Boeken L. Frankenberg Alkmaar. Rechtszaken Sets in, maar Ne'derlarTd wTnt tenslotfe met ruiiii twee lengten voorsprong in den tijd van 7 mill. 57 2/5 sec. Jijd Straka 8 min. 4 4/5 sec Gunther komt hierdoor in den halven eind- strijd. Voor den derden heat verschijnen aan den start aan boei 1 Amerika en boei 2 Zwitser- land. Amerika wint, kalm doorroeiende met twee lengten in den tijd van 8 min. 5 3/5 sec. Tijd Zwitserland 8 min. 11 sec. Dan verschijnen aan boei 1 Australie en boei 2 Frankrijk. Parce wint met vele lengten in 7 min. 42 2/5 sec. Frankrijk 8 min. 11 4/5 sec. Vier met stuurman. Het volgend nummer, vier met stuurman, brengt eerst aan den start boei 1 Belgie, boei 2 Polen. 1. Polen 7 min. 29 sec. 2. Belgie 7 min 30 2/5 sec. I Tweede heat: Boei 1 Italie, boei 2 Duitschland. 1. Italie 7 min. 18 2/5 sec. 2. Duitschland 7 min. 26 2/5 sec. Daarna heeft de Zwitsersche ploeg een row over in 8 min. 2 2/5 sec. De Acht. De laatste wedstrijden van den dag zijn de Acht en allereerst komen aan den start Cana da boei 1 en Polen boei 2. Canada wint deze spannende race met een lengte voorsprong in zes min. 37 2/5 sec. tegen Polen 6 min. 42 1/5 sec. Daarna komen aan den start Engeland boei 1 en Duitschland boei 2. De E n g e 1- s c fa e n winnen met twee lengten voorsprong in zes min. 34 1/5 sec. tegen Duitschland in 6 min. 42 4/5 sec. Voor de laatste heat komen aan den start aan boei 1 Amerika en aan boei 2 Italie. DeAmerikanen winnen met vier lengten in 6 min. 42 4/5 sec. tegen Italie in 6 min. 44 2/5 sec. Z E I L E N. Noorwegen Olympisch kampioen zesmeters. De uitslag van den zeilwedstrijd van giste- fen was in de zesmeterklasse: 1. Estland, 2. Noorwegen, 3. Zweden, 4. Belgie, 5. Amerika, 6. Denemarken, 7. N e- d e r 1 a n d. Door deze uitslag is Noorwegen Oympisch kampioen in de zesmeterklasse. Achtmeters. De uitslag van den wedstrijd in de acht- meterklasse was: 1. Zweden, 2. N e d e r 1 a n d, 3. Frank rijk, 4. Noorwegen, 5. Italie. Amerika was niet gestart. jj| BOKSEN. Negen-en-twintig landen zenden honderd- zev en-end wintig deelnemers en vijftig inval- liers. •v Boks-Ouverture. Daar zitten we opnieuw in het Kracht- eportgebouw, dat verlaten is door de gespier- de worstelaars doch thans het domein is van „tfae noble art of self defending'', de manne- lijke bokssport. Het bijwonen van deze Olym- ipische bokswedstrijden heeft voor menigen 'A.msterdammer de speciale bekoring van de anders verboden vrucht! Naar men weet zijn openbare bokswedstrij den in Amsterdam nog steeds verboden. We zaten dus weer in het boksgebouw, waarin het de komende dagen, indien wij ons •niet zeer vergissen, wel heel vol, heel druk en heel luidruchtig zal worden. Maar wij hopen tevens zoo sportief, dat de bokssport in Ne- derland voordeel zal hebben van deze Olym- >ische propaganda. We gen, geneeskundig on- Wegen, geneeskundig onderzoek en loten! Honderd-zeven-en-vijftig deelnemers uit fiegen-en-twintig landen en zoovele van de vijftig reservisten als zijn opgekomen, wor- den gewogen, zijn ze te zwaar nog herwogen en onderzocht en loten daarna. Wat 'n span ning! Holland bengt het er goed af, alien halen het gewieht en alien loten vrij op Oly na. De eerste partijen. Lichtgewicht Lang overtijd gedu- rende welk wachten de ongeduldige toe- schouwers rhythmiscfa lawaai maken, betre- den de Amerikanen Halaiho en de Tsjecho- /Slowaak Potsch het podium voor de eerste j partij in dit tournooi, de eerste voorpartij lichtgewicht. Hailaiho wint, doordat rin de derde ronde Potsch voor den tweeden maal te laag stoot en gedisqualificeerd wordt. De Pool Machjrzycki en de Hongaar Szaboky leveren niet zoo hoogstaande partij, de eerste is de bokser en weer wint de stijlbokser van den vechter. De Argentijn Buonfiglio en de Fin Rech. Ruw werk waarin Buonfiglio zegeviert. Dan komen Diibbers, een Duitscher en Find een Noor. Diibbers wint. Diaz Hernandez, Chileen en O'Shea, Ier, matig boksen. dat Hermandez doet winnen Carcagne, Franschman, bokst tegen Mar- kevicus, Lithauen en wint op punten. E>e Zweed Berggren, reserve, won van den Belg Godart. De Zuid-Afrikaan Smith bokst de laatste voorpartij-lichtgewicht tegen den Canadees Buttaglio. Winnaar de Zuid-Afrikaan. L i c h t M i d d e n g c w i c h t. Nu ope- nen Nuss, Luxemburg en Palm, Estland, de zes partijen licht-middengewicht. Palm wint. Lown, Amerika en Landini uit de Argen- tijnsche reserve. Winnaar Landini, 'n onbe- grijpelijke beslissing. De Japanner Usuda werkt dan tegen den Spanjaard Fagundez. Winner Usuda door goed werk in de eerste ronden. Walter, Duitscher en Hall, Rhodesia wer- ken fair op afstand. Hall zegeviert. De Deen Sande en de Ier Lenehan geven een onbelangrijke partij. Lenehan wint. Smillie, Canada en de Oostenrijker Traber- ger boksen een aardige partij, Smillie wordt tot winner uitgeroepen. Bantamgewicht. Glon, Polen en Sanchez Martinez, Chili, beginnen de twee voorpartijen bantamgewicht. Winner Martinez. De tweede en laatste gaat tusschen Daley, fAmerika en Bjerke, Noorwegen. Aardige Eartij. De Amerikaan tot winner uitgeroepen. >e stij'l, waarin de Amerikanen werken in als altijd de oud-Engelsehe, rechte stooten en, komt de ander in, opstooten met 'n enkelen hoeL Begin der acfitsfe beslissingen. Zwaargewicht. Dit opent de achtste beslissingen. Ceccarelli, Italie en Mc. Corkindale, Zuid- Afrika, boksen de eerste partij1. Zuid-Afrika wint. Touquet, Frankrijk en Vinca, Lithauen, boksen nu op halven afstand. Levendig werk, waarin Vinca de beslissing ontvangt. Ojeda Doren, Chili en Avendo, Argenti ne, boksen heftig borst aan borst. Avendo. wint terecht. Carrick, Canada en Welter, Luxemburg. Carrick wint. Jistulla is 'n Duitscher, hij bokst nu tegen den Amerikaan Lucas en wint, onder gejuich van de zaal. Onze Miljon wint. Onder applaus bestijgt de lange Miljon den ring. De Zweed Johansson is zijn tegen- stander. Waarom Miljon den kleineren man niet op afstand houdt, vraagt men zich ang- stig af. Het wordt nu steeds boksen op halven afstand. Maar plots, terwijl hij Miljon tegen de kaak hoekt links en rechts, zinkt hij ineen. De Hollander zorgde voor de binnenlijn zijn rechter ging omhoog tegen de kaak. Spoedig is de Zweed overeind. De halve minuut van de eerste ronde komt hij' hangend door. De tweede is voor Miljon, al is de Zweed frisch en strijdlustig. Miljon, aj vervalt hij in de tout der halve afstand te zoeken, is koel van hoofd en treft schitterend. Johanssen dekt vergeefs. De derde ronde gaat eerst gelijk op, maar Miljon wint. SCHERMEN. Finede individueele degen. Gister ging de finale op degen individueel om den Olympischen eeretitel. Het schermgebouw was betrekkelijk slecht bezet, toen omstreeks 10 uur begonnen werd met de beslissing, die tusschen tien schermers gaat. Er werd evenals in de tweede halve beslis sing, om twee touches getrokken. Uit deze beslissing worden d'e vier besten geplaatst voor een extra finale, waarin om tien treffers gewerkt wordt. De stand van de eerste beslissing was: 1. Gaudin (Frankriik) gew p. 8, ontv. treffers 5; 2. Buchard1 (Frankrijk) gew. p. 7, ontv. treffers 8; 3. Tom (Belgie) gew. p. 6, ontv. treffers 94. Caiman (Amerika) gew. p 6, ontv. treffers 9. Deze vier komen dus in de extra beslissing zoodat daarin 2 Franschen, 1 Belg en 1 Amerikaan om den Olympischen eeretitel per- soneel degen trekken. De extra finale. De extra finale begon om ruim 3 uur. De uitslag werd dus1. L. Gaudin (Frank- rijk), Olympisch Kampioen; 2. G. Buchard (Frankrijk) en 3. G. Caiman (Amerika). GYMNASTIEK. Een bijzondere dag in het Sta- dion. Het eerste bezoek van H. M. de Koningin. Belangrijke gym- nastiekdemonstralies. Het was gisteren voor het Olympisch Comite en voor de Spelen een hoogst belang rijke dag. 's Middags toch zou H.M de Ko ningin voor de eerste maal het Stadion met een bezoek vereeren, wat natuurlijk aan het geheel een groote luister zou geven. Precies dtrie uur werd aan het Muziek- corps het bekende teeken gegeven, en terwijl het Wilhelmus opklonk maakte H. M. verge- zeld van Prinses Juliana en Prins Hendrik met gevolg haar entree in de eereloge. Het publiek verhief zich en juichte de Koninklijke bezoekers geestdriftig toe. Hieruit bleek ten duidelijkste hoe bij een wereldgebeuren als de Olympische Spelen, de belongs telling van het Koningshuis op prijs wordt gesteld Met de demonstraties gymnastiek werd on- middellijk een aanvang g maakt. Schitterend lag het groene Stadionveld daar. Het weer had niet mooier kunnen zijn: alleen de be- •Iflngstelling van het publiek viel niet mee. De Hollandsche turnsters en turners open- de het programma. In kranigen pas mar- cheerden zij, met de vlag voorop, tot voor de Koninklijke tribune. Onder leiding van den heer van Velzer (Rotterdam) voerden de da mes, die er met hun oranjehaarbanden en schildjes keurig uitzagen, de Bondsvrije oefeningen uit, begeleid door muziek van een vleugelpiano. Het geluid werd verstrekt en was in alle hoeken van het Stadion te hooren. Een luid applaus, (ook H.M. klapte geest driftig) beloonde het keurige optreden. Ver- schillende vereenigingen zooals Bato (Am sterdam), F. H. C. (Heerenveen), Bergen op Zoom, Maasnymph, Turnlust en Aspasia (Rotterdam) gaven daarna vrije oefeningen of werkten aan brug, ringen en springtafel. De 72 Rotterdamsche dames gaven nog een mooi nummer Icnotszwaaien, terwijl rhyt- mische dansen in fraaie costuums de demon- stratie besloten. Holland heeft een goeden in- druk gemaakt, doch had toch nog met een grootscher demonstratie voor den dag kunnen komen, als de strijd, die nog steeds tusschen het K. N. G. V. en de Amsterdamschen Turn- bond bestaat, ware bijgelegd. De absoluut correcte afwerking, ook in de opstellingen, was niet steeds te constateeren. Hierna nam een uitstekend Hongaarsch pianist aan den vleugel plaats en marcheer- den 24 Hongaarsche dames in nationale klee- derdrachten van diverse kleuren het terrein op. Hoe fraai stak dit alles af tegen het groene veld. Een daverend applaus klonk van de tribunes. Op onberispelijke wijze werden daarna een aantal volksdansen uitgevoerd, die een lust waren voor het oog. Al was het nu niet bepaald de ware gymnastiek, het geheel werd door de aanwezigen ten zeerste geap- precieerd. Doch als de ware gymnastiek bedoelende de ontwikkeling van een gezond lichaam, kwam ten slotte de Duitsche demonstratie. Dit was het schoonste van den geheelen middag. Men had voor deze demonstratie 60 dames en 60 heeren uitgekozen van de Hochschule fur Leibesubungen te Berlijn. Met een eigen orkest van 27 studenten, kwa- men de 120 turners zingende het veld op. In een zeer vlot tempo en op een wijze, die een opmerkelijk voori>ee!d was van orde, arbeids- verdeeling en afwerking, werd een program ma van twaalf nummers afgewerkt, waarbij een zoo volledig mogelijk overzicht werd ge geven van alles waar ier bevordering der Iichamelijke ODtwikkeling in Duitschland wordt onderwezen. Vrije oef. voor mannen en vrouwen, hordenloop, speerwerpen en slingerbal gooien, balwerpen, handbalspel, bijzondere dansen, enz., enz. In alles was een eenheid bereikt, die oprechte bewonde- ring afdwong en het daverende applaus dat de Duitsche ploeg bij den afmarsch in ont- vangst had te nemen, was dan ook ten voile verdiend. Opmerkelijk was, dat de leider geen enkel bevel behoefde te geven, doch skchts door een fluitsignaal elke volgende oefening aangaf, die dan direct onberispelijk werd uitgevoerd. Het was voor de turnbeweging een leer- zame middag. H. M. de Koningin woonde de gymnastiek- demonstratie tot het einde bij en vertrok daarna naar Soestdijk. Het publiek juichte haar luide toe. Hedenmorgen zijn de gymnastiekwedstrii- den begonnen. Vandaag zijn de paard- en ringoefeningen aan de beurt. Morgen de rek- en brugoef. Vrijdag komen dan de vrije oef. en paardsprongen benevens demonstra ties van Hongarije, Italie en Tsjecho- Slowakije. Het ligt in de bedoeling van H. M. de Koningin de volgende Olympische wedstrij den bij te wonen: Op 9 Augustus de dressuurproeven in het Sport park te Hilversum. Op 10 Augustus des morgens vroeg de uithoudingsproeven (Military) voor ruiters in de omstreken van Hilversum. Op 11 Augustus des morgens de zware dressuurproeven in het Sportpark te Hilver sum. Des middags de ruiterspelen in het Olym pisch stadion te Amsterdam. Op 12 Augustus des middags de ruiter spelen in het Olympisch stadion te Amster dam. Waarschijnlijk zal Hare Majesteit op 8 Aug. de zeilwedstrijden op de Zuiderzee bij wonen. DE FINANTIEELE RESULTATEN DER SPELEN. Ounstig! Naar wij vernemen zijn de financieele re- sultaten van de Olympische Spelen, zooals die tot heden zijn verkregen, van dien aard, dat tenminste 50 pet. van de door de deelne mers aan het waarborgfonds gestorte bedra- gen terugbetaald zal kunnen worden. DE KONINGIN EN DE OLYMPISCHE ATHLETEN. Ontvangst ten Hove. Hedenavond te negen uur zal de ko ningin ten paleize op de Dam eenige duizen- den athleten en officials ontvangen uit alle landen die aan het Olympisch tournooi deel- nemen. Tien sportsmen van elk land zijn uit- genoodigd. Tot dit tiental behooren wat Ne- derland betreft o.a. de dames Gisolf (athle- tiek) en Braun (zwemmen). Provinciaal nieuws POLDER GEESTMERAMBACFIT OOSTEftDIJK EN MOLENGEERZEN. Zaterdag 4 Augustus 1928 vergaderde het College van Dagelijksch Bestuur van den Polder Geestmerambacht (Oosterdijk en Mo- lengeerzen met de Hoofd-Ingelanden van dien Polder en de Commissie uit den Ring- polder tc Alkmaar. De heeren F. de Boer en B. Sevenhuijsen waren wegens ziekte afwe zig. Overigens waren alle leden aanwezig. De voorzitter deelde mede dat door het Da gelijksch Bestuur hooger beroep is ingesteld tegen het besluit van de Prov. Staten, waar bij de Polder verplicht wordt 5000.— bij te dragen in de verbetering van de Mosse- lenbrug te Noord-Scharwoude. Het Bestuur heeft zich de medewerking verzekerd van Prof. J. Nelemans te den Haag voor hef technisch gedeelte en van Prof. Scheltema te Amsterdam voor het juridisch gedeelte. Prof Nelemans zal ter plaatse een onderzoek in- stellen naar den toestand van de brug. Voorzitter vroeg daarom aan den heer Oot jers als voorzitter van de Banne Noord- Scharwoude, toestemming voor dit onder zoek. De heer Ootjers deelde mede dat het Be stuur van de Banne zich op het standpuni stelt dat deze toestemming middels Ged. Staten moet worden verkregen, omdat deze zaak al meer dan een jaar bij Ged. Staten be- rust. Hij adviseerde dan ook aan het Bestuur van den Polder toestemming te vragen van Ged. Staten. De Voorzitter meende dat dit niet de weg is. De Polder vraagt toestemming aan de Banne en meende de Banne dat zij gebon- den is dan vraagt deze aan Ged. Staten. Hij is echter van oordeel waar het hier betreft het eigendom van de Banne dat deze zonder meer vergunning tot het onderzoek kan geven. De heer Slot zeide ook van meening te zijn dat de Banne toestemming kan verleenen. De rechten van eigendom worden niet te niet gedaan door het feit dat een hooger College zich met de zaak bemoeit en voorschrijft dat de Polder moet betalen. De Polder zal aan de Banne toestemming vragen. De Voorzitter zeide dat hij uit de bespre- king meende te mogen opmaken dat de hee ren zich kunnen vereenigen met hetgeen door het bestuur in deze zaak is gedaan. De heer Schoorl merkte nog op dat het leek alsof macht boven recht gaat, vandaar dat wij meenen goed te doen tot het uiterste deze zaak uit te zoeken. De heer Ootjers is van oordeel dat het Be stuur nog overwogen heeft een audientie bij den Minister van Waterstaat aan te vragen om deze zaak mondeling toe te lichten. De Voorzitter deelde mede dat het Bestuur dit wel heeft overwogen en dat zeer waar schijnlijk nog een audientie zal worden aan- gevraagd. Niets meer te behandelen zijnde sloot de voorzitter de vergadering. CASTRICUM. Onze voorspelling, dat in de eerstvolgende dagen de kans groot was voor verspreiding van de tongblaar, is reeds gedeeltelijk be- waarheid. Thans zijn wederom twee gevallen van de gevreesde ziekte aangegeven en wel onder het vee van de melkveehouders H. de Winter en C. Poel Sr. Hetis te hopen, dat het bij deze twee ge vallen blijft. De heer W. G. van der Meer, onderwij- zer aan de R.K. jongensschool alhier, wonen- de te Alkmaar, slaagde dezer dagen voor de noofdactft. Thans is aan genoemele scnool met een onderwijzer meer, die niet in 't bezit is van die acte. Door het plaatselijk comite voor „Her- wonnen Levenskracht" is Zondag j.l. een bloempjes- of speldjesdag gehouden, waar- van de resultaten zijn, dat een bedrag van 116.61 bijeen is gehracht. Voorwaar een mooi succes, waarvoor wederom veel kan worden bereikt voor de bestrijding van de zoo gevreesde ziekte. Naar we vernemen is de alhier bestaan- de Damclub, welke haar avonden organi- seert in het hotel „de Rustende Jager", in het bezit gekomen van een tweetal fraaie prijzen. De nieuwe eigenaar van het genoemde hotel, de heer Eggers, heeft n.l. aan de ver- eeniging geschonken een mooien wisselbeker. In een algemeene vergadering is besloten deze als prijs te stellen voor de eerste afdeeling en voor de kampwedstrijden, die zullen wor den gehouden en verschillende clubs, die be hooren tot die afdeeling, uit te noodigen. Hier en daar is ziekte in de boomen ontstaan.De oorzaak is nog niet opgespoord. Ook de zezr goed staande en mooie bloeiende planten worden roestig en vallen om. Indien deze ziekte meer veld mocht winnen dan zal van een overvloedigen oogst geen sprake kunnen zijn. Moge het weer in de eerste we ken medewerken, opdat het gevaar van een mislukking van den oogst kan worden voor- komen. Alles wijst er gelukkig op, dat de prij zen wel een behoorlijk loonenden teelt mo gelijk zullen maken, doch indien nu de natuur tegenwerkt, waar eerst het gewas zeer goed staat, is dat een dubbele tegenvaller. Gmeenterekening. Naar we vernemen is de rekening der ge- meente over 1927 dezer dagen ter secretarie van den gemeente-ontvanger ingekomen en is het resultaat het volgende: Nadeelig saldo gewonen dienst 2477.44 'A, tegenover 1926 11728.32, een verschil derhalve van bijna 9000. Kapitaaldienst nad. saldo 2671.40, tegenover 1926 1358.72. Tongblaar Naar wevernemen is wederom een geval van tongblaar geconstateerd en wel onder het vee van den landbouwer C. M. Poel. Nog eenige boeren hebben gelukkkig niet de gevreesde ziekte onder hun veestapel, doch de verwachting is, dat in verband met het warme weer van de laatste dagen, de ziekte eerder zal toe- dan afnemen. Hopen we, dat. zulks niet het geval zal zijn. Onbesuisd rijden. Zaterdagavond passeerdde alhier ter hoogte van den Cieweg op den rijksweg 'n auto, die in de leelijke bocht ter plaatse uit moest ha len voor een naderende auto, terwijl in de goot van den weg een handwagen was ge plaatst. Zonder vaart te minderen, de ruwe rijder reed naar schating 80 K.M., maakte hij door de gladheid van den weg een slip per, waardoor hij door plotseling zijn stuur over te gooien, aan het gevaar van tegen een boom op te rijden is ontkomen. De man, die den handwagen bediende, kon door vlug tegen een woning op te gaan staan, aan een groot gevaar ontkomen. Wanneer zal men nu eens wijs worden door met zulke groote vaart niet meer te rij den in gevaarlijke bochten. Doras Rijkers, de Heldersche menschenredder, door Tjeera Adema, uitgave Egner te Helder. De heer Egner te Helder, die boekjes uit- geeft, waarin gesproken wordt van den strijd, die aan onze kusten voortdurend ge- voerd wordt oin de zee haar prooi te ont- trekken, heeft weer een nieuw werkje aan deze serie toegevoegd. Tjeerd Adema, van wiens hand ook ver- scheen het groote jongensboek over Dorus Rijkers (uitgegeven bij Gebr. Kluitman te Alkmaar) heeft nu aan dezen alom bekend geworden redder van schipbreukelingen een nieuw boekje gewijd, dat thans bij de drukke- rij Egner het licht zag. De schrijver is wat het leven van Rijkers betreft wel bijzonder deskundig, dank zij de vele gesprekken die hij met dezen beroemden Nederlander in de laatste jaren gevoerd heeft. Daardoor was het mogelijk verschillende verhalen over red ding van schipbreukelingen weer te geven in de taal van den zeeman zelve, waardoor het boekske zeer aan aantrekkelijkheid won. Het leven van den „blauwen zeeridder" en de wijze waarop verschillende reddingen plaats hadden, zijn hier geteekend in alle soberheid, die de schrijver opzettelijk heeft willen betrachten, en juist daardoor krijgt men een kijk op het harde leven van de be- manningen onzer reddingsbooten. Mannen van het kaliber van Dorus Rij kers vindt men in al onze kustplaatsen, al zal zeker niemand aan „Opa" Rijkers de eer betwisten een koning onder de menschenred- ders te zijn. Het doel, dat schrijver en uitgever voor oogen hadden met dit nieuwe boekje: het opwekken tot steun aan het Dorus Rijkers- fonds, waaruit bijdragen worden verstrekt aan behoeftige oude menschenredders, zal naar wij hopen worden bereikt. De uitgever heeft het boekje (ruim 100 bladzijden) door tal van foto's zeer aan- trekkelijk gemaakt. Moge het vele koopers vinden, opdat figu- ren als die van den koning der menschen redders beter bekend en gewaardeerd wor den, met als direct gevolg een betere verzor- ging voor hun ouden dag! H. K A NT ONG E REOH T TE ALKMAAR. Mondetinge uitspraak 3 Augustus 1928. H. de B. te Helder, overtreding art. 444 W. v. S., 1.hoete of 1 dag hechtenis. F. J. M. en G. K. B. te Amsterdam, G. J W. te Flilversum, loopen vebboden grond, de lste f 5.boete of 5 dagen hechtenis, de 2de 20.boete of 20 dagen hechtenis, de 3de 2.50 boete of 3 dagen hechtenis. P. O. te Alkmaar, overtreding Wet van openbare middelen van vervoer, 15.boete of 15 dagen hechtenis. C. de B. te Schoorl, overtreding Arbeids- wet, 6.— of 6 dagen hechtenis. 'J. de W. fe Casfricum, S. S. en K. 8. te Amsterdam, P. J. B. te de Rijp, overtreding Visscherijwet, de le en 4e ieder 4.boete oi 4 dagen hechtenis, de 2e 3.— of 3 dagen hechtenis en de 3e 2 X 4.boete of 2 X 4 dagen hechtenis. C. J. R. te Schoorldam; K. Z. en J. Z. te Egmond aan Zee; G. T. en M. T. te Egmond- Binnen, J. B., P. J. H. en M. t te Castri- cum; J. B. V, T. J. A. K., G. j. R, P. G v. d. G., J. S. te Alkmaar, P. G., j. B., C V J. R, C. K., A. B., P. B D. W„ P. M T. K. P. B„ A. V., M. B., J. W, C. D. te Heer- Hugowaard, J. C B. te Beemster, J. SJ. B T. L., W. W., D. K„ D. v. A. te Amsterdam^ A. V. te Broek op Langendijk, overtreding Politieverordenimg. De le, 16e, 31e, 32, 33e ieder 2 boete of 2 dagen hechtenis, de 2e, 3e, 37e ieder 4 boete of 4 dagen hechtenis, de 4e, 5e, 6e, 7e, 8e, lie, 13e, 30e, 34e, 36e ieder 3 boete of 3 dagen hechtenis, de 9e, 17e, 18e, 19e, 20e, 21e, 22e, 23e ieder f 10 boete of 5 dagen hechtenis, de lOe, 14e ieder teruggave aan de ouders, de 12e, 24e, 25e, 26e, 27e, 28e, 29e ieder f 5 boete of 5 dagen' hechtenis, de 15e f 1 boete of 1 dag hechte nis, de 35e f 1.50 boete of 2 dagen hechtenis G. v. M. fe Scho:rl, C D. te Uitgeest, A. J. ter H., J. A. te Bergen, T. B. te Heiloo, A de B. te Beverwijk, J. K. te IJmuiden, S. B L. C„ J. W„ S. W. B K. G„ J. E. G. H F. T., P. T., C. W. B., T. W. te Alkmaar, J. G. te Akersloot, P. T. te Wormerveer. A. C. S. te Arnhem, A. A. R., C. K. te Sint Pancras, L. K. te Amsterdam, J. W. K., J. K., P. B. te Wormer, T. B. te Purmerend, T. P. te Warmenhuizen, A. de W., C. V., W. N. te Krommenie, G. v. d. P., J. K. te Broek op Langendijk. M. S., N. S. te Graft, W. T. te Beemster, j. M. M. te De Rijp, C. J H. te Zijpersluis, M. B., J. P. A., P. K. te Assen- delft, overtreding Motor- en Rijwielwet. De le, 2e,, 14e ieder f 5 boete of 5 dagen hech tenis de 3e, lie, 16e, 17e, 19e, 23e, 26e, 28e, 29e, 30e, 35e, 36e, 37e, 38e, 39e, 41c ieder 3 boete of 3 dagen hechtenis, de 4e 2.50 boete of 3 dagen hechtenis, de 5e, 6e 8e, lOe, 12e, 13e, 18e, 31e, 34e, 40e ieder 4 boete of 4 dagen hechtenis, de 7e, 27e ieder 20 boete of 20 dagen hechtenis, de 9e, 21e. 25e, 32e ieder 1.50 of 2 dagen hechtenis! de 20e, 22e ieder f 2 boete of 2 dagen hech tenis, de 24e 3 en 10 boete of 3 en 5 dagen hechtenis, d-e 33e f 4 en 5 boete of 4 en 5 dagen hechtenis. Al onze koffers zijn waterdicht en voor- zien van koperen montuur en sloten. 448e STAATSLOTERIJ. Trekking van Dinsdag 7 Augustus. 2e Klasse 2e Lijst. Prijzen van 30. 15 35 47 54 149 159 271 297 343 393 408 460 546 561 594 646 690 732 739 749 758 858 858 878 951 1052 1061 1062 1125 1241 1295 1344 1384 1398 1449 1460 1465 1553 1584 1636 1657 1682 1733 1792 1800 1812 1880 1921 1927 1936 2083 2139 2341 2426 2458 2460 2476 2549 2771 2785 2790 2808 2860 2917 2983 3015 3153 3260 3277 3331 3387 3418 3427 3464 3559 3562 3581 3594 3606 3700 3800 3836 3899 3915 3952 3992 3999 4050 5054 4066 4067 4072 4106 4140 4280 4281 4290 4326 4337 4358 4359 4367 4433 4483 4553 4614 4655 4677 4690 4799 4811 4835 4861 4872 4873 4949 5110 5129 5130 5167 5212 5220 5247 5309 5334 5337 .5408 5480 5512 5524 5525 5578 5660 5664 5682 5698 5758 5788 5793 5823 5835 5855 5857 5891 5944 5993 6013 6144 6146 6260 6289 6368 6371 6386 6409 6411 6463 6490 6592 6595 6731 6738 6815 6835 6864 6949 6960 7014 7085 7109 7129 7202 7288 7390 7495 7536 7560 7757 7946 7952 7984 8067 8125 8145 8172 8240 8263 8295 8300 8325 8366 8396 8470 8488 8580 8584 8590 8623 8628 8638 8707 8708 8717 8779 8802 8938 9089 9110 9128 9206 9297 9355 9469 9485 9572 9578 9610 9615 9637 9657 9781 9783 9810 9814 9821 9895 9909 9961 10037 10152 10180 10238 10265 10266 10295 10300 10321 10462 10480 10511 10532 10535 10548 10616 10618 10782 10784 10829 10873 10905 10915 10936 10942 10968 10997 11014 11016 11035 11116 11131 11171 11181 11257 11274 11366 11507 11575 11599 11655 11659 11671 11737 11756 11809 11871 11888 11952 11952 11974 12051 12080 12145 12178 12181 12328 12338 12349 12417 12436 12495 12515 12557 12639 12752 12768 12824 12863 12871 12914 12979 12982 12996 13017 13031 13033 13118 13155 13181 13228 13229 13275 13356 13362 13364 13375 13381 13398 13417 13419 13505 1 3589 13627 13628 13687 13698 13715 13730 13875 13922 13949 13963 14009 14036 14214 14261 14268 14286 14294 14337 14361 14380 14406 14413 14437 14467 14556 14612 14696 14726 14739 14793 14804 14904 14952 14955 14972 14979 14999 15028 15048 15060 15198 15237 15256 15257 15357 15367 15370 15394 15466 15570 15833 15904 15924 15927 15995 16156 16176 16183 16254 16262 16289 16335 16357 16395 16421 16521 16562 16596 16633 16670 16699 16717 16757 16844 16848 16946 16989 17018 17087 17136 17139 17141 17161 17205 17222 17290 17300 17397 17416 17444 17466 17526 17535 17545 17590 17629 17655 17702 17720 17756 17760 17767 17795 17814 17836 17894 17895 17978 17981 18099 18113 18225 18266 18267 18268 18315 18389 18399 18406 18421 18426 18439 18454 18487 18596 18669 18719 18794 18837 18911 18920 18928 18979 19008 19057 19060 19064 19079 19168 19221 19508 19526 19550 19590 19593 19614 19754 19789 19790 19801 19852 19889 19896 19973 20136 20244 20358 20404 20423 20560 20586 20591 20598 20650 20655 20706 20708 20736 20811 20896 20911 20917 20951

Alkmaarsche Courant | 1928 | | pagina 6