8 Alfi^TiHD1MSGHE BEFHI CREDIETEN DEPOSITO'S EFFECTEN Opgave van HJoordhollandsch Landbonwcredlel. Tslegr^sfiinen COMTROLEEREN VAN BALAN3EM. Het Accounfantskanfoor van S. i. A. KEESOM STEEMENBRUC - TEL. 852. f Gebleten Is flat 27 passaglers aan boord ■waren, een veel te groot aantal voor een der- ^•lijke kleine boot. Twaalf lijken zijn reeds oorgen. Oe kapitein is in hechtenis genomen. 1 DE ROMEINSCHE KWESTIE. Een pauselijke orde voor den U kroonprins. Naar aan de Bermania uit Milaan wordt igemeld, heeft de Itailiaansche kroonprins vol- gens een hericht aan die Corriere del la S era in opdracht van den paus het grootkruis van de orde van het H. Graf ontvangen. Dit is de eerste rnaal sedert 1870 dat een llid der Italiaansche koninklijke familie een tauselijk onderscheidingsteeken ontvangt. JAPAN. IDE' COMMUNIST!SCHE SAMEN- A ZWERING. Een verklaring van den premier d In verband met de zaak der communisten heeft Tanaka, de premier, een verklaring ge- publiceerd, waarin hij het land waarschuwi op zijn hoede te zijn tegen de schadelijke bui- tenlandsche denkbeelden en leerstellingen en de kapitalisten en adel aanmaant hun uiterste best te doen den arbeid en het kapitaal tot elkaar te brengen en de sociale samenwer- king te bevorderen. Afsc/ieiding van Korea het doel. 1 Medegedeeld wordt, dat de Japansche com- miunistische organisatie, die onder leiding stond van den ambtenaar van de Communis- tische Internationale Sen Katajama, een communistische omwenteling in Korea wilde verwekken om Korea van japan af te schei- den. Het feit, dat de Japansche communisten door Moskou gesteund worden, is reeds ko men vast te staan. Het ministerie van binnenlandsche zaken heeft zes Russen, onder wie eenige journalis- ten, uit Japan gezet. Verder is de Russische onderdaan Soeratow, die de communistische Internationale in Japan vertegenwoordigt, jearresteerd. In het Japansche parlement heeft de leider Ber arbeidersfractie verklaard, dat zij met Be communisten niets te doen wenscht te heb ben en trouw blijft aan de regeering. JOEGO-SLAVIe. MACEDONISCHE EN ALBAANSCHE ACT IE TEGEN ZUID-SLAVIe? De Zuid-Slavische bladen publiceeren nieu we alarmeerende berichten over voorbereidin- gen, die door Macedonische komitadsji's en Albaansche kozakken voor een aanval op Zuid-Slavisch grondgebied zouden worden getroffen. Volgens de Politika zou reeds een aanslag zijn gepleegd op de spoorlijn Uus- kuupMitrovitza. Enkele bekende Macedoni sche leiders zouden, aldus dit blad, in Alba- nie zijn aangekomen, om aldaar een offensief voor te bereiden. In Macedonie rekent men er op, dat de in Zuid-Slavie gevestigde Albaan sche grensstammen, die eenige honderddui- zenden sterk zijn, hun actie zullen onder- .^eatnen. x RUSLAND. DE DU1TSCHE INGENIEURS. Naar Moskou overgebracht. Naar uit Moskou wordt gemeld, zijn de gearresteerde Duitsche ingenieurs aldaar aangekomen. Hun komst was streng geheim gehouden. De wagon, waarin zij zich be- vonden, werd onmiddiellijk na aankomet door ien afdeeling Gepoe-troepen omringd; de in- jenieurs werden daarop in auto's naar de Wangenis overgebracht. AMERIKA. DE KU KLUX KLAN. Bezwarende getuigenissen in een proces. In een proces tegen de Ku Klux Klan voor de rechtbank te Pittsburg maakten verschei- dene getuigen gewag van gevalllen van ter- rorisme, dat in bepaalde streken heerscht als gevolg van het optreden der Ku Klux Klan. Een getuige verklaarde onder eede, dat hij acht mannen had zien verbranden op een brandstapel. Anderen verklaarden dat de Ku Klux Klan nachtelijke tochten had ge- organiseerd tot het in brand steken en bom- bardeeren van kerken en het vermoorden van tegenstanders. KORTE BERICHTEN. In de nabijheid van Lodz is een groote brand uitgebroken, tengevolge waarvan 16 woningen in de asch zijn gelegd; 29 gezin- nen zijn dakloos. Naar uit Czentochau (Polen) gemeld wordt, is daar in de buurt tijdens een der Paaschdagen een ernstig ongeval gebeurd Springstoffen, welke men tot ontploffing wilae brengen, vatten op een ontijdig oogen- blik vlam; tal van personen werden gedood en zwaar gewond. G-ister heerschte in de badplaats Le- camp aan het Kanaal groote opwinding; 3 panters en een luipaard waren n.l. losgebrn- ken. Onmiddellijk werd een jacht georgani- seerd, doch voor de dieren konden worden neergelegd, werd een 13-jarig meisje aange- vallen en zwaar gewond. Naar uit Mexico-City wordt gemeld, is in een der voorsteden een 20-tal personen gearresteerd, o. w. 7 vrouwen, beschuldigd van het verspreiden van opruiende ge- schriften. Inbrekers slopen Maandagavond het hius van Sir Henry Deterdling binnen, waar zij drie broches stolen, elk tcr waarde van 2001 pond sterling 2400). Kort voor den diefstal had de Fransche dienstbode van lady Diterding juweelen ter waarde van verschei- dene duizenden ponden in de brandkast on- geborgen. PpeviMcIasI raioisw© BERGEN. Wij herinneren nog even aan de uitvoe- ring van het „Vereenigd Tooneel", morgen- avond in „D« Rustende Jager". Gespeeld wordt „Wij zijn geen kinderen meer", een stuk, waarvan het eerste bedrijf in 1913 speelt en de twee laatste bedrijven in den tegeniwoordigen tijd. Op meestetlijke wijze wordt hierin uitge- beeld, dat men op middelbaren leeftijd nog wel eens kan verlangen naar datgene, wat in de jeugd bezielide,'doch, dlat men als men daar naar grijpt, tot de condusie moet ko- men, dat men niet vergeefsch de meerdere levensjaren Felt. In Parijs en Amsterdam was dit stuk, waarin een 14-tal artisten van het Vereenigd Tooneel optreden, het succes van het selzoen. Laat men in Bergen toonen te waardee- ren, dat het de Berger Kunstkring gelu'kte, dit mooie stuk in Bergen te brengen. OUDKARSPEL. De Noordhollandsche federatie van veree- ningen voor ziekenihuisverpleging heeft zich met een circulaire tot alle gemeentebesturen gericht met verzoek of in hunne gemeente een vereeniging als zoodanig bestaat of in wording is. De federatie heeft die gegevens noodig voor het voeren van een opgezet krachtig propagandaplan. Woensdagmorgen geraakte op de hout- werf alhier een bespannen houtwagen van d;e brug af te water. De vcerman wist er tijdig af te springen en paarden en rijtuig lcwamen ongedeerd weer op het droge, zoo- dat dit ongeval best afgeloopen is. WINKEL. De heer J. Koster, burgemeester, is be- noemd tot voorzitter van de Groentevereeni- ging „Winkel" en aan hem is voorloopig het financieel beheer opgedragen. EGMOND AAN ZEE. Op uitnoodiging van het bestuur der V. V. V. alhier werd in de zaal van het hotel „Wel- gelegen" een bijeenkomst gehouden, waarin als spreker optrad de heer dr. Willems, arts te Zandvoort-Bad, over het onderwerp „De reddingsbrigades aan de Noordzeekust." Hoewel de opkomst bevredigend mocht heeten, was het opmerkelijk, dat enkele der grootste exploitanten van bad-, verhuur- of pensionbedrijven schitterden door afwezig- heid. De heer v. Eenennaam l.eette als voorzitter van V., V. V. alien welkom, inzonderheid den heer Willems, die zich zoo bereidwillig en be- langeloos beschikbaar gesteld had, alsmede de vertegenwoordigers der Zandvoorter en Wijk-aan-Zecer Reddingsbrigades. Van het gemeentebestuur toonde een der wethouders (hoeveel niet-lia van V. V. V.) door zijn aan- wezigheid belang te stellen in het onderwerp, terwijl de burgemeester wegens uitstedigheid verhinderd was. Dr. Willems zette uitvoerig uiteen op welke wijze een reddingsbrigade nuttig voor de ge- meenschap kan zijn, zoowel in den winter bij eventueele strandingen en hulp aan gewon- den e.d. als in den zomer, wanneer een spie- gelgladde zee juist zoo verraderlijk is. Tus- schen een reddingsbrigade en de Noord-Zuid- hollandsche Reddingsmaatschappij kan een uitstekende samenwerking tot stand gebrachi worden. Een brigade draagt onmiskenbaar bij tot den bloei van een badplaats en spr. vond het een sympathiek idee, dat de V. V. V. dit toonde begrepen te hebben en thans als het ware aanstuurde op de vorming van een R. B Het verloop der Zandvoortsche beweging voor een R. B. toonde, dat ook daar niet direct alles met voortvarendheid was aangepakt en niet dadelijk de boel voor elkaar was. Thans was dit wel het geval en de ervaring leerde meteen de eischen kennen, waaraan een goede R. B. moet voldoen, zoowel wat de regeling der interne aangelegenheden als het mate- riaal betreft. Dit bleek nogal heel wat te zijn, maar men kan bescneidener beginnen. De gemeentebesturen dienden in te zien, dat het om eigen bestwil in de lijn lag zoo'n R. B. financieel te steunen, zooals ook Zandvoort eh Wijlc aan Zee. Aan de brigade dienen verbonden te wor den cursussen in kunstmatige ademhaling, kennis van het menschelijk lichaam, kennls van strand en zee, enz. Wie lid wordt, be- schouwe dat niet als een aardigheidje, er moet hard gewerkt worden. Doch dan volgt vanzelf het pleizier van in tijd van n'ood de handen op doelmatige wijze uit den mouw te kunnen steken. Een reeks lantaarnplaatjes diende als her- haling en bevestiging van het gesprokene. waarna dr. Willems de vraag onder de oogen zag: Wat is voor een kern van een brigade in een kleinere badplaats het eerst noodige? Behalve het onmisbare enthousiasme bleek de lijst niet zoo bijzonder groot en practisch wel uitvoerbaar te zijn. Aangezien zich in de zaal iemand bevond, die zich reeds bij een redding verdienstelijk gemaakt had, hoopte spr. dat deze de heer de Mol een stuwkracht wilde zijn om tot de oprichting van eea Eg- mondzeeer-Reddingsbrigade te komen. Onder app!aus_verklaarde de heer de Mol zich daar- foe here id en na korten tijd waren door den voorzitter van V V V. een tiental namen van verkende en een !9 van steunende leden op- geteekend Dr. Willems maakte daarover zijn compli ment en hoopte, dat deze kern mettertijd zou uitgroeien tot een flink corps. Behalve de heer re Mol werden tot leden van het voorloopig bestuur aangewezen de heeren P. Schotsma, J. v. d. Plas Mz., G. Snoeks en J. Pronk. De vertegenwoordigers der Wijk aan Zeeer- Reddingsbrigade boden hun felicitaties aan, waarbij zij zich refereerden aan de wenschen van dr. Willems en voegden daarbij als stof- felijk hulde een cadeau in den vorm van het eerste zwemvest. Vervolgens werden als toegift een serie wondermooie opnamen van strand en zee vertoond, met schitterende lichteffecten en wolkenvormen, waarvan men wel onder den indruk moest komen. De secretaris-penningmeester van V. V. V., de heer Bosschaart, bedankte in hartelijke be- woordingen dr. Willems voor de moeite, die deze zich getroost had om een juiste voorstel- ling te geven van een reddingsbrigade. Spr. was ervan overtuigd, dat de aanwezige een geheel andere hadden medegebracht. De Wijk-aan-Zeeers konden ervan overtuigd zijn, dat hun vriendelijk geschenk ten voile ge- waardeerd werd. Spr. wees erop, dat het be stuur der V. V. V. al geruimen tijd haar ge- dachten in de richting van reddingsmateriaal had laten gaan en daarom ook op de begroo- ting voor 1928 een desbetreffende post had uitgetrokken. Doordat echter het gemeentebe stuur zijn subsidie aan V. V. V. niet in die mate verhoogd had, als waarop men gehoopt had, moest op dergelijke posten allereerst be- zuinigd worden. Niettemin meende spr. wel gerust te kunnen verklaren, dat de V. V. V. ook'haar steentje zal bijdragen om de jonge brigade op de been te helpen. Doch tevens hoopte spr., dat de nieuwe vereeniging de vrijmoedigheid zou hebben om zich tot het ge meentebestuur te wenden met de boodschap: „Hier staan wij nu voor U. Gij ziet, wij leven- Help ons nu!" En dat de reddingsbrigade dan in tweede instantie veroveren zou, wat de V. V. V. in eerste instantie tevcrceefs ooogde machtin te worden Met een fellcltafle aan den heer de Mol en een gelukwensch aan Egmond aan Zee met deze nuttige nieuwe instelling beeindigde de heer Bosschaart zijn herhaaldelijk door ap- plaus onderbroken slotwoord. Als toegift werd na een korte pauze door den heer v. Eenennaam een reeks lantaam- platen van Egmond uit andere en nieuwere tijden vertoond, vergezeld van een onderhou- dende explicatie, hetgeen met groote belang- steling zoowel door de aanwezige i ngezete- nen als de gasten uit Zandvoort en Wijk aan Zee gevolgd werd. URSEM. (Maart). Geboren Petrus Josephus, z. van Th. J. Koning en A. Mooij. Cathaxina Marga- retha, d. van L. Kaandorp en M. Kager. Theodorus Joseph, z. van A. Groot en A. Ko- nen Helena, d. van H. Ringelberg en C. J. v. d. Doom. Gerbrand, z. van J. F. Koelemeij en A. Kreuger. Anna Agatha, d. van P. Pate ren N. Kuijper. EIERVEILING. SCHAGEN, 12 Apr! 1928. Op de heden gehouden eierveiling waren in tctaal 87418 stuks kippeneieren aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt waren: Bruine 5.20 5.80; Witte 4.90—/ 5.10—/ 5.40; 14427 stuks eendeieren 4.905; 42 stuks kalkoeneileren 9.709.90 en 51 Kievitseieren 8. RADIOFO'NISCH WEERBERICHT, naar waarnemingen, verricht in den morgen van 12 Arpil. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste bai'ometerstand 774.1 te Stensele. Laagste barometerstand 744.4 te Isafjord. Verwachting (geldig tot den avond van 13 April) Zwakke 'veranderlijke wind in het zuiden, in het noorden zwakke tot matige oostelijke tot noordoostelijken wind, nevelig tot zwaar bewolkt of betrokken, waarschijnlijk nog eeni ge regen, iets kouder. LANQESTRAAT geschiedde vlot. Het weer was goed eh de vliegers hadden goeden moed de vlucht over den Atlantischen Oceaan in ongeveer 36 uur te volbrengen. Eenige Iersche mi- litaire vliegtuigen begeleidden de „Bre- men" bij de vlucht over Ierland. Pessimisme te New York NEW YORK, 12 April, 't Bericht van het vertrek van de „Bremen" werd hier vroeg in den nacht ontvangen. De bladen konden het bericht reeds hedenmorgen vroeg brengen, zoodat het vertrek spoedig overal bekend was. In verband met de slechte weersgesteld- heid boven den Oceaan is men te New- York eenigszins pessimistisch gestemd om- trent het slagen van den tocht. Intusschen zullen de noodige maatregelen genomen worden om de Duitsche vliegers te ont vangen. GESLAAGD. Op het examen ter verkrijging van het di ploma van melkeontroleur, afgenomen te Hcorn, op 11 April, aan het Rijkszuivelcon- suientschap, is geslaagd de heer P. Bak- kum Jr., alhier. PAARD OP HOL. Hedenmiddag omstreeks 12 uur sloeg plotseling op de Bierkade een paard, gespan- nen voor een jachtwagentje, op hoi. De be- stuurder, die, teneinde het dier tot staan te brengen, uit den wagen sprong, kwam te valeln en kreeg de wielen van de kar over zich heen. Even verder werd het paard door een voorbijganger tot stilstand gebracht. De bestuurder bleek geen ernstig letsel te heb ben bekomen, slechts zijn hand had hij be- zeerd. WHAT PRICE GLORY. 1 Vanaf Vrijdag a.s. wordt in de Cinema Americain de groote Amerikaansche film „Nooit meer Oorlog" vertoond, een film die overal in den lande grooten opgang gemaakt heeft. Wij laten hieronder eenige bizonderheden volgen over., dit Foxproduct, waarin Victor Mac Laglen en Dolores del Rio de hoofdrol- ien vervullen. Oorlog is de wreede achtergrond van de film, die als hoofdinhoud de geschieden's van twee medeminnaars brengt, die zoowei in Peking, de Philippijnen, als aan m Fransche front, in hetzelfde geval verkeeren en strijden om het meisje. Wij zien den loggen, plompen Kapitein Flagg, die vooral door zijn massale fio-uu. de sympathie der vrouwen heeft, maar "die wanneer de luchtige, cynische Luiteani Quirt, op de proppen komt, op den achter' grond verdwijnt en het onderspit moet del ven. De oorlogsmachine heeft hun krachten en energie ontwikkeld, maar de strijd van bei der geest en sensualiteit is voor het pikante Fransche herbergierskind, de temperament voile, zwartoogige Charmaine (Dolores del Rio). Het is geen nobele strijd, die liefdesstrijd Het is er een van ruwheid en realisme D« meeste sympathie geniet onwillekeurig de wilde, harde Flagg. Men voelt, dat er ach ter die ruwe borst, die getatueerd is met na men van schoonen uit alle landen warm hart klopt. En doch is het de glimlachende, knappt Luitenant Quirt, die met zijn goocheltoertjes en kaartenkunstjes het meisje wint. Met einde is niet, zooals we dat van de Ameri. kaansche film gewend zijn. Ze krijgen el kaar niet!!! Zoo is het immers meestal ook in het werkelijke leven! De oorlogsscenes zijn van verbluffende realiteit; geen effectbejag, geen close-ups om de heldhaftigen een extra oogenblik voor de lens te gunnen. Het is een groot beeld van hopelooze verwarring, vervuiling en ellende Men heeft echter alles trachten te vermij- den om er een kijkspel van te maken. He' geheel is gebleven binnen de grenzen van hei mogelijke van het actueel gebeurde. Een teer moment!als MacLaglen, be- dekt met modder en zweet, de tanden op elkaar klemt, met trillende lippen! Hij tracht te doorgronden, waarom het Moederszoontje daar dood aan zijn voeten ligt dat oogenblik doet ons zien, dat dit ruwe, wreede beroepssoldaat ook een hart een ziel heeft Na een van de groote gevechten krijgt de kalme intellectueele Luitenant Moore een aanval van waanzin. Hij dreigt zijn jongens uit de loopgraven te halen en zegt, dat z? voor nobeler dingen bestemd zijn, dan on zich te laten kapot te schieten! Hij roeptme verwrongen gezicht, met schorre stem: „What Price Glory"Vervloekte Glory!! van 12 April 1928. OedeelteLtjk gecorrigeerd.) EERSTE KAMER. 's GRAVENHAGE, 12 April. Voortge- zet wordt de algemeene beschouwing voor de Staatsbegrooting. Prof, van Embden zette zijn rede voort en betoogde, dat neutraliteit in de toekomst niet mogelijk is. Spr. meent, dat een weermacht altijd door oorlog aantrekt en een wedren in aanvailen ontketent. Dr. W i b a u 1 betoogde, dat de bedoe- ling van Geneve is, de diferentieele rech- ten, waar zij bestaan te verlagen dat in- voerinug daarvan in de landen, waar zij niet bestaan, in strijd is met de geest van Geneve. CHR. HIST. UNIE. AMSTERDAM, 12 April. De jaarver- gadering van de Chr. Historische Unie, is heden hier ter stede gehouden, onder voor- zitterschap van mr. J. Schokking. PARKER GILBER BIJ -MUSSOLINI. BERLIJN, 12 April. Naar uit Rome gemeld wordt, heeft Mussolini gisteren den agent-generaal voor de schadevergoe- dingsbetalingen Parker Gilbert ontvan gen. Ook de minister van financien Graal Volpi was bij het onderhoud aanwezig. GEEN TALIAANSCH-TURKSCH VERDRAG? ROME, 12 April. In bevoegde kringen is niets bekend omtrent een politick ver- drag tusschen Turkije en Italie. DE DUITSCHE OCEAANVLUCHT. De „Bremenvertrokken. DUBLIN, 12 April. De Duitsche vlie gers zijn hedenmorgen te 5.28 uur met de „Bremen" van het vliegveild Baldonnel opgestegen voor de vlucht over den Atlan tischen Oceaan in Westelijke richting. De kust gepasseerd. DUBLIN, 12 April. Uit Galway word: gemeld, dat het Duitsche vliegtuig „Bre~ men" te 7.05 uur hedenmorgen over de Costelloe-baai vloog. Het vliegtuig vloog an Noord-Westelijke richting Het uit- zicht was zeer slecht. Het weer op New Foundland. LONDEN, 12 April. Uit St. Johns (New Foundland) wordt gemeld, dat het weer daar thans zeer goed is Er waait een Westelijke wind, doch de weervoorspel- lingen doen een krachtigen Oostelijke wind, gepaard gaande met regen, ver- wachten. Het vertrek. DUBLIN, 12 April. Reeds gisteravond stond het zoo goed als vast, dat de „Bre- men" hedenmorgen zou starten. Fengroo. aantal personen had zLh hedenmorgen voeg naar hel vliegveld Baldonnel bege- ven om bij het veitrek aanwezig te zijn. Onder hen bevonden zich de president van de Iersche Republiek Cosgrave, de Duit sche consul te Dublin, versdhillende leden der Iersche regeering en een groot aantal militaire autoriteiten. Om vijf uur ongeveer was alles voor het vertrek gereed. Koehl, de leider van de vlucht, wordt vergezeld door den Duit schen vlieger von Huhnenfeld en den commandant van het Iersche militaire vliegcorps Fitzmauriee. Laatstgenoemde heeft de plaats ingenomen van Splindler, die naar Duitschland teruggekeerd isf Oe start van de „Bremen" te 5.28 uur STAATSLEENINGEN. c Yorige Koers 88 213 289 107 103 pl.m pl.m. pl.m. pl.m. 1.30 .1.45 2. 2.15 1 I 1 13t-f - Stockholm Oslo New-York (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van Heden ie 5 1919 BANK-JNSTELLINGEN. Kol. Bank Indische Bank Handel Mpij Cert. v. 1000 INDUSTR. OND. bTnNENL. Centr. Suiker Aand. Holl. Kunstzijde Jurgens Gew. Aand. A M B. Maekubee Nederl. Kunstzijde Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL. Anaconda Steel comm. Zweedsche Lucifers SUIKER MAATSCH. H. V. A. Java Cultuur Cult. Vorstenl. Dito actions Poerworedjo MIJNBQUW. Redjang Lebong j PETROLEUM. Dordtsche Petr. Gee. Holl. Olie Kon. Petr. RUBBERS. Amsterd. Rubber Bandar Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Lampong Sum. Rubber Rotterd. Tapanoeli Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart it Gem. Eig. Scheepvaart Unie Stoomvaart Mij. Nederland Paketvaart Oude Boot Holl. Stoomboot Niev. Goudriaan Rotterd. Llyod SCHEEPVAART BUITENL. Marine comm Marine pref. TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMERIKA. Southern Rails Union Pacific Wabash lOD/z 2701/4 1843/s 180 180 480y2 6571/2 660 1383/4 7741/2 1901/4 170 1233/4 312% 190 337% 234% 159 1713/4 329V4 149' 1311/2 211 112 21972 13% 78 74% 211 126 391/4 2171/2 4511/2 4861-4 640 1477s 76% 270 1843/4 184% 1791/2 1793/4 1793/4 2051/2 200|.7| MM 87 289 290 290 101% IO41/2 IO43/4 181 -I/, 181-3 183 180|-2 478 478-82 479-81 476|-£C 657 656-7-1 655-61/2 652-4 659 6591/2 654-7 138 1491/2 775-7 775-7 190% 172 336J-7 337-% 236 233-6 2353/4 235i/4-7 155-9 145-52 172 174 320 323 147 147 147 128 126-9 129 205 2104-12 113 113 221 2Ui-f 41? 218 21972 217J-9 218V. 448 446-7 447 445Vi 487 487-8 648 647-8 649-50 646|-8 193 81% Exdividend. PROLONGATIE vorige k rs 3f pCt., heden 3%j pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen .4.1 Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen NIET OFFICIEEL. Italie Vorige koers 12-11% 59.34 9.77 34.66 47.82 34.921/j 66.571/2 66.671/2 66.321/2 2.48 i/g 13.10 Koers op heden 3 uur 12.11% 59.32 9.763/4 34.65 47.81 34.90 66.55 66.627a 66.321/2 2.48 13.10

Alkmaarsche Courant | 1928 | | pagina 2