Radiostrafisch Wsarbericht. A G E A II A. Starisnieuws De moordzaak i@ Giessen-Nieuwkerk. TeEegrammen A ill T IMi D A M C 1ft E BEEfttS L9i Dinsdag 16 April. 7.30 uur, Cinema Americain, De Dochter van den Sheik. 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop Theater, De Gemaskerd Dame. 7.30 uur, Victoria Theater, Het Circus. 8 uur, Groote Kerk, Concert voor het orgei van het Stadsziekenhuis. 8 uur, Central, evangelisatie-samenkomst, spreker de heer J. Sevensma. Woensdag 17 April. 2 uur en 7.30 uur, Victoria Theater, Het Circus. 7.30 uur, Cinema Americain, De Dochter van den Sheik. 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop Theater, De Gemaskerde Dame. 7.30 uur, Victoria Theater, Het Circus. Donderdag 18 April. 7.30 uur, Cinema Americain, De Dochter van den Sheik. 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop Theater, De Gemaskerde Dame. 7.30 uur, Victoria Theater, Het Circus. 8 tiur, Dancing Harmonie, rede prof. mr. C. W. de Vries uit Rotterdam, voor „Mercu- rius". RECTIFICATIE. De gister onder den datum van Woensdag 17 April gemelde vergadering van de Arb.- .woningbouwvereeniging Rochdale heeft plaats op Woensdag van de volgende week. Het is in den tegenwoordigen tijd noodzakelijk om papieren van waarde Brand- en INBRAAK- vrij op te bergen. De FIRMA DE LANGE DE NIORAAZ te Alkmaar verhuurt ioketten vanaf f 6,— per jaar, die aan deze eischen voldoen. DE L. T. B.-EXCURSIE. Door de afdeeling L. T. B. is met de leerlingen van den tuinbouvvcursus een excursie gemaakt naar Het YVestland. Te Berkel en Rodenrijs werden eenige bedrijven bezocht, welke een beeld gaven van hetgeen aldaar geteeld wordt. AANRIJDING. Gisterenochtend te omstreeks 7K uur werd C. B., wonende aan de Molen- buurt alhier, tervvijl hij per rijwiel op den Helderschen weg reed door een hem achteroprijdend vierwielig motor- rijtuig waarvan de bestuurder vermoe- delijk niet voldoende naar links uitweek aangereden, vvaardoor hij kwam te val- len en eenige ontvellingen opliep. Het rijwiel werd ernstig beschadigd. De be stuurder reed door. De politie stelt een onderzoek in. NOORDHOLLANDSCH LANDBOUW- CREDIET N.V. Aan het verslag over het boekjaar 1928 uit te brengen in de Algemeene Vergadering van Aandeelhouders op 29 April a.s. wordt het volgende ontleena: De resultaten stemmen tot tevredenheid. Men kon wederom een toeneming zoowel van de loopende credieten als van het credi- teurencijfer constateeren, terwijl ook meer effectenomzetten plaats vonden. Dientenge- volge wijzen zoowel de interest- als de pro- visierekening een hooger cijfer aan. De bruto-winst bedraagt, het saldo van het vorige jaar ad: 614.90 inbegrepen 756.51.84 (vorig jaar 684.188.71), ter wijl de onkostenreken. beloopt 366.624.56 (vorig jaar 372.070.22). Aan het Pensioen- en Ondersteuningsfonds wordt toegevoegd 21610.77, terwijl voor- gesteld wordt af te schrijven: op safe-inrich- ting en meubilair f 6.690.45 (vorig iaar 1075,85). Dit hoofd komt hierna als naar gewoonte voor 1.op de balans voor; op gebouwen 43.899.14 (vorig jaar 16.005); voorts te reserveeren vooi; diverse belangen 43.934.05 (vorig jaar 20.000), in welk be- drag begrepen is 13.934.05 voor het in 1929 betaalde restant der kosten van ver- bouwing van het kantoorgebouw te Delft en van de verbouwing, kluisbouw en safe inrichting van het kantoorgebouw te IJmui- den. Dit laatste perceel, waarin reeds paren het agentschap was gevestigd, werd in 1928 gekocht. De tgen dubieuse debiteuren gevormde re serve, die onder het hoofd crediteuren is op- genomen, is ruimschoots voldoende. Na voormelde afschrijvingen en toevoegin- gen resteert een winst van 252.332.87 (vo rig jaar: 232.192.24) waarvan wordt toe gevoegd aan het reservefonds 20.000 (vorig jaar 7.000) hetwelk daardoor stijgt tot 478.000, terwijl voorgesteld wordt zoowel op de preference als op de gewone aandee- len een dividend van 6 pCt. uit te keeren. Op de eerstgenoemde aandeelen is in mindering hierop in November 1928 reeds een interim- dividend van 3 procent uitgekeerd. De balans vermeldt de volgende cijfers: Acceptatie-rckening 6.196.466.55, Debi teuren 4.598.117.02, Tezamen f 10.794.583.57 (vorig jaar 9.968.862.05). Voorschotten tegen effecten-onderpand 4.239.897.48 (vorig jaar j 3.827.040.14). Gebouwen 554.000 (vorig iaar 565.000). Kapitaal (preferent) 1.500.000 (onveran- derd). Kapitaal (gewoon) 2.000.000 (idem.) Reserve 478.000 (vorig jaar 458.000) Deposito-rekening 2.882.631.79, Credi teuren 4.567.138.19, Tez 7.449.769.98 (vorig jaar 6.843.073.82). De Deposito-rekening bestaat uit 2309 posten, waarvan: 1.466.813.63 op de jaar- deposito en tfet resteerende op korteren ter- mijn. Het Pensioen- en Ondersteuningsfonds nam toe met 24.530.16 en wijst thans een kapitaal aan van 335.772.68 (vorig jaar 311.242.52) benevens een reserve voor koersverschillen van 28.951.48 (vorig jaar: f 26.681.11). LICHTOP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 7.28 uur licht op. Ken onderlioiid van een on/.er verslagarevers met de weduwe van het slachtofVer. In verband met het gepubliceerde over de moordzaak te Giessen-Nieuwkerk hadden wij heden een onderhoud met de te Winkel woon- achtige wed. de Jong, de echtgenoote van den vermoorden lijnwerker. Deze vrouw, die geboren is te Winkel, deelde ons mede, dat zij m<?t haar man en 4 kinderen hoopvol naar Giessen-Nieuwkerk was vertrokken, omdat de gezinsinkomsten, aangezien zij daar als baanwachteres en haltechef in functie kwam, belangrijk werden vermeerderd, zoodat zij zich op't standpunt stelde, „aangezien er overal brood gebakken wordt", zich over deze verplaatsing te moe- ten verheugen. Tot dien tijd was haar man in de omgeving van Hoorn als lijnwerker werkzaam geweest, wat ze, omdat zij uit die omgeving kwamen, natuurlijk prettiger vonden. Bij de toen lage inkomsten leed het gezin echter tamelijk veel armoede en daarom was men dan ook blij- moedig naar Giessen-Nieuwkerk vertrokken. Nog maar vier weken waren wij daar woonachtig", toen de misdaad gepleegd werd. Mijn man, zoo zeide de vrouw, was lijnwer ker, terwijl hij mij tevens als blokhuiswachter afloste. Het was een halte, zoodat ik daar ook kaartjes moest uitgeven Op den bewusten avond ging ik om half elf naar bed. Mijn man had dienst en moest s nachts de seinen nog uitdcen. Hij ging de baan op om de lichten aan te doen en toen hij terugkwam, ongeveer kwart voor elf, ging ik juist naar bed. Daarna had hij ge- wonen dienst in het seinhuis. Om half twaalf kwam er nog een trein van Dordt, waarmede hij het geld mee moest geven naar Gorin- chem, hetgeen ook is gebeurd. Ongeveer om een uui was zijn dienst ge- eindigd, doch toen ik des morgens om 5 uur opstond, ontdekte ik dat mijn man niet aan- wezig was. Bij onderzoek bleek de deur van het seinhuis vast en de sleutel was afwezig. Ik ging de achterdeur uit om hulp te roepen. Het eerst liep ik naar Kras, die vijf minuten van ons af woonde en die mij veertien dagen onderricht had op het blokhuis. Op mijn gil- len kwamen ook reeds andere buren op de fiets en Kras met de anderen gingen de lijn op om mijn man te zoeken. Kras vond hem met ingeslagen hersens en den hamer tusschen de armen. Eerst werd als verdachte Boxmer aange- houden. Ik vond het bijzonder toevallig dat hij hetzelfde mes had als mijn man en dat hij ook groene verf aan zijn overhemd had, die afkomstig moest zijn van den regenton. die door mijn zoontje een dag of twee tevoren was geschilderd. Ik begrijp dan ook nog niet, dat ze daar niet meer notitie van hebben genomen. Hij be wees wel zijn alibi, doordat hij's nachts in het slaaphuis was gekomen, maar het is de vraag of hij daaruit niet ongemerkt weer ver trokken is en er ongemerkt weer is ingeko men. Op onze vaag, hoe zij over de veroordeel den Teunissen en Klunder dacht, zeide zij: Daar moet ik mijn schouders voor ophalen Ik had die menschen nooit gezien en kan dus niets van hen zeggen Toen zij met mij in het Gerechtsgebouw geconfronteerd werden, maakten zij op mij een gunstigen indruk en ik zeide direct: Men kijkt wel op een mensch, maar er niet in, doch ik vind heelemal niet, dat zij er uit zien als bandieten. De vrouw, die thans weer met energie haar huishouding bestuurt en voor haar kinderen leeft, vertelde ons, dat zij v66r 6 jaar door het gebeurde zoo geschokt was, dat zij, toen zij zich weer in Winkel vestigde, het eerste halfjaar als het ware in een droom leefde en het liefst alleen was om te piekeren. Na een half jaar werd ik ziek, waarna ik mij bewust werd, dat ik mij aan de kinderen moest wij den. Nadat ik den vorigen zomer geopereerd ben, zoo zeide zij, heb ik den haal weer beet gekregen en thans kan ik weer flink werken U begrijpt dat wij vol belangstelling vol gen hetgeen thans in de bladen over het ge- val wordt geschreven Voor mij is de zaak wel zeer pijnlijk, om dat ik steeds opnieuw het geval van a tot z meemaak. Zoo juist las mijn jongen, die thans 17 jaar is, mij voor hetgeen de ochtend- bladen meldden. Mijn zoon was destijds 11 iaar, maar hij herinnert zich nog goed, dal hij zijn vader heeft geholpen om het mes te slijpen op den slijpsteen der maatschappij en vanmorgen bij het lezen van de krant zei hij dan ook tegen mij: Het is toch maar weer die Boxmeer die naar voren komt en die toen het mes had. Mijfi jongen is destijds geconfronteerd met Boxmeer en herkende toen dadelijk het mes dat op B. werd bevonden als dat van zijn vader. B. zeide echter, dat bet zijn mes was en dat hij het had geslepen op de straatsteenen. Het mes is toen nog ter onderzoek geweest in handen van een scharenslijper, die ver klaard heeft, dat het mes op een slijpsteen ge slepen moest zijn en daarna zelfs nog niet gebruikt. Nu is het merkwaardig dat in den morgen voor den bewusten nacht mijn man zijn mes geslepen had met behulp van mijn zoontje, die den steen had gedraaid. Wij vinden het beiden dan ook verwonderlijk, dat men niet verdcr door is gegaan met het onderzoek te- genover dien Boxmeer. Maar als ook hij on- schuldig is, zou ik het even verschrikkelijk vinden, wanneer hij er straf voor kreeg. Een moet het echter toch gedaan hebben. Wat de Kroon's betreft, ik vftor mij heb het id6e, dat, als die hamer niet van mij geweest was, ik nooit gezegd zou hebben, dat dit wel bet geval was, al hadden ei vijf rc.hters voor ttij gestaau Na het thans gepubliceerde vind ik een nieuwe behandeling van de zaak noodzake lijk. Rechercheur De Jong schijnt een eigen- aardige rol te hebben gespeeld Ik kan over hem evenwel niet oordeelen, want bij mijn weten heb ik hem nooit gesproken. Wel heb ik gespioken met rechercheur Burger uit Gorkum en van hem heb ik een goed en in druk. In ieder geval heeft hij mij op geener- lei wijze in de richting van een of andere ver- klaring geprest. Het is wel eigenaardig, dat Mijnsen ook thans nog verklaart, den hamer in het bezit van de Kroon's te hebben gezien. Die M. lijkt mij niet bijzonder betrouwbaar en ik acht het niet uitgesloten, dat hij met den hamer den een of anderen rol heeft ge speeld. Zijn verklaringen vind ik in ieder ge val tegenstrijdig, vooral t.o.v. het aangeven der plaats waar Boxmeer zich moet hebben bevonden, terwijl volgens verklaringen van anderen dit niet zoo kan zijn geweest. Op onze vraag, of zij in dit stadium met anderen over deze zaak nog een onderhoud heeft gehad, zeide zij, wel een bezoek van iemand te hebben ontvangen om een foto voor een krant af te geven, wat echter door haar wAs geweigerd. Voor eenige weken had zij bezoek gehad van mr. Roobol, doch die vroeg alleen hoe laat het sluitsein in de boeken stond, doch dat wist zij toen niet meer. Over de zaak had zij met hem weinig gesproken. „Ik heb de behandeling van de zaak voor de rechtbank meegemaakt en als men toen de getuigenverklaringen hoorde, dan moet men zeggenZij hebben het vast gedaan. Nu ik de herroepingen van de verklaringen door de Kroon's heb gelezen, ben ik echter weer gaan twijfelen aan de schuld van de veroordeelden en mijn eerste indruk is van hen weer sterker geworden, zoodat ik ook van oordeel ben dat in ieder geval een nieu we behandeling der zaak noodzakelijk is. Ik zou het verschrikkelijk vinden als de menschen daar onschuldig zaten. Stel je maar eens in hun plaats. Als zij het gedaan hebben, kunnen zij niet zwaar genoeg gestraft worden, doch als zij daar onschuldig zitten is het vreeselijk. Als men den werkelijken dader heeft, vind ik 15 jaar nog te weinig. Ik zou zooiets beter kunnen vergeven als mijn man in drift ge- dood was geworden. Maar nu men op den loer heeft gelegen om hem te berooven en hem heeft gedood, terwijl wij daar pas woonden en dus niemand iets tegen ons kon hebben, is meer dan verschrikkelijk. Ik ben vol span ning over de zaak, maar ik hoop in ieder ge val, dat spoedig tot revisie wordt besloten en dat men maar gauw den rechten man te pak- ken krijgt. AMSTERDAM, 16 April. Het Volk meldt uit Dordrecht: Mr. Roobol heeft van den procureur- generaal bij den Hoogen Raad een spoed- briefje ontvangen, waarbij hem verzocht wordt, zijn revisie-verzoek aan te vullen met de hem op 30 Maart j.J. ter beschik- king gekomen gegevens, o a. de bekentenis van het echtpaar Kroon. Aan mr. Roobol wordt verder door den procureur-generaal in overweging gegeven, daabij de onmid- dellijke invrijheidstelling van Klunder en Teunissen te verzoeken. Het revisie-verzoek zal zoo spoedig mo- gelijk in behandeling worden genomen. Qedeeltelijk gecorrigeerd.) TWEEDE KAMER. 's-GRAVENHAGE, 16 April. De rege- ling van de werkzaamheden wordt vastge- steld overeenkomstig het voornemen, te kennen gegeven door den voorzitter. De eindstemming der Ziektewet wordt bepaald op 17 April. Aan de orde is de interpellatieGerhard over de schoolkwestie te Murmerwoude. Spr. zet uiteen dat het bestuur der Chr. Mulo te Dantumadeel het hoofd ontslag verleende met voorbijgaan van de commis- sie van beroep, dien in de aanstelling van het hoofd wordt genoemd. Spr. acht dit in strijd met het algemeen belang in den L. O.-wet en vraagfo.a. of het juist is, dat de hoofdambtenaar van 's minister's departe- ment tevens optrad als adviseur van het schoolbestuur. Minister W a s z i n k noemde de feiten door Gerhard genoemd, juist. Het school bestuur heeft z.i. recht zich van een be- paa'de beroepscommissij af te scheiden, zonder het personeel daarin te kennen en dan is dit geen rechts verkrachting tegen- over den betrokkene. Spr. acht echter wets- wijziging te dezer opzichte noodig. Daar- mede moet echter gewacht worden, tot de totstandkoming, de ambtenarenwet, waar- mee ook de rechtspositie der openbare on- derwijzers geregeld moet woroen. DE UTRECHTSCHE PUBLICATIE. Een perscomunique van dr. Ritter 's-GRAVENHAGE, In een percommu- nique, getiteld: De Brusselsche falsificatie weerspreekt dr. Ritter de gister door Van Beumngen gepubliceerde mededeeling, naar aanleiding aan het in de pers versche- nen onderhoud, dat dr. Ritter met een cor respondent van de N.R.Crt. heeft gehad Opmerkende dat wel geheim zal blijven wat in werkelykheid tusschen Van Beunin- gen en Snoeck Hurgronje is verhandeld, zegt dr. Ritter; maar vast staat, datn och de mededeelingen Van Beuningen noch die van de regeering onvoorwaardelijk geloof verdienen. Hij eindigt zijn conclusie aldus: Was de regeering door Van Beuningen ingelicht, dan was het „Utr. Dagblad" de dupe van de regeering, indien niet dan is het dupe van Van Beuningen, den regee- ringsagent. HET ONGELUG OP HET STATION TE UTRECHT. Het slachtoffer overleden De 59-jarige pasagier, die gisteravond op het Centraal station te Utrecht bekneld ge- raakte tusschen het perron en een tree- plank, is aan de bekomen verwondingen overleden. HET EINDE VAN DE FINSCHE HAVEN- ARBEIDERS-ST AKING. AMSTERDAM, 16 April. Bij het secre- tariaat der Internationale Transportarbei- ders Federatie is telegrafisch bericht ont vangen, dat met ingang van heden, lo April, in alle Finsche havens het werk wordt hervat, dat precies 10)^ maand vol- komen heeft stilgelegen. Verleden jaar, bij het beeindigen van het bestaande looncon tract, kon men het niet eens worden over de loonbepalingen van het nieuwe con tract, met het gevolg, dat op 1 Juni 1928 in alle Finsche havens de staking uitbrak. Gedurende de geheele staking ontvingen de Finsche havenarbeiders steun van de I. T. F. en van de daarbij aangesloten Scandinavische organisaties. Heden wordt het werk hervat op de voorwaarde, dat onder de stakers geen slachtoffers zullen worden gemaakt en ieder weer op zijn oude plaats terugkomt. Over de geheele linie zijn de loonen verhoogd, en wel te Hel- singfors met 25 percent en in de andere Finsche havenplaatsen van 15 tot 25 per cent. RAADSVERGADERING VAN OUD-HEUSDEN EN ELSHOUT. WAALWIJK, 16 April Tijdens de heden- morgen gehouden openbare vergadering van den raad der gemeente Oud-Heusden en Elshout werden door het raadslid Sprengers de voor eenigen tijd tegen den burgemester, den heer van Liempt. in samenwerking met wethouder van Herpt uitgesproken ernstige beschuldigingen we- gens gepleegde malversaties, waarvan zij bij den officier van justitie een aanklacht hadden gedeponeerd, herhaald. Toen de voorzitter hierop de vergade ring schorste en voorstelde, in geheime vergadering deze grieven te behandelen, naar waarnemingen, verrichi in den morgen van 16 April. Medegedeeld door het Kon Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 769.5 te Kopen- hagen. Laagste barometerstand 757.4 te Vardd. Verwachting, geldig tot den avond van 17 April: Meest matige N. O. tot Z. O. wind; licht tot half bewolkt; waarschijnlijk droog; weinig verandering in temperatuur. verlieten het raadslid Sprengers en wet houder van Herpt uit protest de vergade ring. EEN DRAMA OP DE MAAS. Kolendampvergiftiging NIJMEGEN, 16 April. Gisteren lagen op de Maas vooi Ravenstein eenige tjalk- schepen, w.o. „De twee gebroeders", be- mand met de g-ebr. v. H. van Druten. Toen men dezen toeriep, om zich gereed te maken voor de afvaart, kreeg men geen antwoord. Men ging op het schip en vond den 25-jarigen C. v. H. dood en den 24- jarigen v. H. bewusteloos De onmiddellijk ontboden g-eneesheer constateerde kolendampv-ergiftiging. VERDUISTERING BIJ HET GEMEENTEVEER TE NIJMEGEN. NIJMEGEN, 16 April. Naar wij va\ gezaghebbende zijde vernemen, zijn aange- houden twee beambten van het gemeente- lijk overzetveer over de Waal te Nijmegen, die er van verdacht worden, voor dui- zenden guldens ten nadeele der gemeente Nijmegen verduisterd te hebben. Zij moeten hun bedrog gepleegd hebben. door fraude te plegen met afgifte van bil- jetjes voor autovervoer over de Waal. Het was opgeva'len, dat beide employe's waar van er een voor tijdelijk was aangesteld. grootere uitgaven deden dan hun trakte- menten toelieten. Na verhoor is hedenmorgen een der ver- dachten, A. V. W., naar Amhem overge- bracht, terwijl de andere verdachte W. K. uit de voorloopige hechtenis is ontslagen. LICHTE AARDBEVING TE BOLOGNA. MILAAN, 16 April. Gisteravond werdeft te Bologna zer lichte aardschokken ge- voeld. Van een deel der bevolking maakte zich een paniek meester. Velen vluchtten buiten de stad naar het open veld. van 16 April 1929 Opg-ave van Noord-llollandsch fiandbouwcredlet (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEEN1NGEN. 5 1919 BANK-INSTELLINGEN. Koi Back Indische Bank Handel Mpij Cert. v. 1000 h Resc. .I., Fransche Banken (3) INDUSTR. OND. BINNENL. Redjang Lebong i i PETROLEUM. V orige Koers <*ht 461/. Koers van heden te plm. 1.30 175 415 460 442 143 pi.m. 1.45 378 9U-2/, 1097s-) 188 394-57, 253Vs- 1/4 159 1991-93 ioy* PROLONGATIE vorige koers 67, pCt. heden 6 pC7 W1SSELKOERSEN AMS1ERDAM. Londen a a Berlijn •a.aaaaaaa Parijs •••aaaaiii Brussel (Belga) a a a 1 Bazel a,, New-York ItiUl NIET OFFICIEEL. Vorige koers Koers op heden 3 uur 12 09 59.05 V./3 34.59 47.947, 35.00 66.40 66.577, 66.427, 2.491/a 13.047, it i i a Centr. Suiker Aand. Holl. Kunstzijde Jurgens Gew. Aand. Margarine Unie v. Berkels Patent Int Viscose Maekubee i Nederl. Kunstzijde Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL. Anaconda Beth. v. Steel C. v. A. Steel comm. Zweedsche Lucifers SUIKER MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult VorstenL Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Dordtsche Petr. i i Kon. Petr. RUBBERS. Amsterd Rubber Bandar Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Lampong Sum. Rubber Rotterd. Tapanoeli Serbadjadi ...at.it Silau t a Wai Sum Rubber a a a Interc. Rubber a a a a i SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart ....ait Gem. Eig. Scheepvaart Unie Stoomvaart Mij. Nederland. Paketvaart Oude Boot a a a a a Holl. Stoomboot - Niev. Goudriaan a Rotterd. Lloyd SCHEEPVA RT BUITENL. Marine comm. a Marine pref. a a a TABAKKEN. Oostkust .aiaa Oude Deli Senembah Deli Batavia .at. AMERIKA. Southern Rails a a a Union Pacific a Wabash *Exdividend. fExclaim. a i a a a I a I a a a a a a III a a I I a I aiiaaiiaa ••■••III aiiaiaiii ••ill a I I I •■•••II ••••••I ••••••a lata •••••a ••••It a I a a a III! a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a I a a a a 244 167 18bl/a 585 69t/4 393 2471'. 8ji/, 130'/. 380 9117, 233 109'i/m 189U/16 386 636 381 It 4 144.80 847. 1487, 3761'. 3953/. 254Vs 177 165 320 141 103 1957, 96 205 101/. 72 219 2487. 95 547, 1137, 1743/. 4197, 472y. 444 1451/. 2131/, 661/, 168 186 585 395 128 3801/, 914-6 632-4 3957, 256-7 177 164 195 6lig 45i/. 202 585 395-77, 122-9 38D/, 909-16J 277 385 6291-34 394-5 254-7 175-7 160-5 107. 218-9 174-57. 411-5 455-74 44U-3 pl.m. 2.- 1003/g 1967, 2497, 629-30 149 pi.IV 2.1*5 580 396 247-8 909J-11 629} 174 464 3937,-* 253-4 90 1737,. 415 464 438-41 Weenen p. Scb. 100 Kopenhagen a..tiaaa Stockholm aaaaaiai Oslo 12 097, 59 047, 0.7374 34.59 47.94 35.00 66.4'A/, 66.527, 66.45 2.491/ig 13,06

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 2