULENS in den ouderdom van ruim 64 jaar. Uit aller naam, Wed. W. J. BULENS— Hazetoet en Kinderen. Alkmaar, 4 Oct. 1926. K. v. 't Veerstraat 21. Geen Bloemen. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben a.s. Woens- dag nam. 2 uur, vanaf 't Sterfhuis op de Algemeene Begraafpiaats. Heden overleed te 's-Graven- hage tot onze groote droef- heid onze beste Vader, Be huwd- en Grootvader Dr. A. TAN DOORNINCK, in den ouderdom van 74 jaar. C. C. DE WOLF- VAN Doorninck. P. M. DE WOLF en Kinderen. Alkmaar, 1 October 1926. Heden overleed, in voile verzekerdheid des geloofs, onze geliefde vrouw, moeder, behuwd- en grootmoeder, JAMJE JOT, geb. SCHUINDER, in den ouderdom van 77 jaar. Uit aller naam S. JOT. Alkmaar, 3 October 1926. Schip „Zeevaart", Oudogracht. Bij vonnis der Arrondissements- Rechtbank te Alkmaar, d.d. 30 September 1926, is verklaard in st.aat van faillissement. do N. V. VALK's BROOD- en BESCHUIT- BAKKERIJ gevestigd te Alkmaar, aan de Tuinstraat 22, met benoe- ming van den Edelachtbaren Heer Mr. Dr. N. MULLER, Rechter bij gemelde Rechtbank tot Rechter- Commissaris en van ondergeteeken- de tot curator. Mr. A. J. M. LEESBERG, curator. Alkmaar, den 2 October 1926. Kennemerstraatweg 17. De uitdeelingslijsten inde faillisse- menten van D. KLAAREN, land- bouwer te Heer Hugowaard, en J. H. BARHORST, koopman te Midden-Eiorland (Texel), liggen van af heden ter grifiie van de Recht bank te Alkmaar (die in laaistge- noomd faillissement tevens ter griffie van het Kantongerecht te Holder) gedurendo 10 dagen ter kosteloozo inzage voor de credi- teuren. Alkmaar, 5 October 1926. Mr. D. SLUIS, Curator. In het faillissement van J. MEIJER to Helder is hoden do eenige uit- deolingslijstgedeponoerd ter Griffien van de Arr. Rtb. te Alkmaar en van het K. G. to Helder, waar zij gedurende TIEN DAGEN ter kosle- looze inzage van de schuldeischers ligt. De Curator, Mr. A. SCHENKEVELD. Alkmaar, 4 October 1926. Door het verbindend worden der eenige uitdeelingslijsten hebben de faillissementen van GERRIT VRIES- MAN, caiehouder, en KLAASJE HEINIS, zonder beroep, beiden te Alkmaar, een einde genomen. Alkmaar, 2 October 1926. Mr. KRAAKMAN, curator. 2 Vriendinnen zagen zich gaarne geplaatst als Br. onder letter D 119 bureau van dit blad. Wegens ziekelijke omstandighe- den der tegenwoordige, gevraagd een nette voor Vrjjdag of Zaterdag. Zich aan te melden 's avonds tusschen 89. Kennemerpark 14. B E R E N D M A KIN G. Ingaande 3 October. DIENSTREGELING VOOR A. en V). Spoor- en Tramboekjes. C. v. p. TOOREN. Koningsweg 7. gevraagd. HOFDIJKSTR A AT 5. Gevraagd een nette extern, v. g. g. v. D. DE GROOT, Ritsevoort 9. Nette jonge Werkster gevraagd, voor den Vrijdag. Adres S. BUDDING, Sigaren- Magazijn „Insulinde", Snaarmans- laan. HUISHOUDING. Juffr., P. G., zoekt nu of later, v. g. g. v. Br. fr. letter C 118 bureau vd dit blad. Twee gevorderde gevraagd, bij J. RUS, Aannemer, Heilloo. Jonge vrouw vraagt een paar NETTE WASSCHEN aan huis. Aan hetzelfde adres 2 ongem. KAMLRTJKS te huur met gebruik van keukeu. Adres te be- vragen bureau van dit blad. Schr. les aangeb., ook Merc. dipl. Instruct, metb., bill. cond. Brieven onder lett. Z 115 bnr. van dit blad. Rijks ambtenaar z. k. vraagt 2 GEMEUB. of 2 GKSTOFF. KAMERS voor direct, gezellige stand. Brieven onder letter R 108 aan het bureau van dit blad^ gevraagd, f 2.50 f 3.00, buurt Alkrn. Packet. Br. lett. A 116 bur, v. d. blad. tusschen Hoorn en Alkmaar, op Vrydag 1 October een Vinder wordt beleefd verzocht be- rfcht te zenden aan kantoor P. E. N, Alkmaar of Hoorn. T E KOOPi mot strijkstok on kist, prijs f 20, DltUIVENLAAN 30. De aanvaarding van het W00N- JIUIS van den Heer D. SCHUIT te Sint Pancras, dat mot zijne andere oigendommen publiek zal worden verkoclit op WOENSDAG 6 OCIO- BER 1926, des avonds 6 uur, in hot Gate van H. Gerritsen aldaar, wordt nador bepaald op 1 Apr:1927. De aanvaarding dor Koolboet en van het Land blijft als is aange kondigd. P. J. C. VAN TOORNENBURGH, Notaris te Alkmay. voor pl.m. 46 jarigen, ook if buitengemeenten. voor jongens en meisjes van iederen leeftijd. Cartonnage, lietvlechten, timmeren, houtsnijden. Ook privaatlessen voor volwassenen N. VAN DEN ltEHG, KENNEMERSTRAATWEG 101, Alkmaar. Tot en met DONDERDAG als extra nummer Deze Rigi Film wordt ALLEEN in ons Theater vcrtoond.

Alkmaarsche Courant | 1926 | | pagina 3