Eet nu Biefstuk - DE BENDE VAN - „DE VIER VINGERS" Zeven Dochters NICO VAN VUURE. De BERK0-01927 25 °|0 Kippen en Konijnen. Groote Afslag. JACOB EUIJT, CYCL00N BOB. BETTY BALFOUR. Zaadmarkt No. 50, gea Co: der Sag-age weer op iilfnemende wifie was ;ezorga. Van 24 uur gaf de Harmonie ncordia op een schuit naast het schip een •oncert, aangeboden door de vereeniging .Jmuiden's Bloei. De stemming onder de rei- zigers was buitengewoon opgewekt. Toen om half vier de trossen werden los- gegooid en de muziek het Wilhelmus deed hooren, kwam er aan het gejuich en het wui- ven geen einde, alvorens het schip zich ver- wijderd had. De sleepboot Hector van het Bureau Wijsmuller trok de „Monte Olivia" tot buiten depieren, waar de honderden een laatst vaarwel wuifden. Verscheidene motor- booten, vol familieleden en vrienden, bege- leidden het schip tot in de pieren. De „Monte Olivia" wordt Zondag 28 Au gustus des morgens te IJmuidpn terug ver- wacht. BRANDSTICHTING In verband met een kleinen binnenbrand, die Woensdag plaats had in het speelkaarten- huis, in de Wagenstraat in den Haag, is de eigenaar gisteren door de politie in bewaring gesteld, aaar zware vermoedens tegen hem zijn gerezen, dat hrj den brand opzettelijk heetf veroorazakt. In den winkel lagen ver scheidene rijen kaarten opgestapeld, waarvan de onderste op vijf plaatsen moeten zijn aan- gestoken. Dit was duidelijk te constateeren, omdat het vuur vanzelf gedoofd is en ook af- gebrande lucifers werden nog gevonden. Gistermiddag hebben, naar de N. Rott. meldt, de subst. officier van justitie en de rechtercommissaris eeir'bezoek ter plaatse gebracht. NIET BEL ASTINGP LICHTIG Naar de Telegr. veraeemt heeft een predi- kant, die bezwaar maakte tegen aanslag in jde forensenbelasting der gemeente waar het kerkgebouw zijner gemeente staat, doch waar hit niet woont, van Ged. Staten van Noord-Holland een beschikking ontvangen, waarbij hij van deze belasting wordt vrijge- steld. Ged. Staten waren van oordeel, dat sen predikant geen betrekking vervult, die hem belastingplichtig maakt als forens. DE LOTING NIET IN ORDE. iToen dezer dagen de loting voor de lichting 1928 voor de gemeente Dokkum was geein- digd, Ibeek dat een lotingsbiljet in de bus was achtergebleven. Er was dus een nummer te veel in de bus gedaan. De vaders van enkele ingeschrevenen hebben op grond van deze onregelmatigheid bezwaren tegen de gehou- den loting ingebracht. In verband daarmede heeft de commissaris der Koningin de ge- houden loting ongeldig verklaard en be- paald, dat een geheel nieuwe loting moet worden gehouden. ONDER STROOM. Een knecht van den schilder M. te Hoofd- dorp, die werkzaamheden verrichtte aan een dakgoot, had het ongeluk uit te glijden. Hij gxeep zich in zijn val vast aan een der bij de woning gespannen electrische draden. Op zijn hulpgeroep kwam iemand toesnellen, die met een gei'soleerde tang den draad door- knipte. De knecht klaagde over pijn in de ledematen. Een zijner handen is gedeeltelijk verbrand. Zijn toestand is niet levensgevaar- lijk. VERBETERING VAN DEN VAARWEG OVER HET ALKMAARDER MEER. Behalve de West-Friesche kanaalplannen. hebben Provinciate Staten van Noord-Hol land ook vastgesteld een plan tot verbete- ring van den vaarweg over het Alkmaarder meer, van de Zaan door Tapsloot, Marker- vaart, Stierop en Alkmaardermeer naar het Noordhollandsche Kanaal. Daarvan zijn de kosten geraamd op 80.009, waarvan 1/3 door het Rij'k, 1/3 door de Provincie 1/6 door 'Alkmaar en 1/6 door de Zaanlandsche Ge- meenten bij te dragen. De gemeenteraad van Koog aan de Zaan echter" heeft op een vraag dienaangaande van Ged. Staten op voorstel van B. en W beslo- ten hierin niet bij te dragen, omdat het be lang der gemeente hierbij niet in voldoende mate betrokken wordt geacht VRIJE ARTSENKEUZE TE LEIDEN. Sedert lange jaren wordt de geneeskun- dige dienst voor on- en min-vermogenden te Leiden uitgeoefend door een zestal stadsge- neesheeren, die ieder een wijk bedienen. Zij ontvingen daarvoor 1500 per jaar, terwijl vier dezer artsen tevens het geneeskundig toezicht op de scholen uitoefenen en daarvoor bovendien 1000 per jaar genieten. B. en W overwegen thans, in overleg met den di- recteur van den Geneeskundigen Dienst, een ingrijpende wijziging in het instituut van den kostelooien geneeskundigen dienst, in dien zin, dat zij een gemeentelijk Ziekenfonds willen instellen. Het aantal stadsgeneeshee- ren wordt dan teruggebracht tot vijf en de vaste vergoeding bepaald op 500 per jaar. De artsen zullen dan echter voor elken stads- patient wien een kaart voor kostelooze behan- deling is uitgereikt, per jaar 3.25 ontvan gen, of circa 6 cent per week. De te behan- delen patienten zullen zelf hun arts uit het I vijftal kunnen kiezen. Ook zijn B. en W. voornemens de vier schoolartsen te doen vervangen door een vas- ten schoolarts, die uitsluitend met het toe zicht op de scholen zal worden belast. De thans dienstdoende gemeente-genees- heeren zijn met deze voor te stellen wijzigin- gen niet bijster ingenomen. In vergelijking met de particuliere zieken- fondsen, is de vergoeding h. i. zeer gering te achten, te meer omdat bij deze fondsen geen leden boVen 60 jaar wbraen. aasg&'offlai. Bovendien zal bij invoering van vrije artsen- keuze de behandeling der patienten, die dan voor elken arts over de geheele stad ver- spreid wopen, veel meer tijd vorderen. DE NIEUWBAKKEN EDELMAN. Men schrijft aan de N. Rott. Crt.: Donderdagmorgen is door de recherche der gemeentepolitie te Kerkrade naar Utrecht overgebracht en aldaar ter beschikking ge steld van den commissaris van politie in de 2de afdeeling, zekere J. A. Sch., te Kerkrade wonende, ongehuwd, wiens aanhouding Woensdag telefonisch verzocht was. S. ver- bleef in de ouderlijke woning, hij wordt ver- dacht oder den naar Jonkheer van Lennep in Utrecht en Amsterdam, of in de omgeving dezer steden, diefstallen en oplichtengen te hebben gepleegd. Te Utrecht vertoefde S., die door zijn voorkomen en kleeding weet te im- poneren, in een pension aan dep Weerdsingel. Met medeneming van en portefeuilk met cir ca/100 si S. verdwenen. De politie te Kerk rade nam reeds in de woning van S. een ra- diotoestel in besalg. S. staat hoogst ongun- tig bekend. Ondanks zijn jeugdigen leeftijd, hij is in 1901 geboren, heeft hij reeds jaren in de gevangenis doorgebracht. Wegens diet- stallen vertoefde hij reeds in de tuchtschool. Later schreef hij brieven van het oorlogsfront te Dixmuiden, waar hij als vrijwillig cavale- rist streed in het Belgische leger. Hij ontving zelfs een oorlogs-onderscheiding, doch werd uit den nrilitairen dienst ontslagen, wijl hij te jong was. In znij geboorteplaats en in andere deelen van ons land pleegde hij later ver- schillende diefstallen. Als vrijwilliger bij de Nederlandsche artillerie behaalde hij den graad van sergeant. Wegens gepleegde dief stallen werd hij door den krijgsraad veroor- deeld en zijn ontslag uit den militairen dienst volgde. Nog vernemen we, dat ook de politie fe Breda den pseudo-jonkheer van Lennep zoekt. DE BURGEMEESTER VAN HAAR- LEMMERMEER GEWOND. Woensdagavond omstreeks acht uur is de burgemeester van Haarlemmermeer, mr. A. Slob, bij het z.g.n. aanrijden van een jong paard, op den Nieuweweg te Hoofddorp bij het nemen van een bocht met den wagen ge- kanteld. Een geneesheer constateerde, dat de burgemeester een hersenschudding had be- komen.. Zijn toestand is naar omstandighe- den bevrechgend. DE REIS VAN DE KONINGIN EN DE PRINSES. Uit Oslo vernemen we, dat de Koningin en de Prinses gisteravond te Bygdin in het Waltenberghotel zijn aangekomen. Het gezel- schap heeft een mooien tocht gemaakt en was opgetogen over de prachtige natuur. Zij zul len ongeveer een week in Bygdin blijven en in dien tijd kleine uitstapjes maken. Prins Hendrik is nog niet aangekomen. HISTORISCH GENOOTSCHAP OUD WEST-FRIESLAND De historische hoofdstad van West-Fries- land ontving Woensdag de algemeene verga- dering van het Genootschap in „Het Wapen van Medemblik", onder leiaing van dr. G. C. van Balen Blanken. In zijn openingswoord kon de voorzitter wijzen op den groei der ver eeniging en een werkzaam jaar. Dit bleek ook uit het jaarverslag van den secretaris, den heer K. Ruyterman. De geschiedenis van West-Friesland verkrijgt steeds meer beoefe- naars; onder leiding van rector Roozen wor- den zelfs opgravingen gedaan. Besloten werd o.a. tot het uitgeven van een tweeden letterkundigen bundel. De eerste uitgave is een succes geweest. Tevens zullen andermaal prijsvragen worden uitgeschreven (novellen en schetsen). De heer A. Rogge- veen, oud-burgemeester van Opperdoes, lever- de een keurige bijdrage: „Op uw stoel door West-Friesland." Als plaats voor de volgende jaarvergade- ring werd, naar de Tel. meldt, Schagen aan- gewezen. De talrijke aanwezigen maakten vervol- gens gebruik van de gelegenheid tot bezichti- ging van de Bonifaciuskerk, het weeshuis, het Koggenhuis, het kasteel Radboud en de Zuiderzeewerken, alsmede van de ten raad- huize aanwezige merkwaardige documenten, betrekking hebbende op de geschiedenis van Medemblik. In den namiddag had een opvoering plaats van. een tweetal bekroonde eenacters, n.l. ,,'t Kedo" en ,,'n Vreemde eend in de bait" of: „Vraijen is laijen", in WestFriesch dialect. BRAND IN EEN BIOSCOOP TE SITTARD. Woensdagavond te 8 uur is er te Sittard brand ontstaan in Cinema Palace alhier. Een jongen was op de vliering van de zaal aan het werk met een petroleumlamp. Ver- moedelijk doordat hij mistrapte is hij van on geveer tien meter hoogte door het plafond in de zaal gevallen. Hij werd vrij ernstig ge- wond aan zijn rechterarm. De brandweer van Geleen was spoedig ter plaatse, doch zij kon niet verhinderen, dat het dak en de vliering van het gebouw geheel verbrandden. De films werden behouden. Verzekering dekt de schade. Het gebouw zou juist heden verkocht worden. Vermoedelijik gaat de verkoop niet door. Te Groeoe is Woensdag de timmerfa- briek van den heer P. J. Brugge afgebrand. Eenige brandspuiten uit naburige gemeen- ten moesten bij de bestrijding van het vuur assistentie verleenen. Professor (ale een motorrjjder door de ruiten vliegt): Mi nog een bordje bij. ^Humorist) Ingezonden stukken (Buiten verantwoordelijkheid. van de Re dactie. De opname in deze rubriek bewijs, geenszins dat de 'edactie er mede instemt.) ORGELCONCERTEN. Geachte Redactie! Men „grijpf' zoo dikwijls naar de pen, ge- prikkeld door verontwaardiging; mag ik mij gedreven door dankbaarheid, U enkele regelen vragen? Ik zou zoo graag nog ande- ren het goede gunmen, waarvan ik zelf ge- noot! Als gast in uwe stad had ik een- en ander maal het voorrecht Donderdags den orgel- avond van Jan Zwart bij te wonen in de Groote Kerk. Als dan het laatste stuk ver- klonken is, gaat men stil been; men heeft z'm dubbeltje voor het programtna betaald, niet- waar? Maar graag wil ik nog iets van mijm dankbaarheid over het genotenen uiten. Wat een afwisseling in het duizendstem- mig orgelspel. Dit ,,duizendstemmig" is geen rethorische overdrijving, want er zijn imderdaad qua vierduizend pijpcn in Alkmaars beroerade in- stument! 'Doch het is maar de kwestie, om al die tonen te doen samenstemmen, zoodat het soms is als het klateren van een beek of fon- tein, dan weer als jubelen van hooge vogel- stemmen, soms bij een marche als tromge- roffel, zoodat mijn kleine jongen mij influis- terde: „is daar dan een trommel op het orgel?" Het levendige „Allegro Vivace", ja zelfs het geestige schertsende „Scherzando", worden verheven en als geheiligd in de ge- welven, laat staan het waardig andante en gedragen adagio, en een meesleepende „fam- tasie" als van Cecar Franck. Maar de fantasien over koralen zijn toch wel steeds het meest treffend, Alfa en Omega, eerste en laatste van het programma, tevens het liefste voof het publiek. Daar vindt het dadelijk weerklank, en zingt het door in de harten, al had men het misschien in geen tijden zelf gezongen of persoonlijk beleefd: „Wie maar den goeden God laat zorgen en op Hem hoopt in't bangst gevaar, is bij Hem veilig en geborgen, dan redt Hij god'lijk, wonderbaar. Die op den hoogen God ver- trouwt, heeft zeker op geen zand gebouwd!" En Luthers dappere krijgslied, dat ook voor onzen tijd en alle tijden blijft gelden: „Een vaste burgt is onze God, een toevlucht voor de Zijrnen". Heerlijke muziek, die dat alles ons voor het eerst, of telkens opnieuw, in het hart kan zingen! Wat zou de reden wezen, dat er maar een paar honderd menschem zijn, die gebruik ma ken van deze kostelijke gelegenheid, om hooge en zuivere kunst te hooren? Het edel streven van den belangeloozen kunstenaar zou even goed duizenden kunnen verkwik- ken. Heeft men het zoo druk, dat men een uur niet vrij maken kan? Zeker is het meer traagheid en vergeetachtigheidweinu hier zijit ge herinnerd: Naar wij vernemen nog twee Donderdagen: 25 Augustus en 1 Sep tember gaam de concerten door, en ik wensch velen het verheffende genot toe EEN DANKBARE BEZOEKER. Provinciaal nieuws urr SCHAGEN. De groote boerenplaats, bewoond door den heer Jonk, aan de Nes alhier, is tot den grond afgebrand. De oorzaak wordt toegeschrt- ven aan het omvallen van een petroleumtoe- stel. Verzekering dekt de schade. UIT WIERINGERWAARiD. Ten overstaan van Notaris van der Knaap werd Woensdagavond in het Wieringer Veer- huis van den heer W. Waiboer aan de Van Ewijcksluis publiek gepresenteerd een dub- bele arbeiderswoning, eigendom van de fami- lie A. Keuris Pz. Kooper werd de heer A. Keuris Az. te Anna Paulowna voor de som van 1440 UIT ST. PANCRAS. Bij den heer J. Miessen is een postduif ko- men aanvliegen met een ring om de linker- poot gemerkt N 322 22873. UIT HENSBROEK. Voor de examens handteekenen M. O. cn N. O. M. A. en N. IXa, gehouden te 's-Gra- venhage, slaagde onze plaatsgenoot, de heer P. Kok Dz. Voorwaar een schitterende prestatie. Land- en Tulnbouw. De Landbouwpolitiek in Enge- land. Nu de regeering niet genegen is tot het instellen van beschermende rechten op land- bouwvoortbrengselen, herinnert, naar de Rijkslandbouwconsulent te Londen in „Han delsberichten" meldt, de National Farmers' Union haar aan de beloften, bij haar optre- den gedaan. Zij (de regeering) zou zooveel mogelijk doen om den landbouw weder tot bloei te brengen, mede in het belang van het herstel van het economisch evenwicht in het land. De Union steekt het niet onder stoelen of banken, dat de tegenwoordige regeering de landbouwers diep teleurgesteld heeft. De afdeeling Essex van genoemdie Union heeft weder aangedrongen op een invoerrecht op brouwgerst, een verbod op invoer van meel en van uitvoer van bijproducten der maalde- x\],een invoerverbod op gecortdenseerde on- dermelk, terwijl de aardappel- bacon-invoer zouden moeten worden beperkt tot aanvul- ling van het tekort van eigen productie in verhouding tot de consumptie. Buitenlandsch vleesch en eieren dienen onder de Merchan dise Marks Act te komen en ingevoerdi rood klaverzaad en ingevoerde haver zouden moe ten worden gekeurd. Inmiddels heeft de eerste minister Bald win bij een redevoering in Cornwallis een antwoord gegeven op deze verwijtne. Behal ve de landbouw, lijden vele industrieen aan malaise, b.v. de kolen mijnbouw, terwijl de regeering overigens verschillende zaken voor dien landbouw van belang tot stand bracht. Onder meer werd genoemd dat de Merchan dise Marks Act in overeenstemming met den aard der producten was gewijzigd, terwijl gewezen werd op de sommen, welke worden toegestaan voor wetenschappelijk onderzoek op landbouwgebted. De resultaten van dat onderzoek leidden o.a. tot het invoerverbod op versch vleesch van het continent en het gevolg is, aldus de minister op 23 Juni, dat Engeland thans voor het mond- en klauw- zeer omrafbaar 8 geWSfaen, waaymSe Rtj bedoelde, dat geen smetstof meer werd over gebracht. Of na het opnieuw optreden van ae ziekte sinds 6 Juli jl. de minister dit nog zal kunnen volhouden, mag volgens den rijkslandbouwconsulent betwijfeld worden. De N. F. U. heeft daarna te kennen gege ven, dat zij pet dit antwoord niet tevreden gesteld is. Zij acht het principe, verschilelnde industrieen onder de „safeguarding of In dustries Regulations" te brengen, en deze be- scherming den landbouw te onthouden, abso- luut verkeerd. Dit zou echter nog niet zoo erg zijn, indien dan de landbouw al'thans op andere wijze werd geholpen, wat niet ge- schiedt. De eerste minister heeft indertijd in zijn verkiezingsadres geschreven, dat een ac- tieve politick ten opzichte van den landbouw zou worden ontwikkeld en zonder aarzeling in toepassing gebracht. Van het inlossen van die belofte heeft men tot nu toe niets gemerkt ERVARINGEN MET KLOEKEN. De eigenschap van een goede broedster te zijn is individueel, hoewel het ras en soms ook de leeftijd eenig gewicht in de schaal leggen Zoo zijn, als bekend is, de zware en de mid- dekrassen, benevens haast alle krielen ge- schikt voor het uitbroeden en later voor het leiden der kuikens. Het eere-diploma voor broeden zou mis schien in de allereerste plaats aan de Zijde hoentjes uitgereikt moeten worden, omdat deze diertjes niet alleen klein en licht zijn, maar hun veeren zoo pluimig, dat er steeds een massa warme lucht tusschen hangt, waardoor de verwarming en de ventilatie der eieren beide gebaat zijn. Men heeft daarom zelfs kruisingen ondernomen van andere krielen of kleinraskippen met Zijdehoen, om dat men ondervonden heeft dat zelfs de kost- baarste eieren van fazanten, patrijzen, sier- eendjes enz. aan zulke diertjes met vertrou- wen gegeven kunnen worden. In de eerste plaats gaat er niets boven een kloek van eigen kippen, omdat deze aan de plaatselijke omstandigheden, aan den persoon en de behandeling van haar eigen verzorger ziah volkomen aanpast. Hoe geheel anders is het met een geleenae, gehuurde of pas aange kochte kloek, die bovendien in vele gevallen zoo onpraktisch in ontvangst genomen wordt, dat er heelemaal niets van terecht komt. Bij het transport gaat men soms erg dom te werk. Ik heb wel gezien dat een kloek onver- hoeds van haar nest gelicht en maar even onder den arm genomen werd op de fiets! Thuis aangekomen was daar nog heelemaal niets in gereedheid1 gebracht om haar te ont vangen. Daarom maar even opgesloten in een brandstoffenhok. Nu het nest in der haast zoogenaamd in orde gemaakt, de eieren erin, de kip uit het hok opgevangen met heel wat luidruchtigheid en moeite.En dan verlangt men dat zoo'n dom-behandeld dier maar heel kalm op de eieren zal gaan zitten't Is onbe- grijpelijk hoe somige menschen zoo naif kun nen zijn! Vervoert men de broedsdhe in een broekhok- je, op een paar kunsteieren zittend en heeft men thuis alles vooraf klaar gezet, dus ook het broedihokje met goed aangelegd nest, dan is het honderd tegen een, aat de kip direct gaat zitten of het binnen een half uur zeker doet. Een broedsche moet zitten; zoolang ze staat in het nest deugt het nog niet. Is men nu overtuigd dat ze rustig is, dan pas verruilt men de steenen eieren met de echte broedeieren en dan is de zaak al een goed eind gewonnen. Bij goede en geregelde behandeling gepaard! met uitsluitend voeren van het graan, waaraan ze gewoon was, zal de hen in staat blijven haar ontlasting op te houden tot men haar op vaste uren van de eieren tilt en buiten brengt. Op die manier houdt men de kloek frisch en rood van kam gedurende het geheele broedproces en blijft ze op krachten om haar werk te doen en betrekkelijk weer gauw aan den leg zal gaan. Dan zal ze de eieren ook niet bemorsen. Er zijn voorbeelden dat een kloek, uitge- mergeld door hunger cn door mijten boven dien, dood op haar nest werd gevonden. Daarvoor is dan de verzorger aansprake- Iijk, die zijn plichten omtrent het dier niet na- kwam en, wat het gekste is, bij slot van reke- ning nog boos was op het arme dier als de oorZaak van zijn tegenslag. BURGERLIJKE STAND. ONDERTROUWD: Jacob Oudes en Alida Post. Pieter Kruijt en Cornelia Johanna Lakeman. Derk Houwing en Jacomina Bregtje Burger. GEBOREN: Berendina Harmina, d. van J. Moraal en G. Pilon. Geertje, d. van J. F. de Waal en M. E. M. Blank. Agatha, d. van N. Wester en M. Bek. RADIOFONISCH WEERBERICHT, naar waarnemingen, verricht in den morgen van 19 Augustus. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 764.6 te Toulouse. Laagste barometerstand 750.7 te Yarmouth. Verwachting (geldig tot den avond van 20 Augustus) Matige tot krachtige, later afnemende zui- delijek tot westelijken wind, afnemende be- wolking, weinig of geen regen in het zuid- westen, in het noordoosten nog kans op re- genbuien, later iets warmer. Bioscopen Programmes van Vrijdag 19 Augustus tot en met Donderdag 25 Augustus. Theater Cinema Americain. Hoofdnummer: Russische Hartstocht. Dra- matisch filmwerk. Alkmaarsch Bioscoop Theater. Hoofdnummer Vrijdag, Later dag en Zon dag: De Bende van „De Vier Vingers" Wild West. Hoofdrol: Gyclopn Bob. Hoofdnummer Maandag, Dinsdag, Woens dag en Donderdag: Lev en Dochters. Come- d'ie. Hoofdrollen: Betty Balfour en Truus van Aalten. Victoria Theater. Hoofdnummer: Robin Hood de Vrijbui/er. Fantastisch Heldenspel. - Hoofdrollen: Dofiglas Fairbanks en Wal lace Bury. -r - 70 ct. p. 5 ons, 100 100 45 50 25 40 16 ct. p. ons. - 4 p. LAPPEN 4 p. GEHAKT BAKLAPPEN ROASTBEAF REUZEL METWORST ROOKVLEESCH RUNDVET ROLLADE L. OELDEREIV, KONINGSWEG 44, Alkmaar. Rookvleeschverkoopers genieten groot rabat. Aan hetzelfde adres SLACHT- PAARDEN te koop gevraagd. LAAT 115-117, ALKMAAR. Emaiilewaren, Huishoudelijke Artikelen, Rijwielen, Pfaff Naaimachinas. meer lichteffect op den weg. Is thans ook leverbaar met - BATTERIJ-SCHIJNWERPER en geeft dus ook licht wan- neer het rijwiel stil staat. EISCHT een BERK.0 van Uw Rifwielhandelaar. Vrijdag, Zaterdag en Zondag EEN DER BESTE SENSATIE-FIMS VAN D1TSEIZ0EN EEN WILD-WEST-FILM VAN HET GOEDE SOORT In de hoofdrol: Maandag tot en met Donderdag als hoofdnummer: EEN DER BESTE COMEDIES VAN DE UFA. In de hoofdrol Onze landgenoote TRUUS VAN AALTEN speelde in deze film haar proefrol en verwierf daarna een contract bij de Ufa. 5 w 50 5 80 5 "Importe urs FONGERS GRONINOEN JuNCKERfc Co. ROTTERDAM KESTEIN ROTTERDAM STOKVlS&Zn. - ROTTERDAM A.B.T

Alkmaarsche Courant | 1927 | | pagina 8