DAOBLAD VOOR ALKMAAR EN OMSTREKEN. r? s •ty Buitenlandsch gemengd nieuws. a No. 152 Dil nummer besfaaf oh 3 blades. Hondera negen en xwintigste jaargang (927 (26. Deze Conranf wordt ELKEN AVOND, behalve Zon- en Peesfflagenahgegeven. Ibonnementsprij® bi] vooruitbetaliug per 3 maanden voor Alkmaar 2.—, franco door kti geheele Rijk /2J0. Afzonderlfjke en bewjjsnummers 5 cents. PRJJS DER OEWONE ADVERT CNTlfiNi Per regel /G.25, bij groote contracten rabai Groote letters nut Brieven franco aan de N. V, Boek- en HandelsdrnkkerQ f/b RfitMb Voordam C 9. r- 1- I- Directeuri O. H. KRAK. VRIJDA6 Dagelijksch overzicht. Het geval-Daudet. De Tele- foontjes. Nog een mystificatie Na dearrestatie van Pujo heeft het geval- Daudet onieuw aller aandacht op zich ge- vestigd. En al cjidelijker wordt het, dat de positie der regeerng al penibeler wordt. Zij doet vat meer in haar vermogen is, om het voor te vtellen, dat de telefoontjes, waar- door Daudet zijn vrijheid kreeg, niet afkom- stig waren vtn het ministerie van binnen- landsche zakei, maar van elders. Lukken doet dit echter niet buitengewoon. Daarnaast ergert de regeering zich thans dood aan het door de Action franchise" ge publiceerde feit, dat een verslaggever van een der groote Haden Zondag ook in het ministe rie is gedrongen en twee uur lang zich vrij overal heeft iunnen bewegen. Hij had voor zijn vertrek van iemand afscheid genomen met de verzekering, dat hij van zijn bezoek rekenschap ging geven in zijn blad, zulks om te voorkomen, dat men zou zeggen dat hij er niet geweest is. Daar de regeering eehter zich met dit ge- val bemoeide, bleek publicatie in het bovenbe- doeld blad niet goed mogelijk. Helaas! Er worden nu allerlei „deskundige" veron- derstellingen gelanceerd om den indruk te ge ven, dat de telefoontjes van de bureaux van de Action francaise" zelf vertrokken zijn, maar hoewel dat best mogelijk is, werd nog geen zweeiro van bewijs bijgebracht. Uit dien ijver om in elk geval het ministerie. van binneniandsche zaken buiten de zaak te stellen, moet men ook de arrestatie van den heer Pujo verklaren. De heer Pujo is op het regiem van de gewone misdadigers gesteld. Sommigen leggen die arrestatie uit als een soort pressie op Daudet om zich te komen aanmelden, maar dat zou al te kortzichtig zijn. Noch de heer Pujo zou de verblijfplaats van zijn medewerker Daudet kunnen verra den, noch Daudet op die manier zich laten dwingen voor den dag te komen. De algemeene indruk is, dat de regeering zich er al langer hoe dieper inwerkt. Men wacht nu met spanning af, wat de beschuldiging zal zijn, tegen den heer Pujo ingebracht, daar een vage bewering van mo- reele medeplichtigheid aan de klucht van j.l Zaterdag lets in de lucht hangends is, waarop moeilijk een veroordeeling kan plaats hebben. De heeren Daudet en Delest zijn nog steeds onvindbaar. Naar de „Echo de Paris" meldt, heeft Za terdag, na het bekend worden van de bevrij- ding van Daudet, een tot nu toe onbekend ge bleven persoon getracht, ook het ministerie van oorlog op ongeveer dezelfde wijze een poets te bakken. De dienstdoende officier in het ministerie van oorlog werd telefonisch opgeroepen. Hem werd opdracht gegeven de noodige maatrege- len te laten treffen voor het onder de wapens roepen van de lichting van 1925. De spreker gaf voor, uit naam van minister Painleve te spreken. De officier begaf zich echter persoonlijk naar het kabinet van den minister, zoodat het spoedig bleek, dat men met een mystificatie te doen had. Buitenland CHINA. DE BURGEROORLOG IN CHINA. Tegen de Russen. Successen van de combinatie Tsjiang Kai-sjek en Feng-Joe-sjang. Te Sjanghai is een draadloos bericht ont- vangen uit Hankou, gedateerd' van 29 dezer. Het behelst, dat ingevolge het ultimatum, afgekondigd door Tsjiang Kai-sjek en Feng- Joe-sjang de Russische onderdanen die niet verbonden zijn aan het Russische consulaat binnen de 24 uur de stad moeten hebben ver- laten. De verwachting was dat Borodin, de Rus sische adviseur van de regeering te Hankou, dien avond zou vertrekken. Andere berichten melden, dat Feng de troe pen van Tsjang-Tso-lin tot aan de Gele Ri- vier heeft teruggeworpen iangs den spoorweg Hankou-Peking. Tegelijkertijd rukt Tsjiang- Kai-sjek in de richting van Peking op langs den spoorweg Poekou-Tiensin. FRANKRIJK. WAAR IS DAUDET? Volgens de Parijsche bladen is de politie ijverig aan het zoeken naar Leon Daudet, tot dusver zonder eenig gevolg. Allerlei plaatsen, waar men veronderstellen kan, dat hij zich ophoudt, zijn bezocht en zoo wordt ook het buitenverblijf van Daudet's moeder, La Ro che, bij Charge in Touraine, scherp bewaakt. Van Catry, den ontslagen directeur der Santegevangenis, leest men niet meer; hij is blijkbaar geheel van het tooneel verdwenen. Alleen weet l'Oeuvre te melden dat Catry te Clairvaux, waar hij directeur der gevangenis is geweet, in republikeinscbe kringen als zeer koningsgezind bekend stond. Hij onderhield er nauwe betrekkingen met de royalisten en ontving dikwijls pakketten royalistische pro- paganda-lectuur, die hij aan belangstellenden moest doen toekomen. Naar het heet, is de politic Daudet op het spoor. De meest fantastische geruchten over zijn schuilplaats doen de ronde. De arrestatie van Pujo, hoofdredacteur van de Action Franijaise en leider der camelots du roi, wekt weinig commentaar. Hij zelf ontkent niet de daders der mystificatie te kennen. Wegens medeplichtigheid in zake de usurpatie van be voegdheid is hij opgesloten en de onregelma- tigheden bij de telefoonleiding, in het gebouw der Action Fian^aise gevonden, verergeren zijn positie. De politie neemt aan, dat het be- kende telefoongesprek met den directeur der Sante-gevangenis in de Action Frangaise zelf gevoerd is en ziet daarin 'n nieuw bewijs voor een samenspanning tegen de veiligheid van den staat. SPIONNAGE. Te Caen zijn door de politie vijf teeh nische teekenaars van de marinewerf onder verdeniking van spionnage gearresteerd. Vol gens de „Matin" moeten de gearresteerden een Franschman, een Belg, twee Italianen en en Servier zijn. Men vermoedt, dat ook deze zaak verband houdt met de communistische spionnage. ENGELAND. CANADA'S 60STE VERJAARDAG. Van oerwoud tot welvarend land. Dezer dagen begcmnen in geheel Canada de plechtigheden ter herdenking van den 60sten verjaardag van het pact, dat in het jaar 1867 een vereenigde politieke structuur gaf aan de verspreide Britsche kolonien in Noord-Amerika. Want Canada zestig jaar geleden bestond slechts uit een klein aantal staten in het Oos- ten. Waar thans Calgary, Edlmonton en tal- rijke andere welvarende steden liggen, was toen een eindelooze uitgestrektheid woeste boschgrond, bevolkt door wilde dieren. Win- nepeg, thans het centrum van den graanhan- del, bestond toententijd nog slechte uit een paar ruw getimmerde hutten. Vancouver be stond zelfs nog heelemaal niiet. Het geweldige gebied tusschen de Groote Meren en den Pacific was volkomen onont- gonnen. Er waren daar geen spoorwegen, geen steden, geen fabrieken, geen landbouw. De eenige vertegenwoordigers van het b'anke ras bestonden uit eenzame woudloopers, pelsjagers en andere gelukzoekens, die daar met de Indianen een armzalige ruilhandel dreven. Het pact, dat de eenheid bracht, heeft de groote steden in het Oosten geboren doen worden en Canada omhoog gebracht tot een natie, die recht van spreken heeft in de wereld. EEN AFGEWEZEN EISCH De ex-khedive van Egypte ver sus de Engelsche regeering. Het gemengde Engelsch-Turksche scheids- gerecht heeft zichzelf incompetent verklaard voor de behandeling van de zaak van Hilmi pasja, den gewezen khedive van Egypte, te gen de Engelsche regeering, waarbij de khedive van Engeland 3 miljoen pond ster ling eischte. Dit komt er op neer, dat de eisch van de hand gewezen is. BELGIe. DE CIVIELE LIJST VAN KONING ALBERT. Na korte debatten werd door de Belgische Kamer het wetsontwerp aangenomen, om de civiele lijst van koning Albert te verhoogen tot frs. 9.500.000. De commuinsten voerden een hevige oppositie. ZW1TSERLAND. HET PARLEMENT. Een rapport over de economische conferentie. De Zwitsersche tweede kamer aanvaardde eenstemmig een motie, waarbij de regeering uitgenoodigd wordt zoo spoedig mogelijk een rapport uit te brengen over de econo mische volkenbondsconferentie en over de daaruit voortvloeiende gevolgen betreffende de Zwitsersche economische politick tegen- over het buitenland. De voorsteller der motie verklaarde, dat de economische voUcenbondSconferentie de ver- wachtingen verre overtroffen heeft. Te Geneve is voor het eerst een zedeiijke bar- riere opgericht tegen te groote nationalise tische tendenzen op economisch terrein. Minister Schulthess aanvaardde gaarne de uitnoodiging om een rapport uit te bren gen en uitte de hoop, dat de Geneefsche con ferentie bet uitgangspunt worde voor een toenemend bewustzijn der economisch soli- dariteit tusschen de volken en dus voor den bechten duurzamen vrede. ZWITSERLAND EN RUSLAND. Motta's beleid goedgekeurd. De Zwitsersche tweede kamer verwierp met groote meerderheid aflle moties betreffen de het beleid van Motta inzake de Zwit- sersch-Russische betrekikingen. Telef.nr. Admfnlsfratie 3. Telefoonnr. Redacfie 33. Postgiro 37060. Hoofdredacteuri Tj. N. ADEMA* 1 JULI Eerst werd de coimnunistische motie ver- worpen, die de erkenning der jury van de sovjet-regeering verlangt. Daarna volgde eveneens de verwerping van twee moties van tegenstanders van het Berlijnsche compromis tot opheffing van het Worowsky-geschi 1Deze moties, waarvan er en door den senaat was aangenomen, kon- den een uiting van wantrouwen schijnen in de kracht der bestrijding van de bolsjewisti- sche propaganda in Zwitserland en werden daarom eveneens door de tweede kamer met groote meerderheid verworpen. De tweede kamer-debatten eindigden dus met een vol ledige overwinning voor Motta's politick. NOORWEGEN. OVERSTROOM1NGEN. Uit het Oosten en Zuiden van Noorwegen worden buitengewoon ernstige overstroo- mingen gemeld, waardoor een aantal fabrie ken hun bedrijf niet kunnen voortzetten. Het telefonisch verkeer is op verschiilende plaat sen gestoord. In de buurt van Ramkan had- den aardverschuivingen plaats, waardoor 4 arbeiders om't leven zijn gekomen en 7 huizen ingestort zijn ITALle. HET „ITAL1AANSCHE" CORSIKA. Een protest tegen het zenden van z warte troepen naar dat eiland. Naar de Neue Freie Presse uit Rome ver- neemt, heeft de Lavoro d'ltaiia Dinsdag in een hoofdartikel geprotesteerd tegen het zen den van zwarte Fransche troepen naar Cor- si'ka. Dat men in den oorlog zwarte troepen in Europa heeft gehaald was een afschuwe- lijke noodzakelijkheid, maar Corsika is een ftaliaansch land met een Italiaansche bevol- king en mag niet „vernegerd" worden. In Frankrijk zelf moge de Fransche bevolking de verpesting met haar gekleurde onder danen dulden, tegen een dergelijke behande ling van het Italiaansche Corsika moet Italie met kracht optreden. Dat eischt zijn waardig- heid als groote mogendheid, terwij'l het daar- mee tevens een grooten dienst bewijst aan de Europeesche beschaving. OOSTENR1JK. HABSBURGSCHE DROOMERIJEN. Naar men uit Weenen meldt, heeft de mo- narchistische partij aldaar het plan gevormd om met behulp van de Duitsche federalisten een centraal-Europeesch „opperkeizerrijk" onder een Habsburger te vormen, waarin alle Duitsche „republieken" zouden worden opge- nomen. Men noemt dit fraaie plan, dat na- tuurlijk niet het minste uitzicht op verwezen- lijking biedt een nieuwe oplossing voor een democratisch volkskeizerschap. ALBANIe. ZUID-SLAVIE EN ALBANIE. Uit Belgrado wordt gemeld, dat de te Al- banie gearresteerde Zuid-Slavische tolk nog steeds niet in vrijheid is gesteld. Indien hij niet binnen 24 uur uit de hechtenis zal wor den ontslagen zal de Zuid-Slavische regeering vermoedelijk opnieuw stappen ondernemen bij de groote mogendheden. SPANJE. DE ZIEKTE VAN DEN KROONPRINS. Een politieke reis van den koning. Uit Madrid wordt aan het „Berl. Tagebl." gemeld, dat de ziekte van den Spaanschen kroonprins, den prins van Astrurib, zeer ern- stig bldjfit. Koning Alfon® liet, voordat hij zijn reis aanving, zijn zieken zoon, van wien hij zeer veel houdt, ernstig onderzoeken en besloot pas te vertrekken, toen de dokters hem ver- zekerd hadden, dat een noodtottigen afloop niet voor zijn terugkeer te verwachten was. Tenzij zich bijzondere complicaties voor- doen, hopen de doktoren dien prins, die, zoo- als men weet, aan een zeer ernstige bloe- dingszieikte lijdt, nog twee maanden in het leven te houden. De reis van den koning, die ondanks dezen toestand van den zieke ondernomen is, is dan ook geen pleizierreisje, doch heeft een poli- tieken ondergrond, die waarschijniijk ver band houdt met de critieke onderhandelin- gen over het Tangervraagstuk. Het is een publiek geheim, dat de pogingen te Parijs om tot een oplossing van deze kwestie te komen, tot nu toe mislukt zijn. Voor de definitieve oplossing komt de ko ning thans zelf tusschenbeiden. Eerst heeft hij in Parijs een onderhoud en daarna te Londen steun voor een deel der Spaansche eischen gezocht, ten einde na hun inwilli- ging zonder ernstige schade voor het Spaan sche prestige den terugtocht uit de van den vorigen zomer da'teerende diplomatieke aetie te kunnen voorbereiden. Daarnaast heeft de koning waarschijniijk nog famFliezaken te behartigen. LEVENSVRFUGDE Een Duitsch tijdschrift is op de gedachte gekomen een prijsvraag uit te schrijven onder de lezera, over de wijze, waarop ze den Za terdagavond en den Zondag d-oorbrengen. De jury heeft den eersten prijs toegekend ran de wrange ontboezeming van Hermann Sadur.iichker le Berlijn: Mein Wochfnende? Woehencnde?! Dass ich nicht lache, Arbeitslos, Keinen Pfennig in der Tasche, Prolet' Erwache!!! De tweede prijs is toegewezen aan Gertrud Schneider te Stadtlengsfeld. Zii schreef o.a Begin of einde van de week, dat komt op hetzelfde neer, wanneer men nog als beginne ling in het leven staat en op het punt is, dit embryo-stadium van den goeden burger en beambte door het afleggen van een of ander examen te boven te komen. Maar het gevoel, waarmede men op Zaterdagmiddag naar boe- ken grijpt, is toch anders dan op de overige arrre dagen door de week. En niet te vergeten* het tempo. Want het typische gevoel van den Zaterdagavond en den Zondag is: den tijd te hebben. Zoo is het mijn bescheiden weekend- genoegen, in het besef van heerlijk en onbe- perkt den tijd te hebben, op den vloer voor mijn boekenplanken te liggen, languit, met genot het eene boek na het andere te pakken en me in de lectuur te verdiepen. Zoo, een hand onder het hoofd, te midden van een boe- kenschans, het gelezene rustig overdenkend, naar de blauwe rookwolkjes van een extra ge- spaarde goede Zondags-cigaret te turen dat is het „weekend" van een arm dorpsonder- wijzeresje." EEN GEHEIMZ1NN1G DRAMA. Het geheimzinnige drama, dat zich eer- gisteren te Steglitz afspeelde, is thans geheel opgehelderd. Naar men weet, verscheen de 19-jarige Giinther Scheller, tijdens de afwe- zigheid van zijn ouders, die in Zweden ver* toefden, in de ouderlijke woning in gezel- schap van een vriend. Zij verrasten de 16- jarige dochter des huizes, die bezoek had van een koksmaat, een gewezen vriend van Giin ther, Hans Stephan geheeten. Gisterochtend heeft nu Giiuther Scheller, na den ganschen nacht met zijn vriend te hebben gedronken, den koksmaat doodgeschoten en vervolgens zelfmoord gepleegd. Men heeft nu een brief gevonden, dien de vriend van Giinther, een zekere Kranz, heeft geschreven, terwijl zij in den keuken zaten te dTinken. In dezen brief staat: Giinther zal Hans Stephan docdschieten en vervolgens zal ik Giinther, zijn zuster en mijzelf dooden. De revolver, waarmede Giinther Scheller in dronkenschap den moord en den zelf moord heeft gepleegd, behoorde toe aan Kranz. Deze verklaarde aan den rechter van instructie zich de bijzonderheden van het drama niet meer te kunnen herinneren. DE BELGISCHE DIAMANTNIJVERHE1D STOPGEZET. In overeenstemming met de commissie der Belgische juweliersvereeniging, met goedkeu- ring van een algemeene vergadering van de Diamant-club van Antwerpen en den Alge- meenen Diamantbewerkersbond van Belgie is besloten tot algeheele stopzetting der dia- mantnijverheid in geheel Belgie met ingang van Maandiag 11 Juli. Deze maatregel werd getroffen als protest tegen het verwerpen door den Senaat in Zuid-Afrika van het wetsartikel ter beperking der ruwe voort- brengst van de aluviale diamantvelden. Vriendschappelijke onderhandelingen zijn gaande met de Amsterdamsche Juweliersver eeniging, met het doel tot samenwerking te geraken. Een delegatie der Belgische dia- mant-industrie heeft een conferentie aan de A. J. V. voorgesteld, welke een dezer dagen te Amsterdam zal plaats vinden. MUSSOLINI'S ZOON VLIEGT. In H. Tricolore (de driekleur) vertelt Mus solini's zoon Vitltorio, die lid is van de fas cist ische jonge garde, van zijn eerste lucht- reisjes, te Varese oindernomen. „Gisteren", schrijft bij, „beb ik voor het eerst gevlogen met prachtig wieer, in een dicht toestel. Het heeft niet veel indruk op mij gemaakt. Alleen bij het opstijgen was ik erg nieuwsgierig wat ik gevoeleni zou. Ik heb de oogen ge- sloten en even later weer gieopend; toen was ik los van de aarde. Het toestel wiegde zacht- jes in de lucht. Meer indruk heeft een vlucht in een open toestel op mij gemaakt, ik alleen met den grooten vTieger De Bernarda. Dat waren mooie vluchten. Ik hoop als een echit arendsjong de volgende maand ook te kun nen vliegen. Groet de arendsjongen van De Pinedo Vittorio Mussolini." We zouden zoo zejggen: Het venitje is lichtelijk pedant en zich volkomen bewust van zijn kwajongens-gewichtigheid. Het Arendsjong was dat niet de zoon van den grooten Napoleon? Vertoont Vit- toria ook maar in eenig opzicht eenige ge- lijkenis met dien sympathieke zoon? DE MOORD IN DEN TREIN. De moordenaar bekent een nieu we misdaad. Gisteren hebben we melding gemaakt van den moord1 in den sneltrein Cherbourg— Parijs, waarvaji een ofjjcier het slachtoffer is geworden. Wij hebben toen tevens verteld, dat de politie den moordenaar Follaifl, een jongen van een-en-twintig jaar uit Lisieux, begon te verdenken tevens den moord ge* pleegd te hebben op den taxi-chauffeur, die op den weg van Lisieux naar Caen om het leven is gebracht. De politie heeft goed ge- raden. Follain, die te Bernay in het zieken- buis ligt, heeft ook ten opzichte van den moord op den chauffeur een volledige be- kentenis afgelegd. Wij zeiden reeds, dat de moordenaar een-en-twintig jaar oud is. Den moord in den sneltrein heeft hij eergisteren gepleegd, dien op den chauffeur den 16en dezer. Twee moorden dus binnen veertien dagen. Te Lisieux genoot de jongen een uitstelcen- de reputatie. Hij was zeer ijverig en niemandi had er eigenlijk iets op hem aan te merken, ook niet de menschen bij wie hij sedert een jaar in huis woonde, die hem als bun eigen kind behandelden. Men vond hem alleen wat stil en in zichzelf gekeerd. Twee moorden in veertien dagen Binnenland BELANGEN DER JONGE MEISJES. Dinsdag werd te Zeist de 45ste jaarverga- dering gehouden der Ned. Ver. ter Beharti- ging van de Belangen der jonge Meisjes, voorafgegaan door eene begroetingssamen- komst op het landgoed van de presiaente van het hoofdbestuur, mevr. Van Romondt Vis baronnesse Quarles de Quarles. Hierna hield mej. Drost een causerie over de „Ned. Meisjesclubs" welke, hoewel zij misschien veel overeenkomst vertoonen met de padvinderij, daarvan toch in menig punt ver- schillen en op beslist Chr. grondslag staan. De officieele vergadering werd "Dinsdag door mevr. Van Hoogstraten met een bijbef- bespreking geopend. Bij de bestuursverkiezing werden in de drie vacatures gekozenmevr. Rene van Ouwen- allerKool, mevr. De Jong— Zeydner en mevr. Den Dooren en JongBicker Caarten. Een uiteenzetting en bespreking over een mogelijke pensioenregeling, die voor de ar- beidsters zoozeer gewenscht wordt, besloot d« morgenvergadering. Op de middagvergadering waarbij vele be- langstellenden tegenwoordig waren, bracht de 2de secretaresse verslag uit van de jubi- leumsconferentie die ter eere van het 50-jarig bestaan der Int. Ver. te Neuchatel gehouden werd. Hierna bracht-mevr. Van Romondt Vis ver slag uit van de conferentie ter eere van het jubileum der Duitsche Ver., welke conferentie zij te Darmstadt als gast van de Duitsche presidente, de gewezen groot-hertogin van Hessen bijwoonde. Na deze verslagen volgde een lezing van mr. F. M. G. van Walsum over de richting die het werk voor de bescherming van meis jes in Indie zal moeten inslaan. BOND VAN VEEHANDELAREN- In de voortgezette vergadering van den Nederl. Bond van Veehandelaren is na lange discusie besloten, de afdracht door de afdee- lingen aan den Bond te handhaven op 10 per lid Besloten werd de onderlingen transportver-;, zekering (alleen tegen evenementen) op de zelfde wijze voort te zeiten. Lang werd gesproken over een pensioenver- zekering, -.vaarover de heer Grootenboer, wis- kundig adviseur, een beschouwing hield. De vergadering van Woensdag werd bijge- wocnd door de heeren dr. Berger, directeur van het veterinair staatstoezicht en J. Weiti kamp, lid van de Tweede Kamer. De voorzit- ter heette dr. Berger welkom, ook als verte- genwoordiger van den minister en den wnd., directeur van den landbouw. Dr Berger zeide, dat de minister tot zijn leedwezen verhinderd was Einde deze week zult u, aldu? spr., ontvangen de brochure, waarin zijn neergelegd de ervaringen, opge- daan bij een studiereis in het buitenland. De begrooting voor 19271928 werd goedgekeurd. De afdeeling Drenthe verzodht scherpe maatregelen ten aanzien van gevallen van mond- en klauwzeer, met strenge straf tegen nalatigen, maar ook vergoeding voor daaruif voortvloeiende schade. Het hooidbestuur zegi de toe, krachtig in deze richting te zullen werken. Het Friesche voorstel, te streven naar meer samenwerking met buitenlandsche algemeene organisaties werd aangenomen. Professor P A Diepenhorsf, lid van de Eerst? Kamer, sprak over international^ handelsverdragen en het groote belang voor het geheele land van een gezonde handelspo- litiek Op deze rede volgde gedachtenwiese i ling. P Een voorstel van de afdeeling Zuid-Hot- land om inwonenden zoons gelegenheid te geven, voor een zeer geringe contrjbutie lid te worden, werd aangehouden tot dat tot de re- organisatie besloten is De 12e jaarlijksche vergadering zal geh'ott- den worden te Utrecht en vermoedelijk samen- e e aan. r de ders een l de rlsl- joe- het rui- luit ge- oor :erk ou- iico ieer tel- inst uw, en. srd alt. an be- de •n- as 50 m r er, o- in c- n ALKMAARSCHE COURANT. yin iar 50.

Alkmaarsche Courant | 1927 | | pagina 1