Consultatie-Bureau voor Zuigelingefl. Terreinroimte te buor, Bioscopen i\ci Pagiiieisje MiiislioiitBster BOELHU1S Provinciate Groningei Courant 2©©tijjel§EiggeBi Hdvertentien fillarkfberichfen Nut van net Aigemeen een diploma en me- daille uitgereikt. Om 11 uur werd den jubilaris vanwege de fiima Cloeck een spaarbankbockje cadeau gedaan. Met bet oog op den gezondheidstoestand van den beer Tjeertcs waren hieraan geen vcrdere feestelijkbeden verbonden. STEDELIJKE MUZIEKTUIN. CONCERT op Zondag 10 Juni 1928, des avonds van i 8 tot 10 uur, i te geven door het Stedelijk Muziekkorps, directeur H. A. Maas. P r o g r a m m a. *1. H- Blankenburg. Musica. Marsch •2. G. Rossini. Ouverture tot de opera „Le barbier de Seville". 3. X. Scharwenka. Polish Dance opus 3 No. 1 en 2. 4. 5. C. M.-von Weber. Ouverture „Euryan- the". P a u z e. 6. H. A. Maas. Amicitia, Marsch. (den leden van het Sted. Muziekcorps toegewijd). 7. Jac. Offenbach. Grande fantr.isie sur l'opera „Les brigands". g. lean Gilbert. „Wenn die Fiisschen sie heben". Walzer. P. Finale. Helpt tijdens de muziek de stilte bevor- deren door: le. niet heen en weer te loopen; le. geen luidruchtig gesprek te voeren. BENOEMING LEDEN COMMISSIE VAN BIJSTAND VOOR HET ONDERWIJS. B. en W. schrijven in bijlage No. 67 1 In verband met uw besluit van 10 Mei j.l- geven wij u in overweging, over te gaan tot benceming van vijf leden der bij dat besluit ingestelde commissie van bijstand voor het onderwijs. De bcnoeming zal gelden tot 31 December 1928. Wij hebben den Burgemeester als Voorzit- ler der Commissie aangewezen. BENOEMING CONRECTOR GYM- NASIUM. t In bijlage No. 66 schrijven curatoren van het Gymnasium: Onder overlegging van de betrekkHijke sol- licitatiestukken en van het advies van den Inspecteur der Gymnasia hebben wij de eer aan te bcvelen voor een benoeming tot con- rector Dr. C. M. Buizer te Haarlem. BUITENLANDSCH BEZOEK AAN DE i KAASMABKT. Ondanks het slechte weer werd gister- morgen onze kaasmarkt wederom door een buitenlandsch gezelschap bezocht. Ditmaal gold het een bezoek van een JO-tal hoofd-ambtenaren der Duitsche, Hongaarsche en Oostenrijksche spoor- wegen. Enkele heeren waren van hun dames vergezeld. Nadat het gezelschap onder leiding van V. V. V. eerst de kaasmarkt met haar eigenaardige gebruiken had be- richtigd, werd het te half twaalf op het itadhuis ontvangen. In de leeszaal van den gemeenteraad waren behalve de burgemeester mr. W. C. Wendelaar mede aanwezig de heeren Koelma, gemeente-secretaris, mr. Veen- dorp, referendaris ter secretarie, alsme- de de heeren mr. J. P. Bosman en Schou- ten van V. V. V. Mr. Wendelaar hield op de hem eigen gracieuse manier een toespraak in de Duitsche taal. Spr. begon met erop te wijzen, dat men hier in Alkmaar een zeer goede politie had. Niet dat hij nu direct wilde veron- derstellen dat iemand van het gezel schap daarmede iets had uit te staan, maar uit betrouwbare ingekomen „spi- onnenberichten" was spr. gebleken, dat de goede stemming geen oogenblik door het slechte weer was verstoord. Vervol- gens wees spr. op den moeilijken tijd, dien de heeren in hun resp. landen de laatste 14 jaren hadden meegemaakt. Hij kon echter gerust verklaren, dat hier in Alkmaar, hoewel natuurlijk een ieder lijn sym- en antipathieen had, van een eigenlijken „haat" tegen de Centrale mogendheden geenszins sprake was ge- weest. En dit was maar gelukkig ook. In velerlei opzichten moeten wij Hol landers de Duitsche cultuur (waaronder ook de Oostenrijksche hoort) dankbaar zijn. Denken wij >,v. maar eens aan de muziek. In dit verband noemde spr. de namen van Bach, Liszt, Beethoven enz., terwijl op het gebied van dichtkunst Schiller en Goethe voor niemand onbe- kend zijn. Daarenboven achtte hij voor het evenwicht in Europa een krachtige middenstaat onontbeerlijk. Voorts bewonderde spr. in de Duit- gchers hun machtige organisatie-talen- ten en hij achtte zich gelukkig heden een aantal leiding gevende heeren te ontvangert" Spr. hoopte dat ook vbor de Centrale mogendheden na regen zonueschijn zou komen en wees ten slotte op het kleine Holland, dat ook meermalen voor zijn vrijheid en bestaan had moeten strijden, wat immer gelukte en dat men weer pa- raat zou vinden, als dat onverhoopt noo- dig mocht zijn. De leider van het gezelschap antwoord- de eveneens in het Duitsch. Spr. begon namens alien hartelijk dank te zeggen voor de zeer vriendelijke ontvangst hier ter stede. Dat had hem goed gedaan, omdat hij niet wist, dat de Centralen nog vrienden in het buiten- land hadden. Het leek of alle geesten uit de hel tegen hen waren losgebroken. En toch had Duitschland in 1914 geen oor- log gewild. Wei had men in 1911 tijdens het bekende Marokko-conflict een oorlog verwacht, maar in 1914 was niemand zelfs geen 2 of ook maar e6n week voor het uitbreken van den oorlog daarop voorbereid. Spr. schetste hoe hij en vele collega's bij het plotselinge enorme troe- penvervoer letterlijk met de handen in het haar had gezeten en dat hij slechts tot ebn conclusie kon komen, n.l. om zoo mogelijk de troepen maar te laten mar- cheeren, daar de spoorwegen op een dus- danig vervoer niet berekend waren, wat wel het beste bewijs was, dat de Duitsche regeering geen oorlog had verwacht. Spr. vertelde nog hoe zorgelijk de daaropvolgende jaren waren geweest, hoe hij voor zich en de zijnen bijna niets meer te eten kon krijgen en verze- kerde dat hij met den burgemeester hoopte, dat thans de zon zou doorbreken. Nogmaals dankte hij voor de „liebens- wiirdige" ontvangst en hij hoopte dat, zoo de burgemeester nog eens Duitsch land zou bezoeken, hem een ontvangst gelijk deze zou te beurt vallen. Mr. Wendelaar repliceerde kort. Hierna werden verschillende verver- schingen rondgediend en de werkka- mers van den burgemeester, B. en W., den gemeente-secretaris en de Raads- zaal bezichtigd. Nadat in den Muziektuin was ge- luncht, vertrok het gezelschap om 2 uur per Alkmaar-Packet naar Amsterdam. liiscIUvaart. HET LOT VAN „DE ITALIA". Het draadloos verkeer met de „Citta di Milano". Thans schijnt vast te staan, dat het aan 't Hulpschip „Citta di Milano" gelukt is, 'n draadlooze verbinding te verkrijgen met de „Italia". Om 23 uur Midden-Europeeschen tijd verzond de „Citta di Milano" het volgen- de draadlooze telegram: Hebben uw mededeeling van 19 uur tot 19 uur 23 Greenwich-tijd verstaan en hebben uw verblijf nagevorscht. Blijven ook verder naar u zoeken. Komen iedere 15 minuten te- rug op golf 900. Zet uw klok bij. Houdt u dapper. Het is nu 22 uur 7 minuten (Green wich-tijd.) Philips krijgt geen antwoord. De Philipszender heeft gisteren den gehee- len middag in het Fransch en Italiaansch oproepen uitgezonden aan Nobile, welke op- roepen werden afgewisseld door muziek oro het afstemmen te vergemakkelijken. De oproep luidde als volgt: „Hallo Italia! Hallo Nobile! Het labora- torium voor draadlooze telegrafie Philips, Nederland, roept u, verzoekt u ons mede te deelen, waar gij u bevindt, omdat hulpexpe- dities onderweg zijn. Verbreken deze verbin ding niet, maar blijven tegelijkertijd om uw antwoord te hooren." Tot gisteravond negen uur was te Eindho ven geen antwoord van Nobile ontvangen. Op telegrafisch verzoek aan de Italiaansche regeering om mededeeling van de golflengte, waarmede Nobile zou kunnen werken, werd geantwoord, dat deze golflengte niet bekend is. Mede tengevolge hiervan was het zoeken zeer moeiliijk, terwijl er veel storingen wa ren. Er wordt inmiddels door amateurs voortdurend geluisterd. STOOMVAARTLIJNEN. KON. NED. STOOMBOOT-MIJ. Ariadne 7 Juni v. S. Carlos de la Rapita te Vinaroz. Clio 7 Juni v. Smyrna n. Samos. Deucalion 7 Juni v. Pto. Plata n. Havre. Iris Juni v. Danzig te Stettin. Nero 8 Juni v. Kopenhagen te Amst. Orpheus 7 Juni v. Gibraltar n. Barcelona. Uroteus 8 Juni v. Hamburg te Amst. Vulcanus 6 Juni v. Guatamala n. Kingston. Amsterdam (uitr.) 6 Juni v. Mollendo. Bennekom (thuisr.) 7 Juni te Tccopilla. Srabo 8 Juni v. Amst. te Odense. Theseus 8 Juni v. Amst. te Hamburg. Van Rensselaer 8 Juni v. Amst. n. West- Indie. Ulysses 8 Juni v. Amst. n. Rotterdam. I®"®B De dienstbode: „Je vergeef dat als je me niet geeft waar ik om vraag, ik makkelijk genoeg ergens anders heen kan gaan". De winkelier..Bewaar meIedereen zou denken dat je het teg6n ie mevrouw hadt' (London Opinion.) Theater Cinema Americain. Mis Jockey en De Speler Na een journaal en een mooie natuur- opname brengt het nieuwe programma in de Cinema Americain twee hoofdnummers, waarvan de titels hierboven vermeld zijn. Miss Jockey is een eenig vermakelijke ge- schiedenis van liefde en sport en wordt zoo leuk gespeeld, dat men zich zes acten lang uitstekend vermaakt. De paardensport viert in deze film hoogtij. Een paar Iersche fa milies, die afwisselend weer ruzie hebben en de beste vrienden zijn, gaan zelfs met hun paarden van uit hun vaderland naar Ame- rika. Daar wordt de groote race gehouden, waarbij Nora van O'Flynn wint en niets meer een verbintenis tusschen Colleen Brady en Terry O'Flynn in den weg staat. Madge Bellamy is als Colleen weer bij zonder op dreef. Zij speelt haar rol aller- liefst en zou met haar fluweelen oogen zelfs de steenen vermurwen als het noodig was. John Morgan is zeer sympathiek als Terry. De beide vaders worden onverbeterlijk ge speeld door Farrell Mc. Donald en Tom Mc. Guire. Zij vormen het groote succes van deze film. Maar ook Sammy Cohen en zijn vader zijn weer volkomen op hun plaats. De opnamen zijn uitstekend. In „De Speler" vervult John Gilbert de hoofdrol en men ziet het spel van dezen be- kenden artist weer met genoegen. Hij reist in deze film op de groote Missis- sippi-booten als geroutineerd kaartspeler. Doordat hij den plantage-eigenaar Randall wil redden met spelen, komt hij zelf in de grootste moeilijkheden. Doch met elegance en bravour biedt hij alle gevaren het hoofd, en weet ten slotte de familie Randall van zijn goede bedoelingen te overtuigen, niet het minst de dochter en het slot laat zich gemak- kelijk raden. En boeiend en uitgebreid programma. Alkmaarsch Bioscoop Theater. Programma van heden en morgen Circus Tromboli. A. B. T. opent met een als steeds interes- sant en rijkelijk gewaardeerd wereldnieuws, vervolgt met een bijzonder kluchtige twee- achter, waarin dc bekende Amerikaansche clownerie, gegarneerd met dieren en zieie fordjes, weer hoogtij viert. In het hoofdnummer, verdeeld in 8 acten. speelt de bekende Betty Balfour de hoofdrol als Croquette. De geschiedenis komt in't kort op het volgende neer: Het circus Tromboli moet alle zeilen bijzet- ten om den strijd om het bestaan te kunnen volhouden. Een der attractienummers is het optreden van den medewerker Morton met zijn vier kloeke dochters, waarvan de oudste zuster, een zeldzame krachtpatster, wonderen van kracht en uithoudingsvermogen doet zien Zij heeft echter een teedere verhouding toege- staan aan een kleinen mageren apotheker, geregeld bezoeker der avondvoorstellingen, die met haar in een belachelijk kleine Two- sitter een autotochtje gaat maken. Ver van hius weigert de motor en de sterke dame is verplicht haar apothekertje, in de auto ge zeten, naar huis terng te duwen. Maar met al die grappen is zij niet op tijd terug om op te treden en zit het geheele cir- cuspersoneel in zak en asch, dat dit voor- naamste nummer moet worden afgezegd, tot teleurstelling van het toch al niet talrijke publiek. Maar gelukkig redt de kleine Croquette, tot dusver weinig geteld en daarom bdast met den verkoop van kwatta-reepen en Haagsche hopjes, eensklaps de situatie. Heimelijk heeft zij zich getraind als acro- bate en in deze kwaliteit, gevoegd bij haar bijzonder komischen aanleg, treedt zij, be- spottelijk toegetakeld, op in het nummer van de Mortonsisters en behaalt een uitbundig succes. Dank zij haar voortreffelijke creaties, gaat het circus een tijdperk van grooten bloei tegemoet. Natuurlijk is in deze circusfilm, waarin voortdurend aardig manege-werk wordt ver- toond, het romantische element niet vergeten en werkt in een cowboy-nummer mede een verkapte markiezentelg, door zijn adelijken papa verstooten en die nu voorstellingen geeft met medewerking van zijn zoontje, 'n aller- liefsten kleinen boy. Croquette is feitelijk verliefd op den knap- pen cowboy, doch deze bepaalt zijn amoureu- ze aandacht slechts aan een paardrijdster, de mooie Lola. Dit is echter een verraderlijk vrouwspersoon en weldra wordt Bob's hart getrokken naar de lieve en goedhartige Cro quette. De oude markies, die zich niet lekker ge- voelt, zet zijn vaderlijke boosheid op zij en roept zijn zoon en diens kind naar het voor- vaderlijk kasteel terug, welke nobele daad van goeden invloed is op zijn gezondheid. Bob's jongen, de kleine Dick, heeft echter het circus van Croquette niet vergeten en in Nizza waar ook het circus voorstellingen geeft, keerde hij terug naar het circus, juist op den avond, dat de wraakzuChtige paard rijdster, in woede over haar ontslag, de kooi der gedresseerde leeuwen open zette. Croquette redde met eigen levensgevaar het kleine ventje en aan haar moedige daad is het te danken, dat de jongen ongedeerd aan zijn in doodsangst toegesnelden vader en grootvader kon worden teruggegeven. Deze zeer boeiende film eindigt tot aller voldoening met het huwelijk tusschen Cro quette en aen gecamoufleerden afgenaam van een markiezen titel, een trotsch kasteel en on- metelijk fortuin. Victoria Theater. Het Victoria Theater vertoont deze week een buitengewoon spannende Wild West- film, waarin nu eens niet cowboys, maar rasechte Indianen de voornaamste rol spe len. „Op het oorlogspad", een verfilming van het bekende werk War Paint van Peter B Yyne, is een spannende rolprent waarbij men ten voile genieten kan van de kranige ruiterkunst van onze roode breeders, die eertijds de prairien bevolkten. Wie heeft in zijn jongensjaren niet ge- noten van de spannende Indianen-verhalen, waarbij uitvoerig beschreven werd hoe deze Wilde krijgers de bleekgezichten aanvieicu en de forten binnendrongen waarin de blan- ken een schuilplaats gezocht hadden. Dit filmverhaal speelt in 1887, het laatste jaar waarin de roodhuiden zich tegen het gezag der Vereenigde Staten hebben verzet. De kolonel van het Amerikaansche leger Tim Mac Coy, die jaren lang onder de In dianen verkeerd heeft, vervult in deze film de hoofdrol. Als luitenant Marshall, geeft hij verbluf- fende staaltjes van rij- en schietkunst en het is zijn forsch spel, dat deze film zoo buiten gewoon aantrekkelijk maakt. Charles Trench al s majoor Hopkins en voornamelijk Pauline Starke als zijn dochter geven hier keurig spel te genieten. Men heeft voor deze film de beschikking over een verzameling Indianen waaronder zeldzaam mooie typen voorkoinen en ook van hun kampen, hun zeden en gewoonten wordt heel wat te aanschouWen gegeven. Wie zich de Indianen-verhalen uit zijn jeugd nog eens wil herinneren, moet deze spannende film gaan zien. Vooraf gaat o.a. een kijkje op de Zaan- streek, waarin we de zoo bekende fabrieken en molens niet alleen uitwendig maar ook van binnen kunnen bewonderen. Buster Keaton geeft in de tweeacter „Een eigen huis" een dolvermakelijke geschiede nis te aanschouwen en verder is er een aller- aardigste hondenfilm, waarbij de hoofdrol- len in zulke goede pooten zijn, dat menigeen de verzuchting zal slaken, dat deze dieren nog natuurlijker spel dan vele menschen kunnen geven Het geheel is een interessant programma, dat de toeschouwers voortdurend aange- naam bezig houdt. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 8 Juni 1928. In de heden ge houden veiling werd betaald voor: Aard- beien per slofje 4759Bloemkool le s. per 100 stuks 2641; Bloemkool 2e s. per 1200 stuks 9'24; Kropsla per 100 stuks 0.30—/ 1.80; Komkommers per 100 stuks 1116; Pietereslie per 100 bos 2.403.50; Postelein per dubb. bakje 0.390.60; Rabarber per 100 bos 6 f 12; Radijs per 100 bos 3.80—/ 4.60; Selderie per 100 bos 1.902.30; Spina- zie per dubb. bakje 0.34—/ 1.68; Wortelen per 100 bos 7.40—/ 13.60. ALKMAAR, 9 Juni 1928. Op de heden gehouden weekmarkt waren aanvoer en prij- zenals volgt: 28 Paarden 130350; 16 Melkkoeien /175—370; 51 Nuch-tere kalv (slacht) 8—/ 24; Overhouders 36— 4388 Lammeren 142223 Schram- men 17—/ 30; 81 Biggen (10 weken) 1218; 4 Bokken en geiten 10—/ 12. BOTERPRIJZEN. ALKMAAR, 9 Juni 1928. Op de heden gehouden botermarkt waren de prijzen als volgt: Fabrieksboter le s. 0.87 H 0.97 M Fabrieksboter 2e s. 0.750.85; Boerenboter le s. 0.95—/ 1.05; Boeren- boter 2e s. 0.80—/ 0.90 per K.G. Eieren (groothandel) 5.155.65; Eieren (klein- handel) 5—/ 6. Eendeieren 4.90. DE KAASMARKT. ALKMAAR, 8 Juni 1928. Op de heden gehouden kaasmarkt waren in totaal 187 St., wegende 211187 K.G. kaas aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt: Fabriekskaas: Kleine met merk 47.50; Commissie 52; Boerenkaas: Kleine met merk 51, zonder merk 50; Commissie met merk 53.50. Handel vlug. BROEK OP LANGENDIJK, 9 Juni '28 Langedijker Groentenveiling. Op de heden gehouden veilingen waren aangevoerd 8000 K.G. aardappelen, w.o.: Schotsche muizen 17—/ 21.20; Drielingen 17.80—/ 19.40, Kleine 11.6012.50, alles per 100 K.G.; 1500 K.G. Tomaten: A 56.60; B 53; C 51CC 20. PURMEREND, 8 Juni 1928. „Afslag- vereeniging Beemster, Purmerend en Omstre- ken." Nieuwe aardappelen 3 755.75 per zak, 25 K.G.; kl. Aardappelen 3 4.50 per zak, 25 K.G.Slaboonen 0.70 1 per K.G.; Snijboonen 0.701.20 per K.G.Peuien 0.390.48 per K.G. Doperwten 2743 cent per K.G.; Aardbeien 10—21 cent per doosje; Bloemkool 336 per 100; Spinazie 0.051.12 per mand, 6 K.G.; Postelein 3—13 cent per mand, 1 K.G.; Sla 0.30—/ 2 per 100 krop; Ra dijs 23.70 per 100 bos; Pieterselie 3 504.70 per 100 bos; Selderij 6 7.40 per 100 bos; Rabarber 615 per 100 bos; Wortelen 1633 per 100 bos; Sjalotten 24.50 per 100 bos. BOVENKARSPEL, 8 Juni 1928. „De Tuinbouw." Heden besteedde men voor: Gr. Sohotsche muizen 89.30; K\ Schotsche muizen 9. BEVERWIJK, 8 Juni 1928. Co6p. Tuin bouw Vrije Groenten Fruitveiling. Asper- geveiling. Per 100 bos waren Vrijdag de prij zen aan de Beverwiiksche aspergeveiling als volgt: Dik wit 6082 dik blauw 37 60; dun wit 1524; dun blauw 11 18kort wit 3859kort blauw 36; Rabarber 412; Peen 16 24; Soepgroenten 5: Bloemkool 10 29; Sla 1—/ 2.50; Komkommers 6 13 per 100; Aardbeien per groote slof 1.702; Spinazie 0.70—/ 0.90; Pos telein 4065 cent per kist; Aardbeien extra per schotel 47—48 centDoppers 26 cent; Peuien 21 cent; Tomaten 2429 cent per H K.G.; Frambozen per doosje 54 cent. ZAANDAM, 8 Juni 1928. Veiling Ver.: „De Zaanstreek." Postelein 1050 cent per kleine kist; Bloemkool le s. 2228 cent per stuk; Radijs 2670 cent per 10 bos; Pieter selie 26 cent per bos; Seldrie 48 cent per bos; Peen 2230 cent per bos; Spinazie f 0.86—/ 1 per kleine kist; Andijvie 1.75 2.10 per kist; Radijs 2670 cent per 10 bos; Sla 3084 cent per kist; Bloemkool 2e s. 121914 cent per stuk; Blomkool 3e s. 210 cent per stuk; Bloemkool 3e s. 210 cent per stuk; Komkommers 823 cent per stuk; Slaboonen 5254 cent per pond; Sja lotten 25 cent per bos; Meirapen 9—10 ci per bos; Peuien 3.20—/ 3.70 per zakje. Heden overleed in het Stadsziekenhuis, na eene korte ongesteldheid, onze ge- liefde Echtgenoot en Vader JAN VAN DER VIS, in den ouderdom van 48 jaar. Uit aller naam, Wed. J. VAN DER VIS— Retting. Alkmaar, 8 Juni 1928. Middenstraat 29. Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde Echtge noot, Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer J. HOOGLAND, in den ouderdom van 74 jaar. Alkmaar, 8 Juni 1928. Laat 16. Namens de familie, Wed. J. HOOGLAND— Onzen welgemeenden dank voor de vele hartelijke blijken van be- langstelling bij ons zilveren feest ondervonden. Fam. VERWEEL, Bergen. Voor de vele blijken vanbelang- stelling bij ons 25-jarig Huwelijks> feest ondervonden, betuigen wi) onzen hartelijken dank. C. VENNIK. N. VENNIK- Barker, Heiloo, Juni 1928. Stationsweg. Allen, die blijken gaven van be- langstelling bij onze 12i/2-jarige Echtvereeniging onzen harteljjker dank. D. MIDDELBEEK. D. MIDDELBEEK— SCHERMERHORN. Heiloo, 9 Juni 1928. Voortaan DONDERDAGS 97.-11 uur zitting. gevraagd, niet beneden de 18 jaar. J. ONRUST, Russenweg 1, Bergen (N.-H.). GEVRAAGD tegen 1 of 15 Juli e.k., bij echtpaar z. k., te School-]. Bij gebleken bekwaamheid goed loon. Brieven lett. A 125, Bureau dezer courant. WT De Rijkskenirings-Commissie maakt bekend, dat de stamboek. keuring zal plaats hebben op VRIJ« DAG 15 JUNI, v.m. 11 uur (Zomer. tijd) bij den heer C. STOOP, „de Hengstman" te Wogmeer vooi Merrien van 3 jaar en ouder. aan groot scheepsvaarwater t« Alkmaar. Zeer geschikt voor op- slag van aannemersmateriaal enz. Brieven onder lett. U 580, bu reau van dit blad. wegens sterfgevad, op MAANDAG 18 JUNI in het gebouw der St. Joseph- gezellenvereeniging aan het Ver- dronkenoord van diverse meubilaire goederen nader breeder te vermelden. Nette goederen kunnen worden in- gebracht waarvan aangifte moet geschieden voor 13 Juni a.s. ten kantore van de Firma APPEL.& MATTHIJSEN, Hofplein, Alkmaar De publiciteitswaarde va» een blad wordt in de eerste plaats bepaald door den lezerskring. D flrQji* do in stad en provincie Groningea in de meer gegoede kringen aige meen wordt gelezen, bereikt men met advertenties in dit blad het ontwikkelde, meest koopkrachtigs publiek. Succes is beslist gewaarborgd! Voor den handel voordeelig tarief, dat op aanvrage gaarne wordt toe- gezonden, evenals proefnummers. Men lette op het juiste adres: OUDE EBBINGESTR. ii GRONINGEN. W Tel. Adm. 91. Redacfir n V. D. WOUDE. Verzoeke geen rouwbeklag.

Alkmaarsche Courant | 1928 | | pagina 3