Heeren Mode-artikelen Telegrammen AMSTEHD AMSCH t: BlitlHS Rechtsaeaken Laatste berichten. IWarktberichten van 17 April 1929 Opg'ave van IVoord-Hollandaoh Viandbouwcredlet I H. H. WLLERS Heeren Onderkleetfing« zal werden en vroeg indien overlast zal ont staan. dat B. en W. die maatregelen zullen nemen, welke gewenscht zijn om dien last tegen te gaan. B. en W. zijn volgens verkla ring voldoende op de hoogte en zullen waak zaatn zijn. Omtrent het aanstellea van leer krachten aan de scholeii in verband bet de gewijzigde leerlingenschaal zullen B. en W op een vraag van den heer Aukes een en an- der met den inspecteur overleggen. De heer Kuijs zeide, dat de Brakersweg noodig moet worden voorzien, hij is onbe gaanbaar. Algemeen was men het daarover eens en de zeer noodige stukken zullen worden her- steld in afwachting van de uitvoering van den primairen weg. Na nog een discussie over den tijdelijken ge- meente-architect, volgde sluiting, nadat was gebleken. dat B en W. een en auder met in achtneming van de gemeente-financien heb ben geregeld. BURGERL1JKE STAND. GETROUWD: Everardus van Latum en Cornelia Ma chielse. GEBOREN: Jacobus Maria z. v. Jacobus Stikvoort en Maria Rigter. Theodoras Gerardus z.v Wil helmus Langerhorst en Johanna von Aesch Cornelia d. v. Cornelis Zomerdijk bn Grietj: Tekelenburg. Theodorus Marie z.v. Gerardus Hemels en Aafje Strooper. OVERLEDEN: Catharina Elisabeth van Duure wed 'Asuerus Ratelband 92 jaar. Jaapje Klok wed. Karel Gottschalk 69 jaar. (Gedeeltelijk gecorrigeerd.) EERSTE KAMER. 'slGRAVENHAGE, 17 April. Bij de voortgezette behandeling der Indische be- grooting verklaarde de heer de Muralt t.a.v. Indie te behooren tot de conservatie- ven, in zekeren zin tot de reaktionnairen. Indie en Holland behooren vooral bijeen te blijven. Voor de Inlandsche meerderheid in den Volksraad en Westersche politieke rechten is de Inlandsche bevolking niet hijp. De heer Mendels constateerde een toe- nemende belangstelling voor de Indische aangelegenheden. Democratiseering tracht men echter op alle mogelijke wijzen tegen te houden. Het moet aan Indie worden overgelaten te bepalen wanneer het eigen bestuur willen hebben. Spr. wees verder op de maatregelen tot het beknotten der vrije meeningsuiiing in Indie en protesteerde tegen den gang van zaken in welvaart en sociale politiek. TWEEDE KAMER. 's-GRAVENHAGE, 17 April rfz voor- zitter deelde mede dat benoemd zijn tot voorzitters van de afdeelingen de heeren: Albarda, Van Gijn, Nolens, De Visser en Heemskerk. Tot onder-voorzitters zijn be noemd de heeren Vliegen, Beumer, Schok- king, Aalberse en Marchant. Het ontwerp-Ziektewet werd aangeno- men met 6416 setmmen. Tegen stemden de Christ. Hist en de heeren Kersten, Zandt, Braat, Visscher, Van Rappard en Lingbeek. Voortgezet wcrcl de behandeling van het voorstel-Van der Heuvel, tot steunverlee- ning aan de suikerindustrie. De heer Van Gijn verklaarde te zullen tegen stemmen, omdat de suikerindustrie meer is gebaat bij een mafige bietencultuur- jDe lage prijzen kunnen voor een deel wor den goedgemaakt door de prijzen van de bijoroducten. De heer Loerakker meetide, dat de be- zwaren voor een deel niet bestaan en voor een deel te breed zijn uitgemeten De crisis in de suikerindustrie heeft vergrooting van de werkloosheid ten gevolge. De maatrege len door den heer V. d. Sluis genoemd, zou- den tel angzaam werken, terwijl spoedige hulp noodig is. De heer Braat oordeelde dat men de suikerindustrie op een hoog peil moet hou den, vanwege de groote bedragen die er door in de schatkist vloeien. Spr. was daar- om een voorstander van het voorstel. De heer Boon betoogde dat het econo- misch terrein, waarop het voorstel zich fceweegt, allerminst aan de aandarht van de regeering is ontsnapt. De regeering acht dezen steun ongewenscht en spr. wil- de die uitspraak aanvaarden. EEN VRGUW VERBRAND. ROTTERDAM, 17 April. Hedenmor gen is de 89-jarige mej. R. Gode, verpleeg- de in het hofje van G. de Koker aan de Goudsche Singel alhier, in haar kamer in brand geraakt, toen zij met haar voeten op een brandende stoof zat. Zij kreeg ernstige brandwonden aan het onderhchaam en bleek reeds te zijn over- leden, toen er hulp kwam. Vermoedelijk is zij in den rook gestikt. EEN MILITAIR VLIEGTUIG NEERGESTORT, Een doode VENLO, 17 April. Hedenmorgen om- streeks kwart voor twaalf is op den Herun- gerweg te Venlo het militaire vliegtuig, ge- merkt 113 uit Soesterberg neergestort. Van de beide inzittenden werdluit Kimhuizer op slag gedood, terwijl luit. Schoie de Vries ernstig gewond werd. Beide slachtoffers zijn overgebracht naar het ziekenhuis te Venlo. Uit Venlo wordt ons nader gemeld: Er kwamen hedenmorgen verscheidene militaire vliegtuigen uit Soesterberg naar de groote heide nabij Venlo tot het houden van oefeningen. Deze heide is een der mi litaire vliegvelden. Ook het vliegtuig 113 .was op weg naar dit vliegveld, toen het op ongeveer een half uur afstand van Venlo door tot nu toe onbekende oorzaak is neer gestort op den weg vlak aan den weg tus- schen Venlo en het Duitsche grensplaatsjc Herangen. Vermoedelijk heeft het vliegtuig te laag gevlogen en is daardoor in aanra- king gekomen met de kruinen der boomen. Na een vlakte loopt het terrein ter plaat- se vrij plotseling omhoog met een steile helling van ongeveer 10 Meter hoogte. SOESTERBERG, 17 April. Omtrent het militaire vliegtuig 113, dat te Venlo is neergestort. waarbn een luitenant-vlieger Aerd g dood en een tweede inzittende werd gewond, wordt medegedeeld, dat het toe- stel, waarmede het ongeluk geschiedde, een vliegtuig was van het type S 4. Het toestel maakte een gewone verkenningsvlucht. Onmiddelijk na ontvangst van het be richt van het ongeluk te Soesterberg is vandaar een militair vliegtuig naar Venlo vertrokken. Het vliegtuig heeft de boomen geraakt, hetgeen uit de afgeknapte takken bleek en is toen tusschen de boomen aan den weg neergekomen. Het ongeval had op een vrij stit gedeelte van den weg plaats, zoodat het eenigen tijd duurde, voordat alles ter plaatse was. Dr. Dubois was de eerste, die geneeskundige hulp verleende. Kimyzer bleek op slag te zijn gedood, terwijl Schote de Vries zeer ernstig gewond bleek te zijn Hij heeft een gtbroken dijbeen en nog eeni- ge andere kwetsuren opgeloopen. Hij is naar het ziekenhuis te Venlo overgebracht. Ook de militaire dokter, de chef van den militairen geneeskundigen dienst te Venlo, dr. Broed<-rs was spoedig ter plaatse. Het toestel is zoo goed als geheel ver nield. De overblijfselen worden door de politie en de marechaussee bewaakt en de vele belangstellenden worden op een af stand gehouden. Ook de militaire autori- teiten zijn reeds ter plaatse geweest om een onderzoek in te stellen. ERNSTIG ONGELUK. AMSTERDAM, 17 April. Hedenmorgen heeft bij het afladen van glas van een vrachtauto een ernstig ongeval plaats ge- had. Een jeugdige arbeider van de N.V. Dikhoff's glashandel, die bij het afladen behulpzaam was, werd door een kist, in- houdende 1100 K.G. glas getroffen. De on- gelukkige die zware vedvondingen be- kwam, is in zorgwekkenden toestand naar een der ziekenhuizen vervoerd. HET SPOORWEGONGELUK BIJ BRUSSEL. De dooden zijn hoofdzakelijk Belgen. BRUSSEL, 17 April. Omtrent het spoor- wegongeluk bij Hal vernemen wij nog het volgende De botsing tusschen den sneltrein uit Pa- rijs, die een kwartier na middernacht ver trokken was, en een goederentrein bestemd voor Doornik had hedenmorgen te 6.28 i.ur op 10 meter afstand van het station Hal plaats. Zeer waarschijnlijk is de goe derentrein door tot nu toe niet opgehel- derde reden door een onveilig signaal gere- den. De botsing was geweldig. De post- rijtuigen van den Parijschen trein werden het eerst getroffen. Het Belgische rijtuig werd boven op de locomotief gedrakt, kan- telde om en kwam naast den spoorweg te- recht Van de personenrijtuigen werd een der- de-klaswagen, die het dichtsi achter de locomotief gekoppeld was, totaal in el- kaar gedrukt. De slachtoffers van het ongeval behoo ren dan ook voornamelijk tot het Belgi sche treinpersoneel en reizigers van het vernielde derde-klasserijtuig. De dooden zijn de hoofdconducteur, eenige Belgische postambtenaren en reizigers uit de derde- klasse-wagon. Volgens nog niet bevestigende berich ten is ook de machinist van den Parijschen trein gedood. Volgens andere berichten zouden de machinist en de stoker evenwel gewond zijn. Het totaal aantal slachtoffers bedraagt zeker 9 dooden en 23 gewonden. Men vreest evenwel, dat van deze ern- stige gewonden er nog verschillende per- sonen zullen sterven. Bovendien is er een groot aantal licht gekwetsten onder de rei zigers. De materieele schade is zeer groot. Het ongeval had juist op een wissel plaats en behalve een aantal rijtuigen, die vernield zijn, is ook schade aan de lijn toegebracht. De minister van de spoorwegen Lippens is op de plaats van het ongeval aangeko- men, evenals het parket uit Brussel, om een onderzoek in te stellen. t,™ Reeds 10 dooden BRUSSEL, 17 April. Het aantal slacht offers, dat bij de botsing om het leven is gekomen, is gestegen tot 10. Het is thans zoo goed als zeker, dat zich geen Hollanders onder de dooden bevin den. Van een aantal gewonden kon de iden titeit nog niet worden vastgesteld. AMST ERDAM, 17 April Om 12.29. het tijdstip, waarop de Parijsche trein aan het Centraal Station moet arriveeren, is wel een buitenlandsche trein het eerste per ron binnengekomen, doch de trein uit Pa- "js waarmede het ongeval te Hal is ge beurt, bleek echter niet meegekomen te zijn. Alleen de wagons, die anders te Brussel aan den Parijschen trein gehaakt worden en waarin slechts enkele personen gezeten waren, arriveerden te Amsterdam. Omtrent het ongeval wisten de passa- giers, waarvan er enkelen te Brussel wa ren ingestapt, niets mede te deelen. Wel hadden zij vernomen dat bij Hal een spooorwegongeluk had plaats gehad maar ten tijde van het vertrek uit Brussel waren geen bijzonderheden bekend DE ONTWAPENINGS-COMMISSIE BIJEEN. GENEVE, 17 April. In de zitting van hedenmorgen van de voorbereidende ont- wapenings commissie werd het debat over de Sovjet-voorstellen, betreffende gedeelte- lijke en progessieve vermindering der be- wapeningen ingezet met een rede van den Russischen devisie-commandant Lanowoi. PILSOEDSKI EN BARTEL. WARSCHAU, 17 April. Gistermiddag bood maarschalk Pilsoedski in het slot Bel vedere een thee aan, waaraan het geheele kabinet, de nieuwe ministers en de aftre- dende minister-president Bartel deelna- men In een rede dankte Pilsoedski Bartel voor al hetgeen dat hij gedaan had om de Poolsche staatstechniek op een hooger peil te brengen. In zijn antwoord dankte Bartel voor tie erkentelijke woorden en zeide, dat de wensch van den maarschalk voor Bar tel en zijn geestverwanten steeds een be vel zal zijn In ztjn maarschalk Pilsoedski zagen zij den geloovigen, vereerden lcider van het Poolsche volk. Bartel had zich steeds ter beschikking van Pilsoedski ge- steld en zou elke post innemen die de maar schalk hem aanwees. v DOODELIJK LAWINE-ONGEVAL. INNSBRiiCK, 17 April. Te Gurgh in het Uetdal had gister een lawineongeval plaats met doodelijken afloop. Cursisten van de Neurenbergsche politie ondernamen giste- ren een skitocht naar de Testkogel. Een sneeuwrand raakte 16s en 3 personen wer den er onder bedolven. Twee hunner kon- den slechts licht gewond, van onder de sneeuw bevrijd worden. De derde, hoofd- inspedeur der waterpolitie te Nenrgnberg, kon eerst na een half uur bevrijd worden en bleek toen reeds te zijn overleden. MEERVOUDIGE STRAFKAMER. Zitting van Dinsdag 16 April. UITSPRAKEN. Dirk V., Ursem, verduistering van een eend, vrijgesproken. Emil P. Barsingerhorn, zware mishande- hng 40 boete of 40 dagen. Arie G., Zijpe, bedreiging 75 of 75 dagen. Cornelis S., Wognum, mishandeling, 10 boete of 10 dagen. G. v. Z., Helder, hooger beroep, vrijge sproken. NIEUWE ZAKEN. DIEFSTAL VAN EEN PORTEFEUILLE MET BANKPAPIER. De 32-jarige advertentie-colporteur C. J Th. v. d. K. te Hoorn, thans gedetineerd als gevolg van een voorw. straf hem opgelegd ter zake verduistering, stond terecht als verdacht van diefstal van een portefeuille inhoudende f 450 aan bankpapier op 11 Febr., welke gel- den en portefeuille toebehoorden aan den metaalbewerker H. v. Hees te Hoorn. In deze zaak waren getuigen a charge en drie op verzoek van den verdediger, mr Dwars, te Hoorn. Getuige van Hees had zijn jas, waarin de mrtefeuille, neergelegd in zijn werkplaats. Het schijnt, dat hij eenige oogenblikken af- wezig was, terwijl de verdachte tijdens die af- wezigheid de werkplaats bezocht. Op de zitting is aanwezig een situatiekaart van de werkplaats, waar de jas van Van Hees is neergelegd. Van Hees miste des avonds tot zijn schrik de portefeuille met waardevollen inhoud 29 bankjes van 10, 3 van 20 en 4 van 25, toen hij zich reeds op straat be- vond. De verdachte ontkende pertinent. Hij wist er niets van. Als hij geld zou missen, wist hij iij het direct. Op de vraag van mr. Dwars antwoordde getuige, dat de deur der werkplaats los was en de klanten ongestoord binnen of er uit konden gaan. De draaier L. Schager heeft opgemerkt, iat zijn baas v. Hees zijn jas heeft neerge- egd op de bagagedrager van een aanwezig motor-rijwiel. Nadat de patroon zich even ver- wijderd had, is verdachte in de werkplaats ge komen. Getuige heeft met hem gesproken. doch v. d. K. heeft ook gedurende eenige mi- nuten alleen in de werkplaats vertoefd en is daarna vertrokken. Het gezin van verdachte werd ten vorige jaar gesteund door de gereformeerde kerk te ioorn. Hij is ook geleend geld schuldig ge- )leven pl.m. 37 aan dat kerkbestuur. De 17-jarige slagersknecht C. Jonker heeft ook eens een portefeuille met geld gemist uit een jas, die hij in den winkel van zijn patroon te Heer-Hugowaard had gehangen. Verdachte is toen in den winkel geweest! Heeft u die portefeuille weggenomen' vroeg de president, mr. Ledeboer, aan ver dachte. Ik heb niets weggenomen, zeide verdachte Ook de bakkersknecht Snoek te Heer-Hugo- waard heeft op 29 Januari zijn portemonnaie met geld gemist. In de bakkerij is toen ver dachte ook al weer geweest. Snoek herkende hem beslist. Verdachte gaf toe in die bakkerij en in 't pakhuis te zijn geweest. Hij vond het wel toe- valhg, maar weet er niets van. Rechercheur de Munnik heeft de zaak van Hees onderzocht. Hij heeft hem gefouilleerd en toen zeide verdachte l U zal vreemd opkij- ken, dat lk zoo veel geld heb Verdachte: Dit is niet waar! President. Houdt u stil, u wordt niets ge- vraagd! Verdachte was in het bezit van 220 en beweerde dat hij dit geld reeds een jaar lang in bezit had. Ook heeft hij een mantel ge- kocht en een winterjas bij Brenninkmeijer voor f 35. Voorts een karpet bij Langereis Later is hij op die jaaropgaaf teruggekomen De president maakte den heer de Munnik een compliment over het gehouden onderzoek Volgens verdachte echter zou de Munnik hem hebben gezegd: J. zal d'r in! Eenigen tijd wordt gewijd aan een oude klaartje, dat verdachte, en een cognacje dat zijn vrouw heeft geconsumeerd. Vast staat dat verdachte na 11 Februari onderscheidene schulden heeft afbetaald. President: Erkent u nu, na alles wat u heeft gehoord, dat u het geld heeft weggeno men? Verdachte: Beslist niet! Getuige a decharge Bruggeman erkende reeds in October aan de echtgenoote van verdachte een mantel te hebben verkocht voor TooP16 W3S betaald met een baakbiljet van De cafehouder Hooij te Hoorn verklaarde dat verdachte gedurende het tijdsverloop Aug —Nov. 1928 een schuld van 10 heeft afge- daan. Hij beschikte toen over een brief je van 100. De bierbottelaar v. d. Koele, broeder van verdachte, zeide dat zijn broeder hem geld ter leen heeft aangeboden op 8 Februari en wel een bedrag van 25. Hij heeft op 9 Febr. gezien dat zijn broeder een hoeveelheid bank papier in zijn bezit had. Hij wist het bedrag niet. - Verdachte zeide op een desbetreffende vraag van den president hoe hij aan dat geld kwam dat hij dit verdiend had met handel ensmokkelen. De president wees hem daarna op het ge- 'j meene en tegenstrijdige om zooveel geld in bezit te hebben, terwijl hij als noodlijdend van verdachte gedurende de behandeling naar voren zijn gekomen, onder meer de geldvermissing door personen iii H. H Waard. Bovendien hebben den off icier nog processenverbaal bereikt van geldvermissinge waarvan ook de verdenking op verdachte is gevallen. Spreker wees er op wat voor reden verdachte, die zich tot 12 Febr. zoo arm hield, dat hij ondersteuning genoot, had om eensklaps zulke groote uitgaven te doen? De officier gaf echter toe dat zijn overtui- ging sterker is dan zijn wettige bewijsmidde- len. Het zwakke punt is, dat van Hees eerst later de vermissing heeft ontdekt. Daarom twijfelde de officier en vroeg vrij - spraak. Mr. Dwars zeide dat die conclusie hem verheugde. Pleiter merkte voorts op dat deze geheele zaak staat in een atmosfeer van zwakheid, zooals pleiter nader uitwerkte en wat ook de officier zelf reeds moest toegeven. Uit de stukken bleek dat verdachte den laat- sten tijd 25 per week verdiende. Hij moet dus bijverdiend hebben, zooals bleek uit den welverzorgden toestand van het gezin. Mr. Dwars laakte daarna de zorgeloosheid van den rechercheur om ook de 3 andere per sonen, die in de werkplaats waren, niet te on- derzoeken. Hij vond het niet onaannemelijk dat ver dachte bij een temperatuur van 18 graden Celsius onder nul 'n winterjas koopt. Pleiter stond versteld dat die getuigen uit H. H. Waard waren opgeroepen. Ten slotte concludeerde pleiter vrijspraak. Door het O. M. werd niet gerepliceerd. Volgende week uitspraak. EEN GOUDEN HUWELIJKSFEEST. Vandaag herdenkt het echtpaar J. Mienis Pzn. en Aafje Mienis—Spaan den dag, waar op het 50 jaar geleden in den edit werd ver- bonden. Men zou het de beide gelukkigen niet aan- zien, dat zij reeds een halve eeuw de ievens- stormen getrotseerd hebben, want zij met haar West-Friesche kap en levenslustig ge- zicht en hij met zijn nog vollen haardos en krullenden ringbaard, zij beiden zien er nog uit, als waren ze een jeugdig echtpaar. Men zou het zoo niet zeggen, dat beiden de 70 reeds lang gepasseerd zijn! Uit hun huwelijk werd een dochter ge boren, die er voor zorgt, dat het jubileerend* echtpaar een kleinzoon kreeg. Zoowel dochter als kleinzoon deelden in d« feestvreugde en mochten mede de talrijke ^e- lukwenschen in ontvangst nemen. Zeer vek telegrammen en brieven en een groot aantal Uoemstukkeii werden het gouden echtpaa; toegezonden, terwijl op de receptie gehou den in het cafe Switzer aan het Waagpfem voortdurende familieleden, vrienden en kea« mssen het echtpaar feliciteerden. De heer J. Meinis Pz. werd geboren den L Heer-Hugowaard en April 1879 in het huwelijk me* mep A. Spaan. Als boer bleef hij tot zijn 3/ste jaar te Heer-Hugownard, waarna hij Alkmaar vertrok. Sindsdien woont het echtpaar in onze stad en kan dus gerust als Allmiaarsche ingezetenen betiteld worden. E>e jubilaris is vooral bekend geworden om z'js agentschap van de Zaanlandsche Brand- waarborgmij., een functie, die hij 28 iaar vervulde. We wenschen het echtpaar nog vele jaren toe, temidden van zijn familiekringl LUCHTFOTO. drie uur bevond zich boven de stad de F VII P.H.A.C.J., die een luchtfoto maak- te van de Condensed Milk Cy. aan den Hel- derschen weg alhier. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT AMSTERDAM, 17 April 1929. Op de he- den gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 271 vette kalveren, le kw. t 1-12; 2e kw. 0.86—/ 1; 3e kw. f 0.700.86; 145 Nuchtere kalveren 8 14; 540 Varkens, Holl. le kw. 1.01— 1.02; 2e kw. 1—/ 1.01Overz. en Geld, le kw. 1.01—/ 1.03; 2e kw. 1—/ 1.01: Vette varkens 0.98—/ 1. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL* PRIJZEN. AMSTERDAM, 17 April 1929 Op de hi den gehouden aardappelenmarkt waren di prijzen onveranderd. Aanvoer 2 ladingen, zijnde 2056 H.L. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers IV1' 45°Va 217V, PROLONGATIE vorige koers 57/» pCl. heden 53/« pC'. WISSELKOERSEN AMSi LRDAM. Vorige koers i,r)jin NIET OFFICIEEL New-York2.«9J/w Koer* op heden 3 uur door de gereformeerde kerk werd gesteund De officier ging de zaak in bijzoiK1 ua, stjpuleerde alle fejtgn die in het VERDRONKENOOfiiD 117. mm STAATSLEENINGEN, 5 1919 BANK-INSTELLINGEN. Kol. Bank Indische Bank Handel Mpij Cert v. 1000 w m Resc. I,, Fransche Banken (3) INDUSTR. OND. BINNENL. Centr. Suiker Aand. Holl. Kunstzijde Jurgens Gew. Aand. Margarine Unie v. Berkels Patent Int Viscose Maekubee Nederl. Kunstzijde Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL. Anaconda Beth. v. Steel C. v, A. Steel comm Zweedsche Lucifer* SUIKER MAATSCH. Java Cultuur Cult. VorstenL Dito actions Poerworedjo M1JNBOUW. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr RUBBERS. Amsterd. Rubber Bandar Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Lampong Sum. Rubber Rotterd. Tapanoeli Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart m Gem. Eig. Scbeepvaart Unie Stoomvaart Mij. Nederland. Paketvaart Oude Boot Holl. Stoomboot Niev. Goudriaan Rotterd. Lloyd SCHEEPVA RT BUITENL. Marine comm. Marine prel. TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembab Deli Batavia AMERIKA. Southern Rails Union Pacific Wabash i i t i i t i its 'Exdividend. tExclum. V origt Koers vg n heden plm. pl.m pl.m. 1.30 1.45 2.- 243 16/8/i 168 1668/4 185 I84i/,-5 185 576 580 578 68 Vg 104 399 4007,-1 402 24sl/a 7/ 2491/, 2497, 1256/j 123-4 1221A-4 124-7 378 374 374 374 910 905 902-5 902 277 277 1093/^ 110 187'V16 185 38 C V4 390 629 620 620-2 618-21} 380 - i 1(4 142.51 83Va 375»/4 3938/, 3947, 39-35 3941/, 2538/4 2491/, 249-50 248.i/, 175 170 168 ibO 158 3157, 14z 99V, 937a 94'/, 191 190 90 197 10V, 72V, 2183/4 216-77, 206 248 94i/a mmm 547, 114 184 6Vw 6 MS 458/is 451/4 1741,4 171 171 4138/4 406 406-8 408 464 4 61 461-3 4407, 437 437-9 1451/, 143 2118/4 212 657i6 65 pl.m 2.16 400V. 2471/j.S 7b 125-6 374'/a-5 901-2 618l/j-4 161 141 395-1/* 247}. 157»/, 186-1 lOife-J 408 437'/a-9 12 09 59.05 ^.13 34.59 47 911/a Londen .i,, rarijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Scb. 10035 00 Kopenhagen66 40 Stockholm 00.571/, Usl°55.42VO 11.047, 12 0811/1, 59 04 9.773/4 34.5s 47.9 >/a 35.00 66 40 bb.50 bb.42i/, 2.49 13.04

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 8