sr. dmms. 27 Nov. AFWEZIG, Prima fe;ooper Zit- en Slaapkamer TE &00P: Voor I 30.-- Ililverkooti. Suolur'jzeH. Wat zept U T. ©TT. Alcmaria Victrix. Alcmaria I K. F. C. I N. V. Veieenigde Biandstoftentiande Ook in Uw kackel fcrandt onze antbraciet bet best. Binne^land Marktberichten ENGET^CH. fldwes'teiiityeii SBolders Het inrichten van een ¥uilnisbewaarplaats. Hegflijk, maar niet alkoken, Sroote Goiid- en Silver JAAP ©UDSS, Payqiop 4. Speekfoetieren. K& L BIRJffiOVEN, ZONDAG a.s. Voorverkoop adressen. Aanvang 2 uur. van kaarten aan de bekende Oereform. kerk, Hulpherk Dr. van Pelt- laan, 9.30 en nam. 2.30 uur, Leesdienst. BROEK OP LANGENDIJK, Herv. Kerk, 9.30 uur, Leesdienst; 2.30 uur, Ds J. Jukema. Geref. kerk, 9.30 uur, Leesdienst; 's av. 7 uur, Ds. v. d. Marel. Chr. Geref. kerk, 9.30 uur, Ds. Drenth, voorber. H.A, nam. 2.30 uur, Ds. Drenth. Doopsgez. kerk, geen dienst. EGMOND AAN DEN HOEF, 10 uur, Ds. E. D. Spelberg; 11.30 uur, verg. stem- gerechtigden wegens verkiezing van een ouderling en een diaiken (aftr. S. v .d. Berg en Chr. Brouwer.) H EI LOO, 10 uur, Ds. Eilerjs de Haan. HEILOO, Evangelisatielokaal,' 10 uur, Ds. H. J. Hak van Alkmaar. KOEDIJK, 's av. 7 uur, mej. Haumersen. NOORDSCHAR'WOUDE, 10 uur, Ds. O. Staal. OUDORP, 10 uur, Ds. Groot. OTERLEEK, geen dienst. OBDAM, geen dienst. URSEM, 10 uur, Ds. Reddingius. STOMPETOREN, 10 uur, Ds. Heep. ZUIDSCHARWOUDE, 10 uur, Ds. van 'Meurs. SCHAAKNIEUWS. Morgenavond (Zaterdag) wordt in net Hotel „De Nachtegaal" in de Langestraat een clubwedstrijd gespeeld tusschen het Haar- lems-Schaakgenootschap en de Scnaakcluu V. V. V. een half LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui- gen te 4.20 uur licht op. Voor rij- en andere voertuigen uur later. DE KAASMARKT. Aanvoer van heden 129 stapels, wegende 122 000 Kg. Kleine fabriekskaas met ri]ks- nierk 50, zonder rijksmerk 44 per 50 Kg.- commissie fabriekskaas met rijksmerk f 46 50; kleine boerenkaas met rijksmerk 48, zonder rijksmerk 16; commissie boe renkaas met rijksmerk J 47. De handel was matig, terwijl de gemiddei- cfe prijs 2 lager was. In wrgelnkmg met de vorige week iiepen de prijzen 3 terug De commissiekaas was wel bijzonder laag in geplaatst In den jare 1723, welk 9choorsteen stuk de wapens vertoont van Jacob van Oudesteyn, Hendrik Daen, Johan Schooff en Willem Winder. Burgemeesters en van den Secretaris Pieter Schagen (no. 10 c van den catalogus van het Sted. Museum te Alkmaar, 3e druk, 1906); dat het aan ondergeteekenden wil voor- komen, dat het zoowel uiit historisch als ar- tistiek oogpunt van groot belang is, dat dit schoorsteenstuk niet alleen gaaf bewaard blijfi, zooals thans het geval is in het Museum te Alkmaar, maar het in allf opzichten aan- beveling zoude verdienen, wanneer dit stuk in de thans gesloopte, maar weer op te bou- wen stads-timmerwerf te Alkmaar wederotn werd geplaatst, zoo mogelijk in dezelfde kamer, waarvan het stuk afkomstig is, of in- dien die kamer na de verbouwing niet meer aanwezig zal zijn op de daarvoor meest geschikte plaats, een en ander naar het oor- deel van den bouwmeester. Redenen, waarom ondergeteekenden, zich wenden tot l)w College met het eerbiedig verzoek wel te willen bevorderen, dat het in dit request bedoelde schoorsteenstuk in het nieuwe gebouw van de stadstimmerwerf een plaats zal krijgen. Geeft met verschuldigden eerbied te kennen: Het Bestuur van de Vereeniging Oud- Alkmaar; dat het aan dit Bestuur bekend is, dat zdch in het Sted. Museum te Alkmaar bevindt een steen dragende het opschrift „Het Proveniers St. Elisabeths Vrouwen Gasthuis", afkomstig uit het Vrouwengasthuis, dat in 1867 werd afgebroken voor een groot deel ten behoeve van den bouw van het Burgerweeshuis, thans -andbouwhuis en Gymnasium; dat het aan ondergeteekenden wil voor- komen, dat het uit historisch oogpunt aanbe- veling zoude verdienen, wanneer deze steen wederom werd geplaatst in dat deel van het Vrouwengasthuis. dat thans nog over is. n 1. in den uit^rsten Zuidelijken arm, van het te- genwoordige Burgerziekenhuis redenen waarom ondergeteekenden Uw college eerbiedig verzoeken het hierheen te leiden, dat de vooromschreven steen worde geplaatst als ten requeste aangegeven. Het welk doende, enz. A1 deze adressen zijn geteekend namens het Bestuur, w.g. N. VAN FOREEST, Voorzltter. w.g. A. D. VAN REGTEREN ALTENA, Secretaris. bevolking, die gemiddeld 150 franc per maand verdient, niet mogelijk is 20 franc voor een Kg. kaas te betalen, zoodat de ham- del dan ook reeds eenige weken vanuit Be' gie, de afneemster voor de commissiekaas geen orders ontvangt. Een verdere daling van de kaasprijzen staat dan ook te vreezen, tenzij in Bclgie de loonen omhoog gaan, wat niet uitgesloten ge- acht mag worden, aangezien de m nschen aldaar, na de stabilisatie van de franc, van het thans geldende loon niet kunnen leven. Voor onze zuivelbereiders. die zich onmo gelijk op kaasprijzen van 40 kunnen instei ten, is het laatste ten zeerste te hopen. Koningsstraat 6 Tel. 23 (2 lijnen SPOORWEGONGELUK BIJ LEIDEN. De goederentrein, die omstreeks half drie van Leiden in de richting Haarlem is vertrok- ken, is gister ter hoogte van de Haarlemmer vaart bij Leiden ontspoord. Nader wordt gemeld: De locomotief en eenige wagens zijn op de rails blijven staan. Een wagen heeft een tele- graafpaal langs de lijn door midden gesla- gen. Da DE TWUIJVERWEG. Naar wij vernemen is reeds eergisteren door Ged. Staten het besluit van de gemeen te St. Pancras goedgekeurd om den Twuij verweg voor het verkeer van motorrijtuigen met meer dan twee wielen af te sluiten. ADRESSEN VAN DE VEREENIGING OUD-ALKMAAR. De volgende adressen zijn door de Vereeni ging Oud-Alkmaar gericht aan Burgemees ter en Wethouders dezer Gemeente. Geeft met verschuldigden eerbied te kennen: Het Bestuur van de Vereeniging „Oud- Alkmaar", gevestigd te Alkmaar; dat het aan dit Bestuur bekend is, dat op het Stadhuis te Alkmaar indertijd gepjaatst waren aan den voorgevel wap-mschi'den, oorspronkelijk vertoouende de wapens van de Burgemeesters van het jaar 1694, te weten: Mr. Adriaan Schagen, Henri Brant, Jhr. Floris van Teylingen, en Simon Sevenhuy- sen i dat het aan het Bestuur voorkomt, dat zonder eenig bezwaar deze wapens wederom in verf op de bestaande schilden kunnen wor den aangebracht in de oorspronk.-lijke kleu- ren, zooals die van Schepenzegels bekend zijn: dat de Vereeniging Oud-Alkmaar voor het geval daartoe van Uw college verlof zal zijn tx'komen bereid is de kosten aan de uvtvoe- ring verbontien voor hare rekening te nemen en zich ook verder met cie uitvoering in dat geval zou willen belasten; redenen waarom ondergeteekenden zich wenden tot Uw College met het eerbiedig verzoek het hierheen te willen leiden, dat aan het Bestuur der Vereeniging Oud-Aikmaar worde toegestaan op kosten dier Vereeniging de wapenschilden bovenbedoeld met de wapens te dcen beschi'deren. Geeft met verschuldigden eerbied te kennen Het Bestuur van de Vereeniging „Oud- Alkmaar", gevestigd te Alkmaar; Dat het aan dit Bestuur bekend is, dat in de thans gesloopte Stads-Timmerwerf te Alk maar, zich rndertijd heeft bevonden in de z.g. Zaterdagsche Burgemeesterskamer een martneren schoorsteenstuk, dat aldaar werd aarop volgde een goederenwagen, die geheel schuin op den dijk is komen te staan en de twee daarop volgende wagens hingen tusschen het o^enge gedeelte van den trein Op de plaats van het ongeval was men juist bezig een nieuwen wissel te leggen. Een rail ter plaatse was geheel omgekanteld. Oi dit als oorzaak of als gevolg van het ongeval inoet worden aangemerkt, kon nog niet wor den uitgetnaakt. Een buitenlandsche wagen is het eerst uit de rails geloopen. Het verkeer A.msterdam—Den Haag kwam geheel stop te staan, het verkeer in omge- kcerde richting werd door verlegging van de rails onderhouden. Elk dev vier laschplaten met het te veran deren stuk rail, waarvan de wissel moest vernieuwd worden, was slechts met een bout vastgemaakt, toen de trein er over been ging De justitie is naar de plek van het ongelul: gegaan en de Leidsche politic heeft foto's ge nomen. Een ander bericht meldt: De ontsporing van den goederentrein had plaats bij kilometerpaal 46 400, even voorbij den spoorwegovergang aan den Haarlem merweg Het was een goederentrein uit Lei den, bestemd voor Amsterdam. Op de plaats waar het ongeval plaats had, is men bezig den spoorweg te herstellen. Zoodra deze goe derentrein gepasseerd zou ziin, zou een wissel gelegd worden. De locomotief van den goe derentrein reed tot juist voorbij de plaats waar de wissel zou komen De drie goederen wagens. direct achter den locomotief, stortten om en kwamen in de sloot langs den weg te recht. Een tlental andere goederenwagens daarachter ontspoorde eveneens; een gedeelt der wagens kwam geheel, cen ander gedeelte gedceltelijk buiten de rails te staan De spoor lijn LeidenHaarlem is versperd Onmiddei lijk zijn maatregelen voor het opruimings werk genomen. De materie^e schade is belangrijk. Op de plaats van het onpelnk De corespondent der N R Ct te Leiden zendt noj de volgende bijzonderheden De goederentrein, die u t ongeveer 20 wa gens bestond was geladen met stukgoederen uit bij ieder stab or in- en uitlaadde De loco motief behoort tot het type P 3 en draagt het nummer 1113, en werd bestuurd door den machinist M Wouda uit Haarlem. De heer Wouda met wien wii een onderhoud hadder kon ons n et vcel mededeelen, doordat hij ze' niet veel van het ongeiuk gemerkt had Hij vo' de horten en stooten en bracht de locomo tief tct stilstand. Gelijk wij reeds berichtten, is de locomotief de tender, en de daaropvolgende bagagewa gen (No. D. 2556) op de rails blijven staar. evenals de volgende platte open goederen wagen Hievop volgde een Duitsche goederenwa gen No. 16112, een zgn. vijftientonswagen Deze wagen was verzonden door de Gewerk- schaft Gliick Auf te Sanderhausen, was den 24 November de grens bij Zevenaar gepas seerd en bestemd voor Seer, van Slingeland te Noordwijkerhout, vermoedelijk geladen met meststoffen. Deze wagen stond schuin over de rails, als eerste, die ontspoord was Een daaropvolgende wagen was gekanteld en hing gedce'telijk over den spoordijk, nog in zijn val een telegraafpaal doormidden getrok- ken te hebben. Met een scherpe hoek stond een daaropvolgende goederenwagen op den gel: ntelden wagen, terwiil zes daarachter vastgekoonelde wagens min of meer uit de rails stonden, somnrigen tn de voorgaande wagens gedrukt en met de wielen of van den grond of tusschen de rails staande. Juisi op de plaats, waar het ongeiuk ge beurde, zou een nieuwe wissel worden Inge- legd. Men was daarmede den geheelen dag bezig en na het pasaeeren van den veronge- lukten trein zou deze wisselverandering plaats gehad hebben. Het daartoe te verwijderen gedeelte rails was met vier laschplaten met de verdere rails verbonden. Doch in plaats dat deze laschpla ten met vier bouten waren vastgemaakt, was elk der vier laschplaten met slechts 66n bout bevestigd. Wij troffen den opzidhter van dit baanvak, den heer van Roussieau op de plaats van het ongeiuk aan, die juist op het oogenblik, dat de ontsporing plaats greep, met andere bezigheden, het werk betreffend, doende was. Wel was aanwezig de opzichter Schaufele uit Den Haag, die met het toezicht was be- last Op onze vraag, of het niet onverant- woordelijk was, dat de laschplaat met slechts een bout was vastgehouden, antwoordde deze here, dat dit volgens zijn meaning niets gaf. Den geheleen dag waren er treinen over- heen gegaan, zonder nadeelige gewlgen. De bouten waren dan ook niet gebroken, de laschplaten waren intact gebleven, maar ook onze opmerking, dat klaarbliikelijk de rails, die door de laschplaat bij elkaar gehouden moesten worden, door het te los verband, door het gewiht van den trein aan het wij- ken waren gegaan, werd als niet overtui- gend voor de oorzaak van het ongeiuk aan gemerkt. Door wat voor porzaak dan ook, zeker is, dat een rail geheel schuin was ko men te staan, waardoor de wagens cnt- spoorden. Door de schuine richting, die een der wa- gans had anagenomen, was het ook niet mo gelijk het tweede spoor, richting Leiden, te cunnen berijden. Door het vrij los liggend spoor te verschuiven is het gelukt dat tweede spoor vrij spoedig vrij te krijgen. Om twin- tig minuten over 4 kwam een hulptrein met materialen, waardoor dadelijk met het op- ruimingswerk begonnen kon worden, terwijl te half vijf de officier van justitie, mr. En- ger, uit den Haag, ter plaatse aankwam. Alle aanwezigen moesten toen het terrein verla- ten. De Parijsche trein, alsmede de treinen uit de richting Leiden komend, werden juist tij dig genoeg tot stilstand gebracht. Het verkeer odervond door een en ander veel vertraging. Naar alle waarschijnlijkheid zou de ver- binding over beide lijnen heden hervat kun nen worden. De ontsporing heeft den treinenloop op't traject Amsterdam—Rotterdam danig in de war gestuurd. BEROOVING. Donderdagavond is een man, wonende te Arnhem en tijdelij'k verblijf houdende in een hotel in Den Haag, het slachtoffer geworden van een berooving. Hij had zich met een vrouw begeven naar het perceel Francois Valentijnstraat 10 en toen hij dat perceel weer verlaten had, be- merkte hij, dat zijn portefeuille met 3300 verdwenen was. f Hij deed van dezen diefstal dadelijk bij de politic aangifte, die een uitgebreid onderzoek instelde. Na korten tijd gelukte het haar, aan te houden de 27-jarige W. B., in dat perceel wonende, als verdacht van den diefstal ge- pleegd te hebben. Zij is opgesloten, Daar het onderzoek nog niet afgeloopen is, heeft de politie een post voor het perceel geplaatst. DE GEWEZEN DUITSCHE KE1ZER. De gezondheidstoestand van den gewezen Duitschen keizer is zooveel verbeterd. dat hij bij mooi weer korten tdij in het park mag warndelen. KORTE BERICHTEN. In de zitting van den Hoogen Raad van gistermorgen is, onder belangstelling van vele leden van dien Raad en van de babe, het overlijden van den advocaat-generaal mr. Ledebcer herdacht. De stoomtreiler Clasina Luther IJM 59 heeft Donderdag te IJmuiden een steur van 178 K.G. aangevoerd. Het dier bracht 330 op. BURGERLIJKE STAND. ONDERTROUWD: Hugo Georg Licher en Margaretha Elisa beth Kroger. Cornells Moras en Ibeltje Bergsma. Albert Kiel.en Alida Catharina Boot. RADIOFONISCH WEERBERICHT, naar waarnemingen, verricht in den morgen van 26 November. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 769.8 te Coruna Laagste barometerstand 753.4 te Isafjord. Verwachting (geldig tot den avood van 27 November): Zwakke, later meest matige zuid-oostelijke tot zuid-westelijken of westelijken wind, zwaar bewolkt tot betrokken, waarschijnlifk eenige regen, later iets zachter. Lessen aangeboden door cand. M. 0. f 1.per uur. Brieven onder letter E 323 bur van dit blad. ALKMAAR, 26 Nov. 1926. Op de heden gehouden Graanmarkt waren aangevoerd totaal 1759 H.L. als: 497 H.L. tarwe 14 15.50, 37 H.L. rogge 11.50-/ 12.75, 177 HL. gerst 11—/ 12, id. chev. 12— 13, 370 H.L. haver 10—/ 11.25, 195 H.L. boonen: paardeboonen /13 J 13 50, bruine id. 20—/ 24, citroen id. 28— 32, duiven id. 13/16, witte id. 29 40, kanariezaad 1414.50, 76 H L. mosterzaad: rood mosterdzaad 3840, geel id. 27—/ 30.50, koolzaad 20— 24, 31 H.L. karwijzaad 4446, 199 H.L. blauwmaanzaad 60—/ 64, 177 H.L. erwten: erwten groene (kleine) 2530, id. groene (groote) 4653, id. grauwe 4655, id. vale 30—/ 38, alles per 100 kilo. AMSTERDAMSCHE AARDAPPELPRIJZEN. De prijzen waren heden onveranderd. Aanvoer 1 lading 1080 H.L. BROEK OP LANGENDIJK, 25 Nov. Langedijker Groentenveiling. Bloemkool le s. 12.2015; Bloemkool 2e s. 2.80 5 40 per 100; Wortelen 2.102.20; Roode Kool le s. 1.70—/ 3.70; Roode 2e s 0.600.80; Gele Kool 0.702.40; Witte Kool 1—/ 1.50; Witte Kool (Deen- sche) 1.20—/ 2.60; Uien 3.40—/ 3.70; Drielingen 2.502.80, alles per 100 K.G. Aanvoer: 7000 stuks Bloemkool; 3400 K.G. Wortelen; 34000 K.G. Roode Kool; 25000 K.G. Gele Kool; 3300 K G. Deensche Witte; 28000 K.G. Deensche Witte; 7600 K.G. Uien. BOVENKARSPEL, 25 Nov. 1926. „De Tuinbouw." Heden besteedde men voor: Bl. Kool le s. 7.50—/ 16.60; Bloemkool 2e s. 3 507Bloemkool 3e s. 0 803 50 Roode Kool 2—/ 3; Witte Kool 1.50— 1.80; Gele Kool 1.60—/ 2; Uien 1.20 f 1.45; Drielingen 1.35; Nep 0.85; Bieten 11.60; Spruitkool 2.20. WARMENHU1ZEN, 25 Nov. 1926. Roo de Kool le s. 1.90—3.5Q; Roode Kool 2e s 1.50; Uitschot 0.601.80; Gele Kool 2.40; Gele Kool 2e s. 1.80; Uit schot 0.60; Witte Kool le s. 1.35 1.55; Deensche Witte 1.80—/ 2.10; id. Uitschot 0.80—/ 1.10; Bloemkool 10; Drielingen 2.30; Uien 3.303.40; Grove Uien 3.70; Peen 2.40—/ 2.80. Aanvoer: 22300 K.G. Roode Kool; 600 K.G. Gele Kool; 12400 K.G. Witte Kool; 8100 K.G. Deensche Witte; 3550 K.G Uien; 2600 K.G. Peen; 170 stuks Bloemkool. NOORDSCHARWOUDE, 25 Nov. '26. Uien 3—/ 3.40; Drielingen 3—/ 3.30; Grove Uien 3.50; Roode Koo! 1 30— 3.80; Gele Kool 1.20—/ 2.90; Witte Kool 1 20—1.60; Deensche Witte 1.70 2.90; alles per 100 K G.; Bloemkool 713.10; Bloemkool 2e s. 1—/ 1.60 per 100 stuks. Aanvoer: 4600 K.G. Uien; 66400 K G. Rcode Kool; 15200 K.G. Gele Kool; 21800 K G. Witte Kool; 45200 K G. Deen sche Witte; 3000 stuks Bloemkool. Programrna's van Vrijdag 26 November tot en met Donderdag 2 December. Theater Cinema Amencain. le Hcojdnummer: Adam en Eva, of He! Vrouwen-paradijs. 2e Hoofdnummer: De duivel van het Wes- ten (sensatie). Hoofdrol: Buck Jones. Alkmaarsch Bi^scoop Theater. le Hoo/anummer Vrijdag, t.alerdag en Zondag: De Eerroover (sensatie). Hcofdrcllen: William Fairbanks en Ev:i Novak. 2e Hoofdnummer: Juifrcuw, pas op je zee- hond (komisch). Hoofdrol: Syd Chaplin. Hoofdnummer Maandag, Dinsdag, Woens- dag en Donderdag: Christ! van den houtves ter. naar de operette „Forster Christl" Hoojdrollcn: Lya Mara en Harry Liedtke Victoria Theater* Hoofdnummer: i<as._ smja (naar den ro man van Peter B. Kyne. Hoofdrol: Anita Stewart. KALENDERS. De heer W. Mooij, d.recteur van de N V Schouwburg Hotel-cafe-restaurant ,,'t Gul den Vlies", geeft zijn begunstigers een prac- tisch kalendertje voor 1927. Het geeft na een overzicht der feestdagen een practisehe jaar- indeeling en is door zijn klein formaat en stevige kaft zeer geschikt om in de zak-por- tefeuille te worden meegedragen. De heer Frans Rempt, sigarenmagazijn, Schoutenstraat 9, geeft als reclame een maandkalendertje, op een schildje dat een in aardige kleuren gedrukt dameskop- je toont. De kalender bevat wat niet gere- geld op de kleine kalendertjes voorkomt een opgave van de Chr. en Isr. feestdagen, waardoor de gebruikswaarde verhoogt. Het geheel is voorhanden in twaalf verschillende uitvoeringen. Heden ov'ei-leed lia een lang- durig, hoogst smar telijk, doch geduldig lijden in het St. Elisabethgest icht te Alkmnar, mijn innig geliefde man de Heer A. NIKl'WLANit Jbz., in den ouderdom van 59 jaar en 2 fund. Mede namens de familie zijn diepbedroefde eclitgenoote, gjf Wed. A. ISjlELWLAND— Zeeman. Schoorl, 24 November 1926. Biedt zich aan een flinke April en Mei vrij. Jan Jacoblaan 5, Bergen N.-H. gezocht door oliemaatschappij, voor directe plaatsing in Noord-Holland. Geheimhouding verzekerd. Uitsluitend EERSTE krachten gelieven te solllciteereu. Brieven onder Jetter B 320 bureau van dit blad. 2 Flinke droge, groote te huur, zeer geschikt voor pak- huisruimte of werkplaats, in cen trum stad. Br. lett. H 325 bur. v. d. blad. Heer vraagt ongemeubileerd met pension. Brieven onder letter J 326 bur. van dit blad. BOERDERIJ met 1434 H.A. zeer vruchtbaar WEILAND, tusschen Alkmaar en Purmerend. BOERDERIJ met 12 H.A. WEI- en BOUWLAND richting Schagen BURGERWOONHU1S met Schuur en 734 H.A. Wei- en Bouwland te Koegras. Nieuw HUIS en SCHUUR met 1 W H.A. WEI- en TUINGROND en BOUWTERREIN Heiloo. HUIS en SCHUUR met 'A H.A. besten Tuingrond BOERDERIJ met ruim 22 H A. best Weiland, Schermeer, prachtig voor geldbelegging. 2V« H.A. best WEILAND te H.H. Waard. 89 Are best WEILAND bij Alk maar, prachtig voor Bouwterrein of Tuinderij. BOERDERIJ met 21U H.A. best Weiland bij Alkmaar Hypotheek beschikbaar. Te huur gevraagd BOERDERIJ- EN naar elke grootte, ik heb beste pachters en betaling naar willekeur. Inlichtingen bij A en JOH Th. VAN DIEPEN, beeedigde make- laars, taxateurs en veilers, S-poor- straat E 3, Tel. 574, Alkmaar. Aparte afdeeling voor belastir.g- zaken. BURGEMEESTER en WETHOU- DERS van HEILOO zullen op Miiau> dag 6 December 1926 AANBESTEDEN Het bestek ligt ten raadhuize ter inzage en is aldaar te bekomen. alles kruim, ziekvrij, ECHTE ZEKUWSCHE 35 kilo per zak Zoo zijn onze Aardappelen van f 2.30 per zak, per kilo 7 cent. Drielingen f 1.75 en kleintjes f 1. per zak. Schitterende kwaliteit. SCUPPER, OITDr.GRAtlir 12. TELEF. 339. een gra'mophoon met 10 nummers Eerste Alkmaarsche Naaimachlne- handel, A. HiLDERING, Zaadmarkt 66, Alkmaar, Tel. 236. Speciale in- richting voor reparatie. Zonuags geopend. van 2 pond OSS c.N LAP PEN 1.00 2 pond ROLLADE 110 1 pond BltrS'IUK 0.80 1 pona POULE1 en 1 pond GE- HAKT en 1 MERGPIJP 100 3 pd. SCHAPENVLEESCH 1 00 2 pond GEHAKT 1 00 OSSENROOKVLEESCH 20 cent per ons. SPUORiSl RAAT 22 in ruime sorteering tegen de laag ste prijzen. Klimapen 35 cent, Theeserviezen voor kinderen in steen, porceiein, emaille en blik Poppen en Wolbeesten in alle uit- voeringen 1 i OVERTU1GT U dat U Eet-, Th e- en Ontbijtservie- zen in de grootste sorteering en tegen de laagste prijzen bij ons voorradig vindt. Theeserviezen met goudlijn voor 12 pers. 2 85, Eetserviezen voor 0 pers. met rand-decor en groote dekscha'en en groote borden vocr 7 89, Onttijtservies dun porce iein voor 3.65. NesUn sehalen in de nieuwsie decors. Kop en Scho- tels vanaf 10 cent. Koffiepotten vanaf 49 en Theepotten m. goudlijn vanaf 49 ct.. B oemvazen, Bloem- potten, Zauns Rolschuiers in alle uitvoeringen Sierkannen en la- bakspotten, Bierpotten en Boter v'ootjes in oud Duitsche mode'len enz enz. enz i ALKMAAR. Zondag den opend. HhKI geheelen dag 11. gt-

Alkmaarsche Courant | 1926 | | pagina 2