F, G. DE WILDE, Dagmelsje Smidsleerling, KNECHT GEVRAAGD bekwaam Schildersknecht. heeft de praktuk hervat. verstandige Typist(e) lelie Wsrksier. M@isje Dagmeisje, een gevorderd H.H. SAPPERS. een nette Jongen. 10 Golden belooning VEHMIST Invaildewagentje Sport ReoBifszaken Ze@fijdi9igen WILHELMINA LIEFHEBBER- DE BROUN, MeeilSuilp CONCERT op Dinsdag 31 Juli 1928, 's avonds 810 uur te geven door de Arbeiders-Muziekver- eenieine ..Excelsior", directeur G. Anderson. PROGRAMMA: 1. Triumph! marsch Fr. Popy 2. De dimanche au camps, ouverture L. E. Rugers. 3. a la plus Belle, concertwals Govaert 4. Fantaisie Pastorale Sam. Vlessing. PAUZE. 5. Au Printemps, fantasie H. Fernand 6. Valse des fleurs Roelen ,7. Contre d'autrefoirs Fr. Popy. 8.Fantaisie Ballet L. Montagne. 9. Finale. Met de nrs. 4 en 8 werd op het te Middelie gehouden Concours de eerste prijs behaald. Helpt tijdens de muziek de stilte bevorde- ren door: le. niet heen en weer te loopen; 2e. geen luidruchtig gesprek te voeren. VEREENIGING „ZORG VOOR DE LEERLINGEN EN OUD-LEERLINGEN VAN DE SCHOOL VOOR BUITEN- GEWOON LAGER ONDERWIJS TE ALKMAAR. Men schrijft ons: Bovengenoemde vereeniging stelt zich voor dm in de eerste helft van September a.s. een bazar te organiseeren, waaraan, behalve een kleine loterij, Verschillende aardige verrassin- gen verboden zijn. Ter voorbereiding van een en ander heefi zich een comite gevormd, waarin, behalve het bestuur, ook zitting hebben de dames: Mevr. Cohen-Stuart, Mevr. de Lange Mevr. de Win ter, Mevr. Bruins, Mej. Caarls en Mej. Tulp Van verschillende zijden is aan het adres van bovengenoemden medewerking toege- zegd. Het secretariaat is gevestigd bij den heer H. de Winter, Oude Gracht 168. I LICHT OP! I Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui- gen en andere voertuigen te 9,25 uur licht op. ALKMAARSCHE OPERETTE-CLUB. Een advertentie in dit nummer vermeldt den uitslag der gehouden verloting en het adres waar de prijzen verkrijgbaar zijn. Tevens wordt erin medegedeeld, dat de re- s petities van de operette: „De Geisha" Vrij dag 10 Augustus aanvangen en nieuwe le den zich voor dien datum nog schriftelijk ■bij een tweetal adressen kunnen opgeven is met 64 voor Tilden. In de vierde set speelt Lacoste na 24 brilliant en Tilden is niet in staat ook nog meer een game te halen. In de laatste beslissende set gaat het vrij- wel gelijk op tot 3—3, maar daarna krijgt de Franschman een inzinking en Tilden heeft betrekkelijk weinig moeite om set en match met 63 te winnen. De tweede wedstrijd van den dag was het enkelspel CochetHennessey, dat door den Franschman gewonnen werd met 57, 97, 6—3, 6—0. Zooals gewoonliik in het begin, speelde Cochet ook nu weer nonchalant, zoodat Hennessey uitloopt. 31 en 4—2. Dan neemt Cochet de overhand en het wordt zelfs 5—4 voor hem. Maar Hennessey laat niet los, wint de drie volgende games en de set met 75. Ook de tweede set Is nog belangwekkend. Nadat Hennessey de eerste game heeft ge- maakt, wint Cochet er liefst vier achtereen. Maar de Amerikaan zet de tanden op elkaar en slaagt er zelfs in met 65 de leiding le nemen. Cochet wint deze set tenslotte met moeite met 97. De derde set gaat tot 3—3 gelijk op, maar is dan verder voor den Franschman. In de vierde set, na de rust, is Cochet weer volkomen zichzelf. Onder gejuich der menig- te maakt hij met 6—0 een eind aan den wed strijd. Al onze koffers zijn waterdicht en voor- zien van koperen montuur en sloten. Ti. Frankenberg Aikmaar. BURGERLIJKE STAND. GEBOREN: Antoon, z. v. Willem van der Vaart en Maartje Dane. Wilhelmus, z v. Theodorus Kuiper en Catharina Dekker. Dirk Anna en Maria Catharina, z. en d. van Antonius Sijs en Johanna Liefting. Dina Maria Pe- tronella, d. v. Petrus Doornbos en Bregtje Stremmellaar. Lourens, z. v. Dirk Bijv«^ard en Maria Kager. Cornelia Maria Catharina d. v. Petrus Molenkamp en Komelia Hoek OVERLEDEN: Antoon du Crocq 29 jaar. H e n g e 1 e n. VISCHWEDSTRIJD. Gister hield de afd. Aikmaar van den Hengelaarsbond Aikmaar en Omstreken haar jaarlijkschen vischwedstrijd, waaraan door 53 deelnemers werd deelgenomen. Er werden gevangen 65 baarzen. De prijzen werden achtereenvolgens be haald door de heeren: J. van Ingen, P. Pool W. J. Bieman, Verschuur, G. Wit, Hof- staeter, A. Rus, H. Romp, Sman, Schouten Vels, Jb. Roster, J. Verhagen, J. Bek, Jonge jans, H. Mooij, N. Put, Westerbeek. De heer Schouten ving de grootste baars de heer P. Pool de laatste, de heer J. Schad denhorst den eersten. I w e m m e n. WATERPOLO. D. A. W.—P.Z. en P.C. 3—1 Zondag j.l. speelden de Alkmaarsche Wa ferratten hun zwaarsten polo-wedstrijd van de competitie, n.l. tegen hun Purmerender ri valen P. Z. P. C. Direct na den aanvahg ontwikkelde zich een vlug spel De bal ver- plaatste zich een paar maal van doel tot doel totdat de D. A. W.-voorhoede door goed sa menspel de bal vrijmaakte en A. J. van Beek onhoudbaar inschoot. Door een misver stand in de D. A. W.-achterhoede gelukte 't Purmerend gauw gelijk te maken. Rust kwam met den stand 11. Na de rust gelukte't de Groot, vanuit de D. A. W.-achterhoede, nadat hij den bal mooi toegespeeld kreeg, den P. C.-keeper te verrassen, door hoog in den linkerbovenhoek te schieten (2—1). Reeds korten tijd hierna maakte D. G. van Beek na een worsteling om den bal de derde goal en was de over winning verzekerd. Nog een paar maal werd er geschoten doch zonder succes, zoodat de wedstrijd met 31 in't voordeel van D. A. W. eindigde. De opkomst was alleszins bevredigend. iT e n n i s. DE FINALE OM DEN DAVIS CUP. Het is dan toch nog gebeurd: Tilden mag ipelen enTilden heeft gespeeld! De einawedstrijden om den Davis Cup zijn begonnen met TildenLacoste en CochetHennessey In het eersten enkelspel heeft W. F. Tilden den Franschman Lacoste gestagen met 1- 6—4, 6—4, 2—6, 6—3 In de eerste set van dezen interessanten wedstrijd heeft Tilden slechts de tweede fame kunnen halen. Maar van 11 werd het —1 voor den Franschman doordat Tilden op zijn eigen service met Jove" verliest! En Lacoste wint de set op z'n gemak. Daarna verandert de situatie. Want in de tweede set Jeidt Tilden spoedig met 41, daarna 52. Dan haalt Lacoste op tot 45, maar de volgende game en set is voor den Amerikaan. In de derde set spreidt Tilden een groote meesterschap in volley ten toon. Hij leidt weer met 4—1. 't Wordt 53, dan verliest Tilden z'n eigen service-game. Edoch, de Franschman doet hetzelfde daarna en de set DE VEENDAMMER HYPOTHEEK- BANK. Tihans hebben ook de bankdirecteur J. J. Woltman (vader) en J. P. H. Woltman (zoon) hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis van de Vierde Kamtr der Amsterdam- sche rechtbank, waarbij reps, veroordeeld wer den tot vier jaren en tot een jaar gevangenis- straf. Zooals gemeld, kwam het O. M. enkel in hooger beroep tegen het vonnis, voor zoo- ver het betrof J. J. Woltman, tegen wien het zes jaar had gevorderd, en den accountant A C. Mohring, die vrijgesproken werd, maar tegen wien het een jaar en drie maanden ge- vangenisstraf had geeischt. STOOMVAARTLIJNEN. ROTTERDAMSCHE LLOYD. Slamat, 28 Juli v. Rott. te Batavia. Sitoebondo 28 Juli v. Batavia n. Rot. Siantar 28 Juli v. Rott. n. Hamburg. RON. NED. STOOMB.-MIJ. Erato 28 Juli v. Bardeaux te Amst. Achilles, 27 Juli v. New York n. Halifax. Adonis, 28 Juli v. Rott. n. Santander. Clio, 27 Juli v. Lissabon n Tanger. Cottica, thuisr., 27 Juli v. Plymouth n. Havre Crijnssen 27 Juli v. Amst. te Barbados. Eos, 27 Juli v. Amst. n. Ropenhagen. Hercules, 27 Juli v. Varna n. Constanza. Irene, 27 Juli v. Alicante n. Tarragona. Merope, 27 Juli v. Catania n. Messina. Neptunus, 27 Juli v. Oran te Bremen. Nereus, 27 Juli v. Gibraltar n. Barcelona. Notos, 28 Juli v. Amst. n. Hamburg. Strabo 28 Juli v. Amst. n. Gothenburg. Venezuela, 28 Juli v. Amst. n. Hamburg. STOOMVAART MIJ. NEDERLAND Prinses Juliana, uitr., 28 Juli v. Colombo. P. C. Hooft, uitr., 27 Juli v. Genua. Manoeran 28 Juli v. Genua. Manoeran, 28 Juli v. Amst. n. Londen. Mapia 28 Juli v. Amst. n. Hamburg. Riouw, uitr., 28 Juli v. Bremen. Salawati, uitr., 27 Juli v. Belawan. van een rijwielpad van de grens van Bergen af tot Camperduin. Door Burgemeester en Wethouders zal den Raad worden voorgesteld met ingang van 1 Januari a.s. den prijs van electrischen stroom, anders dan voor verjichting, te ver- lagen en te brengen van 8 op 7 cent per "\U. De Burgemeester heeft tegen Donderdag 1 Augustus a.s., des n.m. 2 uur, den Raad in openbare vergadering bijeengeroepen. CASTRICUM. Paard terecht. Succes van de Radio. Naar ons wordt medegedeeld is het paard waarvan het vermoeden bestond dat het al- hier uit een weide werd gestolen, thans te recht. Het is vermoedelijk uit de weide ge- broken en opgevangen in de gemeente Aik maar. Hier bewees de radiopolitieomroep weder- om dienst, want op verzoek van den burge meester werd het rondgegeven, waarop de politie van Aikmaar telefoneerde dat aldaar een paard was opgevangen wat overeen- kwam met het opgegeven signalement. Aan de veiling alhier werden Zaterdag aangevoerd 1960 manden aardbeien, bet- geen echter zijn oorzaak vindt in het slechte weer van Vrijdagmiddag en Zaterdagocli- tend, waardoor niet geplukt kon worden. De prijzen liepen van 55 tot 59 cent per Rg. Aangevoerd werden 32 manden zwarte bessen, welke golden 42 cent per Rg. BEEMSTER. Geslaagd voor.het Mulo-diploma A: S Rraak te Purmerend, R. Olie te Purmerland en A. H. van Twisk alhier. Diploma B.: M Bus en H. Smit beiden alhier. In het te Nijkerk gehouden concours behaalde de gemengde Zangvereeniging „Harmonie" 6 prijzen. OUDRARSPEL. Donderdagavcnd vergaderde de zieken- v.reeniging Hulp in Nood ten lokale van den heer Vis. Aanwezig 23 leden. Bij de mededeelingen sprak de voorzitter zijn leedwezen uit over de ongesteldheid van den bode. Hij hoopte echter dat het niet van te Ian- gen duur zal zijn. Als tijdelijk bode is aangesteld mej. wed. Dissel. Op voorstel van het bestuur werd be- sloten om de uitkeeringsduur der vrouwelijke leden zoodanig te verhoogen, dat 8 voile en 8 halve uitkeeringen worden verstrekt. Voor de mannelijke leden is dit 26 voile en 26 halve uitkeeringen. Enkele mededeelingen werden daarna ge- daan in verband met de gehouden federatie- vergadering Ai Provinciaal nieuws BLOEMBOLLENEXPORT. Gedurende het eerste halfjaar bedroeg de uitvoer onzer bloembollen naar de verschil lende landen aan gewicht 2.374.115 R.G. voor een waarde van 2.366.848. Verleden jaar luidden deze cijfers 1.880.101 R.G voor 2.119.789. BEVORDERINGEN. Met ingang van 3 Augustus 1928, zijn bij het 21e Regiment Infanterie (waarbij zijn in- gedeeld de dienstplichtigen uit de provincie Noord-Holland)bevorderd a. tot dienstplichtigrkcrporaal (niet-spe- cialist), de dienstplichtige-soldaten: J. A. de Vries, G. F. Schotting, J. van Prooijen, C. Tot, C. Ory, R. Josee, A. J Slijkerman en P. van Veen; b. tot dienstplichtig-korporaal (telefonist), de dienstplichtige-soldaat J. Zwart; c. tot dienstplichtig-korporaal (optisch seiner), de dienstplichtige-soldaat C. Heij- blok; d. tot dienstplichtig-korporaal (zware mi- traillist, de dienstplichtige-soldaten: R. R. Damstra, P. J. Rops, J. N. Wessemius, R Roene en S. Berkhout; e. tot dienstplichtig-korporaal (zware mi- trailleurhersteller), de dienstplichtige-soldaat J. C. F. Rooi. Bij genoemd reg. is een examen gehouden voor telefonist en voor optisch seiner. Ge slaagd zijn voor geoefend optisch seiner de dienstplichtige-korporaals: F. J. A. Schouten, W. A. Hoep en J. Jonker en de dienstplichtige-soldaten: C. Heybroek, R. Weijhenke, H. J. Hoogland, J. B. van Dam, C. Meijns, A. de Woude en H. Rind; voor ge oefend telefonist de dienstplichtige-korpo raals: F. J. A. Schouten, W. A. Hoep en J. Jonker en de dienstplichtige-soldaten: C Heijblok, R. Weijhenke, H. J. Hoogland, J B. van Dam, H. Rind, A. H. Brouwer, P. Rustenburg, G. van Zwol, W. de Vries, J. W Schouwe, H. Root, J. Zwart, J. Schaft, C Sijthof en J. J. Rarhof. BERGEN. Door de bewoners van den Oosterweg en Rogendijk en omgeving is aan den Raad een adres gericht, houdende verzoek om deze drukke verkeerswegen, welke zeer stoffig zijn, waarvan de omwonenden zeer veel hinder ondervinden te doen besproeien.. Het komt ons voor, dat de gemeente den sproeiwagen daar al reeds lang had moeten laten rijden. Er wonen daar heel wat meer burgers dan op vele plaatsen waar de sproeiwagen geregeld rijdt en waar het minder noodig is dan waar adressanten wonen. De Rogendijk is de transportweg voor de gemeente, die daarvoor offers heeft te brengen. Door de Schoorlsche Rijwielpadvereent- ging is aan den Raad een verzoek gedaaa om een subsidie ten behoeve van den aanleg anvragen van Ron. goedkeuring werd niet voor gevoeld. Getracht zal worden om de vereenigingen die uit den bond getreden zijn, aan de federatie te krijgen. Dit met het oog op de komende ziektewet. De voorzitter was van oordeel, dat de fe deratie nog wat te zwak staat. Een schriiven van het N. V. Z om aan- siuiting bij den bond werd voor kennis- geving aangenomen. Ook in de federatiever- gadering was een zoodanig schrijven inge- komen en eveneens voor kennisgeving aange- nomen. Uit de rekening van den penningmeester bleek een contributieontvangst van 1527.45 De uitgaven waren aan uitkeeringen 795 en totaal f 1046.41. De ontvangsten hebben bedragen f 1527.45, zoodat het saldo 481.03 is. Het totaal saldo bedraagt nu 6067.35. Er werden gedaan 93 uitkeeringen aan 29 personen met 494 ziekendagen. Er bleek dus uit, dat ondanks de flink verhoogde uitkee- ng er toch nog een mooi saldo is. Voor het nazien van de volgende rekening werden aangewezen de heeren W. Zweet en S Jonker. Het bestuur kwam daarna met het voor stel om geen vrouwelijke leden meer toe te laten. Momenteel heeft de vereeniging er drie en er zijn slechts weinig vereenigingen, die vrouwelijke leden hebben. Bovendien werkt het in de practijk weinig uit omdat zij boven de 40 jaar niet worden aangenomen en zij alleen lid kunnen worden, als de echtgenoot lid is geweest. De laatste 15 a 20 jaar is er geen enkel vrouwelijk lid bijgekomen. Behandeling van dit voorstel werd1 tot de volgende vergadering uitgesteld. De geluk- kige winners van 3 maanden vrijsteHing van contributie zijn de heeren R. Dekker en E. Slooves. Bij de rondvraag maakt een der leden aanmerking op het optreden van een der wijkcommissarissen tegenover een trekkenc lid. Deze wijkcommissaris moet tegen dat lie gezegd hebben: „We moesten }e nu maar eens hersteld verklaren", en dat terwijl de dokter de patient nog onder behandeling had. Het betrokken bestuurslid zei, dat dit op een verkeerde opvatting moet berusten. Besloten werd het betrokken lid en de op merker op een bestuursvergadering uit te noodigen. Het bestuur drong er op aan, om daarbij nog drie leden uit te noodigen, doch de ver gadering stelde bet voile vertrouwen in het bestuur. Donderdagavond had een voetbalwed- strijd plaats tusschen D. T. S. I van Oud- karspel en Papierduivels te Aikmaar. De uitslag was 4—3 in het voordeel van D T. S. Het was een vjot gespeelde wedstrijd. BROEK op LANGENDIJK. Door de feestcommissie is na gehouden ver gadering besloten de verjaardag onzer ko ningin op 31 Aug. feestelijk te herdenken. In de morgenuren zal er door de heeren predi- kanten gesproken worden, terwijl er tevens kinderspelen worden gehouden. Des namid- dags volksfeesten, en des avonds zal er door het gemengd koor Halleluja en door de man nenzangvereeniging „de Lofstem" gezongen worden en het muziekgezelschap uit Noorc - Scharwoude zal ter opluistering spelen. Donderdag 26 Juli 1928 maakten de kinderen der Christelijke Nationale Schoo een jaarlijks uitstapje. In acht auto's ging het naar Schoorl, Egmond aan Zee en Bak kum. Speeltuin en duin warea een geliefkoos de afwisseling voor de Jeugd. Onder begun- stiging van het prachtige weer en afgewis- seld door de verschillende versnaperingen was het een lust het bonte krioel gade te slaan. Ook te Egmond werd genoten. De zee was een heerlijke verfrissching voor oud en jong Om drie uur werd opgereden naar Bakkum, wat om zijn prachtig begroeid duin een lie- velingsplek der jeugd is. Om zes uur ging't naar huis toe, langs Hertenkamp en door den Alkmaarschen Hout. Een gezellige rit. Deze dag zal bij de jeugd nog lang in aan- gename herinnering blijven. WIERINGERWAARD. Donderdagavond vergaderde de Sportclub onder leiding van den heer Limpers. Aanwe zig aanvankelijk 9, later 13 leden. Voorzitter deelde bij de opening mede dat de Sportclub thans 10 jaar heeft bestaan. Het Bestuur heeft gemeend dit felt te herdenken door een groote harddraverij te doen houden. Ook wordt medegedeeld dat het bestuur nog pre- cies uit dezelfde leden bestaat als bij de op- richting. De door den secretaris A. Sleutel Az. voorgelezen notulen werden onveranderd vastgesteld. Voor't nazien der rekening wer den aangewezen de heeren J. A. Mooij en H. Rok. Laatstgenoemde deelde mede alles in volmaakte orde te hebben bevonden. Met in- begrip van 350,23 saldo vorig jaar had- den de ontvangsten bedragen 715.41; de uitgaven 372.01 zoodat er een batig saldo is ad 343,40. De rekening werd onder dank aan den penningmeester goedgekeurd. Volgt vaststelling datum harddraverij. Hoewel aanvankelijk door het bestuur 26 Augustus was gekozen werd thans als da tum voorgesteld 9 September. Aljen voor. Verder werd door het bestuur voorgesteld de prijzen te bepalen op 250, 150, 50 en 25. Van uit de vergadering werd voor eerste prijs 300 genoemd, terwijl een ander lid meende dat f 200 voldoende was Na tame- ijk breedvoerige discussie wordt het be- stuursvoorstel aangenomen. Het inleggeld wordt bepaald op 2.50 en als entree werd voorgesteld 0.75. Een der leden wilde dit op 1 stellen. Liefhebbers van sport blijven om een kwartje niet weg, werd gezegd. Anderen meenden dat men met 75 cent meer zou ontvangen dan met 1. Met 7 tegen 6 stemmen werd de en tree gesteld op f 0.75, terwijl later nog werd bepaald dat dames 0.50 moeten betalen. De leden mogen een dame meenemen. Als Handicapper-Starter zal de heer D. Stammes wederom worden gevraagd. Bij de rondvraag werd door een der leden een verguld zilveren medaille beschikbaar ge steld voor den pikeur van het winnende paard, wat natuurlijk onder dank en ap- plaus werd aanvaard. Met den wensch dat de draverij een goed verloop zal hebben, werd de bijeenkomst ge- sloten. Door den bij den graanhandel bekende schipper Haverkorn werd Vrijdag te Aik maar reeds ruim 60 H. L. gerst aangevoerd en verkocht. AdvericntiSn Hierbij geven wij kennis van het overlijden van onzen lieven Vader, den heer ALEX ZWAAP, in den ouderdom van 60 jaar. Diep betreurd door zijn kin deren: H. S. HAMBURGER. A. HAMBURGER— ZWAAP. Aikmaar, 27 Juli 1928. R. v. 't Veerstr. 20. Rouwbeklag: Amsterdam, Nieuwe Prinse- gracht 46. Heden overleed in het Stadsziekenhuis te Aikmaar, na een kortstondig lijden, onze geliefde Echtgenoot, Va der, Behuwd- en Grootvader, VOLKERT KONING, in den ouderdom van 71 jaar en 2 maanden. Uit aller naam: Wed. A. RONING—SMIT. Roedijk, 28 Juli 1928. Heden overleed in het Luthersch Diaconessenhuis te Amsterdam na een kortston dige ziekte aldaar onze lieve Vrouw, Moeder en Grootmoe- der, in den ouderdom van ruim 63 jaar. Namens de familie: P. LIEFHEBBER. Bergen (N.H.), 29 Juli 1928 Doorntjes 31. De begrafenis zal plaats hebben op Woensdag 1 Augustus 1928, 2 uur namid- dag vanaf Doorntjes 31. Riintgenoloog, OPROEPIKG. Allen, die iets te vorderen hebben van verschuldigd zijn aan of borgtoehten onder zich hebben ge- teekend door wjjlen den heer P1E- TER PAARLBERG, in leven zonder beroep, gewooud hebbende te Aik maar, Nieuwpoortslaan 102 en al daar op 3 Juni 1928 overladen, worden verzocht daarvan voor 12 Augustus a.s. opgave of betaling te doen aan Mr. C. J. DE LANGE, Notaris to Aikmaar, Kantoor Breed- straat 10. Bij vonnis der Arrondissements Reohtbank te Aikmaar, d.d. 28 Juli 1928, werd in staat van faillisse- ment verklaard TYMEN STEE LING, aannemer, wonende te Uit- geest, zulks met benoeming van den E.A. Heer Mr. Dr. N. MULLER tot reohter-commissaris en van on? dergeteekende tot curator. Mr. P. R. HAARS, curator Aikmaar, 30 Juli 1928. Ged. Nieuwesloot 24. Voor direct in de huishouding gevraagd. Adres WILHELMINALAAN 11 Gevraagd een Adres S. KOSTER, Luttik-Oud« dorp 28, Aikmaar. gevraagd voor hulp in de huis houding. Aanm. na 8 uur in den Boekhandel Oude Prinsweg 11, Bergen. gevraagd van 8 tot 5J uur, rael vollen kost en Zondags vrij. Aan- bieding Bierkade No. 5 (na 7 uur). Mevrouw v. d. HEIJ, Lindelaan 90, vraagt een flink niet beneden de 18 jaar. P.G. Zich aan te melden 's avonds na 7 uur. Mr. N. MULLER, Kennemerpark 29, vraagt voor heele of halve dagen of viet tot zes dagen per week. Lange zomervacantie. Alleen schriftelijke aanmelding met vermelding van verlangd salaris. TERSTOND GEVRAAGDt intern, bij A. V IS S E R, Eeleclf. Smederij, Twisk. bij schipper LEEGWATER Oost-Graftdjjk Zoo spoedig mogelijk gevraagd een uitstekend kunnende knippen en scheren en prima dames kunnendj knippen, bij J. ZEGER DE HAAN, Dames- en Heerenkapper, Verdron- kenoord 89. Telef. 802. Gevraagd voor direct AdresJ. VISSER, kruideniers* waren, Stationsweg 4. Biedt zich aan Br. onder lett. N 295 bur. dezes. voor terugbezorging van Heeren- fiets, ontvreemd uit stalgebouw, Bergen, W. F. POT, Hoflaan. sedert Zaterdagmiddag te Bergen aan Zee JONGE H0ND (teef) grijs-zwart krulhaar, groen hals* bandje. Tegen belooning terug te bezorgen bij D. HESSELINK, Bleekerslaan 15, Aikmaar. Te overname gevraagd een met zelfbesturing. Brieven met prijsopgaaf onder letter O 196, bur. van dit black

Alkmaarsche Courant | 1928 | | pagina 3