%r m u «e- (°-> Sport Tooneel, Luchtvaarf jQnzeJCp I o n i e n Stadsnieuws Rechtszaken Binnenland HOORN Gemeenteraad. In de Dinsdag gehouden raadsvergadering tan Hoorn zou een voorstel van B. en W. behandeld worden tot het vernieuwen van de Hoogebrug. In het project was rekening ge houden met een verbreeding van de doorvaart en met een brug van ijzer. De voorzitter van den raad deed mededeeling, dat van minister Waszink telegrafisch verzoek was ontvangen tot aanhouding van het voorstel. Op de vraag van den burgemeester, in een telegra fisch antwoord aan den minister, op wiens advies om aanhouding werd verzocht, werd meegedeeld dat dit geschiedde op advies van dr. Kalf, directeur van het Rijksbureau voor monumentenzorg. Genoemde heer en prof. Van der Steur uit Delft hebben daarna een bezoek aan Hoorn gebracht en een bespre- king met den architect Faber en B. en W. ge- had, waarbij zij toegaven dat in het ontwor- pen project rekening was gehouden met het stadsschoon en dat, hoezeer men voor dit laatste streed, er ook andere motieven waren, waarmee men rekening had te houden. De kwestie van vernieuwing der brug werd ook door hen als urgent beschouwd. Zij verzochten den burgemeester, in af- wachting van hun rapport aan den minister, het voorstel nog twee weken aan te houden. De raad besloot hiertoe. In deze vergadering werd tevens de multi- plicator voor de gemeentelijke inkomstenbe- lasting voorgesteld op 1.3 (evenals vorig jaar). ANDIJK. Hedenmorgen is het 10-jarig zoontje van den heer B. te Andijk overreden door een achteruit van den proefpolderdijk rijdenden auto. Het knaapje was onmiddellijk dood. Den bestuurder treft geen schuld. DE MARINEVLIEGBOOTEN NAAR INDIe. Naar Sabang. Blijkens een bij het departement van de- fensie ontvangen telegram zijn de Neder- landsche vliegbooten gisterochtend om 12 uur middelbare tijd Greenwich (pl.m. 5Ys uur ol. tijd) naar Sabang vertrokken. DE RAMP VAN DE „ITALIA". t k De nieuwe expeditie vertrokken. Uit Bergen wordt gemeld, dat de expeditie van den Italiaan Albertini, die op het Frans 'Jozef- en Noord-Oostland naar de overblijf- selen van den ballongroep der Italia zal zoe- ken, Woensdagavond van Bergen is vertrok ken, om zich via Tromso naar Spitsbergen te begeven. thletiek EEN BEROEMD HARDLOOPER GESTORVEN. De New Yorksche corespondent van de „Daily Telegraph" meldt: Edward Payson Weston, de wereldberoemde lange afstand- looper, is Dinsdag te Broaklyn begraven. Hij bereikte den leeftijd van 90 jaar. Twee jaren geleden werd Weston hulpe- loos in de straten van New-York gevonden. Hij werd gered door de edelmoedigheid van miss Anne Nichols, de auteur van „Abie's Irish Rose", die een fonds stichtte waaruit Weston 30 per maand trok. 't Vorig jaar werd hij door een taxi overreden en sinds dien bleef hij aan't bed gekluisterd. Weston, die 15 Maart 1839 werd geboren begon zijn carriere als jongste bediende bij, een New Yorksch dagblad en wanneer hij boodschappen moest doen liep hij steeds zeer snel, tot dit ten slotte een gewoonte van hem werd. Hij trok het eerst de aandacht toen hij in 1861 van Boston naar Washington liep bij de inwijding van Lincoln, 443 mijlen in 208 uren afleggend. Zijn beroepsloopbaan ving hij aan met een race van Portland naar Chicago, 1326 mijlen in minder dan 26 dagen. Veertig jaren later nog zou hij deze prestatie met 29 uren verbeteren. 70 jaren oud, liep hij van New York naar San Francisco 3895 mij len in 107 dagen, 7 uren. Hij keerde terug over het Continent: 3500 mijlen in 76 dagen, 23 uren 10 minuten. Ook in Engeland is Wes ton geweest. In Maart 1876 poogde hij 500 mijlen in zes dagen af te leggen, maar hij had „pas" 450 mijlen afgeloopen, toen de ter. mijn afliep. EEN NIEUW WERELDRECORD- GLIJVL1EGEN De Weensche glijvlieger Robert Kronfeld >S gistermiddag kort na een uur te Riesen- beck opgestegen. Ongeveer half drie werd hij waargenomen in de buurt van Bielefeld en landde na een vlucht van vijf uren bij Det- mold. Hij heeft hiermede een nieuw wereld- record op zijn naam gebracht. ENGELSCH VLIEGER IN NED.-INDIe. De Engelsche vlieger Moir Owen is gister om 6 uur 15 van Muntok naar Batavia ver trokken, waar hij om 10 uur 30 geland is. Hij zette zijn reis naar Soerabaja voort VLIEGTUIGEN VOOR NED.-INDIe. Met het gisteren van Amsterdam naar Java vertrokken stoomschip „Mapia" van de „Nederland" werden eenige vliegtuigen welke bestemd zijn voor Nederl. Indie, ver- scheept. De gedeeltelijk gedemonteerde vlieg tuigen stonden op het achterdek vastgesjord. DE „GRAF ZEPPELIN" VERTROKKEN. Het vertrek. Hedenmorgen te 5.54 uur is het luchtschip „Graf Zeppelin" voor de tweede vlucht naar Amerika gestart. Reeds tegen 5 uur hedenmorgen heerschte op de werf te Friedrichshafen een groote be- drijvigheid. Het luchtschip werd voor het vertrek gereed gemaakt. Om 5 uur werden de groote deuren van de hal geopend, waarna de ballast-zakken werden verreden. Intusschen hadden alie oassagiers de plaatsen ingenomen en te 5.45 uur werd het juchtschip uit de hal gebracht. Uitstekende weersomstandigheden. Het weer was uitstekend voor de start: Windstil, doch een weinig nevelig. De cabines waren feestelijk versierd, over- al waren bloemen. Te 5.50 uur was alles voor het vertrek ge reed. Een laatste afscheidsgroet en te 5.54 werd het sein tot vertrek gegeven. In Zuidelijke richting. Langzaam zette het luchtschip zich in be- weging, koersende in Zuidelijke richting. Tengevolge van den nevel was de „Graf Zeppelin" spoedig uit het gezicht verdwenen. Goed weer boven den Oceaan. Het bericht van het vertrek van de „Graf Zeppelin" naar Amerika werd kort na mid- dernacht te New-York ontvangen Volgens officieele berichten heerscht boven den Atlantischen Oceaan op de Noordelijke routen uitstekend weer. Bazel gepasseerd. Hedenmorgen te 7.20 uur passeerde de „Graf Zeppelin" Bazel. Achttien passagiers. Een nader bericht uit Friedrichshafen meldt Behalve de bemanning bevinden zich aan boord van de „Graf Zeppelin" 18 passa giers. Zaterdag of Zondag te Lakehurst. Het luchtschip wordt Zaterdagavond of Zondagmorgen te Lakehurst verwacht. Buitengewone belangstelling in de V. 5. In Amerika worden de berichten over den focht van de „Graf Zeppelin" met buitenge wone belangstelling ontvangen. Te Lakehurst worden thans reeds buiten gewone maatregelen getroffen om den aan- clrang der massa uit New York en andere steden op den dag der landing te kunnen weerstaan en incidental te voorkomeo. - VERDUISTERING. Uit Padang wordt gemeld, dat tegen den oud-secretaris van de Weeskamer aldaar wegens verduistering van 10.000 gulden een gevangenisstraf van twee jaar is geeischt, met aftrek van de preventieve hechtenis. SCHADE DOOR STORM EN SLAGREGENS. Storm en slagregens hebben het Bindjer- sche geteisterd. Talrijke boomen zijn ont- worteld. Op de ondernemingen van de Deli Batavia Tabak Mij. werden 2% millioen ta- baksplanten ernstig beschadigd. Het Hbl. teekent hierbij aan: Op het eerste gezicht lijkt dit bericht erg verontrustend en ook zijn bij de directie be richten van stormschade binnengekomen Men krijgt evenwel van den omvang der ver- moedelijke schade wel een anderen indruk als men weet, dat de aanplant uit niet minder dan 100 millioen plan ten bestaat, zoodat er dan volgens bovenstaand bericht ca 2% zou vernield zijn. Wij vernemen verder, dat de verzekerings-maatschappijen geen storm- schadeposten meer aannemen, zoodat de oogst dit jaar niet tegen stormschade is ver zekerd. OOST-NEDERLANDSCH TOONEEL. Samenstelling van het gezelschap. Het nieuwe tooneelgezelschap het Oost- Nederlandsch Tooneel is thans definitief ge- vormd. De directie wordt gevoerd door A. van Dalsum en dr. W. Frans, artistiek adviseur is A. Defrense. Regisseurs: A. van Dalsum, dr. W. Frans, A. Defresne en Dik Veen. Actrices: mevr. A. Sablairolles, mevr. M. Duijmaer van Twist, mevr. Charlotte Kohler, mevr. Erens, mevr. Frans, mej. S. Heijblom, mej. W. Haak, mej. N. Knoop. Acteurs: A. van Dalsum, J. Verstraeten, H. Erens, Ph. la Chapelle, D. van Veen. J. Cruis Voorberg, J. Sternheim, H. Carpentier Alting. Administrateur: Joh. Brandenburg. De kern van het repertoire bestaat uit de volgende stukken: De Comedie van het Ge- luk, van Evrinov; De Karavaan, van Max Mohr; Drei Groschenoper, van Brecht; Vol- pone, van Johnson-SchweigMaya, van Ga- tillon; Richard III. van Shakespeare; Nicolo, van Wedekind; Cagliostro, van A. Defresne; De Rare Rechter, van A. Defresne. JAN MUSCH. Het einde der Indische tour nee. Het gezelschap van Jan Musch en Anton Ruijs vertrekt morgen met de „Christiaan Huygens" voor een tournee van drie weken naar Deli, nadat gedurende acht maanden met groot succes een tournee door Java is gehouden. Na de tournee in Deli vertrekt 't gezelschap met de „Slamat" naar Europa. Naar door de N. R. Ct. vernomen wordt, was de langdurige geheime vergadering een gevolg van een verschil van gevoelen, dat in den boezem van het centraal stembureau was ontstaan omtrent de vraag, wie als de opvolger van jhr. Verheyen moest worden be schouwd, 6f het Tweede Kamerlid mr. Van Sasse van IJsselt of de heer Frencken. De heer Van IJsselt is indertijd tot lid der Eerste Kamer benoemd verklaard, maar heeft voor die benoeining bedankt. De kwestie was nu, of de heer Van IJsselt bij een volgende vacature wederom geacht moest worden voor een benoeming in aanmerking te komen, welke mogelijkheid, zooals men weet, bij de Tweed? Kamer bestaat. Het centraal stembureau heeft blijkens zijn beslissing deze vraag ten aanzien van de Eerste Kamer in ontkennen- den zin beantwoord. Naar verluidt, zou de heer Frencken, die lid is van Ged. Staten van Noord-Brabant, voor deze benoeming bedanken, waarna dan als opvolger de heer Van Best in aanmerking zou komen. mr. Heeg van den Bond van Bedrijfsautohou ders, ging de zaak uitvoerig na, waarbij hij er op wees, dat er z.i. machtswellust was aan de zijde van B. en W. van Velsen. De kantonrechter sprak verdachte op for- meele gronden vrij. AAN DEN DOOD ONTSNAPT. De landbouwer K. uit Westerbroek (Gron.) is hedenmorgen als door een won der aan den dood ontsnapt. Toen hij met twee aan elkaar gekoppelde wagens naar het land reed, lag hij in den voorsten wagen te slapen. Juist op het moment, dat de sneltrein die om 7.49 uur uit Winschoten naar Gro ningen vertrekt, den onbewaakten overweg te westerbroek moest passeeren, kwam de wagen met den slapenden man bij den over weg aan. De paarden bleven nog juist op het allerlaatste moment uit zich zelf stilstaan De machinist remde uit alle macht. De paarden stonden reeds met de koppen tegen de wagons aan, toen de trein stilstond. De trein had eenige vertraging. Tegen den landbouwer is proces-verbaal opgemaakt. EEN ERNSTIG AUTO-ONGEVAL'. Twee gewonden Gisteravond heeft op den weg tusschen Mierlo en Gel drop een ernstig auto-ongeval plaats gehad. Door tot nu toe onbekend oorzaak, wellicht door een aanrijding door een andere auto, is een auto met vijf perso hen, komende van de markt te Eindhoven, te gen een telefoonpaal gereden. Een vrouw werd ernstig en een jonge man werd licht ge wond. De auto werd ernstig beschadigd. De politie stelt een onderzoek in. WOONWAGENBEWOONSTER BIJ EEN TWIST DOODGESTOKEN. Bij een ruzie tusschen twee vrouwen in het woonwagenkamp te Horst, op 26 Maart j.l., stak de 21-jarige ongehuwde M. W. een an dere vrouw, .Mi G., met een aardappelmesje in den rug, ten gevolge waarvan deze eenige minuten later overleed. Zooals ter beschikking 50aw Ln6ILAND Zooals ter terechtzitting van de rechtbank bleek, was de oorzaak van dezen noodlotti- gen twist gelegen in het feit, dat verd. eenige maanden geleden, toen beide families met haar woonwagens in den Achterhoek „reis- den", zou gezegd hebben, dat de familie G. zakken in plaats van gordijnen voor de ramen van haar wagen had. Toen vrouw G. op den fatalen morgen verd. in het woonwagenkamp te Horst ont- moette, kwam het over dit gezegde tot een woordenwisseling, waar de verslagene verd. te lijf ging, zeggende: „Ik maak je kapot". Verd. was daarop zoo driftig geworden, dat zij uit haar negotietasch e enaardappelmesje greep en hiermede naar vrouw G. stak. Volgens dr. Hulst uit Leiden was de stoot met zooveel kracht toegebracht, dat het mes door eenige rokken en een dubbele molton- deken, die vrouw G. om het lichaam had ge wonden, was gedrongen, en daarna nog AY, c.M. in de linkerlong was doorgedrongen, tengevolge waarvan het slachtoffer was over- leden. De Officier van Justitie bij de rechtbank te Roermond verzachtende omstandigheden in aanmerking nemende, eischte gister tegen verd. 8 maanden gevangenisstraf. De verdediger, mr. Nederveen, vroeg een voorwaardelijke veroordeeling met verzoek tot onmiddellijke invrijheidsstelling. Dit verzoek werd door de rechtbank afge- wezen. Uitspraak op 23 Mei a.s. OPENBARE LEESZAAL EN BOEKERIJ LANGESTRAAT 85. Geopend op werkdagen van 10—10 uur. 's Maandags van 2—10 uur. De bibliotheek werd met de volgende wer- ken uitgebreid: Nederlandsche letterkunde. 810 B 24 A. J. Barnouw. Vondel. Nederlandsche romans. B 86,5 m Tine Brinkgreve—Wicherink. Met geheel haar hart. F 10.5 c 'Johan Fabricius. Charlotte's groo te reis. F 14 Famke (ps. van A. C. Veen—Brons) Zaansch binnenhuisje. H 61 b H. Heijermans. Biecht eener schuldi- H 84.5 Net Houwink. To Wassenaar. M 59z Fenna de Meyier. Zondaresje. T 28.5 m A. Thiry. Mijnheer pastoor en zijn vogelenparochie. In het Nederlandsch vertaalde romans. A 19 w F. van Adlersfeld-Ballestrem. Witte rozen. (G.) A 33.1 d Af. Andersen Nexd. Dat moet ge boet worden B 86 R. Bridges. De vaten van Tyrus. C 480 O. Curwood. Op het onhellspad. D 12 fr. FDahn. Fredigundis; hist..roman, 2 din. (G.) D 40 ge Ch. Dickens. Gedenkschriften van Jozef Grimaldi, den clown. (G.) D 40 j.Juffrouw Linriper en hare commensalen. (G.) Schetsen uit Amerika D 40 sa. (O.) din. Pa- D 93 c S. A. Duse. Het cobra-mysterie. G 79.5 w. Z. Grey. Woestijngoud. K 14 Aino KaliasDoodende lief de. M 61 g Karin Michaelis. De groote biecht. (0) R 34.5 F. M. Remarque. Van het westelijk front geen nieuws. S 99.5 d. Carmen Sylvia. Deficit. 2 (G.) Engelsche romans. 823 J 315. H. Jenkins. Mrs. Bindle. 823 K 99 p P. B. Kyne. The pride of lomar. 823 M 14 c Rose Macaulay. Crewe brain. 823 M 14 pPotterism. 823 W 68.2 Th. N. Wilder. The bridge of San Luis Rey. Duitsche romans. 833 R 34 E. M. Remarque. Im Westen nichts Neues. „Dit boek wil noch een aanklacht, noch een bekentenis zijn. Het wil slechts trachten over een genera- tie te spreken, die door den oor- log verwoest werd, ook als zij aan zijn granaten ontkwam". Het is het gedenkteeken geworden van den onbekenden soldaat. 833 S 86 H. Sierneder. Der Bauerstudent. Wetenschappelijke werken. 266 K 85 (broch.) H. Kraemer. Zes jaar padvinden. 294 B 74 H. Bcrel. De Chineesche filosofie; 2 din. Dl. 1. Kh'oeng Foe Tsz' (Confucius). Dl. 2. Lao Tsz' (Laotse.) 297 T 29 A. Th. Thompson. Mohammed's Koran en de Arabische philo sophic. 364 V 13 H. C. Valkema Blouw. De behan- deling van de jeugdige misdadi- gers in Engeland. 370.9 O 31 P. Ooslerlee. Geschfedenis van het christelijk onderwijs. 570,2 L 73 bo W. J. Long. Boschgeheimen. 570,2 L 730 Op herten uit. 612 S 52 W. Schuurmans Stekhoven. Ons lichaam. 930 L 16 H. Lamer. Griechische Kultur im Bilde. VERKIEZINGSREDEVOERINGEN DOOR MIDDEL VAN DEN RADIO- OMROEP. De minister van waterstaat heeft een rege- ling getroffen voor de uitzending door midde! van den radio-omroep van verkiezingsrede- voeringen der thans in de Staten-Generaal vertegenwoordigde politieke partijen. Deze partijen zijn met de regeling in kennis ge- steld. De politieke partijen, die niet in de Staten- Generaal zijn vertegenwoordigd en verkii- zingsredevoeringen zouden willen uitzenden, kunnen zich daartoe tot den minister van wa terstaat richten. Deze verzoeken moeten uiterlijk voor 21 Mei op het departement zijn ontvangen. EERSTE KAMER. Verkiezing van een nieuw lid. Een vraag over de uitlegging van de kieswet. De voorzitter van het centraal stembureau voor de kiezers toegankelijke zitting van dat Kamer had tegen gistermiddag 4 uur een voor de kiezes toegankelijke zitting van dat stembureau uitgeschreven, in welke zitting voorzien moest worden in de vacature, ont staan door het overlijden van het lid der Eer ste Kamer jhr. F. X. A Verheyen. 1 let centraal stembureau bleef echter tot bij half-zes in geheime vergadering bijeen, waar na in openbare vergadering werd meege deeld, dat tot lid der Eerste Kamer is be noemd verklaard de heer Ch. A. J. Frencken, __te Oosterhout (N.-B.) •- DE FRAUDE TE BARENDRECHT. De Dordtsche rechtbank veroordeelde giste ren de 28-jarige cassiere der Boerenleenbank te Barendrecht, die in de jaren 1926—1927 en 1928 gelden van die bank, die zij onder zich had, had verduisterd tot een totaal be- drag van 62.000 tot een jaar gevangenis straf met aftrek van de preventieve hechtenis. De eisch was een jaar en zes maanden ge vangenisstraf met aftrek van het voorarrest. Haar echtgenoot werd veroordeeld tot drie jaar gevangenisstraf met aftrek van zes we ken preventief. De eisch luidde drie jaar gevangenisstraf. EEN AUTOBUSKWESTIE. Egmond aan Zee—Velsen. Tusschen Egmond aan Zee en Velsen wor den reeds gedurende een zestal jaren drie z.g ongereglde autobusdiensten onderhouden. Daar zij ongeregld zijn, behoeven Ged. Staten geen goedkeuring te verleenen; slechts B. en W. van de betrokken plaatsen verleenen standplaatsen. Door B. en W. van Egmond was aan een anderen Velsenaar standplaats in hun gem. geweigerd, op grond van het feit, dat deze man slecht materiaal gebruikte. Om die re- den hadden B. en W. van Velsen nu aan een der drie uit Egmond standplaats in hun gem. geweigerd. Deze had echter toch zijn stand plaats ingenomen en was deswege verbali- seerd. Gistermorgen diende deze zaak voor het Haarlemsche kantongerecht. Volgens de Velsensche politie-verordeniag moeten de standplaatsen der autobussen door den commissaris van politie aangewezen wor den en niet door B. en W. Het O.M. zeide daarom, niet te begrijpen hoe de politie, die in dit opzicht toch onafhankelijk is van het gemeentebestuur, toch proces-verbaal had durven opmaken. Op formeele gronden con- cludeerden hij tot vrijspraak. Ete verdediger, INGEKOMEN PERSONEN. L. A. Truijers, N. H., stoffeerder, met echt- gen. en twee kinderen, Dahliastr. 17, van .eiden Tr. Kaan, wed. P. Kaan, N. H., Langestraat 62, van Nijmegen. D. J. Handgraaf, echtg. van Fr. Kaart, geen, Nieuwpoortslaan 145, van Amersfoort. P. Groot, R. K., los werkman, Klein Nieuw- land 2, van Norg. E. Koghee, N. H., tim- merman, Koningsweg 66, van Barneveld. C. J. L. Erkamp wed. van Th. J. N. Gooij, R. K., Nassauplein 17, van Amsterdam. W. C. Baars, R. K., leeraar lyceum, Wester- weg 100, van Amsterdam. Gr. Oosterman, N. H., hulp in de huish., Emmastraat 89, van Callantsoog. D. Bloem N. H., zonder be- roep, Achterwezel 22, van Amsterdam. J. J. W. van Wiechem, R. K., hypotheekbewaar- der, met echtg. en drie kinderen, Metius- gracht 22, van Amsterdam. C. W. Mol- levanger, N. H., dienstbode, Egmonderstr. 18, van Egmond aan Zee. H. Pel, R. K-, typograaf, Vondelstraat 6a, van Hilversum. A. M. Wolff, R. K., hulp in ae huish., Emmastr. 12, van Haarlem. J. van Son, N. H., echtg. van N. A. B. van Bezooijen, Hoogstr. 7a, van Rotterdam W. H. Booms, N. H. kappersbediende, Scharloo 10, van Utrecht. C. Vis, R.K., rector Pius- stichting, Nassauplein 17, van Goes. P. Voorthuijsen, N.H., cafehouder, met echtg. en twee kinderen, Heerenstraat 1, van Cal- lantoog. E. J. van't Veen, G. K., siga- renmaker, met echtg. en zeven kinderen, Eikelenbergstr. 29, van Kampen. J. Nier- op Groot, geen, slagersknecht, Bleekerskade 115, van Den Helder. M. W. Ridderik- hoff, N. H., ass. openb. leeszaal, Verdron- kenoord 83, van Hilligersberg. Chr. Vonk, N. H., plaatwerker, met 'echtg. en twee kin deren, Hoeverkade 9, van Leiden. B. Win- kelaar, R. K., badmeester, van Everdingen- str. 18, van Wormerveer. G. J. A. Wig- gers, R. K., Langestr. 6, van Arnhem. J. Poppinga, N. H., banketbakkersknecht, Lan gestraat 63, van Bussum. N. J. van Leeu- wen, R. K., onderwijzer, Roemer Visscher- straat 22, van Zaandara. J. van West, N. I., fabrieksarbeider, Eikelenbergstr. 72, van Doetinchem. D. Mienis, N. H., ar- beider, met zoon, Kwakelpad 20 inw., van Bergen (N.-H.) A. M. Blankemeijer, wed. van M. Vermeulen, N. H., Nieuwesloot 125a, van Amsterdam. J. H. Heijnen, Ri K., zonder beroep, Nassauplein 17, van Haarlem. W. H. Sehimmel, R. K., dienst bode, Egmonderstr. 5, van Hoogwoud. A Verwer, wed. Corn. Goet, N. H., Nieuw poortslaan 136, van Heerhugowaard. C. H. van de Berg, R. K., modiste, Ritsevoort 26, van Naarden. A. Edzes, N. H., kap persbediende, Dijk 22, van Zaandam. J. M. v. d. Berg, geen, commies N. S., met echtg. en drie kinderen, Leliestr. 11, van Hengelo. W. Hak, N. H., magazijnmees- ter, met echtg. en twee kinderen, Tuinstr. 35, van Bodegraven. A. A. M. Seelen, R. K zonder beroep, Kennemerpark 17, van Gtrecht. Tr. Stap, R. K., naaister, v. d Woudestr. 3, van Haarlem. R. S. P Bruo-- man, geen, banketbakkersknecht, Langesfr. 49, van Amsterdam. J. F. Wolters, R. K overste, Oudegracht 204, van Njjkerk. C, J. Kastermans, N. H., pakhuisknecht, Lut- tik Oudorp 31, van Alphen a. d Rijn. Lourens Mieldijk, N. H., los werkman, Verl. Landstr. 2, van Den Helder. A. J. A. M. van Rek, R. K., reiziger, met echtg. en doch- ter, v. d. Woudestr. 3, van Haarlem. W. In^elandstr. 15, van Gorinchem W. P Wiethoff, wed. W. P. Valkenburgh, N. 14., Nieuwesloot 33, van Leiden. W. van Dijk, N. H., bouwkundige-teekenaar, Stationsstraat 13, van Amsterdam. M. w outers, echtg. van J. E. de Groot, N. H van Leeuwenhoekstr. 34, van Amsterdam. - K. Schuijt, N. H., cafehouder. met echtg. en twee kinderen, Luttik Oudorp 28, van Hei- loo. P. de Boer, N. H., chauffeur, met echtg. en vijf kinderen, Eikelenbergstr. 25, van St. Pancras. Gr. Mak, wed. H. Bu, ter, K. K., Nassauplein 17, van Koedijk. G. Kwantes, wed. J. Ooms, N. H met zoon, Keizerstr. 19, van Assendelft. G. L. e! Daenen, R. K., kappersbediende, Langestr. 64 van Heerlen. - A. E. E. Dirksen, H. L., juffr. in de huish., Oudegracht 198, van Nij megen. - C. W. Ridderhof, N. H, bedrijfs- leider met echtg., Dahliastr. 25, van Voor- burg. H. Koster, N. H., arbeider telefoon, met echtg. en dochter, Zuiderhoutlaan 17, van Hoorn. J. Verberne, R. K., zonder beroep, Emmastr. 12, van Heiloo. W. J. Snellen, N. H., zonder beroep, met zuster, Kennemerpark 22, van Zierikzee. G. L. Metz, N. H., met echtg., Steijnstraat 2, van Lonneker. E. R. J. L. van Gorkom, N. H., zonder beroep, Anjelierstr. 11, van Wierin- gen. C. G. Redeker, R. K., ambtenares Raad van Arbeid, Spoorstr. 17, van Hoorn. K. Deen, wed. A. C. Bakker, R. K„ zon der beroep, Nassaulaan 11, van Spanbroek A. van de Pas, N.H., Middenstraat 7, van Amsterdam. G. Oldenbroek, G. K., reizi ger, Verdronkenoord 81, van Kampen. E. Kasse, N. H.. huishoudster, Stationsweg 130, van Maassluis. J. C. Olierook, R. K., liefdezuster, Nassauplein 11, van Delft. W. J. M. Preijer R. K., winkeljuffrouw, Kennemerpark 5, van Bussum. K. F. Nicters, R. K., grondwerker, Achterom 17, van Barsingerhorn. D. Schrieken, N. H., arbeider, Baansloot 15, van Barsingerhorn. KAlOO- 70M- - t'! M ljp.5 247.4 39® 47.22 6194 7.143 8446 'V«> H .36S5 /^lOOOA i e;t.- Off J q ,.4 e_( Si" AA T SL 0 T E RIJ lOiDonderdag 16 Mil lasse 4o Ljist. oge.onlzen: '9'Ji2W>n 11381 IB ;van 312 1222 2382 31© 4413 5476 6S75 8059 9671 10934 12603 135© 6330 7535 8919 16691 12266 13137 1,4217 (248 ■■PBH i8.8P .,#76 17424 17,494 [if691 -160 1.3197 1S217 18314 18352 18362 5453 .18629 18730 1SS35 18907 19014 178.19321 1S514 ]'S706 19757 2001 14449 14677 15494 15517 13J6 14?5 2389 2424 3354 3372 4513 4540 5612 5810 6896 703? 836.4 S428 9873 10364 10-134 14 227 1(300 -lill'3 12679 12722 12931 13665 13787 13887 14928 14951 15.063 15601 15637 15670 644 2501 40011 16252 16379 16388 16707 1670S 171 11 IT AlA t HftJ 078.19321 155.14 18706 19757 20017 20234-2044? 174 20432 .20521 20575 206S8j206^5>'20750 20866 622 7.449 12'230 1302s; 14026 1516J! 1®74| 18053 1S! 34 18369 1,8395 19020 (?03^ 1/1A 4 NIETEN: 104 112 116 118 123 261 264 294 363 378 388 445 450 526 581 594 618 652 676 734 767 776 800 856 874 895 919 925 1051 1063 1157 1178 1376 1418 1468 1495 1535 1537 1555 1637, 2109 1676 1703 1730 1914 1958 2013 2023 2114 2152 2178 2261 2265 2339 2349 2352 2417 2493 2515 2550 2557 2582 2619 2677: 2786 2809 2S18 2854 2856 2917 2947 2960 2979 3087 3094 3214 3260 3332 3363 3408 3440 3503 3506 3531 3558 3625 3658 3666 3747 3763 3768 3842 3857 3868 3926 3928 3948 3993 4005 4052 4065 4073 4101 4107 4114 4138 4200 4216 4461 4469 4474 4479 4531 4555 4580 4607 4652 4662 4676 4684 4691 4705 4746 4770 4797 4822 4948 4990 5086 5090 5172 5236 5292 5333 5360 5371, 5478 5.541 5551 5567 5591 5597 5739 5770 5776 5800 5821 5925 5933 5963 5966 6025, 6060 6227 6233 6311 6319 6328 6346 6348 6349 6361 6368 6432 6437 6455 6472 6474 6514 6541 6554 6555 6575 6803 6817 69511 7048 7142 7256 7280 7323 7371 7407 7412: 7481 7601 7696 7697 7758 7818 7836 7845 7879 7942 7963 7990 8077 8090 8093 8109 8145 8165 8167 8207 8222 8246 8258 8278 8305 8313 8328 8369 8384 8415 8417 8442 8465 8492 8513 8545 8553 8627 8632 8668 8689 8732 8762 8767 8979 9006 9016 9089 9097 9226 9400 9442 9489 9491 9503 9586 9676 9697 9720 9789 9799 9884 9971 10031 10037 10052 10104 10115 10146 10168 10195 10336 10418 10433 10475 10489 10514 10539 10565 10628 10680 10683 10715 10745 10786 10830 10940 10975 11056 11123 11166 11193 11198 11234 11325 11440 11550 11624 11688 11721 11749 11806 11819 11855 11889 11955 11966 11970 12026 12065 12095 12121 12132 12154 12226 12311 12331 12365 12495 12536 12554 12555 12560 12634 12760 12803 12825 12843 13065 13085 13141 13231 13345 13349 13276 13377 13466 13566 13661 13666 13979 14174 14208 14213 14513 14551 14561 14592 14879 14895 14957 14934 15324 15350 15380 15436 15592 15615 15631 15691 15805 15821 15837 16034 16035 16081 16105 16176 16177 16426 16527 16535 16639 16704 16711 16899 16907 17230 17239 17513 17544 17846 17901 17943 18043 18236 18294 18345 18359 18598 1S694 18695 15816 19036 19117 19126 19127 19307 19344 19360 19387 19510 19560 19582 19600 19817 19822 19910 19968 20146 20192 20219 20222 12650 12890 13240 13406 13776 14364 14747 15079 15445 15711 12751: 12974 133011 13447: 13880 14502 14848 15296 15895 15914 15921 16091 16115 16121 16186 16207 16290 16558 16560 16587 16735 16842 16877 16968 17087 17113 17153 17250 17259 17294 17301 17575 17625 12718 12736 12928 12940 13279 13283 13437 13443 13815 13854 14366 14490 14818 14836 15118 15235 15511 15553 15565 15736 -15751 15776 15973 15974 16122 16148 16323 16377 16605 16630 16882 16886 17168 17203 17380 17511 17630 17650 17800 17817 18094 18176 18189 18230 18399 18437 18448 1S504 18861 18956 18957 19000 19182 19265 19294 19302 19408 19418 19432 19469 19606 19694 19715 19739 19988 20003 20088 20091 20243 20255 20383 20470 20491 20509 20528 20532 20551 20578 20730 20743 20772 20781 208If 20861 20S76 20902 2090S 20988 Fouten. 5e Klas 3e lijst: 18054 m.z. 20054; 18®9j mz. 20089; 18093 m.z. 20093 - s

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 10