TeSegrammen Stacflsnieuws Sport Bioscopen van 23 Augustus 1927, Opgave van Noordhollandsoh Landbouworedlet MOTORRIJDER in HET WATER GESLINGERD. Op den Faresingel te Leiden, juist tegor over de gasfabriek, is gistermiddag een ei stig ongeluk gebeurd. Ongeveer kwart vi twee kwam uit de riehting Spohiastraat t. motorrijder B. in woeste vaart aanrijden. Uit de Mauritsstraat kwam tegelijk een fietser aan, voor wien de motorrijder moest uitwij- ken. Hij moest een scerpen draai nemen, waarbij hij vermoedelijk net stuur kwijt raak- te, met het gevolg, dat de motor met kracht tegen een hek reed, dat langs den waterkant stond. De motor bleef voor het hek staan, maar de bestuurder werd in het water r slingerd. Met veel moeite slaagde men er in, B eenige minuten onder water doorbracht, weer op het droge te brengen. Aanstonds werd door dr. Delbaere van den Eerste-Hulpdienst aldaar kunstmatige ademhaling toegepast. Na drie kwartier was de drenkeling nog niet tot bewustzijn terug- gekeerd, waarna hij naar het Academisch Ziekenhuis werd vervoerd, waar hij na eeni ge oogenblikken overleed. HIJ WILDE MET ZIJN HAND' SCHEPPEN. Een man met een IJsco-karretje schuilde Zaterdagavond te Rijswijk voor den regen onder de markiezen van een cafe aan den Geestbrugweg. Terwijl hij daar stond, kwa- men uit het cafe eenige grondwerkers, een zekere J. R. uit Den Haag, die onder den in vloed van sterken drank verkeerde, wilde zijn vrienden tracteeren en het werk van den JJsco-man overnemen, door zelf de wafels klaar te maken. Hij probeerde met zijn han- den het ijs uit het wagentje te scheppen, het- geen den IJsco-man zoo boos maakte, dat hij met R. handgemeen raakte, Een ware vecht- partij ontstond. Op een gegeven oogenblik greep de IJsco-man den grondwerker aan het been, waardoor deze met een smak op den pond viel en niet meer overeind kon komen Tom de politie, die inmiddels was gewaar- scliuwd, ter plaatse kwam, bleek doktershulp noodzakelijk. R. had een gecompliceerde been- breuk. Dr. N. alhier spalkte het been voor- Ioopig, waarna R., die inmiddels was ont- nuchterd, per politie-auto naar het R.K Zie kenhuis in Den Haag werd vervoerd, waar hij ter verpleging werd opgenomen. HOOG WATER IN FRIESLAND. Uit Heerenveen wordt gemeld: Ofschoon onze plaats niet in het lage ge- deelte van Friesland ligt, hebben de ooeren in deze omgeving ook geweldig veel last van den ongewonen hoogen waterstand in dezer. tijd van het jaar. Het water staat op de wei- landen, zelfs te Oranjewoud. Bouwafckers zijn modder. Door boeren is een gedeelte van het rund- vee al gestald, omdat zelfs op hooggelegen ^weiden het gras stuk getrapt werd en veel gras verloren ging. Het groote Provinciaal stoomgemaal te Tacozijl, met zijn enorme ca- paciteit werkt wel dag en nacht door, maar is niet in staat de groote hoeveelheid water te verwerken, die thans in den boezem geworpen wordt. Volgens berekening is dit gemaal in staat het kwantum water naar zee te loozen, dat de twaalf gemalen in diverse polders in den boezem brengen, maar ook niet meer Doch naast dat dozijn gemalen werken thans ook nog wie weet hoeveel watermolens, windmolens en kleine electrische malens dag ennacht om het polderwater in den boezem te lossen. Daarbij komt nog dat het bijna el- ken dag in Friesland regent en niet weinig ook. Donderdag j.l. zakte het boezemwater zien- deroogen, omdat een stevige bries uit het oos- ten toen meehielp het overtollige water naar de ettelijke zeesluizen te voeren. Onze kalme Compagnonsvaart geleek toen een shel- vlietende beek; het water van bovenaf vloog hier toen door de sluis. Maar de oostenwind hield nog geen etmaal aan, steeds blijft de w;nd nu in den westelijken hoek, wordt het water naar het oosten opgestuwd en is onze vaart weer heel rustig. Blijft de wind westelijk dan is in de eerste dagen nog geen verbetering in deze streken te verwachten. (Uedeeltehik pecorngeerd.) het ongeval met het k. l. m.- VLIEGTUIG. In een interview met den V. D.-corres- pondent te Londen zou de vlieger van Dijk hebben verklaard, dat de benzinetank vlam zou hebben gevat. Waar de directie van de K. L. M. ons verzoekt mede te deelen, is haar daarvan nets bekend. BRAND. GRONIN'GEN, 23 Aug. Hedenmorgen omstreeks half vijf is de behuizing van J. Abbring en bewoond door H. Freij, staan- de aan den Rijksstraatweg te Haren, door onbekende oorzaak tot den grond toe af- gebrand. Ook de inboedel ging geheel verloren De bewoners konden zich, ge- deeltelijk gekleed, redden. Verzekering dekt de schade. DE TOESTAND DER LAND- ARBEIDERS. s-GRAVENHAGE, 23 Aug. De minis ter van arbeid heeft in overleg met zijn ambtgenoot van binnenlandsche zaken en ,anjpouw aan ^en Hlcogen Raad van Ar beid verzocht een onderzoek in te stellen naar den toestand van de landarbeiders en naar middelen welke kunnen worden aangewend om in dien toestandi verbete- ring te brengen. Er zal een bijzondere commissie uit den noogen raad van arbeid worden ingesteld the ter zake aan den raad praeadVies zal 4 uitorengen. het ALG. MIDDENSTANDS- CONGRES TE DEN HAAG. s GRAVENHAGE, 23 Aug. Ter inlei- aing op het driedaagsch Middenstandscon- gres ter gelegenheid van het 25-jarig be- j3n .^en Ned. Middenstandsbond tad heden in den Haagschen dierentuin de ntvangst der deelnemers plaats door het estuur van de's Gravenhaagsche Winke- nersvereeniging. Daarna ving de ATg. Ver- gadering van den Middenstandsbond aan, taarin huishoudelijke zaken werden behan- e d en iaarverslag werd uitgebracht. Op aet programma voor heden staan verder -en autotocht door den Haag en omstreken - vanavond negen uur receptie door het uemeentebestuur in het Kurhaus. T~ KRANSLEGGING. AMSTERDAM, 23 Aug. Op die be- graafplaats Zorgvlied is hedenmorgen door de heeren Gorris en Korf namens den Middenstandsbond een krans gelegd op het graf van den heer J. S. Meuwsen, in leven voorzitter en mede»-oprichter van den Middenstandsbond. Deze kransleg- ging had plaats in tegenwoordigheidl van de heeren Van der Maesen, Welsink, Bak- ker en Van Deene, bestuursledem van de Alg. Winkeliersvereeniging ter herinne- hing aan het feit, dat de Bond 25 jaar bestaat. De feestelijke vergaderingen zul- len, zooals men weet, morgen en Donder dag in den Haag worden gehouden. RADIO-TENTOONSTELLING. AMSTERDAM, 23 Aug. De Neder- landsche Bond van Radio-Handelaren deekt ons mede, dat amateurs en amatieurs- vereenigingen op de door dezen Bond te houden Radio-Tentoonstelling, van 16 tot en met 25 September a.s. in het Paleis voor Volksvlijt te Amsterdam, gratis inzendin- gen kunnen insturen ter opluistering der tentoonstelling. DE VLUCHTEN OVER DEN OCEAAN. KEULEN, 23 Aug. Gemeld wordt, dat de weersomstandigheden op de Atlantische Oceaan gunstig worden. De vlieger Koe- necke is hedenmorgen 10 uur op het vlieg- veld te Keulen aangekomen. AMSTERDAM, 23 Aug. De Britsche vlieger Minchin, die heden met een Fok- kervliegtuig van Dublin naar New-York zou vertrekken, heeft in verband met de slechte weersomstandigheden, zijn vlucht uitgesteld. SACCO EN VANZETTI TERECHT- GESTELD. De ex£cutu had onniiddelUjk na mirfdlernacht plaats. BOSTON, 23 Aug. Onmiddellijk na middernacht heeft de terechtstelling van Madeiros, Sacco en Vanzetti plaats ge- had. De politie had zeer uitgebreide voor- zorgsmaatregelen genomen voor de bewa- king van de gevangenis. Machinegeweren en zoeklichten waren opgesteld om een eventueele poging de gevangenis te be- stormen onmiddeTlijk te kunnen tegengaan. Te negen uur 's avonds (Amerikaarr- sche tijd) werden de drie gevangenen er van in kennis gesteld, dat zij onmiddellijk na middernacht zouden moeten sterven. Op de vraag of zij geestejijken bijstand wenschten, gaven zij een weigerend ant- woord. Sacco werd gisteravond nog door zijn vrouw, Vanzetti door zijn zuster bezocht. Onmiddellijk nadat deze het doodenhuis hadden verlaten, arriveerde de attorney-ge neral Reading. Tegen middernacht was alles voor de executie in gereedlyid gebracht. Te half twaalf waren de getuigen in het doodenhuis gearriveerd en onmiddellijk na midernacht werd mO de terechtstelling een aanvang gemaakt. Twee minuten na middernacht werd al- lereerst Madeiros de doodenkamer binnen- geleid. Zeven minuten later, te 12.09 uur werd hij door den dokter dood verklaard. Daarna had de executie van Sacco plaats. Te elf minuten over twaalf betrad hij de kamer en te 12.19 uur verklaarde de dokter, dat hij overleden was. Een minuut later werd ten slotte Van zetti binnengeleid en te 12.26 uur was ook zijn electrocutie voltrokken. Sacco en Vanzetti schenen in hun lot te berusten. De laatste minuten. BOSTON, 23 Aug. President Fuller, die ook de laatste verzoeken om de terecht stelling alsnog niet te doen doorgaan, af- wees, verklaarde, dat zijn plichten nauw- keurig in de wet zijn voorgeschreven en dat hij om die reden niet kon ingrijpen. Ook de verzoeken van de naaste familie- leden der veroordeelden en van vooraan- staande mannen, mocht hij niet toestaan. Sacco heeft voor zijn laatste schreden naar de doodenkamer afscheidsbrieven geschreven aan zijn moeder, zijn vrouw en kinderen. Op weg naar de doodenkamer riep Sacco, toen hij in de deur was, in het Itali- aansch: „Lang leve de anarchie". Zonder daartoe een uitnoodiging af te wachten nam Sacco kalm in den electrischen stoel plaats. Terwijl hij vastgebonden werd riep hij in gebroken Engelsch: „Vaarwel mijn vrouw, vaarwel mijn kinderen en al mijn vrienden." Even voordat de electrische stroom werd ingeschakeld wendde Sacco zich tot de ge tuigen en riep hen „goedenavond" toe. Na een laatsten uitroep „Vaarwel moeder" ge- schiedde te 12.19 uur zijn electrocutie. De sterkste stroom van 1800 a 2000 Volt werd ingeschakeld en de straf aan Sacco was voltrokken. Nadat het stoffelijk overschot van Sacco was verwijderd, werd onmiddellijk daarop Vanzetti binnengeleid. Ook Vanzetti maakte een zeer rustigen indruk. Voordat hij, zonder daartoe te moe ten worden aangespoord, plaats nam in den electrischen stoel, hield hij een korte toespraak. Bij het betreden van de dooden kamer drukte hij zijn bewakers de hand. Toen hij in den stoel zat, verklaarde hij: Ik ben onschuldig en nooit zal ik erken- nen den misdaad gepleegd te hebben". Toen zijn handen vastgehonden waren sprak hij nog eenige woorden van af- scheid, waarop te 12.26 uur de terecht stelling plaats had. Voor hem werd een stroom van 1400 a 1900 Volt ingescha keld. Ook bij de terechtstelling was geen gees- telijke aanwezig. De lijken van de drie terechtgestelden zullen hedenmorgen aan de familie worden overgegeven. Dooden en gewonden te Boston. BOSTON, 23 Aug. Tegen middernacht had zich een groote menschenmenigte in de nabijheid van de gevangenis verzameld. Op verschillende plaatsen in de stad is het tot ernstige botsingen met de politie geko- men. Twee personen werden gedood en velen werden gewond. Meer dan honderd personen werden gearresteerd. Toen zijn handen vastgebonden waren tot de menigte voor de gevangenis door- drong, werd hiervan in een langdurig zwij-1 £en en met ontbloote fioofden kennis geno men. Tot lang na middernacht bleef het ru- moerig in de stad. Aanvallen op Amerikaansche zakenhuizen in Buenos Ayres. BUENOS AYRES, 23 Aug. Onmididel- lijk na het bekend worden van het bericht, dat de terechtstelling van Sacco en Van zetti had plaats genad, heeft de menigte getracht Amerikaansche zakenhuizen te bestormen. Zij werden met steenen gebom- bardeend. Eerst nadat politieversterking was aangerulct, kon de orde worden her- steld. Protestdemonstfatles. NEW-YORK, 23 Aug. De autoriteiten in de groote steden van de Vereenigde Sta- ten hebben verschillende maatregelen ge nomen in verband met de ten uitvoer leg ging van het vonnis tegen Sacco en Van zetti. Overal worden demonstraties tegen- gegaan. In verschillende steden hebben tab rijke nieuwe arrestaties plaats gehad. De telegraaf- en telefoonkantoren in de groot steden zijn onder toezicht geplaatsf. De regeeringsgebouwen worden streng bewaakt, evenals het Kapitool. Prestdent Coolidge, die zich op reis be- vindt, wordt eveneens streng bewaakt. Na het bekend worden van de terecht stelling van Sacco en Vanzetti heeft te New York op New-York Square een commu- nistische betooging plaats gehad. Politie te paard, versterkt door pantserauto's, ver- spreidde de ogeveer 7000-koppige menig te. Ook eenige ander demonstranten wer den door de politie uiteengejaagd. Het aantal stakers bedraagt niet meer dan 25000 man. De Voorzitter van de Amerikaansche vakbeweging, Green, heeft een protestbrief gezonden aan president Fuller. Betooging te hCnden. LONDEN, 23 Aug. Voor het Bucking ham Palace heeft hedennacht een botsing plaats gehad tusschen de politie en betoo- gers voor Sacco en Vanzetti. De betoogers, die teruggekeerd waren van een meeting in Hyde-park verzamel- den zich in, Oxford-street, vanwaar zij trachtten naar het paleis te marcheeren. De politie hield hen tegen en- de betoo gers werden verspreid. Protesten in Zwitserland. GENeVE, 23 Aug. De demonstraties, die gisteravond ten gunste van Sacco en Van zetti begonnen, duurden den geheelen nacht en hebben tot ernstige ongeregeld- heden aanleiding gegeven, waarbij ook slachtoffers zijn gevallen. Na de eigenlijke demonstraties verdeel- de de menigte zich over de stad. Op verschillende putiten is het daarna tot moeilijkheden gekomen De menigte trachtte eenige bioscopen waar Amerikaansche films gedraaid wer den te bestormen, terwijl andere groepen betoogers zich naar het Amerikaansche consulaat wendden en een dreigende hou- ding aannamen. Er werd met steenen gegooid, doch de po litic bleef den toestand meester. Ook eenige Amerikaansche magazijnen, een reisbureau en gebouwen van Ameri- kanen moesten het ontgelden. Op enkele plaatsen werd personeel van Amerikaain- sche burgers mishandeld. De politie riep de hulp van de brandweer in, die de menigte verspreidde. Bij het postkantoor werd de toestand voor de politie ernstig en zag deze zich ge- noodzaakt, van vuurwapenen gebruik te maken, waarbij een arbeider werd gedood en 25 personen werden gewond. De demonstraties duurden den geheelen nacht en een poging werd gedaan in het Secretariaat-Generaal van den Volkenbond binnen te dringen. Dank zij de nachtbewaking van het pa leis, gelukte het om de menigte buiten het gebouw te houden. De glazen waranda, waarin de zittingen van den Raad worden gehouden, werd met steenen bekogeld. De politie steit een ernstig onderzoek in. Een lijkdienst te Amsterdam. AMSTERDAM, 23 Aug. Door het N. A. S. en het N. S. V. wordt op Zondag- avond a.s. in het Concertgebouw te Am sterdam een lijkdienst georganiseerd voor Sacco en Vanzetti. De relletjes te Amsterdam. AMSTERDAM, 23 Aug. Naar wij ver- nemen zijn de personen die gisteravond bij de relletjes werden verwond en in het Bin- nengasthuis gebracht, reeds alien uit het ziekenhuis ontslagen. MEISJE TE WATER. Hedenmiddag te kwart over twee was de 2-jarige Corrie Ket al spelend in de Singel- gracht gevallen bij het park. De kleine ging kopje onder en werd er door een voorbijganger met een reddingshaak uit gehaald. Het was hoog tijd, want de kleine, die reeds naar het midden van de gracht was gedreven, was reeds bewusteloos Dr. Bruins verleende dadelijk medischc hulp. VRAOEN AAN B. EN W. De heer Van Drunen heeft den Raad ver zocht hem in de gelegenheid te willen stellen, de volgende vragen tot B. en W. te kunnen richten Is het B. en W. bekend, dat bij de tewerk- stelling van arbeiders voor den verbouw der voormalige Cadettenschool, de Arbeidsbeurs door den aannemer is gepasseerd? Zoo ja, kunnen B. en w. den Raad dan mededeelen, waarom dit gebeurde en vinden B. en W. het dan in dat geval, niet op hun weg liggen, om te besluiten, dat voortaan in alle gemeentelijke bestekken wordt voorge schreven, dat het personeel, althans uit de stad zelve, over de Arbeidsbeurs moet wor den aangenomen en ook de hoofden van tak- ken van dienst hun tijdelijk personeel niet anders dan door bemiddeling van de Ar beidsbeurs in dienst mogen nemen? WERK OPGEDRAOEN. Het bouwen van een woon- en winkelhuis aan de Koorstraat voor reketring van de Gebr. Pesser, onder architectuur van den heer D. Sa^I, is opgedragen aan den 3en inschrij- ver, den heer R. Bot, aannemer te Alkmaar. HT STEDELIJK MuzIEKCORPS. - Pr Programma voor het Concert in den Muziektuin, op Woensdag 24 Augvan 8 tot 10 uur. 1. J. P. Sousa. The Thunderer, Marsch. 2. A Leutner. Fest-Ouverture. 3. L. Montagne. Cleopatra. (Valse-Inter- mezzo). 4. P. AndrA Le Printemps. (Ballet en cinq parties). P a u z e. 5. G. Rosey. The Anniversary. Marsch. 6. R. Berger. Amoureuse. (Valse tres lente). 7. C. Puccini. Grande Fantaisie „La Tosca", 8. Finale. LICHTOP! V" Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui- gen te 8.48 uur licht op. Voor rij- en andere voertuigen een half uur later. ALKMAARSCH BIOSCOOP THEATER. Zeven Dochters. Welk een bijzondere kracht de Engelsche actrice Belly Balfour nog steeds voor de film is, wordt in het filmwerk Zeven Dochters op- nieuw bewezen, en de talrijke aanwezigen, die isteravond de eerste vertooning in het A. T. bijwoonden, hebben haar leuke spel, vol van aardige wendingi stelling gevolgd. Als comedienne neemt zij nog steeds een der eerste plaatsen in. Zij is in de film de dochter Mizzi van Mevr. Gyor- kowicks, een dame uit Keckskeniet in Honga- rije, die behalve Mizzi nog zes andere doch ters heeft. Neef Toni moet de familie bezoe- ken maar is pas in 'tgeheim getrouwd en heeft er geen zin in. Zijn vriend graaf Horkay gaat in zijn plaats. Op de heenreis reeds ont- moet hij Mizzi, die zich uitgeeit voor gravin Hohenstein. Dit bekomt haar echter slecht, want daardoor wordt zij opgesloten in een kasteel, waaruit zij slechts door de slimheid van Horkay verlost wordt. Bij de zevendoch- ters-familie spelen zich verder nog tal van aardige avontuurtjes af, die het geheel tot een in dit genre zeer aantrekkelijke film ma ken. Naast Betty Balfour dient vooral Willy Fritsch genoemd, die al even vlot spel geeft als Betty. Samen dragen zij als hoofdperso- nen veel tot het succes bij. De oudste dochter Katinka wordt verdienstelijk vertolkt door e£n der nieuwe krachten. Onze landgenoote Truus van Aalten legde in deze film haar proef af voor de Ufa als e£n der dochters. Haar onbeduidende rol gaf echter geen gele genheid over haar te oordeelen. Een interessant Journaal, benevens een n»- tuuropname en een komische tweeacter gin- gen aan de hoofdfilm vooraf. ATHLETIEK. Bij de Zondag gehouden Kampioens- en Voorwedstrijden Olympiade 1928 te Amster dam, uitgeschreven door de N.-H. A. B. t« Oudkarspel, behaalden de leden der A. .V, „Alkmaar" de volgende prijzen: S. Noom, lste prijs hoogspringen mel aanloop (1.55 M.), met 47 deelnemers, zijnde een lauwertak. H. de Bakker behaalde eveneens een lsten prijs (lauwertak) bij het nummer speerwer- werpen met een worp van 42.67 M. Bij 't speerwerpen waren 30 deelnemers. Ondanks den harden wind, waartegen in moest gegooid worden, is dit nog een goede prestatie. S. Noom behaalde nog met J. Brandenburg (Haarlem) een 3en prijs koppelwedstrijd Af stand 300 M. Ondanks de zware concurrentie kan de A. V. ,',Alkmdar" op een goeden dag terug zien. ST AATSLOTERI J. Hoofdprijzen. Trekking van heden. No. 11959 5000. No. 20616 1000. No. 2510 400. No. 8409 200. Ns. 2115, 2768, 5464, 5496, 5978, 12154 en 16739 100. BURGERLIJKE STAND. GEBOREN: Justina Johanna Hendrika Maria, d. van Johannes Carolus Antonius Maria Munning- hoff en Maria van Western— Ardina Johan na Alida, d. van Pieter Mooij en Cornelia Maria Ardina Laurense. OVERLEDEN: Barendina Maria Coenderman, wed. van Jan Kos, 81 jaar. RADIOFONISCH WEERBERICHT, naar waarnemingen, verricht in den morgen van 23 Augustus. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bildt- Hoogste barometerstand 762.3 te Lacoruna. Laagste barometerstand 744.0 te Andanes en Rost. Verwachting (geldig tot den avond van 24 Augustus) Meest matige westelijke tot zuidelijken wind, betrokken tot zwaar bewolkt, tijdelijk opklarend, later waarschijnlijk weer regen weinig verandering in temperatuur. (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEENINGEN. 6 Nederl 1923 A. 5 1919 BANKdNSTELLlNGEN, KoL Bank Indische Bank Handel Mpu Cert. v. lOOt Rcsc INDUSTR. 0"ND. BINNENL Centr. Suiker Aand. Holl. Kunstzijde Jurgens Gew. Aand. - A. Maekubee Nederl. Kunstziide Philips Glocilampen Nieuwe INDUSTR. OND. BUITENL Anaconda Steel comm. CULTUUR MAATSCH. R V. A. Java Cultuur Cult VorstenL Dito actions Poerworedjo I MIJNBOUW. Redjnne Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Gee HolL Olie Kon. Petr. RUBBERS. Amsterd. Rubber Bandar Rubber Deli Bat Rubber I Hessa Rubber Lampone Sum. Rubber Rotterd Tapanoeli Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gem. Eig. Scbeepvaart Unie Stoomvaart M(j. Nederland Pakctvaart Oude Boot Holl. Stoomboot Niev. Goudriaan Rotterd Lloyd SCHEEPVAART BUITENL. Marine comm. Marine pref. TABAKKEN. Oostkust v Oude Deli Senemhah Deli Batavla AMERIKA. Southern Rails Union Pacifio Wabash i -•fe i f (3 Vorige Koers 101 1C1U/16 2357/, 1853/. 1 S2s;8 1327/, 1191/, 1193/, 134 981/, 95»/, 93 lid/, 3571/, 460 455 751*/, 4151/, 1871* 168 1331* 163 324»/, 210 3485/, 387s/, 243i/, 253 4631/, 222 159 V. 315 157 320 1211/1. 187 V. 190 216 1005/, 65 1251* 1761* 71* 42 2591/, 4735/, 481 5443U 1321/, 188 65"/i5 Koers van heden te pl.ra. 1.30 2811/. 183 1197* 184 93 1)1 3541-5 752 417 3501/, 308 244 252 161 319 188 661/, pl.m. 1.45 2851* 183}.4 183j-4 1 S3-4 1197* 184 111 354.5 748-52 188 170 349-50 3055/, 161 310 154 319 121* 831* HI 176 259 47'-4 482.4 545.6 pl.m. o 1821* 1835/, 98 96 356-7 749 349 3045/, 245 875* 835/, 259 4731* 483 5541* pl.m. 2.15 234 1821/, 951* 749 3491* 245 249% 871/, 83V, 2571* 4801* 544 661* - PROLONGATIE vorfce koers 3J pCt., heden 3| pCt. WISSEI.KOERSEN AMSTERDAM Londen Berljjn Parlja Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo New»York Italic ,'T,' NIET OFFIGIEEL. Vorige koers 12.13 V, 59.39 9.781/, 34.74 48.12 35.15 66.871* 67.- 64.971* 2.497*, Koers op heden 3 uur 12.135*, 59.40 9.781/, 34.74 48.12 35.17 66.85 66.971* 64.95 2.4S»*, H B. C. :,y, 95 137 86 Vi 827/, 87 260 474 546 4531* i 13.60

Alkmaarsche Courant | 1927 | | pagina 3