DE LAN6E DE MGRAAZ aeldig Credieten - Deposifc - Effecten Be Misile-week. HILLE LflHBESTRAAT 49 - ALKMAAR Buitenlantf BI©s©©peii van 26 Februari 1927. Opgave van Noordhollandsch Landbouworediet. SCHEIDSGETrriCrrr AMBTENAREN VAN NOORD-HOLLAND. Het scheidsgerecht voor de ambtenaren in dienst der provineie Noord-HoLland is als volgt samengesteki: Door de Prov. Staten zijn benoemd: tot Hd- voorzitter de beer J. J. Roovers, Amsterdam; le plaatsvervanger prof. mr. W. 'A. Bonger, [Amsterdam; 2e plaatsvervanger ma.". W. F. C. C. Pijnacker Hordijk, Haarlem, i Door Gedep. Staten zijn benoemd': tot lid mej. mr. C. Frieda Katz, Amsterdam; le plaatsvervanger mr. J. Verdam, Amsterdam; 2e plaatsvervanger S. C. de Haas van Dors- ser, Schoten; 3e plaatsvervanger W. Rooden- fourg, Hharlem. Tot lid dir. L. G. Kortenhorst, 's-Graven- bage; le plaatsvervanger mr. D. F. Pont, Uit- tioorn2e plaatsvervanger mr. C. M. J. F. Goseling, Amsterdam; 3e plaatsvervanger mr. G. J. M. Mutsaers, Amsterdam. ['Tot lid dr. J. Kuiper, Amsterdam; le plaats- .vervanger mr. G. J. Bisschop, Hoorn; 2e plaatsvervanger H. van Alphen, Zandvoort; ;3e plaatsvervanger jhr. J. C. Moderns, Bloe- mendaai .Tot lid mr. M. Slingenberg, Haarlem; le plaatsvervanger mr. A. B. Gomperts, Am sterdam; 2e plaatsvervanger A. G. Boes, Haarlem; 3e plaatsvervanger D. Kostelijk, Velsen. Door de meerderjarige ambtenaren zijn ge- kozen: tot lid A. van Driel, Haarlem; le .plaatsvervanger J. P. Hanou, Amsterdam; 2e •plaatsvervanger J. G. van Kessel, Overveen; "3e plaatsvervanger J. Straub, Amsterdam. Tot lid E. Kuipers, Haarlem; le plaatsver vanger F. L. Ossendorp, Amsterdam; 2e plaatsvervanger S. de la Bella, Amsterdam; 3e plaatsvervanger mej. mt. A. E. Ribbius Pelletiei", Amsterdam. Tot lid mevrouw C. Pothuis-Smit, Amster dam; le plaatsvervanger E. Boekman, Am sterdam; 2e plaatsvervanger C. Wouden- berg, Amsterdam'; 3e plaatsvervanger F. v. d. Walle, Amsterdam. Tot lid ir. J. W. Thierry, 's-Gravenihage; le plaatsvervanger mr. N. A. Stufkens, Zwolle; 2e plaatsvervanger mr. A. H. J Merens, Haarlem; 3e plaatsvervanger mr. L. tV. Hoog, te Haarlem. Gedep. Staten hebben tot secretaris be noemd mr. G. C. Spruyt, Amsterdam; tot plaatsvervangend secretaris mr. Hugo van Zanten, Amsterdam. Alle leden en plaatsvervangende leden tre- den op 1 November 1932 af. eeN, DIE AL TE BE L AN'GSTE LL END l WAS. In den trein naar Sneek zat, naar men uit Stavoren aan de Telg. meldt, gezellig te za- rnen in een tweede-klas coupe, een verloofd paartje. Dat wekte de „belangstelling" van een mede-passagier, die van deze tete a tete wel eens wat meer wilde zien. Maarhij had een derde-klas kaartje Het geval boeide hem echter zoozeer, dat hij besloot bij te be- talen, zoodat hij plaats Icon nemen in den tweede-klas coupe naast dien, waarin het paartje zat. Een gaatje boren in het schot was werk van een oogenblikjeen zijn doel was bereikt. Of zijn nieuwsgierigheid bevredigd werd? Vermoedelijk niet, want aan de andere zijde van het schotje had men jets bemerkt van den belangstellenden buurman. En toen de trein in Sneek aankwam voelde deze zich plotseling in zijn kraag gepakt door den jongen man, dien hij bespionneerd had. Hij werd naar den stationschef gebracht en het slot was een procesverbaal. NIET IN STRIJD MET DE GRONDWET. Naar he Corr.-Bur. verneemt zal binnon- kort een tijdschrift „De Vol ken bond" ver- scliijnen met een oordeel van de professoren in het Staatsrecht aan onze Rijksuniversitei- ten, de Gemeente-Universiteit te Amsterdam, die Vrije Universiteit aldaar, de R. K. Uni- versiteit te Nijmegen en de Handels Hooge- sohool te Rotterdam, omtrent de vraag of bet Ncderlandsch-Belgisch tractaat een bepaling der Grondwet zou schenden. Prof, de Savornin Lohman wenscht zich, in verband met zijn lidmaatschap van de Eerste Kamer, thans nog van een antwoord te onthouden. Het antwoord van alle overige hier bedoel- de hoogleeraren op de vraag luidde ontken- nend. AANVARING. Vrijdagavond om half negen, toen de wind plotseling fel was opgestoken, is het uit- gaande Italiaansche stoomschip San Marco tegen een aan paal 26 in de Waalhaven alhier liggende gemeentimmerbak aangevaren. In dezen bak werd een groot gat gestooten, waardoor hij dreigde te zinken. Een wachts- man, die zich op den bak bevond, wist tijdig op de sleepboot Spui van de naamlooze ven- nootschap Piet Smit's riviersleepdienst, welke achter de San Marco voer, over te springen. De Spui Het de San Marco in den steek. Men haalde een kabel onder den bak door en sleepte hem naar het benzineterrein, waar hij is gezoniken. Bij laag water zal de boot droog komen, zoodat men dan het gat zal kunnen dichten. De San Marco heeft zee gekozen. AVONDRECEPTIE TEN HOVE. Zooals men weet, had de Koningin de avond-ontvangst ten Koninklijken paleize, die igewoonlijk in het begin van Januari gehou den wordt, met het oog op toen in Den Haag heerschende besmettelijke ziekten tot een na- der tijdstip verschoven. H. M. heeft daarna besloten, dat ditmaal twee gelijkwaardige recepties zouden worden gehouden voor hen, die zich hadden aangemeld om bij Haar hun opwachting te maken. De eerste dier beide re cepties is gisteravond gehouden; de volgende is, gelijk bekend is, Donderdagavond 3 Maart 'Er waren nu ongeveer 450 genoodigden. Met de Koningin en den Prins nam de Ko- ningin-moeder aan de receptie deel, alsmede de broeder van Prins Hendrik, Hertog Adolf Friedrich van Mecklenburg, die ten paleize logeert. DE MOORD TE IERSEKE. Men meldt aan de N. R. Crt. Er blijkt nog niet voldoende licht te zijn gekomen in den moord, die in den laten avond ,van 7 dezer te Ierseke is gepleegd. De offi- cier van justitie te Midldelburg heeft 400 uiitgeloofd voor hem, die inlichtingen kan ver- schaffen, welke leiden tot' veroordeeling van den dader. SCHIP GEZONKEN. In het Spui nabij Middelhamis is Vrijdag de motorboot Nooit Volmaakt, schipper Lee- man, welke boot op reis was van Stellendam naar hier, tijdens een plotseling opgekomen storm volgeloopen en gezonken. De schipper en zijn knechf kondlen met moeite worden ge- red. Het schip 2^al door de Wit's bergings- en transporibech ijf te Rotterdam worden gelicht KORTE BERICHTEN. Gisteravond heeft voor leden en genoo digden der vereeniging Gemeenteleven te 's Gravenhage, ds. J. W. K. Hoevens, predi- kaxnt bij de Ev. Luth. gemeente aldaar, ge- sproken over Spinoza. DE BRITSCHE PROTEST-NOTA. De Russische pers. Een samenvatting van de Britsche nota aan Sovjet-Rusland verscheen gister in alle bladen te Leningrad en Moskou en in de .be- langrijkste provinciale bladen. De pers schijnt nog geen volledige officieele mstruc- ties ontvangen te hebben omtrent de houding, die tgenover de nota moet worden aangeuo- men, zoodat weinig commentaar wordt gege evn De „Iswestija" zegt, dat met de nota geen enkel doel bereikt zal worden. De Sovjet-re- geering heeft trimmer beloofd, dat zij haar onderdanen zal verbieden hun standpunt uit- een te zetten. Moskou heft verder gister draadloos een boodschap aan alle Sovjet-arbeidcrs ver- spreid, waarin gezegd wordt, dat MacDotiald de nota een „eigenaardig document" heeft ge- noemd. Dit was inderdaad een uitstekende bena- ming, aldus gaat de boodschap verder, want het merkwaardige van de nota is wel, dat d'it document, in tegenstelling met andere Britsche nota's, gebaseerd is op werkelijke uitingen van bolsjewistische leiders. Het zou belachelijk zijn te verwachten, dat 20, fok 16f 22, t21 schapen: vette 34—/ 44, magere 25—/ 34, 12 schram- men 35, 145 biggen 10 weken 1420, 2 bokken en geiten 10. BOTERPRIJS. Botar: 1st esoort 105—/ 1.15, 2de soort 0.90—/ 1, Eierert: groothandel 5.30—/ 6.10, klein- handel 4.506.50. Eendeierea 6 per 100. N.V. EIERVEILING NOORDHOLLANDS NOORDERKWARTIER. ALKMAAR, 26 Febr. 1927. Op de heden ge;houden tierveiling waren in totaal 103000 stuks kipeieren aangevoerd. Prijzen: 56/58 5.60—/ 5.80 58/60 5.70—/ 5.90; 60/62 5.80—/ 6.10; 62/ 64 6.10—/ 6.50. Bruin 6—/ 6.80. 6000 stuks Eendeieren, Prijzen 6.40. AI.KMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 25 Febr. 1927. In de heden gehouden veilingen werd betaald voor: Roodie Kool per 100 K.G. 1.105.80; Gele Kool per 100 K.G. 14.30; Bieten per 100 K.G. 1.30—/ 2.20; Uien per 100 K.G. 2.10—/ 4.40; Wortelen per 100 K.G. 3.1010.60; Brusselsch lof le s. per 100 K.G. 2329; Brusselsch lof 2e s. per 100 K.G. 1720; Pieterselie per 100 bos 5.309.80; Prei per 100 bos 1.80f 5.40; Spruiten per 100 K.G. 18 38; Spinazie per bakje 1.98; Selderie per 100 bos 8.1<>14.20; Boerenkool per 100 stuks 0.403.80; Groene Kool per 11 stuks 1.20—rf 5.30; Bloemend'alerkool per 100 stuks 1.507.80. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL- MARKT. AMSTERDAM, 26 Febr. De aardappel- prijzen waren heden onveranderd. Aanvoer 1 lading, zijnde 1090 H.L. de Sovjet-regeering naar burgers zal verbie den demonstraties te houden of te sympatbi- seeren met hun eigen klasse in het buiten- land. De Sovjet-regeering heeft evenveel kans op succes, indien zij zou eischen dat de Britsche conservatieve partij haar program moet op- geven als de Britsche regeering blijft bij haar eisch, dat de wereldrevolutie niet gepre- dikt mag worden. De arbeiders, aldus de draadlooze bood schap, behoeven de Brilsche nota echter niet te ernstig te nemen. Zij is slechts een con- -cessie arn de die-hards in de conservatieve partij. Engeland is op het oogenblik niet in staat lets te ondememen tegen de Sovjet-repu- blieken, daar het thans en in de naaste toe- komst te zeer in beslag wordt genomen door de militaire kwesties in China en dus weinig tijd kan besteden an andere Europeesche pro- b'.emen. Stafgsaiif >KOOR Alkmaarsch Bioscoop Theater. De trots van de buurt Het programme, van heden is ook ditmaal weer bijzonder bezienswaardig. Moreel absoluut gevaarloos, maar leer- zaam en dol amusant voor jeugd en grijsheid. Wetenschap, nafuur, sport en amusement zijn op oordeelkundige wijze samengebracht Wetenschap en natuurwonderen worden ons gebeden in de verrichtingen van den ge- weldigen ijsbreker Yermak, die zcoder eenige merkbare mspanning de geweldige ijskorst der poolzee doorbreekt om in nood verkeeren- de schepen te hutp te komen en in vdligheid te brengen. Hoogstaande sport vinden we in de frap- pante opnamen van de vier sterkste zwem- sters der wereld, waaronder miss Ederle, de kanaalzwemster en miss Ryan, wier aan het volmaakte grenzende zv/emkunst, spring- en duikprestaties door den bekwamen filmopera- teur to in de kleinste finesses voor ons oog ontrold worden. Amusement geeft de oerkomische en tocb niet flauwe jagerfilm van den beroemden sclielen filmkomiek, Ben Turpin, uitnemend bijgestaan door zijn mede-artisten, die een uitbundige vroolijkheid ontketent. Teiwijl, last not least, humor, spanning en sensatie zich vereenigen en 't hoofdnummer een 7-acter, „De trots van de Bui.rt", in wellc tooneelspel de lieftallige en schalksche Patsy Ruth Midler met haar flinken partner, Monte Blue, goed aeteur en duchtig sportsman, volop gelegenheid hebben hun gaven te too- nen. Doch ook de andere medewerkenden ziin zonder uitzondering van prima kwaiited. Vocral de dilcke filmacteur die met een talent, Rocca Arbuckle, alias Fatty, in zijn beste da- gen evenarend, de lachspieren in beweging kan brengen. De scene aan het door den dok ter, die v/eldra blijkt een minderwaardige ploert tc zijn, aangeboden diner wordt door hem voortreffelijk gespeeld, is een juweeltje van komische filmkunst. Moeter. wij nog meer zeggen om een be- zoek aan het A. B. T. aan te bevekn? Wa^ktb e ©li te ALKMAAR, 26 Febr. 1927. Op de heden gehouden weekmarkt waren aangevoerd: 14 paarden 15Qr—375, 12 mdkkoeien 2O0 tot 360, 313 nuchtere kalv. slacht 10— FEESTAVOND MANN n .ORPHEUS". Maandag 28 Februari a.s. hoopt boven- staand Mannenkoor een feestavond te houden in de concertzaal van „Het Gulden Vlies", van den heer W. Mooij. Een aantrekkelijk feesiprogramma belooft den aanwezigen een genotvollen avond, daar voor veel afwisseling is zorg gedragen. De heeren Boot en Schuurman zullen eenige nummers geven, waaronder eerste uitvoering van Albumblad, (voor viool en piano) van den heer M. Schuurman. Mevr. en de heer Van de Bogaarde, met medewerking van eenige dames en heeren, zullen opvoeren het blijspel „Arme rijke", een zeer komisch werkje, terwijl de heer v. d. Bogaarde zal voordragen: „Achsteribbe met groot verlof". Ook wacht ons nog een mooi kamerstukje, gespeeld door mevr. en de heer v. d. Bogaarde, genaamd: „De Muis", spel van Ernst en vroolijkheid. Een jeugdige dansvres, die het vorige jaar ook veel succes mocht oogstten, zal een paar plastische dan- sen geven, o.a. „Smart", en „Lentewals''. Natuurlijik ontbreken eenige cabaretliede- ren niet en zal na aflocp gelegenheid bestaan om te dansen. Donateurs en leden wacht dus a.s Maan- dagavond een prettigen avond. Het aantal bezoekers. Het aantal bezoekers van de missieten- toonstelhng heeft gisteren 1271 bedragen Er valt werkelijk niet ove» belangstellin? te kla^en. Gisteravond had in ,,'t Gulden Vlies" de Melama-avond plaats. Bij deze voorstelling trad op de heer Ra- din Mas Hardjodiringgo, een Javaanscli edelman. D,e avond werd geopend door den heer Will. Vermeulen, die alle aanwezigen harte- njk welkom heette, inzonderheid den heer Raden Mas Hardjodiringgo en Mej. Vol- kers, die voor de pianobegeleiding zou zor- gen. Spr. deelde mede dat in de pauze weer eenige paters lot het houden van een collecte door de zaal zouden gaan, en wenschte ver der alien een aaugenamen avond toe. Daarna gaf Mevr. M. Hoogveltvan Kleef een korte uiteenzetting over het schoo- ne leekenapostolaat, het Melaniawerk. Het is voor mij een groote eer, voor U ge- achte dames en heei'en, een inleiding te hou- den bij dezen avond over het doel en streven van het Melania-werk. Hedenavond kc. ik de belangen van de inlandsche bevolking in Indonesie bepleiten. De statistieken tellen 320.000.000 christenen, maar helaas noe: 1000.000.000 heidenen. Nemen wij Java eens. Van de 36.000.000 bewoners die Java telt, zijn er nog geen 10.000 tot de katholieke kerk overgegaan. A1 deze heidenen moeten nog bekeerd worden. Maar allereerst moet aangestuurd worden op de bekeering der In landsche vrouw en moeder. Zij moet opgehe- ven worden tot op dezelfde hoogte als de christelijke vrouw. De inlandsche vrouw moet haar kinderen christelijk opvoeden. Maar hoe kunnen Javaansche moeders de kinderen op voeden, als zii zelf niet opgevoed is? Er moes- ten scholen komen, L. O. scholen en U. L. O. scholen. Zij lewamen er. Maar deze neufrale scholen brachten geen godsdienst, Maar een zoo religieus volk als de Inaiers wil gods- daenst, wil geloof. Laat katholiek Nederland Java het geloof brengen. De religieuse con- gregaties kunnen al dit werk niet af .Er blijft dus niets anders over, dat het leekenaposto laat m werking treedt. En dat is juist het doel van het Melania-werk. Wat kan in Indie gedaan worden, tot be keering en beschaving der inlandsche vrouw. Op de eerste plaats: de scholen. Verder client het inlandsche meisje, als zij van de school weer in de dessa terugkeert, beschermd te worden, tegen vervolging van heidensche bloedverwanten. Dit nu geschiedt het best door een Europeesche dame, die er niet tegen op ziet, de dessa in te gaan, en het kwaad zooveel mogelijk te keeren en de meisjes te beschermen. Verder de hygiene bevorderen, ziekenverpleging, kraamverzorging enz. Dit alles werkt in op het gemoed van den inlan der, en zal zoodoende gemakkelijker tot be keering geneigd zijn. Sedert de oprichting van het Melania-werk zijn al vele goede re- sultaten bereikt. Hoe kan Holland verder me- dewerken. Door stoffelijken steun, door medewerking aan Missie-naaikringen, door moreelen steun. De beschermheer van het Melania- werk, Z. E. W. M. Kardinaal van Rossum, dat dit werk, na de drie pauselijke liefdewer- ken, alle steun verdient. Het Episcopaat hier in Nederland heeft Zijn goedkeuring aan het werk gd echt. H. M. de Koningin en H. M. de Koningin- Moeder gaven door aanzienlijke giften, blijk van Hare belangstelling. Maar vooral moet men voor dit werk Gods onmisbaren zegen afsmeeken. Ook dit missiewerk is, evenals de drie pauselijke liefdewerken, door vrouwen gesticht. Moge dit werk groeien tot een zegen- rijk werk in Indie, alien ten heil. (Applaus). Na deze rede betrad onder applaus de heer Raden Mas Hardjodiringgo het podium, en hield een inleiding over het Wajang-spel. Spreker verklaarde de verschillende beteeke- nissen van de wajangpoppen. Daarna werd cm wajang-demonstratie gegeven. Het was een verhaal, dat „Mintaraga" heette. Het doel op het schoone, hooge streven, dat den rechtgeaarden mensch bezielen moet, n.l. de zucht naar vervolmaking, dus op dien staat van volkomen rust, waartoe de mensch door een sterk bedwang zijner hartstochten, door volstrekte onthouding van alle zinnelijke genietingen en door onafge- moken wijsgeerige bespiegelingen, overden- kingen en gesprekken geraken kan en die vol- gens de Hindoesche leer het ideaal vormt voor den waren geloovige. De dernonstratie verliep uitstekend, en was t/jn vonge Qeichenkcnkantoor, Keizersgracht 388, A dam. werkelijk iets ongewoons. De eentonine pi anobegeleiding pastte volmaakt bij den sfeer van het wajang-spel. Bij het einde der de rnonstratie werd de heer Raden Mas Hard jodiringgo door een langdurig applaus be- loond. Na de pauze kregen we de verschillen- de Javaansche dansen te zien, waarvan wij noemen de Kelena-dans en de Rakwakua- dans. Welk een gratie van bewegingen, wat een uitstekende rhytmiek op de maaf der mu- ziek. Door de wajang-vertooning en de Ja vaansche dansen kreeg men een w inig in- zicht op de cultuur van het Javaansch-Hin- doesche volk. Met nog eenige andere Ja vaansche dansen werd deze uitstekend ge- slaagde avond besloten, die een succes was voor den heer Raden Mas Hardjodiringgo, maar ook voor het Melania-werk. EEN JUBILEUM. Heden herdacht de heer R. Mijlhoff, mees- terknecht-steenhouwer bij de firma Stoel, den dag, waarop hij voor 50 jaar bij deze firma in dienst trad. Afgehaald per auto, kwam de j'ubilaris met zijne echtgenoote en eenige naaste fami- lieleden naar het kantoor, waarna, in de voor deze gelegenheid versierde directeurs- kamer van de vennootschap, de ontvangst plaats vond door de directie, in tegenwoor- digheid van het kantoorpersoneel, collega's, benevens de meesterknechts van de verschil lende bedrijven. De jubilaris werd door den directeur toege- sproken en onder dankbare herinnering aan hetgeen hij al die jaren voor de firma heeft gedaan, gelukgewenscht. Als blijk van waardeering werd een geschenk aangeboden. Hierna feliciteerde de onder-directeur hem, (Ontvangen per draadlooze telefoon). N,'% Eig. 121V, PROLONGATTE vori^r koers 3J pCt., heden 4 pCt. WISSF1 KOFR^EN AMS1ERDAM Vorige Koers Koers van heden te pl.m. pl.m. pl.m. pl.m. 10.30 10.45 11.— 11.15 101 263}.4^ 177 178M 159 1594-60 1591/, 89 67i.90J 172 172 V, 941/, 92!/, 94 98.9f 100-1 265-7 267-8| 378 365 97 727 724.7 727.31 95 195 394 189 189 183.90J 179 178^-9 121.} 223 371 265 390J-1 389i-90 388^-9} 3461/, 3461/4 346 V, 246}.7 281 282 2331/, 280}.1 231 231 281-J 280}.1} 246 246 174 173j.4 174.} - 186 189 851-6 80-J -1 r— 81.4 191 230 232 1C4 76 123* 225 225|-5 225 Ik 225 448 4481/4 4471/, 446.} 438 438 435-6 431 463 463 1681/, Exdividend. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo NIET OFFICIEEL. Vorige koers 12,111/, 59.23 9.77V, 34.74 48.05 35.20 66.60 66.70 64.70 2.497fe lC.SfiV, Koers op heden 11 uur 12.12 59 22It j 24**, j 1 - - lOOo STAATSLEENINGEN. 6 Nederl. 1923 A. 5 y0 1919 BANKdNSTELLINGEN, Kol. Bank Indischc Bank Handel Mpij Cert. v. Resc. INDUSTR. OND. BINNENL. Centr. Suiker Aand. Holl. Kunstzijde Jurgens Gew. Aand. M A. 11,1 w B. h C. Maekubce Nederl. Kunstzijde Philips Glocilampen Nieuwe iNDUSTR. OND. BU1TENL. Anaconda Steel cotnm. CULTUIJU MAATSCH, H. V. A Java Cultuur Cult. Vorsteni. Dito actions Poerworedjo i MIJNBOUW. Rediana I.ebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Gee Holl. Olie Kon. Petr. RUBBERS. Amsterd. Rubber Bandar Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Lampone Sura. Rubber Rottcrd Tapanoeli Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber Intcrc. Rui '^er SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart n Gem, Scheepvaart Unie Stoornvaart Mij. Nederland Pakctvaart Oude Boot Holl. Stoomboot Niev Goudriaan Rotterd Lloyd SCHEEPVAART BU1TENL. Marine comm. Marine pref. TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMERIKA. Southern Rails Union Pacific Wabash fVy- I /i t 1 I ii 16 1/4 69T/, 1017/s 101 257 i75i/8 157i/s 1598/8 130 878',6 1721/, 95 92»/4 •941'8 988/4 2531/, 376 363 96i/s* 161V, 727 390 1881/, 1781/, 120»/4 221 369 263 391 3458/, 2301., 280l/g 5321/, 247 1731/, 3491/4 189 329 14!/, 841It 80V, 189 190 230 1031/4 74 121V, 173 2251/i 447 439 4631/4 a. MM mm MM mmmm MM A i New. York lUlie 1 i J, i.'t t 9.78 34.75 48.06 35.22 66.60 66.70 64.70

Alkmaarsche Courant | 1927 | | pagina 2