Heeren Mode-arlikelen Radiografiscli Weerbericht. %<;i\ i>%, Binnenland Stadsnieuws Telegramvnen Sport AMSTEKDAJMSClIli; BI1UH8 m H. H. WILLERS Woensdag 1 Mei. 7.30 uur, Cinema Americain, Hulda de dolle maagd. 7.30 uur, A. B. T., De Gaucho. 7.30 uur, Victoria Theater, Klokslag iwaalf. 8 uur, Harmonie, Meifeest S. D. A. P. en A. B. Gulden Vlies, Mei-vergadering Rev. Soc. Comite. Donderdag 2 Mei. 7.30 uur, Cinema Americain, Hulda de dolle maagd. 7.30 uur, A. B. T., De Gaucho. 7.30 uur, Victoria Theater, Klokslag twaalf. Zondag 5 Mei. 12 uur, Gem. Sportpark. motorraces. Dinsdag 7 Mei. 1.30 uur, Stadhuis, grasverpachting. 1 Mei-vierin^. Te Den Haag. De Meiviering te 's-Gravenhage is heden- morgen ingezet met een kinderfeest op Hout- rust. Ongeveer 2000 a 3000 kinderen vertrok- ken in optocht van het Volksgebouw met vlaggen en muziek De leden der A. J. C. gingen in optocht naar een terrein aan de grens der gemeente, waar een Meiboom geplaatst werd. De ouderen ondernamen ondertusschen een fietstocht, waaraan velen deelnamen. In den voormiddag werden in verschillen- de stadswijken openlucht-concerten gegeven. Des middags werden door talrijke organi- eaties der S. D A. P. en moderne Vakbe- weging groote versierde optochten met praal wa gens gehouden. Voor hedenavond staat op het programma een groote meeting in den Dierentuin met Kanriel Huysrnans als spreker en een groote jeugdsamenkomst in den tuin van het Volks gebouw. Te Amsterdam. Hot hoogtepunt van de 1 Mei-viering door de Soc.-Dem. in de hoofdstad was wel de be- tooging, welke in het Olympisch Stadion aan den Amstelveensche weg heeft plants gehad Reeds te 12 uur zag het Stadion, dat vanwege de talrijke vlaggen en banieren der partij veel weg had van een bolwerk der rooden, de eerste betoogers en betoogsters binnen zijn mu ren, de traditioneele roode tulp op de borst gespeld, of in het knoopsgat bevestigd. Een paar uur later vertoonde de schepping van Jan Wils het beeld, dat men gekend heeft in de dagen van de Olympische Spelen. Te twee uur werd de massa-meeting door den federatie-voorzitter met een toespraak ge- opend. Van het programma dient vermeld de op- marsch der A. J. C.-ers, de massazang en de M eiboom-dans. Te half vier formeerden zich de 7 groepen tot een gxooten stoet, waarin de vele vaandels, banieren en borden werden medegedragen. Op deze borden waren de eischen der demon- stranten vermeld: Ontwapening, Staatspen- sioen. Handhaving en doorvoering van den 8 uren dag, Medezeggenschap. In rijen van 4 trok de optocht in behoorlijk marschtempo naar het Museumplein, waar ae ontbinding der groepen plaats had. In de stad reden sierlijk opgestelde praalwagens mee, welke zich bij de v. Baarlestraat uit de lange colonne losmaakte. De communisten verzamelden zich in Carre, waar aan de daar aanwezigen de I. R. H leuzen werden kenbaar gemaakt. Ook de mid- dagmeeting in het Oosterpark was druk be zocht. Provinciaal nieuws Het 5e eeuwfeest van het Mirake van het H. Bloed te Alkmaar. In de drie parochiekerken had heden van af's morgens 6 uur de „Algemeene H. Com- munie voor alien" plaats en werd om 6 uur de eerste H. Mis opgedragen. Om half 8 eveneens in de drie parochie kerken Kindermis met algemeene H. Com- munie der kinderen. Om 9.15 deed de bisschop van Haarlem Mgr. Aengenent, die gisteravond in Alk maar was gekomen en ten huize van den deken-pastoor Rengs aan het Verdronken oord had gelogeerd, in de St. Laurentiuskerk aan het Verdronkenoord zijn plechtigen intocht. Een groote menigte belangstellenden had zich in deze kerk verzameld. Om half tien verliet de bisschop vergezelc van zijn beide secretarissen, de pastorie aan het Verdronkenoord. Op het voorpleintje voor de kerk was een stemmige bloemenver- siering aangebracht. Een dertigtal priesters uit Alkmaar en om- jeving ontving onder leiding van deken P. Rengs den kerkvorst, die zegenend het Godsgebouw binnentrad, terwijl de kinder- stemmen het Gregoriaansche „Sacerdos ex Pontifex" lieten weerklinken. Aan weerskanten van het middenpad vorm- de zich een dichte haag van misdienaars, waarlangs de kerkvorst in bisschoppelijk or naat, gevolgd door de priesterschaar, naar het rijk versierde Hoogaltaar schreed. De talrijke lichtkronen in de kerk waren in bloemenmanden herschapen, die prijkten met een rijken overvloed van witte seringen en volbloeiende hortensia's. Vanuit het hoo- ge gewelf waren breede draperieen neergela- ten en aan de zuilen prijkten vele vaandels. Alvorens het H. Misoffer te beginnen, be- gaf de bisschop zich naar het devotie-altaar van het H. Bloed om de relikwie te vereeren Hierna werd de pontificale H. Mis opge dragen met de volgende assistentie: Presbyter-Assistens deken E. P. Rengs; Troondiakens: a dextris, de pastoor A. J. H. H. Baetsen, O. P.; a sinistris, de pastoor H. J. Mrickinghoff, O. P.; Ceremoniarius de heer Th. W. Pichot, Secretaris van den Bis schop, Diaconus missae, de heer J. J. Henne- man, sub-diaconus missal, de heer B. J. M Dorbeck; ad mytram de heer E. J. Helmer; ad baculum de heer C. Vis; thurefera- rius pater A. Uiterwaal, O. P., ad librum pater J. J. P. Freke, O. P., ad candelam, pa ter A. J. Leijgraaff O. P., ad Gremiale, Rec tor J. B. A. M. Filbry, Het mannen- en knapenkoor voerde onder leiding van den heer A. Klooster en met or- gelbegeleiding van den heer G. Kiebert de vierstemmige mis uit in honorem Si. Cie- mentis, M. Hofbuer van Vincent Goller. De wisselende gezangen waren uit de Mis van het H. Bloed: Redenusti Nos. Na de Pontificale Mis werd gezongen: Laudate Dominum van S. H. Tychon. Terwijl de bisschop door de geestelijkheid werd uitgeleide gedaan, zongen de honder den aanwezigen in het kerkgebouw WINKEL. Hedenmorgen ontstond brand in een der kamers van de boerderij van den heer J. Veth- man in den Groetpolder alhier. De vlammeu grepen met snelheid om zich heen. Toen de brandspuit arriveerde, was het den heer Veth- man, geholpen door zijn personeel, juist ge- lukt den brand meester te worden, met ge- y°lg, dat een en ander zich bepaalde tot een kamer, die uitgebrand is. DE 1 MEIDAG. De leden der S. D A. P. en die der moderne arbeidersbeweging trokken hedenmorgen vanaf de Steenenbrug naar de Algemeene Begraafplaats. waar bloemen gelegd werden op de graven van de overleden partij genooten. De heer Westerhof hield een toespraax, waarin hij de verdienste van hen die vielen, in het licht stelde en de aanwezigen opwekte om den strijd voor een betere samenleving en de verwezenlijking van het socialisme voort te zetten. De beteekenis van den 1 Meidag werd door hem eveneens kort in het licht gesteld Heden om half zes wordt door bovenge- noemde organisaties van het Doelenveld een optocht geformeerd, terwijl vanavond een feestvergadering in de Harmonie wordt ge houden, met den heer L. M. Hermans als spreker. Het Rev. Mei-comite houdt vanavond een bijeenkomst in het Gulden Vlies, waar de heer Bonnet het woord zal voeren. Het defile der kinderen. Beschenen door een heerlijk Meizonnetje defileerden, ter huldiging van den bisschop hedenmiddag een 1600 schoolkinderen langs de pastorie aan het Verdronkenoord. De kinderen droegen geel witte, rood witte, rood wit blauwe en oranjevlaggen, terwijl de jongens alien met gele en witte sjerpen waren getooid. De bisschop had zich, met zijn secretaris, den deken pastoor Rengs, den oud-deken Eb- binkhuysen, de vicaris-generaal Mgr. Mull- man en eenige andere geestelijken voor den ingang van de pastorie opgesteld en groette minzaam de blijde kinderschare. De jongens hieven enthousiast een „lang zal ie leven" aan en een van hen riep zelfs de opgestelde fotografen toe „je moet een kiek van me maken", hetgeen de bisschop een niet geringe vreugde bezorgde. Anny van Hamersveld bood monseigneur op een zilveren blad een speldje en een program- maboek aan en werd door den bisschop, die zich met dit meisje, evenals met Tiene Keesom, dat hem een comitestrikje op de mantel had gespeld, eenige oogenblikken on derhield, gezegenc. De bisschop gaf ook Tiene Keesoom zijn zegen. Aan de overzijde van het Verdronkenoord, de noordzijde was door de politie afgezet, werd door een zeer groot aantal belangstel lenden de huldiging van den bisschop ge volgd. Van tal van wcningen in de stad hing ter eere van den bisschop de driekleur voorzien Van den pauselijken wimpel. Vanavond om 7 uur heeft in de St. Lau rentiuskerk een Pontificaal lof door den bis schop plaats, met een plechtige processie en feestpredicatie. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 7.54 uur licht op (Gedeeltelijk gecorrigeerd.) BEGIN VAN BRAND. Hedenochtend omstreeks vijf uur ontdekte een surveilleerend agent van politie brand in het perceel Kortenaerkade 6 te 's-Gravenhage. Door krachtig ingrijpen wist de brand- weer het vuur te beperken tot de bergruimte achter de keuken en in het sousterrain De inwoners hadden inmiddels het perceel ver- laten. LEVERING OPGEDRAGEN Naar wij vernemen, werd heden aan de meubelfabriek „Eik en Linden" alhier, de leve ring opgedragen van opvouwbare meubelen, voor 20 in aanbouw zijnde schepen van de Kon. Paketvaart Maaischappij te Amster dam, welke schepen bestemd zijn voor Indie ALKMAARSCHE VEILING. In de heden gehouden veiling werden de eerste komkommers aangevoerd door den hr. W. Kraakman »ihie* D00DELIJK VLIEG0NGEVAL. HELDER, 1 Mei. Hedenmorgen te kwart voor negen was de officier-vlieger 3e klasse D. J. Dijkers met het vliegtuig, type C 1, gemerkt F 12, een overgangsvliegtuig en voorzien van B M. W.-motor van 185 P. K., van het marinevliegkamp de Kooi op- gestegen tot het maken van een dienstoefen- vlucht. Te ongeveer kwart over negen werd waargenomen, dat het vliegtuig op een hoogte van pl.m. 200 M. in een voille ge- raakte, afgleed en kort daarop loodrecht omiaag stortte. De vlieger was alleen in het toestel en vloog dus met ballast. Het toestel stortte neer op het Balgzand en was moeilijk te bereiken. Een vlet moest over den dijk van het Noord-Hollandsch Kanaal worden gebracht, zoodat het pl.m. 20 min. duurde, voordat een offider en manschappen de plaats van het ongeval konden bereiken en het lichaam van den vlieger, die op slag dood geweest moest zijn, konden bergen. Per ziekenauto werd het lijk naar het marine-hospitaal te Den Helder overge- bracht. Dijkers was 28 jaar oud en ongehuwd. EEN ERNSTIG ONGEVAL MET EEN HEI-INRICHTING. ROTTERDAM, 1 Mei. Toen men van- morgen op den Gedempten Slaak, alhier, bezig was met het oprichten van een hei- stelling, brak plotseling een ketting en een der palen tuimelde naar beneden. Eenige personen, die op het noodlottige moment voorbijkwamen, werden ernstig gewond. Het zijn J. F. Neder, die een schedelfrac- tuur had bekomen en de heer S. de Wit, die het rechterdijbeen had gebroken. Beiden werden per auto naar het zieken- huis aan den Coolsingel vervoerd, waar de heer N. na korten tijd is overleden. Bo- vendien werd nog gewond mej. V. Haar verwondingen waren echter niet van ern- stigen aard. Een onderzoek wordt ingesteld. HET AFSCHEID VAN Dr. KUIPER. AMSTERDAM, 1 Mei. Gistermiddag om 5 uur was voor het Wilhelminagasthuis het groote moment aangebroken, dat de ge- neesheer-directeur dr. J. Kuiper het gast- huis verliet. om er in deze functie niet meer in terug te keeren. Het was een indruk- wekkend gezicht, toen honderden zusters zich om dien tijd voor de poort van het gasthuis verzamelden, om den directeur uitgeleide te doen en toen dr. Kuiper tus- schen de haag van zusters door de direc- trice en den waarnemend-directeur naar den auto werd geleid, was op alle gezichten een groote ontroering te lezen Toege- wuifd door alle zusters reed dr. Kuiper daarna weg van het huis, waarin hij zoo- vele tot zegen is geweest. EEN AMERIKAANSCH STOOMSCHIP VERGAAN. 720 personen omgekomenJ TOKIO, 1 Mei. I>e Japansche radio- dienst heeft noodseinen ontvangen van een Ameiikaansch stoomschip, meldende, dat dit stoomschip zich op den Stillen Oceaan in zinkenden toestand bevindt. Het zou een schip van 4000 ton bruto zijn. Drie reddingsbooten met 120 opvaren- den werden te water gelaten. Volgens andere, nog niet officieel beves- tigde berichten, zouden deze reddings booten met de inzitienden in de ruwe zee zijn vergaan. DE 1 MEI-DAGVIERINO. In Frankrijk. PARIJS, 1 Mei. Het laat zich aanzien, dat de 1 Mei-dag in Frankrijk rustig zal verloopen. De autoriteiten hebben de noo- dige maatregelen genomen om de orde te handhaven. Van buiten Parijs zijn troepen naar de hoofdstad gedirigeerd en over de verschillende kazernes verdeeld. Behalve de reeds gearresteerde 27 buitenlandsche communisten, die in Zwitserland reeds over de grens werden gezet, werden gister nog 314 personen gearresteerd. NEW-YORK, 1 Mei. De ISK communisten zuilen heden Mei-betoogin- gen houden. De demonstraties hebben he den weer voor het eerst sinds 1916 plaats. De demonstraties werden door de politie slechts toegestaan onder voorwaarde, dat aan den kop van den stoet de Amerikaan- sche vlag wordt meegedragen. De staatsgebouwen en de woonhuizen van de voornaamste inwoners van New York worden door 5000 agenten bewaakt. DE TOESTAND IN MEXICO. in Mexico capituleeren. NEW-YORK, 1 Mei. Naar uit Mexico- City gemeld wordt, hebben 2000 opstande- Iingen hun laatste steunpunt Nogales in Sonora opgegeven, nadat de regeerings- troepen hun veiligheid hadden gewaar- borgd. Deze veiligheid geldt niet voor de leiders van den opstana, die meerendeels over de Amenkaansche grens zijn gevlucht EEN NIEUWE REVOLUTIONNAIRE BEWEGING. 0.ra|M,complot te Barcelona ontdeki Uit Perplgnan wordt gemeld, dat volgens aldaar ontvangen be richten te Barcelona een nieuwe revolu- tionnaire samenzwering is ontdekt. Te Barcelona hebben vele arrestaties plaats gehad. De censuur is ingesteld, zoo- dat nadere bijzonderheden ontbreken. M o t o r e n. DE KOMENDE MOTORRACES. 43 rijders; ook Karel Burlaee weer van de partij. inan"etl ,^n *oc'1 de eerste motorraces van 1929 in Alkmaar hebben! En daardoor worden de wedstrijden van Zondag a.s. al bizonder belangrijk. Immers, de rijders hebben elkaar sinds het vorige sei- zoen nog niet ontmoet, zoodat verrassingen iang met uitgesloten zijn. Daarbij komt, dat enkele rijders met nieuwe merken op de baan komen, zoodat de vraag, hoe de verschillen de machines zich zuilen houden, velen zal bezig houden. Wie er komen op onze grasbaan? In totaal hebben 43 rijders ingeschreven waaronder de sterren van 1928. Daar zijn we noemen slechts enkelen Hamersveld, v. d. Velde, van Riessen, J Rijk, v. d. Berg, v. Pelt, Beverdam, de Roo de, Breeman en Oosterbaan. Dat zijn namen, die het publiek trekkeni Deze rijders zuilen er voor zorgen, dat de spanning den geheelen middag blijft, dat el re voorspelling voorbarig is. Want we heb ben het verleden jaar gezien: de rijders ont oopen elkaar niet veel. Het zal dus weer een strijd van taktiek worden, waarin het boch- tenwerk in de meeste gevallen den doorslag zal geven. Een groote verrassing staat het publiek te wachten. Karel Burlage, een der meest bekende rij ders, zal ook weer uitkomen. Burlage moest eenige jaren gedwongen rust houden op ad- vies van zijn geneesheer. Thans zal hij voor let eerst weer toonen nog steeds tot de aller- besten te behooren. Hij is weer geheel de oude en heeft ziin training reeds sedert gerui- men tijd hervat. Daaruit blijkt dus wel, dat Jurlage de zaak ernstig opvat. Verder noemen we nog N. Bovee, die het vorige seizoen zoo vele successen boekte, en den populair geworden Italiaan Quaglieni, dien velen zicn nog wel zuilen herinneren. 1 Voor de Alkmaarders is het wel interes- sant te weten, dat een van onze stadgenooten, de heer H. Vermeulen zijn talenten zal too nen in de nieuwelingenklasse, evenals de hr de Graaf uit Julianadorp. Als prijzen zijn vele bekers en medailles beschikbaar gesteld. Naast de gewone prij zen, zooals den Alcmaria-beker, mogen we wel even noemen een gouden medaille, uitge loofd door het jury-lid C. Borsten uit Rotter dam voor hem, die in 1929 den snelsten tijd maakt in de 350 en 500 c.c.-klasse. Verder is door de bochtcommissarissen een kunstvoorwerp uitgeloofd, uit te reiken aan de dame, wier rijder in de nieuwelingenklas se den snelsten tijd maakt. Tenslotte is er nog een tweetal medailles van B. en W. te Alkmaar voor de handicap- race. Uit een en ander blijkt wel, dat ons Zon dag weer mooie oogenblikken te wachten staan. Wel mogen we er de belangstellenden nog even op attent maken, dat de races om 12 uur precies aanvangen, zulks met het oog op de gebeurtenissen in den Muziektuin. Als nu het zonnetje zich niet schuil houdt, zal de dag van Zondag a.s. weer in het mid- delpunt van motorlievend Nederland staan! DE ELF-PROVINCIALE-HOOFDSTEDEN- RIT. Onder zeer groote belangstelling kwamen de deelnemers van den derden E. P. H. R. Za- terdagavond te Breda aan. Dank de uitste- kende maatregelen der politie had de finish een bij uitstek ordelijk verloop. Tenslotte bleek, dat er niet minder dan 39 rijders waren uitgevallen. Om 5.26 uur kwamen, onder luide toejui- chingen der talrijke aanwezigen, de twee eerste rijders aan. De uitslag van den rit werd aldus: Klasse A: v. Kekem, Utrecht; Kuiper, Rot terdam; Vorsselaars, Tilburg; v. Bergen-He- negouwen, Zegwaart; van Oosten, Rotter dam; Bolhuis, alhier, alien 0 strafpunten. Klasse B: v. d. Weide, Den Bosch; Wit- tenburg, Utrecht; Dupont, Ermelo; de Ruiter, Rotterdam; van der Ven, Eindhoven; Albers, Rotterdam; Boogers, Einhoven; v. d. Veer, Drachten; Sybrandi, Den Haag, de Ridder, Haarlem; Bovee, Amersfoort; Vaal, Oude- water, alien 0 strafpunten. naar waarnemingen, verricht in den morgen van 1 Mei Medegedeeld door het Kon. Ned. Met. Instituut de Bildt. Hoogste barometerstand 763.8 te Laco- runa. Laagste barometerstand 743.0 te Wisby. Verwachting: Zwakke tot matige westelij- ke tot zuidelijken wind, gedeeltelijk bewolkt, mogelijk nog een enkel buitje, kans op nacht- vorst, later zachter. STORMWAARSCHUWINGSDIENST. Geseind heden 9.15 uur aan de posten van Delfzijl naar Hoek van Holland: „Attentiesein neer". Klasse C: De Ruiter, Rotterdam en v. Twist, Dordrecht, elk 0 strafpunten. Klasse D: Hesselink, Rotterdam; Rozen- daal, Arnhem; Hertzberger, Rotterdam; Hummels, Den Bosch; Broos, Breda; Schel- ling, Eindhoven; v. Bijsterveld, Utrecht; A»> sen, Amsterdam; Louise, Goes; Kost, Bilt> hoven; Wachter, Amsterdam; Hettema, Gro- ningen; Drent, Haren (Gr.); Holleman, Griepsma, Den Haag; Beer, Delft, alien 0 strafpunten. Motorclubteam: 1. M. C. Brabant met v. d. Heijden, Werners en der Kinderen 14 straf- p.2. M. C. Zuidholland met 55 strafp.; 3. Heerlensche M. C. met 55 strafpunten. Autoclubsteams: 1. Arnhem en omstreken met Hesseling, Rozendaal en J. G. v. Wijck, 3 strafpunten Automerkenteamsla. Studebaker met Drent, Holleman, Griepsma, 0 strafpunten; lb. Chrevolet met Lonisse, Kost en Wachter, 0 strafpunten. Militaire teams: 1. Schoolcomp. motor- dienst Haarlem met W. v. Hulst, Segfart en Lemlijn, 0 strafpunten. Motormerkenteams boven 300: la. Ariel met v. d. Ven, Albers en Sybrandi, 0 straf punten; lb. H. D., met v. Twist, de Ridder en Bovee, 0 strafpunten. Motormerkenteams beneden 300: 1. Ariel met v. Oosten, Bolhuis en Langmuur, 14 strafpunten. van I Mei 1929 Opgave van Moord-llollaiidsoh Landbouwcrediet (Ontvangen per draadlooze telefoon). V orige Koers 1211 374 880 892 235J 111" 187f 632$ 383 163 143 80$ 14?$ 373 392$ VERDRONKENOORD 117. Heeren Onderkleeding, 8* STAATSLEENINGEN. 5 1919 BANK-1NSTELLINGEN. Kol. Bank Indische Bank Handel Mpij Cert. v. 1000 ii Resc. Fransche Banken (3) INDUSTR. OND. BINNENL. Centr. Suiker Aand. Holl. Kunstzijde Jurgens Gew. Aand. Margarine Unie v. Berkels Patent Int Viscose Maekubee Nederl. Kunstzijde Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL, Anaconda Beth. v. Steel C. v. A. Steel comm Zweedsche Lucifers SUIKER MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult. Vorstenl. Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. RUBBERS. Amsterd. Rubber Bandar Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Lampong Sum. Rubber Rotterd. Tapanoeli Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart i. Gem. Eig. Scheepvaart Unie Stoomvaart Mij. Nederland. Paketvaart Oude Boot Holl. Stoomboot Niev. Goudriaan Rotterd. Lloyd SCHEEPVA RT BUITENL. Marine comm. Marine pref. TABAKKEN. Oostkust Oude Dell Senembab Deli Batavia AMER1KA. Southern Rails Union Pacific Wabasb 'Exdividend. fExclaim. i i a a a a a a a ail I I i I I I c l k k f i t k I I I 8 8 k I I i k I i 8 8 i k i i 8 8 I I *••88 8 I 8 I 8 8 8 8 8 165 186-1/, 18<7s 553 653/, 198 419£ 260 86 2506/8 177 166 300 140 105 190 90$ 191$ 9l3/is 68 65 222$ 204 249 89 f 111 193$ 47Va 1753/, 419$ 474 462 1451/, 67'/s Koers van heden ts plm. pl.m. pl.m. pl.m. 1.30 1.45 2.- 2.15 238 165 1863/, 1883/, 187 I88.1/, 553-7 553-60 562-72 200 1971/s 424i/,-5 427 4251/9 425'/, 267-8 265$-7$ 269 87$-8$ 856/g-7 120 119$.20 118$-9$ 377 377 692-8f 697-701 697-702 693-7 245 114'/, 182 375 638 638.9i/j 638-39$ - 163 142V, 3941/2 394-5 393$-4$ 2541/, 254-5 255 177 164 190 10 61/, 481/, 176 177V, jm 176'/, 422 421 477 477 465 464-8 219 67'/, PROLONGATIE vorige koers 6 pCt. heden 5yt pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel a a a a a a a a weeneo p. Sch. 100 Kopenhagen Otockbolm #888888888 Oslo a a a a NIET OFFICIEEL. New-York ItaliS ..a. aaaaaa.ii, Vorige koers 12.071/, 58.97i/2 9.721/2 34.5sV2 47.92 34.921/. 66.35 66.50 66.35 2.4813/1# 13.04 Koers op heden 3 uur 12 07 58 90 9.721/. 34.5 3'/, 47.90 34.92'/, 66.35 66.47'/, 66.35 2.488/, 13.05

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 2