ITALIANO Meisje, Twee nette Meisjes een nJ Meisje net Keisje, Winkeljuffroiiw, Dienstbode, MEISJES JOMEMS Typist(e). Huisboudster, Loopjongen Dink Inspecteur, Nette Sctioonmaakster geneeskrachtig enlekker! Net Nleisje Metie Dienstbode Binnenfand Sport Advcrlentgein MEISJ£f een vast en een los werkman Voor engros bij: J. F. v. LIESHOUT en G. KU1JPER, Alkmaar hen, die van iets heel moois houden, een pracht collectie Vlaamsche kant met spreien van handgeknoopt filet met doorstopwerk en door het groote verschil van de waarde van het Holl. en Belg. geld kan W. Weijkman uit 1 Zeist deze kant op zeer billijke wijze hier ver- "koopende „Hoover" demonstreert met haar electr. stofzuiger en zeilwrijver; de heer van Houwelinge uit Heemstede heeft „Rolscreens' oprolbaar raamfaor van alluminium, dal roestvri], onzichtbaar en zoo duurzaam is, -dat het voor 10 jaar wordt gegarandeerd. Een nieuwe vinding de „Polifix" een stof- afnemer in handschoenvorm en een nieuw schilmesje genaamd „Eplucheur" ontbreken ook niet; verder heeft de heer Haijtema een stand met Ringers poederchoc. en met zeer fijn zout van Boekeloo. De rozijnazijnfabrieken uit Haarlem van de Haas en Zoon lanceeren de rozijn-azijn de bekende Deventerkoek van Bussink is ook aanwezig en een bewijs dat het geheele land doorgezocht wordt voor artikelen die de huis vrouw kunnen interesseeren is wel, dat zelfs VZeeuwsche Babbelaars er te vinden zijn. En behalve dat zoet, zuur en zout aanwezig zijn, zijn ook de kruiden niet vergeten en toont de firma Alberto Aders de verpakte kruide- rijen. Het bestuur zelf heeft ook niet stilgezeten /Als huisvrouwen weten zij dat de koffietafel een groote zorg is in een gezin en veel hoofd- breken en toewijding kost om variatie te bren- gen en ook aan gasten iets gezelligs aan te !bieden. De heer Smit, kunsthandel, heeft hen met een praehtig koffieservies van Holl. kunst (de Ram) dat ook al eens is geexpo seerd in het Stedelijk museum, praehtig ge- jholpen en een smaakvol geheel iss geschapen, dat met de voorjaarsbloemen en de vaassjes sneeuwklokjes bij ieder bord erg genoegelijk aandoet. De zelfgemaakte koffietafellekker- nijen die zeer gemakkelijk kunnen worden nagemaakt en misschien menige huisvr'ouw weer eens op een idee brengen, zijn alle od deze tafel saamgebracht, terwiil naast de ihoofdtafel een tafel staat met ingezonden lekkernijen van den heer Cramer, Ritsevoori, den heer Burger, Laat; den heer Landman, Laat en den heer Eriks, Ritsevoort. De fir ma Tieleman en Dros, Leiden, laat op een afzonderlijke tafel nog zien wat de bekende lunchblikken bevatten in keurig opgemaakte schotels en de beer de Wiis,, Houttil, heeft die tafel aangevuld met koffietafel-lekkec- nijen uit zijn zaak Houttil. Op het tooneel worden de bezoek'sters uit- genoodigd een kopje thee te komen drinken bij de firma van Nelle, die dit gratis aan- biedt en hedenavond rok koffie zal schenken en last not least laat de firma I fpma op de selectophoon de nieuwe muziek hooren die electrisch is ingeschakeld. Zoo is er op allerlei gebied veel te zien en het drukke bezoek van hedenmiddag, bewijst dat er veel belangstel.ling is en het een goe- de gedachte geweest is van de Huisvr. veree- niging een dergelijke tentoonstelling te orga- niseeren. Hedenavond is zij nog geopend van 7—9 uur. FEDERATIE VAN ZIEKENFONDSEN. Deze organisatie vergaderde in het lokaal van den heer de Boer te Alkmaar. Aanwezig waren de afgevaardigde van de volgende ver- eenigingen: Heer-Hugowaard, Koedijk Noord-Scharwoude, Oudkarspel, St. Pan eras en Zuid-Scharwoude. Door ongesteldheid van den heer Brugman werd de vergadering geleid door den heer C. Beets van Koedijk, die de hoop uitsprak, dat de heer Brugman op de volgende vergadering weder aanwezig' mocht zijn. De rekening van den nenningmeester werd goedgekeurd. Met't oog op den gunstigen toestand van de financien werd voorgesteld dit jaar geen con- tributie te heffen. Verslag werd uitgebracht van de te Utrecht gehouden vergadering, waar de meeste ver- eenigingen der federatie vertegenwoordigd waren. Hef doel dezer vergadering was te protesteeren tegen de Ziektewet zooals die thans in de Tweede Kamer wordt voorgesteld Naar aanleiding van dit verslag volgde een uitgebreide bespreking, waarin °de mogelijk heid van het voortbestaan der verschiltende kassen werd bepleit, daar er nog veel nuttig werk blijft te doen. De stand der vereenigingen geeft over het a.gemeen reden tot tevredenheid, waardoor enxele vereenigingen de uitkeeringen het vori- ge laar hebben verhoogd. Hierna volgde sluiting. LICHTOP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui- gen en andere voertuigen te 6.30 uur lich; OR DE PROMOTIE DER HEEREN DETERDING EN STORK. De groote zaal van de Stadsdoelen te Delft was gister tot in de uiterste hoeken bezet met studenten en oud-studenten en belangstellen- den. Voorts waren aanwezig de volledige di- rectie en de Raad van Commissarissen der Bataafsche Petroleummaatschappij, Ir W H van Leeuwen. director der Gi'stiatrre.to te Delft Ir. Eessler, -^oooven- fabrieken te Velsen, prof teur van de machinefabriek Jaffa" te Utrecht, mr. dr. W. F. van Leeuwen, oud-burgemees- ter van Amsterdam en oud-vioe-president van den Raad van State, Ir. Plate, voorzitter van de Scheepvaartvereeniging „Zuid", de direc- tie der Ned. Ind. Tankstoombootmaatschappij en verder een groot aantal directeuren van buitenlandsche distributiemaatschappijen. De Minister van onderwijs, die aanwezig zou zijn, was verhinderd. Ruim half drie arriveerden het college van Curatoren en de Hoogleerare-n der Techni sche Hoogeschool, terwijl 10 minuten later prins Hendrik per auto arriveerde. Nadat hij de voor hem bestemde plaats had ingeno- men, ving dadelijk de plechtigheid aan Nadat de eere-promotor van Ii. C. F. Stork, prof. L. van Royen, zijn promotierede had uitgesproken, verkreeg de zoo juist gepromo- veerde gelegenheid tot het uitspreken van een woord van dank. Spr. meende in deze onderscheiding niet alleen een persoonlijk, maar ook een alge- meen eerbewijs te mogen zien van den Senaat der Technische Hoogeschool aan de metaal- industrie in het geheel. Dr. Stork richtte nog enkele woorden tot de studenten der Hoogeschool, waarna hij zijn rede besloot met dank te brengen aan Prins Hendrik en aan hen, die hem de eer aandeden in dit voor hem zoo gewichtige uur hier aanwezig te zijn. Hierna verkreeg de eere-promotor van Sir Henri Deterding, prof. dr. J. G. C. Volmer, de gelegenheid tot het uitspreken van zijn promotierede, waarna dr. Deterding het woord verkreeg om zijn dank uit te spreken. Dr. Sir Henri Deterding zeide bijzonder aangedaan te zijn door het eerbewijs hem uitgereikt Verder zeide spr., dat het succes in zaken vooral te danken is aan zijn personeel en de nauwe samenwerking, welke onder hen be- staat. Waar van de Maatschappij zulke groo te bedragen in verschillende landen zijn on- dergebracht, kan het met anders of de amb- tenaren moeten zijn personen met zeei veel energie en aanleg. Spr. zeide, dat de Neder- landsche technici in ons land te werk worden gesteld En zoo worden zooveel mogelijk in ieder land eigen inwoners in dienst genomen. Indien evenwel blij'kt, dat in eenig land de capaciteiten van die personen minder zijn, dan hier, wordt aan de Nederlandsche tech nici de voorkeur gegeven. Tenslotte verklaarde dr. Deterding, dat van de Engelsche Universiteit vele krachten door de Maatschappij worden getrokken en hij sprak den wensch uit, dat een nauwe samen werking met de Hollandsche Universiteit in de toekomst genoeg zal blijken. In de foyer van de Stadsdoelen recipieerde hierna Ir. Stork en Sir Deterding, waarbij ook Prins Hendrik aanwezig was, doch deze vertrok om kwart voor vijf weer naar den Haag. NOTARIS BERGHUIS OVERLEDEN. Maandagmiddag is, na de behandeling door het gerechtshof te Leeuwarden van het hooger beroep, tcgen zijn faillietverklaring ingesteld, notaris J. H. Berghuis aldaar plot- seii'ng cverleden. Nadat hij zich van het Pa- leis van Justitie huiswaarts had begeven om met zijn advocaten het aan het hof over te leggen dossier te rangschikken, zakte hij p otseling ineen en stierf. Een geneesheer constateerde, dat de heer Berghuis aan hart- verlamming is overleden. De heer Berghuis was een bekende figuur te Leeuwarden geweest: oud-wethouder van financien, oud-voorzitter van de Friesche Biljariclub, voorzitter van den Frieschen Ke- gelbond, oprichter van de Maatschappij Zeebad Hindeloopen en commissaris van vele instellingen. STEEKPENNINGEN. Nog altijd te Doetinchem.- De burgemeester van Doetinchem, de heer W. P. J. Duval Shhhouwer, heeft geweigerd zich te onderwerpen aan een verhoor door de raadscommissie inzake corruptie en haar schriftelijk medegvdeeld, dat liij, op grond van de opgedane ervaring de vragen uitslui- tend schriftelijk wenscht te ontvangen om daarna te overwegen of hij ze zou beantwoor- den. De commissie zond den burgemeester daar- op een schrijven met de volgende drie vragen. 1. Hebt u ook golden uit de z.g. Houtkas ontvangen of genomen voor gemeentelijk of privegebruik? 2. Hebt u nooit gelden uit de z.g. Houtkas ontvangen, direct of indirect? 3. Welke ervaring hebt u met ce commissie opgedaan, dat het u voorkomt deze vragen in plaats monde'ing eventueel schriftelijk te be an twoord en? De burgemeester heeft de commissie zonder antwoord gelaten. De heer Van der Stel tegen de Gasdirecteuren Vereen. Naar het Hbl. verneemt, zullen op 23 Maart a.s. voor het gerechtshof te 's Gravenhage de pleidooien worden gehouden in de civiele procedure tusschen den heer A. J. v. d. Stel te Apeldoorn als eischer contra de Ned. Ver. van Gasdirecteuren. Het betreft hier de kwes- tie van het royement van den heer Van der Ste! als lid van deze vereeniging, waarbij hij een actie tot schadevergoeding instelt, op te maken bij staat. Voor v. d. Stel treedt als raadsman op mr. B J. Nothorn te Zutphen en voor de Vereeni ging van Gasdirecteuren mr. Wolterbeek Mullei". ROODVONK TE EINDHOVEN. Een gymnasium voor de tweede maal gesloten. Te Eindhoven is het gymnasium Augusti- nianum voor de tweede maal in een tijdsbestek van twee maanden gesloten wegens het heer- schen van roodvonk. NEDERLAND EN BELG IE. In de Belgische Kamer. De correspondent van het Hbld. te Brussel meldde gisteravond: Woensdagmiddag, bij voortzetting van de algemeene beschouwingen van de begrooting van buitenlandsche zaken heeft de rapporteur minister van Staat Segers ruim twee uren over het Nedcrlandsch-Belgische vraagstuk gesproken. Voor den presidentieelen zetel I-waren twee groote landkaarten opgehangen w j#** afgebeeld waren de waterwegen \ntweroen en den Riin en tusschen Antwerpen en de Maas en den Rijn. Sedert de goedkeuring van mijn rapport, zeide spr., heeft zich het Utrechtsch incident voorgedaan, maar ik houd er aan, te verkla- ren, dat ik, zoo ik heden ditzelfde verslag nog had te redigeeren, er geen woord aan zou veranderen. Het Utrechtsche geval mag re den noch voorwendsel wezen om onze on- derhandelingen te bei'nvloeden. Het incident heeft ons meer bedroefd dan verontwaardigd, omdat wij hebben kunnen constateeren, hoezeer de atmosfeer vergiftigd is. Voor alles moet er een einde gemaakt worden aan de vijandige propaganda, die zoovele verwoestingen aanricht in Neder- land. De verklaringen van den Nederlandschen minister-president De Geer, waarin t onder meer verzekerd wordt, dat geen enkel gevaar van buiten af het Nederlandsche volk be- dreigt, hebben wij met voldoening gelezen, de woorden van rust en vrede door hem gespro ken kunnen wij onderschrijven en wij hopen dan ook, dat voor wat de oplossing van de vraagstukken, betreffende de verbindingen van den Rijn met de Schelde en de Maas aan- gaat, de Nederlandsche openbare meening zich zal weten te veranderen en ons voldoe ning zal geschonken worden zonder dat wij gedwongen worden een beroep te doen op de internationale jurisdictie en ae internationa- lisatie van het vraagstuk in zijn geheel. De heer Segers herhaalde wat hij geschreven heeft over de geschiedenis der Nederlandsch- Belgische onderhandelingen sedert 1919 en voegde er aan toe dat de verwerping van het ver drag van 1925 te wij ten was aan hostiliteit van Rotterdam, van de Utrechtsche Pan-Neerlandisten en van de Vlaamsche activisten, die nu trots de verleende amnestie een dolk gericht houden in de richting van het hart van Belgie (in- stemming op vele banken). Eerst handelend over het Scheldevraagstuk, om vervolgens tot het Moerdijkkanaal en de verbinding Ant werpenLuik over te gaan, stelde de heer Segers de vraag: Wat is de Schelde voor Ne- derland en wat is zij voor ons? Waarop hij antwoordde, voor Nederland is de Schelde niets, Vlissingen ligt aan de zee en Terneuzen is alleen een voorhaven van Gent en is een doorgang voor schepen, die zich naar deze haven begeven. Nederland bezit echter de souvereiniteit over de Schelde en behoudt het recht, van welk recht ook ge- bruik wordt gemaakt, om grond door inpol- dering op de rivier te winnen. Dit is niet zon der gevaar en voor de rivier en voor Ant werpen. Verder behartigt Nederland natuur- lijk de belangen van de haven van Rotterdam en men heeft tijdens de jongste incidenten nog eens kunnen ervaren hoe scherp de hosti liteit van Rotterdam zich laat gelden. Voor ons is de Schelde alles. Zij is de deur van onze woning en de eenige toegang tot de havens Antwerpen en Gent. Spreker bleek sterk bevangen door vrees vocr verzanding van de rivier. Ieder ander belang, zeide hij, moet wijken voor dat van de bevaarbaarheid. Nederland, aldus de heer Segers, is zijn verplichtingen niet nagekomen Naar het oor- deel van den heer Segers is het, de antece- denten in acht genomen, vrijwel uitgesloten dat Nederland en Belgie het met elkaar eens zullen worden over deze kweste. Het is dan ook noodig, meende hij, bij de mogendheden, die belangen hebben te Antwerpen, aan te dringen. Het vraagstuk is van internationale beteekenis en het zou dus gewenscht zijh voor de Schelde een gelijksoortig statuut te zien aannemen als thans voor Rijn en Donau be- staat. Een ander dringend vraagstuk, vervolgde Segers, is nog dat van de verbinding van Schelde en Rijn. De huidige verbinding is ge heel onvoldoende. Alleen het kanaal Antwerpen—Moerdijk, beweerde de heer Segers, kan de Belgische. belangen werkelijk bevredigen. Dit is niet het geval met het plan van Konijnenburg en evenmin met het, licht daarvan afwijkende, officieele trace der Nederlandsche regeering. Dit heeft zijn beginpunten te Bath en te Din- telsas, wat juist de gevaarlijkste twee plaat- sen van het heele deltagebied zijn. Verder zou de uitvoering van dit plan met groote technische moeilijkheden gepaard gaan en aan Belgie 750 millioen francs kosten, ter wijl voor het Moerdijkkanaal slechts 400 millioen worden noodig geacht. Het laatste deel van des heeren Segers rede was gewijd aan de directe kanaalverbinding tusschen Antwerpen en Luik, waarna hij besloot met een beroep op alle partijen om eensgezind en eendrachtig de regeering te steunen. De spreker werd toegejuicht op de liberate en katholieke banken, de socialisten onthiel- den zich van applaus. Heden, Donderdag, wordt de bespreking vooftgezet. BRANDEN. Bij de Huizen aan den Dongenschenweg te Tilburg is een stuk heide van 20 H.A. door brand vernield. Gisternacht heeft een zware brand te Ban- holt, gemeente Mheer, drie huizen in de asoh ge!egd. Twee paarden, koeien en veel klein vee is in den brand omgekomen. De oorzaak van den brand is onbekend. H.denmorgen te 3% uur brak door onbe- kende oorzaak brand uit in de boerderij „Groot Batelaar" te Barneveld, behoorende aan de Landkolonie van het Leger des Heils. De Barneveldsche brandweer stond mach- teloos tegenover het vuur, dat zich in korten tijd over de geheele boerderij met stallen had uitgebreid. De bewoners konden zich slechts met moeite redden. 48 stuks hoornvee kwam in de vlammen om. De schade wordt door verzekering ge- dekt. Het vee was slechts laag verzekerd. KORTE BERICHTEN. Gisteravond is het 5-jarig zoontje van den schipper Hokken te Sliedrecht in de haven gevallen en verdronken. Het lijkje werd later opgehaald. Verschenen is het voorloopig verslag over de wetsontwerpen tot wijziging van de begrooting van het Zuiderzeefonds voor 1928 en tot verhooging van het IXe hoofdstuk der staatsbegrooting voor 1928. Gisterochtend is te Druten, drijvende op een ijsschots aangespoeld het lijk van een beiaard man, vermoedeliji een Duitscher. Het was in vergevorderden staat van ontbin- ding. Een man uit Zaamslag is gisteren met zijn wagentje door de Zeeuwsch-Vlaamsche stoomtram aangereden. Hij is spoedig daar na overleden. In de gemeente Voorst is overleden de weduwe J. B. Kuttschriitter, geb. Biesterbos, die drie weken geleden onder veel belang- stelling haar honderdsten verjaardag had herdacht. i BURGERLIJKE STAND. GEBOREN: Ella d. v. Gerrit Admiraal en Catharina Langenberg. OVERLEDEN: Geertruida Ligthart gehuwd met Martinus Jacobus Driesen 57 jaar. Dirk van der Burg 84 jaar. V o e t b a 1. HET ZWITSERSCHE ELFTAL. Na de wijzigingen in de samenstelling van het Zwitsersche elftal, dat a.s. Zondag te Amsterdam tegen Nederland uitkomt, heeft het volgende opstelling. Sechehaye, doel; Widmer en Ramsaver, achter; Geeser, Heinrich en Fasson, midden; Fassler, Weiler I, Barriere, Abegglen III en Grimm, voorhoede. Als plaatsvervangers zul len meekomen Pache, doel; De Week, achter en Dasem, middenvoor. Automobilisme. OM HET WERELDKEOORD. Lee Bible over den kop gestagen en gedood. Uit Dayton (Florida) wordt gemeld, dat de Amerikaansche coureur Lee Bible, die met zijn 1500 paards Triplex-auto (constructie White) een poging deed om het record van majoor Segrave te verbeteren, rijdende met een snelheid van 202 mijlen per uur (325 K.M.) over den kop geslagen is. Hij was onmiddellijk dood. Het ongeluk gebeurde op het noordelijke einde van de gemeten mijl. Door een onbe- kende oorzaak verloor de coureur de macht over zijn wagen, deze tolde in de rondte en werd tegen de duinen vermorzeld. De wagen was totaal vernield. Een cinema-operateur van Pathe, die er vlak bij was, is door den wagen getroffen en eveneens gedood. Toen de ambulance-auto's zich naar de plaats der onheils spoedden, brak onder de toeschouwers op de tribunes een ware paniek uit. Eenige bijzonderheden over Segrave's snelheid. Omtrent Segrave's machine kunnen wij nog eenige merkwaardige bijzonderheden meedeelen, die wel een beeld geven van de ontzettende snelheid waarmee gereden wordt Bij een snelheid van 386 K.M. per uur (dus iets meer dan hetgeen Segrave bereikte), legt de wagen in een seconde ongeveer 107 M. af. Neemt de rijder bij die snelheid gas weg en laat hij den wagen uitloopen, dan zal deze op eigen kracht nog liefst 6.8 K M. doorloo- pen alvorens tot rust te komen. Remmende, zou de rijder den wagen niet binnen 2 K M tot staan kunnen brengen, aangezien bij te sterk gebruik van de remmen, deze volkomen zouden verbranden. Vandaag nieuwe poging en De wereldrecordhouder heeft gisteren mee- gedeeld, dat hij vandaag nog een poging zou doen om zijn eigen record te verbeteren, om dat hij overtuigd blijft dat zijn wagen de 240 mijl snelheid kan halen. Zou het echter slecht weer zijn, dan moest het wachten tot hij van Miami terugkeert, waar nu eerst de record- poging met de Miss England £p het water aan de orde komt. Eenige en algemeene kennisgeving. G e b o r e n JACOBA CORNELIA, dochter van C. KLOPPER-VENNIK en P. KLOPPER. Heiloo, 13 Maart 1929, Hiermede geven wij U ken- nis van het plotseling over- lijden van onzen geliefden Vader, Behuwd- en Groot- vader, den Heer JAN GOVERS Kz., Wedn. van A. Hoodewind, in den ouderdom van bijna 84 jaar. Uit alter naam, K. GOVERS. Schoorl, 13 Maart 1929. De teraardebestelling zal plaats hebben op Zaterdag 16 Maart a.s., 's middags 2 uur, te Schoorl. Voor de vele blijken van deel- neming na het overlijden van mijne lieve Vrouw en onze lieve Moeder DIEUWERTJE FORMIJNE PELS ontvangen, betuigen wij onzen hartelijken dank. Dr. J. FORMIJNE. ■J. FORMIJNE Jr. P. C. FORMIJNE. Alkmaar, 14 Maart 1929. Ondergeteekende betuigt zijn hartelijken dank aan familie, vrien- den en kennissen, inzonderheid aan de familie Bosman en verder Per soneel bij zijn 40-jarigen dienst ontvangen. P. BLANK. Alkmaar, Maart 1929. Op den 16 Maart 1929 zal het 25 jaar gHeden zijn, dat onderge teekende door den heer W. JAN- SEN werd aangesteld als agent voor werkverschaffing. thans onder den heer L. JANSSEN. Ik breng hiermede mijn hartelij ken dank aan de Firma, voor het in al die jaren mij geschonken groot vertrouwen en de aangena- me samenwerking die ik heb on-. dervonden en beveel bovenge- noemde Ver. ten zeerste bij U aan. GEVRAAGD een ilink voor den dag bij Mevr. SCHMIDT, Dennenheuvel, Komlaan 2, Bergen (N.-H.) gevraagd, leeftijd 14-16jaar. Gebr. KLUITMAN's Uitg. Mij. Afd. Boekbinderij, Tes- selschadestraat 1. gevraagd voor halve dagen, Zondags vrij. Mej. Vreeker, Paternosterstraat 6 B. Voor direct gevraagd voor dag of dag en nacht. ZAADMARKT 52 VOOR DIRECT GEVRAAGD voor halve dagen. Adres te bevragen bureau van dit blad. GEVRAAGD een net voor dag .ot dag en nacht, in klein gezin. Adr. te bevr. Boeiih. de Rooij G. VAN NIEUWKUIJK Co., Houttil B 17, vragen eene flinke bekendheid met lichte administrate strekt ter aanbeveling. gevraagd per 15 April of eerder. Mevrouw JUDEL_, Egmonder- straat 18, Alkmaar. Gevraagd tegen 1 Mei een liefst kunnende melken bij H. J, BRUYN, Zuidervaart, Stompetoren, GEVRAAGD. J. v. d. VELDEN, Limmerhoek D 2. De Stoomwasscherij van S. KROWi vpaagi en tegen hoog loon. Notaris F. J. M. PINXTER, te Schoorldam, vraagt zoo spoe dig mogelijk een ervaren 28 jaar, zoekt tegen 1 April eene betrekking. Br. lett. K 136 bur. v.d. blad. TERSTOND GEVRAAGD door W. N. KQNIJN, Boekelermeer, Heiloo. GEVRAAGD, v tevens ter opleiding Lijstenvak. Fa. VAN DER HORST, Lange- straat 21. Gevraagd tegen 1 Mei a.s. een door de N. V. Noorder Spaarkas td Warmenhuizen, vast salaris, pro- visie en vergoeding van reis- en verblijfkosten. ^5SjSa!>

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 3