Heeren Mode-artikelen, Radiografisch Weorbericht, AGENDA. Provinciaal nieuws Telegrammen Starisnieuws A 91 HI ft) It IIA 91 HC Si ft) B ft) I1 It S van 10 April 1929 Opgave van tfoord-IiollanHsch IjRndbouwcrcdlet I I m8 I H. H. WILLERS 1 Heeren Onderkleeding. Woensdag 10 April. 7.30 uur, Cinema Americain, Het legioen der gedoemden. 7.30 uur, A. B. T., Regen. 7.30 uur, Victoria Theater, Langs zondige wegen. 8 uur, gebouw Vrijmetselaarsloge De Noordstar, voordracht voor de „Orde van de ster", spreker de heer M. van Maanen, uit Den Helder. 8 uur, Central, evangelisatiesamenkomst, spreker de heer J. Sevensma, van Amster dam. Donderdag 11 April. 7.30 uur, Cinema Americain, Het legioen der gedoemden. 7.30 uur, A. B. T., Regen. 7.30 uur, Victoria Theater, Langs zondige wegen. 8 uur, Harmonie, opvoering van „Willy's Trouwdag" door Bilderdijk, voor de afd. Alk- maar van den Bond voor Staatspensionnee- ring. Vrijdag 12 April. 8 uur, 't Gulden Vlies, opvoering van De big van het 168e door het ensemble Jacq. Sluyters van Amsterdam. Zaterdag 13 April. Harmonie, uitvoering gymn.-vereeniging Tumlust. SCHOORL. In het lokaal van den heer Marees te Groet vergaderde de begrafenisvereeniging „de laatste Eer". De opkomst was verre van goed. Bij de opening deelde de voorzitter, de heer R. Wognum mede dat het jaar 1928 tot tevre- denheid kon stemmen; niet zoozeer wat financieelen kant betreft, doch de menschen zijn tevreden geweest over het werk van de vereeniging. De werkende krachten, voorloo- per, dragers, bode, benevens de heer Timmer- man kregen daarvoor een hartelijk woord van dank. De heer C. Jonker las 't jaarver- slag, een goed overzicht gevende van 't vele en nuttige dat de vereeniging heeft gedaan. Gewaagd werd van de personeelsverande- ringen, van adressen aan de Raad betreffende een automatisch begraafappaTaat enz., ter wijl 9 leden en 8 niet-leden door middel van „de laatste Eer" grafwaarts zijn gedragen. De vereeniging telt 499 volwassen leden en 117 jonge leden (kinderen). Een hartelijk applaus van de vergadering en een woord van dank van den Voorzitter waren het loon voor den samensteller van dit verslag. De heer J. Hoogland Jz. bracht hierna als penningmeester verslag uit van de gel- delijke aangelegenheden. De ontvangsten beliepen 1151.70, waar- onder begrepen't saldo van 1927 en de ge- reserveerde winst ad 376.37. De uitgaven bedroegen 790.88. Een saldo dus van 360.82. Een kleine achteruitgang dus. Bij monde van den heer W. Wognum advi- seerde de firfancieele commissie om de jaar- rekening goed te keuren, 't welk geschiedde. Ook de penningmeester kreeg aller dank voor zijn vele werk. Op een vraag van den heer P. Kos oi 't vervoer naar 't ziekenhuis op gezonde basis was geregeld met de ziekenhuisvereeniging, antwoordde de voorzitter bevestigend. Dit werk is aan laatstgenoemde vereeniging over- gedragen sinds 1 Mei, terwijl een paar grens- gevallen tot aller genoegen waren geregeld. Tot leden der volgende financieele commis sie werden aangewezen, de heeren G. Hoog- vorst Gzn., P. Kos en W. Kooij. De aftredende bestuursleden, de heeren G. Duinmeijer, C. Jonker en A. Nottelman, werden met bijna algemeene stemmen herbe- noemd en namen onder dank voor't in hun gestelde vertrouwen de benoeming weder aan. De voorzitter deed hierna de volgende me- dedeelingen 1. dat de dragers en voorlooper en bode tegen ongevallen zijn verzekerd. Indien de ouderdom van 65 jaar wordt overschreden, zullen aan hen echteer geen uitkeeringen bij ongevallen worden gedaan. 2. Dat we 1928 geen storting in de reserve kan worden gedaan. Gaarne zag het bestuur meer- dere inkomsten teneinde deze stortingen jaarlijks te kunnen doen. De voorzitter had in een naburige gemeente ver- nomen, dat de vereeniging aldaar hoogere kosten berekende voor de begrafenis van niet- leden. Dit kan de inkomsten ook hier natuur- lijk verhoogen, doch 't heeft ook weer zijne bezwaren. De heer P. Kos gaf in overweging om de wegblijvers der vergadering weder de reglementaire boete te laten betalen. Vele le- dan waren 't hiermede eens, zoodat penn.- meester met deze incasseering werd belast. Ook dit zal eenige baten opleveren, doch er zijn vrijstellingen wegens ouderdom en ziek- te, terwijl alleen hoofden van gezinnen voor boete in aanmerking zullen komen. De heer Meedendorp stelde voor om te ko men tot een corps dragers die niet ouder dan 65 jaar mogen zijn. Dit voorstel, van alle kanten bekeken, is gesteld in handen van 't bestuur, dat de volgende vergadering met een omlijnd voorstel zal komen. Nadat nog enkele heeren opmerkingen maakten over de goede orde en manieren welke bij het corps dragers dienen voor te zitten en welke bij 't bestuur in goede aar- de vielen, sloot de voorzitter de vergadering. KENNEMERLAND. In de afgeloopen week is er toch wat meer leven aan de veilingen gelcomen. En al heeft de aanvoer van nieuwe groenten niet veel op het lijf, ze is er en elken marktdag komt er meer en het zal niet lang meer duren of de spinazie van den kouden grond komt er en die komst wordt verhaast door het gunstige weer, liefst met wat regen, want het laatste is noodig. Ook het witlof komt los, doch niet in die mate als we verwacht hadden, men heeft blijkbaar te weinig tijd om te vervroegen en toch wordt de moeite best beloond. Van het witlof komt aanvoer in Belgisch en Hol- landsch lof en de eerse is het mooiste. Naast de nieuwe groenten, bestaande uit spinazie, radijs, raapstelen, bloemkool en sla, was er nog een beperkte voorraad andere groenten, waarbij de grove groenten dominee- ren. In Haarlem wordt nog steeds andijvie aangevoerd. die gxaag werd gekocht voor 2 tot 2.50 per kist, wat zoowat uitkomt op 8 tot 12 cent per stuk. Zooals gezegd was de aanvoer van spina zie kasproducten en over't algemeen mooi en nog duur, een bakje van 8 pond bracht nog 0.75 tot 1 op. Sla was mooi en duur en als men die kropjes blaadjes is juister ge zegd aanziet voor 6 tot 7 per 100 stuks, komt de hooge prijs nog meer uit. Radijs en raapstelen werden in beperkte voor raad aangevoerd en ook deze groenten zijn peperduur. Een bosje radijs voor 14 tot 16 en raapstelen voor 4 tot 5 per 100 bos is heel duur. Bloemkool is slechts kost voor en- kelen. Als men de kleine kooltjes ziet voor 0.50 tot 0.60, komt dit wel uit. Wanneer we witlof en rabarber ook onder de nieuwe groenten rangschikken, kunnen wt melden, dat hiervoor goede kooplust bestond. Wat de prijzen van witlof betreft, deze liepen zeer sterk uiteen, doch er wordt ook aange voerd wat niet veel gelijkt, van daar het groote prijsverschil van 16 tot f 50 per 100 K.G. Rabarber werd in ongelijke kwali- teit aangevoerd. doch zelfs de minste kwa'i- teit was duur. We noteerden prijzen van 18 tot f 55 per 100 bos. Van de oude groenten was nog al aanvoer en deze bestond uit varieerende kwaliteit De aanvoer van kool bestond uit 2e en 3e kwal en de noteering was voor roode kool f 6 tot (16 en voor gele kool 5 tot 16 per 100 stuks. De beperkte voorraad spruiten be-V-ii wat de kwaliteit betreft hard af te zakkenwe noteerden 10 tot f 20 per 100 K G Uien en wortelen geven een cereserveerde handel, daar ze niet vorstvrij zijn en nu mag men uit- zoeken, doch de prijs is niet meer zoo hoog, dat men er veel moeite voor doet. We noteer den voor uien f 6 tot 9.50 en voor wortelen 2.50 tot 4.50 per 1O0 K.G. De aanvoer van prei bestond uit sterk uiteenloopende kwa liteit met priizen van 15 tot 50 per 100 bos. De aanvoer van aardappelen is op de veilingen niet groot, doch daar buiten worden groote kwantums verhandeld. Wat de prijzen betreft, deze zijn eerder lager dan hooger en de beste kwaliteit wordt voor 5.50 tot f 7 per 100 K.G. verhandeld. terwijl afwijkende kwaliteit beduidend minder opbrengt. NIEUWE NIEDORP. In een der lokalen van het kerkgebouw der Ned. Herv. Gemeente, heeft Ds Scher- merhorn, die om gezondheidsredenen zijn ambt in den loop van dit jaar zal neerleggen, afscheid genomen van zijn leerlingen der cursussen voor ouderen en jongeren. In den afgeloopen winter behandelde Ds Schermerhorn in een wekelijksche cursusver- gadering voor de ouderen: „Het ontstaan van de Menschheid" en voor de jongeren „Het ontstaan van het Christendom". Uit dankbaarheid hebben de cursisten den predikant bij monde van mej. Menage Challa gehuldigd en hem als stoffelijke blijken van waardeering een mooie vaas en een croquet- spel aangeboden. HEILOO. Naar wij vernemen is er tusschen het Rijk en de Ned. Ver. tot behoud van Natuur- momenten overeenstemming bereikt over den aankoop van grond, bewesten den rijksweg, voor verbreeding van den straatweg en het aanleggen van een fiets- en wandelpad. Hierdoor zal de verbreeding vanaf de Re- gulierslaan bij Alkmaar tot de Buurt te Heiloo haar beslag krijgen. Of er overeenstemming is verkregen met de N.V. Mij. „Nijenburp£!k- is nog niet bekend. Door notaris de Lange uit Alkmaar werden Dinsdagmiddag geveild de perceelen van wijlen den heer P. Zonneveld. Er was veel animo voor het koopen van perceeltjes bouwterrein, welke aan den Westerweg tegen het spoor nog pl.m. 1.20 per M2. golden. Het geheele perceel, bestaande uit een bouw- vallig huisje met kapberg en 0.39.35 hectaren bouwterrein, bracht 4885 op. Kooper werd de heer C. Relk Jbz. te Heiloo. Gedeeltelijk gecorrigeerd.) EERSTE KAMER. 's-GRAVENHAGE, 10 April. Bij de be- handeling van de Waterstaatsbegrooting zette de heer Moltmaker zijn gister afge- broken rede voort er op wijzende, dat bij niet minder dan 26 ondernemingen een pensioenregeling ontbreekt. Hij drong aan op spoed ter zake, evenals bij de oplossing van het controle vraagstuk en steunde de motie de Muralt, inzake de onbewaakte overwegen. De heer Lindeyer dringt aan op toe- stemming voor de Zeeuwsche mossel-:- De heer Leindeyer dringt aan op toe- stemming voor de Zeeuwsche mosselkwee- kers en mosselzaad te mogen halen van Nederlandsche paalhoofden en op doorgra- ven van het kanaal AxelscheSasHulst en de aanleg van het kanaal Breskens Sluis Hij besprak voorts de toestandin den wegenbouw en achtte het rapport over de ramp in de mijn „Hendrik" zonderling en tegenstrijdig. De directie schijnt daar rech- ter te zijn geweest in eigen zaak. Spr. hoopt dat voortaan de arbeidersorganisaties ge- hoord zullen worden in een dergelijk onder- zoek en drong verder aan op een wettelijke regeling van het contract-commissie en op spoedige herziening van het mijnreglement De heer Heldeman besprak het bedrag op de begrooting van 1 millioen voor den aanleg van het TwenteRijn-kanaal. Voorts drong hij aan op spoed bij de in- diening van het onteigeningsvoorstel, speciaal voor het gedeelte van den Gelder- sche grens naar Enschede. De heer Van der Linde bestreed de rede van Segers in den Belgische Senaat, t.o.v. den vaarweg AntwerpenDordrecht. HET DRAMA TE GROOTEGAST. I J. Wijkstra gedagvaard. GRONINGEN, 10 April. Heden is door de rechtbank te Groningen gedagvaard IJ. Wijkstra, geboren in de gem. Groote- gast op 4 Juni 1895, arbeider en muzikant, wonende te Doezum, gem. Grootegast, thans gedetineerd in het huis van bewaring te Groningen, lo. terzake dat hij op onge- veer 18 Jan. 1929 in de gem. Grootegast. ter uitvoering van zijn te voren genomen besluit en geraamd plan om M. van der Molen van het leven te berooven, na kalm beraad, rustig overleg opzettelijk op ge- noemden v. d. Molen een of meer schoten uit een of meer met scherp geladen vuur- wapens heeft gelost en hem daarbij met een of meer kogels heeft getroffen en opzet telijk aan v. d. Molen een of meer sneden met een mes of met 'n ander voorwerp heeft toegebracht, tengevolge van een of meer van welke schoten en van een of meer welke sneden of steken meergenoemde v. d. Molen zoodar.ige verwondingen heeft be- komen dat hij kort daarop aan verbloedin- gen is overleden. Althans terzake dat hij op of omstreeks 18 Januari 1929 in de gem. Grootegast met het oogmerk Van der Molen van het leven te berooven opzettelijk op genoemde v. d. Molen een of meer schoten uit een met een of meer scherpe patronen geladen vuur- wapenen heeft gelost en hem daarbij met een of meer kogels heeft getroffen en opzettelijk v. d. Molen een of meer sneden, steken met een mes of ander voorwerp heeft toege bracht, tengevolge van een of meer van welke schoten en van een of meer van wel ke sneden of steken meergenoemde v. d. Molen zoodanige verwondingen heeft be- komen, dat kort daarop v. d. Mloen aan verbloedingen is overleden. Voorts staat hij afzonderlijk terecht voor den moord op 3 andere veldwachters H. A. Hoving, J. Werkman en A Meijer. Gedagvaard zijn in totaal 17 getuigen, w.o. A. Jutte, opperwachtmeester van de Kon. Marechaussee te Marum, A. Bauma, eveneens wachtmeester te Marum, vrouw Wobbes, met wie de dader, toen hij den moord pleegde, samenleefde, J. C. v. d. Woude en H. L. Stikhout, beide majoor- rechercheur bij de politie te Groningen, mr. P. H. J. C. van Diggelen, advocaat te Groningen en dr. Mieremet te Groningen. MERKWAARDIGE KERKELIJKE INZEGEN1NG. 's-GRAVENHAGE, 10 April. Vandaag heeft zich te Den Haag het merkwaardige geval voorgedaan, dat de kerkelijke inzege- ning van het huwelijk van den kamerbe- waarder van den minister van Arbeid, Handel en Nijverheid geschiedde door den minister zelf, Mr. Slootemaker de Bruine. De plechtigheid heeft plaats gehad in de Regentessekerk en werd o.m. door den oud- minister van Arbeid, prof. Aalberse, bij- gewoond. Het is in den tegenwoordigen tijd noodzakelijk om papieren van waarde Brand- en IN8RAAK- vrij op te bergen. De FIRMA DE LANGE DE MORAAZ te Alkmaar verhuurt loketten vanaf f 6,— per jaar, die aan deze eischen voldoen. DE NEDERLANDSCHE FORD-TRUST. 's-GRAVENHAGE, 10 April. In aan- sluiting op vroegere berichten betreffende de oprichting „N.V. Nederlandsche Ford- auto-fabriek", met een kapitaal van 5 mil lioen vernemen wij uit goede bron dat als commissarissen dezer nieuwe N.V. zullen optreden: Edsel B. Ford, president der Ford-Motor-Company te Detroit; Ir. A. J. Kalff, directeur der Ned. Spoorwegen te Utrecht, de Hon. Ronald D. Kitson, directeur der „Bank of England" te Lon- den, mr. R. J. H. Patijn, buitengewoon ezant, gevolmachtigd minister te Den 'aag, Sir. Percival L. D. Chanson, van De Ford-Motor-Company te Londen, mr. Aug. Philips, voorzitter van het verbond van Nederlandsche werkgevers ten Den Haag en C. E. Sareasen, ingenieur te De troit. PROMOTIE. DELFT, 10 April. Ter verkrijging van den graad van doctor in de technische we- tenschap, zal de heer J. J. Koch, ekctro- technisch ingenieur, op Woensdag 17 April tegenover een commissie uit den Senaat der technische hoogeschool een proefschrift en stellingen verdedigen, beide goed- gekeurd door den promotor prof. ir. C. B. Biezeno. De titel van het proefstuk luidt: Eenige toepassingen van de leer der eigen functies of vraagstukken op de toe- gepaste mechanica". GIFT VOOR HET SCHIPPERSSCHOOL- FONDS „SCHUTTEVAER". AMSTERDAM, 10 April. Voor de jubi- leumgave, die eenige dagen geleden door den weth. van ondrewijs te Amsterdam, den heer Ketelaar, aan het comite van het schoolfonds Schuttevaer werd overhan- digd is een gift binnengekomen ten bedrage van 1000. CONCERTGEBOUW. AMSTERDAM, 10 April. Dr. W. Mer gelberg, die sedert geruimen tijd lijdenoe is aan de gevolgen van een griep-aanv; en reeds meerdere concerten o.m. ook twee te Parijs, op het laatste oogenblik het It moeten afzeggen, is op medisch voorschrift genoodzaakt, tot herstel van zijn gezond heid nog eenige dagen rust te nemen. In het belang van een geregelden gang van zaken zal de heer Mengelberg het concert van Donderdag 11 dezer te Amsterdam nog dirigeeren. De concerten Zaterdag 13 April te Den Haag, Zondag 14 April te Amsterdam, Woensdag 17 April te Rotter dam, Donderdag 18 April te Amsterdam, zullen onder leiding staan van Otto Klem- perer. De aangekondigde programma's blijven ongewijzigd gehandhaafd. EEN GROOTE BRAND IN EEN ZAGERIJ. LEIPZIG, 10 April. In een zagerij en een houtfabriek te Schlobach is in den af geloopen nacht een groote brand uitgebro ken. Ondanks de inspanning der brand- weer is een ongeveer 50 M lange en 3 verdiepingen hooge houtloods afgebrand. De oorzaak van den brand is onbekend Dit is in korten tijd de derde brand, die in de fabriek woedt. EEN AARDBEVING GEREGISTREERD STUTTGART, 10 April. Hedenmorgen registreerden de instrumenten van het seis mografisch observatorium een vrij sterke aardbeving. De haard moet op een afstand van 600 K. M. liggen, en bevindi zich vermoedelijk in Noord-Italie. De aardbeving begon met een sterken uitslag te 6 uur 44 min 22 sec. en eindig- de na ongeveer 10 minuten. EEN FAMILIEDRAMA. NEURENBERG, 10 April. In het Noorden der stad heeft zich een vreeselijk familiedrama afgespeeld. Een 67-jarige leeraar, die eenige jaren ge eden gepensionneerd was, loste een schot op zijn 34-jarigen zwakzinnigen zoon en trachtte daarna zich zelf door een schot in zijn slaap te dooden. De man leed reeds eenigen tijd aan een geschokt zenuwgestel en aangezien hij geloofde, dat -hij niet lang meer zou leven wilde hij zijn zoon mede den dood innemen teneinde zijn vrouw van deze ramp te bevrijden. De zoon kreeg slechts een licht schampschot, ter wijl de vader in levensgevaarlijken toe- stand naar een ziekenhuis moest worden vervoerd. van 10 April. Medegedeeld door het Kon Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Verwachting, geldig tot den avond van 11 April: Aanvankelijk zwakke veranderlijke, later zwakke tot matige wind uit oostelijke richtingen, half tot zwaar bewolkt, weinig cl geen neerslag weinig verandering in tempe- ratuur. GEMEENTERAAD. Het ligt in de bedoe.ing van den burge- meester tegen Donderdag den 18 April 1929 een Raadsvergadering te beleggen. BENOEMD. Te rekenen van 1 Januari 1929 is benoemd tot Rijksveeteeltconsulent ir. L. de Vrics, al- hier. ELECTRIFICAI IE BAANVAK AMSTERDAM—ALKMAAR. Naar wij vernemen besloot de directie der Ned. Spoorwegen te Utrecht tot de electrifi- catie van het baanvak AmsterdamAlk maar, waardoor't mogelijk zal worden Am sterdam in 30 minuten te bereiken vanuit Alkmaar en tevens meer treinen te laten ioo- pen. Het gebruik van de treinen zal door dezen maatregel zeker in hooge mate worden be- vorderd. Velen reizen nu per auto naar Am sterdam, omdat zij dit thans in denzelfden tijd kunnen doen als de trein er voor noodig heeft en dan bovendien het voordeel hebben niet gebonden te zijn aan de vertrekuren der weinige treinen die er loopen. Bij electrificatie van het baanvak worden de vooideelen van het per trein reizen, bui ten de financieele, ook voor wat het verkeer betreft veel grooter. Het voornemen bestaat om met een en an der in 1931 gereed te zijn. Voor de badplaats Bergen zal dit onge- twijfeld ook van groot belang zijn, aange zien de enkele goede badtrein, die er thans (Untvangen per draadlooze telefooa). V orige Koers - - - -- 1 1 1 1 1 17H-5J I VERPRONKENOOKP "7. STAATSLEENINGEN. 5 1919 BAMK-INSTELL1NGEN. Kol Bank Indische Bank Handel Mpij Cert. v. 1000 Rcsc. Fransche Banken (3) INDUSTR. OND. B1NNENL. Centr. Suiker Aand. Holl. Kunstzijde Jurgens Gew Aand Margarine Unie v. Berkels Patent Int Viscose Maekubee Nederl Kunstzijde Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BU1TENL. Anaconda Betb. v. Steel C. v. A Steel comm. Zweedsche Lucifers SUIKER MAATSCH. H. V. A. Java Cultuur Cult. Vorstenl. Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr RUBBERS. Amsterd Rubber Bandar Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Lampong Sum. Rubber Rotterd. Tapanoeli Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gem. Eig. Scbeepvaart Unie Stoomvaart Mij. Nederland. Paketvaart Oude Boot Holl. Stoomboot Niev. Goudriaan Rotterd. Lloyd SCHEEPVA RT BUITENL. Marine comm Marine pref. i TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembab Deli Batavia AMERIKA. Southern Rails Union Pacific Wabash 'Exdividend. fExclaim. 1C0B/Ia ?46 169 V, 18-1/4 18/ 005 683/4 38 Vs 251 81 Va 13/-/4 385 878 882 274 109 1853,'g 638 3091/, lb2V, 140.50 86V, 149 378 3943/4, 621/4 19Z 179'/j 332 153'/j 108 2101-4 102 2241/, 107/a 71 69 2211/4 204 251 948/4 56>/a III1/4 6V. 45V, 1738/4 425 4911/5 463V, 1451/4 67i/4 Koers van heden te plm. pl.m pl.m. pl.m. 1.30 1.45 2. - 2.15 lOCVis Ir>9 I8/3/4 1878/4 I871/4 1871-4 5S5 595-500 380.li/, 3/SV2 1773/4 379 251 249 246 135'/, 1354 134-5 873 372-5 870-1 S70V2-3 282 •mm 184 640-1 638-41 636-9 637 -3 102V2 392 391-2 8911-2J 39274*4 262 261-2 263.1/, 261^-2* 180 1773/4 212 iQ'Vie 70 67-8 68 220i-S/4 220-i 6 173 1731/4 4251/, 425'/, 426.i 491 489-91 4S8'/a 489-92 464 401-4'/, 461-3 463 214 651/, PROLONGATIE vorige koers n>Ct. heden 53/4 pC WISSELKOERSEN AMS1ERDAM. Vorige Koers koers op heden 3 uur 12 093/4 12 09'/, 59 09 59.03'/, 9.74 y,/4 34.61 34.50", Bazel 47 98'/, 47 93 Weenen p. Sch. 100 at 35.02'/, 33.0 4'/, 60 45 66 42 V, 00.55 .55 Oslo t 65.47'/, 65 4 5 NIET OFFICIEEL. 2.491/4 New-York1 i I 2-4^1/4 13.03 1 t 02 V,

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 2