I. Frankenberg, Alkmaar. Bieiraeniand /Idirei^tentien Van Diaconie, Pius-stichfing en Israelitische armen. Hedenavond zal verschijnen het program- ma van de feestelijkheden op het Hofplein, waaruit blijkt, dat deze feesten zeer animee- rend beloven te worden (aan de versiering op het Hofplein is men reeds druk doende en reeds komt er teekening in het versierings- plan). De feesten beginnen Donderdagavond met een rondgang door de stad. Om 7 uur ver- trekt de muziek van de Friesche brug en volgt dan de volgende route: Friesche Brug, Dijk, Houttil, Langestraat, Huigbrouwer- straat, Laat, Choorstraat, Ritsevoort, Straatweg, Ritsevoort, Choorstraat, Lange straat, Mient, Doorbraak, Hofplein. Tot sluitingstijd muziek op het Hofplein, den heelen avond projectie. Vrijdags is er den geheelen dag, op de vastgestelde uren, muziek en's avonds we- derom projectie. Zaterdag van 2A5 uur kmderfeeste.n, opgeluisterd door muziek en de vertgoning van de poppenkast. Van 72 uur is er weaerom muziek. De iprogramma's zijn gratis verkrijgbaar bij de heeren Boogh en Dik, Hofplein en bij den heer Geus, Magdalenenstraat. ROODE KRUIS-COLLECTE. De afd. Alkmaar van het Ned1. Roode Kruis vcrzoekt in een advertentie in dit nummer dames en heeren, die zich voor dg Roode Kruis-collecte op 8 October beschikbaar wil led stellen, zich aan te melden aan de in die annonce genoemde adressen. A. T. V. „FALKLAND". De arbeiders-tooneelvereeniging „Falk- land" (regisseur de heer Rossebacker) te Hei- loo, zal a.s. Zondag in de „Harmonie" een opvoering geven van de bekedne klucht in 3 bedrijven: „De Spaansche Vlieg", van F. Ar nold en E. Bach. Dit is een bijzonder aardige klucht, die >en avond van grcot plezier verschaft. Men zie voor entreeprijzen enz. de adver- tentie in dit nummer. DIRIGENT VAN „ORPHEUS" BENOEMD. Naar we vernemen is als dirigent van het mannenkoor „Orpheus" benoemd de heer Nico Hoogerwerf, toonkunstenaar te Haar lem.' SCHOOLTASSCHEN in wasdoek of leder, met of zonder handvat, zwart of bruin. ROTTERDAMSCHE LANDHAAIEN. Dank zij den maatregelen, het vorige jaar door de politic te Rotterdam genomen, be- hooren de zoo beruchte Rotterdamsche beroo- vingen thans vrijwel tot het verleden. De ge- vaarlijksie leden van het „landhaaien-gilde" zitten achter slot en grendel. Anderen, die aan de justitie wisten te ontkomen, zijn voor- zichtiger geworden. Onder de laatsten behoo- ren ook Sientje de M. en Willem van K., bei- den bekend irit verschillende groote beroovin- gen van het vorige jaar. Het was de politie bekend, dat dit echtpaar perceel 34 aan den Middensteiger gehuurd had, waar oogen- schijnlijk een rustig leven geleid werd. Den laatsten tijd echter was het opgevallen, dat er allerlei beruchte vrouwen, onder wie ook beroofsters, kwamen. Het bleek, dat Van K. inderdaad kamers aan verschillende dezer dames had onderverhuurd De politie heeft onmiddellijk weer krachtig ingegrepen. Het huis is, naar de Telg. meldt, gesloten ver- klaard en voor de deur is een vaste post ge- plaatst. DE ZAAK VAN BLANKENSTEIN1 GERRITSON. Op de rol van de civiele Kamer der Haag- sche rechtbank kwam gister voor de zaak tusschen dr. Van Blankenstein en prof. Ger- retson in verband met beleedigende artikelen, welke eenigen tijd geleden van de hand van prof. Gerretson in „De Telegraaf" en de „Nieuwe Rott. Courant" verschenen zouden zijn. De verdere behandeling van de zaak werd 4 weken aangehouden. ARMLASTI'GE KRA'NKZINNIGEN. Naar de Telg. verneemt zullen Ged. Sta- ten van Noordholland voorstellen de ver- pleegkosten voor armlastige krankzinnigen terug te brengen van 940 op 850 per jaar DE OPENLUCHTSCHOOL EEN ZEGEN. Naar wij vernemen, zegt de Telg., heeft de Amsterdamsche gemeenite-arts die heer G. P. Wijnmalen, die meer in het bijzonder met de medische controle van de leerlingen der openluchtschool is belast, rapport uitge- bracht aan B. en W. In dit rapport wordt ge- constateerd, dat deze school, gezien de reeds thans bereikte resultaten, volkomen aan het gestelde doel heeft voldaan. Opmerkenswaardig noemt de schoolarts wat het algemeen welbevinden der kinderen van de openluchtschool betreft, de verbete- nng in algemeene houding, in meerderen eet- lust, in het verdwijnen van allerlei nerveuze klachten en in het optreden van meerdere ge- zonde opwektheid. DOOR DEN TREIN GEDOOD. Dinsdagochtend is, naar de Tel. meldt, de 31-jarigc wegwerker B. Vermeer uit de Haalemmermeer te Halfweg door trein No. 1051, ide om 10 u. 9 uit ^Amsterdam was ver- trokken, aangereden en gedood. De man, die met wcrkzaamheden voor het vera ieuwen van een wissel was belast, is vermocdelijk bij het opzij gaan voor den trein gestruikeld. Hij laat een vrouw met drie kinderen achter. DOODELIJK AUTO-ONGELUK. Te Waspik reed gistermiddag de heer J. Marks, uit Waalwijk met zijn auto tegen een telegraafpaal met het gevolg, dat de auto werd vernield. De inzittende neef van den heer M. vloog door de vooruit en werd ern- stig gewond. Hij overleed kort daarop. Het lijk is per auto-brancard naar het gemeente- ziekenhuis vervoerd. De heer M. kon na verbonden te zijn per auto naar huis vervoerd worden. De auto, waarmee het ongeluk gebeurde, is in beslag genomen. TEGEN HET ALCOHOLISME. Namens de nationale commissie tegen het alcoholisme wordt gemeld: In de jongste vergadering van de nationa le commissie tegen het alcoholisme hebben de heeren Suring en Van der Woude, bij mon- de van laalstgenoemde, meegedeeld, door den minister van justitie te zijn ontvangen en bij hem een willig oog te hebben gevonden in zake onderricht in rijksopvoedingsgestichten over het drankvraagstuk. De minister van arbeid heeft in audientie ontvangen de heeren dr. W. Hingsit en Mon- tijn, in verband met de toepassing van art. 26 der Drankwet. Verzekerd werd, dat over- schrijving volgens dit artdkel steeds met ernst wcrdt behandeld. Onderzocht wordt, in hoe- ver een al te royale toepassing in verband met aanvragen door weduwen, heeft wortel geschoten. Over de concessie, verleend voor de oprich- ting van een jeneverfabriek in Indie, hebben de heeren Montijn en Suring een onderhoud met den minister van kolonien gehad. Voor- loopig is evenwel, doordat de concessionaris zijn aanvrage introk, deze zaak van de baan. De heer Ledeboer decide mee, dat bet stel- sel van keet- en putbazen, met d$ daaraan verbonden euvelen, nog veel meer voorkomt, dan men denkt. Een enderzoek zal daarnaar worden ingesteld. E>e voorzitter decide mee, dat de heeren mr. Ruys de Beerenbrouck, voorzitter der Tweede Kamer; mr. De Bie, rechter in de Rotterdamsche rechtbank; dr. Oort, genees heer-directeur van Rhijngeest te Oegstgeest en Th, W. v.d. Woude, leider van het Consul- tatiebureau voor drankzuchtigen te Amster dam, zich bereid hebben vuklaard, de kwes- tie van onder curateelestelling en gedwongen opneming van drankzuchtigen nog eens on der oogen te zien. De secretaris deelde den uitslag mee van een enquete, ingesteld over het gebruik van alcoholica in de sanatoria voor borsipatien ten in Nederland en het Nederl. Sanatorium te Davos. Achttien van de 24 geneesheeren- directeur hebben geantwoord. Oveftuigend bleek, dat het gebruik, hetzij als genot-, voe- ding- of geneesmiddel, buitengewoon gering is. Ook hier hebben zich de inzichten ten op- zichte van het nuttige en noodige der alcoho- lische dranken zeer gewijzigd. E>e heer ir. F. Brandt betoogde de wensche lrlkheid van het vrijmaken van een persoon om werkzaam te zijn inzake alcohol en snel- verkeer. Men zal probeeren, de middelen daarvoor te vinden. De volgende vergadering werd vastgesteld op 28 December. DE SCHEURING IN DE GEREF. KERKEN. Dinsdagavond hebben ds. E. L. Smelik te Ticnhoven en zijn getrouwen vergaderd in de boerderij van den landbouwer Verhoef. Mee gedeeld werden verschillende voorloopige be- sluitcn, die Maandagavond door den nieuwen kerkeraad zijn genomen. Met instemming nam men van deze besluiten kennis. Als rechtskundig adviseur werd aangewe- zen mr. Van Proostdij te Amsterdam. De an- dere partij heeft mr. Grosheide uit Amster dam tot advocaat. Een commissie werd benoemd om plannen te beramen om te komen tot het verkrijgen van een nieuw kerkgebouw. Men hoopt daar- mcde reeds deze maand gereed te zijn. Van de leden van buiten Tienhoven werden enkele aangenomen, anderen is geadviseerd te wachten op de besluiten van de kerkelijke vergadering op 11 October. De predikbeurten en de catechisaties zullen voorloopig nog worden gehouden in den stal van den heer Verhoef. Zondagmorgen zal ds. Smelik, des avonds ds. Buskes van Amster dam voorgaan. Ds. Smelik deelde aan de Telg. mede, dat er verschillende aanzienlijke giften zijn bin- nengekomen; Zondag is er voor een bedrag van 188 gecollecteerd. DIEFSTALLEN IN KERKEN. De laatste maanden werden herhaaldelijk in r. k. kerken in het Westen van Amsterdam diefstallen gepleegd. Ten nadeele van kerk- gangers meestal vrouwen werden taschjes en beurzen gestolen. Gister is het gelukt, een vrouw, die bezig was zich uit een taschje van een kerkgang- ster geld toe te eigenen, op heeterdaad te be- trappen. Het was de politie opgevallen, dat de dief stallen vooral gepleegd werden in een bepaal- de kapel en men besloot daar een scherp toe- zicht te gaan uitoefenen. Een met het onder- zoelc belaste rechercheur stelde zich in de ka pel op, terwijl een juffrouw, die door de po litie op de hoogte gebracht was en die spe- ciaal voor deze gelegenheid gemerkt geld bij zich in haar taschje had, plaats nam naast de vrouw, die al langen tijd van die diefstal len verdacht werd, maar die men tot nu toe niet had kunnen vangen. De rechercheur zag weldra, dat de ver- dachte het taschje van de kerkgangster, toen deze gekmield lag te bidden, open maakte en er eenig geld uitnam. Toen de vrouw zich kort daarop verwijderde, volgde hij haar en hield haar op straat aan. Ontkennen baatte nict, omdat het gemerkte geld op haar gevon den v/erd. Op het politiebureau aan de Witte de With- straat bleek, dat men te maken had met de 30-jarige jufrfouw M. P. A. O., uit de Bever- straat. Zij is opgeslotcn en ter beschikking van den officier van justitie gesteld. De politie hoopt met haar de daderes van alle den laat sten tijd hier geplcegde kerkdiefstallen in han- den te hebben. HET NEDERLANDSCH-BELGISCHE VERDRAG. Verschenen is het eindverslag der commis sie van rapporteurs uit de Tweede Kamer over het Nederlandsch-Belgische verdrag, waarin de commissie als haar oordeel te kennen geeft, dat de openbare beraadslaging over het voorstel genoegzaam is voorbereid. MINISTER VAN DER VEGTE OVER HET WEGENVRAAGSTUK. Het Hdbl. heeft den minister van water- staat, mr. H. van der Vegte, gevraagd, zijn meening over het wegenvraagstuk te willen geven. „Alles is mogelijk", verklaarde de minis ter met nadruk, „behalve dat er, zooals som- migen schijnen te vreezen, niets zal gebeu- ren. Zonder in een bespreking van detailpun- .ten te vervallen, kan ik wel zeggen, dat ik vast overtuigd ben, dat de geldmiddelen zul len worden gevonden, om met de werkzaam- heden aan de nieuwe wegen, die onderhan- d<_n zijn, in 1927 met kracht te kunnen door- werken. Ik ben evenzeer overtuigd, dat ook voor het ter hand nemm van de verdere we gen de geldmiddelen zullen worden gevon den. Als zij niet uit het Wegenfonds komen, dan zullen ze ergens anders worden gevon den. „Mijn overtuiging is, dat we binnen enkele jaren de rubriek „slechte wegen" in de cou- ranten zullen kunnen sluiten en dat we kort daarna een andere rubriek in de bladen zul len kunnen openen, onder den titel „nieuwe wegen". Het departement zal tezijnertijd de berichten leveren, cm die rubriek te vullen. „Ik meen wel te mogen verwachfen, dat ook de provincien, op het voorbeeld van het rijk, zich in edelen wedijver aan de verbete- ring van de provinciate wegen zullen wijden, waar-toe ze zooveel te gemakkelijker in staat zullen zijn door de bijdragen, die ze kunnen verwachten uit het Wegenfonds". PROVINCIALE STATEN VAN NOORD HOLLAND. Verslag inzake den aanleg van primaire wegen. Bij de behandeling van de voorstellen in zake den aanleg van een net van primaire wegen in de provincie is in de vergadering der Staten van 2 December 1925 namens Ged. Staten de toezegging gedaan, dat jaar- lijks, gelijktijdig met de behandeling van de begrooting een rapport zal worden uitge- bracht, dat aangeert, wat met betrekking tot den aanleg van he wegennet is geschied, hoe men zich de or\twikkeling in de eerste een of twee jaren denkt, welke moeilijkheden men ondervindt, en in hoeverre het noodig is, min of meer belangrijke wijzigingen in het plan aan te brengen. Aan die toezegging gevolg gevende, heb ben Ged. Staten thans o.m. het volgende aan de Staten meegedeeld: Gelijk verwacht werd, kon in dit eerste jaar alleen de voorbereiding ter hand worden genomen. Deze voorberei ding moest in hoofdzaak bestaan in het nauw- keurig bepalen van de te volgen traces, ten- einde te kunnen vaststellen, welke grondeo en grondstrooken voor den aanleg en verbree- ding van de wegen noodig zijn. Eerst daarna kunnen maatregelen tot aankoop of onteige- ning worden genomen. Nadat op 2 December 1925 het voorstel was aangenomen, ontvingen Ged. Staten een rapport van den hoofdingenieur-directeur van den provincialen waterstaat, waarin deze aangaf, op welke wijze hij, in verband met de genomen beslissing, zijn dienst wensch'te in te richten en het voorstel deed het perso- neel van den provincialen waterstaat voorloo pig uit te breiden met een administratief oni- wikkeld ambtenaar ter voorbereiding van de noodige aankoopen en onteigeningen, een in- genieur voor het ontwerpen van de kunstwer- ken en drie reeds aanwezige opzichter-teeke- naars, die belast zouden worden met het doen van opmetingen en teekenwerk. Geo. Staten vereenigden zich met deze voorstellen en tusschen 1 Februari en 15 Maart konden de nieuwe functionarissen in dienst treden. Voor het doen van metingen, berekeningen en boringen werd verder nog een adjunct-in- geieur in dienst genomen, en ter bespoediging van het teekenwerk, dat, door de opmetingen gedurende het gunstige seizoen natuurlijk hoofdzaak moeten blijven, anders te veel ach- i ter zou komen, zijn later nog twee teekenaars te werk gesteld. De dienst van den provincialen waterstaat is nu sedert Januari zoodanig ingericht, dat een der afdeelingen uitsluitend belast is met alles wat de wegen betreft, terwijl het werk ten behoeve van de zeeweringen en van het verkeer, dat vroeger ook bij die afdeeling be- rustte, behalve het voltooien van eenige, op dat tijdstip reeds onderhanden zijnde werken, aan anderen is opgedragen. Op 15 September j.l. was de opmeting van ongeveer 85 K.M. weg geheel voltooid, en. indien de weersomstandigheden verder niet al te ongunstig zijn mag verwacht worden, dat bij de beeindiging van het meetseizoen op 1 November a.s. ruim 110 K.M. van het toe- komstige primaire wegennet zullen zijn opge- meten, zcowel wa't de horizontale situatie, als wat de waterpassing en de profielen betreft. De opmeingen zullen dan omvatten: a. het Zandpad van Diemen tot 's Graveland, ter lengte van 17 K.M., b. het trace Hembrug Zaanstreek—-Limmen, lang 21 K.M., c. het wegvlak BuitenhuizenStation Za?n,dijk Purmerend, lang 17.5 K.M., d. de Spaarn- wouderdwarswegSchiphol-Ouderkerk lang 21.5 K.M., e. het trace HeemstedeAals- meer, lang 13 K.M., f. het trace Amsterdam Purmerend, lang 14 K.M. en g. het trace AmsterdamUithoorn, lang 10 K.M. totaal 114 K.M. Op dat tijdstip zullen ook de boringen voor het tface HembrugZaansteekLimmen en BuitenhuizenStation Zaandijk zijn voltooid Van de opgemeten traces zijn gedeelten van het Zandpad en van den weg door de Zaan streek reeds in kaart gebracht. Op den Zaanlandschen Communicatieweg en op den provincialen weg Huigendijk— Ursem werd voortgegaan met de reeds in het vorige jaar begonnen proeven, ten doel heb- bende, methoden te vinden, om, met gebruik- making van de tegenwoordig beschikbare ma- terialen en hulpmiddelen, langs eenvoudigen en weinig kostbaren weg gcede wegdekken to maken en in stand te houden. De Koninklijke goedkeuring op het Staten- besluit d.d. 2 December 1925, tot vaststelling van het net van primaire wegen is nog niet verkregen. Voor de inwilliging van een verzoek om rijkssteun hebben Ged. Staten ook een beroep op den minister van binnenlandsche zaken en landbouw gedaan, in verband met de werk- verruiming welke van den aanleg van de primaire wegen het gevolg zal zijn. Op dit laatste beroep ontvingen zij echter ten ant- woord, dat, nu tot den aanleg van de wegen was besloen zonder dat de bestrijding van de werkloosheid daarbij den doorslag .had gege- ven, geen bijdrage uit de voor werkverschaf- fing beschikbare middelen in uitzicht kon worden gesteld. Aangezien de aansluiting van het net van primaire wegen aan de bebouwde centra ten nauwste de plaatselijke belangen raakt, en de oplossing van dat vraagstuk bij Amsterdam, Haarlem en Hilversum met het oog op uit- voering van de plannen urgent is, zijn Ged. Staten met B. en W. van die gemeenten daar- omtrent in briefwisseling getreden. Bij het gemeentebestuur van Amserdam brachten zij daarbij ook de overneming van het Zandpad AmsterdamWeesp en-de verbinding Am sterdamIJmuiden ter sprake. Nog hebben zij zich in verbinding gesteld met den minister van oorlog, de Colleges van Gedeputterde Staten van Zuid-Holland en Utrecht en de directie der Nederlandsche Spoorwegen, in verband.met het felt, dat het provinciate net herhaaldelijk in contact zal komen met defensiewerken, zal moeten aan- sluiten aan het- wegennet in de aangrenzende provincien en op vele plaatsen het spoorweg net zal raken en kruisen. Er zijn verder besprekingen gevoerd met de gemeentebesturen van Wormerveer en Alk maar en het polderbestuur van Haarlemmer- meer Uit den aard der zaak zal zoo spoedig mo gelijk tot de uitvoering van de werken worden overgegaan, dit kan echter eerst geschieden, als de vereischte gegevens zijn verzameld, de daarop tte baseeren ontwerpen zijn uitge- werkt, en de beschiking over de benoodigde gronden door de provincie is verkregen. Voor sommige trajecten zal het wellicht mogelijk blijken, het tijdverlies, dat men dit laatste ge- paard gaat te ontgaan, door, wanneer de be- staande wegbaan daartoe voldoende breed is, daarop reeds dadelijk de nieuwe verharding aan ite brengen; de verbreeding van de baan en de aanleg van rijwiel- en wandelpaden kunnen dan later volgen, als de terreinen, welke voor de verbreeding noodig zijn, eigen- dom van de provincie zijn geworden! In de eerste plaats zal nu verder getracht worden de beschikking te verwerven over de gronden, benoodigd voor de verbetering van het Zandpad AmsterdamWeesp en voor den aanleg van den weg HembrugZaan streekLimmende bestekken voor de uitvoe ring van die werken zullen gelijktijdig wor den gereed gemaakt. Zoodra de Koninklijke goedkeuring op het besluit der Staten, tot aankoop van den dijk van den Drooggemaakten Veenpolder te As- sendelft, zal zijn verkregen, en die aankoop heeft plaats gehad met den aanleg van het wegvak op dien dijk, dat deel uitmaakt van de vebinding HaarlemBuitenhuizenPur merend, begonnen worden. Ook zijn Ged. Staten voornemens, na de overdracht van de wegen en vaarten der zes Noordhollandsche steden reeds spoedig enkele van die wegen, voorzoover de baan daartoe ruim genoeg is en die wegen in het net van primaire wegen zijn opgenomen, als zoodanig aan te leggen. Het valt te betreuren, dat omtrent de plan nen van het rijk ten aanzien van den aanleg en het beheer van nieuwe rijkswegen in Noord-Holland niets bekend is, aangezien nu de kans bestaat dat vanwege de provincie werk wordt gedaan, dat het rijk later tot zijn task zal willen rekefien. Voorloopige besprekingen met den dienst van publieke werken van Amsterdam doen verwachten, dat de Sloterstraatweg, die in het provinciate plan als verbinding met het provinciate net is genoemd, waarscbijnlijk niet als zoodanig zal worden gebruikt, doch dat voor die verbinding een nieuw trac6 op Amsterdamsch gebied zal worden gevolgd. Een nadere plaatselijke opneming heeft ge- leerd, dat de verbinding AmsterdamLeiden vermoedelijk beter gelegd kan worden langs den Sloterweg in en Haarlemmermeerpolder, dan langs de oostzijde van de Hoofdvaart, aangezien daardoor de aansluiting van het wegennet in Zuid-Holland gunstiger zal wor den en het doorgaande verkeer minder door bebouwde komen zal worden belemmerd. Verder bleek het nog overweging te verdie- nen, de verbinding Amsterdam—Vrouwenak- ker ter vermijding van de zich steeds uifbrei- dende bebouwing niet langs den Amstelveen- schenweg en den Bovenkerkerdijk, doch meer Oostelijk te leggen, waardoor ook voor de kruising met den spoorweg naar Uithoorn een meer bevredigende oplossing zal zijn te verkrijgen. Tenslotte zal de bebouwing zoo- wel in Amstelveen als langs en nabij het Groote Loopveld er waarschijnlijk toe leidea de verbinding SchipholOuderkerkDie-, merbrug voor dat gedeelte iets Noordelijker te leggen. Op den 17den October hopen onze geliefde kinderen, breeder en zuster, oom en tante, te Koedijk, J. WIT G. WIT-PURMER hunne 25-jarige echtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare ouders, breeders en zusters, neven en nichten, P. PURMER. Westerweg 54, Alkmaar'. Den 17 October hopen onze ge liefde Kinderen, Breeder en Zuster J. WIT en G. PURMER hun 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun Vader, Broedersjn Zusters, Neef en Nichten. Ge tr o u wd HERMAN1 DU CROCQ en TILLY REYNDERS die, mede namens wederzijdsche fa mine, hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling bij hun huweijlk ondervonden. t. Alkmaar, 5 October 1926. 1' Getrouwd: WILLEM FREDERIK S EVE NHUIJ SEN en THECLA TE BUCK. Warmenhuizen, 5 October 1926. Koog a. d. Zaan. Getrouwd: WILLY HOFMEESTER en P. ZWAAL Czn. Alkmaar, 6 October 1926. Toekomstig adres: Amsterdam, Amstelveenscheweg 27. j De Heer en Mevrouw ZWAAU— HOFMEESTER danken, ook na mens wederzijdsche familie, voor de vele blijken van belangstelling, v66r en bij hun huwelijk ondervonden. i Voor Uwe deelneming betoond bij het overlijden van onze lieve Moe- der, Behuwd- en Grootmoeder CATHARINA PREIJER, Weduwe van A. HOUDIJK, betuigen wij onzen hartelijken dank. Familie HOUDIJK. Familie BAKKER. Familie BEEK. Hoorn, October 1926. Ds. en Mevrouw CRAMER dan- ken heel hartelijk voor de tallooze blijken van genegenheid, bij hun ver- trek uit Alkmaar ontvangen.

Alkmaarsche Courant | 1926 | | pagina 3