;fs?SM tsrr aua^fts^fcss ~~a8ebouwc" «£-?• Lsrjzr- -™«r A™htaS»S SffegSSi1' VtMBa^Sf bifzijoe beschit. 1. Waaggebouw Diaconiehuis van 13 Januari 1923 (Staalsblad nr. 9)'dS& ?Jfc^Jrt4SS^S5 'f4 <Steatel"^ to uitwerilg'van »ct Nieuwesloot en Veerstr 1 ftq0 f^ e. Aimaar Kunsthistorische waarde. 1 63a Diacotne Ned. Herv. gem. te Alkmaar idem en geschied- kundag belarg B nr. 1013,1014,1016 t/m. 1024 1026 t/m 1038 3855 en 3819 het Wildemanshofje te Alkmaar 1 Het Provenhuis van Nordingen te Alkmaar het Provenh. van Marg. Splinter wed. Floris Jutfaas te Alkmaar Vereen. „Hendrik de Keyser" de gemeente Alkmaar 3. Wildemanshofje 4. 5. Provenhuis van Nordingen Provenhuis van Splinter to. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 2S. Woonhuis Pakhuis „De Vigilantie" Openbare Leeszaal Sta-dsbi- bliotheek (Huis „Moriaans- hoofd") Woonhuis (Huis „De Dieu- Lacroix") Woon- en winkelhuis (Huis „de Schopjes") Groote of St. Laurenskerk Kapelkerk Aocijnstoren Nieuwe of Sebastiaansdoelen Vischmarkt Remonstrantsche kerk Kosterswoning Wooing Luthersche kerk R. K. Kerk van den Heil. Dominicus Provenhuis van Helene van Oosthoorn Oudegracht 41/89 Lombardsteeg 19 Ritsevoort 2/18 Mient 25 Verdronkenoord 41 (hof van Sonoy) Sectie A nr. 263b Langestraat 85 Langestraat 104 Lutti'k Oudorp 90 Koorstraat 2 Kapelsteeg 3 Bierkade 20 Doelenstraat 3, Verdronkenoord 33 Fnidsen 43 Fnidsen 41 Fnidsen 45 Oudegracht 195 Laat 124/126 Koningsweg 58 Woon- en winkelhuis (rruis met den kogel) Woon- en winkelhuis Kosterswoning Woonhuis Burgerweeshuis Gemeenlandshuis Provenhuis van Zessen Appelsteeg 2 Mient 8 Kapelsteeg 4 Wilhelminalaan Varnebroek 1 Kennemerstraatweg 13 Schoutenstraat 4 29. R. K. Vereenigingsgebouw Verdronkenoord 12 A 3626 B 3724 B 658 A 735 A 3912 B 180 A 3675 B 2154/55 B 1208 A 290 B ongen. B 2765 B 486 B 487 B 947 A 3521 B 2112 B 3917 A 2544 B 2536 E 2182 E 1866 F 2597 A 3810 B 3224 idem idem idem idem idem de gemeente Alkmaar Jonkvr. C. F. Fontein Verschuir, Wed. Mr. B. v. d. Feen de Lille en cons. N. V. IJzerhandel v/h. R. v. Ree AlkmaaT Ned. Herv. gem. te Alkmaar idem de gemeente Alkmaar idem idem Remonstr. gem. te Alkmaar idem idem Luthersche gemeente te Alkmaar R. K. Par. Kerkbest. v/d. H. Dominicus Het Provenhuis van wijlen Helena van Oosthoorn te Alkmaar idem idem idem idem idem idem idem idem idem idem idem idem idem (gebouwd in 1873 door Dr. P. H. J. Cuypers) Bewaring van schil- derijen van kunsthis- torische waarde. de gemeente Alkmaar T. Poofler te Alkmaar Ned. Herv. Gem. te Alkmaar Dr. M. N. J. Moltzer te Alkmaar Regenten van het Burgerweeshuis te Alkmaar Hoogh. raadseh. Noordholl. Noorder kwartier te Alkmaar Het Provenhuis van Zessen 30. R. K. Pastorie Krachtens het bovenaangehaalde Ko- oinklijk besluit is het, tenzij met vergunning van den Burgemeester en met inachtneming van de door dezen te stellen voorwaarden in het belang der voorkoming van brandgevaar, verboden in of binnen een afstand van 25 meter van een gebouw of getimmerte dat op vorenstaande lijst voorkomt op te richten a. opslagplaatsen van hout, teer of >pek b. locomobielen, niet vallende onder art. 2 der Hinder wet; c. bioscopen; d. plaatsen, bestemd tot bewaring van films; e. schouwburgen; Verdronkenoord 76 B 3837 De voorzitter wees er op, dat volgens de wet het Rijk bij het tegenwoordig aantal kin- deren te Driehuizen maar een onderwijzer yergoed. De gemeente zal in ieder geval een vakon- derwijzeres voor de handwerken moeten aan- stellen. Bovendien kan niemand verwachten, dat een hoofd aan 45 leerlingen zesklassig- onderwijs met succes karr geven. Een tweede mogelijkheid is een onderwijzeres voor reke- ning van de gemeente aan te stellen. Ook is er de mogelijkheid een assistente aan te stellen, wat feitelijk een misbruik van de arbeidsmarkt is en B. en W. dus niet van harte doen. In het belang van de gemeente achtten B. en W. het laatste het gewenschte. Er zijn reeds 4 bevoegde sollicitanten en B. en W stellen voor om een assistente aan te stellen op een salaris van 600. Spr. zette uitvoerig uiteen, waarom, hoewel de wet een ander niet regelt, B. en W. meenec dat de raad de benoeming moet doen, waarvoor B. en W. een voordracht aanbieden. Ten aanzien van het plan van mevrouw Slooten om de geheele school maar op te hef- fen en de leerlingen naar Grootschermer te zenden voerde spr. aan, dat dit te ingrijpend was om te worden uitgevoerd. Mevr. Slooten wist wel, dat dit een zaak was waartoe maar niet dadelijk besloten kon worden, zonder kostenberekening en het in- winnen van het oordeel van de belanghebben- den. Het voordeel, dat bereikt kon worden was, dat men volledig drie leerkrachten kon verkrijgen. Omdat't voorstel zoo ingrijpend was wilde zij het voorloopig niet doen. Spr. juiehte het toe, dat B. en W. een as sistente wilden aanstellen. Zij vond het echter verschrikkelijk, dat B. en W. een oproep had- den geplaatst voor 600.zonder daarin den raad te kennen, al stond er dan met voor- behoud van 's raads goedkeuring. /600. voor een bevoegde kracht was misbruik ma- ken van de tijdsomstandigheden. Door een ruimer salaris de geven was het mogelijk ge weest betere leerkrachten te krijgen De voorzitter zeide, dat B. en W. de oproep hadden geplaatst omdat spoedig een voorzie- ning getroffen moest worden. De raad heeft echter de beslissing. De woorden over het sa laris waren spr. uit het hart gegrepen. 600 is het salaris, dat in het algemeen aan assis- tenten betaald wordt. De raad is vrij een hoo- ger bedrag te stellen en als mensch vond spr het betreurenswaardig, dat men voor dit sa laris menschen kan krijgen. De vraag is of men er gebruik van moet maken. De heer de Boer vond een nader onderzoek naar de opheffing van de school te Driehui zen niet gewenscht. Tweedracht zal daarvan in de gemeente het gevolg zijn. Spr. kon zicb dan ook met het voorstel van B. en W. ver eenigen om een assistente te benoemen. Hiertoe werd z. h. st. besloten. Mevrouw Slooten deed het voorstel de ver- goeding op 8 a /900.te stellen. De heer Knijn vond dit wel mooi voor de assistente. Men moet het oog ook richten naar de gemeente financial en spr. weet dai bevoegde assistenten in een anderen werk- kring ook niet meer verdienen. Deze geven toch de voorkeur aan een plaatsje bij het on- derwijs, omdat dit de kans opent verder te komen. i^ Het liefst zou spr. een vaste leerkracht aac- f. garages; g. herstelplaatsen van motorwagens en mo- torrijwielen; h. inrichtingen, waarin benzine en dergelijke brandbare stoffen welke dampen met licht ontplofbare mengsels vormen, worden be- waard, een en ander voor zoover de onder f-h be- doelde inrichtingen niet onder de Hinderwet vallen. Voorts moeten bij het verriehten van lood- gieters- en andere werkzaamheden waarbij gesmolten asphalt of een andere heet vloei- baar gemaakte dakbedekkingsstof gebruikt stellen, doch er moet ook op de financien ge- let worden. De heer Heynes oordeelde, dat de gemeen te geen misbruik van de arbeidsmarkt mag maken. Dit zou leven zijn op de armoede van anderen. Spr. wilde de vergoeding dan ook op /900 stellen. Mevrouw Slooten betoogde, dat ook zij de financien in het oog hield. Voor de gemeente was het echter ook van groot belang, dai iemand d'e met de opvoeding van de jeugd belast is, haar werk met een vroolijk hart kan doen en eenigszins kan leven. Wanneer men beziet wat het O. M. de gemeente kost dan is het offer voor het L. O. zeker niet hoog te noemen. De heer de Boer vroeg waaruit mevrouw Slooten en de heer Heynis het volgend jaar de bHastinggelden wilden putten. De heer Smit wees erop, dat er vier solli citanten waren van 600. Waar moet de betere kracht vandaan ko men als wij 800 geven. Wij dienen toch te blijven bij de sollicitanten. Mevrouw Slooten: Door /800 te geven hebben wij de kans een goede leerkracht wat langer te houden. De voorzitter oordeelde, dat de schande van het misbruik maken van de arbeidsmarkt in deze op het hoofd van den wetgever komen. De heer Post vond het 'n schande, dat men in de Kamer voor een dergelijk iets gestemd had. De gemeente kon z. i. echter niet anders. Spr. veronderstelde, dat door te doen wat de wet mogelijk maakte er misschien verande- nng kwam. De heer Slooten handhaafde desondankr het voorstel om het salaris op 900 te bepa- len. Dit voorstel werd met 4 tegen 3 stemmen verworpen. Voor stemden de heeren Slooten en Heynis en mevrouw Slooten, waarop het voorstel van B. en W. om het salaris op f 600 te bepalen geacht werd te zijn aangeuomen. De voorzitter deelde mede, dat de sollici tanten waren mej. L. M. Dekker te Beemster, mej. A. de Groot te Edam, mej. A. de Goede te Wormerveer en mej. Roos te Bergen De eerste drie waren door B. en w. in de aangegeven volgorde geplaatst. Benoemd werd mej. Dekker met 6 stemmen. Een stem werd bianco uitgebracht. Vaststelling van eenige comptabele beslui- *en tot wijziging der begrooting en dienstea ;1925 en 1926. B. en W. stelden voor op de dienst 1926 een besluit tot af- en overschrijving te nemen van 222.33. Aldus werd z. h. st. besloten. Voorts werd voorgesteld op den dienst 1926 een suppletoire begrooting te maken van 137.66. Aldus werd besloten. Voorgesteld werd de begrooting voor het electnciteitsbedrijf te wijzigen met /2007, dienst 1925 omdat het bedrijf een aflossiny van dit bedrag heeft gedaau. Voor den diens' 1926 werd ook een suppletoire begrooting voorgesteld van beoogende de begrooting in overeenstemming te brengcn met het leenings- besluit van 50.000. Ook dit werd goedge- keurd. Het vaststellen van de rekening voor het G. E. B. Het volgendc punt was de nadere voorloo pige vaststelling der gemeente-begrooting St. Josephgez. vereen. Afd. Alkmaar te Alkmaar R. K. Par. Kerkbest. v/d. H. Laurentius te Alkmaar wordt, of bij het uitvoeren van mastiekwer- ken, op of in die gebouwen en getimmerten, de noodige voorzorgen tegen brandgevaar worden genomen, waaromtrent inlichtingen zijn te bekomen ten kantore van den Direc- teur van het Bouw- en Woningtoezicht (Ou degracht 92). v eigenaar of beheerder van gebouw of getimmerte is voorts zoodanig verplicht zorg te dragen dat daarin ter bekwamer plaatse aanwezig zij het braridbluschrn^ riaal, dat noodig is om een begin van brand te kunnen beteugelen, een eh ander ter beoor- deeling van den Burgemeester. en die van het electrisch bedrijf. Over de laatste was reeds veel te doen se- weest. De heer Slooten had een rapport over den bouw van het ondergrondsch net ingediend en geconcludeei'd, dat B. en W. in de gemeen- tekas een bedrag voor kosten eigen beheer van het adviesbureau Cuipers en van Itter- sum te Beemster, in de gementekas behoorden terug te storten, omdat die uitgaven zonder voorkennis van den raad waren gedaan. Na een toelichting door den voorzitter ver- cenigde de heer de Boer zich ails mederap- porteur met de rekening zooals die door B. en W. werd aangeboden en werd die reke ning voorloopig vastgesteld met 4 tegen 3 stemmen. Aangezien ook de wethouders hadden voorgestemd, bleek in de vorige zitting, waar de heer de Boer alwezig was, een nieuwe stemming noodig. Het resultaat was, dat de rekening opnieuw in handen van de com missi e was gesteld om de door den heer Slooten gegeven cijfers met die van den voorzitter .te vergelijkcn, aangezien de heer Slooten zijn cijfers ondanks die weerleggin- gen door den voorzitter, als juist handhaaf de. De heer Slooten verklaarde in de vorige zitting, dat hij wel zoo ridderlijk zou ziin. om, als hem bleek dat zijn cijfers pnjuist wa ren geweest, zijn beweringen terug te ne men. t Pe commissie had de zaak opnieuw behan- cleld en thans zou blijken, wiens lezing- de juiste was. Hoewel de door den heer Slooten gege ven cijfers onhoudbaar waren gebleken, toonde deze desondanks de ridderli'\kheid. waarover hij in de vorige zitting had ge- sproken, niet te bezitten en poogde hij zich gesteund door zijn echtgenoolena Lang gchaspel zijn figuur te redden door zich on het stand-punt ten. plaatsen, dat dc kosten van het adviesbureau in de aanneemsow. vervat hadden moeten zijn. Hij deed dan cok het voorstel de rekening over 1925 goed te ks-uren, verminderd met 2459.25, zijnde het bedrag over 1925 door het bu reau voor zijn bemoeiingen ontvangen. Dit voorstel werd met 3 tegen 2 stemmen aan- gencmen. De wethouders bleven buiten stemming. Met den heer en mevrouw Sloo ten siemdc de heer Heijnes ook voor in grootere getrouwheid aan de fractie dan aan de waarheid. Bij het in behandding komen van het be- treffende punt deelde de voorzitter mede, dat cvereenkomstig het besluit van de vorige vergadering <41 zaak opnieuw in handen ge steld was van de commissie, bestaande uit de heeren Slooten en de Boer, die de stukken op nieuw hadden onderzocht. Spr. had de ge wenschte gegevens verstrekt en met de beide heeren de zaak opnieuw nagegaati. Hij ver- zocht thans de heeren den raad rapport van hun bevindingen uit te brengen. De heer Slooten zeide. dat het hem genoe- gen had gedaan dat zijn medecommissieiid wel aanwezig had willen zijn. Hij betreurde het echter, dat dit lid gemeend had hem niet verder te kunnen voi'.gen. Wat spr. dus ver der zou geven was geen rapport van de com missie, doch zijn persoonlijke meening. De voorzitter: De Raad heeft recht op eon apport van de commissie. De heer Slooten: De heer de Boer heeit Kunsthisi-orische waarde idem y idem idem gebouwd in 1905 door de Bazel) Bewaring van schilderijen van Kunsth'st" waarde Bewaring van archief en be- lastingbescheiden. Bewaring van archief en meubelen van Kunsthist. waarde. Bewaring van schilderijen en meubelen van kunsthist. waarde. Bewaring van schilderijen van Kunsthistorische waarde. Zoodanige eigenaar of beheerder is ver plicht de bliksembeveiliging die op bet ge bouw of getimmerte aanwezig is, in deugde- lijken staat te onderhouden of, voor zooveel een bliksembeveiliging niet aanwezig is, voor het aanbrengen daarvan binnen een door de Kroon te bepalen termijn zorg te dragen, indien dvze hem de verplichting daartoe op- legt. Alkmaar, 2S October 1926. Burgemeester en Wethouders voornoemd, WENDELAAR. Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. zich neergelegd bij de mededeelicigen vau den vooriztter. Ik deed dit niet en wensch mededeeling van mijn standpun te doen. De voorzitter vond het gewenscht, dat nu elk lid van de commissie zijn meening naar voren bracht. De heer de Boer zeide, dat hij de vorige tnaal na de toeliching van den voorzitter de rekening mee had lielpen goedkeuren. Nu, na de herhaalde toelichting door den voor zitter in de commissie kon spr. dat weer doen. De heer Slooten zeide, dat bij het na- enderzoek was gebleken, dat de nota's van hetadvies-bureau van de heeren van Itter- sum tn Cuipers te Beemster Voor honoraium en eigen beheer 2723,50 bedragen, n.l. au- tckosten 402,75, conferenties en 3 dagen hulp van een assistent en adviezen 314,15 reis- en verblijfkosten 284,41. Dit wijkt van de door mij eerst gegeven cijfers af, omdat spr. in een post van 64, 84 gelezen had. De voorzitter had voor reis- en verblijf- Irosten 448,56, doch dit tengcvolge van etn andere groepeering*. De heer Slooten vervolgde: „Voor confe- 1 en ties" en wat er meer achter vermdd staat 314,15. De voorzitter: Daar zit een verschil in. De heer Slooten: „Porti, telefcon en tele- graaf 76,15, diverse 67,97, waaronder een meterketfhg en twee dagen teekenen Voorts had ik een post vergeten van 20,50 voor situatie en schetsteekeningen. Spr. komt voor adviezen en kosten eigen beheer tot een totaal bedrag van f 3868,93. Met het bedrag door spr. jn het eerstge- ncemde rapport van 4770,25, maakt dit een verschil van 858,52, waarbij f 20,50 moet worden opgeteld, zoodat het verschil 879,02 wordt. De voorzitter had dit cok. AUeen bedroeg z. i. het verschil 858. De heer Slooten wenschte over den post diverse uitgaven nog nadere inlichingen. De voorzitter: U is het er dus mede eens, dat de deskundigen niet 4727,45 heb ben ontvangen, zooals u in het eerste rap port beweerde, doch 3868,93. Het verschil is ,t 858,52 en ontstaan omdat u een rekening van de Copra te Rotterdam meegeteld hebt bij de kosten vau het adviesbureau. De heer Slooten wenschte gaame de uit gaven van die post gespecificeerd te zien De voorzitter zeide, dat het een materiaal- rekening betrof. De heer Slooten. Het gaat er cm, wat die mhoud't. De voorzitter: Ik zal dat laten onderzoe- ken. Ik constateer thans, dat gebleken is, dat de heeren van Ittersum en Cuipers niet 4720, maar 3868,93 hebben gehad. De heer Slooten: De andere saenvatting brengt geen and<ere eindcijfers. De Raad be- tot het aangaai van een leening van oO .000 In de comniissievergaderiiiig trok de voor- zitter ruijn cijfer van 2753 voor eigen be heer in twijfel en hij legde een tariefboekje over van het Technisch Bureau, met de me r edeeling, dat ze recht hadden op hetgeen daar a!s tarief vcrmeld werd. Ik h.eb daar niet aan getornd, maar gezegd dat't op den weg van het college had gelegen, den raad daanr.ce in kennis te stellen. De voorzitter: Dat boekje is de basis ge- I weest van alle besprekingen en is steeds tet sprake gekomen. U was vau meening dat B en W. de opdracht tot uitvoering ten pnrech- te en buiten den Raad om aan de heeren had opgedragen. Feit is, dat de Raad dc opdracht verleend heeft en dat het tariefboekje in die vergadering ter tafel was. Afgezien van de vraag hoc dat tarief precies was, is het dui- delijk, dat, wanneer de Raad in eigen beheer werk voor de gemeente liet verriehten, dat naar een tarief bepaald wordt, er als er een uitbreiding opgedragen wordt, meer betaaid mocst worden. De vraag is nu: Heeft de Raad de opdracht gegeven of hebben B. en W. het ten onrechte gedaan? De heer Slooten: In het vervolg van het gesprek is er door den voorzitter gezegd dat we gekomen waren om cijfers te contro- leeren cn niet om algemeene beschouwingen. te houden en toen heb ik gezegd, dat ik dit dan in een openbare zitting zou doen. De voorzitter: Wij waren in de eerste plaats bezig om de cijfers te beoordeelen en toen bleken mijn cijfers juist en de uwe on- juist. Om u toen een pertinehte verklaring te ontlokken, heb ik tot u gezegd: „Erkeot u, dat u mis was?" U zeide toen: „Ik erken niets. Wij zullen het in den Raad wel uit- vechten" De heer Slooten. Ik hand'haaf toch, het geen ik gezegd heb. De voorzitter: Dat laat ik voor wat het is. De heer Slooten: De Raad besloot een leening van f 50.000 aan te gaan, hoewel de begrooting 47.000 was, om zoo noodig uit het meerdere de uitbreidingen, die noodig zouden blijken, te bekostigen. Dc voorzitter: Dat heeft de Raad niet uitgesproker,, maar dat was vanzelfsprekend De heer Slooten: Niemand van de raads- leden heeft kunnen veronderstellen, dat er van het Teclyiisck Adviesbureau te Beemster een kostenrekening van 3893 zou komen. i let had op den weg van het college gelegen, den Raad hiervan in kennis te stellen eo daarvoor de goedkeuring van den Raad te vragen. Eveneens is dit het geval met de 100 aan den chef-monteur. De voorzitter: Dat rijwiel is niet aan de orde. Als daarover gepraat moet worden, moet dit gebeuren bij de rekening over 1926. Uw geheele rapport was eenigermate praematuur, omdat wij gesproken hebben over de totaal-cijfers van het werk, terwiji eigenlijk a'leen aan de orde waren de cijfers die betrekking hadden op den dienst 1925. Dc heer de Boer: De 100 van het rij wiel doen aan de rekening niets af De heer Slooten zou er bij Gedeputeerden op aan will en dringen om de geheele reke ning op te vragen. De vooriztter oordeelde, dat de heer Sloo ten dit maar persoontijk moest doen. De Raad heeft de rekening 1925 vast te stellen. De heer Slooten: "Maar dan krijgen wij een geheel andere 'groepeering van de cijfers en blijven de voornaamsle nota's achterwege. De voorzitter: Dat is ook zoo. De heer Slooten: Onze grief is de geheele uitvoering. De voorzitter: Maar de rekening loopt van Januari tot Januari. De rekening 1925 meet vastgesteld worden. Hoe de Raad dit wil doen, is des Raads. Alles, wat er buiten valt, ':an geen punt van discussie zijn bij het vaststellen van de rekening en daarom wai uw geheele rapport niet juist, omdat het verder ging dan de taak van de commissie. Wanneer ik had kunnen vermoeden, dat het vaststellen van de rekening door uw rapport zooveel voeten in de aarde zou hebben, dan zou ik gem woord gewijd hebben aan het geen pas bij de rekening van 1926 aan dc orde kwam. B. en W. wenschten echter aan den Raad mededeeling te doen van het ge heele verloop van het zeer belangrijke werk. Bij het nazien van de rekening zeide ik nog. Jullie hebt nu wel de taak van de commissie vervuld, maar weet over de ge heele zaak nog weinig, waarom ik vriend- schappelijk verzocht, aandacht te wijden aan alle stukken, opdat u in den Raad, als de zaak aan de orde kwam, een woordjc kon piecpratoi. Met de wethouders vo'.gde spr. dezelfde gedragslijn. Ook zij hebben "de stuk ken bekeken, maar dit ging buiten de reke ning om. De heer de Boer: Hetzelfde is gebeurd in de commissievergadering. (Wordt vervolgd.) UIT EGMOND AAN ZEE. Woensdagavond hield de Egmondsche V. V. V. haar najaarsvergadering in de zaal van den heer Gravemaker. De voorzitter, de heer W. v. Eenennaara, deed in zijn openingswoora amende honorable aan den vorigen voorzitter, den heer Pluim- graaf en gaf een overzicht van het geen door het Bestuur alzoo gedaan werd om den achterstand der laatste jaren in te halen en de belangen van het vreemdelingen- verkeer in het afgeloopen seizoen te bevorde- ren. Spr diong er op aan, dat ieder lid zou tnedewerken aan den opbloei van Bad Eg- mond. Bij de ingekomen stukken werd de mede deeling van het gemeentebestuur van Egmond aan Zee behelzende verbooging der subsidie aan V. V. V. tot 400, met applaus ontvan gen. Besloten werd een dankbetuiging hiervoor in te zenden. Uit het Bestuur was een elftal commissie# gevormd aan welke een afzonderljjke taak was opgedragen. Door elk dezer werd met een kort woord verslag uitgebracht. Hieruit dient o.a. aangestopt, dat van de wandel-fiets- kaart van Kennemerland niets terecht geko men was. De commissie der afgevaardigden van Alk maar, Bergen en Egmond had niets tot stand gebracht, hoewel de heer Schroevers herhaal- delijk op vergaderen had aangedrongen. Bij afwezigheid van den laatste bracht de voor zitter zelf verslag uit over de Commissie van toezicht op het Jnformatiebureau, welke com missie z.i. het afgeloopen jaar goed gewerkt had. De Zeeweg HeilooEgmond verkeert nog in hetzelfde stadium. De voorzitter verzeker- ae, dat, indien de weg doorgetrokken werd tot aan het Egmondsche strand, dezerzijds en ook van de zijde -an het gemeentebestuur alle mogelijke medewerking te verwachten was. In behandeling kwam nu het door den heer Bosschaart samengestelde ontwerp-Huishou- delijk Reglement, waarvan de leden bij (te convocatie tevens ieder een afdruk ontvangen hadden. Alle voorgestelde verandcringeg in bef y> y> J) f) Jf 9 yy y> yy yy yy yy yy yy yy

Alkmaarsche Courant | 1926 | | pagina 6