H. H. WILLERS, Radiosrafech Weerbericht. relegrammen GedeelteLijk gecorrigeerd. Stoomreddingsboot omgeslagen, HOEK VAN HOLLAND, 16 Jan.. De stoomreddingsboot is heden in zee omge slagen. Het persbureau V. D. meldt hier- over nader: De reddingsboot „De prins der Neder- landen" was hedenmorgen van hier uitge- varen om hulp te verleenen aan het ge- strande Deensche stoomschip „Valka". Omstreeks half twee werd van dit stoom schip via Scheveningen-Haven een draad- loos telegram ontvangen, meldende, dat de reddingsboot „De Priris der Nederlanden" bij jjaar pogingen, om het schip te berei- ken, in den storm was omgeslagen Hier- aan werd toegevoegd: „Men sinking". Van Scheveningen-Haven werd het Deensche stoomschip gevraagd, een red dingsboot uit te zetten om de Holland sche mannen. die in nood verkeerden, te hulp te komen. De „Valka" antwoordde: „Onmogelijk!" Van Hoek van Holland uit was het om- slaan van de reddingsboot niet gemerkt Er waren 8 personen aa nboord, n.l. de schipper Klooster, de eerste-machinist Mei- boom, de 2de machinist Timmers, en 5 ma- trozen, t.w. de Groot, van Asperen, Muil- wijk, Verwey en Sterenburg. Alle mannen karen gehuwd. Te Hoek van Holland heersdit groote consternatie. De loodsbootautoriteiten heb- ben onmiddellijk maatregelen genomen om te trachten, nog redding te brengen. Tegen half drie is de motorreddingsboot van Stellendam uitgevaren om tet rachten, de bemanning te redden, hoewel hierop weinig hoop bestaat. DE DRIE LOSGERAAKTE SCHEPEN GEVONDEN. SCHIERMONNIKOOG, 16 Jan. De drie alhier door den storm weggeslagen vracht- Bchepen zijn op het Friesche Wad terug- gevonden en trachtten op eigen kracht het eiland te bereiken. IVORMERVEER KRIIGT ZIJN GAS VAN DE HOOGOVENS. WORMERVEER. 16 Jan. In de gister avond gehouden vergadering van den ge- meenteraad werd definitief besloten, het gas te betrekken van de Hoogovens te IJmuiden. Dit besluit heeft tot gevolg, dat ook de gemeenten Zaandijk, Wormer en Jisp het Hoogovengas zullen moeten ge- bruiken. De fabriek in Wormerveer zal worden stopgezet. EN DEENSCH SCHIP BF.KOMT AVERIJ VLISSINGEN. 16 Tan. Het'Deensche 4- mast-motorschip ..Chili" is bij fort de Nalle met zijn schroef in de boei geraakt en he°ft daardoor zijn anker met ketting vferspeeld. Het schip heeft assistentie ver- tocht, welke inmiddels verleend is. DE SNEEUWSTORM. Drie schepen weggedreven. SCHIERMONNIKOOG, 16 Jan. Hier fieerschte in den afge'oopen nacht een he- vige sneeuwstorm. Drie hier thuisbehoo- rende vrachtscheepjes van J Visser, K Boersma en W. Veninga zijn lasgeslagen en weggedreven. Strandigen. HOEK VAN HOLLAND, 16 Jan. Het Engelsche iankstoomschip „El Oso", welk schip uitgaande is, is buiten rood twee ge- strand. Het Noorsche stoomschip „Valke zal vermoedelijk tengevolge van den Noord- Westelijken sneeuwstorm op de Maasvlaktc stranden. HOEK VAN HOLLAND. 16 Jan. Na der wordt ons gemeld, dat het Engelsche tankstoomschip „E1 Oso" op eigen krach. weder is vlot gekomen. Het Noorsche stoomschip „Valke" drijft in Westelijke richting af. HOEK VAN HOLLAND, 16 Jan. Oolc de „Valke" is thans op de Maasvlakte ge- strand. De stoomreddingboot is uitgegaan om assistentie te verleenen. EEN CHINEESCH STOOMSCHIP VERGAAN. Bijna vierhonderd personen ver dronken. HONGKONG, 16 Jan. Hrt Chineesche stoomschip „Hsinwah" uit Shanghai is tijdens een storm hedenmorgen vroeg na bij Hongkong gezonken. Van de driehon- derd passagiers, onder v;ie dertig vrouwen en kinderen en de honderd leden der be manning, zijn slechts vier passagiers en zestien leden der bemanning gered. De overige opvarenden zijn verdronken Het verluidt, dat alle opvarenden met uitzonde- ring der officieren, Chineezen waren. lET^AFTREDEN VAN AMAN OELLAH Nog geen rust. LONDEN, 16 Jan. Bevestigd wordt, dat het aftreden van Aman Oellah nog geen einde heeft gemaakt aan den opstand in Afghanistan. De bijzondere correspon dent van de „Daily Mail" te Lahore meld, aan zijn blad, dat Aman Oellah geduren- de den laatsten tijd talrijke waarschuwingen heeft ontvangen, dat zijn leven in gevaar is. De opstandelingen schijnen bovendien even weinig te voelen voor den nieuwen koning Inayat Oellah als voor den afge- treden vorst. In Britsch Indie vreest men, dat zoowei Aman Oellah en zijn vrouw als de Britsche gezant te Kaboel in gevaar verkeeren. Verder verluidt, dat gedurende de eers. volgende twee jaren geen Eurooeaan toe- stemming zal krijgen in Afghanistan te omen. SAMENZWERING TEGEN DE TURKSCHE REGEERING. Tachtig personen gearresteerd LONDEN, 16 Jan. Volgens hier ont vangen telegrammen is te Broussa een samenzwering tegen de regeering van An gora ontdekt. Tachtig personen werdea gearresteerd. De samenzweerders beoog- den een gewapenden opmarsch naar An gara <mh Konal Pasha ten gal te breugea. Na het onderzoek werden 33 personen weer in vrijheid gesteld, terwijl tegen 47 een strafvervolging zal worden ingesteld. ONGELUK IN EEN STEENGROEVE. PARIJS, 16 Jan. Uit St. Quentin wordt gemeld, dat in de steengroeve van Dury een ongeluk heeft plaats gevonden, dat een arbeider het leven kostte. Door de in- werking van de vorst stortte een stelling in. Drie arbeiders werden levensgevaarlijk gewond en een vierde werd gedood. BRAND IN NEW-YORK. NEW YORK, 16 Jan. In het Vonde van Massyhattan brak in een woonhuis een groote brand uit, die zich in weinig tijd over zes verdiepingen verbreidde. Zes per sonen vonden in de vlammen den dood. Een in de nabijheid gelegen theater moest wegens brandgevaar ontruimd worden. Door de brand zijn 200 personen dakloos. Doordat belendende huizen in brand ge- raakten moesten ongeveer 50 gezinnen 'n andere toevlucht nemen. DE TOESTAND VAN DEN KONING VAN ENGELAND. LONDEN, 16 Jan. Hedenmorgen werd medegedeeld, dat de langzame vooruitgang in de toestand van den koning gehand- haafd blijft. Laatsi© herichten. WEER OP SCHAATSEN Na de desillusie die den schaatsliefhebbers na een week van vorst en ijssport door ons grillig klimaat gebracht werd, begint het er warempel weer op te lijken, dat de schaat- sen en andere attributen van de Hollandsche wintersport, die door velen nog maar en- kele da gen met veel spijt, weer zijn opgebor- gen, spoedig te voor'schijn kunnen worden gehaald. Het weerbericht luidt wel niet onverdeeld gunstig, doch wanneer het maar even flink vriest, zal het ijs, dat grootendeels nog aan- wezig is, spoedig sterk genoeg zijn om weer talrijke schaatsenden te dragen. Tenminste dit is het geval op de „IJsbaan Heiloo", die, in- dien de vorst aanhoudt, waarschijnlijk mor- gen weer zal kunnen worden opengesteld. Of de baan, die met een laagje sneeuw b^- dekt is weer even goed berijdbaar wordt als de vorige week is nog de vraag. In ieder ge val zal ze eerst heel wat werk eischen. Prowinciaal nieuws EGMOND AAN ZEE. Raadsvergadering. Maandagavond vergaderde de gemeente- raad. Voorzitter was de heer C. J. Eyma, bur- gemeester. Twee zetels bleven open: die van den heer Hartman en die van mevr. Glas— Prins, die beiden wegens vertrek uit de ge meente hebben bedankt. Bericht was ingekomen van Ged. Staten, dat de beslissing inzake de bouwverordening is verdaagd. Vele stukken werden voor kennisgeving aangenomen. Bericht van mevr. GlasPrins, dat zij we gens vertrek ontslag neemt als raadslid Zal in handen gesteld worden van het stembu- reau. Subsidieaanvrage van den Ned. Pol. hon- denvereeniging. Met algemeene stemmen werd hierop afwijzend beschikt. Verzoek van mevr. HartgrinkTieleman, verloskundige, om minstens eenmaal per jaar een noodzakelijke vacantie en een dag per maand om de bondsvergacering te kunnen bijwonen, plaatsvervangster voor rekening der gemeente. B. en W. adviseerden hierop afwijzend te beschikken. De heer Van Eenennaam merkte op, dat het toch op den weg der gemeente lag om iemand, die het heele jaar door dag en nacht voor de ingezetenen moet klaar staan, een vacantie van minrtens een week te geven. Dr. Schipper wilde niet de vervanging regelen, maar dan moet er een vervangster voor re kening van de gemeente komen. Dat zal toch den kop niet kosten. De heer Van de Garde was het daarmee volkomen eens, wilde lie ver veertien dagen. De heer Van der Glas meende, dat men dan net zoo goed een salarisverhooging kon geven. De dokter verkeerde in dezelfde posi- tie. Spr. was wel voor een vacantie, maar niet voor het betalen van een plaatsvervang ster. De heer Van de Pol vroeg, of er geen kans was om deze zaak met de twee gemeenten, Egmond aan Zee en Egmondbinnen te rege len. Het verzoek van de verloskundige was er toch ook al bij de vorige raadsvergadering en is toen niet ter tafel gekomen. Spr. had vernomen, dat het verzoek juist daardoor in den raad van Egmondbinnen was afgeketst, omdat men er zich te Egmond aan Zee niet mee bemoeien wou. Voor de twee gemeenten samen zou het nie. te veel wezen. De heer Van de Garde meende, dat er geen accoord zou verkregen worden, omdat Dr Fischer van Egmondbinnen wel voor de ver vanging wou zorgen, maar Dr. Schipper hier dat niet wil dot i Als reden hiervoor werd opgegeven, dat hij te oud is, maar daar is dan mevr. Hartgrink toch de dupe maar van. Geen van beide Imblen zij een instructie, dat is de grootste fout. Die had er moeten zijn De voorzitter was absoluut niet tegen ver lof, maar stelde zich op het standpunt, dat de betrokkene zelf voor de vervanging moest zorgen. Spr. vond, dat dan eerst voor beiden een instructie moet vastgesteld worden, dan kan men meteen afspreken, hoe het met de vervanging moet. Staat men dat hier toe, dan kan de dokter ook weer rechten doen gelden. Wethouder K. de Graaff beaamde dat De heer Van de Garde meende, dat men den dokter er hier buiten moest laten. Men kon afwachten, totdat die kwam. Moest er dan een instructie gemaakt worden, dan zou er zeker in moeten, dat de dokter meteen scboo'arts moest zijn. De heer Van Eenennaam vond, dat B. en W. te veel verband legden tusschen die beide ambtenaren. De dokter was maar voor een heel klein deel van zijn werk gemeenteambte- naar, daarnaast had hij nog een uitgebreide particuliere praktijk. Aan iemand als de vroedvrouw kwam een behoorlijke vacantie toe. Laat men dat alvast besluiten en daarna uitmaken, of de gemeente de kosten geheel of gedeeltelijk zal dragen. Met 5 tegen 4 stemmen werd beslotenhet verzoek in te willigen. B. en W. zullen in de volgende vergadering met een regeling ko- mo» Tot commissie van onderzoek der geloofs brieven van den heer J. C. J. Broek werden aangewezen de heeren Van Eenennaam, Snoeks en Van de Garde. Na schorsing der vergadering adviseerde de commissie tot toe lating van het nieuwe lid. De heer Van de Garde stelde voor den heer Broek maar da- delijk uit te noodigen mede aan te zitten aan de groene tafel. Een vorige maal was dat ook geschied met mej. Conijn, die ter secre- tarie de uitnoodiging zat af te wachten. De voorzitter antwoordde, dat deze opmer- kingen juist waren, doch dat het ook ten op- zichte van mej. Conijn niet juist geweest was Volgens art. 33 der gemeentewet had elk raadslid het recht binnen een termijn van acht dagen tegen toelating te protesteeren en die termijn cliende dus eerst verstreken te zijn. De heer Snoeks merkte op, dat er op het oogenblik niemand was, die bezwaar maakte en dat na de verkiezingen zelfs alle nieuwe leden tegenwoordig waren bij het onderzoek der geloofsbrieven. De voorzitter oordeelde dit een ander ge val. Bovendien, al was er op het oogenblik misschien niemand tegen, morgen kon er wel door den een of ander bezwaar gemaakt wor den. Als de heeren het echter wilden, zou hij zich niet erzetten, al was het z.i. niet wette- lijk. Het voorstel om den heer Broek uit te noo digen werd met algemeene stemmen aange nomen. De heer Broek legde alsnu de gebruikelijke eeden af, werd door den voorzitter welkom geheeten en nam zitting. Op voorstel van den Commissaris der Ko- ningin werden eenige wijzigingen in de ver- ordening op de keuring van waren aange- bracht. Op het vezroek van het R. K. kerkbestuur om met de gemeente een even groot stuk grond te ruilen in de buurt van de R. K. school en de R. K. pastorie werd met alge meene stemmen gunstig beschikt. Kosten van afrastering en transport voor rekening van het kerkbestuur. Op voorstel van B. en W. werd aan den heer J. de Bruin, onderwijzer aan de open- bare school, op diens verzoek eervol ontslag verleend met dank voor de aan de gemeente bewezen diensten, zulks in verband met diens benoeming te Amsterdam. Op voorstel van B. en W. werd besloten om aan den Minister te verzoeken bij het be- noemen van een onderwijzer ontheven te wor den van de verplichting tot het benoemen van een wachtgelder. Hoewel niet op de agenda voorkomende stelden B. en W. voor om aan den heer San der een stuk bouwgrond te verkoopen aan de Wilhelminastraat tegen 2.per vierkante M., hetgeen goedgevonden werd. Tevens volgde het voorstel om aan den heer L. de Graaff een stuk grond bij zijn perceel te verkoopen. Het was niet de bedoe- ling om er op te bouwen, doch om het in ver band met het bedrijfje van den aanvrager te zijner beschikking te houden. De heer Van der Plas wees erop, dat men indertijd besloten had, dat er binnen een jaai op aan particulieren verkochte grond ge- bouwd moest worden. Die bepaling kon dan nu wel vervallen. De heer Van Eenennaam achtte het nu een ander geval. Er stond reeds een perceel, al leen wenschte de bewoner wat meer ruimte Dat moest men niet tegenwerken Een ander geval was het, wanneer spr. of de eerste wet houder een lap grond kochten, zonder er op te bouwen. De voorzitter merkte op, dat wethouder De Graaff nog gelegenheid had tot 1 Septembei om te bouwen. De heer Van der Plas drong bij handha ving van den bouwplicht aan op het maken van een strafbepaling. Hierover werd gedls cussieerd zonder resultaat. Het voorstel tot verkoop werd met alge meene stemmen aangenomen. Op voorstel van Ged. Staten werden in de ontworpen bouwverordening eenige redactie wijzigingen aangebracht. Tot leden der Commissie tot Wering van Schoolverzuim werden herkozen de aftreden- de leden, de heeren Garritsen en Bosschaart, met 8 stemmen en 2 op den heer Pronk. De verkiezing van een lid van het Burg Armbestuur verliep minder vlot. Bij de eerste stemming verkreeg het aftredende lid, de hr. K. de Graaff, 4 stemmen, 5 waren over ver- schillende leden verdeeld en 1 stem bleef bianco. Bij de tweede stemming was dit weer het geval. Een tusschenstemming tusschen de heeren Van de Garde en Van Eenennaam bracht den laatste in herstemming met den heer De Graaff, waarna ten slotte met 5 stemmen de zetel aan het aftredende lid werd toegewezen. Advies op het Ontwerp-besluit van Ged. Staten tot herziening der jaarwedden van Burgemeesters, Secretarissen en Ontvangers. Volgens dit ontwerp komt Egmond aan Zee in de vierde klasse. met jaarwedden van resp f 30003600, f 2700—/ 3300 en 1450— f 1950 Het geeft voor de gemeente een ver- schil van f 1200—/ 1350. De heer Van de Pol meende, dat verzet met veel zou helpen. De voorzitter merkte op, dat de ervaring dat vrijwel had geleerd. Het was een alge meene regeling, voor alle gemeenten geldende. De heer Brock wilde gunstig adviseeren. Hij achtte het salaris niet te hoog en verbond er dit aan, dat hij ook voor de raadsleden op een behoorlijke vergoeding wilde aankloppen. Het is in den tegenwoordigen tijd niet meer een eerebaantje om raadslid te zijn, ook een werkman moet plaats kunnen nemen. De heer Van de Garde verklaarde zich voor een fatsoenlijk salaris. Iedereen moet burgemeester kunnen zijn en dan is deze re geling zelfs nog niet genoeg. De heer K. de Graaff sloot zich hierbij aan Gesteld dat men evenals vroeger hier een burgemeester had met een groot gezin zon der andere inkomsten, dan bestond het niet, dat hij daarvan burgemeester kon zijn De heer Van de Garde: Van dat salaris zelfs geen raadslid Met de stemmen van de heeren Van de Po' en Snoeks tegen werd besloten gunstig op het voorstel van Ged. Staten te adviseeren. Alvorens tot de behandeling van belasting zaken over te gaan werd rondvraag gehou dco. De heer Van de Pol drong op gemakkelijker regeling aan voor bet ledigen van putteu. Dat kon in den winter wel overdag. De heer Van Eenennaam wilde dan wel weten, wat tot de wintermaanden gerekend werd, en wees erop, dat men dan toch in den zomer streng de hand aan de bepalingen moest houden. Dat was niet altijd het geval. De voorzitter merkte op, dat hetgeen door den heer Van Eenennaam was geconstateerd, nog niet altijd door de politic werd gemerkt. Voortaan zal van 1 October tot 1 Mei het ledigen ook overdag mogen geschieden Het gebod van het gesloten houden der putten blijft evenwel van kracht. (Wordt vervolgd.) KENNEMERLAND. In ons vorig overzicht hebben we gezegd dat we vooricopig geen verhoogde prijzen van diverse kouisoorien verwachtten, tenzij de vorst inviel, aisdan kon men de prijzen niet bekijken. Welnu, dat is na enkel dagen uitgekomen. Vorst, hagel en sneeuw hadaen de vorige week Vrijdag een schraal bezette markt ver- oorzaakt met groote vraag naar meerdere artikelen, vooral spruiten en prei, doch ook voor andere artikelen. Maandag was er meer aanvoer, daar meer dere tuinders, aangelokt door de prijzen van Vrijdag j.l., ruim hadden aangevoerd, doch bedrogen uitkwamen, want prijzen als de vo rige week Vrijdag zullen wel weer tot hei verleden behooren, totdat het weer onmoge ijk maakt om iets van de tuin te halen. De vorige week zijn er spruiten aange voerd van f 25f 36 voor le soort en f 19 25 voor 2e soort per 100 K G., en zelfs uit- schot gold een redelijken prijs. Maandag was de prijs vrijwel de helft minder, behalve le soort welke zeer gezocht was. Prei gold Vrijdag f 20f 33 per 100 bos, deze week 1/3 lager. Andijvie wordt schaar- scber aangevoerd en is enorm duur De prij zen waren f 1.50f 2.50 per kist, voor 2de soort f 1f 1 -50 per kist, doch het versclul was Maandag j.l. ook groot en zeker 1/3 la ger. Kool, dit gold voor alle aanvoer, was oeduidend hooger in prijs, we noteerden voor roode kool f 8—f 12, groene kool f 4— f 7, witte kool f 6—f 12 en savoije kool f 8— f 14 per 100 stuks. Naar waarnemingen, verricht in den morgen van 16 Januari. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 772.0 te Isafjord Laagste barometerstand 736.6 te Wisby. Verwachting (geldig to den avond van 17 Januari): Matige tot krachtige Noordelijke tot Noord-Westelijke wind, half tot zwaar be- wolkt, sneeuwbuien, lichte tot matige vorst in het Westen, in het Oosten matige tot strenge vors. Boerekool was ook gezocht en gold f3 f 5.50 voor le soort en f 1f 2.50 voor 2e soort, alles per 100 stuks. Pieterselie en selderie was en is duur, daar er momenteel een tekort is. De notee- ling w<.s f 9f 15 per 100 bos. Uien is een gewild artikel en toch is de prijs niet bepaald hoog te noemen. Er is lugge handel in dit artikel met prijzen van f8f 10 per 100 KG. Witlof is nog schaarsch en niet mooi, de prijzen waren met hoog, varieerend van f 15 tof f 25 per 100 K.G. Aardappekn en wortelen zijn twee artike len waar geen gang in komt. De beste klei- aurdappelen (althans men beweert dat ze uest zijn) gaan voor f 3.50—f 4 per H.L. (70 kilogram) weg en de zand (duin) aardappe- len golden f 4.25f 5 voor dezelfde hoeveel- heid. Wat wortelen betreft, deze prijzen staan weken aaneen op f 3f 4 per 100 -f.G. Bie- ten en rapen zijn ook goedkoop. Ze golden resp. f 1f 1.25 per zak en f 1.20f 1.50 per H.L. De aanvoer van vruchten bepaalt zich tot kleine partijen keukenvruchten, welke enorm duur zijn, we noteerden voor appelen f20— f 35 en voor peren f 20f 32 per 100 K.G. De eersttlir.gen sla uit de kassen zijn aan gevoerd. Natuurlijk zijn ze mooi, malsch en duur. De noteering was '17.50f 20 p. IOC stuks. De overige aanvoer geeft geen reden tot afzonderlijke bespreking. A M S T E II l> A M SJ CII1! BEE IIS van 16 Januari 1929. Opgave van tfoord-IIollandseh fiandboiiwcrediet (Ontvangen per draadlooze telefoon). Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. V orige Koers HrtV, iw>/4 i plm. 1.30 HAIiFUOLLKl K\ ZUIVUK HOLLEK JAEGER VERDRONKENOORD 117 j|EER!E* REKhLEERll G STAATSLEENINGEN. 5 1919 BANK-INSTELL1NGEN. Kol. Bank Indische Bank Handel Mpii Cert. v. 1000 Resc Fransche Banken (3) INDUSTR. OND. B1NNENL. Centr. Suiker Aand. Holl Kunstzijde Jurgens Gew. Aand. Margarine Unie v. Berkels Patent Int Viscose Maekubee Nederl Kunstzijde Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL. Anaconda Beth. v. Steel C. v. A, Steel comm. Zweedsche Lucifers SUIKER MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult Vorstenl. Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. RUBBERS. Amsterd Rubber Bandar Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Lampong Sum. Rubber Rotterd. Tapanoeli Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gem. Eig. Scheepvaart Unie Stoomvaart Mij. Nederland. Paketvaart Oude Boot Holl. Stoomboot Niev. Goudriaan Rotterd. Lloyd SCHEEPV A RT BUITENL. Marine comm. Marine pref. TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMERIKA. Southern Rails i Union Pacific Wabash 'Exdividend, fExclaim. i 101 245 172 776 823/4 195 354 332 911-4 4217/g 863 s/8 239 8iVlS 1673 435 i i i i 66SVj 374 159 134 3753/4 395V* .731/4 190 190 363 158 U0l/4 231 U31/4 239 133/4 82 803/4 223V 219V, 245t/v 95'/, 121V* 191'/, 7 38i's 2203/, 404 529'/4 554'/, 216V* 75 1641/* 780 195 348V* 334'/* 152 419 668 395 270 194-5 154 115 2261/* 38 218 461 527 547 741/* oers van heden t s pl.m. pl.m. pl.m. 1.45 2.— 2.15 - 780 778-82 \- 82i/, 346 349 347V* 333 336 338", 92i f 152 152-J 152V, 419 417-8 862'/, 863-4 234 84 loll/, 433 667-9 663 158 V, 3951-61 3951/4 397 269-70 267'/, 268-9 186 184-5 184-5 183-5 153-61/* 156 116-7 1141/, 115 221-30 223-5 224-30 114 131/i 84 8l-Vi 2231/* - 2117-8 4>9-61 460 528 546Vs 546 PROLONGAT1E vorige koers oCt. heden 4V* pC». WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijn Par ijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo NIET OFFICIEEL. New-York Ttalie I t Vorige koers 12.J9n/1# 59 29 9.741/4 34 60 47 98 35.071/2 66 5-) 00.6(1/2 60.50 2.497/], 1 3.05 Koers op heden 3 uut 12 09V, 59.29V* *.<43/4 34.C6| 47.9b 35 Od/j 66 5i 56.72", 56.50 2.49V, 1 041/2 ACHTER DE VISCHMARKT. x

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 8