Radiografisch Weerhericht. A G E W D 1. Stadsnieuws TeSegrammen Kunsf flechtsaakew A Afl T E IK D A M H 1ft ft] SI 11 U IK van 25 April 1929 Opgave van Yoord-llollnmlsch (janriitoiiwcrcdlet CONTROLEEREN MRM BALAHSEN. Leeraar M. 0. Boekhouden. Lid der Ned. A. v. Accountants. WITTE KRUIS-FANCY FAIR IN DE HARMONIE. ProvinciaaS nieuws DE VEENDAMMER HYPOTHEEKBANK. 4291 2 is 701 111! 3541 885'- 2S21 115 18 380 6311 3f5 161 142.50 80J 145 3931 181 I /0 T7 147 10»i )9s 95 2(4 101 S. J. A. Ki-ESOIYI, STEENENBKUG, TEL. IS2. Donderdag 25 April. 7.30 uur, Cinema Americain, Slavin van let huwelijk of De vrouw die verkocht werd. 7.30 uur, A.B.T., De Carmen van Sankt Pauli. 7.30 uur, Victoria Theater, Het Circus IVi uur, cafe Dekker, Akersloot, alg. le- denverg. Het Witte Kruis. 7.30 uur, opening fancy-fair Witte Kruis, Harmonie; fifmvertooning, diverse attracties, dansen in de dancing; de heer P. Cloeck zingt levensliedjes. 8 uur, Stadhuis, alg. verg. Burgerwacht 8 uur, De Unie, Ned. Vereen. van Huis- vrouwen, lezing dr. Cunning over „Tact". 9 uur, hotel Proof, alg. verg. afd. Alk maar Centr. Genootschap voor Kinderher- stellingsoorden en Vacantiekolonies Vrijdag 26 April. 2.30 uur, opening fancy-fair Witte Kruis; filmvertooning. 7.30 uur, fancy-fair Witte Kruis; filmver tooning; optreden dubbel mannenkwartet. 710 uur, Rustende Jager te Bergen, de- monstratie spreekmachines. Zaterdag 27 April. 2.30 uur, fancy-fair Witte Kruis; Dancing Harmonie, goochelaar voor kinderen. 7.30 uur, fancy-fair Witte Kruis, film voorstelling. 8 uur, 't Gulden Vlies, uitvoering door ,,'t Gebelskop" (tooneelclub van „De Molle boonen"), van ,,'n Oardje noar 't Voartje". tooneelspel in drie bedrijven. Zondag 28 April. 8 uur, zaal van Timmerman te Sehoorl, optreden van „Joan van Scorel" met Z. B. B. H. H." DRANKWET. Ingekocnen is een verzoek van S. Tol- Droop te Amsterdam, om verlof tot den ver- koop van alcoholhoudende dranken, anderen dan sterken drank voor gebruik ter plaatse van verkoop in het perceel Waagplein no. 1. Binnen 2 weken na dagteekening dezer kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen het ver- leenen van dit verlof indienen. ALKMAAR, 25 April 1929. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, WENDELAAR, Burgemeester. R. VEENDORP, loco-Secretaris. Die een bezoek overwaard is. Het in Alkmaar zoo actieve en sympathieke Witte Kruis-bestuur organiseert 25, 26 en 27 April in de zalen van de Harmonie een fancy fair ten bate van het stichten van een magazijnkosten, waarvan de kosten ge- raamd zijn op 20000 en waarvoor reeds f 5000 bijeen is. Dat er dus nog heel wat moet gebeuren om de ontbrekende gelden bijeen te brengen, staat vast. De wakkere secretaris, de heer Frese, die ons met trotsch vertelde, dat de af- deeling op een na (Gronjngen) de grootste in den lande is en reeds 5700 leden telt welk aantal hij dit jaar nog hoopt op te voeren tot 6000 bleek echter vol goeden moed. Wie de medewerking aanschouwt, die het Witte Kruis bij het organiseeren van dezen bazar mocht ondervinden, stemt aanstonds toe, dat er aile reden voor dit enthousiasme is. Ofschoon de zalen pas gisteravond be- schikoaar kwamen, hebben in den afgeloopen nacht tal van rappe handen onder leiding van de heeren Margadant en Saal gewerkt om het geufcnschte bazarinterieur tot stand te brengen. Hedenmiddag stonden wij verbaasd over hetgeen in zoo'n korten tijd reeds tot stand gebracht was. De muren van de groote zaal zijn behan- •gen met mooie tapijten, door de firma Vroom en Dreesmann belangeloos beschikbaar ge- steld. Prachtige palmen, door den heer Teerink afgestaan, geven de zaal een aardig Oosterscn cachet, waarvan de gezelligheid verhoogd wordt door de vele rieten stoeltjes afge staan door den heer rimmermans, exploi- tant van den Muziektuin en de keurige Japansche theeschenkerij, alsmede door de versiering der lichtkronen en de nog van het bal masque van T. O. P. afkomstige fraaie Japansche lampions. In de theeschenkerij, waar dames in Ja pansche costuums zullen bedienen, wordt de voortreffelijkc Koorn's thee geschonken, eveneens voor het goede doel door deze fir ma beschikbaar gesteld. Van tai van firma's mocht de commissie voor den bazar boven- dien verschillende ingredienten bekomen, voor dranken, die in de schenkerij verkrijg- baar worden gesteld. Het principe van dezen bazar is, door een groot bezoek tot het gewenschte succes te icomen, waarcm de consumptie- en verkoop- prijzen zeer ;aag zijn gesteld. Een goed kop thee kost slechis 20 cent, terwijl de prijs voor een daarbij gewenscht gebakje op slechis 10 cent is gesteld. Dit principe komt ook tot uiting in de foyer, waar men verschillende stands vindt met luxe voorweipen en door de dames, die hier haar sympathieke medewerking verlee- nen, vervaardigde handwerken, alles geschen- ken voor het mooie doel. Deze artikelen worden verkocht en staan zoo laag geprijsd. dat wij er niet aan twijt'e len, of alles zal reeds den eersten dag nage noeg wel verkocht worden. Volgens kenners kan men hier zelfs echte koopjes halen. Bij de verschillende attracties om mooie prijzen is de commissie ook van het principe uitgegaan, dat een ieder daaraan moet kun nen deelnemen. Voor 10 cent kan men raden, wanneer een fraai horloge zal stil staan met kans dit horloge te winnen. Voor hetzelfde bedrag kan men raden hoeveel bezoeken een aardige wassen pop als kraamverzorgster gekleed heeft afgelegd Voor een dubbeltje kan men met kans op een aardig priisje, deelnemers aan het rad van avontuur, touwtiestrekken, grabbelman- den, knoopenraden en sjoelbakken. Zooals men ziet is er voor de gezelligheid in alle opzichten zorg gedragen. Bijzondere aandacht verdienf de stand van de chocoladefabriek van de firma Ringers, die het geheele fooneel in beslag neemt en waar een mooie chocolade maquette van het te stichten magazijngebouw, te bewonderen valt, welke door deze firma ten behoeve van de te houden verloting is geschonken. Niet onvermeld mag ook blijven de rechts van den ingang der groote zaal geplaatste bloemen stand van den heer Bruijn, die de damesbe- zoeksters de attentie bewijst om haar gratis een corsage aan te bieden. Alles is er dan ook opgezet om het bezoek aan den Witte Kruisbazar zoo groot mogelijk te doen zijn. Voor feestelijkheden is de dancing van de Harmonie gereserveerd. Hedenmiddag drie uur werd de bazar offi- cieel door den burgemeester Mr. Wendelaai geopend. Op deze opening komen wij morgen terug. GOED AFGELOOPEN. Hedenmiddag werd een 14-jarige Am- bachtscholier, op den hoek van de Laat in de Kapelsteeg, door de bestelauto van de firma Spruijt aangereden, met het gevolg, dat de jongen tusschen het voorspatscherm en de muur van de kapelkerk bekneld geraakte. Dank zij krachtig remmen wist de chauf feur erger te voorkomen. Een pass, geneesh. onderzocht den jongen ten huize van den heer Harms en gelukkig bleek, dat de jongen er met een beenontveiling was afgekomen, zoodat hij voorzichtig loopende de bus naar Heiloo, waar hij woonachtig is, kon opzoe- ken. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 7.47 uur licht op^ HEERHUGOWAARD. Herbenoemd tot burgemeester dezer ge- meente, de heer W. van Slooten, Secretaris. HEILOO. Een nieuwe R. K- kerk. In de vergadering van het Bisschoppelijk Comite „Onze Lieve Vrouw ter Nood" is be- sloten tot den bouw van een nieuwe kerk; die gebouwd zal worden op de bestaande plaats bij de hoofdpoort. Het betreft hier den bouw van een nieuwe R.-K. Kerk op het terrein van de Runxputte. HOOGWOUD. De heer Kuipers alhier is met 139.640 de laagste inschrijver voor den bouw van een katholieke kerk te Hoogkarspel. De gun- ning is aangehouden OUDKARSPEL. Dezer dagen zijn op het gemeentehuis in ondertrouw opgenomen drie dochters uit het gezin van den heer S. Waar het niet vaak voorkomt dat drie zusters tegelijk in het hu- welijksbootje stappen, kunnen we terecht spreken van een zeer zeldzaam geval. SINT PANCRAS. Dinsdagmiddag ventte een naar schat- ting 16-jarige woonwagenbewoner langs de huizen en meende zich uit den winkel van den heer W G. ongemerkt weer te verwijde- ren met medemming van den inhoud der winkellade. Toen hij weg was, bemerkten de huisgen. echter dat 't geld weg was. Zij waarschuwden onmidd- den rijksveldw. Dost, die den ladelichter met bekwamen spoed in- rekende, het geldkistje in beslag nam, en den dader achter slot en grendel zette. SCHERMERHOKN. Woensdag 24 dezer vergaderde de raad dezer gemeente onder voorzitterschap van burgemeester Meindersma. Aanwezig waren qlle leden. Mededeeling werd gedaan van de navol- gende ingekomen stukken: V an den heer P. Modder een schrijven met dankbetuiging voor de hulp aan zijn zoon voor de aanschaffing van een steltbeen; Van B. en W. te de Rijp een afschrift van de verlenging van den gemeenschappelijken keuringsdienst voor vee en vleesch; Van Ged. Staten de goedkeuring op de wijziging van de gemeentebegrooting, de be grooting van het G E. B. en den kapitaal- dienst van het G. E. B. Van de Commissie van Toezicht op het L. O. het verslag van de werkzaamheden over 1928. De heer Mantel had gaame een uitgebrei der verslag gewenscht, hetwelk aangaf den toestand van het onderwijs op beide scholen. De voorzitter beloofde de Commissie hier- op te wijzen. Van Ged. Staten eene mededeelin, dat de nieuwe jaarwedderegeling van Burgemees ters, Secretarissen en Ontvangers zal ingaan met 1 Jan. 1930. Werden alien voor kennls geving aangenomen. Van den Hoofd-Ingenieur, Directeur van den Prov. Waterstaat eene mededeeling, da* aan deze gemeente geen vergoeding zal wor den gegeven uit het wegenfonds, omdat de dorpsstraatweg niet voor Prov. weg zal wor den gebruikt, maar dat een weg zal worden aangemaakt in het verlengde van Schermer- horn weg en Noordervaart, waarvoor reeds onderhandelingen voor grondaankoop gaan de zijn. Algemeen werd hiervan de onbillijkheid in gezien, daar de dorpsstraatweg thans ook wordt gebruikt voor doorgaand verkeer. De voorzitter was genegen. ingevolge een eerder ontvangen schrijven waarbij toezeg- ging van uitkeering werd gedaan zich nog tot den Directeur van-den Prov Waterstaat te wenaen met verzoek ook aan deze ge meente alsnog het eerder toegezegde bedrag uit te keeren. (Wordt vervolgd (Gedeeltelijk gecorngeerd.) WEEDi: KAMFR 's GRAVENHAGE 25 April. Aan de orde zijn de replieken bij de algemeene be schouwingen over het wetsontwerp betref fende de gemeente-financien. De heer Van der Tempel is teleurgesteld, dat de beperking der gemeentelijke auto nomic door verschillende sprekers zoo ge- makkelijk is aanvaard. De heer Schouten blijft betreuren, dat het ontwerp geen verandering maakt aan de thans bestaande verkeerde toestand ten aanzien van de taakverdeeling. De heer Oud betoogt, dat men geen autonomic mag toestaan, die het algemeen belang schaadt. ARBEIDSONGEVAL MET DOODELIJKEN AFLOOP. EINDHOY£N, 25 April. Hedenmorgen was de ongeveer 25-jarige losse arbeider P. v. W. uit Schijndel aan het werk bij een der in aanbouw zijnde eonstructiewerk plaatsen van de N. V. Phi'ips-gloeilam penfabrieken. De man was op de steiger geklommen, toen plotseling de plank, waarop hij stond, brak, met het gevolg, dat hij van een hoogte van 4 a 5 M. naar beneden stortte en korten tijd later overleed. Hij laat een vrouw en eenige kinderen achter. OVERREDEN EN GEDOOD. ROTTERDAM, 25 April. Gisteravond is P. Zonneveld alhier door onvoorzicl.tig oversteken op den hoek van de lste Mid- dellandstraat en Henegouwerlaan door een auto overreden. De ongelukkige werd ongeveer 5 M. meegesleurd, voordat de auto tot stilstand kwam. Naar het ziekenhuis veroverd, bleek hij een beenbreuk en emstige inwendige kneuzingen te hebben opgeloopen. Hij is aan de gevolgen overleden. PROF. CARPENTIER ALTINQ, t 's-GRAVENHAGE, 25 April. Op 65- jarigen leeftijd is na een ongesteldheid van enkele dagen overleden prof. mr. J; H. Carpentier Alting, oud-hoogleeraar te Lei den, oud-lid van den Raad van Ned -Indie en grootmeester van de orde der vrijmetse- laren onder het groot oosten der Nederlan- den. De crematie zal Maandag op Wester- veld plaats hebben. De zaak Liebermann. AMSTERDAM, 25 April. Naar wij ver- nemen, zal de strafzaak tegen Salomon Liebermann op 5 Juni a.s. voor de Vierde Kamer der Amsterdamsche rechtbank een aanvang nemen. BRBAND IN EEN BOTERFABRIEK. HELLEVOETSLUIS, 25 April. Heden morgen omstreeks half negen is in de bo- terfabriek van den heer M. C. Vijfwinkel aan de Nieuwe Hoorn brand ontdekt. Deze nam zoo groote afmetingen aan, dat aan blusschen niet te denken viel. Onmiddellijk is men begonnen het vee naar buiten te brengen. De mach. zijn verloren, alsmede groote hoeveelheden kaas Verzekering dekt de schade. Het woonhuis is behouden. DE VERKIEZINGEN IN DENEMARKEN. ^en Unksche overwinning. KOPENHAGEN, 25 April. Volgens den voorloopigen officieelen uitslag van de verkiezingen voor het Deensche Folke- ting hebben van de verschilende partijen gekregen: de sociaal-democraten 593.235 stemmen tegenover 497.106 stemmen in 1926, hetgeen een vermeerdering is van 19 de Venstre-partij (liberale linkerzij- de) 402.146 stemmen tegen 378.737 stem- men in 1926 of 614 roeer, de conserva- tieven 233.868 tegen 275.793 stemmen in 1926 of 15 minder, de radicalen 151.729 tegen 150.931 stemmen in 1926 of K meer, het rechtsche staatsver- band 25.795 tegen 17.463 stemmen of 18 meer, de Sleeswijksche Partij der Duit- schers in Noord-Sleeswijk 9787 tegen 10.422 in 1926 of 6 minder en de com- munisten 3655 tegen 5678 in 1926 of 36 minder dan in 1926. Wat de verdeeling der zetels betreft, krijgen de sociaal-democraten 61 zetels tegen 53 in 1926, de Venstre-partij 43 zetels tegen 46, de conservatieven 24 tegen 30, de radicalen 15 tegen 16, het rechtsche staatsverband 3 tegen 2 en de Duischers uit Noord-Sleeswijk evenals tot nu toe een zetel. Daarmede hebben de sociaal-democraten en de radicalen van de in totaal 149 zetels te zamen tot nu toe in ieder geval 77 zetels veroverd. Dit be teekent de vorming van een sociaal-de- mocratisch ministerie met steun der radi calen. Men twijfelt er nauwelijks aan of de vroegere minister-president Stauning zal weer minister-president worden, ter wijl de vroegere Deensche gezant te Ber- lijn en de vroegere minister van buiten- landsche zaken in het kabinet-Stauning Graaf Moltke ook thans weer minister van buitenlandsche zaken zal worden. In Noord-Sleeswijk hebben alle partijen stemmen aan de sociaal-democraten ver loren. DE VOORSTELLEN VAN GRAAF BERNSTORFF VERWORPEN. GENEVE, 25 April. De voorbereidende ontwapeningsconferentie heeft hed.n de voorstellen van graaf Bernstorff tot een ge- detailleerde beperking van luchtstrijd- krachten, verworpen. Het vraagstuk, of ook het materiaal, dat zich in depots bevindt en de reserve luchtstrijdkrachten onder de ze beperking zouden vallen, werd op voor- stel van den Amerikaanschen gedelegeerde Gibson tot nader uitgesteld. DE „GRAF ZEPPELIN". Boven Barcelona. Het luchtschip „Graf Zeppelin" bereikte na een met geringe snelheid volbrachten tocht langs vele Spaansche stadjes en ha- venplaatsen bij het aanbreken van den ochtend te half vijf Barcelona. De passa- giers sliepen alien, doch werden gewekt om van het gezicht op Barcelona te ge- nieten. Het weer is mooi en zeer kalm. Het luchtschip koerste in de richting van Nice. Naar Marseille. Hednmorgen te zes uur bevond het lucht schip ,,Graf Zeppelin" zich boven San Sebastian en vloog in de richting van Marseille. CORRESPONDENCE. V. alhier. Met discussies voor of tegen het A. V. R. O. petitionnement kunnen we niet beginnen. Waar zou het eind zijn als katholieken, A. V. R. O.-menschen, N. C. R V.-ers, V. A. R A.-enthousiasten, V. R. R. O ers enz., hun meeningsverschillen in onzc courant wilden uitvechten. En dat zou zeker gebeuren als wij de knup- pel die U ons thans gezonden hebt in dit draadlooze hoenderhok gingen werpen. Red. Alkm. Crt. TOONKUNST. Op Max Bruch's muziek mag men vroeger nog al wat aan te merken hebben geliad, tegenwoordig zal dat nog wel niet minder ge- worden zijn. Maar zijn koorwerken o.a. biij- ven dan toch maar repertoire houden en de oorzaak daarvan is niet moeilijk op te sporen. Bruch heeft niet voor een Heine schare ge schreven, doch voor de groote massa-. In zijn muziek vindt men geen onbegrijpelijke din- gen, hij kiest voor zijn coniponceren onder- werpen waarin verschillende gebeurtenissen, toestanden voorkomen, die hem inspireeren tot het schrijven van een muziek die veel- kleurig is, want hij past zich zoo nauw mo gelijk bij den tekst aan. Daarom zal ook een werk als „Arminius" dat Toonkunst gister avond onder leiding van den heer Oushoorn uitvoerde, nog lang de belangstelling van velen hebben. De keuze bleek voor ons koor een gelukkige te zijn en ondanks den velen te- genspoed waarmede men te kampen had, ziekte, familieomstandigheden en wat niet al meer, is het voor de uitvoerenden een goede avond geworden, want men heeft het publiek niet erg groot in getal weten te boeien. Het programma gaf een beknopt overzicht van den tekst en daarin lezen we dat het werk 4- gedeelten omvat, een inlhding, in het hei- lige woud, de opstand en de slag. In al die vier deelen is het koor werkzaam, het zingt zelfstandig, of in vereeniging of afwisselend met de solisten. En we hebben er mooi klin- kende gedeelten in aangetroffen, bijv. „Es rauscht im Hain die heil'ge Eiche" enz. „In der Eichen stclzen Kronen", „0, armes Vaterland" het „Schlachtgesang" en stukken uit het laatste deel o.m. het induikmakende slotkoor. Het orkest heeft er zijn goede deel ook aan bijgedragen en mevr. Ohlen— Bosman die het eere lid, mej. A. M. Oort, aan den vleugel verving, heeft dezen avond die plaats met eere ingenomen. Het drietal solisten dat meewerkte was uit- muntend, le mej. Annie Veenenbos (Pries- terin) die zeer mooi begon in „In des Waldes Ha-llen rauscht es" en in de uitvoeriger taak in „de slag" dien eersten indruk uitmuntend naar waarnemingen, verricht in den morgen van 25 April. Medegedeeld door het Kon Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 769.4 te Jan- mayen. Laagste barometerstand 744.7 te Karl- stadt. Verwachting, geldig tot den avond van 26 April Meest matige N. W. tot W wind; afwisse* lende bewolking; wellicht enkele buitjes; weinig verandering in temperatuur. wist te bewaren (Hehre Mutter Freya, en vervolgens). Voor haar zang bood men haar drie bouquetten aan. 2e. De tenor Jac. van Kempen (Siegmund) van begin tot eind zijner partij een schitte- rend vertolkei er van, evenals de bariton, J. van Duuren, uit Nijmegen (Arminius). Huia duet Frei schwebt der Adler in den Lufteti, enz." waarbij later het koor zich voegde, was o.m. een der mooiste nummers. Ondanks de niet te voorziene moeilijkheden hier boven vermeld toch een avond die alien voldoening heeft kunnen brengen. A K. VRIJGESPROKEN. Het gerechtshof te 's-Hertogenbosch heeft bevestigd het vonnis der rechtbank aldaar, waarbij een 36-jarige landbouwer uit Andel wegens gebrek aan wettig bewijs werd vrij- gesproken van de aanklacht, dat hij op 17 Juni 1928 te Giessen zijn medeminnaar door messteken doodelijk heeft getroffen. De advocaat-gen. had bevestiging van het vrijsprekend vonnis gevraagd. DE MOORD TE GIESSEN-N1EUWKERK. „Het Volk" deelt mede, dat het nieuwe on- der zoek van den rechter-commissiaris te Dordrecht in de zaak van den moord te Gies- sen-Nieuwkerk Vrijdag zal afloopen. Daar- na zullen de stukken worden opgezonden aan den Hoogen Raad. (Ontvangen per draadlooze telefoon). 1000 STAATSLEEN1NGEN. 5 1919 BANK-1NSTELLINGEN. Kol. Bank Indische Bank Handel Mpij Cert. v. Resc. Fransche Banken (3) INDUSTR. OND. BINNENL. Centr. Suiker Aand. Hoi! Kunstzijde Jurgens Gew Aand. Margarine Unie v. Berkels Patent Int Viscose Maekubee Nederl Kunstzijde Philips Gloeilampen Gem Bezit INDUSTR. AAND. BU1TENL. Anaconda Beth. v. Steel C. v. A. Steel comm Zweedscbe Lucifers SUIKER MAATSCH. H V. A Java Cultuur Cult VorstenL Dito actions Poerworedjo M1JNBOUW. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. RUBBERS. Amsterd Rubber Bandar Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Lampong Sum Rubber Rotterd. Tapanoeti Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gem Eig. Scheepvaart Unie Stoorovaart Mij. Nederland Paketvaart Oude Boot Holl Stoomboot Niev Goudriaao Rotterd Llovd SCHEEPVA RT BUITENL. Marine comm Marine pre! TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembab Deli Batavia AM ERIK A. Southern Rails UnioD Pacific Wabash 'Exdividend. fExclaim. Vorige Koers 233 16ii 18ti 5771 66 8 Koers van heden te ptm. 1.30 239 163 181 l/a 182 550* 415-6 235 116 346 639 68 65 221 253 95 57 1 \2i 192 69/ls 49J 18 4I5? 46 449 145V. 394 255-6 180 163 145 pl.m. 1.45 1831/. 415-7'/. 116.7 146.7 880i.2i 235* 181 639 1621/, 143 393-4V. 255-6 pl.m. 2.- 416 721/. pl.m. 2.15 182 66-t 415j-8 8821-31 884-7 1147.-5 lS6Vc 640 392J-7. 256-1 6i's 4bi/2 176 4171/, 4M 446 D3 214 66 10 224-1 1747,.' I7i/, 461 446 17% 657,6 PROLONGATIE vorige koers 5 pCt. heden W1SSELKOERSEN AMSIERDAM. 639 1427, 393 -3, 255J-y, 168'/, 102 174-5 445-67 1 li Londen Berltjn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Scb 100 Kopenhageo Stockholm Oslo NIET OFFICIEEL. New-York Italie Vorige Koers koers op necen 3 uur 12 08i/i6 12 0'V, 59 01 59 0, 3 9.73 34 57 34 5/i/, 47 92 47 92 35 DO 35 00 66 3/y, 66 3/V, in .52'/, 'i 5 i/, 56.40 6" .40 2.4816/u 2.4817i8 1 3 ('5 1 3.04

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 2