StaEfsssieiswss Sport DE ALLERBESTE ADVERTENTIE IS PERSOONLIJKE RECOMMARDATIE, A A ADVERTEERT IN OE A A ALKMAARSCHE C 0 U R ANT. AA^A^AAAAAi^AAAAAA A A 4^ drag a 934.64 jto het res'erVeTOtws te sror- jten, zoodat dit loads nu een bedrag aanwijst ivan 5444.74. Tot bestuurslid werd met 30 van de 43 (Btcmmen de heer j. Speets gekozen. Het aftredend lid, de beer Jb. Kaan Kz jverd met 30 stemmen als lid van den Raad yan Toezicht berkozen. In de plaats van den beer Speets werd ge- Skozen de heer Daan Kaan. Bij acclamatie werd goedgevonden, dat de twee oudste leden van den Raad van Toe zicht tevens plaatsvervangend bestuurslid zullen zijn. Hierna volgde verslag van de algemeene vergadering, uitgebracht door den heer P. J. -yisscher. Op voorstel van den heer Jb. Kaan werd :de heer Visscher weer als afgevaardigde aan- gewezen. Tot leden tot het nazien der rekening wer- den gekozen de heeren N. Koppes, P. Vis- ser Az. en J. N. J. Zeemanplaatsvervangers de heeren P. Saal en C. Schenk. De rekening gal de volgende belangrijke bedragen: Ontvangen spaargelden tot een bedrag van 235165.97ontvangen in loo pende rekening 508187.02, ontvangen rente van voorschotten 973.66; in loopende reke ning van leden 9094.86; van de Centrale Bank (gewoon depot) 1608.60; jaardeposi- to's 1562.58; van coupons 360; uitgege- ven aan spaargelden (terugbetaald) een be drag van 217917.71termijndeposito 550; voorschotten 10550, uitgaven in loo pende rekening 542292.57; betaalde rente aan spaargelden 9067.27; termijndeposito If 1496 81; in loopende rekening aan leden 580.87. De balans sloot in eindbedrag op f 363.460.71. Hierna sloot de voorzitter de vergadering. In een vergadering van Bestuur en Raad Van Toezicht na de algemeene vergadering gehouden werd de heer H. K. Koster tot di- recteur benoemd. HCX)RN. HET AANSTAAND ORGELOONCERT VAN PROF. SCHWEITZER. Het comite van voorbereiding verzoekt ons mede te deelen, dat het, om teleurstelling te voorkomen, van groot belang is de toegangs- kaarten tot het concert tijdig te bestellen. De kaarten zijn ook per post te bestellen bij ds. N. Zwiep te Hoom (giro-nummer 1129901). Giften ten bate van het liefdewerk ,van Prof. Schweitzer worden gaarne in ont- rangst genomen door ds. H. v. Lunzen te tioorn (giro 26655). CASTRICUM. In het tijdsverloop van een week is het jhans den tweeden onderwijzer, die al eenigen Jjd de akte l.o. gehaald heeft en alhier woont, gelukt een benoeming te krijgen. Thans is de leer W. de Nijs benoemd aan de r.k. jongens- ichool te Akersloot. De benoemde genoot zijn opleiding aan de Rijkskweekschool te Alk- <naar. Zondag werd in de lokalen van de Frobelschool de jaarlijksche tentoonstelling gehouden, van het werk van de kleine kleuters tijdens het afgeloopen jaar gemaakt, alsmede van de handwerken van de meisjes van de R.K. Meisjesschool. In de keurig versierde zaal waren de ver schillende voorwerpen smaakvol en klasge- wijze gerangsgchikt. We zagen o.a. mooi Vlechtwerk, heel aardig bewerkte klei als kof- fiemolentjes, wekkertjes, pijpjes, bloempotjes, mz. Ook was er heel mooi vouwwerk als wagentjes, poppenkamertjes en dergelijken. Het bezoek was groot, want elke ouder wilde het werk zien van zijn kroost. Van de hoogste klassen der meisjesscholen zagen wij kunstig hand- en breiwerk, te veel om op te noemen. Kortom de tentoonstelling heeft wel doen zien, dat en aan de Frdbel school en op de meisjesschool het onder- richt geheel bij is en op moderne en degelij- ken voet is geschoeid. BERGEN. „KUNST NA ARBEID." Baron von Haberniks; Blijspel in drie bedrijven. Voor een tot in de uiterste hoeken bezette zaal gaf Kunst na Arbeid gisteravond in „De Rustende Jager" de laatste dona- teursuitvoering en laten wij er direct aan toevoegen, dat dit gezelschap met de opvoering van „Baron von Ha- berniks" de kroon op zijn tooneelwerk van dit winterseizoen heeft gezct. Heeft K. N. A. dit seizoen in Bergen veel aan populariteit gewonnen, de opvoering van gisteravond heeft daar zeker met het minst toe bijgedra- gen. Baron von Haberniks is een van die Duit- sche blijspelen, die vol zijn van klucht en ko- niiek. waardoor de inhoud niet gemakkelijk is weer te geven. 't Is een aaneenschakeling van geestige situaties en komis~he verwik- kebngen. De lach was niet van de lucht. Zoader overdrijving kan gezegd worden, dat de K. N. A.-ers zich gisterenavond van hun besten kant hebben laten zien; er werd zeer geanimeerd spel geleverd. De grootste verdienste van deze opvoering was wel deze, dat het spel met de, voor een dergelijke klucht, gewensChte vlotheid ver- Itep. De heer de Haan maakte van zijn rol als fabrikant Schulze een origineele vertolking; de hem zoo bijzonder eigen wijze benutte hij haridig de in het stuk gelanceerde geestighe- den, vooral in zijn samenspel met den heer Schoen was hij amusant. Deze laatste had- den we graag wat meer-bluffer gezien. We vonden hem af en toe te alledaagsch. Voorts verdienf bijzondere vermelding de heer Smeets, als de exentrieke Oom Theo, jammer, dat hier en daar een en ander in het gelach iteloor ging. De heer de Groot was als de Baron von Haberniks wel wat vervelend al viel zijn duidelijk spreken op. Van de dames noemen we mej. Annie Krul, ook zij spreekt duidelijk verstaanbaar; haar spel was vrij en vlot. Mevr. de Haan—Gort- mans was een gehaaide typist, soms wel wat te. Haar spel sloeg bijzonder in. Sober spel gaven te zien mevr. Portegies en mej. Nel Ivangh. De heer Timmer was een correcte livrei- knecht. De toonedaankleed-ng van Leo Bak- ker verdient een woord van lof. Kapwerk en costumeering van den Hoomschen grimeur, den heer Ridderikhof waren in orde. Het talrijke publiek toonde zich zeer enthousiast en was gul met appiaus en open doekjes. De muziek van den heer Kroon was pea en net oai onaer lerarng van jan otten verliep zeer geanimeerd. Gistermorgen werd de melkboer Bakker aan de Breelaan door den motorrijder Apel- doom uit Egmondbinnen, die op dat mo ment geen voldoende aandacht aan den weg schonk, zoodanig aangereden, dat zijn rijwiel werd vernield en hij zelf in het Oranje-Hotel werd binnengebracht. Spoedig bleek echter, dait hij geen uitwendig letsel had bekomen, al kalagde hij wel over inwendige pijn. De leden van de afdeeling Bergen der S. D. A. P. wonen Dinsdagavond collectief het 1 Mei feest in Alkmaar bij en vertrekken des avonds na afloop per extra autobus weer naar Bergen. Zaterdagavond overleed alhier de heer A. J. Bonda, secretaris van de Winkeliersver- eeniging, na een ogesteldheid van eenige we- ken, in den leeftijd van 53 jaar. Wie den heer Bonda vol actie op de St. Ni- colaas-tentoonstelling van de Winkeliersver- eeniging heeft gade geslagen, zal zich moei- lijk hebben kunnen voorstellen, dat deze man er thans reeds niet meer zou zijn. De heer Bonda behoorde tot een van de eersten, die zich, toen Bergen als badplaats bekend begon te worden, zich aldaar vestigde als boekhandelaar en mede als boekhouder van de melkfabriek „Wilhelmina". De heer Bonda nam al spoedig de leiding van het tooneel-dilettantisme ter plaatse en het is zeker mede zijn verdienste, dat dit di- lettantisme alhier op een perl is gekomen, dat het de vergelijking met dat van andere plaatsen schitterend kan doorstaan. Al nam de heer Bonda de laatste jaren geen actief deel meer aan het dilettantentoo- neel, toch zijn wij er zeker van, dat de zich op dit gebied alhier bewegende vereenigin- gen hem zullen blijven gedenken, als de man die voor deze kunst een groote liefde heeft getoond. SINT PANCRAS. De afdeeling St. Pancras van den Bond voor Staatspensionneering hield op Vrijdag 27 April een ledenvergadering ten lokale van den heer Gerritsen alhier. De voorzitter, de heer J. van Kampen, opende de vergadering en sprak de hoop uit, dat, niettegenstaande de opkomst der leden niet groot was, de besprekmgen goede vruch- ten mochten dragen. Na goedkeuring der notulen en't verslag der laatste propaganda-tooneelwedstrijd, las de secretaris, de heer R. Zeegers, het jaar- verslag, waruit wij nu kunnen aanstippen, dat de afdeeling met 8 leden vooruitging. De voorzitter deelde mede, dat de heer J. Boskamp eervol ontslag als bode had aan- gevraagd, hetwelk bij acclamatie werd ver- leend. De secretaris nam op zich deze werk- zaambeden te verrichten. Uit het verslag van den penningmeester bleek, dat de totaal-inkomsten van het afge loopen jaar bedroegen 251.54 en de uitga ven totaal 238.07 H, zoodat het saldo be- droeg 13.46K. De heeren C. Vos en R. Zeegers, als com- missie benoemd, vonden alle bescheiden voi- komen in orde, waarna de penningmeester, de heer J. Boskamp, dank werd gebracht voor zijn accuraat beheer, waarbij de voorzit ter echter nog opmerkte dat de pas ontvangen contributie hier nog bijkomt ten bedrage van 66.75, zoodat thans in kas is een bedrag van 80.21%. Hierna kwam aan de orde de bespreking van den beschrijvingsbrief voor de algemeene jaarvergadering van den Bond, welke wordt gehouden te Groningen. Hoewel de voorzitter het van belang achtte dat deze afdeeling hierbij vertcgenwoordigd was, was men algemeen van oordeel, dat de kosten van een reis naar dezen uithoek des lands te hoog zouden loopen. Na eenige discussie werd besloten het be- noemen van een afgevaardigde nog even aan te houden en af te wachten of een afgevaar digde voor de geheele federatie niet voldoen de zou kunnen zijn. Ten einde over dit punt te beslissen zal nog nader een vergadering kunnen worden gehouden, waarbij dan de beschrijvingsbrief nog nader aan de orde kan worden gesteld. De rondvraag leverde, op enkele huishou- delijke besprekingen na, geen bizonderheden, waarna de voorzitter, met dank aan de leden voor hunne opkomst, de vergadering sloot. UITREIKING EINDDIPLOMA's HANDELSAVONDSCHOOL. Vrijdag 27 April had de uitreiking van de einddiploma's der Handelsavondschool plaats. Aan deze plechtigheid werd luister bijge- zet door de aanwezigheid van den Burge- meester, van den Voorzitter der Commissie van Toezicht op het M. O., den heer Bos- scher en van de heeren Arntz, Scheffel en de Raat als vertegenwoordigers van de Ka mer van Koophandel. Verder waren aanwe- zig de Directeur en leeraren der school. De Voorzitter der vergadering de heer Bosscher begon met een woord van welkom tot den Burgemeester, wiens tegenwoordig- heid blijk gaf van de belangstelling van het gemeentebestuur in het handelsavondonder- wijs. Hij sprak de hoop uit, dat de Handels avondschool zich bij voortduring in die be langstelling mocht verheugen. Daarna ver- zocht de heer Bosscher den Directeur den jongelui den uitslag van het examen mede te deelen en de diploma's uit te reiken. De Directeur verblijdde daarop de achttien aanwezige candidaten met de heugelijke tij- ding dat zij alien geslaagd waren. Hij zeide, dat het zijn gewoonte niet was, om leerlin gen al te gauw te prijzen, maar dat hij nu toch niet wilde nalaten, hun een compliment te maken voor hetgeen ze gepresteerd had- den. Door velen werd kranig werk geleverd, en als men bedenkt met welke moeilijkheden leerlingen van een avondschool te kampen hebben, dan mag hier gerust wel een woord van lof gesproken worden. Ik hoop echter, aldus zeide de Directeur vervolgens, dat jullie dit diploma niet zult beschouwen als het einde van je studie, maar integendeel als een grondslag waarop je nu verder zelf moet voortbouwen. Voor een groot deel heb je het zelf in je macht, je een mooie positie in de maatschappij te verwerven, maar aangezien de maatschappij wel behoef- te heeft aan uitstekende, en niet aan halve krachten, zul je daartoe al je energie moeten aanwendeij. Ik zal# jullie eens een voorbeeld aanhalen van wat men met fiverlge studie kan verwerven. Een paar dagen geleden ontving de Directeur der Handelsschool een aanvraag van de Koninkl. Nederl. Stoom- bootmaatschappij om een intelligente leerhng van zijn school, na gedaan eindexamen 1928, op zijn maatschappij opmerkzaam te maken. Deze aanvraag geschiedde naar aanleiding van het optreaen van een oud-leerling der Handelsschool die, na ongeveer 1V? jaar ten kantore dezer maatschappij te Amsterdam te hebben gewerkt, nu uitgezonden werd naar Panama, met uitstekende voortuitzichten. De ze oud-leerling was zeer zeker geen domme jongen, maar wanneer hij niet na zijn eind- diploma Handelsschool behaald te hebben, voortdurend had gestudeerd, dan zou hij zeker niet dit resultaat bereikt hebben. Er zijn er onder jullie verschillende, wier vermogens niet minder zijn dan die van den betrokken jongeling, en ik ben overtuigd, dat ook door jullie goede posities kunnen worden veroverd. Na aldus de leerlingen te hebben foege- sproken, richtte de Directeur nog even het woord tot den Burgemeester om hem hulde te brengen en dank te zeggen voor zijn aan wezigheid. Hij zeide, dat het later voor de leerlingen zoo'n aardige herinnering zou zijn, dat het Hoofd der Gemeente tegenwoor- dig geweest was bij de uitreiking hunner diploma's. Ook zeide de directeur, het zeer op prijs te stellen, dat de heeren vertegen woordigers van de Kamer van Koophandel en de Commissie van Toezicht op het M. O. wederom hunne belangstelling getoond had- den. De heer Bosscher sprak daarna de jonge lui toe. Hij wenschte bun van harte geluk met het behaalde resultaat, en hoopte, dat de energie die zij tot nog toe betoond had- den, niet verslappen zou na het verlaten der school, maar dat zij integendeel die energie zouden handhaven door verder te studeeren. Ook de Burgemeester feliciteerde de candi daten. Hij sloot zich volkomen aan bij de door den heer Bosscher en den Directeur ge- dane opwekking om verder te studeeren. Wanneer men, aldus betoogde de Burge meester, aan verschillende menschen, die in het leven een goede carriere gemaakt hebben, eens vraagt, waaraan zij dat te danken heb ben, dan zal ongetwijfeld blijken, dat hun eigen energie en werkrkacht daar steeds de hoofdoorzaak van geweest zijn. De Burgemeester richtte nog eenige, van waardeering getuigende woorden tot het per- soneel der school. Ook de Voorzitter van de Kamer van Koophandel, de heer Arntz, sprak woorden van gelijke strekking. Ten slotte dankte een der leerlingen in een keurig speechje Directeuren en Leeraren (en niet minder ook de eenige leerares, mej. van der Leinde) voor het onderwijs, dat hij en zijn klassegen-ooten van hen hadden ont vangen. Een alleraardigste verrassing van de zijde der leerlingen was het einde van het offici- eele gedeelte van dezen avond. De namen der geslaagde leeriingen zijn: J. Alferink, A. G. van Apeldoorn, P. Bak ker, J. Brauneck, Annie Dane, J. Dijkman, Annie Friedt, Gerda Geerding, Hilly van den Hof, J. Kaptein, J. Kramer, Maria Kuijt, Geertje Molenaar, P. Portegijs, Gre- tha Scharlewi, Th. Sluijter, K. VIug en G. Winkel. VOETBAL. Alcmaria-V ictrixStormvogels 2 Het talrijke publiek heeft gisteren genoten van een buitengewoon spannenden wadstrijd, een beker-ontmoeting, die van minstens even groote beteekenis was als een competitie- wedstrijd. Alcmaria was geheel volledig. Stormvo gels had twee invallers voor Thijssen en Koster. Alcmaria heeft uitstekend gespeeld en de ze 2—1 overwinning was ten voile verdiend en gaf de verhouding zeer goed weer. Stormvogels speelde voor de rust met wind meer en behaalde al spoedig een 1—0 voorsprong door een minder goed opstellen en eenige weifeling in de Alcmaria-verdedi- ging. Onze stadgenooten werden daardoor voor de taak gesteld minstens twee doelpun ten te moeten maken om in de volgende ron- cje te komen, want bij gelijk spel wint de be- zoekende club. De Alkmaarsche voorhoede speelde een bijzonder aantrekkelijk spel en wanneer de uitnemende IJmuider back Karel Haak niet gewerkt had voor twee, waren voor de rust al stellig Alcmaria-doelpunten niet uitgebleven. Elfring, Homan, Reitsma, Mulders en Bos werkten zich telkenmalc weer snel naar't Stormvogelsdoel, doch tot scoren kwam het nog niet. De achterhoede gaf de Stormvogels weinig kans meer en de middenlinie was beter dan bij tal van vorige gelegenheden. Tot rust bleef het 01. Na de pauze speelde Alcmaria een zeer enthousiast en aantrekkelijk spel. Prachtige aanvallen werden telkenmale ondernomen, en eindelijk gelukte het rioman met een prachtig verraderlijk schot gelijk te maken. De strijd werd nu nog spannender. Alcmaria hield er aan vast. Stormvogels wilde niet verliezen, maar de Alkmaarsche voorhoede kwam steeds weer terug. Hoe Haak ook werkte hij kon niet beletten, dat Mulders 8 minuten voor tijd een through-pass van Reitsma benutte en Alcmaria's tweede goal scoorde. Stormvogels trachtte nog met man en macht gelijk te maken. Ook Haak ging naar voren, doch 't bleef 21 en wel- verdiend bereikte Alcmaria de 4e ronde. Het geheele Alcmaria elftal heeft uitste kend gespeeld. Bij Stormvogels vielen vooral op: Haak, Oldenburg en Snoeks. De eerste verdedigde uitstekend, doch soms geschiedde dit wel een beetje al te stevig. De scheids- rechter vond echter geen aanleiding tot in- grijpen. Zijn leiding had wel wat strenger kunnen zijn. Z. A. C.—Feijenoord 0—2; Ajax—Veloci- tas 2—0. V. O. C.Velox 41. Wanneer V. 0. C nu nog in Velsen wint staan alle drie clubs weer gelijk en kan opnieuw begonnen wor den. B. V. V.—Helmond 3—1. Helder—T. O. G. 21. Hermes D. V. S.—Unitas 5—1. West-FrisiaK. F. C. 12. Beker. BloemendaalFortuna 32 HET EENIGE BEZWAAR DAARTEGEN IS DAT RECONIMANDATIE ZOO HEEL ERG LANGZAAM WERKT. RECONIMANDATIE, DIE GEHOLPEN WORDT DOOR GOEDE ADVERTENTIES, WERKT TIENMAAL VLUGGER. Hilversum—Eendracht 8—1 VeloxH. B. S. 110 E. D. W.-W. F. C. 0-6 QuickH. F. C. 0—3 N. A. C.Sparta 1—4 Schaken. De 7e en 8e partij uit de match Euwe Bogoljubow zijn door den Rus gewonnen De stand is nu 3%4V2. Voor de seriewedstrijden, die elk voorjaar door de V. V. „Heiloo" worden uitgeschreven, hebben ditmaal een 50-tal clubs ingeschreven. Het overgroote deel bestaat uit vereenigingen te Amsterdam, eenige uit Haarlem en verder uit Alkmaar en omgeving. Gister heeft de lo- ting plaats gehad, terwijl de wedstrijden den tweeden Zondag in Mei zullen aanvangen. Zondag speelde „Heiloo" haar laatste competitie-wedstrijd voor dit seizoen tegen Texel I. Deze uitwedstrijd eindigde met 41 in het voordeel van laatstgenoemde. MEDISCHE SPORTKEURING EN ALGEMEENE ALKMAARSCHE SPORTDAG. Vrijdagavond vond in het Hotel het Wa- pen van Miinster aan het Verdronkenoord een vergadering plaats, uitgeschreven door het bestuur van den Turnkring Alkmaar en Omstreken, waarin uitgenoodigd waren alle plaatselijke sportvereenigingen ter bespre king van bovenvermelde onderwerpen. Uitgenoodigd waren 19 vereenigingen,. waarvan opgekomen waren 8, terwijl 3 be- richt van verhindering hadden gezonden. Naopening door den voorzitter, den heer Mensink, zette deze in korte*1 trekken uiteen het doel en de besprekingen die voorloopig waren gevoerd betreffende de oprichting van een Gentraal Medisch Sportkeuringsbureau. Genoemde 11 vereenigingen waren alle door- drongen van het groote nut van een dergelijk bureau, zoodat zij alle in principe besloten hun medewerking te veneenen om te geraken tot oprichting van dit bureau. Algemeene Alkmaarsche Sportdag. Hierna kwam ter tafel een voorstel even- eens van genoemden Turnkring om op 8 Juli en zoo noodig op den daarop volgenden Zon dag een Algemeene Soortdag te houden Het doel van dezen dag draagt hoofdzakelijk een propagandistisch karakter, terwijl zoo noodig hieraan de noodige wedstrijden zullen worden verbonden. De volgende vereenigingen zeg- den voorloopig hunne medewerking toe: kymn.vereen. „Turnlust", gymn.vereen. „de Halter", Alkm. Mined hockeyclub, tennis- club ,,Advendo", voetbalvereen. „Alcmaria Victrix", vetbalvereen. „V.A.F.C. Alkmaar", Allan. Poiltie Sportvereeniging, Alkmaar, Athletiek vereen. 1928, Alkm. Roei- en Zeii- vereeniging Naast de bestaande technische commissie van den Turnkring werd benoemd een com missie bestaande uit van iederen tak van sport 1 afgevaardigde met uitzondering voor voetbal en athletiek, waarvoor 2 afgevaardig- den zullen zitting nemen. Deze commissies zullen thans de plannen nader uitwerken, waarvoor spoedig weer een vergadering zal worden gehouden. Besloten werd de niet aanwezige vereeni gingen alsnog uit te noodigen aan dezen sportdag deel te nemen. Om ruim 10 uur sloot de voorzitter onder dankzegging voor de betoonde belangstelling deze zeer geanimerede vergadering. ATHLETIEK. De „Alkm. Athl. Vereen. 1928" nam gis teren met 9 leden aan de door den N.H.A.B. en A.A.B. georganiseerde veldloopen te Am sterdam met groot succes deel. Niet minder dan 91 loopers gin gen om 12 uur onder groote belangstelling in de nabijheid Van het Stadion van start. Het was een aardig ge. zicht de veelkleurige massa zich door di groene weiden te zien bewegen. Er stond een straffe wind. Het 2i/2 K.M. parcours was uiterst zwaar en ging langs moerassen, mul zand, over slooten, een stuk bestrooid met bouwmaterialen, over hekken enz. Reeds na ongeveer 8.43 min. kwam de looper C. Bak ker van de Alkmaarsche vereeniging in zicht. Frisch bereikte hij de finish, eerst 7 sec. later door No. 2 gevolgd. Een prima cross-looper zal hij worden. No. 13 was wederom een „1928"er en zoo bereiiden de Alkmaarders de een na den ander de eind- streep, alien binnen den vastgestelden tijd en verwierven daardoor het beschikbaar gesteld? diploma; 66 van de 91 loopers kwaraen in't zelfde bezit. Het is een schitfrend succes - zoo sprak de heer A. J. G. Strengholt bij de uitreiking der prijzen van deze jonge ver eeniging. De heeren Sietsma en Van Sluis mogen terecht veel verwachten van hun ver eeniging POSTDUIVENVEREENIGING „STEEDS IN SPANNING". Bovengenoemde vereeniging hield op Zon dag 29 April een concours vanuit Lier (Bel- gie), afstand 167 K.M. Gelost osn 8 uur. Wind Noord. Bewolkt. Aankomst als volgt; 1. C. Streicher 11.20.37 2. P. de Jong 11.28.26 3. C. Rabeling 11.29.39 4. P. de Jong 11.30.57 5. J. J. Veel 11.32.29 6. Dezelfde 11.32.29 7. G Streicher 11.32.58 8. P. de Jong 11.33.36 9. F. Dingertiis 11.33.41 10. P. de Jong 1135.19 11. M. Krocse 11.36.56 12. J. J. Veel 11.37.28 13. S. Dingerdis 11.37.41 14. F. Dingerdis 11.38.35 15. P. Hendriks 11.39.18 16. F Dingerdis 11.39.24 POSTDUIVENVEREENIGING „ALCMARIA VICTRIX". Bovengenoemde vereeniging hield Zondag 29 April een wedvlucht met oude duiven van- uit Lier (Belgie). Afstand 166 K.M. Duivea gelost 8 uur. Noorden wind, bewolkt. Aan komst als volgt: 1. Theo van Gijzen 11.18.37 2. C. de Nijs 11.21.02 3; H. J. Caarls 11.22.35 4. A. J. Dekker 11.23.01 5. J. Kaper 11.24.08 6. C. J. de Moel 11.24.59 7. Theo van Gijzen 11.25.14 8. J. B. de Looze 11.25.24 9. H. J. Struijs 11.26.14 10. Theo van Gijzen 11.28.32 11. C. Korver 11.28.22 12. Theo van Gijzen 11.28.48 13. H. J. Struijs 11.28.48 14. H. J. Caarls 11.29.03 15. A. J, Dekker 11.30.41 16. W. Godschalk 11.31.01 17. Dezelfde 11.31.01 18. Dezelfde 11.31.2: 19. H. J. Caarls 11.32.48 20. H. J. Struijs 11.3238 21. Ant. de Wit 11.32.34 22. C. Korver 11.33.02 23. G. H. Waiboer 11.33.5! 24. B. Termaat 11.3331 25. W. Godschalk 11.33.25 26. H. J. Caarls 11.34.28 27. Dezelfde 11.3556 28. B. Termaat 11.37.02 29. C. de Nijs 11.37.0? 30. J. B. Looze 11.37.03 Hij: „Ze zeggen dat de tijden zoo slecht zijn, en tooH h'eb ik de grootste moeite gehad om m'n kleermaker vijftig pop van me te laten aannemen, vanochtend". Hij; „Nou, hij beweerde, dat ie niet minder dan horderd kon accepteeren", (Passing Show) Zij: „Hoe zit dat i I

Alkmaarsche Courant | 1928 | | pagina 8