Sport WEGENS STERFGEVAL alastrim-besmettin^ overleden. Het kind werd op 31 Juli voor den eersten keer gevaccineerd en vertoonde op 6 Augustus de eerste ver- schijnselen van alastriin. Sedert het waarne- men der ziekte te Rotterdam zijn aldaar ge- meld 41 ziekte- en 4 sterfgevallen, waarvan een bij een ouden man, die reeds aan een an- dere ziekte leed. Voorts zijn in genoemde week de volgende gevallen in andere gemeen- ten waargenomen: Delft 3 gevallen. (In een geval is de besmetting van Rotterdam af- komstig, in de twee andere gevallen is de oorsprong niet zeker). Amersfoort, Apel- doorn, Valburg en Dinteloord ieder 1 geval, waarvan de besmetting te Rotterdam is ver- kregen. Totaal-generaal 148 gevallen met 4 sterf gevallen. HET 26STE MIDDENSTANDSCONGRES VAN DEN KON. NED. MIDDENSTANDS- BOND. Medegedeeld wordt, dat de verkiezingen het volgend resultaat hebben gehad: Herko- zen zijn tot leden van den Middenstandsraad de heeren L. de Groot, S. W. Lips en J. K. W. F. van Bommel. Gekozen is tot lid van den Middenstandsraad in de vacature mr. Wolff, die door de regeering tot buitenge- woon lid is benoemd, de heer J. G. Korff. Gekozen is tot lid van groepsbestuur A: in dc vacature Joh. A. van Os, de heer A. Spaander. Heden werd in de Tooneelzaal van het gebouw van het Volkspark het 26ste Natio- naal Middenstandscongres van den Konink- lijken Ned. Middenstandsbond voortgezet. Na heropening bracht de heer W. Wessel Bzn., voorzitter der Nederl. Vereeniging v. Werkgevers in het Heerenkleedingbedrijf een prae-advies uit over „Het wetsontwerp ee- ner Huisarbeiderswet". Hierop werd het prae-advies behandeld van den heer dr. E. J. Tobi, over „Georga- niseerde Distributie: een Algemeen Midden- standsbelang". De prae-adviseur beveelt ieder midden- stander aan nauwkeurige cijfers te verzame- len om te trachten tot een distributie-sy- steem te komen. Na de sluiting van het congres werd 's middags een autotocht gemaakt door de con- gressisten in en 'om Enschede. Deze tocht was aangeboden door het Gemeentebestuur van Enschede. HET JULANA-DOK Het Juliana-dok, gebouwd bij de Neder- landsche Scheepbouw Maatschappij, is gis- terochtend acht uur vertrokken op weg naar Curagao. De heeren D. en H. Goedkoop waren van het vertrek, dat z^er vlot verliep, getuige. De boot van den havendienst begeleidde het gevaarte. Bij de Hembrug, welke om ne- gen uur werd gepasseerd, nam de havenmees- ter van IJmuiden de begeleiding over. Men weet, dat het dok is bestemd voor het dokken van de tankschepen der Anglo-Saxon op Curagao. Uit IJmuiden meldt men: Het Julianadok (4000 tons) kwam te I Jmuiden aan na een goedgeslaagden tocht door het Noordzeekanaal. Er moest evenwel op hoog water worden gewacht. zoodat het gevaarte eenige uren in het Binnentoelei- dingskanaa! moest vastmaken Heel kalm en voorzichtig moest het dok, dat bij het door- schutten in de sluis aan weerszijden slechts 20 centimeter ruimte over had, naar buiten worden gebracht, teneinde door de sleepboo ten „Ganges" en „Rozenburg" van L. Smit Co.'s Internationale Sleepdienst te worden overgenomen. Het doorschutten geschiedde, hoewel het geruimen tijd vorderde, zonder ongevallen, zoodat genoemde sleepbooten om vijf uur het dok konden vastmaken om de groote reis naar Curagao, ongeveer 4300 zee miilen, te aanvaarden. Met het oponthoud te Las Palmas en Bar bados, alwaar zal worden binnengeloopen om te bunkeren, hoopt men in ongeveer twee maanden op de bestemmingsplaats aan te komen. Nog dient vermeld te worden, dat het transport van Amsterdam naar IJmuiden geschiedde door sleepbooten van de N. V. Reeederij voorheen Gebr. Goedkoop. Naar het Hbl. verneemt zal de sleepboot „Rozen- burg" slechts tot voorbij den Waterweg het dok assisteeren, waarna de ..Ganges" verder alleen de sleepreis zal voortzetten. EEN KOFFER-AVONTUUR. Een reiziger was Dinsdagavond laat per frein aan het Centraal-station te Amsterdam aangekomen. Buiten het gebouw sprak een hem cnbekende hem aan. Er volgde een ken- nismaking en de twee liepen tot vier uur door i j u £'n£en naar eeil koffiehuis in de Jodenbreestraat en keerden even later naar j i rr .ru2> echter met achterlating van de koifeis in het koffiehuis Beide mannen gingen de hal van het station binnen. De reiziger ging even schrijven; toen hij daar- mee .klaar was, zag hij dat de onbekende was veidwenen. In het koffiehuis bleek hem la- ?eIdiezelfde enbekende daar de koffers had afgehaald. Zij hadden, met inhoud, een waarde van 300. n wFN goudaal GEVANGEN. Uit Weesp wordt gemeld: De beroepsvisscher A. Kranenpoel alhier lie eft in de Vecht bij Llitermeer een zecr mooi exemplaar van een goudaal gevangen. Gedu rende de 42 jaien dat deze visscher zijn be- roep uitoefent, kwam zoo iets nog niet voor. MONUMENT JAN MORKS. Gistermiddag is op het Molenwater te Middelburg het monument voor wijlen den heer Jan Morks, die gedurende ruim 34 jaar directeur is geweest van het Middelburgsch muziekkorps en die ook als componist een zeer goeden naam had, onthuld. Het monument is ontworpen en vervaar- digd door den beeldhouwer August Falise. Het in brons uitgevoerde borstbeeld van den heer Morks in uniform is een uitstekende ge- Iijkenis en is geplaatst op een granieten zuil. net is geplaatst met het front naar de mu- ziektent, waarop de heer Morks honderden open bare concerten heeft gedirigeerd, waar- mede hij zoovtien heeft doen genieten en hen heett opgevoed op muzikaai gebied. De waarn. burgemeester van Middelburg, wethouder J Onderdijk, onthulde het monu ment en aanvaardde het monument namens de gemeente. Een broeder van den man, wiens nage- dachtenis werd gehu'ldigd, dankte voor het stichten van dit monument. AUTO MET ACHT PERSONEN TE WATER. Op den 's-Gravemveg aangereden, over den kop gestagen en in het water terecht gekonien. Twee licht gewonden. Gisteravond is te Rotterdam opnieuw een auto, waarin S personen waren gezeten, le water gereden. Uit de richting Gouda reden op den 's- Gravenweg omstreeks 10 uur drie auto's kort achter elkaar. De weg is ter plaatse smal en aan beide zijden loopt een diepe sloot, zoodat het, vooral in het duister, niet gemakkelijk is te passeeren. Ter hoogte van de IJsselmondschelaan wilde de bestuurder van de tweede auto, de 45-jarige A. O. uit Rotterdam, voorbij rijden, doch zijn auto, een gesloten Peerless H. 65545 heeft daarbij met het rechterachterwiel den naaf van het linkervoorwiel van den auto, die voor hem feed, geraakt. Deze maakte een zwaai naar rechts, kan- telde en sloeg over den kop in den naast den weg gelegen sloot. De aanrijding veroorzaakte een geweldi- gen slag, waardoor de omwonenden op het ongeluk opmerkzaam werden gemaakt. De 27-jarige A. Vrooman, die aan de overzijde woont en leden van de familie van R. zijn in nachtgewaad te hulp gesneld. Juist op het oogenblik van de aanrijding was ook de adjudant van politie C. de Jongh, uit Kra- lingscheveer, in de nabijheid. Deze heeft met de bovengenoemde burgers hulp verleend Terwijl de adjudant een ruit intrapte, is Vrooman het water ingeloopen en heeft een portier opengerukt. Het bleek, naar de N.R.Crt. meldt, dat in de omgeslagen auto, een gesloten Chevrolet, gemerkt H 36316, acht personen zaten. De auto lag half onder water. Onder de inzit- ttnden was een paniek ontstaan. Door het kalme optreden van adjudant de Jong, is het echter gelukt de inzittenden een voor een uit den auto te halen. Het waren de 47-jarige A. B., carossieriemaker uit Vlaardingen, be stuurder van den auto, zijn 47-jarige vrouw J B.-P., hun vier kinderen, respectievelijk 6, 9, 13 en 16 jaar oud, de 30-jarige zuster C. B. en de 38-jarige mevr. J. N. K., alien uit Vlaardingen. Nadat zij alien uit den auto waren g' haald bleek dat mej. C. B. wonden aan hoofd en handen had gekregen. De 16-jarige P. B had een wond aan de knie opgeloopen. In het cafe van den heer Vrooman zijn alien zoo goed en zoo kwaad als dit ging van droge kleeren voorzien. Nadat de auto van den Geneeskundigen dienst was aan gekomen zijn zij naar het ziekenhuis aan den Bergweg vervoerd, waar de twee gewon den zijn verbonden. Het gezelschap heeft daafrna de reis naar Vlaardingen kunnen ver- volgen. De verongelukte auto zou vandaag worden gelicht. De tweede auto, die de aanrijding veroor zaakt heeft en waarvan de bestuurder on middellijk daarna heeft gestopt om zoo mo gelijk hulp te verleenen, heeft geen noemens waardige schade opgeloopen. De bestuurder hiervan staat bekend als een zeer voorzichtig chauffeur, die in dit ge val ook niet te hard heeft gereden. De oor- zaak van het ongeval moet zeer waarschijn- lijk worden gezocht in de geringe breedte van den weg tusschen Rotterdam en Gouda MEISJE ACHTEROVER VAN HAAR RIJWIEL GEVALLEN. De vijftienjarige J. S., wonende te Aduard, gelogeerd bij haar tante te Dedemsvaart, viel achterover van haar rijwiel. Aanvanke- lijk scheen het, alsof dit ongeluk goed zou afloopen, doch den volgenden dag werd het meisje ernstig ziek. Haar toestand vererger- de en gister is zij ten gevolge van hersen- verbloeding overleden. HIJ DACHT DAT HIJ MACHINIST WAS. Maar hij was het niet. Een zonderling man vertoeft, naar de Telg. meldt, op het oogenblik aan het politiebureau Warmoesstraat. Het is iemand, die zich blijkbaar verbeeldt ma chinist der spoorwegen te zijn, op loco- motieven klimt sn met valsche kaarten zich toegang weet te verschaffen tot de stations en spoorwegemplacementen. Eenige dagen geleden verscheen deze man in de Jordaan. Hij was gekleed in de uniform van machinist bij de Ned. Spoorwegen en geraakte in gesprek met een juffrouw, die hij te kennen gaf, dat hij wel in de gelegenheid was jongelui op te leiden voor leerling-machinist. De juffrouw daclit, dat haar buurvrouw dat wel erg prettig zou vinden, want zij had een zoon, die gaarne bij den spoorweg in dienst zou willen treden. De buurvrouw vond het een meevallertje en de 18-jari- ge zoon ook. De jongeman zegde zijn be- trekking op en sprak af met den machi nist voor den volgenden morgen aan het Centraal-Station. Niemand koesterde eenigen argwaan, want de machinist leek precies een ech- te machinist. Hij droeg de pet met gou- den band, had de uniformjas en broek en sleepte zelfs overal zijn etensketeltje mede. Bovendien was hij op welke wijze is niet bekend in't bezit geraakt van het instructieboek voor locomotief- personeel en van een genummerde kaart welke toegang gaf tot de stations. Gistermorgen trof de jongen zijn mees- ter aan het Centraal-Station. De machi- ni t deelde hem daar mede, dat zij den trein ZwolleAmsterdam zouden rijden, zoodat zij eerst als passagier naar Zwolle moesten gaan. Zonderling gedrag. Dat gebeurde dan ook. Doch daar aan gekomen begon het den lecrling op te vallen, dat de dienstregeling voor het locoingjief-personeel toch wel erg on- practisch en vreemd in elkaar zat. Want de meester zeide hgm op het perron te wachten: zeli klom hij op een losse machine, die ergens stond en scharrelde wat in de cabine heen en weer. Daarna ging hij er weer af en zet- te den jongen in een anderen trein. Even voor het vertrek kwam de verbaasde leerling tot de ontdekking, dat de trein naar Rotterdam ging. Daarover ging hij zijn meester interpelleeren. Doch de machinist in al zijn wijsheid sprak, dat de trein die richting uit ging, om ticn minuten vertraging in te halen. Intus- schen verwijderde hij zich, zoogenaamd om te vragen welken dienst hij had. De leerling nam plaats in een trein naar Amsterdam. De machinist die bij hem was gekomen stapte uit in Baarn en liet den jongen man alleen achter. Dank zij zijn kleeding want ook hij was in uni form gestoken wandelde hij aan het station Muiderpoort door de controle zonder lastig gevallen te worden. Aan het Centraal-Station vroeg hij inlichtin- gen aan een ambtenaar: deze, die er geen touw aan kon vast knoopen nam hem mee naar het politiebureau War moesstraat, waar de jongen hetzelfde verhaal deed. Intusschen dook de machinist, die kans had gezien naar Amsterdam te komen weer bij de woning van den knaap op. De vader volgde hem heel lis- tig en zag dat de machinist naar een bioscooptheater op den Nieuwendijk ging. Vermoedelijk ging hij daar uit- rusten van zijn vermoeiende spoorweg- avonturen. De vader sprak een brigadier van po litie aan: deze wist toevallig van het re- laas van den jongen man af en verzocht den machinist hem te volgen naar het bureau Warmoesstraat. In arrest gehouden. De politie weet nie«, goed wat zij van den .:an moet denken. Niet onmogelijk is, dat hij niet wel bij het hoofd is. in elk geval werd hij daar gehouden. Ook is niet bekend op welke wijze de man in het bezit van de boekjes en de kaart is geraakt. Wel heeft men ontdekt, dat hij zijn machinistenpak niet heeft betaald: op het Bureau Singel is indertijd aan- gifte gedaan. Men durft den pseudo-machinist niet op vrije voeten te stellen, daar men bang is, dat hij, eenmaal op een locomotief staande, onheilen zal veroorzaken. KORTE BERICHTEN. De Gooische Landbouw-Sportvereeni ging welke haar jaarlijksche vee-tentoonstel- lingen tot dusver te Naarden heeft gehou den, is daarvan dit jaar voor het eerst af- geweken en heeft gisteren haar tentoonstel- ling te Bussum in het Wilhelminaplantsoen geopend. Woensdagnamiddag is het lijk van den koopman Wessels uit het kanaal Terneuzen —Gent opgevischt ter plaatse waar de auto was te water geraakt. Provinciaal nieuws HEILOO. Eerste steenlegging gebouw voor „Kunst en Sport." Gistermiddag had hier een eenvoudige plechtigheid plaats. In tegenwoordigheid van een kleinen kring belangstellenden leg- ae de burgemeester, jhr. N. van Foreest, n.l. den eersten steen voor het in aanbouw zijn- de gebouw voor „Kunst en Sport" aan den Holleweg hoek Schoollaan. De burgemeester herinnerde er hierbij aan dat niets zonder strijd tot stand komt, wat ook bij de stichting van dit gemeenschaps- gebouw, zooals spr. het noemen wilde, ge- bleken was. Hij hoopte dat het bloei van het vereenigingsleven in deze gemeente ten goede zou komen. De voorzitter van „Heiloo Vooruit", de heer W. van de Vail, memoreerde eveneens den storm, die aan de totstandkoming van dit gebouw voorafging, waarna de architect de heer K. Veldkamp de hoop uitsprak, dat het succes, dat men met dit gebouw mocht hebben, evenredig mocht zijn aan de moeite, die het gekost had om het zoover te bren- gen OUDORP. Aanrijding. Zestienjarige jongen gewond. Auto in de ringvaart. Gisteravond omstreeks half negen heeft aan den Hoornsche weg alhier een ernstige aanrijding plaats gevonden. De 16-jarige J. Rensen, wonen'de in Oudorp, kwam per rij wiel een erf afgereden en werd daarbij door een passeerenden auto gegrepen. De bestuur der, de bloembollenhandelaar G. uit Hille- gom, verloor de macht over zijn stuur en reed met zijn wagen in de ringvaart, terwijl de jongen met snijwonden in de hals en het ge- laat aan den kant van den weg bleef liggen. De heer G. wist onmiddellijk de auto te verlaten. Door een inmid-dels gearriveerd ge- neesheer is de jongen naar het St. E'lizabeth- ziekenhuis overgebracht en na aldaar verbon den te zijn, weer naar zijn woning vervoerd. De auto werd des avonds nog door den reddingswagen van de firma Jac. Met, uit de ringvaart gehaald. HEEMSKERK. De Schoolbeek vanaf het Raadhuis tot aan de R.K. kerk is omkluisd en zelden zal er hier een werk verricht zijn waarmede men zooveel eer heeft ingelegd als met deze omkluizing. Tegelijk met de verdwijning van het gezicht dezer onoogelijke waterkeering, die het hare onzer gemeente doorsnijdt, is men hier het eerste tegelpad rijk geworden. Jammer genoeg kondigen borden aan den ingang van dit pad aan, dat wielrijders niet profiteeren mogen van dezen effen baan. Zij is alleen bestemd voor voetgangers, maar met dit al is de Marelaan reusachfeg' opgeknapt. Zooals bekend is, is dit werk uit een zuiver hygienisch oogpunt geschiedt. NOORDSCHARWOUDE. In aaHsluiting op ons bericht betreffende een aanrijding van een hondenwagen door een auto, waarvan de bestuurder onbekend was, is bij nader onderzoek gebleken, dat dit ecu zekere B. van Burgerbrug is geweest. Uitbreiding Oosterstraat. Met de uitbreiding van de Oosterstraat is reeds een aanvang genomen. Men is bezig een nieuwe straat te leggen, waarlangs weer een flink aantal huizen gebouwd kan wor den. Onze KoBonien. GECOMPLICEERD AUTO-ONGELUK Aneta meldt uit Djokjakarta: Een automobiel, welke schoolkinderen van de onderneming Djokjawartis vervoerde, reed voor het huis van den wedana van Kalassan een inlandsche vrouw, die plotseling den weg overstak, aan. Zij werd zeer zwaar gewond. Door die aanrijding gleed de auto tegen een boom op en kwam deze daarna in een warong terecht met het noodlottig gevolg, dat twee inlandsche kinderen werden gedood en drie inlandsche kinderen werden gewond. De kin deren, die in de auto zaten, bleven ongedeerd en kwamen met den schik vij. De chauffeur werd gearresteerd. K o 1 v e n. WEDSTRIJD TE NRD.-SCHARWOUDE. In het lokaal van den heer J. de Bakker, cafe „Het Bonte Paard" te Noordscharwoude, werd een driedaagsche kolfwedstrijd gehou den, waarvan de uitslagen als volgt zijn: lste klasse: lste pr. C. Langendijk Pz., Noordscharwoude, 269 p., 2de pr. K. Kwant, Warmenhuizen, 263 p., 3de pr. J. Schrieken, Oudkarspel, 249 p. en serieprijs S. Evers, Oudkarspel, 57 p. 2de klasse: 1st pr. P. Kat, Oudkarspel, 245 p., 2de pr. P. Gelder, Oudkarspel, 243 p., 3de pr. P. Langendijk Cz., Noordscharwoude, 240 p. en serieprijs P. Jes, Noordscharwoude, 54 p. 3de klasse: lste pr. H. Hopman, Noord scharwoude, 219 p., 2de pr. D. Plakman, Oudkarspel 176 p., 3de pr. Chr. Olthoff, Zuidscharwoude 165 p. en serieprijs C. Poland, H-Hugowaard 45 p. Z w e m m e n. NEDERLANDSCHE ZWEMMERS EN HET KANAAL. Zondag a.s. zal door twee Nederfandsche zwemmers, Alex Bakker uit Bergen op Zoom en Martha Snel uit Den Haag, ge- zwommen worden van Stavoren naar Enk- huizen. Deze tocht wordt georganiseerd door het weekblad Het Leven; uitgenoodigd zijn o.a. als experts Dr. Gompr-rtz te Amsterdam en Piet Ooms, de eerste als geneeskundige, de tweede als technisch adviseur, om op de volgboot den tocht mede te maken. Van den uitslag van de.zen zv/emtocht zal afhangen, wie van deze beide bekende zwem mers door Het Leven zal in staat gesteld worden, in September a.s. den grooten zwem- tocht over het Kanaal (CalaisDover) te probeeren. Tot dusver is geen Hollander daar nog in geslaagd. De start van den tocht over de Zuiderzee heeft Zondagmcrgen 6 uur plaats te Stavoren. A t h 1 e t i e k. DE NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN De Nederlandsche Athletiek-kampioen- schappen welk-e dit jaar, op Zaterdag 24 en Zondag 25 Augustus in het Olympisch Stadion te Amsterdam zullen worden ver- werkt, beloven een ongekend succes te worden. Zooals men weet worden door de K.N.A.U. de kampioenschappen voor dames en heeren afzonderlijk verwerkt, de dames-kampioen- schappen zullen op 1 September te Leiden worden gehouden. De inschrijving voor de Nederlandsche kampioenschappen voor heeren is nu ge sloten en niet minder dan 206 athleten hebben ingeschreven. Er worden 22 verschillende nummers ver werkt, behalve de verschillende estafettes. Het programma omvat 11 loopnummers, 7 springwedstrijden en vier werpnummers, waar onder het zoo weinig op wedstrijden voorkomende nummer kog-elslingeren. Voor de verschillende estafettesloopen schreven niet minder dan 21 ploegen in, zoodat van een record-inschrijving mag worden ge- sproken. De nationale kampioenschappen worden dit jaar voor de eerste maal, door de K.N.A.U. in eigen hand gehouden, terwijl het vroeger de gewoonte was, dat een der ver- eenigingen deze wedstrijden organiseerde. Het technisch gedeelte van deze wedstrijden staat onder directe leiding van den heer E H. Huizinga, secretaris van de Technische Commissie der Koninklijke Nederlandsche Athletiek Unie. Alles wijst er op dat dit de belangrijkste kampioenwedstrijden zullen worden, welke ooit in Nederland zijn georganiseerd. Ter- wille van de propaganda heeft de K. N. A. U. de toegangsprijzen zeer laag gesteld, terwijl zij aan de jeugd de gelegenheid geeft de wed strijden tegen betaling van slechts tien cent bij te wonen. De verschillende weeskinderen in Amster dam zijn uitgenoodigd deze wedstrijden ge- heel gratis te komen zien. Het zal de K.N A.U zeker niet aan belangstelling ontbreken. S c h a k e n. HET TOURNOOI TE KARLSBAD. De uitslagen der gister gespeelde hang- partijen van het internationale schaak-tour- nooi luiden: Rubinstein wint van Canal. Becker wint van Vidmar. Rubinstein wint van Johner. Ondertrouwd GERARD KIEBERT en WILHELMIEN RoRING. Alkmaar, 22 Aug. 1929. Huwelijksvoltrekking 17 Sept. a in de Parochiekerk H. Do- minicus. Receptie van 23 Vi uur in het Gezellengebouw Verdronken- oord. Inplaats van kaarten. Algeheele kennisgeving. De Heer en Mevrouw v. ZUIJDAM-TAIJLOR KRAAIJ geven kennis van de geboorte van hun zoon NICO WIJNAND. 22 Augustus 1929. West-Terschelling. Heden overleed onze ge- liefde oudste broeder, de Wel Edel Gestr. Heer WILHELMUS JOHANNES RAHDER, oud-officier der Genie, en gepensionneerd Hoofd- ambtenaar der Gemeente Amsterdam, in den ouderdom van 73 jaren. Haarlem, 20 Augustus 1929. W. JAC. RAHDER. Ph. RAHDERSchafer. Ziegelhausen a/ Neckar. Mr. H. RAHDER. M. J. RAHDER Van Bassen Jongbloet. Den Haag. E. RAHDER. C. RAHDER— Van Oorschot. Alkmaar. L. M. J. VAN DEN ARENDRahder. Den Haag. Volstrekt eenige kennis geving. Ver-b-e taring. 4145 m.i. 5140; W981 m.z. 19891. Heden overleed, na een smartelijk doch geduldig lijden Mej. JANNETJE BIJPOST, in den ouderdom van 63 jaar. echtgen. van Jb. Wink, eerder Wed. Poldenburg. Uit aller naam, Jb. WINK. A. P. WINK. G. WINK—KLOMP. Dirkshorn, 21 Aug. '29. Heden overleed na een langdurig geduldig gedra- gen lijden in het Stadszie- kenhuis alhier KLAAS VAN DEN BERG, in den ouderdom van 27 jaar. Namens de familie, C. TERM A AT. R. TERMAATKOK. Alkmaar, 21 Aug. 1929. DANKBETUIGING. Bij deze betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele blijken van deelneming ontvan- gen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Mej. Tade Ochquee, neb. Jongejan. Uit aller naam, A. Ochquee. Alkmaar, 22 Aug. 1929. Onzen hartelijken dank voor de ondervonden belangstelling en deelneming gedurende de ziekte en na het overlijden van onze lieve zuster, behuwdzustei en tante MARIA GERARDINA SIEZEN. Namens de familie, Fam. J. C. v. HEECKEREN SIEZEN. Alkmaar, Nieuwlandersingel 64. Voor de vele blijken van be langstelling den 15den Augustus ontvangen, betuigen wij onzen hartelijken dank. T. BASJES. C. BASJES—SLOT. Voor de vele blijken van be langstelling op den 19en Aug. ontvangen betuig ik alien inijn hartelijken dank, in't bijzonder aan de Directie van de N V. Alkm. IJzer- en Metaalgieterij. J. A. HOEKMEIJER. is de zaak van de firma H. Schoonhoven en Zoon VRIJDAG 23 AUGUSTUS den geheelen dag GE SLOTEN. (Nie-t-Of HcieeA <Sle STAATSLOTERIJ. Trekking van Donderdag 22 Augustus 1929. 3e Klasse 4e Uisjt. Hooge priizeo: 9433 1000.— 69V1 f WO.— Prftsen van it. 214 643 932 1472 1877 2313 24S5 2544 3632 2742 2999 3196 3370 3749 3814 4353 4407 4665 4669 4734 4913 5004 5211 5309 5411 5477 5495 5652 5810 5994 6109 6149 6511 6638 6781 7484 7796 8186 8421 8428 8463 8479 9216 9455 9964 10066 10221 10436 10694 10760 10999 11002 11149 11646 11726 13189 13484 13537 13625 13758 13876 14386 14724 14895 14912 15196 15699 15823 15954 16038 16056 16059 16275 16387 16553 16630 16703 16805 17020 17170 17196 17431 17513 17518 18660 18829 18856 19187 19364 19466 19685 19706 19779 20210 20222 20766 20894 20966

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 3