DAOBLAD VOOR ALKMAAR EN OMSTREKEN. S. KROM. Stoomerf) en Ververij Bu'stewgand No. 47 bit nrntinM BfstaSt Sit 3 Bladen. Honderd dertigste Jaargang. 1928 Deze Conrant wordt ELKBN AVOND, behalve Zon- en Feesfdagen, aitgegeven. Ibonneraentsprijs blj vooruitbetaling per 3 maanden voor Altaaar 2.—. franco door let gebeele Rijk /2.50. Afzonderlljke en bewTjsnommers 5 cents. PRUS DER GEWONE ADVERTENTlfcNi Per regel /0.25, bij groote contracten rabat. Groote letters naar plaatsrnfinfe. Brieven franco aan de N. V, Bock- en Handelsdrukkerij v/b HBRIM (ROSfiR ft fOOIK Voordam C9. Bifs-ekiuri G. tk KRAK. VRIJDAG Telef.nr. Administrate 3. Telefoonnr. Redacile 33. Postgiro 37060. Hoofdiedacteuri Tj. ADEMA. 24 FEBRUARI Uit het Parlemenf Den Haag, 23 Februari 1928. Vandaag en wellicht 00k morgen gedu- rendie de gansche vergadering wordt de aan dacht der Tweede Kamer in beslag gen omen door bet ontwerp tot aanvulling der Wet op de Telegraaf en de Telefoon, strekkende oen tot een regeling te komen in zake de radio- distributie. Dat die regeling onmisbaar is, geeft een jeder toe, het is maar de vraag, hoe men die regeling wenscht. De regeering is van het Standpunt uitgegaan, dat wet zelve zoo mm tnogelijk moet bevatten, maar zooveel moge- lij'k aan de regeering over zal laten ter na- dere regeling. Zij heeft zich er een gedacht, waarbij aan elk der omroepvereenigingen een deei van den beschikbaren tijd wordt afge- staan, maar van de luistervinken een retribu te wordt geheven, waaxuit aan de omroep vereenigingen een tegpmoetkoming in de kos- ten wordt toegekend. De raidodistributie aan Indie is als monopolie toegekend aan Philips, onder gehoudenheid, dat hij zich van al wat binnenlandsche politiek betreft zal onthou- den. Van het half dozijn sprekers, dat zich he denmiddag heeft doen hooren, alvorens mi nister Van der Vegte aan het woord kwam om het voorstel te verdedig-en had niemand yolkomen vrede met de ontworpen regeling. Dat de regeling niet in de wet werd vast- gelegd, vond men over het algemeen wel van- zelfsprekend, omdat een wet zeer lastig tel- kens is te wijzigen, wanneer de omstandiig- heden zulks noodig maken en een uitvoe- ringsmaatregel heel wat minder voeten in de aarde heeft. Maar de heer Van den Bergh (S.D.A.P.) was tegen de handhaving van de neutraliteit en drong aan op veel meer vrijiheid voor de deelnemende omroepvereenigingen. De heer JProogleever Fortuyn (V.B.) achtte de retribu- tie een ongrondwettige belasting, die boven dien verkeerd geheven wordt, omdat niet het rijk, maar de omroepvereenigingen aan de luisteraars denst bewijzen. De heer J. J. C. yan Dijik (A.-R.) had verschillende bezwaren, al was hij het in beginsel met den minister eens, dat de eigenlijke regeling moet worden vastgelegd in een algemeenen bestuursmaat- regel, maar dez moet men weer niet te veel aan den minister overlaten. Ook met de rege ling in zake de radio-uitzending naar Indie had spreker geen vrede: ten onrechte zijn daarbij de christelijke partijen feitelijk uitge- sloten, De heer Snring (R.-K.) drong onder meer aan op een preventief toezicht op de uit le zenden stof. Hij was verder tegenstander van het monopolie van Philips en van een re- tributieheffing. De heer Jotkes (V.D.) was maar zeer matig ingenomen met de door den minister ontworpen regeling. Hij was daar bij een tegenstander van een retributie, welke de klaploopende luisteraars (van „klapluiste- raars" sprak hij, meer aardig dan taalkun- dig juist) toch niet zal kunnen treffen en ten slotte zag hij zooveel bezwaren ontwik- keld tegen de ontworpen regeling, dat hij den minister in gemoeae in overweging gaf het ontwerp terug te nemen en de inge- brachte bezwaren nog eens rustig te overwe- gen. Minister Van der Vegte wilde daarvan evenwel niets weten. Er is een wettelijke re galing drn-gend noodig en de thans voorge- dragene achtte hij praktisch het beste. Ook de verdeeling van den radio-omroep tus schen de verschillende vereenignigen achtte hij zeer aa-nnemclijk, een retributie billijk en't monopolie van Philips, zoolang hij zich aan de voorwaarde houdt niet aan politiek ie doen, zeer aanbevelenswaardig. Na eenige replieken werd dte ver; tot morgen verdaagd. Dan komen aan de beurt en zal, wijl een aantal aapdementen zijn ingediend, de strijd eerst recht heftig worden. Dagelijksch overzicht. DE KABINETSCRISIS IN JOEGO-SLAVIe OPGELOST. Eindelijk is dan de kabinetscrisis opgelost, na weken van vergeefsch pogen der ver schillende partijleiders om door samenwer- img met andere partijen te geraken tot de vorming van een nieuw ministerie. Aan let- terlij-k alien, die daarvoor in aanmerking ^amen verstrekte koning Alexander een op-dracht tot kabinetsformatie. Maar zonder uitzondering kwamen alien met hangende pootjes terug, zoodat ten leste goede raad dour begon te worden. l oen alle candidaten hun opdracht naar den koning hadden geretourneerd met i-n- degnp van den afgetreden premier Woekits- jewits] wien na het uiteenvallen der coa- 11, u ^ew'ndvoeren onmogelijk was ge- I Alexander het riffle opnieuw JUT ,00Pen- En zoo belandde hij ten laatste r Q'e derde maal bij Woekitsjewitsj, die Hfrd° j moed voor de derde maal zijn on- raandehngen met de collega-oartijleiders aanving. Ditmaal is hij klaarblijkelijik gelukkiger ge- weest, dan de voorafgaande malen. Hij is thans geslaagd en heeft een voor- loopig kabinet geformeerd, bestaande uit negen radicalen, vijf democraten, een lid van de Sloweensche Volkspartij en een Mohamme- daan. Algemeen kent men aan bet ministerie goede levenskansen toe. Het staat sterker tegenover de oppositie waartoe ook dit maal de partij van Raditsj behoort dan het vorige en men verwacht, dat de oppositie, gezien de moeilijkheden waarin het land door de onoplosbaarheid der crisis verzeild geraakte, voorloopig een eenigszins kal'mer toon aan zal slaan, nu gebleken is, dat zij zelf niet in staat is om zelf een regeering te formeeren. DE VERKIEZINGEN IN JAPAN. In Japan zijn nieuwe verkiezingen gehou- den. die noodig geworden waren na de ont- binding van het parlement, welke op haar beurt te danken was aan de goedkeuring van een motie in de regeering op 21 Jan. Deze verkiezingen verdienen vooral de aandacht, omdat zij yoor de eerste maal plaats vinden volgens een nieuw kiesstelsel, dat het aantal kiezers verhoogt van 3 tot 12 en een half millioen. Hierdoor werd het mo gelijk, dat de arbeiders als politieke machts- factor aan deze verkiezingen konden deel- nemen. Bij de parlementsontbinding had de con- servatieve reegeringspartij een minderheid van 29 zetels tegenover de voornaamste (liberale) oppositiepartij. De verhouding was 219 leden van de Minseito en 190 van de Seijoekal. De overige 55 zetels waren verdeeld over twee kleine partijen en een handvol onafhankelijken, ter- wijl de arbeiders niet vertegenwoordigd waren. De officieele uitslagen wijzen op een be- langrijke winst van de conservatieven. Zij hebben momenteel 215 zetels weten te ver- overen, dus 25 meer dan in he vorige parle ment. De liberalen zijn van 219 op 212 terug- gevallen, de arbeiders hebben 8 zetels en de overige partijen gezamenlijk 33. Acht uit slagen zijn nog niet bekend, maar men ver wacht, dat zij geen wijziging van beteekenis zullen brengen in bovengenoemde cijfers. Het zal mmiddels duidelijk zijn, dat bij de nieuwe partijgroepeering een coalitieregee- ring moet worden tegemoet gezien. Het is niet waarschijnl'ijk, dat een dier partijen be- reid zal zijn met een meerderheia van slechis enkele stem-men bereid zal zijn de regeerings- verantwoordelijkheid te aanvaardien. VOLKENBOND. DE HONG. W APENS-MOK KE L A RIJ De Volkenbondsraad verzoekt om. uitstel van den verkoop van het oor- logsmateriaal. De secret ar is - generaal- van d-en Volkenbond heeft gister het volgen-dte telegram aan graaf Bethlen, den voorzitter van den Hongaar- schen ministerraad verzondlen: „Ik heb de eer u het vol-ged'e telegram mee te deolen-, dat ik zoo juist van den president van dm Raad heb ontvangen. Verzoeke aan de Hongaarsche regeering te telegra-feeren, dat de Raad een request heeft ontvangen van de regeeringen van Tsjecbo-Slowakije, Roeme- nie en Zuid-Slavie m dat, waar hij- door de pers vernomm heeft, dat de Hongaarsche re geering zal overgaan tot het verkoopen van de voorwerpen, waarop het request betrek- k-ing heeft, het voorzichtig zou zijn, dezeti verkoop op te sehorten, aangezien deze zaak binnenkort door den Raad onderzocht moet worden." De Raad -heeft door di-t telegram nu eens bewezen, dat hij niet temgdfeinst voor het nemen van stappen die noodig zijn om de hem toegbkende bev-o-egdheden uit te oefenen en regeeringen, die blijk geven weinig be-grip te hebben van> dm eerhi-ed, die zij. aan d-en Raad versdiuldiigd zijn, op de vingers te tik- ken. Bethlen verontschuldigt de bon ding der Hongaarsche regeering. Het H. T. A. meldt: Minister-president B-etblm zottd1 aan dm secreta-ris-generaal van -den Volkenbond, Sir Eric Drummond, op diens telegram inzake de quasetie van Sz - Gotthard het vo-lgmde telegrafische ant- woord: De iitth-oud van uw telegram verraste de Hongaarsche regeering. Op grond van pers- berichten, uit officieele bron, was het name- 1-ijk al s-edert verscheidene welccn bekend, dat de bevosgde autoriteiten in den zin van vast- staande voorschriftm, het opgesilagen mate- riaal onbruikbaar z-ouden laten maken en daarna zouden verkoopen, voor het geval, dat de rechtmafige eigenaar niet zou komen op- da-gen. Daar de verkooping op heden- is be- paald m in het bijzijin van de bevoegde auto riteiten van justitie van Sz.-Gothan! volgens te bep^lingec van het staatsspoorweg-regune moet plaats hebben, is het in de gegeven om- standdghedien onmogelijik om den verkoop uit te stelleii DE VEILIGHEIDSCONFE R E NT IE. Geen arbitrageverdragen? De Volkenbondlscommissife voor veiligheid en arbitrage heeft gister de besdiou-wingen geopend over de inteidende nota van Benesj bij de rapporten van Rutgers, Holsti en Po- litis. Door verschillende,staten werd voor-be- houd gemaakt -ten opzichte van de veilighei-i, die reedls door het Volkenbondsp-aot zou wor- dten verzekerd. Narnens Engeland betoogde lord1 Cushm- dun daarentegen, d!at deze veiligheid wel de- gel'ij-k van beteekenis is en evenals de ver- tegenwoordigers van Italie m Japan ver- klaarde hij, dat zijin regeering niet voome mens zijn- zou em wereldlverdrag voor arbi trage en verzoening te onder-teekenen. Frankrijk verklaarde zich daar wel toe be reid. Vervolgens had em u-itvoerige discussie plaats over bet rapport Holsti. DUITSCHLAND. AFPERISING DOOR EEN OFFICIER VAN JUSTITIE? Een o'ficier vani justitie -bij- dte rechtbank te Berlijo-M-oabit -is in zijn functie geschorst, na'diat door een vrouw een fclacht tegen hem is inigediend. Hij zou ziich aan afpersing hebben s-chuldig gemaakt. Bij hu-iszoeking te zijnen huize zou belastend m-a-teriaal in beslag zijn genomen. HET SAARGEBIED. De overeenkomst tusschen Duitschland en Frankrijk inzake het ruilverkeer tusschen het Saargebied en het Dui-tsche tolgebied is gistermiddag onderteekend. ZOEBKOF AFGERANSELD. Mogelijkheid, dat het echtpaar wordt uitgewezen. In verband met het optreden van Alexander Zoebkof, den man van prinses Viktoria van Schaumburg-Lippe, wordt nader gemeld, dat Zoebkof tegen twee uur in den afgeloopen nacht in aangeschoten toestand in gezelschap van twee heeren en een dame een danslokaa! in de Lutherstrasse opzocht. Daar gebruikte hij nog een flinke dosis alcoholische dranken, zoodat hij, toen hij tegen drie uur de inrich- ting wi'ldte verlaten, stomdronken was. In de hall liet hij zich ziin ga-derobe aanreiken, ter- wijl hij zi-cli intusschen met een der danseres- sen onderhield. Toen de 16-jarige chasseur Willy Friedrich hem bij het aantrekken van zijn ]as behulpzaam wilde zijn, viel Zoebkof heftig tegen hem uit en beval hem de hall te verlaten. De jongen antwoordde echter, dat hij zijn post niet mocht verlaten, waama hij door Zoebkof met het bekendc gevolg werd mishandeld. Het aanwezige publiek c ntstak over dit op treden in zulk een veron-twaardiging, dat het Zoebkof te lijf. ging en hem een geducht pak slaag toediende. Zooals op het politiebureau b'-eek, is Zoeb kof niet in het bezit van een geldigen pas, om welke reden hij hedenmiddag op grond van overtreding der pasvoorschriften voor den rechter moest verschijnen. Daarbij werd ge- constateerd, dat Zoebkof, die oorspronkelijk Russisch onderdaan was, na de bolsjewisti- sche revolutie zijn nationaiiteit heeft verloren en toen een z.g. Nansen-pas heeft gekregen, die echter einde December jl. is afgeloopen. Prinses Viktoria, de zuster van den ex-keizer, heeft door haar huweljk met Zoebkof haar Duitsche nationaiiteit verloren. Derhalve be- staat de mogeliikheid, dat het echtpaar uit Duitschland zal worden uigewezen. Of de autoriteiten daartoe in-derdaad zullen over- Wat zal Chevrolet model 1928 ons hreng-en Kennemer Autogarage J. C. POUWELS, Aikmaar. EEN GE-BOREN ZWERVER. Odysseus overtroefd. In het jaar 1854 trok een ongeyeer 14-jari- ge jongen uit een klein stadje in Midden- Duitsohland met een kwartje in de zak de wer-eld in al zwervend-e -kwam hij in Ham burg, waar hij als sdheepsjongen op een schip dlienst nam. Ged-urmide eenige jarm -bezocht hij ver schillende verre landen en kon dus al aardig wat vertelfen. Twintig jaar oud werd hij sotdaat om m-ee te vechtm in de oorlogen van 1864 en 1866. Vervolgens gaf hij weer toe aan zijn verlan- gen naar het nuirne sop, om na en-kele jaren terug te keeren naar het vaderlan-d en dit als militair te helpen in 1870. Thans achterhaal- de h-em bijina het noodlot: hij- werd gewond en geraakte in Fransche gevangenschap. H-er- steld diende hij twaalf jaar in Algiers in het Vreemdeliingentegioen, gedurendC welke jarm hij oOk weer de noodlige verwondingen opliep. Na een-ige jaren vinden wij den ontslagen legionair in Indie terug, werkzaam bij de hou-tvesterij. Ook hier ednter kon hij geen rust vindten. Met een circus trok hij- mee naar Zuid-Afrika. In dm boermoorlo-g streed hij mede aan de zijde der Transvalers, hetgeen hem in Engelsdhe krijgsgevangenschap en vervolgms in Einge-land' brachl In 1903 was hij- weer in Duitschland. Hier trof de inm-id- dels 63 jaar geworden zwerver zijin moeder, die in al deze jarm niets van haar z-oon ge- hoord had, gezond m wel aan. Twee jaar later overieed die 105-jarige vrouw, waama de modeme Odysseus er weer op uittrok. Ge- durende emige maanden woondte de zondter- ling nu in em- hoi nabij Griefen-hagen, van waariut hij groote bedel-to-chten onderna-m, welke er toe bijdroegen, dat zich langzamer- hand allerlei legenden om zijn persoon vorm den. Weldra stond hij in de omgeving bekend ais „Fiirst Greifenbergen", zooals hij zich ock zelf gaarne noemde. Wegens stroopen veroordeeld, besl-oot Ahasverus maar weer zijn heil elders te zoeken. H-ij wandelde naar Rusland. Blijkms zijn papieren is hij hier in verschillende s-teden werkzaam geweest als ziekenverpleger zelfs zou hij zich als zoo- danig hebben aangemeld toen in Siberie de pest uitbra-k! In 1919 keerdle hij over Litauen m Memel naar Duitschland en maakte voor het eerst van- zijn leven gebruik van dm trein, hetgeen hem bijina het leven kostte: bij een botsin-g nabij Koningsbergen werd dfe grijsaard zwaar gewond, zoodat hij langen tijd in het zieken- huis lag. Nauwelijks gemezen, trok hij naar Beieren, waar hij met em 40 jaar jongere vrouw huwde, die hij- nu twee jaar geledten door den dood verloor. Op zijn ouden dag beleefde hij nog, dat hij ■door de justitie over de landsgren-zen werd ge- zet, zoodat deze „Ritter der Landstrasse" weer als vroeger langs velden m wegm trekt Van een „Altersheim" wi'l hij niets weten onder al die oudjes zou hij zich niet op zijn geimak voeten, meent hij gaan, valt op het oogen-blik nog nite te zeg- gen. EEN LEZING MET HiNDERNISSEN. Dr. Van de Velde de Holalndsche schrijver van een D-uitsch werk „Het Volkomen Huw-e- 1-ijik" zou in de groote zaal van de Philhar- monie te Berlijin een lezing houden over „De erofeeeri-ng van het huwelijk". De zaal was stampvol. Het bleek echter, dat dte spreker niet was te verstaan. In de eer ste plaats was zijn stem niet sterk genoeg en bovendien was zij-n u-itspraak van het Duitsch zeer ondluide-lij.k. Het duurde niet lang of het naar uit of het em schand'aa-1 zou worden Tenslotte stelde een der toehoordters voor, een stemming te ho-udten over de vraag of de le- ziing al -dh-n niet zou worden voortgezet. Er bleek em overweldige-nde meerderheid voor de voortzetting te zijn. Desn-iettemin bleef een aantal aanwezig-en, die klaa-rbl-ijkelijk geko- men waren met de -bedoeling de vergadering in dte war te sturen, door-sclireeuwen. Op het fcritieke oogenblik betrad de bekmde psycholoog d'r. Magnus Hirschfeld het po dium en begon met duidelijk hoorbare stem het manuscript van- dr. Van de Velde voor te lezen. De lezing oogstte n-u em stormachtig appla-us. HET WERKPROGRAM DER REGEERING. Laatste moeilijkheden bij de op- stelling. Op de agenda van de Rijfcsdagzitting van gister stond de behandeling van het werk- program der regeering, dat reeds a.s. Maan- dag door den Rijksdag in eerste lezing zou moeten worden behandeld. Bovendien zou de vice-ikanselier dr. Hergt een verklaring namens de regeering afleggen. Noch het een noch het ander is echter ge- beurd. Het bleek, d-at het rijkskabinet het zelf nog niet over het werkprogram eens is kunnen worden. Zaterdag zal het rij-kskabinet nogmaals bijeenkomen en men hoopt, dat de noodige eenstemmigheid dan wel bereikt zal worden, is dit echter -niet het geval, dan zal natuuriij-k van een behandeling op a.s Mjandag in den Rijksdag evenmdn iets komen. FRANKRIJK. HET VERDRAG MET BELGIe. Onderteekend. Het Fransch-Belgische handelsverdrag is gistermiddag in het kabinet van Briand on derteekend. FRANSCHE RE-CHTSPRAAK! Den 17en Jul-i had Mme Stephanie Koyeza, een Poolsche van geboorte en te Parijs woonachtig, haar man tij-dens zijn slaap met spiritus overgoten en hem daarna in brand gestokenAls door een wonder bleef de man gespaard en kreeg meer angst dan bra-ndwonden. van siu r»ee^s Uw Schoonmaakfloedereii to© fe zenden*. WinkelLangestraat 9I> Woensdag is de zaak voor de elfde correc- tionneele rechtbank behandeld. De vrouw was in eerste instantie tot een jaar gevarige- nisstraf veroordeeld. De man nam bet op voor zijn vrouw, wierp een verliefden blik naar haar eh ver klaarde dat hij maar liever wilde vergeten dat zij-n wederhelft hem levend -had willen verbranden. Trouwens, Jul-i is al zoo- lang geleden. Zij-n vrouw is intusschen aller- liefst geworden, zoodat hij niet graag zag dat ze de gevangenis zou ingaan De president, ee-n begrijpend man, ver klaarde dat de brand blijkbaar de vlam der lief-de aangewakkerd had, en hij veroor- deelde de vrouw tot s-lechts twee - maanden voorwaardelijke gevangenisstraf Ov-ergelukkig bood de heer Koyeza zijin echtgen-oote zijn arm bij het verlaten der reeh-tzaal. ENGELAND. DE COM M IS S I E - SI MO N. Wordt de stemming kalmer? Geen proteststaking. Het Executief Comi-te van het Nationale Oo-ngres te Madras heeft bes-loten dte protest- stak-i-ng, die Zondag ter gelegenheid van de aankoms-t der c-omimissie-Simo-n zou plaats hebben, niet te doen doorgaaiL FILMCENSUUR. In het Lagerhuis za-1 Dinsdag een vraag worden gedaan over dte ban op dte film Dawn door de niet-officieele keurings-comm-issie. Het jo-n-ge conservatieve liagerhuislid, Dixey, zal vrage-n om eenbet-ere regeling van de censuu-r en om de commissiie van O'Connor-te vervan- gen door een rijkskeurin-gscommissie. CLEMENOEAU OVER DE FILM VAN MISS CAVELL. Clemenceau, die door een vertegenwoordi- ger- van dte Evening Standard te Parijs werd geinterviewd over zijn m-eeni-ng betreffmde de ban op de film over miss Cavell, zeide geen enkele reden te zi-en, waarcm het vertoon-en van werkelijlce oorlogsfeiten verboden zou moeten worden. Als de vri-endschappelijke be- trekkinigen tusschen de mo-gendheden van diien aard waren, dht ze door' een dsrgelijke film geraakt zoudten kunnen worden, dan is zulk een vriendschap ook ni-at erg betrouw- baa-r. POLEN. WEDEROM OPLICHTERIJ. Volgens de ,,Glas Prawdy" is in Poleri w-ederom een militaire oplichterij ontdekt. De centrale van de over het g-eh-eele land ver- spreide organisatie zou te Kieke gevestigd zijn. Tot dusver zijn reeds 200 person-en ge arresteerd. JOEGO-SLAVIe. DE KABINETSCRISIS. Een zakenkabinet onder Voekitsjewitsj. Na-dat ook Marinkowitsj voor de opdracht om een kabinet te vormeri heeft moeten bed-an- ken, heeft de koning Voekitsjewitsj,' den mi nister-president uit het afgetreden kabinet, met dte vorming van een zakenmiinisterie be- last. De omderhandefeigen hierto-e hebben tot overeenstemming tusschen de radicalen, de- mo-cr-aten, de Sloweensche volkspartij en de Muzelmannen geleid. Voekitsjewitsj wordt weer minister-presi dent, Mari-nkowitsj buitanlandsche zaken. Ge duremde zijn- ziekte zal Sjoemen-kowitsj het departement 1-eiden. Generaal Adjitsj za-1 mi nister van oortog zijn. Het verschiil m-et het vorige kabinet is, dat thans ook Davidowitsj, de leidter der democra ten, tot de aa-nhangers dter regeering kan worden gerekend. Deze zal thans met 214 van de 315 stemmen over een groote meerdter- heid bes-chikken. De partijen van Raditsj en Prebitsjewiitsj zullen het ni-e-uwe kabinet op dezdfde onverbidd-elijike wijze bestrijden als te voren. BEDELAARS TE SOFIA GEWEERD. De po-litie te Sofia heeft zich met het stads- bestuur vereenigd- in een a-ctie tegen de bede- larij op den open-baren-weg. Meer dlan 200 beroepsbedtelaars zij-n over de grens gezet of in weririnrichtingen opgesloten. Meer dan vijftig bedelaa-rs, die niet tot werken in staa* wa-ren, zijn in een teh-u-is opgenomen. In dt sfa-aten van Sofia zal e-een bedelarii meet worden gcduld. t nnihlloV wiHtirl niti rriPiHliillH'iinr A/l,p.n rio.»-\ ---- V-i-CWI..

Alkmaarsche Courant | 1928 | | pagina 1