Radiosraflsch Weerhericht. R* AGEN1I A. Starisnieuws AM MT tilt DAMS cut; It IJ H M Binnenland Te Je gramme n ICerk en school Rechtszaken BELASTINGAANGfF TE Donderdag 13 Juni. 7.30 uur, Cinema Americain, Een vrou- ,'tvenkenner (boven 18 jaar.) 7.30 uur, A. B. T., De Strafzaak Ware. Geen toegang beneden 18 jaar. 7.30 uur, Victoria Theater, De Wolga- bootman (boven 18 jaar.) 8 uur, Central, evangelisatie-samenkomst, sprekers de heeren Stam en Sevensma. 9 uur n.m., Stadhuis, alg. ledenvergade- ring afd. Alkmaar e. o Ned. Roode Kruis. 2 uur (o.t.) in het Patronaatsgebouw te Warmenhuizen, electr. kookdemonstratie vanwege het P. E. B. Vrijdag 14 Juni. Sted. Muz. tuin, Chr. Hist. Kiesver., rede mej. Frida Katz. Zaterdag 15 Juni. 7.30 uur (o. t.) Hensbroek. Gymnastiek- wedstrijden. Woensdag 19 Juni. 8 uur, Logegebouw Ged. N. Sloot, Ned. ;Ver. van Spiritisten „Harmonia": Psychome- trische experimenten. Op de velden en in de boomgaarden is zeer veel schade aangericht, terwijl ook ve- le huizen beschadigd werden. DE PARLEMENTSVERKIEZINGEN IN ZUID-AFRIKA. LONDEN, 13 Juni. Naar uit Kaapstad wordt gemeld was de stand der algemeene parlrmentsverkiezingen daar te 11 uur als volgt: Z. Afrikaansche partij (generaa! Smuts) 39 zetels; Nationalisten (regeeringspartij van Hertzog) 7 zetels; Arbeiderspartij (van Cresswel) 7 zetels; Arbeiderspartij (natio- nale Raad) 4 zetels. Naar men weet bestaat er in de Z.-Afr. arbeiderspartij een scheuring, waardoor thans twee arbeiderspartijen aan de verkie- zingen deelnemen. E>e minister van arbeid Boydell is in zijn district verslagen. Provinciaal nieuws KOEDIJK. Aanbesteding. Dinsdag j.l. is aanbesteed de bouw van ,'tet wocn-winkelhuis met bakkerij, voor reke- ining van den heer E. Hoogvorst alhier. i Laagste inschrijvers zijn- P. Hartland al- ijiier voor timmer- en metselwerk en H. Mole- maar alhier voor schilderwerk. Het werk is aan de laagste inschrijvers ge- (gund. DE STAKING TE ZAANDAM. Overwerkvergunningen. Het Tweede-Kamerlid de heer Duys heeft den minister van Arbeid, H. en N. de vol- gende vragen gesteld: Is het juist, dat er geregeld overwerkver gunningen worden verleend tot het verrich- ten van arbeid in bedrijven te Zaandam, waarin een den minister zeker niet onbekend stakingsconflict bestaat? Zoo ja, is de minister niet van oordeel, dat het verleenen van dergelijke overwerkvergun ningen tot het doen arbeiden van zooge- naamd „werkwilligen" niet in overeenstem- ming is met de neutraliteit, die de overheid bij dergelijke conflicten tusschen werknemers en werkgevers behoort in acht te nemen, te meer niet, wanneer, zooals in casu het geval is, de werkgevers bij voortduring blijven wet geren, van de door de wet geboden rijksbe middeling tot beeindiging van het conflict ge- bruik te maken, de stakende arbeiders daar entegen zich daartoe wel bereid verklaar den? Is het den minister bekend, dat de werkge vers van deze overwerkvergunningen ge bruik maken, door deze werkwilligen mede hun werk aan den openbaren weg te doen verrichten? Is de minister niet van oordeel dat door een dergelijk gebruik van die ver gunningen het gevaar van verstoring der openbare orde ten zeerste wordt verhoogd, ja zelfs in zekeren zin wordt geprovoceerd door de wijze, waarp van werkgeverszijde in deze wordt opgetreden? Is de minister bereid, aan een en ander ten spoedigste een einde te maken en, zoo hij daartoe niet wenscht over te gaan, alsdan omstandig de motieven mede te deelen, op grond waarvan deze vergunningen werden verleend, en de redenen waarom juist op die wijze daarvan gebruik moet worden ge- maakt? KORTE BERICHTEN. In den nacht van Dinsdag op Woens dag is ingebroken in een perceel aan de Jan van Goyenkade te Amsterdam. Er is een be- drag van ongeveer 130 ontvreemd bene- vens een aantal sieraden. (Qedeeltelijk gecorrigeerd.) DE DADER VAN DEN AANSLAG OP DE BROUWERSGRACHT AANGEHOUDEN. LEIDEN, 13 Juni. De politie heeft in den afgeloopen nacht aangehouden den 123-jarigen C. uit Nijmegen, die in den s nacht van Maandag op Dinsdag j.l. te j Amsterdam een 17-jarig meisje, eveneens j uit Nijmegen afkomstig, dat hij aan de I ouderlijke macht had onttrokken, met een j zakmes eenige steken in borst en buik heeft toegebracht, tengevolge waarvan zij in ernstigen toestand in een ziekenhuis moest worden opgenomen. C. is hedenmorgen op transport naar Amsterdam gesteld. VROUW WOBBES VOOR DE RECHT- BANK. GRONINGEN, 13 Juni. De off. van ju- stitie bij de rechtbank te Groningen heeft heden tegen vrouw Wobbes, de vrouw die bij IJe Wijkstra woonde, 6 maanden ge- '.vangenistraf geeischt wegens het onver- zorgd achterlaten van haar 6 kinderen. Vrouw Wobbes had geen verdediger. De uitspraak is bepaald op 20 Juni. Zooals men zich zal herinneren, heeft Wijkstra de moord op de 4 veldwachter3 bedreyen, toen zij vrouw Wobbes naar Groningen wilden overbrengen, om in ver- band met deze zaak gehoord te worden. i TABAKSFABRIEK AFGEBRAND. BELGRADO, 13 Juni. De „Politica" meldt uit Saloniki, dat de tabaksfabriek „Sguros" te Cavalla door brand is ver- nield. De schade bedraagt 35 millioen drachm en. MIJNONGEVAL. KASSEL, 13 Juni. In de mijn „AItburg" bij Borke gleed een wagen, die niet aan een ;abel bevestigd was, naar beneden en kwam terecht op eenige arbeiders, die onder in de schacht stonden. Twee mijnwerkers werden zoodanig gewond, dat zij in den afgeloo pen nacht zijn overleden. Twee arbeiders werden licht gewond. Er wordt een onderzoek naar de oorzaak ingesteld. HEVIG ONWEER BOVEN BRUSSEL. BRUSSEL, 13 Juni. Gister woedde bo ven Brussel en een groot deel van Belgie een hevig onweer, welk onweer gepaard ging met een wolkbreukachtigen regenval. Het is in den tegenwoordigen tijd noodzakelijk om papieren van waarde Brand- en IN3RAAK- vrij op te bergen. De FIRMA DE LANGE DE MORAAZ te Alkmaar verhuurt loketten vanaf f 6,— per jaar, die aan deze eischen voldoen. Na de periode van de egocentrische levens- eenheid van het kind, begint de jeugd de we- reld waar te nemen, minder gebonden aan het object. Men wil, desnoods met brute kracht, een persoonlijkheid zijn. Het verlan- gen om de gebroken levenseenheid te heelen en de dingen te kennen met eigen visie, wordt bemoeilijkt door de bewierooking van „Het Kind" en de mechaniseering der samenleving. Voor de jeugd is die samenleving in haar in- gewikkelde samenstelling het onbekende. Haar behoefte aan totale wezensgemeenschap kan alleen volkomen vervuld worden door den Persoon en het Lichaam van Christus (de kerk). Maar de jongere kan ook de Kerk als groote gemeenschap niet overzien. Daar- om moeten wij in kleine kringen ons begin- sel uitdragen, opdat de jeugd niet alleen sta in den tijd van twijfel en groeiend zondebe- wustzijn, waarin door den strijd heen de waarachtige belijdenis wordt geboren en de gebondenheid aan het Woord als levensvoor- waarde wordt begrepen. De Kerk heeft de roeping, deze zielsbewogenheid der jeugd te begrijpen en te leiden, maar zij mist daartoe vaak de geestelijjje kracht. Ook deze nood dringe tot reorganisatie, opdat de jongeren, gedragen door een met goddelijken Geest en heilig vuur bezielde gemeenschap, als belij- dende schare gewonnen worde voor heel de Kerk en heel het volk. GEREF. KERKEN IN H. V. Vergader'mg. Dinsdag zijn te Haarlem de Geref. Kerken in Nederland (H. V.) in vergadering bijeen geweest. Ds. P. A. E. Sillevis Smitt opende, namens de roepende kerk te Haarlem. Het moderamen werd voorts als volgt sa- mengesteld: praeses ds. Sillevis Smitt; scriba ds. G. W. van Deth, van Zaandam; assessor ds. H. Hasper van 's-Gravenhage. Gerapporteerd werd over de in de kringen Amsterdam en Rotterdam gehouden kerkvi- sitatie, waaruit blijkt dat er in alle Kerken met grooten ernst gearbeid wordt. Overeenkomstig het voorstel van betreffen- de deputaten sprak de vergadering uit, dat hernieuwde formuleering van het kerkelijk leven wenschelijk is Deputaten kregen op- dracht, een ontwerp daartoe gereed te maken. OONFESSIONEELE VEREENIGING. Alg. verg. te Utrecht. Gisteren is in het Gebouw voor Kunsten en Wetensehappen te Utrecht de 64ste alge meene ledenvergadering gehouden van de Confessioneele Vereeniging. Misstanden in de bediening der sacramenten. In de ochtendvergadering sprak ds. C. M. Luteyn, hervormd predikant te Apeldoorn, over „De mistanden in de Kerk van onzen tijd ten opzichte van het recht gebruik der genademiddelen". Daar zijn, aldus spr., tallooze misstan den. Niet alleen wordt in vele kringen de Doop verwaarloosd, maar om welke redenen wordt hij dikwijls nog begeerd? Het doopformulier waarschuwt tegen een doopen uit sleur of bijgeloovigheid. En met het Avondmaal staat het niet beter. Heele gemeenten stellen zichzelf onder cen- suur. In andere wordt het nooit meer be- diend. Wij moeten hier spreken van een grooten nood; deze misstanden grijpen ons naar de keel. De Doop is krachteloos gemaakt, de ta fel des Heeren ledig. Deze misstanden hebben een diepen oor zaak. Op het punt der zichtbare sacramenten wordt openbaar, wat als bestaand serschil niet zoo duidelijk gezien wordt. Men heeft het genadeverbond geheel of gedeeltelijk prijsgegeven. En dat tegen de uitdrukkelijke belijdenis der Kerk in. Zonder het genadeverbond wordt de uitver- kiezing een verschrikking, leidt tot lijdelijk- heid. Het troostrijkste heeft men los gelaten, en daarmee de gemeente als gemeente des Heeren! De doop is onnut, het avondmaal een schrik i. p. v. het lieflijke hulpmiddel voor zwakken in het geloof, maarverbonds- kinderen. Waar is het geneesmiddel De organisatie der Kerk deugt niet, omdat zij deze misstanden toelaat zonder een vinger ter verbetering uit te steken. Hier klemt de eisch van reorganisatie. Wij zijn voor reor ganisatie echter niet rijp, zoolang wij te wei- nig den bestaanden nood beseffen. In de middagbijeenkomst sprak ds. J. G. L. Brouwer, Herv. pred. te Alphen a.d. Rijn, over „Onze beginselen en de jeugd" De rijpere jeugd, aldus spreker, verkeert in den tijd der zielsontwaking. In den door- den doorploegden bodem van die nWeen3xr ploegden bodem van die zielsontwaking kan eerst waarlijk het zaad gezaaid worden van ven een heilig beginsel. Spr. handelde ach- tereenvolgens over: I. Het ontstaan der ziels ontwaking. II. De aanpassing aan het kerke lijk gemeenschapsleven. II. de groei van het godsdienstig bewustzijn en de bewustwor- ding der belijdenis. HET CARILLONCONCERT. Is het eerste Alkmaarsche carillonconcert gisteravond geslaagd? Wij gelooven het wel, althans de belang- stelling voor dit concert was heel wat groo- I ter dan wij verwacht hadden. Het is natuur- I lijk mogelijk dat dit zijn oorzaak vond in het nieuwe en hier tot dusver onbekende, maar het is in alien gevalle het bewijs, dat er bij goede organisatie zeker wat te berei- ken zal zijn. Neemt men in aanmerking, dat vele radio- bezitters het carillonconcert thuis gevolgd hebben, dat anderen op Hilversum "afstem- den om het radio-tooneel te kunnen beluiste- ren en dat er bovendien nog een concert in den Muziektuin werd gegeven, dan mag de belangstelling op het Waagplein en om- geving zeer groot genoemd worden Zeker een paar duizend stadgenooten, maar ook velen uit Alkmaar's omgeving hebben het carrillonconcert bijgewoond. In de omgeving van de Mientbrug was het al vroeg bijzonder druk, maar even later vulde zich het ruime marktplein met een zoo groote menigte belangstellenden, dat de politie het njwielverkeer daar moest stopzetten. Toen ruim negen uur de eerste klokken- tonen over de stad klonken en de heer Crefeld het Alkmaarsch volkslied deed hooren, werd er aandachtig geluisterd en terwijl nog steeds nieuwe belangstellenden het getal der toe- hoorders kwamen vergrooten, werd door onzen stadsbeiaardier en daarna door den heer Vincent het uitvoerige programma af- gewe'rkt dat wij dezer dagen reeds in onze courant gepubliceerd hebben. Het concert was goed en over belangstel ling viel niet te klagen, maar deze eerste uit- voering heeft toch wel geleerd, dat in bet vervolg nog heel wat verbeterd kan worden De cafehouders op het Waagplein, die thans de kat voldoende uit den boom ge- keken hebben, zullen er zeker snijt van gehad hebben. dat zij voor hun zaken geen terrassen hebben gemaakt. Overal hoorden wij de klacht, dat er niet voldoende zitplaatsen waren waar men onder het genot van een biertje of een andere hartsversterking, rUstig naar het concert zou kunnen luisteren. De enkeling, die wat stoeltjes buiten had geplaatst, zag deze den geheelen avond druk bezet en het bleef slechts te betreuren, dat de „terrassen" niet breeder dan een rij stoelen en tafels waren. Naar wij vernamen zou de poli tic er geen bezwaar tegen gemaakt hebben, deze terrassen heel wat grooter te doen zijn en men zal in alien gevalle een volgende keer daarmede rekening kunnen houden. Dan iets over het concert zelf. Het klokken- spel van beide musici heeft wel bewezen, dat het hoog spel, dat daar boven in den toren gespedd wordt voor velen een groote at tracts is en dat het Alkmaarsche carrillon thans in uitstekende conditie verkeert. Maar men begon te laat en de pauzen tus schen de verschillende nummers duurden iets lang waardoor het gevaar ontstaat, dat op den duur de aandacht der luisteraars be gin! te verzwakken. Het zal ter afwisseling van het carrillon- spel wenschelijk zijn ook eens de zang van b.v. een mannenkwartet of wat harmonie- muziek vanaf den torentrans te laten hooren Maar bovenal zorgt men voor een groot aantal zitplaatsen en wanneer van de om- wonende cafehouders geen grooter mede- werking wordt verkregen, plaatse men des noods een breede rij banken op het Waag plein en stelle de zitplaatsen voor een zeer klein bedrag beschikbaar. De avond van gister heeft wel bewezen, dat er op het gebied van beiaardconcerten in Alkmaar iets te bereiken is. Laat men in den seizoentijd ook nog eens andere kunstenaars uitnoodigen, en ons ook nog eens het spel der Belgische virtuosen laten hooren, die in plaatsen als Brugge en Mechelen voor een zeer talrijk buiten zittend cafe-publiek in de zomeravonden concerteeren. De burgemeester heeft na afloop van het concert den heer Vincent, die juist op het punt stond te vertrekken, hartelijk dank voor zijn medewerking gebracht. Zoowel den heer Vincent als den heer Crefeld komt in dezen zeker een woord van groote waardeering toe Het ziet er wel uit, dat bij goede organisa tie de Alkmaarsche beiaardconcerten in den seizoentijd een attractie voor stad en om geving zull'en worden. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui- gen en andere voertuigen te 9.49 uur licht op- CORRESPONDENTS. Een bewoner van den Kennemer Straatweg alhier. Wij zullen Uw klacht onderzoeken en aopen bij ons antwoord dezer dagen ook de opinie van deskundigen en bij dit geval be- trokkenen te kunnen vermelden. Red. Alkm. Crt. BURGERLIJKE STAND. GETROUWD: Laurens Blauw en Margaretha Fernee. Nicolaas Kager en Anna de Boer. Leendert Maijer en Neeltje Pranger. Barend Koele- man en Anna de Groot. GEBOREN: Ida Margaretha d.v. Cornelis Kager en Geertruida Kaijer. OVERLEDEN: Arie Visser 27 jaar. GEMEENTESECRETARIS VOOR DEN RECHTER. Wegens ambtsmisdrijf Voor de Arnhemsche rechtbank stond gis ter terecht de heer K., gemeentesecretaris te Wijchen, wegens ambtsmisdrijf. Een jaar ge- leden had hij voor de rechtbank terechtge- staan, wegens het aannemen van gelden in zijn betrekking als gemeentesecretaris en an dere vermogensdelicten, waarbij hij zich aan knevelarij had schuldig gemaakt. De verdachte had vier jaar geleden voor het verstrekken van de vereischte formulieren van een drankwetvergunning een bedrag van 10 aangenomen, naar de Telg. meldt. De Officier heeft ,ondanks het geringe bedrag en het feit, dat deze zaak reeds zeer oud is, toch gemeend, tot vervolging te moeten overgaan. Hij eischte tegen verd. .drie maanden gevan genigsstraf. Uitspraak over acht dagen. DE MOORD OP DEN HEER LANa. Tegenslrijdige getuigenverklaringen. Bij de voortzetting van het getuigenver- hoor verklaarde mej Enzlin, iemand van het postuur van verdachte, aan de achter- zijde van Haas' Handel om kwart voor zeven naar het water te hebben zien loopen om er een pakje in te werpen. Heel zeker kan zij verdachte niet herkennen. De verdediger verzoekt te beletten, dat er in de getuigenkamer onderling over den moord wordt gesproken De chauffeur Wijers, die ook een heer een pakje in het water zag gooien, meent, dat deze een zwarten bolhoed droeg in tegen- stelling met mej. Enzlin, die over een slap- pen gleufhoed sprak. Van twee kantoorjuf- frouwen verklaart de eerste, dat het gezicht van Van O. smaller is geworden en de tweede dat het breeder is geworden. Mej. Regier, dienstbode van den heer Lans, heeft op den avond van den moord twee mannen op de binnenplaats van de woning van den heer Lans gezien. Getuige Houtman zag half zeven op den hoek van den Oostzeedijk en Bosland een man staan, die zich bij zijn terugkomst ver- wijderde. naar waarnemingen, verricht in den morgen van 13 Juni. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 769.0 te Tou louse. Laagste barometerstand 750.8 te Black ford. Verwachting, geldig tot den avond van 14 Juni: Meest matigen westelijke tot Zuidelijken wind; zwaar bewolkt tot betrokken; waar- schijnlijk eenige regen; weinig verandering in temperatuur. Verschillende buren verklaren op den avond van den moord niets verdachts ge- merkt te hebben. Anderen deelen mede, dat de heeren vaak het achterhek uitgingen. Na de pauz-e deelt de accountant Melis, die een onderzoek naar de boeken instelde, mede, dat hij den verdachten procuratiehou- der juist gevraagd had, zijn kasboek gereed te houden. Bij zijn vertrek zag hij twee on bekende mannen in de gang Het blijkt, dat verdachte omstreeks twee weken voor den moord met zijn boeken thuis was, volgens verdachte omdat hij ziek was, maar naar de meening van den pre sident om in de boeken te knoeien. De heer Smits, koopman te Rotterdam ver klaart, dat verdachte na de begrafenis adpi- raties had om directeur te worden. De president merkt op, dat verdachte dan het accountantsonderzoek had kunnen stop zetten. Getuige De Haas, commissaris der N.V bevestigt, dat verdachte er op zinspeelde, dat onder zijn leiding de zaak kon worden voortgezet en hij zeide iemand te weten, die geld in de zaak kon steken voor het geval de weauwe Lans haar geld uit de zaak zou nemen. Men had evenwel geen plan hem di recteur te maken daar men hem hiervoor niet geschikt oordeelde. De heer Van Voorst verklaarde eveneens, dat verdachte reeds enkele dagen na den moord alles in zijn richting trachtte te sturen Getuige deelt verder mede, dat van O. toegezegd had nog denzelfden dag voor een gelcischicter te kunnen zorgen. Mevrouw Lans deelt mede, dat van O. Vrijdag bij haar gekomen is met het voor stel de zaak over te nemen. Hij had iemand gevonden, die het geld zou voorschieten op voorwaarde, dat Van O. Directeur en de geldschieter Commissaris werd Mevr. Lans, van 13 Juni 1929 Opg-ave van IVoord-IIollandsch E/andboiivicredlct (Qntvangen per draadlooze telefoon). 640£ 346 160 141 Mil NIET OFFICIEEL. New-York 4iii.itia.ai ItaliS .4.9. S. J. A. KEESOM, STEENENBRUG, Leeraar M. 0. Boekhouden. Lid der Ned. A. rEL. 152. I 3cuntant8. j TEL. v. Accountants. STAATSLEENINGEN. 5 1919 t t t i BANK-1NSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. J 1000 ii i, It esc. 4 9 A Kol. Bank Ned. Ind. Handelsbank Franscbe Banken (3) INDUSTR. OND. B1NNENL. v. Berkels Patent Calve Delft Cert. k t Centrale Suiker Holl. Kunstzijde Margarine Unie Maekubee Nederl. Kunstzijde Philips Gloeilampen Gem, Bezit INDUSTR. A AND. BUITENL. Am. Smelting t Anaconda Bethleh, Steel 4 Steel comm. ..•499,9 Zweedscbe Lucifers 44.44 CULTUUR MAATSCH. H- V. A. 1 g 4 1 4 4 Jsva Cultuur Cult. VorstenL 494,4,4 Dito actions Poerworedjo .4944.44 MUNBOUW. Boeton s s Redjang Lebong t PETROLEUM. Dordtsche Petr. 944441. Kon. Petr Perlak 4. .441949, RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi J J Interc. Rubber 1 4 4 SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika Iljn II n O em. Eig. 9 4 4 9 4 4 ocheepvaart Uoic Kon. Ned, Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust 4 4 1 4 Oude Deli .44,4 Senembah 49944 Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie Milwaukee Southern Rail* Union Pacific Wabash 4444 4 4 4 1 I 4 9 4.441 4 4 4 4 4 4. 4 19. 4 14. •444 4 1 4 I 4 4 4 1 4 4 4 4 1 4 4 4 4 14.111 •Exdividend. fExclaim. V orige Koers 170i/8 181 233i/4 170 579 2797a 219 61 199 474s/t '461/4 412 862 99 208 9913/i6 167 6/g 379 381 r 165 415 2146/8 259 165 335 187 9Vs 67i/s 62| 222i/4 1037, 1411/a 406 457 408 791/2 31 "/IS 626/ja Koers van heden ta plm, 1.30 575 279 223i/a 480 637 387-9 262 165 187 1381/, 403 453 405 30i/8 225 63 pl.m. pl.m. pl.n 1.45 2.- 2.15 1017, 2795-81 280l/j 227 2227, 207 483 4787, 4797, 1427,-5 141-1 1391-44 405-18 402-5 400-02 $77 881.4 875-82 99 1017, 166-/, 375 637-9 636 387-9 383-7 382-47, 411-2 4091-10 409$.11 2147,-5 261-3 261$.2' 101 y4 93/s 9s/i« 2213/4 136-81/, 1357,-f 402-3 400 391-9 4517,-3 4507, 451 404 4051/4-j 410-3 787, PROLONGATIE vorige koers 5i/2 pCt. heden 53/g pCf. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen 1 1 1 1 a Berlijn 44.4t41.444.14 n i ra iL i" 1 1 1 1 1 Brussel (Belga) Haze! W.enen p. Scb. 100 Kopenhagen •»««afiiiaiB Stockholm 1 ■ia(«l Oslo 4.>..4f..«4(<|| Vorige koers 12.i)7i/2 59.33 9.731/4 34.591/, 47.92 35.00 66.35 66.60 66.377, 2.491/w 13.03 Koers op heden 3 uur 12.07n/is 59.37t/. 9.73»a 34.597, 47.92 35.00 66.35 66.627, 66.377, 2.497, 13.027,

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 2