Ouzs Kolonien De voorzitter sprak er zijn voldoening over uit, dat aldus de nagedachtenis van een vori- gen algemeen geachten burgemeester werd geecrd. Hierna sluiting. KOEDIJK. Op het terrein van den laatsten brand be- ginnen weer eenige werkzaamheden te ko- men. Voor rekening van den heer D. de Waal zal een tuinbouwerswoning met kool- schuur gebouwd worden onder leiding van den bouwkundige den heer L. Visser. Bij 011- derlinge overeenkomst is het werk opgedra- gen aan onzen plaatselijken timmerman den heer P. Hartland. Staat alles U tegen? Gebrek aan eetlust fee f ift Verstopping J 4V.fi Slechte spijsvertering en j alle voedingsstoornissen moeten spoedig zwichten v°or. Foster's Maagpil. idie uw geheele or- Foster's Maagpilien „Vrone". De Noordhoek kan „Vrone" mis- schien wel missen. Het zal daar door bebou- wing opknappen. De heer Lek verkjaart zich er niet tegen, om te verkoopen. De voorzitter deelde mede, dat dan het contract toelaat, te verkoopen, doch wenschte eerst met „Vrone" te spreken. Het is echter noodig dat de raad uitspraak doet. De heer Slljker wilde wel verkoopen. ten- minste, indien Vrone er geen hinder van heeft. De heer Lek was er voor. De heer Snel wilde in geen geval verkoo pen. In andere plaatsen ploetert men om een goed terrein te krijgen. Wij hebben hier nu een goed sportterrein. Als we nu gebrek aan geld hadden, dan zou ik het heele terrein maar in bouwterreinen verdeelen De heer Muurling: Het heele terrein ver koopen wij toch niet. De heer Snel: Ik wensch er niets van te verkoopen. Zie naar Oudkarspel. De heer Koelemeij verklaarde zich voo'- verkoop in dit geval. Wethouder v. Kampen wees de heer Snel op een tegenstrijdigheid in zijn woorden. Het gaat hier alleen om de voorzijde. Hij wilde deze zaak met „Vrone" bespreken. Tenslotte bracht de voorzitter het voorstel in stemming, hetgeen met alleen den hr. Snel tegen, werd aangenomen. Na eenige bespreking werd de prijs van het Noordelijkste bouwterrein met op een na al- gemeene stemmen, vastgesteld op 1200. De heer Snel stemde tegen. Tenslotte een voorstel van B. en W. om de doorloopende laan nabij het postkantoor te notmen „Postlaan". Bij eventueele woning- bouw aan deze laan de rooilijn vast te stellen. evenais bij de hoofdwegen. De heer v. Kampen achtte in de toekomst een deskundige noodig, teneinde de bouwver- ordening te handhaven. De heer Slijker vond de naam niet goed in- geval het postkantoor verplaatst wordt. Dan is de naam misplaatst. Hij stelde voor „v. Kampenlaan". De voorzitter: B. en W. wilden zich onthou- den van eigennamen, doch hadden wel ge- dacht aan den ouden burgemeester v. d. Vijzel wiens nagedachtenis nog steeds in eere wordt gehouden,overigens was de naam Postlaan niet voorgesteld door de heer v. Kampen. Wethouder Duif verklaarde deze naam te hebben voorgesteld De heer Koelemeij. Dan moet 't in de krant Wethouder Duif: Nee niet in de krant, doch 't postkantoor ligt in't centrum zeer goed, Uaarom deze naam. De heer Slijker stelde voor „v. d. Vijzel- laan." Tenslotte werd, met de heeren Lek, Slijker. v. Kampen en Snel voor de bewuste laan ge- j doopt „v. d. Vijzellaan", j ganisme verkwikken. Aiom verkrijgbaar I 0.65 per flijtpn,

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 6