Attentle. Nette Werkster netie Leerling. ledereen stemt af op Ben Moenderpark of Woning met r|2 H,A. Grond EEN P1KANTE TRISSGHE BORREL De Schiedamsche Gourant ESSEN utterly k hall ell uur Advertentien Meisje Weggeloopen wit poesje. TE KOOP GEVRAAGD H M 15 VERKOOPHUIZEH Alkmaar Hekelstraat 20 ,ei* lfolontaii* Advertentien, voor het nummer tan denzelfden dag bestemd, wor- den tot 's morgens aangenomen, uitgezon- derd des Zaterdags. Den 6en Augustus hopen mijn geliefde ouders A. BUTTER en A. BUTTER-DE VRIES tunne 25-jarige echtvereeniging te herdenken. Hun liefhebbende zoon JACOB. jtrlgeltestraat 1, Amsterdam. Heden overleed zacht en kalrn, in het Stadsziekenhuis te Alkmaar, onze geliefde moeder, behuwd- en groot- moeder Mejuff. MAARTJE OE HAAN, wed. van K. TENTIJ, in den ouderdom van80jaar en 8 maanden. Uit aller naam: G. TENTIJ. West Graftdijk, 26 Juli 1929. De Curator in het faillissement van G. VAN MULLUM, wonende te SCHOORL maakt bekend, dat de schuldvorderingen bij hem moe- ten worden ingediend v6or Maan- dag 2 September a.s. en dat de verificatie-vergaderirfg zal worden gehouden op Woensdag 25 Septem ber d.o.v. des voormiddags te 10£ uur in het Gerechtsgebouw te Alk maar. De Curator voornoemd, Mr. H. JUDELL. BERGEN N.H., Van Reenenpark 11. Gevraagd net voor d'ftg of dag en nacht. Mevrouw KIEFT, Rijksstraat- weg, Limmen. gevraagd voor den Vrijdag. Adres te bevr. bur. v. d. blad. Gelieve terug te bezorgen Varnebroek 41. geschikt voor hoenderpark in omgeving Bergen of Heiloo. Brieven no. A 400 Boekh. VAN DEN HOORN, Purmerend. Banketbakkerij LUIDINGA, Kennermerstraatweg 7, vraagt een vlot correspondent in 5 mod. talen, steno-dact. zoekt tegen 1 Aug. of eerder plaatsing op handelskantoor met goede vooruitzichten. Brieven letter E 726 bureau van dit blad. Indien vermengd met spuit- water een aangename verfrisschende drank f 2!S PER LITER Als PKOEF VERKRIJGBA AR vanaf 2 maatjes Bij inlevering onzerkassabons fraaie en nuttige geschenken Gevraagd een bij v. d. LIJN's Heerenmodehuis, Langestraat 80. De Levensverz. Mij. „AURORA", opge- rioht 1887, wordt in Alkmaar en omge ving vertegenwoor- digd door den heer TH. SCHOUTEN, le Landdwarsstr. 36. De „Aurora" verzekert bij Jeven en bij overlijden. Pensioen-, Studie- en Uitzet- verzekeringen. Dubbele uitkeering, Ideaal- tarief, enz. SCHIEDAM. Opgericht 1847, Dagblad v. Schiedam Om- streken, uitgever H. J. C. ROE- LANTS, is de Courant, die te Schiedam, in alle kringen alge- meen gelezen wordt. Zij geett H. H. Adverteerders deu meesten waarborg voor het succes hun- ner advertentien. Proefnnmmers en tarieven op aanvraag verkrljgbaar. Zuid-Afrika. Miss Heine en mevr. Neaye ,wonnen van mej. Canters en mej. Rollin Couquerque met 86, 61. De eerste set was spannend en ging gelijk op. Van 6—6 werd het 86 voor de Zuid-Afrikaansche. Deze internationale wedstrijd eindigde dus met een 61 overwinning voor Zuid-Afrika. DE WEDSTRIJDEN TE BERGEN AAN ZEE. Het was gisteren ideaal weer om te tennis- sen en de wedstrijden te Bergen aan Zee heb- ben het dan ook schitterend getroffen. Nadat Zaterdag het programma flink was opge- schoten, waren gisteren de diverse demi-fina- les en eindstrijden in de vijf afdeelingen aan de beurt. Het is een prachtige tennisdag geworden. De belangstelling was buitengewoon groot en zij, die de verschillende ontmoetingen met aandacht hebben gevolgd, zullen zeker met genoegen aan de mooie staaltjes van wel- overlegd spel terugdenken. De kwaliteit van het spel gaat stellig vooruit. Aan spanning heeft het niet ontbroken. Het Heeren Enkelspel. Na een aantal interessante ontmoetingen hadden de volgende heeren zich geplaatst in de kwart-finales J. en E: Nielsen, Th. Verkley, H. J. F. K. v. d. Arend, Th. Maris, A. Kuipers, M. Houts- appel en W. C. J. Kern. J. Nielsen had het tegen M. Houtsappel niet al te zwaar en met voor zichzelf spre- kende 6—0, 61 overwinning plaatste hij zich bij de laatste vier. Th. Maris herstelde zich tegen Kuipers volkomen na de eerste set met 36 te heb ben verloren. In de tweede en derde set Was hij beslist de meerdere, wat de cijfers 61, 61, waarmee hij die tweede en derde set won, ook wel bewijzen. De bekende Heldersche speler v. d. Arend herstelde zich ook tegen Verkley na de eerste set met 36 te hebben verloren. Hij kwam in de tv/eede uitstekend op dreef 6—1, en wist de beslissende set na veel span ning met 75 te winnen. De sterke Amsterdammer W. C. J. Kern was iets te sterk voor E. Nielsen, die zich in beide sets echter kranig verdedigde. Met 6—3 64 verloor deze. In den eerste halve eindstrijd kwam Kern tegenover v. d. Arend. Deze laatste kon er in de eerste set absoluut niet inkomen en Kern won dan ook gemakkelijk met 60. In de tweede set was het weer spoedig 10 voor Kem. Maar de tweede game kwam niet zoo Vlug. Van d. Arend kwam er veel beter in en eerst nadat het tienmaal deuce was geweest, won ten slotte Kern (20). Ook de derde ga me volgde (30), doch toen kwam de eerste game voor v.*d. Arend. 't Werd 41 voor Jnj* I85—3, 6—3. In dit laatste gedeelte der partijen gaven beide spelers iraai spel. Doch Kern verdiende zijn mooie overwinning. J- Nielsen sloeg met dezelfde cijfers (60, I- te8enstander Ph. Maris. In deze parti] behoefde Nielsen nog niet zijn voile kracht te ontplooien, dat kwam pas in den belengwekkende eindstrijd Kern-Nielsen. ten bijzonder fraaie partij, die ongeveer twee uren duurde en waarin de spelers elkaar niets toegaven. Fraai was het ophalen van Kern in de eerste set. Na met 40 te heb- ben achtergestaan wist hij die set nog met 8—6 te winnen. t eek in't begin of Nielsen zoo maar op zijn gemak ging winnen, want zijn service games, zoowel als die van Kern won hij vlug. Doch toen kwam Kern los Zijn plaatsen werd steeds zuiverder en weldra won hij vier games achter elkaar (5—5). 't Werd 5—6, 6—6, 7—6 en tot slot 8—6 Na dat het in de tweede set tot 2—2 gelijk op was gegaan bracht Nielsen den stand op 5—2 in zijn voordeel. Nog een game won Kern, doch toen maakte Nielsen de set uit 63. In de beslissende set had Kern al spoedi* een 3—0 voorsprong, 't werd 3—1, 4—1 en toen maakte Nielsen door fraai spel 5 games achter elkaar, waardoor hij met 64 de set won en daarmee de match. De heeren waren meermalen zeer sportie? vriendelijk tegen elkaar. Kern moest eenmaal van racket verwiselen en had in de derde set last van zijn arm. Hij gaf meermalen brillant spel, doch Nielsen was iets zekerder. Onder de grootste stilte werd meermalen de strijd gevolgd. Dames Enkelspel. In deze afdeeling heeft de Limburgsche kampioene mej. A. Schmier uit Maastricht zich onbetwist de sterkste getoond. Vooral haar backhand is buitengewoon ontwikkeld en de wijze waarop mej. Maas in den halven eindstrijd en mej. Scholten in den eindstrijd sloeg, toonde duidelijk, dat zij de sterkste was. De dames leverden meestal base-line du els met soms heel lange rallies. We telden er van 25 slagen. Heeren Dubbelspel. De gebroeders Nielsen konden het tegen jhr. v. Riemsdijk en Bouman niet bolwerken, evenmin als Thoolen en Maris tegen Elhorst en Kern. Maar de finale was prachtig. ElhorstKern verloren hun service game, doch wonnen dat van hun tegenstanders. El horstKern liepen daarna op tot 51, waar- na van Riemsdijk fraai spel liet zien en twee games inhaalde. Toen brachten echter El horstKern zich zelf in veilige haven wat de eerste set betreft (63).Maar toen in de tweede set van Riemsdijk en partner steeds beter begonnen te spelen en met 51 voor- kwamen, spaarden ElhorstKern hun krach- ten voor de beslissende set. Wat werd er in die set vinnig gestreden. Men zie slechts de cijfers 0—1, 0—2, 1—2, 2—2, 3—2, 3—3, 43, 53 en tot slot 63, wat Elhorst Kern een zwaar bevochten overwinning bracht. De spelers verwierven luid applaus. Het Dames Dubbelspel. Dit nummer bracht de Maastrichtsche da mes Schmier en Bonhomme in den eindstrijd tegen Gravin v. Randwijck en mej. L. E. Dek- ker. Deze laatsten vormden een beter dubbel dan de eersten. waarvan mej. Schmier veel werk moest doen, maar haar mededingster niet op dezelfde hoogte stond. Met 64, 61 werden de Limburgsche dames geslagen. Het Gemend Dubbelspel. Dit nummer was het laatst beslist en de finale vormde het slot van het tournooi. 't Was een prachtig slot, en de toeschouwers leefde ten voile mee. 't Was voor de heer Kern anders een zware dag. In drie nummers moest hij den eindstrijd spelen. In de kwart-finales van dit nummer won nen mej. Blijdenstein en F. Elhorst. Mevr. en de heer Arend, Mej. D. Blijdenstein en mr. J. J. H. J. v. Reenen en mevr. en de heer Kern. Hel Heldersche dubbel v. d. Arend kon het in de demifinale tegen mej. Blijdenstein en den heer Elhorst niet bolwerken, terwijl mej. Blijdestein en mr. v. Reenen tegen den heer en mevr. Kern met 6—2, 62 verloren. De finale was buitengewoon spannend en er waren drie sets noodig voor de beslissing viel. Met afwisselende kansen werd in de eerste set gestreden, doch met 64 won mevr. Kern en partner. Doch in de tweede set kwam El horst met zijn smashes los, terwijl mej. Blij denstein aan het net mooi werk deed. Met 7—5 wonnen zij de derde set en daarmede ae match. 't Was een pakkend slot. De uitslagen uit de diverse nummers vol- gen hieronder: Heeren Enkelspel. Kwart-finales. J. Nielsen si. M. Houtsappel 61, 60. Th Maris si. A. Kuipers 36, 61, 61. H. J. F. K. v. d. Arend si. Th Verkley 3—6, 6—1, 7—5. W. C. J. Kern si. E. Nielsen 63, 64. Demi-finales. W. C. J. Kern si. H. J. F. K v. d. Arend 60, 63. J. Nielsen si. Th. Ma ris 60, 63. Finale. J. Nielsen si. W. C. J. Kern 68, 6-3, 6-4. Dames Enkelspel Demi-finales. Mej. J. Scholten si. mej. L E. Dekker 4—6, 6—0, 9—7. Mej. A. Schmier si. mej. E. D. Alaas 60, 61. Finale. Mej. A. Schmier si. mej. J. Scholten 6—1, 6—2. Heeren Dubbelspel. Kwart-finales. Jhr. A. C. v. Riemsdijk en P. Bouman si. mr. H. D. A. v. Reenen en mr P. Boelmans ter Spill 64, 63. E. en J Nielsen si. mr. D. v. Aalst en J. J. H. J. v. Reenen 1—6, 6—1, 62. F. J. Thoolen en Th Maris si. F. C. Baron Schimmelpenninck van der Oye en P. Resink 61, 6—1. F Elhorst en W. C. J. Kern si. Westerman en A. Kuipers met 62, 46, 63. Demifinales: Mej. Blijdenstein en F. El- Bouman si. E. en J. Nielsen 61, 97. F Elhorst en W. C. J. Kern si. F. J. Thoolen en Th. Maris 64, 62. Finale. F. Elhorst en W. C. J. Kern si. Jhr A. C. v. Riemsdijk en P. Bouman 63, 16; 6—3. Dames Dubbelspel. Eindstrijd. R. Gravin v. Randwijck en mej. L. E. Dekker si. mej. A. Schmier en mej. R. Bonhomme 6—4, 61. Kwart-finales: Mej. Blijdestein en F. Elhorst slaan mej. A. Schmier en F. C. baron Schim melpenninck van der Oye 1012, 6—3, 9-—7. Mvr. J. van den Arend en H. J. F. K. van den Arend slaan R. gravin van Rand wijck en jhr. A. C. van Riemsdijk 64, 63. Mej. D. Blijdestein en mr. J. J. H. J. van Reenen slaan mevr. van SantenVriesendorp en mr. D. J. van Aalst 62, 62. Mevr. L. Kern—Laan en J. W. C. Kern slaan mevr. M. Baden en P. B. M. van Straelen 9—7, 6-2. Demi-finales: Mej. BlijdensteinF. El horst slaan mevr. J. v. d. Arend en H. J. F. K. v. d. Arend 63, 64. Mevr. KernLaan en W. C. J. Kern slaan Mej. D. Blijdenstein en mr. J. J. H. J. van Reenen 62, 6—2. Finale: Mevr. KernLaan en W. C. J. Kern slaan mej. Blijdenstein en Elhorst 64, 5—7, 7—5. Hieronder volgen nog eenige niet vermel- de uitslagen van Zaterdag: Heeren Enkelspel. 3de ronde: M. Houtappel slaat mr. P. Jan- sen 64, 64. Th. Maris slaat C. H. Jeltes 6—0, 6—0. A. Kuipers slaat J. Berlage 6—3, 6~2' Dames Enkelspel. 2de ronde: Mej. J. Scholten slaat Frau von der Heyde 6—3, 6—4. Mej. E. D. Maas slaat mevr. J. van den Arend 60, 6—1. Gemengd Dubbelspel. 2de ronde: R. Gravin van Randwijck en Jhr. A. C. van Riemsdijk slaan mej. A. Roy- aards en W. Westermann 6—4, 75. Mevr. van SantenVriesendorp en mr. D. J. van Aalst slaan mevr. A. G. de Hoop Scheffer Delprat en mr. H. D. A. van Reenen 62, 8—6. Mevr. L. Kern—Laan en J. W. C. Kern slaan mej. L. E. Dekker en P. Bouman 6—1, 6-2. FRANKRIJK WINT DEN DAVISCUP- WEDSTRIJD. Amerika met 3—2 geslagen. Van RijnAllison winnen van Bo- rotraCochet. Tilden slaat Bo~ rotra. Cochet wint van Lott. Zaterdag werd de finale van de Davis-cup tusschen Frankrijk en de Ver. Staten voort- gezet met het dubbelspel. Naar men weet was de stand 20 voor Frankrijk. Wederom bestond er een groote belangstelling van de zijde van het publiek. Het dubbelspel werd gespeeld tusschen Van Rijn-Allison en Borotra-Cochet. De eerst set is al dadelijk voor de Ameri- kanen. De jeugdige Van Rijn en Allison spe len zeer overtuigend en blijven tegenover hun befaamde tegenstanders steeds in den aanval. Borotra schijnt weinig zelfvertrouwen te hebben. wat ook in de tweede set weer tot uittng komt. Wederom geven de Amerikanen een homogeen spel te zien en weldra is de stand 5—1 in hun voordeel. Dan volgt echter een inzinking en halen de Franschen op tot 65. Het Amerikaansche dubbel hersteP zich echter bijtijds en wint de set met 86 De derde set gaat aanvankelijk gelijk op Na 4—4- leiden de Amerikanen met 54 Dan maken zij de partij uit door met 64 deze set te winnen. De strijd duurde precies 1 uur en 5 ml- nuten. De enkelspelen Gister werd den wedstrijd besloten met de beide enkelspelen. Tilden speelde tegen Bo rotra en Cochet tegen Lott. De eersten gaven een buitengewoon span- nende partij te zien. Borotra, evenals Tilden waren uitstekend in vorm. De strijd gaat ge lijk op tot 33. Na harden strijd in de eer ste set met 64 voor den Franschman. In de tweede set schijnt Borotra reeds ver- moeid te zijn, waarvan Tilden profiteert en met 61 wint. De derde set toont .weer een ocleving van Borotra, die een 3—1 achterstand ophaalt tot een 43 voorsprong. Tilden speelt echter kalm en berekend verder en wint met 6—4. In de laatste set is Borotra spoedig met 41 achter. Wederom komt hij er uitstekend in en haalt schitterend op tot 5—4 in zijn voordeel. Hard wordt er om de beslissin, gevochten. De Franschman is even wel doo op en met moeite wint Tilden met 75. De beslissing. De stand is nu 2—2 en het enkelspel tus schen Cdchet en Lott moest de beslissing brengen. Aanvankelijk is de strijd zeer langzaam en vrij gemakkelijk wint de Franschman met 61. In de tweede set komt Lott er beter in. Hij speelt veel beter dan Cochet, die vrij nonchalant is, en met 51 heeft de Ameri- kaan de leiding. Cochet schijnt het gevaar in te zien en de set eindigt met 63 voor Lott. Het blijkt in de derde, dat Cochet zijn uiter- ste best doet en de Amerikaan krijgt geen kans. Met 60 wint de eerste. In de vierde set is het weldra 20 voor Cochet, waarna Lott door taai verdedigen den stand op 33 weet te brengen. Dan krijgt hij echter geen kans meer en eindigt deze set met 63 voor Cochet. Hierdoor bleef Frankrijk dus met 32 in het bezit van de cup. Wielrennen. TOUR DE FRANCE. Door Dewaele gewonnen. De Tour de France werd gister beeindigd Het eindresultaat luidt: 1. Dewaele 186-39-14; 2. Demuysere 187- 11-23; 3. Pancera 187-13-36; 4. Cardona 187.37-1; 5. Frantz 187-35-15; 6. Delannoy 187-45-24; 7. A. Magne 187-47-15; 8. Ver- vaeke 188-40-54 9. P. Magne 188-42-13; 10. Rebry 188-57-4. LEDDY TE BERLIJN. Leddy heeft Zaterdag in de Ruth Arene te Berlijn den zomerprijs over 50 K.M. gewon nen voor Sawall, de Wolf, Bauer en Maron- nier. De gangmakers der laatste drie hadden motorfietsen. Leddy was mooi in vorm en slaagde er in zonder veel moeite Sawall te slaan. Deze bleef 1875 M. achter. Vooraf werden twee wedstrijden over 20 K.M. en 30 K.M. verreden. Sawall werd eer ste 5 M. voor Leddy; derde werd Maronnier na 70 M.; vierde de Wolff, vijfde Bauer. De Wolff heeft den wedstrijd over 30 K.M. ge wonnen voor Bauer, Leddy, Sawall en Ma ronnier. WEDSTRIJDEN TE RIJSWIJK. Moeskops slaat Kaufmann. Naar gemeld werden gister te Rijswijk groote internationale wedstrijden gehouden. Hierover lezen we in de Crt. o.m.: De nam en van Moeskops, Kaufmann en Linart op het programma hadden vele be- langstellenden naar het Rijswijksche hout ge- trokken, en terecht. Het was een middag van goede sport. Moeskops reed in de internationale sprint tegen een zijner sterkste tegenstanders, den Zwitser Kaufmann. De Hollander was ster- ker en won de beide manches, een van den kop af, de ander in de eindspurt. Beide malen was Kaufmann een half wiel achter op den eindstreep. Moeskops spande zich niet geheel in, maar zijn spurts waren van groote snel- heid. Het motomummer gaf niet bijzonder veel spanning. De beide Hollandsche represen- tanten Storm en Blekemolen speelden betrek- kelijk een ondergeschikte rol. Alleen in de laatste manche reed Blekemolen een uitmun- tenden wedstrijd. Het eigenaardige geval deed zich nu voor, dat Orassin in het totaal klassement zijn le plaats verspeeide, door te vroeg zijn gangma- ker te verlaten, waardoor Storm hem in de laatste meters nog passeerde. En daar in de le plaats de volgorde van binnenkomst telt en daarna pas den afgelegden afstand, ver speeide Grassin door onoplettendheid de le plaats. De resultaten luiden: Tandemrace over drie ronden. 1. v. Dijk—B. Leene, 3 put2. L. Leene—de Leur, 7 pnt.3. Bontek-oeL. Leene, 8 pnt.; 4 v. Dumv. 't Riet, 13 pnt.; 5. Lome— ronden tusschen Mertens, 14 pnt. Match a deux over 2 Moeskops en Kaufmann. 1. Moeskops, 2 pnt.; 2. Kaufmann. 4 cfit, 4 K.M. Race voor amateurs- 1 Bakhuis, 5 m. 37 sec.; 2 Waist. Wedstrijd achtei motoren in 3 manches 1. Breau, 7 pnt.; 2. Linart, 7 pnt.; 3. Grassin, 8 pnt.; 4. Blekemolen, 10 pnt.; 5 Storm. 14 pnt. Handicap over 2 ronden. 1. v. Rossum in 55 sec.; 2. L. Leene; 3. d. Giessen. NOORD-BRABANT—NOORD HOLLAND. Te 's Hertogenbosch werd gister een wio lerwedstrijd gehouden tusschen de provincies Noord-Holland en Noord-Brabant. De uit slagen luiden als volgt: Tandemwedstrijd voor amateurs en onaf- hankelijken over 4 ronden: 1 L KrijneJ. Rustenbrfrg; 2. ,W. Metz—v. d. Heijden. Noord-Brabant in den tandemwedstrijd 5 punten. Noordholland eveneens 5 punten. Sprintwedstrijd voor amateurs ,en onaf- hankelijken over 4 ronden: 1. J. Rusten- burg, 2. L. Krijnen, 3. K. Bosma. Achtervolgingswedstrijd voor amateurs en onaf hankelijken over 15 ronden: Winnaar ploeg Noord-Brabant met F. de ReytJJ MaaSP. Lupken en Ph. Reijnders, 4 pun ten. Noord-Holland 1 punt. Deelnemers: Steen- bergen, Ph. Vogel, H. Engelmoer, A. Schel- tes. Koppelwedstrijd voor amateurs en onaL hankelijken (40 K M.): 1. J. v. d. HoutA Duffhuis; 2. Th. VogelJ. Kalb; 3. Ph. Reijnders—P. Roks. Noord-Brabant 20 p Noord-Holland 10 punten. De totaaluitslag is: Noord-Brabant 34 p., Noord-Holland 17 punten. Schermen. INTERNATIONA AL TOURNOOI TE OOSTENDE. Uitslagen. Het jaarlijksche internationaal scherm- tournooi te Oosteneinde is weer geein- digd. Het aantal scaerr- crs is verbazend groot vcor de personeele wedstrijden, de deelname aan het landentournooi be- parki zich echter tot 4. Voor Nederiand kwamen uit F. Mosman, F. H. Tenhaeff, C. A. Stynde.s, A. Mayer en H. G. Hagens. De wedstrijd had een zeer animeerend verloop, waartoe ook da suortiviteit van het meerendeel der deelnemers het hare bijdrceg. De uitslag werd1. Belgie mcl 3 over- winningen; 2. Frankrijk met overwin- ningen; 3. Engeland met 1 overwinning; 4. Holland met 0 overwinningen. Het succes onzer vertegenwoordigers is dus niet groot geweest, al waren de meeste buitenlandsche schermers ook de meening toegedaan, iat wij de derde plaats wel konden bezetien. In de personeele wedstrijden hebben de Nederlanders meer succes geboekt. Voor de 32 plaatsen in de kwart-finale werd van de 61 deelnemers geplaatst: kapitein F. H. Tenhaeff als no. 1 uit zijne poule met 6 overwinningen; J. C. A. Stynders als no. 2 eveneens met 6 winst- partijen en als no. 4 uit zijn poule de le luitenant H. G. Hagens. Voor de demi-finale vielen de twee laatstgenoemden af. Kapitein Tenhaeff bleef aan en wist zich na zwaren strijd ook voor de finale te handhaven. De uitslag werd: 1. Jordan, Frankrijk, 6 overwinningen; 2. Pezzara, Italie, 6 overwinningen; 3. Tom, Belgie, 6 over winningen; deze volgorde werd eerst na 2 maal barrage vastgesteld. Tenhaeff eindigde als no. 9. Het eindresultaat van den grooten prijs voor dames luidt: 1. mej. Adams (Belgie) 7 overwinnin gen, 0 nederl., 14 treffers; 2. mej. Daniel! (Engeland) 5 overwinningen, 2 nederl., 17 treffers; 3. mej. de Boer (Nederiand) 4 overwinningen, 3 nederl., 20 treffers. Eindresultaat van den personee! wed strijd voor heeren op sabel: 1. Marzi (Italie), 8 overwinningen, 12 treffers; 2. Perzano (Italie) 6 overwinningen, 24 treffers; 3. Doorman (Nederiand! 5 over- winiagen, 28 treffers, AURORA a

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 3