Badioarafecti Wserbericht. z 4GENDA. w Zeetijdingevi m Tele gram men A M S T ft) ft 1> A JM H E It U It *W Dinsdag 19 Februari. 1.30 uur, Stadhuis, verpachting Kermister- rein 1929. 8 uur, Dancing Harmonie, Vondelherden- king. 8 uur, groote zaal Harmonie, uitvoering Mkm. Chr. Gymn. Vereen. Advendo. 7 Vi uur, Cinema Americain, Beau Sabreur H uur, A. B. T., Zijn terugkeer. uur, Victoria Theater, Vreemde Dui- vels.. 8 uur, bovenzaal Populair, verg. chauf feurs- en garagepcrsoneel, spreker C. Sor- mani. Woensdag 20 Febr. 8 uur, Rustende Jager Heiloo, uitvoering 't Ontluikende Roosje, „Hun Kind". 7 lA uur, Cinema Americain, Beau Sa b.> eur. 1% uur, A. B. T., Zijn terugkeer. iy uur, Victoria Theater, Vreemde Dui- vels. 8 uur, Central, verg. Volksonderwijs. 1 uur. Nieuwe Niedorp, schoonrijden met paard en ar. Kermis op de Rijd. Donderdag 21 Februari. Clubtocht naar Marken, uitgaande van Alkm. IJsclub en Ned. Reisvereen. 8 uur, cafe Central, evangelisatiesamen- komst, sprekers de heeren Sevensma, Looij en Kits. Gulden Vlies, de verg. van het Selskip "riso wordt uitgesteld. 7 Vs uur, Cinema Americain, Beau Sabreur. IVi uur, A. B. T., Zijn Terugkeer. iy> uur, Victoria Theater, Vreemde Dui- vels. Maandag 25 Februari. 8 uur, Gulden Vlies, Chr. Muz. Ver. Soli Deo Gloria. zeer voorzichtig gevaren worden. Zaterdag- tiacht kwam men voor den Waterweg en werd hoog water afgewacht alvorens op te stoo- men. Tegen 10 uur gistermorgen werd Maas- sluis gepasseerd. En bijgestaan door sleep- booten van den Nederlandschen Stoomsleep- Tienst v.h. P. Smit kon men vrij gemakkelijk ie IJsel'haven binnenkomen. l Toe- het schip gemeerd was, wat nog al wen duurde door het ijs van de aanlegplaat- ten, ging de heer Bernard Ruys, directeur •an den Rotterdamschen Lloyd het ee'rst aan loord om den gezagvoerder te verwelkopien p. zijn rapport in ontvangst te nemen. <A DEN BRAND IN HET STADHUIS TE LEIDEN. Fen proclamatie van den burgemeester. Gister heeft de burgemeester van Leiden, mr. A. van de Sande Bakhuyzen, de volgende proclamatie gepubliceerd: Aan de burgerij van Leiden. Na wat ik, terwijl de puinhoopen van het grootste sieraad van cmze stad nog branden- ide waren, als voorzitter van uwen gemeente- raad, overweidigd en geslagen door de ont- stel'lende gebeurtenis, kon zeggen, gevoel ik de behoefte, mij als burgemeester rechtstreeks te wen den tot de burgerij van onze zwaarbe- proefde stad om haar mijn innige deelneming te betuigen. Ik gevoel alle moeilijkheden, die het voortzetten van het stadsbestuur nu met zich brengen ;;aatik gevoel den last, die u allien gedurende jaren zult ervaren. Ik gevoel de teleurstalling die een tijdelijke sti'stand in den vooruitgang der stadsontwikkeling voor ons alien meebrengtik gevoel de betee- kenis van het verlies van zooveel kostbare er- varing, die in de verzamelde gegevens op het stadihuis bewaard werden. Ik weet, dat de ramp voor Leiden een financieel nadeel is, dat goedgemaakt moet worden misschien ten koste van andere gewenschte verbeteringen. Ik ken u genoeg om te weten, dat gij dit alles met gelatenheid zult dragen, maar ver daar- boven klinkt uit alles wat ik van u hoor, blijkt uit aMes wat ik van ti bemerk, de klacht van het jammer, klinkt de stem van uw harte- leed. Wanneer gij opschrikt door de ge- dachte: Ons stadhuis ctaat er niet meer; wanneer gij bederikt: onze toren doet zijn ver- trouwde klokjes niet meer over de huizen en door onze straten beieren; wanneer gij van buiten komende den aanblik van uw eigen stad niet meer herkent, dan knijpt u en mij het harte toe van pijn. Van uw bedroefde gezichten en uit uw brieven lees ik, dat dit de smart is die u bevangen houdt, en ik begrijp, tvelke hoop in u opwelt. Ik wilde wel, dat het mij gegeven ware, woorden van troost te spreken en liever nog da-den tot spoedige vertroosting te doen, zoodat ik u bij het loopen langs de rui'nes de manen in de oogen mocht besparen, door u nu reeds een beter toekomstbeeld te bieden. In de stad, in uw dagbladen, in het gansche land loopen ge- ruchten over aan het gemeentebestuur toe- geschreven plannen. Van alle kanten komt een aanzwellende stroom van stemmen, die roepen om behoud van den gevel en den to ren, om herbouw. Laat mii u zeggen, dat de meest noodige gegevens om een meening te vormen, om plannen te maken, laat staan om beslissingen te nemen, nog ontbrcken en nood- zakelijke-wijs nog zoolang zullen ontbreken, tot de dooi en eei, deskundig onderzoek van wat bleef staan door inonumentenikundigen ons die ter beschikking stellen. E-ist daarna kan het gemeentebestuur zelf een meening vormen over hetgeen m o g e 1 ij k is. De vraag wat w e n s c h e 1 ij k is, zal na voor- lichting over het mogelijke door u moeten worden uitgemaakt. Uw wensehen zullen bij den ge- meenbraad groot gewicht in de schaal leg- gen, en ik wil u opwekken, van uw inzichten en wensehen zoo duidelijk mogeliik te doen blijken. Indien de burgerij van eenen zin is, laat dit dan ook uw bestuorders weten. Hun besluit zal daardoor vergcmaickelijkt. de uit voering ervan bespoedigd worden. Wat er verrijst, mage worden geschraagd door een eensgezinde burgerij. Als hoofd van de brandweer en de politie is het mij een dringende behoefte, mijn tevre- denheid en dank uit te spreken over de leiders en het personeel van die diensten, die onder moeilijke om-°-tandigheden met vuur en groote toewijding iiun piicht en hun best hebben gedaaii. Ook alien burgers eindelijk mijn hartelijken dank voor de mij toestroomende hew en van deelneming en van hu1pvaardig- hei--' en voor de voorbeeldige en treffende cvi,"7e, waarop zij de taak van net gemeente bestuur trachten le verlichten. in antwoord op deze proclamatie heeft de dijkgraaf van Rijnland, mr. P. A. Pijnacker Hordijk, bekend geniaakt, dat reeds initiatief is genomen tot de oprichting van een comite, waarin alle lagen van de bevolking zijn ver- tgenwoordigd, ten einde alien in de gelegen- heid te stellen, van hun belangstelling te doen blijken. DRIE JONGENS VERDRONKEN. Te Druten zijn gisteren drie jongens van achttien jaar op de Waal door het ijs gezakt en verdronken. GASONTSNAPPING. Ook te Leiden worden in verschillende wij- ken gevallen van gasontsnapping waargeno- men. Men vermoedt, dat door de vorst eenige buizen gesprongen zijn. Hiernaar wordt een onderzoek ingesteld. In overleg met den ge- neeskundigen dienst heeft men barakken in orde gemaakt om gezinuen, die eventueel hun huizen moeten verlaten, onder te brengen. DE GRIEP TE ARNHEM. De griep schijnt te Arnhem nog steeds haar hoogtepunt niet te hebben bereikt In den loop van gisteren bleek het aantai slachtof- fers sedert Zaterdag niet onbelangrijk ver- meerderd te zijn. Het gevolg daarvan is, dat vrijwel alle scholen thans gesloten zijn, ook de avondscholen en bijzondere dagscholen, zoodat het onderwijs vrijwel geheel gestaakt is. Ook in het militair invalidehuis Bronbeek maakt de ziekte onder de oude invaliden vele slachtoffers. De laatste dagen zijn de oudste drie invaliden, de 92-jarige J. Krammer, de 87-jarige J. Kerkhof en de 80-jarige P. Ket- ner, die tezamen meer dan een halve eeuw in het invalidehuis doorgebracht hebben, slachtoffer van de ziekte geworden Ook on der de doctoren en onder het verplegend per soneel zijn vele zieken, wat de behandeling van de patienten zeer bemoeilijkt. De apothe- kers hebben reeds uit andere plaatsen tijdelij ke assistenten gevraagd, daar zij alleen het werk niet meer af kunnen. De ziekenhuizen zijn overvol, waardoqr de gemeente genood- zaakt werd maatregelen te nemen door een van de scholen als tijdelijk ziekenhuis in te richten. In den loop van den dag bleek in verschillende bedrijven een zoo groote ab- senteisme te heerschen, dat het dikwijls moei- lijk was de gewone werkzaamheden voort- gang te doen vinden. BEDWELMD. Teneinde de aardappelen voor bevriezen te vrijwaren, ontstak het bejaarde echtpaar de N., te IJzendoorn, een turfvuur in den kelder van hun woning. Tengevolge van den ver- stikkenden rook raakten beiden bedwelmd. Den volgenden morgen viel het den buren op dat de woning gesloten bleef. Na een der, toegangen geforceerd te hebben, vond men de beide oudjes bewusteloos op bed. Den in- middels ontboden geneesheer dr. Kraay, mocht het na langdurige pogingen gelukken beiden tot bewustzijn te brengen. KORTE BERICHTEN. Door B. en W. van Rotterdam wordt den gemeenteraad voorgesteld 2500 sub- sidie toe te kennen aan de N.V. Vereenigd Tooneel over het speeljaar 1928/'29, op voorwaarde, dat in dat speeljaar ten minste tien openbare, voorstellingen worden gege ven. De koningin en de prins hebben Za- terdagavond ten paleize Noordeinde te Den Haag een- thee gegeven voor de prinses en voor eenige harer studiegenooten. Tengevolge van het kruien van het ijs is de 300 ton metende „E. v. N. 15", van de firma Norden, uit Sliedrecht, liggende in de Matexhaven te Vlaardingen, gezonken. Laatste berichten. CONFERENTIE VAN DEN BESTUURDERSBOND MET B. EN W. Hedenmiddag werd door het college van B en W. een deputatie van den Alkm. Bestuur- dersbond ten stadhuize ontvangen. De ver- tegenwoordigers van den Bestuursbond gaven een toelichting op het reeds schriftelijk ge- dane verzoek om ook aan de nog trekkende werkloozen in verband met de heerschende koude, een extra-uitkeering van 20 te ver- leenen. Bovendien werd door hen doorvoering van kindervoeding op de scholen, waar dit noodig is, bepleit, aangezien zij de overtuiging heb ben, dat thans nog vele schoolkinderen on- doorvoed op de schoolbanken zitten, omdat de ouders onoverkomelijk bezwaren hebben om deze kinderen naar het lokaal van schoolvoe- ding te zenden. Een ampele bespreking met het college over deze wensehen had plaats. B. en W. konden nog geen toezeggingen doen, doch beloofden de wensehen ernstig te zullen overwegen. In een bijeenko-mstlokaal aan den Zijdam werd door de vertegenwoordigers mededee- ling van het onderhoud van B. en W. ge- daan. Tijdens het onderhoud hadden een groot aantai werkloozen zich voor het Stadhuis opgesteld. (Ongecorrigeerd) STOOMVAARTLIJNEN. STOOMVAART MIJ. NEDERLAND. Bali (uitr.) 16 Febr. v. Genua. Kambangan (thuisr.) 16 Febr. v. Marseille. Madoera (thuisr.) 16 Febr. v. Sabang. Poelau Laut (uitr.) 16 Febr. te Sabang. Prins der Nederlanden (thuisr.) 17 Febr. v. Algiers. Radja 17 Febr. v. Amst. n. Java. Riouw (thuisr.) 16 Febr. v. Batavia. Prinses Juliana 16 Febr. v. Amst. te Bat. KON. NED. STOOMBOOT MIJ. Deucalion 17 Febr. v. Hamburg te Bremen. Irene 17 Febr. v. Smyrna n. Samos. Pollux 17 Febr. v. Malta te Piraeus. Achilles 17 Febr. v. Salonica n. Malta. Adonis 17 Febr. v. Algiers n. Amst. Agamemnon 16 Febr. v. Puerto Plata naar Havre. Amsterdam (uitr.) 16 Febr. v. Balboa naar Buenaventura. Ares 23 Febr. v. Houston te Bremen verw. Astrea 15 Febr. v. New York n. Haili. Aurora 17 Febr. v. Malta n. Algiers. Barneveld (uitr.) 16 Febr. te Callao. Bennekom (uitr.) 14 Febr. v. Coquimbo. Breda (thuisr14 Febr. te Tocopilla. Calypso 15 Febr. v. New York n. Venezuela. Clio 16 Febr. v. Piraeeus n. Candia. Doros 17 Febr. v. Dadix te Huelva. Erato 16 Febr. v. Gothenburg n. Amst. Euterpe 16 Febr. v. La Pallice n. Amst. Foehr 17 Febr. v. Barcelona te Genua. Ganymedes 17 Febr. v. Algiers te Amst. Minerva 16 Febr. v. Amst. te Trinidad. Mars 17 Febr. v. Havre te Amsterdam. Neptunus 17 Febr. v. Alicante te Barcelona Oranje Nassau 16 Febr. v. Amst. te Para maribo. Peursum 17 Febr. v. Hamburg n. Amst. Saturnus 16 Febr. v. Varna te Constanza. Simon Bolivar 16 Febr. v. Dover n. Barba dos. Stuyvesant 17 Febr. v. Plymouth te Havre; vertrekt 18 Febr. nam. 5 u. n. Amst. Tellus 17 Febr. v. Lissabon n. Cadix. Theseus 17 Febr. v. Bilbao te Santander. Ulysses 16 Febr. v. Santa Marta n. Puerto Colombia. Venus 17 Febr. v. Bourgas n. Varna. Zeus 17 Febr. v. Genua te Livorno. ROTTERDAMSCHE LLOYD. Djambi (uitr.) 16 Febr. v. Belawan. Garoet (thuisr.) 16 Febr. v. Malta. Deli 17 Febr. v. Rott. te Hamburg. Merauke 17 Febr. v. Dover te Rott. Patria (thuisr.) 18 Febr. v. Sabang. Tambora (uitr.) 17 Febr. v. Colombo. Tjerimai (thuisr.) 17 Febr. v. Port Said. Het is in den tegenwoordigen tijd noodzakelijk om papieren van waarde Brand- en INBRAAK- vrij op te bergen. De FIRMA DE LANGE DE MORAAZ te Alkmaar verhuurt loketten vanaf f 6,— per jaar, die aan deze eischen voldoen. Provinciaal nieuws 2GHAGEN. Zaterdagnacht werd te Schagen een po- ging tot inbraak gedaan bij D. Overtoom, aannerr er akn de Laan. De bewoners waren naar het Lof. Men bemerkte de inbraak al spoedig De politie had den persoon al spoe- dig te pakk-en en transporteerde hem naar Alkmaar. In dien nacht brandde een perceel af aan het Noord, bewoond door J Kok De kap verbrandde gedeeltelijk, verder veel water- schade. Een en ander wordt door verzekering gedekt. Nog ontstond er dien nacht bij Schoorl aan de Lagedijk een gaslek. Het iek werd tijdig ontdekt. J- HEILOO. In deze gemeente heeft zich. zooals we in ons blad van gister reeds meldden, een comite gevormd, dat zich ten doel stelt le- vensmiddelen en brandstoffen uit te deelen aan behoeftige gezinnen. Door de vele toezeggingen, die men al van verschillende neringdoenden ontving, zal as Zaterdag dc eerste uitdeeling piaats hebben BERGEN. „Kunst na Arbeid" organiseert Donderdag- avond in „de Rustende Jager" voor dit doel welwillend afgestaan, een weldadigheids voorstelling. Gegeven wordt het succes-blijspel in drie bedrijven „Gebroeders Kalkoen" De geheele netto-opbrengst komt ten bate van de armen van alle gezindten te Bergen. Leden van „Kunst na Arbeid" zullen aan de huizen entreekaarten voor 0.50 aanbie- den. Wie geen gelegenheid heeft om Donderdag de uitvoering bij te wonen, of het, met het oog op de griep wenschelijker oordeelt geen lokaliteiten met veel menschen te bezoeken zal met het oog op het goede doel toch goed doen om kaarten te nemen. Wie wel gelegenheid heeft de uitvoering bij te woneii, neemt natuurlijk kaarten, aange zien den bezoekers een genoegelijke avond wacht. Wij hadden overigens wel gaarne gezien, dat de entree wat hooger gesteld was gewor den, aangezien dan iets meer voor het doel kon binnen komen. ZUIDSCHARWOUDE. De pogingen van de ijsclub „Ons Genoe- gen" met eenige burgers, zijn met succes be- kroond. De inteekenlijsten ten behoeve der arme menschen vormden samen een bedrag van ruim f400. BEEMSTER. Eenige leden der IJsclub „Bamestra" ver- zocbten ons mede te deelen, dat het meer dan noodig is, om de oude statuten te veranJe- ren, daar de vereeniging niet is voor het or- ganiseeren van wedstrijden e.d., maar voor het maken en onderhouden van doortocht- banen, enz. Alle leden worden dus op de eerstvolgende vergadering verwacht. Door de geweldige droogte der laatste dagen is deze week het gras langs de tram- rails door neervallende vonken in brand ge- raakt. Eenige malen was het noodig, dat men begon te blusschen om erger te voorkomen Bij de stemming van 3 Hoofdingelanden voor het „Waterschap de Beemster" werden herkozen de aftredende heeren P. Bakker Wzn., F. B. J. Middelhoff en Jac. Stolp met resp. 136, 132 en 136 stemmen. Ten overstaan van notaris van Woer- den werd verkocht de boerer.hofstede, ge- naamd „Door het Geluk" met schuur, erf moestuin en weiland, groot 15 H.A. 36 Are, eigendom van den heer J. F. Stadegaard. Kooper werd den heer C Met Pzn. voor f 54.396. Gedeeltelijk gecorrigeerd. TWEEDE KAMER. 's GRAVENHAGE, 19 Febr De Twee- de Kamer zette hedenmiddag de behande ling van het wetsontwerp betreffende de tandtechnici voort. De min. v. A. H. en W. vervolgde zijn rede. Hij ontraadde ten sterkste het denk- beeld-Duijs om een dubbel-geficeerde tand technici de volledige bevoegdheid van tand- arts te verleenen, zij het dan na een aan- vullend examen. Ook wil spr. niet weten van uitbreiding van den groep die tot het examen zullen kunnen worden toegelalen, n.l. zij die voor 10 Juli 1913 geestigd wa ren De heer Duijs repliceerde en protesteerde met kracht tegen de bewering an zijn par- tijgenooten mevr. De VriesBruins, dat hij een stortvloed van beleedigingen zou heb ben uitgestort over den stand der tandart- sen Verder wijst hij er op dat de tandarts- kunde voor 9/10 uit techniek en voor l/lo uit webmschap bestaat. DE KONINGIN HERSTELD. 's-GRAVENHAGE, 19 Febr. Men deeit ons mede, dat de koningin in zooverre lver- steld is van cen lichte ongesteldheid, dat zij heden eenige audienties heeft verleend. Het diner dat de koningin en de prins voornemens waren gisteren aan te bieden aan de hoofden van buitenlandsche mis sies en zaakgelastigden in Den Haag met hunne echtgenooten is uitgesteld tot Vrij- dag 22 dezer. AANRIJDING. HENGELO, 19 Febr. Hedenmorgen had hier op het lokaalstation van de G O L.S. een aanrijding plaats. Een goederen- trein uit de richting Boekelo botste tegen een leegstaanden personentrein aan, welke op dood spoor stond. De personenwagen naar waarnemingen verricht in den morgec van 19 Febr. Medegedeeld door het Kon. Ned. Met. Inst, te De Bildt. Hoogste barometerstand 782.4 te Stensele, Laagste barometerstand 749.1 te Vestma- j noer. Verwachting: Zwakke tot matige oostelij- ken wind, betrokken tot halfbewolkt, weinig of geen sneeuw, lichte tot matige vorst, des- nachts in het oosten strenge vorst. liep een stootblok aan, waardoor het voor- ste gedeelte geheel beschadigd werd. Per- soonlijke ongelukken hadden niet plaats. OVER DE WADDENZEE. SCHlERMONNiKOOG, 19 Febr. De zeven personen, die gisteren van Westpol- der (nabij Ulrum) naar Schiermonnikooff gewandeld zijn, zijn hedenmorgen om hall elf weer naar hun woonplaats vertrokken. Mejuffr. Beereboom van Schiermonnikoog heeft zich bij hen aangesloten en maaki den tocht naar den vasten wal mede. Van- morgen vroeg is nog een aantai andere per sonen over het ijs naar den vasten wal ver trokken. URK IN HET IJS. URK, 19 Febr Hedenmorgen te ongeveei elf uur is de postvlet van Schokland hier aangekomen met 23 zakken post, tezamen meer dan 1000 Kg. Dit is de post van drie dagen. Heden zijn weer twee personen ui< Enkhuizen per fiets hier aangekomen. GESTOLEN VOORWERPEN OPGESPOORD. AALTEN, 19 Febr. In het najaar vaA 1925 werd hier bij den horlogemaker Te- gusinklo ingebroken. Een groote partij hor- loges, gouden ringen en andere gouden en zilveren voorwerpen, werden gestolen De dader, een zekere M. uit Bocholt werd toen veroordeeld tot 2 34 jaar tuchthuisstraf op grond van het vinden van vingerafdrukken op een vitrine en van een knoop van een pantalon in een ke'derraampje. Hij bleef echter ontkennen en de gestolen voorwer pen werden niet gevonden. Thans is het de politie in samenwerking met de politie te Bocholt gelukt de gestolen voorwerpen terug te vinden. M had intus- schen weer een inbraak gepleegd te Bochelt en is deswege veroordeeld tot negen maan- den gevangenisstraf. van 18 Februari 1929 Opg-ave van tfoord-Ilollandseli liandUouwercdict (Ontvangen per draadlooze telefoon). - - 50!A - soy, I 12iy, 12 1-7| 1 1 1 1 1 -ISfe&iiL .V STAATSLEENINGEN. 5 1919 BANK-1NSTELLINGEN. Kol Bank Indische Bank Handel Mpij Cert. v. 1000 Resc Fransche Banken (3) INDUSTR. OND. B1NNENL. Centr. Suiker Aand. Holl Kunstzijde Jurgens Gew Aand. Margarine Unie v. Berkels Patent Int Viscose Maekubee Nederl Kunstzijde Philips Gloeilampen Gem Bezit INDUStR. AAND. BU1TENL. Anaconda a -. Beth. v. Steel C. v. A Steel comm Zweedsche Lucifers SUIKER MAATSCH. H V. A Java Cultuur Cult Vorstenla Dito actions .......a.#.. Poervyoredjo MIJNBOUW. Redjang Lebong a PETROLEUM. Dordtsche Petr. a Kon. Petr RUBBERS. Amsterd Rubber ..a Bandar Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Lampong Sum. Rubber Rotterd. Tapanoeli Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber c Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gem. Eig. Scheepvaart Unie a Stoomvaart Mij. Nederlanda Paketvaart a Oude Boot a Holl. Stoomboot i Niev. Goudriaan Rotterd. Lloyd SCHEEPVA RT BUITENL. Marine comm...a Marine prel. TABAKKEN. Oostkust ..a Oude Deli Senembab .a Deli Batavia AMER1KA. Southern Rails .a. Union Pacific a a Wabash a *Exdividend, fExclaim. V orige Koers 252 1 7?1/* I -0l/g 182 (81 7IV4 1/0 33" V» 324V(6 8 V. 151 3y 800 80S 2001/4 8/ ,h 1696/8 41 ith 65/i/, 38b 159 150 9F/2 357t/2 3'57/s <881/4 20 j'/4 2U3»/4 3811/2 l'2i/4 128i,8 242 1221-4 247 127,8 781/4 210 205 2571/, 00 118 188 6% 43s 8 2211/, 456t/2 51V/, 5333/4 705/g PROLONGATIE vorige koers Koers van heden te plm. 1.30 pi.m 143 pi.m. 2. - pi.m. 2.15 101'/a 252 172 It 21/2 18 a 790 t95 1831/2 /98-wOO '50 151-i/j 390 53 332 145-5 3jv-90 348-i- 3321/2 148--01 350 332 87-90 15-1-31 388" 8761/2 371 -61/4 868-1/4 414 <61/2-9 91 1/3 t6 '-4 6621/,-: 6641/, 663-4 394 381 380Vj-2 783/4 35817 378-1/4 29(-i/, <08 205 2-0-1 20 -10 '202-j 283-93/4 2871/a-f 208 2011/, 245 12 1/2 215 24 171 213 12'1%6 247V, 821/2 791/, 3/4 21/1-4 O 1 224 459 o3l 557 224 <59 513 5:>7 SOS/,., 147 2l8 43/4 pCt. heden 4pCL W1SSELKOERSEN AMSTERDAM. Vorige koers Londen Berlijn Par Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Scb. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo NIET OFFICIEEL. New-York Itttlie <ti ■9. 1 I i II I I i i I1C 12 11 59.2 OVa V./6V4 34.69-/a 48.02 35.10 66 oO 00.75 66.60 2-49 13.071/, Koers op heden 3 uur 12-lDA, 59.287, 9.75 34.68 48.011/, 35.10 60 60 00.75 66.00 2-49 U/u 13,06

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 2