Handelsreizlger Meid-Huishoudster Ie Hypotheeb, r"~ Is de Uitverkoop van MEISJE Flink Meisje DRENKELING fferkstei* 2e ieiieide, VKoerderij, S Ontvan £norme koopjes in Dainesstoffen, Wit- en Jaegerflanel, Gestreept Flanel, Jaeger Baai, prima Graslinnens en Katoen, Pnllovers, Vesten, Konsen en Sokfeen van 10 tot 50 °|0 korting. Ontvangen wederom een groote partjj prima Lakens en Sloopen, welte voor 30 °|0 BENEDEN DE WAARDE verkocht worden. NET MEISJE H Eii®rm« Recfatszaken Marktherichten DANKBETUIGING, Undergeteekenden betuigen hier- bij hun oprechten dank aan buren, vrienden, Hoofd der 4de Gemeente- school, onderwijzeressen en school- kameraadjes en in't bijzonder aan Dr. Degenaar voor de belangstel ling, tijdens de ziekte en na het over- Jijden van ons geliefd zoontje ARIE betoond MULDER en Echtgenoofe. Wildemanstraat 24. De Curator in het faillissement van G. A. TERFORT, koopman in landbouwproducten te Grootebrdek, maakt bekend, dat de schuldvorde- ringen te zijnen kantore (Oudegracht 227) moeten worden ingediend voor 23 Januari a.s., en dat de verificatie- vergadering ral worden gehouden op Woensdag 20 Februari a.s., te 10V* uur in Gerechts- gebouw te Alkmaar. Mr. D. SLUIS, Curator. De Heer en Mevrouw Ds. H. MAKKINK— UDEN MASMAN zeggen met wederkeerige geluk wenschen dank voor alle ontvangen gelukwenschen. G. STRAVER, Arts, met hartelijken dank en wederkeerige gelukwenschen voor 1929. Onder vriendelijken dank en met wederkeerigen heilwensch. Ds. WESTRA. Ds, en Mevr. HAK danken b(j deze hartelijk voor de talrijke geli/kwenschenbij de jaarwisseling 0II(raiigen en wenschen hunner- xijds Gods zegen toe. Met wederkeerigen heilwensch betuigt Dr. DEGENAAR zijn dank voor de ontvangen nieuw- jaarswenschen. Ds. en Mevrouw BAAR wenschen onder hartelijke dankzegging voor de bij de jaarwisseling ondervonden belangstelling, wederkeerig alien veel heil en zegen in 1929. Twee meisjes zoeken plaats als voor heele dagen. Br. no. 459 Boekh. v. h. K. ter Burg. Biedt zich aan WERKSTER voor 2 of 3 dagen per week, Adres te bevr. VARNEBROEK29. H. H. COIFFEURS. GEVRAAGD een nette goed kunnende scheren, bij GERARD VAN 'T HOFF, Lindelaan 36, Alkmaar. GEVRAAGD bekwaam voor den vefkoop van bakkers- artikelen in Noord-Holland. Brieven met opgaaf van referentie onder letter V 896 aan het Bureau van dit Blad. GEVRAAGD EEN NET voor dag en nacht. Banketbakkerij WESTRA, Fnidsen 82. TERSTOND GEVRAAGD en eene WERKSTER. Br. onder letter W S97 Bureau Alkmaarsche Courant. GEVRAAGD voor den dag of dag en nacht B. J. APPEL, Koedijk. GEVRAAGD voor halve dagen. Adres: Mevr. VORSTENBURG, Egmonderstraat l2. Voor Woensdag en Zaferdag FLINKE WERKSTER GEVRAAGD. Adres: LANGESTRAAT 39. groot t 3000. GEVRAAGD op W1NKELHUIS. Liefst Br. onder letter IJ 898 Bureau van dit Blad. GEVRAAGD voor halve dagen. Zondags vrij. Mej. VREEKER, Paternosterstr. 6b. TE HUUR: groot 17 H.A. Te bevr. bij J. DE WIT, Breelaan 66. Bercen. Zeer ruime voorwaarden. van particulieren. Brieven letter Z Hulppostkantoor HE1LOO. Stroohalm nutteloos 'n Likdoom geen GedSzalf, Radeloos Gedezalf, doos 45 cts, ;by alledrog. DE STREEK. De omzet van de bekende veiling „De Tuinbouw" te Bovenkarspel—Grootebroek heeft over 1928 ongeveer 3.997.000 gulden bedragen. Het vorige jaar bedroeg de'omzet bijna 3,5 millioen. PETTEN. Aan M. Doom, dienstplichtige der lichtin" 1926 uit deze gemeente, is voorgoed vrijstel- ling van den dienstplicht verleend wegens persoonlijke onmisbaarheid. SCHOORL. Dinsdag 8 Januari's avonds halfacht zal in't Iokaal van den heer jac. Schuijt spreken de freer Marchant, leider der Vrijzinnig De- mocratische Kamerfractie. 't Is een groot voorrecht voor de plaatse- frjke kiesvereeniging, dat de heer Marchant een politieke spreekbeurt zal vervullen in een platfelandsgemeente, daar deze heer gewoon- lijk in de steden spreekt, en zijn tijd reeds meer dan bezet is. Er zal dan ook belangstelling genoeg zijn; autobussen rijden vanuit Bergen' en Groet, ook weder terug na de vergadering. De ge- legenheid wordt dus wel opengesteld om den heer Marchant te komen hooren, ook vanuit Alkmaar, naar waar men nog te ruim elf uur oer tram terug kan. BOND VAN PLUIMVEEHOUDERS IN NQORDHOLLAND. In een op 29 December 1928 te Alkmaar gehouden vergadering is thans officieel op- gericht een bond van pluimveehouders in NoorahoJland, B.P.N.EI., op federatieven grondslag, naar het Zuidhollandsche model, V.P.Z.H. Beide richtingen in de pluimveehouderij, sport en nut, zal de bond dienen. De sport en nut fokkers zullen in dit lichaam eendrachte- lij'k samenwerken voor hetzelfde doel: bevor- dering der pluimveebelangen in deze provin ce. Statuten en huishoudelijk reglement wer den vastgesteld, ten einde op eerstgenoemde de Koninklijke bewilliging te vragen, waartoe Wrd besloten. Verschillende vereenigingen zijn reeds toe- getreden. Verwacht mag worden, dat ook de Algemeene Noordhollandsche Pluirr.veever- eeniging met hare afdeelingen de nieuwe or- ganisatie zal bevorderen, daar het bestuur het belang van een grooten bond inziet Staande de oprichtingsvergadering trad de AKvinaars-che eierveiling toe als buitengewoon lid met een jaarlijksche contribute van 100 De vergadering werd eerst geleid door den Drost, burgemeester van Kwadijk Middelie en Warder, later, wegens verdere verhindering van eerstgenoemde, door den -deer A. Vos, voorzitter der vereeniging Bus- sum en omstreken. De vergadering benoemde met op 1 na a' gem eene stemmen tot voorzitter van den bond: de heer W. R. Drost, bovengenoemd, die daarmede in kennis zal worden gesteld, teiwijl verder als bestuursleden werden geko- zen de heeren: A. Vos, hiervoorgenoemd; J. ail voorz'^er vereeniging „Aves" te Alkmaar; Henstra, voorzitter der vereeni ging te Enkhuizen en S. Stolp, landbouw- E0.1"?,3, e'r p'uimveefeelt-docent te Halfweg (iN.rii.), die voorloopig het secretariaat waar- neemt. BERGEN. ot stationschef alhier is benoemd de heer Emmen fDr"S 'n 6 unc^e te ire^n n'eUW^ 'S ^eztr 'n dienst ge- Hn a c SCHERMERHORN. Op den Schermerhornerweg in de Beem- ster reed hedenmorgen de heer Eijssen van Gosthuizen tengevolge van het afloopen van Hoewd de auto ernstig beschadigd moest worden achtergelaten, kwam de heer Eijssen i persoonli]k gelukkig met den schrik af. JAARWEDBEN BURGEMEESTERS SECRETARISSEN EN QNTVANGERS. 0i ln Noord-Holland. Y?edePdteerde Staten van Noord-HoTand «te.hen het gevoelen van de gemeenteraden v. Durgemeesters en wethouders govraagd over een door Gedeputeerde Staten ontwor- pen verhooging der jaarwedden van burge- meesters, secretarissen en ontvangers. De bestaande regeling heeft thans tien ja r-en gegolden. De jaarwedden zullen volgens de ontwor- pen nieuwe regeling zijn als volgt: Klasse 1 gemeenten beneden 750 zielen burgemeester 1500—/ 1800, secretaris I 15001800, burgemeester tevens seer. 2800—/ 3300, ontvanger 400—/ 600, secretaris tevens ontvanger 1800—2300. Klasse 2, 7512000 zielen, respectievelijk 2000—2400, 1900—2300, 3600—4300 750—1050, 2450—3150. Klasse 3, 2000—3000 zielen, 2500 3000, 2300-2800, 4400-5300, 1100 —1500, 31004000. Klasse 4, 3001—4500 zielen, 3000— 3600, 2700—3300, 5200—63-00, 1450 —1950, 2750'4850. Klasse 5,4501—6000 zielen, 3500 4200, 3100—3800, 6000—7300, 1800 —2400, 4400—5700. Klasse 6, 60018000 zielen, burgemeester 4000—4800, secretaris 3500—4300, ont vanger 2150—2850. Klasse 7, 800110.000 zielen, burgemees ter 4500—5400, secretaris 3900—4800, ontvanger 2500—3300. Klasse 8, lO.Ool15.000 zielen, burge meester 50006000, secretaris 4300 5300, ontvanger 2850—3750. Gedeputeerde Staten kunnen, zoowe! bij de invoering der regeling als later met ingang van een door hen te bepalen datum, een ge meente om bepaalde redenen stedelijk ka- rakter, hooge levensstandaard, vreemdelin- genbezoek, markfverkeer, uitvoerhandel, gei'soleerde ligging, als anderszins in eene hoogere klasse plaatsen dan waarin zij over- eenkomstig het vorenstaande moet worden gerangschikt. Geschiedt dit met eene gemeente, volgens haar bevolkingscijfer behoorende tot klasse 8, dan wordt zij geplaatst in een klasse 8a, waarin de jaarwedden bedragen: burgemees ter 5500—6600, secretaris 4700—5800, ontvanger 32004200. In gemeenten, waar de pensioensbijdragen overeenkomstig artikd 36, vierde lid, der pensioenwet worden verhaald, worden de jaarwedden verhoogd met een bedrag, gelijk aan dat der toegepaste korting. Het maximum wordt bereikt door vier periodieke verhoogingen na volbrachte 2, 4, 6 of 8 dienstjaren. Als diensttijd komen in aan- merking de jaren boven den leeftijd van 23 jaren, in bezoldigden dienst van het rijk in Nederland, Nederlandsch-Indie, Suriname of Curagao, van deze provincie of van eene ge meente doorgebracht. De burgemeesters, secretarissen en ontvan- gers van twee gemeenten genieten in de ge meente alwaar zij niet metterwoon zijn geves- tigd, 80 pet. van de hun krachtens het voren staande toekomende bedragen. De burgemeesters, secretarissen en ontvan- gers van meer dan twee gemeenten genieten in de gemeente, alwaar zij metterwoon zijn gevestigd, 80 pCt., in de andere 60 pCt. van de hun toekomende bedragen. De nieuwe regeling zal ingaan 1 April 1929. Advies wordt ingewacht voor 1 Febr. 1929. Dat advies kan ook betreffen den af- trek voor het genot van vrije woning, door sommige burgemeesters, secretarissen en ont- vangers. Ook aan de besturen van de gemeenten bo ven 15.000 zielen is gevraagd of jaarwedde- verhooging door hen wenschelijk wordt ge- acht. HEILOO. Door de commisise tot werkverschaffing zijn toch een 9-tal arbeiders te werk gesteld bij de provincie Noord-Holland, die werken -uitvoert te Bakkum. We vernamen van een der werklieden dat er een laag weekloon wordt uitbetaald omdat de dagen zoo kort zijn en de feestdagen niet worden uitbetaald. Naar we uit betrouwbare bron vernemen is het zoo goed als zeker dat de Verschuier- weg op een 3 kilometer vanaf het N.-H. Ka- tot den Stationsweg in het provincidhl we- genplan wordt opgenomen. Echter gaat men niet via den Stationsweg en Mallevoortsdijk naar Egmond. Wat een mooie breede weg naar het kanaal beteekent behoeven we niet aan te toonen. Een weg, op een 3 kilometer vanaf het N. -H. Ka naal is voor het vestigen van industrie van groot belang. Naar we vernemen zijn er tegen het uit- breidingsplan een groot aantal bezwaren ingebracht. Velen er van hebben echter geen waarde omdat de reclamanten niets van het plan begrijpen. Tot de reclamanten waar men wel rekening mee moet houden behooren de heer en mevrouw de Lange—van Foreest en de Mij. Nijenburgh. uit onze zorgen en beslommeringen had ge- haa'ld en aan de aanwezigen voor de groote belangstelling. Met een opwekking tot de niet-leden tot toetreding als lid en om bij de komende ver- kiezingen te stemmen op strijders voor staats- pensioen eindigde de voorzitter. Het was een succesvclle avond. De vereeniging van oud-leerlingen der Landbouwwinterschool, van wijlen den heer M. Mulder, genaamd „De Jeugdbond voor den boer" is 'n vereeniging van jongens, doch die niet stil zitten en niets onbeproefd laten om de bemesting van de boerderijen zoo pro ductief mogelijk te maken. Hun leej-aar, de heer Huis uit Amsterdam, met wien ze nog steeds contact houden, had hun aangeraden om eens grondmonsters te iaten onderzoeken, omdat hij meende, dat de bemesting veel beter kon beoordeeld worden als men wist hoe het met het kalkgehaite in den bodem gesteld was. Ja, maar de jonge vereeniging had geen geld, doch nood is vindingrijk en het bestuur heeft moeite noch kosten gespaard om zijn zin door te zetten. We zullen maar niet verklappen hoe men aan het geld is gekomen, doch een 12-tal grondmonsters zijn opgezonden naar het Be- drijfslaboratium te Groningen en elk on- derzoek kostte 5. Het resultaat van het onderzoek is ge- weest, dat slechts 4 monsters een normaal kalkgehaite bevatten. Nu weer de Rijkslandbouwconsulent aan- geklampt en het resultaat is geweest, dat met medewerking en onder leiding van genoemde consulent een 8-tal proefvelden worden aan- gelegd bij de heeren D. Blokker, Boekeler- meer; K. Muijs, Westerweg en J. Bakker Hz., welke hun weiland belangloos disponibei stelden voor een onderzoek. Ieder veld wordt onderverdeeld in 10 veld- jes, welke op verschillende wijze worden be- mest zoowel met zure als basiskalkrijke mest- stoffen. Na afloop van deze proef zal van ieder veldje wederom de grondmonsters naar Gro ningen worden gezonden. Natuurlijk heeft deze proef de belangstel ling van velen die in het landbouwbedrijf werkzaam zijn. Hieruit zal wel blijken dat de jonge vereeniging niet tegen moeite of kosten opziet. OTERLEEK. Donderdagavond hield de afd. Oterleek en Stompetoren van den Bond voor Staatspen- sioen haar jaarlijkschen propaganda-avond in het Iokaal van den heer O. de Vries. De zaal was geheel gevuld. Voorzitter was ds. Heringa, die met groote tevredenheid over de goede opkomst, om half acht de bijeen- komst opende, 't welkcm toeroepende aan al ien, in 't bijzonder den spr., den bekenden propagandist den hr. Bruin van Alkmaar, de oudjes die gepensioneerd zijn, het bestuur van be zuster afd. Ursem en ten slotte het symphonie-gezelschap uit Schermerhorn. Het programma werd geopend met het zingen van een lied uit den bekenden zangbundel. Daarna kregen we twee nummers muziek, die, evenals -de later gegeven nummers, k-eurig en correct werden uitgevoerd. Hierna was de spreker aan de beurt, het zou ons te ver voeren om de woordenvloed van de heer Bruin in dit verslag te memoree- ren. Wij zijn overtuigd, dat het gesprokene in de afd. ingang zal vinden in de harten der aanwezigen. Tot slot droeg de heer Bruin een vers voor, gemaakt door den oud-voorzitter der afd. Alkmaar getiteld „Waarom"? Voordat de geachtte spreker vertrok zeide de voorzitter hem hartelijk dank voor de moeite en opoffering die hij zich heeft ge- troost om hier voor de afd. zijn liefde voor Staatspensioen te verkondigen. Enkele leden van de symphonie oogsten nog veel bijval met twee voordrachten geti teld: „Welkom Moeder" en „De barbier van Sevila". In de pauze kregen we de traditioneele ver- loting, een negental personen veel een mooie crijs ten deel. Na het beeindigen van het programma, het was al over twaalven, sloot de voorzitter met woorden van dank aan de symphonie voor de wijze waarop deze ons eenige oogenblikken NOODLOTTIG AUTO-ONGELUK. In den middag van 19 April van het vorig jaar heeft in de gemeente Nieu- wer Amstel bij Bovenkerk op den open- baren rijweg, de Lekmeerdijk, ter hoog- te van de R.K. school een zeer ernstig auto-ongeval plaats gehad. Een auto, die op weg was van Aalsmeer naar Am sterdam, was daar ter plaatse ingehaald en voorbijgereden door een kleinen two- seater, welke bestuurd werd door den bekenden, in de hoofdstad wonenden 3-4 jarigen tooneelschrijver M. A. A. A. D. De chauffeur van de eerste auto, 'n 26- jarig koonman voelde plotseling een hevigen schok, vvaardoor het stuur hem uit de handen werd gestagen, en zijn wagen, na een scherpe wending naar rechts gemaakt te hebben, tegen het hekwerk van de R.K.-school aanbotste. Daar de school juist was uitgegaan, be- vonden zich veel kinderen op den weg, Drie ervan worden door de Overland ge- raakt, het ergst was een meisje er aan toe, dat tusschen de auto en 't hek be- kneld zat. Het arme kind is den volgen- den dag door verbloeding om het leven gekomen. Van een der beide andere kin deren moest een been worden geampu- teerd. Van den aangerden auto bleek van het linicervoorwiel de naafdop afgerukt te zijn, vermoedelijk is hij geraakt door het rechterachterwiel van den two-sea- tetr. Voorts werd na de aanrijding gecon- stateerd, dat de linkervoorband van den eerstgenoemden auto gesprongen was. Onbewust van de ramp was de heer D met zijn two-seater doorgereden, door een hem achteroprijdenden automobi- list werd hij van het treurige feit op de hoogte gebracht, en de heer D. was toen zeer van streek. Zooals te begrijpen is, had de zaak zeer onaangename gevol- gen er werd tegen hem een strafvervol- ging ingesteld, en gister had hij zich bij de Vierde Kamer te Amsterdam te ver- antwoorden, Hem was, naar de Telg. mededeelt, ten laste gelegd dat de dood van het kind aan zijn grove schuld is te wijten. Volgens de dagvaarding heeft verd. zeer onvoorzichtig en roekeloos gereden, en is bij het inhalen en passeeren van den voor hem uit rijdenden auto niet vol- doende naar links uitgeweken. Op vragen van president, Mr. Huysin- ga, deelde verd. o.m. mede, dat hij met niet grooter snelheid dan ongev. 24 a 25 K M. had gereden. Voor hij den auto voor hem passeerde, had hij herhaal- delijk signalen gegeven. Het weer was zeer ongunstig, het hagelde en er stond een sterke wnd., voorts was de weg zeer slecht. Verd. had niet gemerkt dat hij den auto bij het passeeren geraakt had. Er werden verschillende getuigen ge- hoord. De heer E. C. J. Staal, inspecteur bij de hoofdstedelijke verkeerspolitie, werd gehoord als getuige-deskundige. In zijn rapport komt deze deskpndige tot de conclusie dat de aanrijding moet wor den geweten aan de schuld van verdach- te. Verd. had den voor hem rijdenden auto niet mogen passeeren, omdat de ruimte tusschen dezen auto en een zich ter plaatse links van den weg bevinden- geleidingspaal van het electrische net een veilig voorbijrijden niet toaliet. Een kunstschilder, die naast verd. had gezeten, verklaarde dat de twoseater „zeer links en de andere auto „zeer rechts had gereden. Volgens hem was er alleszins voldoende ruimte om te pas seeren. Get. kan zich dan ook niet begrij pen dat er een aanrijding geschied is! Van belang was ten slotte de verkla- ring van den deskundige H. U. Scheur- holte Tichelaar, die als getuige a dd- charge mededeelde dat het springen van den linkervoorband van den aangere- den auto vermoedelijk de oorzaak van het ongeval is geweest. Naar aanleiding hiervan ontstond tusschen dezen des kundige en den heer Staal een langdu- rig dispuut. Het 0. M., mr. Overbosch, zeide dat het voor verd. plicht had moeten zijn, met het voorbijrijden van den voor hem rijdenden auto te wachten totdat de weg daartooe gelegenheid bood. Dit heeft hij niet gedaan. Er wordt maar raak gereden, men waagt maar. En waar het aantal auto-ongelukken te- gemvoordig zien-deroogen toeneemt, is het heel nocdzake'ijk dat er met chauffeurs een andere koers wordt ingeslagen. De officier eischte twee maanden hechtenis, en ontzeg- gmg van vtrd.'s bevoegdheid tot het besturen van een auto voor den tijd van een jaar. De verdediger, mr. Th. Folkers drong in de eerste plaats op vrijspraak aan; mocht ds rechibank schuld bij verd. aannemen, dan i; z. i. een voorwaardelij-ke veroordeeling alles zins op haar plaats, vooral waar verd. er het autorijden aan gegeven heeft. Uitspraak 17 Januari a.s. DE KAASMARKT. ALKMAAR, 4 Jan. 1929. Op de heden gehouden kaasmarkt waren in totaal 91 sta- pels, wegende 97149 K.G. kaas aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt: Fabriekskaas I< eine 46; Commissie f 47; Boerenkaas: Kleine f 51Commissie 46. Alles met rijks merk. Handel goed. DE GRAANMARKT. ALKMAAR, 4 Jan. 1929. Op de heden gehouden Graanmarkt waren in totaal 944 H.L.'s aangevoerd als: 124 H.L. tarwe 11.2511.50; 318 gerst chev. f 11 {1^5:399 H.L. haver 11—/ 11.62j4; 34 H.L. boonen, w.o. bruine boonen 38 42; citroen boonen 42—/ 46; witte boo- ?e?, X tanariezaad 14.751 H.L. geel mosterdzaad 24; 5 H.L. karwijzaad f 38; 57 H.L. erwten, w.o.: groene erwten (kleine) 18; groene erwten (groote) 1922; grauwe erwten 20 26; allies per 100 K.G. BROEK OP LANGENDI IK, 4 Jan. 1929. Langedijker Groentenveiling. Wortelen 3.30—/ 3.90; Roods Kooi le s. 3 10— 7.60; Roode Kool 2e s. 4.70—/ 6 80* Gele Kool le s. 2.30—/ 5.50; Gele Kool 2e s. 1.903.50; D-eensche Witte Kool le s. 4.10—/ 6.50; Deensche Witte Kool 2e s. 2—5.90; Uien 10.20—/ 11; Grove 8.408.90; Drielinpen f 9.10 9.70; Bieten 3.10; Kleine Peen 2, alles per 100 K.G. Aaavoer: 3375 K.G. Wortelen; 43000 K.G. Roode Kool; 65000 K.G. Gele Kcol; 80.000 Deensche Witte Kool; 29000 K.G. Uien: 1250 K.G. Bieten. NOORD-SCHARWOUDE. 3 Jan 1929 575 K.G. Bravo's f 2.80— f 3; 15500 K G. Uien 9.8011; Drielingen 10.40 10.70; Nep f 13; Grove uien f 8 50— f 9; 6000K.G. Peen 3.70—/ 4.20; Kkine f 2.10 tot f 2.30; 331600 K.G. Roode kool 12.70 f 7.60; Doorschot f 2.30—/ 6.60 82600 Kg G-ele kool f 1.604.50; Doorschot 1.70 tot 3; 153800 K G. Deensche witte f 4.10 tot f 6.30; Doorschot f 2.60—/ 4 80 alle' per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 3 Jan. 1929. 98125 K.G. Roode kool le soort 2 90- C s^rt f 2 3°-f 6.40; Uitschoi 0.60-/ 1.30; 17350 K.G. Gele kool le f 3-8°; 2e soort 1.40— 1.50; Uitschot f 0.70— 1.30; 52575 K.G. y^nk0°l S0°H 4-/ 5.90; 2e soort 2.90—/ 3.50; Uitschot f 0.60—/ 090; 4225 K.G. Uien f 9.80-/ 11; Drielingen 10.20-/ 10.40; Grove uien 7.30-/ 8?0° stek f 2.80—/ 3.20. BOVENKARSPEL, 3 Jan. 1929. Veiling „De Tuinbouw Heden besteedde men voor* r 6.50-/ 3.20; Witte kool 5; Gele k00] f 2~f 3401 Uien 4.50; Grove uien 3.50—3.75; Dikke uien f 2,30. - Het gesprek van den dag I B. WILLERS, Langestraat 29. fnnnno0^!!'1' '"fu ^J11 ^0T^jc tegRn een tele- - Paa'» die afbrak, zoodat de auto spo-edig ui een net van draden verward geraakte.

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 3