[U Kan niet zonder j Demisaison 111 CROCS Nice van Vuure. S.90 lie Itaat GERRIT ZOIERDIJK Versch Brood Hollandsch Rundvleescb. Bernard Komen, MET? WAS ALTIJD VAK FAS. Zaadmarkt !o. 50, Krentenbrood, Tulbartd en Rozijnenbrood is Koolleder Oorzaakgoedboop. Mapzijn „DE SLEUTEL" Warme Vleescticioquettep Banketbakkerii SOECKER. J. OTSEN, Jiilianastraat 31 Uilslaitend prima Schippar, Fa. S. ELTE Provinciale Groninpr Gourant Adwertentien Hoogstr. 4, Alkmaar. Tel. N.Y. Eerste Alkm. Patroonbakkerij Alkmaar, Paygiop 7, Telefoon S9. Groote Afslag bij J- J- BliNGy Jan Brannec'i Zn's, Zaterdag en beide Pinksterdagen OUDE NIEDORP (April.) Geboren: Hermanus Cornells, z. van W. H- Bierman en Vrouwtje de Boer. Geertruida Johanna, d. van G. Veldman en H. M. Kazenbrood. Cor nells Petrus, z. van C. Burger en M. Kla- ver. Johanna Maria en Maria There- sia, dochters van C. Bakker en J. Zwak- man. Simon, z. van Petrus Wijnker en Cornelia Ligthart. Ondertrouwd en getrouwd: Nicolaas Kok en Johanna Bleeker. Gerardus Poland te N.-Niedorp en Cor nelia Maria. O e r 1 e d e n Petrus Droog, z. van J. Droog en M. van Duin, 5 jaar. Cor nelis Jacob Witte, z. van Jb. Witte en A. Stam, 6 maanden. Johannes Adrianus Ligthart, z. van N. J. Ligthart en M. Por- tegijs 3 jaar. Jan Bakker, echtgenoot van Aafje Klaver, 47 jaren, wonende te N.-Niedorp. ProvinciaaB nSeaswa OUDKARSPEL. Bij het te Den Haag gehouden esperanto examen is o.m. geslaagd mej N. H. Vos van Zon alhier. BERGEN. Onder voorzitterschap van den heer P Bakker Cz., directeur, had Woensdagavond de jaarliiksche algemeene vergadering plaats van de Coop. Boerenleenbank, alhier. Na voorlezing der notulen, welke onveran derd werden gredgekeurd, werd het woord ge- geven aan den heer Keesom, accountant te (A'kmaar. die een financieel overzicht gaf over M928. Aan die overzicht ontleenen wij het vol gende. Spaargelden. Op 1 Januari 1923 was bij de Spaarkas be- legd 171932.57. In den loop van het iaar werd ingelegd f 154190 65 en terugbetaald 131811.19, zoodat op 31 Dec. 1928 in totaal ingelegd was !94312 03 Aan rente werd bij het kapitaal geschreven i 6220.51. Voorschotten. Wegens uitstaande voorschotten had de Bank op 1 Januari 1928 een te-goed van J 90277.96. In den loop van het jaar werd aan nieuwe voorschotten uitgegeven 22200 en wegens aflossing op voorschotten terug- ontvangen 15003.57, zoodat aan het einde van het jaar aan voorschotten uitstaande was t/ 97494 39. Aan interest van de voorschotten 1 moest de Bank over 1928 in totaal ontvan- gen 6043.05, waarvan is ontvangen 'if 5643.64, zoodat nog te vorderen is f 400.41. r Loopende rekemngen. Op 1 Januari 1928 had de Bank een te- goed van 73017,96, aan schuld 236 46. In den loop van het jaar werd uitgegeven >f 83289.35 en ontvangen 66132.91, zoodat het tegoed op 31 December 1928 bedroeg f 89937.94. Aan rente werd ontvangen 3651.33 en uitgegeven 591.49. Wegens uitkeering van de Centrale (in liq.) te Alk- maar werd ontvangen 750.terwijl op de effecten, waarvan de reeele waarde op 31 De cember 43320.35 bedroeg, een koerstwinst werd gemaakt van f 100.60. Het salaris van den kassier bedroeg 600. Over 1928 werd een winst gemaakt van 2857.68, waardoor het saldo verlies, op 1 ^'Januari bedragende 6706,32, is terugge- gaan tot 3848.64. Op voorstel van het bestuur werd met al gemeene stemmen besloten den rentevoet voor 1929 onveranderd te handhaven. Met bijna algemeene stemmen werden her- benoemd de heer N. J. Punt tot lid van het be stuur en de heeren W. J. van der Steen en C. Sty. de Wit tot leden van den Raad van Toe- ,'zicht. In de vacature J. Apeldoorn, die be- dankt had, werd voorzien door benoeming van den heer H. Kager. zulks na herstem- ming met den heer N. Feld. Alle gekozenen namen hunne benoeming aan. Een voorstel van het bestuur om het sala ris van den kassier, den heer H. Blank, in- gaande 1 Januari 1929, met 100 te verhoo- bzn, werd met algemeene stemmen aangeno- men'. Tot leden der financieele controle-commis- ies voor 1929 werden bij acclamatie benoemc de heeren J. de Ruijter, P. Leering en H Schouten. Wat het aantal leden van de bank betreft, kunnen wij nog vermelden, dat dit op 31 De ember 1928 bedroeg 237. Op genoemd tijd- stip waren in omloop 531 spaarboekjes. Bij de rondvraag vroeg een der leden of het niet mogelijk was, voortaan bij de convocatie ,voor de vergadering, tevens een aidruk der rekening in balans te geven. Het bestuur verklaarde zich gaarne bereid dit in het veivolg te c'oen. Nadat de voorzitter dank gebracht had aan den heer Apeldoorn voor hetgeen bij als lid van den Raad van Toezicht voor de Bank had gedaan, aan den heer Keesom voor de wijze, waarop hij zich steeds van zijn taak kwijt en aan de leden voor de medewerking om de vergadering een prettig verloop te doen hebben, werd de vergadering op de gebruike lijke wijze gesloten. Concert in den Muziektuin te Bergen op Dinsdag 21 Mei 1929, des avonds 8 uur, door „Bergen's Harmonie". Beschermheer: de heer Jac. van Reenen. Directeur: P. Pranger. Programma: 1. Een Twee!, marsch, G. Klamer. 2. La Reine d'Ete, ouverture, Ch. Pane. 3. Bobbed or Shingled, wals, L. E. Rugers 4. Une Soiree a Trianon, fantasie, O. Coque- let. Pauze. 5. Lans la Bruyere, ouverture, A. Govaert 6. Belle Bergere, pastorale, Pr. Francois 7. Fantasia uit de opera „Martha", F. v. Flotow. 8. Marsch, finale. De toegang tot den Muziektuin is vrij, be- halven voor kinderen zonder geleide. Gelieve vooral de stilte te helpen bevorderen. HEROPENING BERGER KUNSTHANDEI Heden wordt de Berger Kunsthandel van den heer P. Hopman, gevestigd in de Oude Sinidse bij de ruine heropend. k Toen de kunsthandel van den heer Bol plaats maakte voor de manufacturen en aan- verwante zaak van den heer Kolmer (op zich zelf een heele mooie zaak.) hebben wij dit al- tijd betreurd, omdat, naar wij meenden, Ber gen als badplaats een gelegenheid niet mocht missen waar men kennis kon maken met de schilderijen en beeldhouwwerken van de in Bergen werkende kunstschildqrs. Met groote voldoening constateerden wij heden, dat de heer Hopman met de verbou- wing van zijn zaak Bergen weer een kunst- straaltje heeft geschonken, waar dit moge lijk is. j De zaak, die uitwendig het intiem dorps- karakter heeft behouden, is volgens planned van den architect J. Leijen, zoodanig uitge- breid, dat de heer Hopman thans over een winkel-oppervlakte van 170' M2 beschikt. Deze oppervlakte is zoodanig verdeeld, dat men van de eene afdeeling in de andere komt, waardoor het mogelijk is de verschillende ar- tikelen, harmonisch gerangschikt, afzonder- lijk te beoordeelen. De voorzaak is gelijk gebleven, daarachter bevindt zich thans een localiteit voor kunst- glas (hoofdzakelijk Leerdam). Wie hier rondblikt begrijpt volkomen, dat verschillende dichters door het glas geinspi- reerd werden tot on verge telijke kunstproduc ten van hun geest. Van uit deze localiteit komt men in een vertrek voor kunstaardewerk en geslagen ko ^Ocfkhier is het een genoegen rond te blik- ken De heer Hopman, die natuurlijk de beste fabrieken in het binnen- en buitenland be- zoekt en bij intu'itie gevoeld wat de Bergen bezoekende gasten kan trekken, exposeert hier op smaakvolle wijze, het beste wat de artis- ten aan deze fabrieken verbonden weten te scheppen. t Vanuit dit vertrek komt men in het schilde- rijenzaaltje, dat voorzien is van goed boven- licht en bij het binnentreden ons dadelijk prettig aandeed. Met artistieke voorlichting is dit zaaltje zoo gerangschikt, dat de geexposeerde wer- ken, van de kunstschilders A. Colnot, Ma- thieu, Wiegraan, Jaab. Weijant, Kees Boen- dermaker, Klein, Orlis en Groin, de beide laatste bek. Fransche en Spaansche schilders, 'n mooi geheel vormen, terwijl't toch mogelijk is het karakter van ieders werk afzonderlijk te beschouwen. Wij zijn overtuigd, dat Bergen door dit kunstzaaltje een gelangrijke atractie rijker is geworden en achten het een juist principe van den heer Hopman om hier nag.noeg uit- sluitend werk te exposeeren, dat hij als kunst- handelaar aankocht. In dit zaaltje hangen ook nu een paar tee- keningen van den heer Jan Fijn, die doen zien dat een dilettant ook wel eens een paar ge- slaagde teekeningen weet te scheppen, al staan zij wat kunstwaarde betreft, niet op het peil van de andere geexposeerde werken. Vanuit het kunstzaaltje komt men in een kantoortje en een ruim pakhuis. Aan de zuidzijde van deze vertrekken be vindt zich een afdeeling voor souveniers. Ook is aan de zaak een foto-afdeeling ver bonden, met gelegenheid voor het ontwik kelen van kieken. De heer N. Smit komt als aannemer een woord van lof toe voor de wijze, waarop hij in korten tijd deze verbouwing tot stand bracht. Voor het schilderswerk dient de heer Beu kers genoemd te worden. Bergen is een mooie zaak rijker gewor den. Aan de cafehouders in deze gemeente is door den burgemeester, evenals vorige jaren,, toegestaan, dat zij op den tweeder. en derden Pinksterdag a.s. hunne inrichtingen te 2 uur 's nachts sluiten. Gevonden Een duimstol^, een mondstuk van een pijp rijwielbelastingplaatje, een nikkelen doos met tabak, een vermoedelijk zilveren rozenkrans, een rot telefoondraad, een witte sjaal, een hondenzweep, een kinderportemonnaie met eenige centen. een kinderkruiwagentje, een kl. zilveren rozenkrans, een imitatie slangenhuid- etui met schrijfbehoeften. INGEKOMEN PERSONEN. W. Justen, geen, hulp in de huish,, van Reenenpark 24 van Hattem. P. J. Stekel- bos, N.H., electricien, Verspijckweg 15, Ber gen aan Zee, van Amsterdam. M. P. d- Swart, R.K., z.b., Russenweg 3 van Alkmaar Chr. Fr. Bruist, N.H., schoenmaker, Dorpsstraat 110 van Heerlen. M. D Smit, R.K., dienstbode, Natteweg 17 van Warrn^n huizen. A. C. Bos, D.G., stuurman gr vaart, Lijtweg 1 Ivan Alkmaar. J. Meijer R.K., z.b., Karel de Gr.laan 30 van H.-Hugo- waard. J. W. v. d Horst, geen, geleidster, Verspijckweg 7 van Huizen (N.-H.) M. Blokker, dienstbode, Zeeweg 30 van Hoorn. Jn. Deen, N.H., huisschilder, Tuindorp weg 23 van Amsterdam. C. Hendrikse, R K., z.b., Kogendijk 29 van Den Helder. P Hendrikse,'R.K., musicus, Kogendijk 29 (inw.) van Den Helder— M. Vromestijn, R K., dienstbode, Vijverlaan 10 van Amster dam. R. Kok, N.H., melkknecht, Kogendijk 80 van Akersloot. S. P. en Th. G. v. Won- deren, R.K., z.b., Kruisweg 37 van Amster dam. H. A. Loeffen, R.K., kellner, Bree- laan 16 van Velsen. A. H. Sarton, R K., slager, Stroomerlaan 9 van Amsterdam. T. Brouwer, wed. L. Brunner, E.L., z.b, Ber- kenlaan 6 van Alkmaar. G. M. M. Groen, R K., landbouwer. Groeneweg 32s van Eg- mond-Binnen. A. L. Burgering, R.K., z.b., Berkenlaan 16a van Haarlem. D. C Schoen, N.H., chauffeur, Breelaan 124 van Heiloo. Jb. Daalder, D., z.b., Berkenlaan 12a van Texel. F. W. Pleiter, N.H., kell ner, Breelaan 7 van Assen. J. N. Lange- reis, N.H., timmerman, St. Ant.straat 16 van Alkmaar. M. A. Zerbst, E.I., dienstbode. Groeneweg 32 van Alkmaar. B. Post, N H., bakker, Stationsstraat 2 van Kampen. - Th. Gorter, geen, bakker, Dorpsstraat 118 van Kuinre.— E. F. G. Vahlert, wed. J. C. F stadus, D.E., keukenmeisje, Jan Oldenb.laan 42 van Amsterdam. G. Borst, N.H., z b., Meerweg 47 van 's-Gravenhage. H. G. Vermeulen, N.H., Rijksveldwachter, St. Ant - straat 41 van Nieuwer-Amstel. C. Ossen drijver, N.I., z.b., Jan Oldenburglaan 11 van Amsterdam. E. Zwarekamp, wed. Bruist, N.H., z.b., Leo Gestelweg 4 van Heerlen. K. Bartels. N.H., schilder, Bergerweg 73 van Vries. C. H. de Jonge, R.K., z.b., Loudels- weg 20 van Schore. J. C. van Dijk, R K., z.b., Loudelsweg 20 van Hillegom. E. de Kuiper, N.H., z.b., Bergerweg 73 van Heiloo. H. C. van den Berg, E.L., kok, Jon Olden burglaan 29 van Alkmaar. M. J. M Wiegman, R.K., kunstschilder, Meerweg 35 uit Frankrijk. W. van Koten, N.H., lijn werker, R.T. Prins.laan 16 van Alkmaar. C. Schuil, N.H., z.b., Guurtjeslaan 2 van Amsterdam. J. B. Sliggers, N.H., arbei- der, M. Wiegmanweg 2 van Koedijk. A. Sikma, echtg. J. Gastel, G.K., pensionh., Rus senweg 5 van Amsterdam. W. F. van Silf- hout, N.H., bakker, O. Prinsweg 1 van Broek op Langendijk.J. H. van Leeuwen, N.H., slager, Breelaan 12 van Wilnis. R. Feije ma, geen, schilder, Bergerweg 73 van Op- sterland. A. Nieswand, NTL, dienstbode, Julianalaan 1 6uit Duitschland. A. J. v. d. Riet. R.K., kapper, L. Gestelweg 3 van Lisse. C. Krom, R.K., z.b., Loudelsweg 59 van H.-Hugowaard. C. de Ruiter, N.H., z.b., Bergerweg 9 4van Alkmaar. A. van Wer- kum, Rem., z.b., Stroomerlaan 12 van Alk maar. H. Eijssen, D.G., kaashandelaar, Breelaan 116 van Oosthuizen. D. van det Veer, geen dienstbode, Verspijckweg 7 van Zwaag. N. Smit, wed. H. de Zeuw, N.H., z.b., Schoolstraat 12 van Koedijk. B. C. M Houtkooper, N.H., dienstbode Breelaan 45 van Alkmaar. K. B. v. d. Valk N.H., be drijfsleider, Tuindorpweg 14 van Alkmaar D. Smit, geen, z.b., St. Anthoniusstraai 26 van Bussum. D. de Jong, geen, z.b., St Antoniusstraat 36 van Bus6um. W. H Neuteboom, R.K., slager, Stroomerlaan 9 van Nieuwer Amstel. P. Smit, geen, z.b., Ber kenlaan 10 van Schagen. R. Kaptein, R K., z.b., Dorpsstraat 29 van Zijpe. P- Mul, R.K., z.b., Molenkrochtlaan 6 van Alk maar. AH Driessen, N.H., smid, Tuin dorpweg 21 van Alkmaar. K. de Bruin, Ger. verpleegster, Komlaan 12 van Leiden. A. P. W. v. d. Klugt, R.K., z.b., Loudels weg 20 van 's-Gravenhage. J. W. C. Bin dels, R.K., fotograaf, M. Wiegmanweg 14 van Haarlem. H. Grupstra, N.H., boeren- ksecht, Heerenweg 49 van Egmond-Binnen. C. M. Snel, R.K., slager, Molenstraat 16 van Limmen. .G. W. Enserinck, N.H., z.b., Russenweg 21 van Huizen (N.H.) H. J. Sierat, geen, kantoorbediende, Tuindorpweg 27 van Alkmaar.. C. Beemsterboer, R.K., dienstbode, Breelaan 23 van Hoorn. W. P. Stadegaard, R.K., veehouder, Bergerweg 17 van Beemster. L. Bruin, N.H., veehouder, Schapenlaan 15 van Graft. M. G. v. d. Salm, R.K., geest. zuster, Loudelsweg 20 van Hoedekenskerke.— D. Leewater, N.H., land man, Kanaaldijk 79 van Obdam. J. Hof- ma, G.K., arbeider, Kanaaldijk 77 van Hens- broek. G. Okkema, C.G., dienstbode, Kom laan 12 van Hillegom.H. Mol, D.G., ar beider, Groeneweg 22 van Giethoorn. C Roos, N.H., z.b., Karel de Gr.laan 38 van Schagen. M. A. C. Pieters, R.K., kantoor bediende, Loudelsweg 101 van Amsterdam. J. H. de Rover, Rem., slager, Berkenlaan 14a van Alkmaar. M. Bonkowski, echtg. J. H. de Rover, R.K., z.b., Berkenlaan 14a uit Duitschland. E. Hodges, R.K., arbei der, Lijtweg 34 van Egmond-Binnen. E C. Min, R.K., z.b., dienstbode, Filarskiweg 8 van Amsterdam. P. L. de Wildt, R K, landbouwer, Kanaaldijk 61 van H.-Hugo waard. G. J. Bakker, R.K., z.b., Loudels weg 20 van Obdam. A. Hutters, N.H dienstbode, Prins.laan 28 van Amsterdam. D. J. B. Koolhaas, N.H., electro-technicus, Prins.laan 28 van Amsterdam. C. de Jong.. ;een, z.b., Bergerweg 54 van Rotterdam. j. P. Jongens, N.H., kruideniersbed., Prins. 4 van Beemster. Vertrokken. A. J. Schaap, E.L., monteur, van Meerweg naar Amsterdam. G. de Boer, D.G., ge leidster, naar Egmond aan Zee. G. Man tel, wed. Swarthoff, N.H., van Berkenlaan naar Bussum. P. Meijer, N.H., tuinbou- wer, van Kogendijk naar Beemster. Kl. Bieman, N.H., boerenknecht, van Bergerweg naar Alkmaar. L. A. C. A. Koenders, R.K., boerenknecht, naar Koedijk. J. Roos, wed. v. d. Lans, geen, verpleegster, naar Amsterdam. M. P. de Swart, R.K., z. b., van Russenweg 3 naar 's-Gravenhage. S, Schoorstra, N.H., dienstbode, van Oosterweg naar Alkmaar. O. Krooi, echtg. P. Meijn, D.G., huish. naar Zaandam. G. J. Nij- land, geen sportredacteur, naar Amsterdam. N. Ooiiman, N.H., z. b., naar Gorssel. M. M. Koers, echtg. H. Bierenbroodspot, N.H., z. b., naar Gorssel. G. P. Eimers, geen, z. b., naar Groningen. J. Vlaar, R.K., slager, naar Alkmaar. M. K. H. Pruimboom, E.L., dienstbode, van Duinweg naar Alkmaar. W. N. Kuijper, R.K., broodbakker, Dorpsstr. naar Schermerhorn. S. de Wit, N.H., banketbakke, naar Bloe- mendaal. F. J. L. Berkenveld*r, N.H., adj. comm. secretaire naar Alkmaar. D. Kroes, E.L., hulp huish., naar Amsterdam. M. H. Alders, R.K., z. b., Loudelsweg 20 naar Haarlem. A. A. Verbeeck, geen, kunstschilder, naar Londen (Eng.). E. de Dijcker, geen, z. b., naar Londen (Eng.). W. G. Bogaard, echtge. K. W. C. Sluiters, N.H., z. b., naar Den Helder. A. Smit, N.H., agent Hollandia naar Bloemendaal. P. M. Zonneveld, N.H., werkmeester steen- fabr. naar Rhenen. M. H. Schneiders, R.K., apoth.ass. naar Amsterdam. D. Mienis, N.H., arbeider naar Alkmaar. E. v. d. Hul, z. b., boerenknecht, naar Beemster. M. C. Koedooder, R.K., z. b., Loudelsweg 20 naar Enkhuizen. J. P. F. Tijnagel, R.K., z. b., Loudelsweg 20 naar Amsterdam. B. Post, N.H., bakker, van Stationsstraat naar Beverwijk. E. H. van Kempen, R.K., z. b., naar Nijmegen. J. de Jonge, Isr. verpleegster, naar Onstwedde, R. Bronkema, Ger. student, naar Ver Staten van Noord Amerika. F. Berken- velder, N.H., z. b., van Breelaan n. Baarn R. Winkel, N.H., kok, naar Heiloo. N. Hergaarden, R.K., arbeider, van Groeneweg naar Berkel en Rodenrijs. C. Haringhui- zen, N.H., landbouwer, naar H.-Hugowaard. Jn. Vetman, N.H., landbouwer n. Nieuwe Niedorp. A- Telleman, R.K., landbouwer naar Spanbrock. M. Winkel, N.H., leer- ling kapster, naar Amsterdam. A. Voorthuij- zen, C.G., arbeider, naar Anna Paulowna. G. J. v. d. Gulik, wed. Hilleni'us D.G., naar Alkmaar. Jac. Kops, R.K., reiziger n. Alkmaar. J. C. Boschman, N.H., arbeider naar Koedijk. H. Fischer, R.K., metselaar naar Alkmaar. W. M. Ruijter, R.K., z. b., naar Westwoud. D. L. v. d. Lans, R.K., onderwijzer van Dorpsstr. naar Wervershoof. H. Kuit, N.H., bakker, naar Oudkar»p«l. E. D. Jansen, R.K., buffetbedim.de naar Amsterdam. M. Kroon, N.H.. tfmnm-- man, naar Oude Niedorp. j Advertentien, voor het nummer van denzelfden dag bestemd, wor den tot ulterlijk halt ell uur 's morgens aangenomen, uitgezon* derd des Zaterdags. op Reis. Zie onze Collectie. N.V. v.h. LANGESTRAAT. NIEUWE MODELLEN ZIE ETALAGE De grootste keuze De nieuwste modellen De beste fabrikaten De biliijkste prijzen Dit alles vindt U in het bekende magazija waarvan geen filialen z'in doch alleen ZAADMARKT No. 50. 1 10.oi 1 11.50. LET OP DYNAMONITMMER. WEIGERT ELKE NAUAAK! Import Heerengr. S08, A'dam HET BEKENDE ADRES VOOR ■■■Mra VmTm M—M I EEN VEILIGE UITKOMST IS 1 DE V.T. LAMP IN DE DU1STERNIS Eerste kwaliteit Schapenvleesch 45 ct. Dik §ehapenvet 40 ct. per 5 pond, ACHTERSTRAAT. Tel. 603. H.H. Zelfreparateiirs in alle prijzen en kwaliteiten. Volkslederhandel, Ridderstraat 9. Qrifs suede pumps Elegant Sterk. Geen schoen als ti l I LI A voor den Eenheidsprijs ran Alleenrerkoop Hoogslraat d-S. as de kleinste winkel en zet veei goed om. Rfdder»traat. verkrijgbaar. Langestraat 39, Telef. 169. Onze zliu prima. FIL D'ECOSSB, lang, fijn en sterk f 1.25 LADDERPROOF 1.15 GEPLATEERD, extra fijn en sterk 2.20 FIL D'ECOSSE KLNDERKOUSEN vanaf 20 et. Aanbevelend, hoek Prins Hendrikstraat. Als U gasten krijgt, koopt dan onze Zeenwsche blauwen van 8 cent per kilo, 2.70 per zak en Uw gasten zijn tevreden. Blanken 0.05, per zak f 1.70, enz. enz. OUDEGRACHT 12. TELEF 33A POOTARDAPPF.LEN in alle soorten zoolang de voorraad strekt. verkrijgbaar, le en 2e PiftKSTERDAG BIJ - LAftT 105. - PER POND. G JHAKT EN POULET 55 Mager en Doorr. LAPPEN 60 RIBLAPPEN 65 ROASBEAI, ROLLADE, LEN- DEN, STAARTSTUK EN RIBSTUK 70 BIEFSTUK en HAAS 90 RAUW KOEVET pe- 5 pond 50 2 pond GEHAKT door elkaar l.Of LAAT 142. TELEFOON 1109. ALKMAAR. De publiciteitswaarde van een blad wordt in de eerste plaats oepaald door den lezerskring. D ar de in stad en provincie Groningen in de meer gegoode kringen al- gemeen wordt gelezen, bereikt men met advertenties in dit blad bet ontwikkelde, meest koop- krachtige pnbllek. Succes is beslist gewaarborgd! Voor den handel voordeelig tarief, dat op aanvrage gaarne wordt toegezonden, evenals proefnummers. Men lette op het juiste adres: OUDE EBBINGESYR. AM GRONINGEN. Tel. Adm. 91. Redactie 1720. HQEDEN IHauLux

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 11