e Radissrafisch Weerbcricht. 4GEIDA. Telegramaneiv Stadsnieuws A M S T E K D A M S H E B K U K S VORAVENSol/^fXnii Sport Op^ave van IVooril-VlolIandsch Via ndbou were diet BELASTINGAANGIFTEM. r Dond.erd.ag 6 Juni. 7.30 uur, Cinema Americain, De Circus- prinses (boven 18 jaar.) 7.30 uur, A. B. T., Passie der jeugd (boven 18 jaar.) 7.30 uur, Victoria Theater, Achter de ha- remmuren (boven 18 jaar.) Zondag 9 Juni. Stedelijke Muziektuin, Concert onder lei- ding van Nico Hoogerwerf. PpovincBaal nieuws BROEK OP LANGENDIJK. De laatste twee jaren zijn voor het meeren- 'deel der tuinbouwers zeer gunstig geweest Vooral de verbouw van winterkool heeft goede financieele resultaten opgeleverd. Het kan dan ook niet verwonderen, dat verschillende ^tuinbouwers zich in het bijzonder gaan toe- iileggen op den teelt van de verschillende soor- .ten winterkool en wel in het bijzonder op die van roode kool. Aangezien echter aan den Langendijk zelf de beschikbare oppervlakte beperkt is, is men begonnen met buiten dit ,tuinbouwcentrum de late-koolteelt uit te oefe- nen. Reeds enkele jaren is men daarmee bezig, doch vooral het laatste jaar nam deze teelt schelijkheid om in verband met de vestiging van vreemdelingen de belasting, die werke- lijk aan den hoogen kant is te verlagen. In- dien dit echter zou inhouden dat het volgend jaar wederom zou moeten verhoogd worden, dan zou hij, alhoewel voor verlaging daar thans tegen moeten stemmen. De heer Ros wees op den critieken toestand in de tuin- dersbedrijven en vroeg of de zekerheid be staat dat volgend jaar als de inkomsten der ingezetenen voor een groot gedeel\te waar- schijnlijk zullen gezakt zijn, de kans 'op ver- hooging is uitgesloten. De voorzitter antwoordde op de vragen dat B. en W. een zeer voorzichtige raming hebben gedaan, juist om als de inkomens der tuinders mochten naar beneden gaan het volgende jaar niet met een verhooging te moeten komen. Als de toestand zich niet wijzigt zooals deze zich thans laat aanzien dan is de kans op verhooging van het per centage uitgesloten te achten. B. en W. zijn echter geen profeten, daarom zeggen zij het dus behoudens de restrictne dat zij ook niet de toekomst kunnen voorspellen. Alles wijst er op, dat wij het volgende jaar niet voor verhooging behoeven te vreezen. Wat de heer De Nijs heeft gevraagd of rekening is gehou- den met den toestand ontstaan in verband met de wet op de financieele verhouding tus- schen rijk en gemeenten antwoordde de voor- Fgroote afmetingen aan. Dit jaar zet men deze koolteelt op nog rui- zitter, dat deze wet eerst 1 Januari 1931 zal in werking treden en dus met deze belasting heffing niets heeft uit te staan. Zonder hoof- delijke stemming wordt het voorstel van B. en W. aangenomen. Bij het hierna aan de orde zijnde voorstel tot verkoop van een stukje grond langs de Mient, dat ontaardt in een speelplaats voor de jeugd, waardoor het verwaarloosd wordt, kwam een heele discussie opzetten voorname- lijk van de zijde van de heeren Hellinga en Schipper, die het stukje grond niet uit handen willen geven, maar het willen bestemmen voor speelterrein voor kinderen mits het daartoe geschikt wordt gemaakt en een behoorlijke af- rastering wordt aangebracht. Namens B. en W. verdedigde in eerste in stance de voorzitter het voorstel van B. en W. hetgeen bedoeld is om zoo te verkoopen, dat de gemeente voldoend zeggingsschap heeft in den aard van het gebruik van het terrein en dat zeker voorwaarden zullen worden ge maakt voor behoorlijke afrastering. Zooals het terrein thans er bij ligt, is dat niet te handhaven, daarom willen B. en W. verkoo pen. Nu echter uit den raad zoodanige stem- men opgaan, willen B. en W. wel bezien wat de kosten zullen zijn om het terrein behoorlijk in orde te maken en af te rasteren. (Wordt veivolgd.) mere schaal voort dan dit tot nu toe het geva! whs. In den Anna-Paulownapolder, den jWaard- en Groetpolder, tot zelfs in de IJpol- ders en bij Nederhorst ten Berg heeft men contracten afgesloten voor de teelt van win terkool. Soms wordt daarbij het land als zoo danig gehuurd, doch dit gebeurt in mindere mate, dan het afsluiten van contracten, waar- bij per spoorwagen voor een overeengekomen prijs wordtg eleverd. Deze laatste wijze van pandelen beteekent voor den tuinbouwercon- ;:tractant minder risico; bij een groote op brengst moet veel, bij een kleine weinig wor den betaald. Binnen enkele dagen trekken weer een groot aantal arbeiders naar de „polders" om de winterkool uit te planten. Met autobussen vol gaan ze daarheen. Sommigen blijven er [overnachten. Met man en macht is men dan in de weer, om de planten aan den grond toe )te vertrouwen. Het is dan weer een zeldzaam drukken tijd voor onze nijvere tuinbouwers, niet alleen voor de werkzaamheden elders, maar ook aan Langendijk zelf, Niet alleen op den verbouw van winterkool legit men zich toe in de polders, dit jaar zul ,len ook vrij uitgebreide proeven genomen worden met bloemkool. Het vorige jaar is men daarmee reeds begonnen. De uitkomsten wa ren van dien aard, dat zij tot uitgebreider proeven aanleiding gaven. De vele ziekten 'die in den loop der jaren in de kool zijn op- getreden, welke ziekten volgens deskundigen voor een groot deel zijn te wijten aan de om- standigheid, dat het land bijna jaar in jaar ►uit met kool wordt beplant, maken wissel- bouw zeer noodzakelijk. De polders leveren jdan ook sterkere, gezonder kool dan het Am- (Gedeeltelijk gecorrigeerd.) fbacht. Waar de draaihartigheid soms den heelen kooloogst te niet doet gaan, is er van de zijde der tuinbouwers alles voor te zeggen, te trachten, op de aangewezen wijze de moei iijkheden te ontgaan. Het land in de polders is belangrijk lage in prijs dan aan den Langendijk. De verhuur- ders maken voor hun land nog beste prijzen, ,terwijl de huurder betrekkelijk goedkoop con- tracteert. Als een bewijs, dat nieuwe toestanden on- .verwachte consequenties met zich brengen, vermelden we nog de volgende bijzonderheid. pwee Langendijker handelaars hadden een contract gesloten met een landeigenaar voor 'den verbouw van taaie gele kool, een kool- soort, die tegen winterweer op den akker be- stand is. In het contract was vastgelegd, dat We kool tot eind maart op het land kon blijven staan en dat vodr dien datum de kool door den verhuurder aan de huurders a 'n genoemd drag per 1000 K.G. zou worden geleverd e strenge winter was intusschen oorzaak, dat le kool onverkoopbaar was. De landeigenaar- erhuurder hield zich echter vast aan de be- I'woordingen van het contract en eischte, dat [de handelaars de kool zouden ontvangen, wat Weze echter weigerde, daar, hoe wel er wel een belangrijke gewichtshoeveelheid aan kool was, deze niet als comsuptie-artikel kan worden aanvaard. Op't oogenblik is over deze kwestie een >roces aanhangig gemaakt en zal de burger ijke rechter hebben uit te maken, welke der beide partijen het aan het rechte eind heeft IHet geval kan intusschen den tuinbouwers, die contracten voor den verbouw van kool af sluiten, leeren, dat men voorzichting zij met de contractueele omschrijving der bepalingen, waaraan de partijen zich hebben te houden CASTRICUM. Raadsvergadering De raad dezer gemeente kwam Dinsdag- Ivond te 7 uur in voltallige zitting bijeen. Bij de ingekomen stukken kwam ter sprake de aanvrage door B. en W. gericht aan den Minister van Onderwijs om met ingang van het nieuwe schooljaar aan school 1 in afwij- king van de bepalingen der onderwijswet een leerkracht te kunnen benoemen, waarvan de financieele gevolgen ten laste van het rijk zijn. De voorzitter deelde hierop naar aanlei ding van een vraag van het lid Aukes, mede dat zulks is gedaan omdat met ingang van het nieuwe schooljaar de assistente aan school 1 moet verdwijnen en dan gezien het aantal kinderen verdeeld over T leerjaren ;een goed of behoorlijk onderwijs kan "wor- len gegeven. Bij het schrijven waarbij B. en W. toestem- ming hebben verleend aan de onderwijzeres aan school 2 om tot 1 November buiten de gemeente te mogen wonen, deelde de burge- meester op een vraag van het lid Hellinga mede, dat dit geschied is om de geval len tel- kens te kunnen bezien en indien voldoende gronden aanwezig zijn geen toestemming te yerleenen. De hoofden van de scholen staan op het standpunt dat het personeel in de ge nerate moet wonen wat het geven van on derwijs goed bevordert, omdat de leerkrach- ten dan frisch in school komen. Bij punt 3 waarbij B. en W. voorstellen de belasting naar het inkomen voor het nieuwe belastingjaar te bepalen op 3.35 pCt. in plaats van 4 pCt., zooals verleden jaar werri tfiggeflast, wees de heer De Nijs op de wen- EERSTE KAMER. ■vernemen is de Eerste Kamer der Staten Generaal bijeengeroepen tegen Dinsdag 18 Juni, des middags te 2 uur. Het ligt in de bedoeling o.a. af te handelen het wets- ontwerp tot goedkeuring van het te Beiiijn gesloten verdrag tusschen Nederland en Duitschland over de samenvoeging der douanebehandeling aan de grens en het scheepvaartverkeer op den Rijn en het wetsontwerp tot wijziging der ziektewet. EEN KERKELIJKE KWESTIE. AMTSERDAM, 6 Juni. De Vijfe Kamer van het gerechtshof alhier heeft heden uit- spraak gedaan in het conflict tusschen ds Smelik en zijn kerk en de gereformeerde kerk te Tienhoven. Het conflict tusschen ds. Smelik en de classis Breukelen kwam hierop neer, dat hij niet gedwongen kon worden om te verkla- ren dat men over Gensis 3 geen andere op- vatting kon hebben en nooit zou kunnen krijgen dan dat de boom, de slang en het spreken van de slang zeer duidelijk waar neembaar waren. De rechtbank te Utrecht beliste, dat de kerk, die tegen ds. Smelik prooedeerde, de juiste voortzetting van de gereformeerde kerk te Tienhoven was en zij wees op dien grond de vordering tot ontruiming der pastorie toe. Ds. Smelik en zijn kerk gingen in hooger beroep. Het Amsterdamsche gerechtshof heeft thans het vonnis der Utrechtsch rechtbank bevestigd. DE WATERLEIDING TE ZEVENAAR GEOPEND. ZEVENAAR, 6 Juni. Onder buitenge- woon groote belangstelling vond heden- morgen de officieele opening plaats van de gemeentelijke waterleiding te Zevenaar Nadat de autoriteiten en genoodigden op het gemeentehuis te zamen waren ge komen, geschiedde de plechtigheid door den commissaris der koningin in de pro- vincie Gelderland, baron van Heemstra. Verscheidene leden van Ged. Staten waren eveneens aanwezig. RE T I. f PRAAG, 6 Juni. De bekende schaak- meester Rett is hedenmorgen in het sanato rium te Lieben bij Praag overleden. DE NIEUWE ENGELSCHE MINISTER VAU BUITENLANDSCHE ZAKEN NAAR DE RAADSZITTING? MADRID, 6 Jan. In de kringen der Britsche delegatie van de zitting van den Raad van den Volkenbond te Madrid neemt men met vrij groote zekerheid aan, dat de nieuwe Britsche minister van bui- tenlandsche zaken, hetzij Thomas of Hen derson aan de zitting van den Raad, die Maandag a s. aanvangt, zal deelnemen. De kabinetsvorming zou speciaal tot dit doel bespoedigd zijn. Men verwacht, dat de nieuwe minister van buitenlandsche zaken reeds Maandag as. te Madrid zal zijn. Voorts wordt bevestigd, dat de Engel- sche regee-ing inderdaad de kwestie der minderheden wenscht uit te stellen, aange zien zij, alvorens deze in behandeling komt, het door de Commissie van Drie te houden opgestelde rapport wil onder- zoeken en er waarschijnlijk belangrijke wijzigingen in zal willen aanbrengen. De Engelsche gezant te Madrid Graham zal in de zitting der minderhedencommis- sie de Engelsche wenschen kenbaar maken. In de kringen der thans te Madrid ver- zamelde afgevaardigden bestaat de indruk dat de vorming van een nieuw: Engelsch kabinet een ingrijpende verandering te- weeg zal brengen in de tot nu toe door Engeland gevolgde Volkenbondspolitiek. ARBITRALE UITSPRAAK BINDEND VERKLAARD. BERLIJN, 6 Juni. De rijksminister van arbeid heeft heden de arbitrale uitspraak in het loonconflict bij de spoorwegen bin dend verklaard. DE LEIDER VAN HET NIEUWE KABINET BIJ BALDWIN. LONDEN, 6 Juni. De nieuwe minis t-er-president Mac Donald, vergezeld van Snowden en Thomas, die beiden belang rijke functies in het nieuwe kabinet zullen bekleeden, bracht hedenmorgen een bezoek bij den aftred-enden eersten minister Bald win in diens ambtswoning, waar de lei- ders der arbeiderspartij een onderhoud hadden met Baldwin. Het nieuwe kabinet zal morgenavond bekend worden gemaakt DE VESUVIUSUITBARSTING. NAPELS, 6 Juni. De lava koelt af. Uit Napels wordt gemeld, dat de lavamas- sa, die aan twee zijden uit de krater stroomt, niet meer dezelfde snelheid van gister heeft, terwijl de stroom veel droog gesteente mee- voert en niet meer den lichtglans verspreidt van den afgeloopen nacht. Dit alles wijst er dus op dat de lava aan het afkoelen is. Men hoopt dat de uitbarstingen geen verdere schade meer zullen aanrichten. V er mindering in heftigheid. ROME, 6 Juni. In de omgeving van Ter- zigno heerscht thans rust. De ter assisten- tie gezonden troepen kunnen thans eenigs- zins van de vermoeienissen van het red- dingswerk uitrusten en hebben slechts pa- trouilles te doen. In totaal zijn tot nog toe 75 boerderijen geheel of gedeeltelijk vernield. Hoewel de schade nog niet te overzien is, voert het bestuur van Terzigno met de autoriteiten reeds besprekingen over den wederopbouw der vernielde gebouwen. HOORN, 6 Juni 1929. Op de heden ge- houden kaasmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 19 stapels kl. Fabriekskaas 42; 10 st. kl. Boerenkaas 43; 4 st. Fabrieks- commissiekaas 45; 5 st. Boerencommissie- kaas f 47; totaal 38 stapels, wegende te zamen 52608 K.G. Handel vlug. Het is in den tegenwoordigen tijd noodzakelijk om papieren van waarde Brand- en INBRAAK- vrij op te bergen. De FIRMA DE LANGE DE MORAAZ te Alkmaar verhuurt loketten vanaf 1 6,— per jaar, die aan deze eischen voldoen. AANGEREDEN. In de Wognumsche buurt is gisteravond een 12-jarig meisje, Trien Stokman, bij het oversteken van de straat door een vracht- auto aangereden. De arme kleine kreeg een haak tegen het hoofdje waardoor dit ernstig verwond werd. EEN EXCURSIE NAAR SCHIPHOL. Men verzoekt ons mede te deelen, dat door den directeur en 22 leeraren van de Am- bachtsschool alhier, onder lei ding van den heer HOhle, vertegenwoordiger van de K. L. M hier ter stede, Zalerdag een excursie naar Schiphol zal worden gemaakt. RONDREISBILJETTEN ALKMAAR 'PACKET. De Stoombootdienst Alkmaar Packet geeft weer een keurig verzorgde dienstregeling uit voor dezen zomer. Alles wat de reiziger wenscht te weten van het bootverkeer tusschen Amsterdam, Alkmaar en IJmuiden met aan- sluiting naar Bergen, Bergen aan Zee, Eg- mond aan Zee en Schoorl is in deze dienstre geling te vinden. Verder zijn er eenige aanbe- velenswaardige tochten in vermeld en worden mededeelingen gedaan betreffende gezel- schapsbiljetten en uitstapjes voor kinderen. Bijzondere aandacht verdienen echter de Alkmaar- en IJmuiden-Packetkaarten, die ook nu weer gelegenheid bieden om speciale rond- reizen per boot en per trein te maken. Hier- door kan men voor billijken prijs een rondreis maken vanuit Alkmaar en omgeving naar Amsterdam, waarbij men heen per boot en terug per spoor of omgekeerd kan reizen. De gelegenheid om een aangenaam boot- tochtje te maken en daaxaan een treinreisje te verbinden, bestaat dageHjkf van 1 fuoi tot 15 Septenber. DE STADSAUTOBUSSENDIENST. De nieuwe Stadsbussen zijn dus al eeni. dagen in de weer en rijden regelmatig lun voorgeschreven routes. Vooral lijn II blijkt „in een behoefte te voorzien", zooals de cijfers wel duidelijk too- nen. Gisteren bijvoorbeeld bedroeg het aan tal reizigers op die eene lijn reeds 500. ringlijn", nog niet goed weten. We plaatsen die route daarom hier nog eens weer. Lijn II: Stationsplein, Scharloo, Wester- weg, Lindelaan, v. d. Meystraat, Nassau- plein, Nassaulaan, Kennemersingel, Kenne- merstraatweg, Emmastraat, Costerstraat, Steijnstraat, Emmastraat, Nieuwlandersin- gel, Baansingel, le Kabelstraat, Uitenbosch- straat, le Kanaalstraat, Zeglis, Voormeer, Limmerhoek, Laat, Koorstraat, St. Laurens- straat, Ged. Nieuwesloot, Hofplein, Korte Ged. Nieuwesloot, Helderscheweg, Stations plein. Nu men bij de Groote kerk de straten opge- broken heeft, kan de bus van lijn I de vast- gestelde route niet geheel volgen. De directie heeft daarom B. en W. verzocht, hun goed keuring te hechten aan de volgende (tijdelij- ke) route, die dan zoo lang gevolgd zal worden als de herstelling van het stratencom- plex bij de Groote Kerk duurt: Lijn I: Stationsplein, langs het emplace ment, Helderscheweg, Kanaalkade, Korte Ged. Nieuwesloot, Hofplein, Ged. Nieuwe sloot, St. Laurensstraat (Principestraat), Koorstraat, Ritsevoort, Kennemerstraatweg, Regulierslaan. VEREENIGING VOOR GEZINSVERPLEGING, De Zusters verpleegden in de maand Mei 95 patienten en legden 1554 bezoeken af, waarvan: 629 betalende bezoeken, 836 be zoeken voor 't Aza en 89 gratis bezoeken. Er werd 10 maal den dokter geassisteerd en maal de laatste hulp verleend bij't afleg- gen. De wijkverpleegsters verpleegden 8 pa tienten, legden 149 bezoeken af en hebben 4 maal'den dokter geassisteerd. UITBREIDING. De bekende kapperszaak van den heer Dik aan het Hofplein 35 heeft een belangrij ke uitbreiding ondergaan. Aan de zaak, die thans gedreven wordt door de heeren Dik en Zoon, is n.l. verbonden een dames-salon. Door een kleine verbouwing in den winkel heeft men een vrijen opgang kunnen maken naar boven, waar de kapsalon is gevestigd. Deze ziet er keurig ingericht uit en maakt een prettigen indruk. Aan de eene zijde van het vertrek, dat met een fraai behang is be- kleed, bestaat gelegenheid voor het knippen en onduleeren, terwijl aan den anderen kant het haar wordt gewasschen en electrisch ge- droogd. De nieuwste apparaten zijn hier aanwezig om het kappen de dames zoo pret- tig mogelijk te maken. Bovendien bieden een paar pitrieten stoel- tjes een aangenaam zitje voor hen, die wach ten moeten. Hedenavond vindt de opening van deze nieuwe dameskapsalon plaats. naar waarnemingen, verricht in den morger 6 Juni. Medegedeeld door het Kon. NederL Met. Instituut te De Bildt. a Hoogste barometerstand 763.4 te Lacoruna Laagste barometerstand 763.4 te Herno- sand. Verwachting, geldig tot den avond van Juni: Zwakke tot matigen, Zuidelijke tot Zuid. Westelijken wind; meest zwaar bewolkt tot betrokken; waarschijnlijk eenige regen; wei nig verandering in temperatuur. LICHTOP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui- gen en andere voertuigen te 9.54 uur licht op. Hengelea DE HENGELWEDSTRIJD De prijswinnaars. De uitslag van den Zondag gehouden wedstrijd was: le prijs Van Ingen 28 stuks, 2e prijs De Wit 24 stuks en 3e prijs Kaan- dorp 16 stuks. De uitslag van den gister gehouden wed strijd is als volgt: le prijs Schotvanger 6 stuks (4), 2e prijs Keesen 4 stuks (1), 3e prijs G°dijn 4 stuks (2), 4e prijs Klinkhamer 4 stuks (3), 5e prijs N N. .4 stuks (3), 6e prijs Siebrands 4 stuks (3), 7e prijs Jansen 3 stuks 1), 8e prijs Van der Laan 3 stuks (2), 9e prijs Biskanter 3 stuks (3), 10e prijs Van Vegten 2 stuks, lie prijs Loudon 2 stuks, 12e prijs Baars 2 stuks, 13e prijs de Jong 2 stuks (I), 14e prijs Koeman 2 stuks (1), 15e prijs Bijtjes 2 stuks (-0, 16e prijs Van der Pol 2 stuks (1), 17-e, 18e, 19e en 20e prijs (na loting) resp. Boots, Van Gijzen, Bieman en Bleyen- berg, 21 e prijs J. Baas. De eerste visch werd gevangen door den heer Koeman en de grootste baars werd ge vangen door J. Baas. De tusschen haakjes geplaatste cijfers geven het aantal ondermaatsche baarsjes aan. BURGERLIJKE STAND. GETROUWD: Jacobus Stoop en Catharina Hoogland. Johannes Mettes en Jantje de Grand. Arie Slot en Dirkje Bloem. Jan van Staten en Su- sana Blauw. OVERLEDEN: Volkert Pranger 44 jaar. Teunis Groen 3t jaar. van 6 Juni 1929 (Ontvangen per draadlooze telefoon). if S. J. S. KEESONI, STEENENBRUG, TEL. !S9. Leeraar Wl. 0. Boekhouden. Lid der Ned. A. v. Accountants. 1000 STAATSLERNINGEN. 5 1919 BANK-1NSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. ,i h Resc. i Kol. Bank Ned. Ind. Handelsbank Fransche Banken (3) INDUSTR. OND. BINNENL. v. Berkels Patent Calv6 Delft Cert. Centrale Suiker Holl. Kunstzijde Margarine Unie Maekubee Nederl. Kunstzijde Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh, Steel Steel comm Zweedsche Luciferc CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult» Vorstenl. 4 s i i t t t Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Boeton s Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. i i i Kon. Petr. Perlak i k -. a RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber n i Serbadjsdi latere. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem. Eig. 4 Schccpvaart Unie 1 1 Kon. Ned. Stoomboot i Niev tioudriaan TABAKKEN. Oostkust »ii-i»«(ii Oude Deli Senembab Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie 1 1 1 1 Milwaukee t Southern Rails Union Pacific i Wabash Koers van beden te v orige Koers plm. pi.m. pl.m. 1.30 1.45 2.- 1703/, 171 171'/, 182'/, 182 l81$-2$ 238 to o 171 586 591 589-97 537-8 279 213 213 2131-14 217 65 201 4623/, 466 465-7 468'A 134'/, 132 130-2 130/, 383 377 377-82 806 815 813-9 99J 100'/, 21 Ui 112 97$ w 99'/, 17H 171 381$ 380 664 663 662-4 354 161J 162 1 i *44 80 348 347 347'/, 348-9'/, 388* 402$ 403'/, 403-472 2184 215 262 259'/, 259'/, 2591/4 169 169 189$ 190 9Vis 64 62i 62 219 218'/, 89*/g 100 I66V1 165 166 412 412i/a 413 454 s/8 459 453-9'/. 397^ 4047a 407-8 408 77 77 323/i, 31V* 225$ 224 66$ 65*/u pl.m, 2.15 218 467*/, 132-6 381 819-23 659-51 349$-53 402$.3$ 259-260 9% 413*/, 458-60J 'Exdividend, fExclaim. PROLONGATIE vorige koers 5*/« pCt. hedas: 5J pCL WISSELK.OERSEN AMSTERDAM. (Belga) Londen Berlifn PsHJb Brueael Basel Weenen p. Sch. Kopenbsgen Stockholm •••<•111 Oslo 1 1 1 1 1 NIET OFFICIEEK. New-York a 1 1 1 I talis 100 i •I Vorige koers 42.07%, M.17% 9.7*A MM 47.M*/, 34.97V, 66.32»fc 56.55 56.3E 2.49 13.03 Koen op hadre 5 uur 12.08 9.74 34.59'i, 47.95 35.SC 66.321^, 66.50 66.3 r-A 2.49V, 13.03

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 2