DAOBLAD VOOR ALKMAAR EN OMSTREKEN. *o. 69 Honrterd negen en twintigste Jaargang 1927 WOENSDAG MAART Ilit hef FapKemenf Buitenland Dff nammer bestaaf ait 2 bladen-. Dew Coarant wordt ELKEN AVOND, behalve Zon- en Peestdagennttgegeven. AbonnemeuUprlja bfj voorultbetaling per 3 maanden voor Aiirmjiqr y 2.franco door het gebcele Rijk /2.50t AtzonderlRke en bewqenammen S cents. PROS DER GEWONfc ADVERTENTIENi Per regd f 0.25bfj groote contracten rabat Groote letters naar plaatarnfmfe Brieven franco aan de N. V, Boek- ea Handelsdrnkkerfl v/b HERIWj. GOffBR A WM>R, Voordam 0 9, Olrecteart O. EL KRAK. Telef.nr. Administrate 3. telefoonnr. Redacfle 33. Postgiro 37960. Hoofdredacteur* Tj. N. ADEMA* ZIJ, DIE ZICH MET 1 APRIL A.S. OP DIT BLAD VOOR MINSTENS 3 MAAN DEN ABONNEEREN, ONTVANOEN DE fTOT DIEN DATUM VERSCHIJNENDE NUMMERS GRATIS EN FRANCO. DE DIRECTIE. Den Haag, 22 Maart 1927 De Eerste Kamer is heden eerst om twee uur bijeen gekomen tot voortzetting van de ■behandeling van het tractaat met Belgie en de drie uur, die beschikbaar waren voor de vergadering onverbiddellijk laat de voor- zitter zijo hamer om vijf uur vallen zijn yoor 'n b-elangrijk deel in beslag genomen door prof Anema (a.r.) die 'n eigenaardige verdediging van't tractaat heeft laten hooren Hij was er een voorstander van, de hoofdbe- ginselen en grondlijnen achtte hij juist, ter- wijl de „kleine ontsieringen" het Moer- dij-kkanaal, het Schelderegime, de Wi-elin- genkwestie enz. van volstrekt onbedui- dende beteekenis zijn. Het tractaat moet dus aanvaard worden, niet uit vriendelijkheid, maar omdat het onze plicht is om Belgie's volkenrechtelijke mon- digheid royaal te erkennen en wij niet kun- nen eischen, dat Belgie voor zijn scheep- vaart steeds afhankelijk zal zijn van onze wel- willendheid. Na prof. Anema hebben nog twee tegen- etanders zich laten booren, eerst de Vrij- heidsbonder mr. Smeenge, vervolgens de sociaal-democraat Moltmaker. Uit den aard der zaak wie zal het hun euvel duiden? brachten zij weinig nieuws te berde. Morgen 11 uur voortzetting, met den heer De Vos van Steenwijk als laatste der spre- kers voor den minister? De Tweede Kamer heeft heden in behande-. M-ng genomen het ontwerp tot herziening der wettelijke bepalingen op de naamlooze vennootschappen. In 1910 door den minister van justitie mr. Nelissen ingediend, is het omgewerkt eerst door minister mr. H-ems- kerk daama door den tegenwoordigen mi nister mr. Donner, na breedvoerig overleg met een speciale commissie uit de' Kamer Dat het intusschen nog lang niet naar ieders zin is, leerden ons de redevoeringen, heden achtereenvolgens gehouden door de heeren mrs. Dioogleever Fortuijn (V.B.), Korten- horst (R.K.), Van Aalte-n (V. D.) en den heer Van den Tempel (S. D. A. P.), die alien ver- •chillende bezwaren opperden, maar intus schen deden vermoeden of reeds londuit zei den, dat zij niet zouden tegenstemmen. DE TOESTAND IN CHINA. Te Shanghai Sjangtoengsche soldaten hebben wedero-m een poging gedaan om in de internationaie concessie door te dringen. Reeds waren twee- fionderd soldaten ontwapend en toegelaten, toen zevenhonderd nieuwe soldaten aankwa- men en track t ten met geweld in de concessie te dringen. Zij schoten op de Britsche solda ten, die het vuur beantwoordden en een twintig soldaten doodden. Verscheir ene granaten ztjn in de concessie terechtgekomen, waar zij schade veroorzaak- ten. Het aantal slachtoffers is onbekend. Het schijnt, dat gister den geheeien dag in het Chineesche kwartier der stad met moor- den, brandstichtingen en plunderen is door- gegaan. Duizenden Chineezen zijn dakloos, honderden in de vlammen omgekomen of Beergeschoten. Driehonderd huizen zijn een proof der vlammen geworden. Er hangt een zware rookwolk boven de.stad.- Er is hevig gcvochten nabij het station tusschen Kanton- aeesche troepen en een omsingelde macht Noordelijke troepen, waarbij „witte" Russvn in een gepamtserden trein. Vele „witte" Rus sen zijn de nederzetting binnengevlucht na- dat ze hun wapens hadden afgegeven. Op verzoek van het gemeentebestuur heb ben gewapende troepen posten ingenomen buiten het cordon, ter bescherming van bui- fenlandsche woningen. Admiraal Williams, ide Amerikaansche gezagvoerder, zal onge- veer 1200 mariniers landen. Nationalistische troepen hebben de geheele stad bezet, behal ve het disitrict Tsjapei, waar nog 3000 man Sjantoengtroepen standhouden, blijkbaar Oiet wetende dat generaal Pi Sjoe Sjen naar de Kaotonneezen is overgeloopen. Nanking en Sjoetsau gevallen. Uit officieele bron wordt te Sjanghai ge- meld, dat Nanking gevallen is. De Noordeiij- ken evacueeren de stad en die Zuidelijken ne- men haar zonder veel strijd over. De Ameri- kanen verlaten de stad en een Britsche ka- nonneerboot werkt met die Amerikanen sa- men om matrozen te ontschepen, zonder evenwel aan den strijd zelf deel te nemen. Ook Sjoetsjau is gevallen. In. Shanghai.. a 150X500 man troepen uit Sjan- bczig de Chioeesceh stad te plun deren, waar een volkomen schrikbewinc lieerscht. In Tsjapei, gelegen ten N. O. van de internationaie wijk, worden orgien ge- vierd van plundering, mishandeling, moorc en woeste^ gevechten. Tot de gebouwen, (he in het Tsjapei-dis- triot door brand zijn vernield, behoort een intemationaal katholiek weesdiuis, dat ondier Eranseli bestuur staat. Het lot der meer dan honderd kinderen en van het personeel is on bekend. De verliezen der buitenlanders te Sjang hai bedragen voor zoover bekend, 3 Engel- schen gedood, 14 gewond, een Japanner en 1 Portugees gewond. Een schriftelijk antwoord aan een Lager' huislid van den Britschen ondeminister van buitcnlandsche zaken geeft een opgaaf van de buitenlandsche belastingbetalers in de in ternationale vestiging van Sjanghai. Daar onder zijn 26 Neaerlanders. Een afdeeling troepen uit Kanton heeft een Britsche pantserauto omsingeld De inzitten- den, waai van er verscheidene gewond wer- den, mocsten zich met achterlating van de pantserauto terugtrekken. Volgens' een Reuter-bericht zijn de meeste indtingers (eenige honderden Noordelijfcen ontwapend en uit de internationaie vestiging verdreven. De Britsche draadlooze dienst meldt, dat de algemeene staking te Sjanghai voor dlrie dagen is afgekondigd om die overwinning der Zuidelijiken te vieren. Op het Britsche oorlogsschip Vindictive" is gister gevuurd en het heeft dit vuur be antwt ord, zoodat er een levendig gevecht ont-, stond een mijl beneden Sjanghai, aan den kant van Poetoeng. Het hoofdkwartier der Amerikaansche ma riniers stond gister onder vuur. Herhaalde- lijk sloegen granaten zoowel als geweerko- gels in de onmiddellijke nabijheid in. Een demonstratie van 15.000 personen heeft plaats gehad op de sportterreinen. Liog- tsjoen, een berucht communist, Met daar een opruiende taal hooren ten guiiste van het no tionalisme en het communisme. De Franschen hebben een bijeenkomst van stud'enteu der Suroro-universiteit uiteenge- jaagd; de studenten hadden geeisht, dat hun hoogeschool herdoopt zou worden in Soen Jatsen universiteit. Vele studenten zijn gear- resteerd, maar nadat den jougelied'en de les was gelezen, werden zij meeaendeels vrijge- latea. Te Hankau Al'le Chineesche beambten der buitenland sche banken te Hankau hebben het werk ge- staakt. De stokers posten voor de banken en. drugen den Europeeschen beambten levens- middelen te onthouden als zij hun post niet verlaten. Door zeeroovers overvallen Het stoomsHup „Hopsang" vande Indo china Navigation Comp. is tijdens de reis van Sjanghai naar Hongkong door zeeroo- vesr overvallen. De „liopsang" is naar de Bias-baai gebracht. DE STRIJD OM ALB ANTE. Het incident in de Skoepsjtinc De afgevaardigde Wilder is wegens zijn aanval op den Italiaanschm gezant d'oor den president der Skcepsjtina voor drie zitiingen uitgesloten. Des namiddags heeft de minister van bui tenlandsche zaken Peritsj in verband met het incident den Italiaanschen gezant een bezoek gebracht. Naar een verdrag dat Albania's onafhankelijkheid waarborgt. Uit Belgrado wordt gemeld, dat de minis ter van buitenlandsche. zaken, Peritsj, Maan dag in de Skoepsjtina nog een tweede rede heeft gelhouden, waarin hij verklaarde, dat Zuid-Siavie bereid is deel te nemen aan een internationaal pact, dat de onafhankelijkhiei''l van Albanie zou waarborgen. Zuid-Siavie wenscht niets liever dan de vriendschappelijke betrekkinigen met Italie op grond" van het ver drag van Rome in stand te houden en door nieuwe verdragen zijn betrekkingen met Griekenland, Bulgarije en Hongarije te ver- beteren. Hiermede geeft Peritsj dus te kennen, dat Zuid-Siavie bereid is in te gaan op het Ita- liaansche voorstel om een ItaMaansch-Zuid- Slavisch-Grieksdi verdrag betreffende Alba nie te s'luiten. Albanie spreekt de lialiaansche beweringen tegen In den loop van een onderhoud met een me dtewerker van het blad „Politika" heeft de Albaneesdhe gezant te Belgrado de Italiaan- sdie beschuldigingen tegen Zuid-Siavie aan- gaande beweerde militaire tO'ebereidiselen te- gengesproken. Van andtere zijde wordt gemeld, dat aan de Albaneesdhe grens oorlogstoebereidselen te gen Joegoslavie worden getroffen, Reeds in den loop der eerstkomende acht dagen wor- den in Albania zeer belangriike gebeurtenis- sen verwadht. Algemeen gelooft men, dat de bezetting van Albaneesdhe steden aan de Adriatische zee dloor Itaiiaansche troepen voor de deur staat. Ook Itaiiaansche oorlogstoebe- reidselen. De „Novosti"' te Agram maakt melding van uitgebreide Itailiaansche oorlogstoefce' reidselen aan de Joegoslavisdhe grens. Talrij- ke vliegtuigen cirkelen or.ophoudelijk boven het Joegoslavisdh kustgebied. Een regiment bersaglieri is aan de grens aangekomen. Een vreedzame oplossing mogelijk? Na de aanvanlkdijke ontsteltenis door het optredlen van Italic tegenover Zuid-Siavie is de stemming te Parijs tbans veel rustiger, volgens den corespondent van het Hbl, voor- al omdat men de overtuiiging heeft gekregen, dat Engeland de Itaiiaansche pretenties niet steunen zal. Daarom wees Briand dan ook een interpel- latie af, door de socialisten Blum en Fonta- nier aangevraagd en waarvan hij zeide thans gem nuttig effect te verwadhten. Door de normale, namielijk diplomatieke middelen, is de zaak op weg naar em vreedzame oplos sing. De kwestie ook in den Duitschen Rijksdag besproken Bij de behandeling van de begrooting van buitenlandsche zakrn in dten Duitschen Rijks dag heeft minister Stresemann ook die bran drnde Balkenkwestie besproken. Men zal goed d'oen, veel van de eerste alarmeerende berichten te laten vallm, zei hij. Voor zoover de zaken van Duitschland uit te overzien zijn, geloof ik niet dat eenig onmidddlijk ge- vaar bestaat. De wil Europa voor elk oor- logsgevaar te besdhermen. heeft in alle lan den te krachtig wortel geschoten, dan dat een verbreking van den vrede door de cpenbare meening geduld zou worden. Maar ook bij de lcalmste waarneming van de gebeurtenissen kan men niet looc'henen, dat men nog ver af is van een definitieve con- solideering van den algemeenen internationa- ien toestand. Na Stresemann hvam afgevaardigde Breit- scheid (soc.-dbm,) aan het woord, die uiting gaf aan zijn bezorgdiheid wegens de dreigen- de wolkm aan den buitenlandschen politieken horizon. Het Zuid-SlavischItaiiaansche conflict schreef hij toe aan de den vrede ver- storende planmen van Mussolini. Duitsch land moest neu'traal blijven, de Volkenbond echter moest voor een spoedige zuivering zorg dragen. Stresemann betreurde, dat Bredtsdieid had gesprokm van een duidelijik blijkende, den vrede verstorende bedoelinig van den Italiaan schen dictator, want wij hebben alle redenen de ons officieel gegeven verklarintgen van d'iens regeering niet in twijfel te trekken, zei de minister. DEMONSTRATES TE BOEDAPEST. Ongeyeer een honderd-tal jongelieden, die waarschijnlijk behoorden tot rechtsradicale jeugd-organisaties, hebben gistermorgen voor het gebouw der Fransche ambassade gede- monstreerd. Vervolgens begaven zij zich naar het Itaiiaansche ambassade-gebouw, om een sympathie-betoogmg voor Italie en Musso lini te houden. Geen der betoogers icon wor den aangehouden; alies had een te snel ver- loop gehad. Desniettemin stelt de politie ijverige pogingen in het werk, om de aan- stichters te bestraffen. Ook worden beide 'ge- noemde ambassade-gefcouwen bewaakt, om herhaling te voorkomen. CENSUUR IN POLEN. Gemeld wordt, daL op last van den Minis ter van Binnenlandsche Zaken van Folen verscheidene bladen, o.a. die van de Onaf- hankelijke Boerenpartij en van de Wit-Russi- sche Hromada, wegens bedreiging der Pool- sche veiligheid zijn ontbonden. troffen; de conducteur daarentegen werd doodelijk gewond. Een afdeeling van tien soldaten, die met de bewaking van den trein was belast, bood eenigen zwakken tegen- stand, om vervolgens het gebergte in te vluchten. De bandieten beroofden den mail- en ba- gagewagen, terwijl zij vijf eerste-klas cou pe's in brand staken. De trein met de passagiers bereikte later in den dag Mexico-City. Langs den Cuernavaca-weg, 75 KM. van Mexico-City, hielden de bandieten auto's aan en beroofden de inzittenden. Er zijn federale troepen uitgezonden om de wegen te bewa- ken. ITALIe'S STANDPUNT INZAKE ONTWAPENING. In de voorbereidende commissie voor de a.s. ontwapeningsconferentie verklaarde de vertegenwordiger van Italie, dat zijn land re- visie wenscht van de bepalingen nopens de bewapening en zal toestemmen in elke ver- langde beperking, mits zijn zeemacht gelljk biijft aan onverschillig die van welke andere continentale mogendheid. DE OPSTANDIGE BEWEGING IN MEXICO. Zes dagen lang is er in verschilende deelen van den staat Colima schier onafgebroken gevochten tusschen de regeeringstroepen en liber ale troepen. Volgens ae berichten zijn 30 rebellai, waaronder de leidei" Gonzales, ge dood. KGRTE BERICHTEN. De arts Singerman te Berlijn, die Zater- dagnacht door zijn vrouw uit "jaloezie deer- lijk werd mishandeld, is aan de bekomen verwondingen overleden. Te Parijs is een verduistering ontdekt, die circa tien millioen francs bedraagt en wcifce gepieegd is ten nadeele van den oud- sten Parijschen effecten-makelaar. De ver- dachte, een der remisiers van den makelaar, is giearresteerd. Aan mej. Lagos, een vroegere manne quin te Parijs, is een schadevergoeding van 400 000 francs uitgekeerd, wegens misvor- ming van haar gelaat, ontstaan bij een mo- torungeval. De rechtbank was n.l. van oordeel, dat het gelaat een deel van haar „beroepsuitrusting" is, en dat de misvorming haar huwelijkskan- sen vermindert. Naar gemeld wordt, is de Duitsche ge zant te Rome, Freiherr von Neurath, gister te Berlijn gearriveerd. Van welingelichte zij de wordt verklaard, dat de aanwezigheid van den Duitschen gezant te Berjiin niet in direct verband staat met de wrijving tus schen Italie en Toego Slavie. De gezant is uit Rome vertrokken op een tijdsti-p, toen de spanning nog niet acuut was. De onderhandeiingen over een garan- fieverdrag tusschen Estland en Sovjet-Rus- land, welkt waren hervat, zijn jpnieuw voor 14 dagen afgebroken. Uit Belgrado wordt gemeld, dat Zon- dag de bekende Aibaneesche politici Jussuf Saii Bey en zijn vriend, de koopman Achilles Bandzovi te^ Tirana zijn vermoord. Bei-den waren no'itieke t-egenstanders van president Ach-med Zogoe. Met Britsche Lagerhuis heeft in tweede lezmg met 243 +egen 133 stemmer; de Cine matograph Films Bi!! (waarbii de vertooning van een bepaaid percentage Britsche films wordt voorgeschreven) aangenomen. PyoirBwciaal oieuws EEN ANARCHISTISCHE BIJEENKOMST VERSTOORD. De Anarchistisch-communistische Unie hield Zondag een internationaie vergabe- ring in een bioscoop in Bourg-la-Reine" bij Parijs, waaraan een tiental Franschen en vijf- tig Russische, Chineesche, Bulgaarsche, Ita iiaansche en Spaansche gedeiegeerden deel- namen. Spoedig verscheen een groot aantal vrachtauto's der politie. Het gebouw werd omsingeld, waarna alle congressisten, die geen voidoende identiteitspapieren bij zich hadden werden gearresteerd. Twaalf van hen zijn op de prefectuur vastgehouden. EEN TREIN OVERVALLEN. Zondag is in de nabijheid van Rincon, in den staat Guanajuato (Mexico), door 300 bandieten een trein overvallen. Oorspronke- lijk waren de bandieten van plan den trein in de lucht te doen vliegfen, maar de vier dyna-1 mietpatronen, die zij op de rails hadden ge- legd, wilden niet ontploffen. Toen begonnen de onverlaten in het wilde weg te schieten. De reizig-ers wierpen zich op den bod em der coupe's en werden niet ge- UIT OUDORP. Verkiezing Gemeenteraad. De verkiez'ng voor de gemeenteraad voor deze gemeenie zal plaats hebben op Woens- dag IS Mei. UIT ST. PANCRAS. Voor de A. R. en C. H. partij zijn respec- tievelijk de volg-ende candidateniijsten inge diend. Anti-revolutionnairen: 1. H. Muurling (aftrj 2. G. Booii Az.; 3 J. Gootjes Pz 4. K. Timmer; 5. H. de Waal; 6. Jb. Wagenaar. C hristelijk-Historischen: V Duif (aftr.); 2. Jb. Slijker (aftr rS l'r J S Wit; 5. K. Duif; 6 A. Dekker; 7. J. N. Kroonenburg; 8 P. Olie; 9. C. Tromp; 10. P. Groen. Voor rekening van den heer C. Klooster- boer werd aanbesteer het bouwen van een burgerwoonhuis aan den Benedenweg waar- voor werd ingeschreven door: A. Smit, met- sel- en timmerwerk, 54-88A. Schram, idem, 5399; firma Bruin, idem, 5352; S. Zegers, idem, f 4590; A. Blok, schilder- werk 423; P. Bakker, idem, f 564. G-egund aan den laa-gsten inschrijver. We vern-emen dat opnieuw plannen zijn gevormd om hier een wijkverpleegster aange- steld te krijgen. Ditaaal zal men zich in verbinding stelien met „Gezinsverpieging". Echter zal men zich eerst verzekeren van de DRANKWET. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR brengen ter algemeene ken- mis, dat bij hen is ingekomen een verzoek van CORNELLS VADER, wonende te Heerhugc waard, om VERLOF tot den verkoop van al< cohothoudende dranken, andere dan sterken dra-.ik, voor gebruik ter plaatse van verkoop. in het perceel HEERENSTRAAT No. 1. Binnen twee weken na dagteekening dezel kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen het verleenen van dit verlof bij hun College in- dienen. Allotiaar, 22 Maart 1927. Burgemeester en Wethouders van Alkma.ar. WENDELAAR, Burgemeester. A. KOELMA, Secreiaris. particuliere bijdragen, om te zien, of men werkelijk kans van slag-en heeft. UIT AKERSLOOT. Door de R. K. kiesvereeniging alhier zijn op de grosiijst gepiaatst voor de a.s. ge- meenteraadsverkiezing de heeren R. Mul (aftr.), Eh. Schut Az. (aftr.), J. Berkhouwer (aftr.), M. Groot Jnzn (aftr.), P. Schouten, J. Boon, J. P. Kraakman, N. Polle, P. Riet- veld Jr. en S. Leijen. UIT ZUID-SCHARWOUDE. Maandagavond vergad-erde de Coop. Boe- renleenbank II ten lokalt van den heer Stof- fers. Aanwezig waren 57 leden. De voorzitter, de heer Jb. Verkroost, heette alien hartelijk welkom, zich verheugende over de flinke opkomst. Door afwezigheid van den kassier, den heer J. Kroon, werd als secretaris aange- wezen de heer C. de Boer Cz. Uit het jaarverslag stipten we aan, dat het bedrijf in goede richting biijft gaan. On- danks de slechie uifkomsten in de bedrijven der tuinders is het saldo der spaargelden vanaf 31 Dec. 1925 tot 31 Dec. 1926 met on- geveer f 12000 toegenomen, en bedraagt thans over de 115 spaarders f 82751.45. Het aantal voorschotten bedroeg 51, tot een ge- zamenlijk be-drag van 50751.61, tegen 31 December 1925 een bedrag van f 45720,22. Rekening Couranthouders hadden bij de bank een schuld van f 40538. Het aantal posten, ingeschreven in het dagboek bedroeg 636 met een totale ont- vangst van 286284,21. en een uitgaaf van f 277280.83, zoodat op 31 Dec. een bedrag van 9108,58 in kas was. De winst over 1926 bedraagt 721,09. M-edegedeeld werd, dat van het Prov. Crediet, bedragende 3200, is afgelost 1375. Tevens werd medegedeeld, dat door de Centrale van Alkmaar, in liquidatie f2000 is uitgekeerd, terwijl in de toekomst nog- maais een zelfde uitkeering kan worden ver- wacht. De rente der spaargelden wordt ge bracht :,p 3 3/4 pCt. en die der voorschotten op 5 1/4 pCt. De rekening en balans zijn nagezien loor de heeren J. Brum en W. Twisker. Bij mon- de van eerstgenoemde werd tot goedkeuring geadviseerd, waartoe werd overgegaan. Het bestuur stelde voor, in overleg met den kassier, diens salaris onveranderd te laten, hetgeen werd aangenomen. De kassier werd met algemeene stemmen herkozen Als bestuursli-d wer-d herkozen de heer S -de Boer Kz., terwijl in de plaats van den heer Jb. de Geus, die zich wegens huiselijke omstand-igheden gen-oodzaakt zag, als be- st-uurslid te bedamken, bij eerste stemming werd gekozen de heer A. Mooij, die zich de ze benoeming Met welgevalien. Als lid van den Raad van Toezicht werd herkozen de heer J. J. Reiine. De heer S de Boer Kz. wenschte eev woord van dank te richten aan den heer Jb de Geus. Sedert de oprichting i'eeft deze zit- ting gehad, eerst in den Raad van Toezicht, later in het bestuur. Onder applaus betoonde de vergadering hare inst-emming. In verband met de wet op de cooperatie moesten noodzakelijk eenige wijzigingen in de statuten worden gebracht,-waarin na be handeling de vergadering meeginn. Hiema sluiting. UIT OTERLEEK. De candiddtenlijst van de R. K. partij voor den gemeenteraad is als volgt opgemaakt: 1. C. Baltus; 2. D. Oud; 3. L. v. Dam. De heer M. de Haning wenschte geen nieuwe candidatuur te aanvaarden. UIT WIERINGEN. In de Maandag gehouden vergadering van de vrijzinnige kiesvereeniging alhier is voor de verkiezing van de leden van den Ge meenteraad de volgende candidatenlijst opgt maakt: 1. M. Bakxer (aftr.); 2. J. Bosker (aftr.); 3. P. Kaan (aftr.)4. Jn. Lont Cz. (aftr.); 5 S. Koorn Jz.6. M. de Haanr 7. J. Kooij Cz. (aftr); 8 B. Kat; 9. H. Balier; 10. D. Mulder Jacz.; 11. A. van der Welle er 12. P Heliingman- ALRMAARSCHE CODRANT. a

Alkmaarsche Courant | 1927 | | pagina 1