Dagmeisje. Meisfes. Dienstbode Steunt St. Louis Garage JAN WITTE, Olnoiiiie 8 oil. Sedan WERKSTER, KINADRUPPEL5 Sport TYPIST(E) Flinke Jongen rustig Pension lOODHULP^ 160 ton loemest, Luchivaart Kunst fyiarktherichten 8essenplukkers(sters), Kok, Kooksfer of flinke juffrouA, A JEU8DIGE KRACUT B JONGSTE BEDIENDE de beste 6 E.G. 25 ct. Ligpl. schipKraanbuiirt. Advertenti^n CitroSn Cabriolet 1925 Amilear Cabriolet Dr. H.NANNING's EETLU5T-0PWEKKEND. /l.30p.fl. kan in TIJDELIJKEN diensl worden geplaatst op bureau Hoofdingenieur Rijkswater- staat Alkiraar (Kennemer- straatweg 75). 55 BIERKADE ALKMAAR. wegens inruiling TE KOOP. - - A" HEILOO. De door het bestuur van de afdeeling van het Witte Kruis gezonden circulaire aan ge- zinshoofden, die nog geen lid waren, heeft tot resultaat gehad, dat 175 nieuwe leden konden worden ingeschreven, waardoor het totaal steeg tot boven 900. Als een bewijs hoe ongunstlg de teeit van aardbeien is, zij gemeld dat aan ,de veiling door 23 aanvoerders slechts 4682 kilo werd aangevoerd. Hierbij waren dan nog de ver- zendvereeniging te Egmondbinnen, Egmond a.d. Hoef en Schoorl. De prijs was echter hoog, zelfs gingen er nog partijtjes boven de 1 per K.G., dorh de doorsneeprijs was 97.50. Donderdag werd de tweede keuring ge- houden van den Bond van Geitenfokvereeni- gingen in Noord-Holland. Goedgekeufd en ingeschreven zijn: Corri V 9 en Jan V 2, geit en bok van den heer K. Muijs alhier. Donderdag had aan de Veiling „St. Willebrordus" de eerste zwarte bessenveiling plaats. De aanvoer was slechts 758 KG. en de prijs 20.50 per 100 K.G. De reden dat er zoo weinig aanvoer was is niet ver te zoe- ken. De lage prijs loont de moeite van het plukken niet. Door de verbreeding van den Rijksweg wordt wederom van uit Limmen het verkeer over den Oosterzijweg geleidt. Deze smalle weg is niet berekend voor het snelvervoer en telkens vallen er auto's in de beek.. Gister is er echter een ongeluk gebeurd waarbij een dame uit Haarlem ernstig is ge- wond door glasscherven. Naar men ons me- dedeelde, is de dame, die bewusteloos was, door een reiziger verbonden en daarna naar Alkmaar vervoerd. ~7iT> DE „SOUTHERN CROSS" TE AMSTERDAM. Hedenmorgen half twaalf is het 3-motorige Fokkervliegtuig „Southern Cross" na een ee- rerondje boven Amsterdam te hebben gevlo- gen, vlot op Schiphol geland. Het vliegtuig werd bekeleid door een escadrille uit Soestei- berg. DE ZWEEDSCHE OCEAANVLUCHT. DE VLUCHT DER ZWEEDSCHE VL1EGERS. Het Zweedsche vliegtuig „Sverige", dat was opgestegen voor het voortzetten van de vlucht naar Labrador, is teruggekeerd in ver- band met den mist. Volgens berichten uit Ivigtut (Groenland) zijn de Zweedsche Oceaanvliegers gistermor- gen aldaar gestart voor het verdere gedeelte van hun vlucht naar Labrador. Bosch behaalde na 52 zetten winst op Dr. Olland. een mooie AFSTANDSVLUCHT VAN FRANSCHE VLIEGERS. Woensdagmorgen vroeg verlieten de vlie- gers Manier en Favreu het vliegveld Le Bourget om opnieuw te pogen het afstands record bij rondvluchten te breken. De dag- vlucht zal gaan tusschen Le Bourget en kaap Gris-Nez, terwijl de nachtvlucht korter zal zijn. De vliegers hopen 60 uur in de lucht te kunnen blijven en 9000 K.M. af te leggen DE „PATHFINDER" TE PARIJS. Williams en Yancey zijn Woensdag uit Rome op Le Bourget aangekomen, waar ze verwelkomd werden door Lotti, Assolant en Lefevre. Heden vertrekken ze per stoom- schip naar de V.S. De Pathfinder wordt ge- demonteerd. ZUID-SCHARWOUDE. Plm. 20 buren eener wasch- en strijk- Tnrichting alhier, hebben een request aan den gemeenteraad verzonden, waarin er op ge- wezen wordt de groote hinder die men heeft van het neervallende roet, dat de schoor- steenpijp dier inrichting veroorzaakt. Men hoopt langs dezen weg verbetering in dien toestand te verkrijgen. BEVERWIJK. De gemeenteraad besloot gisteravond den ^eer C. A. Zwager, wethouder, als raads- i jid te schorsen op grond van vermeende over- treding van art. 24 der Gemeentewet, volgens welk artikel het aan raadsleden verboden is aan de gemeente leveranties te doen. BURGERLIJKE STAND. ONDERTROUWD Jan van der Helm en Gerardiena van de Kuijt. Teunis Kleijmeer en Johanna Verzaal Sietse Hartland en Trijntje Klijn. Dirk Jon- ker en Pleuntje Poldervaart. Johannes Vroo- ne en Maria Bakker. Simon Bloothoofd en Anna Cevat. Jan Funcke en Helena Dekker. Peter Meijberg en Klasina van Lienen. OVERLEDEN: Gerrit Bies 82 jaar. GEBOREN: Anne Judith d. v. Dirk van Reijendam en Marietta Germ. Jacobus Johannes en Roelof van Wezop en Neeltje van Leijen. Avond-kijkje. Men schrijft ons: 's Avonds tegen negenen. Bloemendaal- 6che zeeweg. Een zacht-heuvelende asfalt- baan voor dubbel verkeer. Rechts en links fiets- en wandelpaden. Dan het eindpunt bij de Boulevard. Parkeerterreinen, ruime plein- aanleg. Duizenden turen over de zee naar het ondergaan der zon. Tientallen auto's en motorfietsen op en langs de trottoirs. Door naar Zandvoort. De boulevard lijkt wat sma! maar is goed bestraat, rechts en links voet- pad van tegels, dan afscheiding van nette witte paaltjes. Op het duin tusschen den weg en den duinrana oyeral kleurige tentjes en parasols behoorende aan de aan den anderen kant van den rijweg gelegen hotels en vil la's. Dames en Heeren in badmantels. Overa! een breed gezicht niet over, maar op het strand. Groote Badhuis. Hier is het aantal auto's overweldigend. Rijen van wachtende, files van bewegende wagens. Verkeersagen- ten. „Waar kunnen wij hier den wagen neer- zetten, agent? Alles is vol!" „Kom, mijnheer, U vindt nog wel wat. Kijk daar, daar is nog een mooi stukkie zand vrij". „En als ie er nou inzakt, agent?" i „Dan helpen wij allemaal mee uit te trekken, mijnheer". Een uur later. Cafe Riche. Jazz-band, Veel Duitsch, Engelsch en Fransch. Twee mare- chaussees buiten. „Wachtmeester, mag je hier langs den kant zetten?" „Parkeerterrein vol, mijnheer?" „Reken maar, wachtmeester". „Vooruit dan maar, mijnheer". „En geen proces-verbaal, wachtmeester?" „Kom nou, mijnheer, daarvoor ben je toch niet hier gekomen en je ken 'm toch lastig mee naar binnen dragen!" „Accoord, wachtmeester en bedankt". Om half twaalf was er nog druk beweeg van menschen en auto's langs goed verlicbte straten en voile terrassen. Eindindruk: misschien niet zoo deftig als, maar in ieder geval geen vijftig jaar bij zijn tijd ten achter.. Een badplaats als bedrijf en liet als priv6-genoegen. G. 41475. 1130.- om je er (JITSLAG VEILING bij opbod gehouden op Donderdag 18 Juli 1929, ten overstaan van den riotaris mr. J W. van der Heide te Alkmaar, van de na- volgende perceelen, alle gelegen in de ge meente Alkmaar: 1. Een pakhuis aan de Sint Ja- cobsstraat, groot 52 centiaren 2. Een woon- en winkelhuis aan het Verdronkenoord, hoek Sint Jacobsstraat, groot 87 c.A. 4000.— 3. Een woon- en winkelhuis met erf aan de Sint Annastraat no. 8, groot 62 c.A. 2900. 4. Een werkplaats met steeg en open grond aan de Korte Nieuwesloot no. 6, groot ongeveer 46 c.A. 1690 5. Een woon- en winkelhuis aan den Koningsweg no. 1, groot 33 c.A. 2500. 6. Een huis en erf aan den Ko ningsweg no. 3, groot 30 c.A. 1600 7. Een huis en erf aan den Ko ningsweg no. 5, groot ongeveer 49 c.A. 2005.— De afslag en combination blijven bepaald op Donderdag 2 5Juli 1929, des avonds 7 uur, in het cafe ,,'t Gulden Vlies" van den heer W. Mooij aan de Koorstraat te Alkmaar A. tli le tiek DE ATHLETIEKWEDSTRIJDEN. De Haagsche politie Sportvereeniging is in het bezit van een keurig ingericht, eigen sportveld. Zaterdag wordt dit terein op ee- nigszins feestelijke wijze geopend, en ter ge- legenheid hiervan hebben onze Haagsche or- debewakers hun Haarlemsche collega's uit genoodigd. Zondag zijn in het Westen twee belangrij ke nationale athletiekwedstrijden. Zoowel de vereeniging „Haarlem", als de U.P.A.B. heb ben het aangedurfd op een dag nationale wedstrijden te houden en beide met succes zoodat hiermede bewezen is, dat het aantal athleten zienderoogen vooruitgaat. In Haar lem ontmoeten de cracks elkaar op het hier voor bij uitstek geschikte „Haarlem"-terrein Er is 'n-prachtig programma uitgezocht, zoo dat elke athletiekliefhebber er zijn hart kan ophalen Maar ook in Utrecht, op het „Velox"-ter- rein aan den Koningsweg zijn zeer bela: g- rijke wedstrijden. Hier schreven een honderd- tal athleten in, meerendeels Amsterdammers, w.o. Gerbrands, Wim Bolten, Slikker, Hait: sma enz. Het programma bevat tien nummers waarvan 6 loopnummers, 3 spring- en 1 werpnummer. Hoezeer de estafette in. trek is, blijkt uit het feit, dat te Utrecht niet minder dan elf estafetteploegen hebben ingeschre ven. Buiten deze twee belangrijke ontmoetingen hebben op Te Werve te Rijswijk de jaarlijk- sche athletiekwedstrijden plaats van d?n Haagschen Korfbalbond, waarvoor e vena Is andere jaren een groote belangstelling onder de korfballers bestaat. In Rotterdam organiseert de voetbalveree- mging „Feijenoord" wedstrijden speciaal voor Juniores. Gezien het feit, dat ook in de athletiekbeweging steeds meer aaudacht ge- schqnken wordt aan het jeugdvraagstuk, valt dit initiatief van „Feijenoord" zeer toe te jui- chen. In Den Helder worden wedstrijden gehou den voor leden van den Noord-Hollanaschen Athletiekbond, die zeer belangrijk zullen wor den. De Zuid-Holandsche Athletiekbond heeft, meer uit propagandistisch oogpunt, een loop uitgeschreven door den Briel. Deze loop is uitsluitend opengesteld voor nieuwe lingen en leden van de Z.H.A.B. In Tilburg zullen de Zeeuwsche-, Lim- burgsche- en Noord-Brabantsche Athletiek- bonden elkaar in een trialmeet ontmoeten. Dit is het eerste optreden naar buiten van al deze drie bonden: een hoopvol teeken. Op het Mosveld te Amsterdam heeft de jonge vereeniging „De Volewyckers" die reeds op voetbalgebied successen wist te be- halen, wedstrijden uitgeschreven vo<jr veree- mgingen over het IJ. Dat het mogelijk is voor een bepaald gedeelte van een stad ath letiekwedstrijden uit te schrijven, is wel een bewijs van den voortdurenden groei in deze sport. Verder vindt er in Wageningen nog een dualmeet plaats tusschen Wageningen" eff „Eendracht". KRACHTSPORTVEREENIGING S. S. S. Morgenavond vindt in Corcordia de groo te wedstrijd AlkmaarHaarlem plaats in worstelen en gewichtheffen. De vereeni- gingsprijs is een Zilveren Beker, terwijl voor elke persoonlijke overwinning medailles zijn beschikbaar gesteld door enkele ver- eenigingen en particulieren. De Haarlemmers zijn alle worstelaars en gewichtheffers van naam, zoodat Alkmaar het lang niet gemakkelijk zal hebben. ]e wagen KOEDIJK. Begunstigd door prachtig zomerweer werd door de vereeniging „Het Schoolverbond" Dinsdag en Woensdag aan de schoolkinderen hun jaarlijksch schoolfeest gegeven. Dinsdag gingen de eerste en tweede klas per autobus van de Wed. Spaan naar Schoorl, Bergen en Egmond aan Zee, waar aan het strand volop werd genoten. Terug, over Heiloo, werd een bezoek gebracht aan de hertekamp te Alk maar. Woensdag gingen de hoogere klassen per boot naar Haarlem en per tram naar Zandvoort, waar eveneens aan't strand werd vertoefd. 's Avonds om 10 uur kwamen ze op- getogen weer thuis, opgewacht door een menigte belangstellenden. De Harmonie-ver- eeniging verleende op de boot hare medewer king, zoodat men van de mooie muziek kon genieten. De commissie en het onderwijzend personeel kunnen weer met voldoening oo hun werk terug zien. AUTOBUSDIENSTEN. Bij K. B. zijn ongegrond verklaard ver schillende beroepen tegen de beschik- kingen van Ged. Staten van Noord-Holland, waarbij resp. aan W. Spreeuw te Edam ver- gunning is verleend voor een autobusdienst tusschen Edam en Amsterdam en aan de fa. De Raadt en Kistemaker te Purmerend voor autobusdiensten tusschen Hoorn en Amster dam over Purmerend en tusschen Purmerend en Zaandao> Paarden. NAAR HET GEMEENTELIJK SPORPARK! De Kennemer Sportclub, het vorige jaar ten doode opgeschreven, leeft weer op! Neen, 't is niet waar, 't is te zwak uitge- drukt: de Kennemer Sportclub vertoont weer het begin van een zekere bloei. 't Is misschien wat bout gezegd, maar de voorteekenen wijzen er op. Daar waren de vorige courses, welke het nieuwe seizoen inluidden. En zie, deze waren al dadelijk een succes, zoowel wat de opkomst der paarden als die van het publiek betrof. En thans? We staan weer vlak voor de courses. En nu is vergissen menschelijk, maar wij meenen, dat het a s. Zondag ouderwetsch druk zal zijn op het Sportpark. De draverijen worden goed. Dat is een feit, dat vast staat. Een groot aantal paard«n staan ingeschreven en de kwaliteit er van staat borg voor boogstaande sport en span nende kampen. En dan de rennen! Voor het eerst worden deze hier in Alk maar gehouden. En wat op elke baan ge- beurt, zal ook hier wel geschieden; de rennen zullen ook in Alkmaar wel een groote attractie blijken te zijn Resumeerende dus: een groote dag in de paardenwereld; een uitstekend programma, bekende paarden en mooi weer. Laat het daarom Zondagmiddag druk zijn op de baan! Laat het overweldigend druk zijn. De Kennemer Sportclub verdient het! S c h a k e n. HET KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Gisteren werd de derde ronde gespeeld. Euwe speelde tegen Straat. Het was weer een damegambiet. Door vroegtijdig c4 te spelen maakte Straat een fout, die hem de gambietpion kos'te en aan Euwe de beste stelling 1 ezorgde. Na 26 zetten moest Straat cpgeven. Mulder kreeg zijn derde nul, thans tegen Loman. De partijen LandauWeenink en DavidsonGeus werden remise en v. d. HARMONIE. Met een bizonder goed geslaagde uitvoe- ring in den muziektuin heeft Alkmaar's «e- mengd koor Harmonie, onder leiding van den heer Al, het 10-jarig bestaan der vereeni ging gevierd. Het prachtigste zomerweer be gunstigde dit concert, maar het werd niet be gunstigd door druk bezoek; de tuin was schaarsch bezet. Harmonie heeft steeds goed verzorgde uit- voeringen gegeven, want Al heeft zich steeds een ernstig en conscientieus leider getoond die behalve dat ook zeer muzikaal is. De inzet van „Voorwaarts" van Olman. „Een droeve melodije trilt" enz. beloofde ai dat het goed zou worden en die belofte heeft zich gestand gehouden. Van onzekere at- taques, onzuiverheid, of wat ook heeft men bij Harmonie niet te vreezen, de stemverhou- ding is evenwichtig, dus geen overheer- sching van de eene partij over de andere, daardoor kan 't kleine koor 'n uitmuntend klinkend ensemble geven. Behalve nog 'n paar koren van kleinen omvang („Das Ende des Gerechten" van Schicht, „Droomekind" van Wierts heel mooi had men ook twee grootere nummers ingestudeerd, n.m. Psalm 42 van Mendelssohn en „Stabat Ma ter" van Rheinberger, beide voor koor en solo's, waarbij de begeleiding gegeven werd door strijkorkest en piano. Wat vond men 'n 25, 30 jaar geleden deze muziek toch mooi, en hoe is de tijd haar de baas geworden, want men kan nu moeilijk van begin tot eind met voile aandacht er naar luisteren, het wordt eentonig op den duur. Aan de uitvoe- ring lag het niet, want die was uitmuntend, evenals de sopraan-solo van het koorlid me- vrouw J. Admiraal-Ruis. „Stabat Mater" vormde het slotnummer, waarin de soli ook door leden van het koor (mej. CI. Geers, de heeren Hogervorst en Vasbinder) vertolkt werden. Ik kon dit num- mer niet afwachten, omdat ik met de laatste bus naar Bergen moest en bepaal mij daar om tot de vermelding. Mevr. Elte-de Ruiter, speelde eenvoudig pn mooi het Avondlied en „Traumerei" van Schumann op de viool, Ho gervorst, de sympathieke zanger, gaf „0 jubel mijn hart" van Kuiler, „Mijn Neder- land" van Diamant en „Agnus Dei" van Bi zet, dit laatste met viool- en pianobegeleiding waarin mevr. Elte blijkbaar onder den indruk kwam der fraaie muziek, wat in haar spel tot uiting kwam. Mevr. Jo Kleijmeer-van Munster die deze solo's en ook koorwerken op den vleugel be- geleid had, trad ook als soliste op met „Lie- bestraum (no. 3) van Liszt, en Valse Bril lante van Moskowsky, 'n pianiste met 'n goed ontwikkelde techniek en gedecideerden aanslag die in staat is dergelijke stukken in 't publiek met succes te kunnen voordragen. Bij 'n jubileumsconcert behoort ook een huldiging van de feestvierende vereeniging Die huldiging bleef ook hier niet achterwege. Allereerst sprak de heer Kleijmeer, die dirigent, koor, en musici bedankte, doch <ch in hoofdzaak tot den heer Al richtte, en zich zeer erkentelijk betoonde voor alles wat de heer Al in die 10 jaar voor Harmonie heeft gedaan. Spr. bood hem namens het koor daarvoor een mooie Fransche ets aan. Ook Hogervorst werd, naar aanleiding van zijn 20 jaar zanger zijn, gehuldigd, en spr. over- handigde hem een ets „Oud-Delfshaven". Vervolgens spraken de respectieve voorzit- ster en voorzitters van „Pro Arte" (het da- mes-zangkoor), „Orpheus" en „de Vereenig de Zangers" de heer Joh. Brands, als colle- ga. Alle toespraken gingen vergezeld van bloemstukken. Ook een groote mand met bloemen werd door den heer Timmerman, exploitant v. d. muziektuin, aangeboden. De heer Kleijmeer bedankte alle sprekers en afgevaardigden die van hun belangstelling hadden doen blij ken. Van die belangstelling had ook het dub- belmannenkwartet „Zang en Vriendschap" een schriftelijk bewijs gegeven. „Harmonie" kan op een eervol verleden te- rugzien, het ga zoo vobrt en moge het in de komende jaren meer belangstelling voor de concerten ondervinden dan tot nu toe. „Har- monie" verdient dat. A. K. DE KAASMARKT. ALKMAAR, 19 Juli 1929. Op de heden gehouden kaasmarkt waren in totaal 104 stapels, wegende 172000 K.G. kaas aange voerd, waarvan de prijzen als volgt: Fa- briekskaas: 50 st. Kleine 47; 13 st. Com missie f 46.50; Boerenkaas: 11 st. Kleine 50; 30 st. Commissie 49. Alles met rijks merk. Handel goed. DE GRAANMARKT. ALKMAAR, 19 Juli 1929. Op de heden gehouden Graanmarkt waren in totaal 522 H.L.'s aangevoerd als: 201 H.L. tarwe 12.50-/ 15; 1 H L. rogge 1179 H.L. gerst chev. 11.75—/ 12.50; 163 H.L. ha ver 10.50—/ 10.75; 19 H.L. fcoonen, w.o.: bruine boonen 30; duiven boonen 17; 36 H.L. karwijzaad 4143; 20 H.L. blauw- maanzaad 3335; 3 H.L. groene erw- ten (groote) 22, alles per 100 K.G. Handel stug. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL- PRIJZEN. AMSTERDAM, 19 Juli 1929. Op de he den gehouden aardappelenmarkt werd be- taald voor: Westlandsche muizen 44K ct., kleintjes 3%4 ct.Langedijker muizen 5 cent; Andijker blauwen 5554 ct.; Purme- render muizen 4 cent; Schoolmeesters 6 ct. Aanvoer 4 ladingen, zijnde 565 H.L. BROEK OP LANGENDIJK, 23 Juli '29. Langedijker Groentenveiling. Bloemkool le s. 5.108.10; Bloemkool 2e s. 1.30— 3.20 per 100 stuks; Wortelen 3.30 5.80 per 100 bos; Roode Kool le s18.50 21.90; Zilvernep 12; Snijboonen 39.80; Tomaten: A 17.20; B 13.50; C 14.60; CC 13.40; Aardappelen: Schot- sche muizen 2.505.10; Schoolmeesters f 3.404.70; Eigenheimers 4.20; Drie- lingen 2.40—/ 2.90, alles per 100 K G. Aanvoer: 6300 stuks Bloemkool; 3800 bos Wortelen; 16000 K.G. Roode Kool; 350 K.G. Zilvernep; 25 K.G. Snijboonen; 6700 K.G. Tomaten en 330000 K.G. Aardappelen. PURMEREND, 18 Juli 1929. „Afslag- vereeniging Beemster, Purmerend en Omstre- ken". Aardappelen 0.64—1.06 per zak, 25 K.G.; Kl. Aardappel en/ 0.54—/ 0.92 p. zak, 25 K.G.; Slaboonen 5055 cent per K.G.Snijboonen 26—38 cent per K.G.; Tuinboonen 42—47 cent per zak, 15 K.G.; Peulen 0.50—/ 4 per zak, 50 K.G.; Dop- erwten 1—4 per zak, 50 K.G.Roode Aalbessen f 26—52 per 100 K.G.; Klap- bessen 1.60—/ 2.90 per 10 K.G.; Aard beien 5694 cent per K.G.; Bloemkool 3 14 epr 100; Sla 23.50 per 100 krop; Rabarber 8 per 100 bos; Wortelen 45 per 100 bos. NOORDSCHARWOUDE, 18 Juli 1929. Schotsche Muizen 34.70; Drielingen 1.60—/ 2.70; Drielingen 8.70—/ 9; Zil vernep 11.20—/ 15; Witte Kool 12.70— 13 alles per 100 K.G.; Bloemkool le s. 6.3012.10; Bloemkool 2e s. 4 5.90 per 100 stuks. Aanvoer: 255600 K.G. Aardappelen; 2200 K.G. Uien; 2200 K.G. Witte Kool en 1400 stuks Bloemkool. WARMENHUIZEN, 18 Juli 1929. Sch. Muizen /3.205.50; DrielingenT"^.30 f 3.60; Grove 2.903.40; Eigenheimers 4.50—/ 4.80; Eigenheimers (drielingen) 1.20; Blauwe Aardappelen 4.70; Bloem kool le s. 2.706.70; Bloemkool 2e s. 0.80—/ 2; Nep (zilver) 12.70. Aanvoer: 107800 K.G. Aardappelen; 125 K.G. Zilvernep; 2680 stuks Bloemkool. BEVERWIJK, 18 Juli 1929. Aardbeien- veiling „Kennemerland". Donderdagavond werd gegeven voor le s. 87.50—/ 90.50 en voor 2e s. 6077.50. De doorsnee-prijs die sinds een week in stijgende lijn geweest is was vanavond even dalend. BOVENKARSPEL, 18 Juli 1929. „De Tuinbouw". Heden besteedde men voor: Aardappelen: Schotsche muizen 1.40— 1.55; Ninetyfold 1.751.80; Ideaal 1.40; Geld. Schotsche 1.45. Mevrouw RINGERS, Nassaulaan 51, vraagt een nette voor Dinsdag en Vrijdag. Salaris, naar boksvaamheid, t 600 a f 900 p. j. UITSLUITEND SCHRIFTE. LIJKE sollicitaties noemd bureau. aau ga- GEVRAAGDs niet beneden 15 jaar bij P. DE GEUS C.Pz., Heerhugowaard Z. PENSION v. ALTENBURG, Eg- raond aan Zee, direct gevraagd wegens teleursielling goed kunnende koken. Direct gevraagd een flink MAGDALENENSTRAAT 13. DE STOOMWASSCHERIJ VAN S. KROM VRAAGT van 1416 jaar voo# lichte werkzaamheden FLINKE GEVRAAGD, CENTRUM HOTEL, vindt plaatsing als leerling in aU ueelingen drukkerij en binderij. JUNG VAN DER HOEK, LANGESTRAAT 97. GEVRAAGD bij instelling hier ter stede bij voorkeur einddiploma Brieven onder letter A 676 bureau van dit blad. TE BERGEN AAN ZEF EENVOUDIG gezocht in Villa, voor korten fljd voor gezin van 3 pers. en meisje van 3 jaar. Br. met opgaaf waar te Amsterdam ol Gen referentien te verkrijgen zijn en prijs. Br. Adv. Bur. „AGIDUS", N. Z. Voorb.wal 318 A'dam. met mooien inboedel, wenscht dezen beschikbaar te stellen en tevens de verzorging van dame, heer of echtpaar op zich te ne- men. Br. letter Z 675 bureau van dit blad. GEVRAAGD van 9 uur tot 3 uur, wegens ziekte van het dienstmeisje. Mevr. M. BOSSEN, Verdoes- straat 1 b/d. Juliana v. Stolberglaan elec. richtingaanwijzers enz. I 33Ui" in prima' conditio I II3U,- Wegens omstandigheden TE KOOP 7 pc:a winterkap, prima staat, weinig gebruikt. Ink bij den eige- naar SARPHATIPARK 107, AM STERDAM. Telef. 22306. TE KOOP ONGEVEER gunstig gejegen aan het Groot N. H. Kanaal. Tc bevragen bij de Wed. L1GTHART ie Schoorldam.

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 10