Heeren Mode-artikelen Net kosthuis Loopmaisje Kantoormeisje J AGENDA. MEISJE ingezonden stukken Tijdschriffen Sfadsnieuws Tele gram men Heeren Onderkleeding. uiterlijk hall elf uur zoo mogelijk des Vrijdags, evenwel uiterlijk Zaterdags- morgens halt negen, A d w e i* t e n t i e it Sport Commensaals( Werkmeisje StpIJksters meisjesa iielsj© Jongens Net siette Jeaigen Vrijdag 29 Maart. 10.305 uur, Stedelijk museum, tentoon stelling K. Z. O. D. 3—5 uur, School Victoriepark, tentoonstel- t ling Kindercursussen. f 7.30 uur, Cinema Americain, hoofdnum- mer De Wreker (sens.-rom.), hoofdrol Fred. [Thomson. Toegang alle leeftijden. j 7.30 uur, Victoria Theater, hoofdnummer >Het lokkende voetlicht (dram.), hoofdrollen [Louise Lagrange, Xenia Desni en Ricardo Cortez. Toegang boven 14 jaar. j. 7.30 uur, A. B. T., hoofdnummer De over- j.val in de bergen (sens.), hoofdrol Frank Nel son. Toegang voor elken leeftijd. 8 uur, Wapen van de Schermeer te Stom- petoren, verg. Huisvlijt j Zaterdag 30 Maart. t 10.305 uur, Stedelijk museum, tentoon- •6telling K. Z. O. D. f 7.30 uur, Cinema Americain, De Wreker. 7.30 uur, A. B. T., De overval in de ber gen. 7.30 uur, Victoria Theater, Het lokkende voetlicht. f- 8 uur, Harmonie, prop, feestavond 5-jarig bestaan J. G. O. B. Opvoering „Woutert]e Pieterse". k Zondag 31 Maart (Eerste Paaschdag). f Gymnastiekuitvoering „Voorwaarts" te Stompetoren in lokaal Kamsteeg. f 10.30—5 uur, Stedelijk museum, tentoon- stelling K. Z. O. D. 7.30 uur, Cinema Americain, De Wreker. 7.30 uur, A. B. T., De overval in de bergen. 7.30 uur, Victoria Theater, Het lokkende voetlicht. Maandag 1 April (Tweede Paaschdag). 10.30—5 uur, Stedelijk museum, tentoon- Celling K. Z. O. D. 1.30 uur, Sportpark, motorraces V. V. V. 7.30 uur, Cinema Americain, De Wreker. 7.30 uur, A. B. T., hoofdnummer Ter dood veroordeeld (rom. sens.), hoofdrol Richard Bartelmess. Toegang boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria Theater, Het lokkende voetlicht. I 8 uur, tooneelzaal C. Nap te Heiloo, opv. „De schaduw van het verleden" door de prop.-tooneelclub Bond voor Staatspension- neering. 1 8 uur, Harmonie, opvoering van „Op «Hoop van Zegen" door de A. T. V. „Falk- land" vgn Heiloo. Groot Zangersfeest Bond van Chr. Zang- ver. in Nederland in den Sted. Muziektuin de Groote Kerk. Dinsdag 2 April. 7.30 uur, Cinema Americain, De Wreker. z 7.30 uur, A. B. T., Ter dood veroordeeld. f 7.30 uur, Victoria Theater, Het lokkende voetlicht. Woensdag 3 April. 7.30 uur, Cinema Americain, De Wreker. 7.30 uur, A. B. T., Ter dood veroordeeld 7.30 uur, Victoria Theater, Het lokkende voetlicht. Donderdag 4 April. 7.30 uur, Cinema Americain, De Wreker. 7.30 uur, A. B. T., Ter dood veroordeeld 7.30 uur, Victoria Theater, Het lokkende voetlicht. !j Zaterdag 6 April. 8 uur, Harmonie, Tooneelvereeniging T. O. P., opvoering van „Baron von Haber- niks". HET VERMISTE VLIEGTUIG. De Los Agelos op zoek Het departement van Marine deelt mede, dat het luchtschip Los Angelos, zoodra de weersomstandigheden dit toelaten, op zoek zal gaan naar het vermiste vliegtuig, waarin zich vier personen bevonden op weg van Nor folk naar New York. DE LUCHTLIJN BRUSSEL—LONDEN. Nachtelijke dienst rta 30 Juni. Er is een begin gemaakt met het plaatsen van lichten, op de daken der Belgische spoorwegstations, op het traject Brussel— Oostende, welke lichten bestemd zijn om als kleine bakens te dienen voor den nachte- lijken vliegdienst tusschen Brussel en Lon- den. Deze nieuwe dienst zou in bedrijf wor- den genomen op 1 Juli a.s. I (Buiten verantwoordelijkheid van de Re- dactie. De opname in deze rubriek, bewiist geenszins dat de redactie ermede instemt). j BESCHERMT DE NATUUR. j. Voor eenige maanden ontvingen wij van het Staatsboschbeheer een afbeelding van een [prachtigen ouden beuk. Daaronder stond ge- schreven: Nederlanders Beschermt de natuur Teschadigt geen boomen of struiken. Breidt uw Boschbezit uit? Verhoogt de opbrengst daarvan! Vermijdt roekelooze vellingen en herplant, waar ge velt. De Centrale Vereeniging van Boomplant- dagen in Nederland hielp met gjfoot enthou- siasme dezeschoone leuze verspreiden. Het doel dezer vereeniging toch is door het houden van boomplantdagen de kinderen te doordringen van hun plicht, het kleine boompje van u te beschermen, opdat ons na- [geslacht kan genieten van een prachtige na tuur in de stad en land. In aansluiting hierbij stelt de vereeniging zich in de toekomst voor, ook adviezen te geven bij aanplant.van boo men en heesters ter verfraaii'ng van wegen en van het landschap, bij het weg planten van benzine pompen etc. Een zomersche lente Zondag is voldoende ons al deze illusies te ontnemen. Wie dezer,, dagen een tocht naar buiten heeft gemaakt' en de menigte kinderen en volwassenen als vandalen heeft zien rukken en trekken en scheuren om wat katjes-takken te veroveren, moet wel overtuigd zijn, dat we geen schrede verder zijn, dat de hebzucht nog verre gaat boven de liefde voor de natuur. Een groot chirurg vertelde mij eens, hoe pijnlijk hij getroffen was wanneer zijn her- stelde patienten hem uit dankbaarheid afge- sneden bloemen stuurden. Het deed hem den- ken aan veel moois wat geamputeerd was. Werfden deze twijgen nog maar geampu teerd, dus met een mes afgesneden. De mees- iea echter worden afgerukt of afgedraaid en, gaat het te moeilijk, dan laat men den tak half afgerukt hangen. In het boekje over boomplantdagen lezen wij Maar er is een lichtpunt. Gelukkig is er ook bij onze jeugd groote vatbaarheid voor veredelde indrukken. Men kan de jeugd liefde voor de natuur bijbrengen. Door tactvolle leiding kan men hun leeren hoe mooi de schepping is, hoe hoog het natuurwonder ver- heen is boven alien menschelijken haat en tweedracht. Men kan de kinderen wijzen op het mooie in de planten- en dierenwereld, men kan ze trachten te doordingen van het onwaardige wat er in ligt, planten te vernielen en dieren te mishandelen of onnoodig te dooden. Eer- bied voor de natuur leidt tot zachtheid tegen- over den medemensch. Ontevredenheid en teleurstelling vinden hun troost in de fust van het buitenleven. Ziedaar een machtige factor ter bestrijding van de heerschende bandeloosheid en onver- schilligheid der jeugd. Dit werd in 1920 ge- schreven en wat heeft het geholpen? De yreugde over de eerste lentedagen, over de verlossing na de te strenge koude, behoe- ven we toch niet te uiten door vandalisme. Wat is er toch een wellustige manie van vaasjes vullen ontstaan in onze dagen. Dat begint met den katjes-tijd, dan volgt de brem en de roofridders sluiten de rij met de prach tige hei. Het Rijk en de gemeenten besteden kapita- len ter verfraaii'ng van land en stad. Hoe kunnen we toch die weerlooze wilg, brem en hei beschermen tegen al die ruwe, niets ont- ziende vandalen? Het Jack London verbond heeft veel goed gemaakt voor wat aan dieren misdreven is. Wordt alien lid van het Jan Holland ver bond neem dan het devies van de Vereeni ging voor Boomplantdagen in Nederland over Laat de bloemen bloeien Laat de boomen groeien Viert een zonnig Paaschfeest buiten, kijkt met zelfverwijt naar alles wat reeds afge- scheurd werd, verheug U in wat nog uitko- men gaat en wat ongerept zal blijven in de omgeving waar het hoort. Nederland beschermt de Natuur van uw vaderland. J. R. KONING. De Revue der Sporten. Het nummer van deze week bevat aller- eerst een herinnering aan de Olympische Spelen 1928, n.l. de beschrijvingen van de Olympische film. Daarvan heeft thans de eerste vertooning in Nederland plaats ge- had voor een intieme kring van genoodigden. Jammer is het, dat de Ned. Bioscoopbond nog steeds op hetzelfde standpunt blijft staan, zoodat velen deze film noodgedwongen zul- len moeten missen. De rubriek Revue-interviews" heeft het deze haar over Schoolvoetbal, een artikel van de hand van Adriani Engels, dat vooral door leeraren en onderwijzers gelezen moet worden. We noemen verder de wekelijksche voet- balrubr.ek (geillustreerd). een tenrus-verhaal. de internationale hockey-ontmoeting Neder landBelgie. Natuurlijk zijn de vele foto's weer een fraaie opluisteriqg van de Revue! Sport in Beeid. Op het eereplaatsje ditmaal een veteraan: de Haagsche wandelaar Dinkhuizen. Van de hockey-strijd tusschen Nederland en Belgie is een vlot geschreven verslag opgenomen, dat met talrijke kiekjes geillustreerd is. Eduard Meijer wordt in sobere woorden herdacht als een der grootste zwemmers van zijn tijd. In Hoc de voetbal roldewordt de competitie van den vorigen Zondag be- schreven, terwijl tevens de noodige kiekjes hierbij geplaatst zijn. In dit nummer begint Leo Lauer zijn ver- volg-verhaal over Honden, dat bij honden- liefheb'bers wel in de-smaak zal vallen, even- als het feuilleton bij de liefhebbers van een sportroman. Rest ons nog te noemen de talrijke foto's op allerlei gebied, zooals Hayers, de Cross, van Bingerden (o.m. 4 zeldzame moment- opnamen) filmsterren, enz., enz. Een parchtig nummer dus weer. AFLOOP VERKOOPINGEN. Van de openbare verkooping, gehouden den 27 Maart 1929 des n.m. 6 uur in het cafe van den heer G. J. Mosch te Warmenhuizen, ten overstaan van den notaris T. J. M Pinxter te Schoorldam, van een huis en bouwland, eigendom van de familie G. Zoon Kz. 1. Een huis aan den Ouden Wal te War menhuizen met kapberg en koeboet voor 2 koeien, in opbod voor f 1900, bieder A Delver, bij afslag gemijnd op f 5 door Jb. v. d. Berg; 2. Bouwland aan den Westfriesche dijk, groot 11 3/4 snees, hoogste bieder Q. Jonker voor 64 per snees; 3. Bouwland, groot 3314 snees, hoogste bieder S. v. Wonderen voor /78 per snees; 4. Bouwland, groot 2114 snees, hoogste bieder W. Koorn voor f 72 per snees; 5. Bouwland, groot 2014 snees, hoogste bieder K. Dekker voor 77 per snees; 6. Bouwland, groot 114 snees, hoogste bieder S. Zoon voor 52 per snees. Daarna werd gecombineerd de perceelen bouwland nos. 4 en 5. Stonden tezamen in opbod op f 3105, bij afslag werd dit niet gemijnd. Vervolgens werd gecombineerd de per ceelen bouwland nos. 3, 4, 5 en 6, tezamen in opbod op f 5796, bij afslag werden deze perceelen niet gemijnd. Daarna kwam in combinatie de perceelen huis en bouwland, nos. 1, 3, 4, 5 en 6, ston den tezamen in opbod op 7701. Bij afslag werd het huis en de perceelen bouwland niet gemijnd. Ten slotte de combinatie van huis en alle perceelen bouwland, tezamen in opbod op f 8453, bij afslag werden deze niet gemijnd. Uitslag publieke verkooping, gehouden door notaris Johann W. C. Kroon te Zuid- Scharwoude, op Dinsdag 26 Maart 1929, 's avonds 6 uur, in het cafe „De Roode Leeuw" te Oudkarspel, voor mej. de wed. Th. BerkhoutBakker, van: Een huis met 2 woningen en erf, aan de Liedelaan te Oudkarspel. Kooper J. Put Jr. voor 3755. DIENSTPLICHT. Bekendmaking van uitspraken in zake vrifstelltng. De BURGEMEESTER van ALKMAAR brengt ter algemeene kennis, dat omtrent de aanvrage om vrijstelling van den dienst- plicht wegens het bekleeden van, of opleiding tot een GEESTELIJK AMBT betreffende den hieronder genoemden persoon, de uit- spraak is geschied, achter zijn naam ver- meld. TH. J. G. DEKKER, lichting 1925, voor goed vrijgesteld. Tegen deze uitspraak kan uiterlijk den tien- den dag na den dag dezer bekendmaking in beroep worden gekomen door: a. den ingeschrevene, wien de uitspraak geldt, of door diens wettigen vertegenwoor- diger. b. door elk der oveeige voor deze gemeente voor dezelfde lichting ingeschreven personen of door diens wettigen vertegenwoordiger. Het vezoekschrift, daartoe, moet met rede- nen zijn omkleed en worden ingediend bij den Burgemeester, ter secretarie dezer gemeente, afdeeling Militaire Zaken, die voor de door- zending aan de Koningin zorgt. Alkmaar, 29 Maart 1929. Burgemeester en Wethouders, WENDELAAR. HEDEN GEEN WEERBERICHT WEGENS GOEDEN VRIJDAG. ONDER EEN WIPKAR GERAAKT. De bejaarde arb. ten Berge, te Zuidbroek, had gisteren het ongeluk onder een wiel van een wipkar te geraken. Inwendig zwaar ge- kneusd is hij denzelfden dag aan de gevol- gen overleden. EEN GOUDEN JUBILEUM. De heer J. Oosterwijk, Oudegracht 269, is den 8sten Mei a.s. 50 jaar in betrekking als koetsier aan de stalhouderij thans van Gebr. Hoed. KAASMARKT. Aanvoer 63 stapels, wegende 108.000 K.G. Fabriekskaas met merk 42 per 50 K.G. Belegen fabriekskaas 45. Fabriekscom- missiekaas 41Kleine boerenkaas 45. Boe- rencommissiekaas 43. De markt beweegt zich in een eenigszins dalende lijn, omdat wij in den tijd gekomen zijn, waarin de kaashandelaren geen voor- raden opdoen en 'alleen koopen wat zij di rect noodig hebben. In dit licht bezien is de prijs niet onbe- vredigend. DRANKWET. Ingekomen is een verzoek van M. Kager, alhier, om verlof tot den verkoop van alcohol- houdende dranken, anderen dan sterken drank voor gebruik ter plaatse van verkoop in het perceel Lombardsteeg 3. Binnen twee weken na dagteekening dezer kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen het verleenen van dit verlof indienen. Alkmaar, 29 Maart 1929. Burgemeeter en Wethouders voornoemd, WENDELAAR, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. Gedeeltelijk gecorrigeerd.) OVERREDEN EN GEDOOD. GRONINGEN, 29 Maart. Te Niezijl (bij Grijpskerk) is gisteravond te 6 uur het 8- jarig dochtertje van den heer L. Neeter, dat onverwachts den weg overstak, door een auto overreden en gedood. Den bestuur- der treft hoegenaamd geen schuld. RIJNAAK LEK GEWORDEN. AMSTERDAM, 29 Maart. Bij het laden van rails uit het s.s. ,,Madoera" van de Stoomvaart Mij. „Nederland" liggende aan de Javakade, in een rijnaak is hedennacht een hijsch uit den strop geschoten en in de aak terechtgekomen. Hierdoor werden eenige spanten bescha- digd en lieten een paar klinknagels los. Het water drong bet schip binnen. Om zinken te voorkomen is toen de hulp ingeroepen van de brandweer. De drijvende stoomspuit „Jason" heeft toen de aak leeggepompt. Het lek is voor- loopig gedicht en hedenmorgen is het schip ter reparatie op de helling gebracht. JUBILEUM. ROTTERDAM, 29 Mrt. Op 31 Maart a.s. hoopt de heer A Maat, controleur bij de Gem. Electriciteitswerken te Rotterdam den dag te herdenken, waarop hij voor 25 jaar bij de gemeente in dienst trad. VERDRONKEN. SCHIEDAM, 29 Maart. Gisteravond voer een boot van de firma Hoest en Co. te Schiedam van Delft naar Schiedam. Even buiten Delft sloeg de boot tengevolge van de zuiging van een passeerend schip om, zoodat de beide knechten, die zich aan boord bevonden, te water raakten. Een hunner kon zich zwemmende redden, doch de andere, de 19-jarige A. Kraag uit Schiedam verdronk. EEN ERNSTIG ONGEVAL. Hedenmorgen ongeveer 8 uur is op de Vee- nendaalsche Stoomspinnerij en -weverij te Veenendaal een ernstig ongeluk gebeurd. Men was aldaar bezig met het omleggen van een drijfriem, waarbij Neeltje van Burken hulp verieende. Op een gegeven oogenblik schoot de rLrn er aan een kant af, waardoor deze aan den anderen kant omhoog getrok- ken worden. Ongelukkgerwijze hield N. v. B. de riem krampachtig vast, waardoor zij mee omhoog getrokken werd, met het noodlottig gevolg, dat ze met haar voorhoofd met kracht tegen een as geslingerd werd. Haar voorhoofd werd daardoor geheel ingedrukt. De ongelukkige was ongehuwd en onge veer 35 jaar oud. Het lijk is per brancard naar het zieken- huis alhier overgebracht. VERDRONKENOORD 117. DE EERSTE SLA. Hedenmorgen werd aan de Alkmaarsche veiling door de kweekerij „Sonnevanck" de eerste sla aangevoerd. STEDELIJKE MUZIEKTUIN. De heer A. O. verzoekt ons opname van het volgende: Het zal velen der bezoekers van den Mu ziektuin het vorige seizoen gebleken zijn, dat de tegenwoordige exploitant, de heer S. Tim- merman, geen moeite en geen kosten ge- spaard heeft, om het bezoek aan onzen prach- tigen tuin aanlokkelijk en zoo aangenaam mogelijk te maken. Van verschillende zijden werd dan ook meermalen met lof en voldoe- ning over de exploitatie gewaagd; de bedie- ning en de consumptie, zoowel tijdens de con- certen als bij gelegenheid der verschillende vergaderingen en andere bijeenkomsten en be- zoeken, waaronder vele schoolfeesten, werden door zeer velen geroemd en gaven alleszins reden tot tevredenheid. De heer Timmerman is deskundig vakman, komt den bezoekers met voorkomendheid en welwillendheid tegemoet, toont in den om- gang met menschen van allerlei rang en stand veel takt te bezitten en is om deze rede- nen voor een dergelijke exploitatie de rechte man. Het publiek heeft getoond, een en ander in hem te waardeeren, hiervan blijk gevende door een toenemend bezoek aan het cafe- restaurant, op tijden dat er geen concerten ge geven werden, zoowel door ingezetenen van onze stad als door vreemdelingen. Met betrekking tot het geven van buiten- gewone concerten heeft de heer Timmerman getoond, veel ondernemingsgeest te bezitten, getuige de verscheidene gunstig bestaande muziek- en zangvereenigingen, die hij, dik- wijls met aanzienlijke financieele opofferin- gen, heeft laten optreden. We denken hierbij aan de drie schitterende uitvoeringen van de Haarlemsche Orkest-Vereeniging (H. O. V.) onder leiding van den bekwamen en energie ken dirigent, den heer Eduard van Beinum. Jammer, dat deze pogingen, om het publiek van dergelijke prachtige concerten, van wer- kelijk hoogstaande kunst te doen genieten, zoo weinig op prijs gesteld werden; het be zoek toch bij deze uitvoeringen liet veel te wenschen over, zoodat de uitgaven, die de ondernemer zich moest getroosten, niet door de ontvangsten gedekt konden worden, dus schadeposten. En toch heeft de heer Timmerman zich hierdoor niet laten ontmoedigen. Dezer dagen worden door hem een groot aantal circulaires verspreid, voorzien van een inteekenbiljet (dat binnen enkele dagen teruggehaald zal worden), waarin aangekon- digd wordt, dat hij, bij voldoende inteekening, in het komende seizoen weder 2 soorten abonnementskaarten besch'kbaar stelt voor 3 uitvoeringen (avond-concerten) van de H. O. V., waarvan de prijs, met inbegrip van alle rechten, zoo billijk mogelijk gesteld is. Aangezien het risico, betrekkelijk deze con certen, voor den ondernemer zeer groot is, zullen deze uitvoeringen slechts kunnen door- gaan, wanneer door een groot aantal inteeke- ningen te kennen gegeven wordt, dat deze uit voeringen op hoogen prijs gesteld worden. In geval het aantal abonnementen voldoen de mocht zijn, om het risico te kunnen aan- vaarden, zullen nog een of twee andere con certen aan de bedoelde drie worden toege- voegd en wel voor dezelfde abonnementskaar ten. Mogen deze pogingen \an den heer Tim merman met groo+ succes bekroond worden. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui- gen en andere voertuigen te 6.47 uur licht op. Advertentien, voor het nummer van denzelfden dag bestemd, wor den tot 's morgens aangenomen, uitgezon- derd des Zaterdags. Wegens het vroegere verschijnen des Zaterdags is het wenschelijk dat de advertentien, voor dit num mer bestemd, in ons bezit zijn. Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, na voorzien te zijn van de laatste H.H. Sacramenten onze geliefde Vader, Be- huwd-, Grootvader en Over- grootvader, de Heer A. KRAAKMAN, in den ouderdom van 90 jaar en 5 maanden, Rinnegom, W. ZUURBIER KRAAKMAN. P. ZUURBIER. Warmenhuizen, J. KRAAKMAN. Schermer, Jb. KRAAKMAN. A. KRAAKMAN— GROOT. Alkmaar, Wed. V. W. GOES— KRAAKMAN. Wed. C. J. GOES— KRAAKMAN. Warmenhuizen, 27 Maart '29. A t h 1 e t i e k. DWARS DOOR AMERIKA. El Ouafi neemt niet deel Het heette, dat El Ouafi, de Olympische Marathon-winnaar, zou uitkomen in den loopwedstrijd dwars door Amerika, die door C. C. Pyle wordt georganiseerd. Maar El Ouafi is pas uit Algiers te Pa- rijs aangekomen, en zal geen tijd hebben naar Dollarland te vertrekken. De race van mr. Pyle begint namelijk a.s. Zaterdag BURGERLIJKE STAND. ONDERTROUWD: Everardus van Latum en Cornelia Machiel- se. Gerardus de Munk en Trijntje Tiesjema. Johannes Nijssen en Margaretha Bijl. Klaas Kindt en Petronella Heiblom. Karel Schulp en Anna Ruis. Jacob de Rover en Maria Bonkowski. Hartog van der Kop en Dora Bos. Barteld Stuurop en Kornelia Rood. OVERLEDEN: Anna Hendrika Groen wed. Hendrik de Groot 79 jaar. Jan Verzaal 23 jaar. Cornelis Groentjes 56 jaar. GEBOREN: Christina Laurentia d. v. Adrianus Vosse- naar en Johanna Vossems. DANKBETUIGING. Getrotien door de vele blijken van innige deelneming tijdens de ziekte en na het overlijden van onzen dierbaren Man en Vader, den heer JOHANNES FRANCISCUS ABEN, ondervonden, betuigep wij langs dezen weg onzen oprechten dank aan alien, die ons in die dagen hebben bijgestaan en blijken van deelneming gaven. Wed. TH. ABEN—DE JONG, Alkmaar, Maart 1929. gevraagd door een heer, omgeving Postkantoor. Brieven Zocherstr. 8 GEVRAAGD 2 nette Brieven onder letter C 219 bur. van dit blad. GEVRAAGD, 5.per week. VELTHUISBROUWER Payglop 19, Alkmaar. Voor 15 April wordt in het Kolo- niehuis „Maresathe" te Egmond aan Zee een gevraagd. Zich persooniijk aan te mvlden bij de directrice 68 uur 's avonds. gevraagd goed kunnende rekenen en schrijven. Brieven onder letter B 218 bureau van dit blad. GEVRAAGD een net als hulp in de huishouding, huise- lijk verkeer. KRAMER, Forestusstraat 26. STOOMWASSCHEKIJ VAN S. KROM YRAAGT en nette S'iOOMERIJ EN VERY dill J VAN S. KROM YRAAGT NET voor de expeditie. Tevens eenige ter opleiding. of GEVRAAGD. PUDDINGFABRIEK „VICTRIX"f paardenmarkt. V<r.,;-AS ■"-^11 r ---v-,. rr-'-si not least Elerst kijken,

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 2