hervat 18 Sept. hare lessen. Mevr. G. Monnier-Wakker, AMSTERDAMSCHE BEERS Telegrammen Binnenland Kerk en school IflarkiberichteR Luchi^aart Mdveiptents©:!* - Pres.: Kan het nu niet zoo zijn Meintjes, dat je ze wel gezien hebt, maar niet gaande in de rich ting Giessen-Nieuwkerk? Kan je dat er niet bijgezegd hebben ora je verkla- ring wat aan te dikken? Get.: Neen, Edelachtbare. Pres.: Ik vind het niet noodig, rechercheur de Jong daarover nog te hooren. Heen niemand Meintjes meer iets te vragen, ga dan maar naar huis, Meintjes. Maar toch blijkt, dat Meintjes nog even moet blijven, daar Klein nog even moet wor- den gehoord. President: Klein, heeft De Jong onder je eerste verhoor bij Meintjes in de keuktn aan- teekeningen gemaakt? Getuige: Nee. President: Je hebt met direct gezegd, dat een van de twee mannen die je op dien avond op den dijk gezien hebt, een bril droeg? Getuige: Nee. j President: En later, door lang piekeren, wist je met zekerheid, dat een 'n bril droeg? Getuige: Ja. President: Maar je hebt toch gezegd, dat De Jong je aan je kop zanikte? Getuige: Ja, maar ik heb zelf bedacht, dat }e een bril op had. De Jong heeft op een avond wel 20 keer tegen mij gezegd: Be- denk je nu eens goed. Droeg hij beslist geen bril? En toen wist ik op het laatst dat een. van de mannen een bril op had (gelach). Prof. dr. J. Waterink, hoogleeraar aan de Vrije Universiteit, krijgt dan verlof om, zoo- als de president het uitdrukt, „het Hof uit het moeras te helpen". Wie droeg een bril, de voorste of de ach- terste, vraagt prof. Waterink. Getuige: Dat weet ik niet. Prof.: Hoe weet getuige dat een er van een bril droeg? Getuige: Ik zag ze in het gezicht. Sj Prof.: Hoe weet je dit? Getuige: Rechercheur De Jong heeft het me telkens weer gevraagd en toen wist ik op't laatst, dat een een bril had gedragen President: Acht u dit een geval van sug- gestie? Prof.: Ongetwijfeld. Voorts deelt prof. Waterink mede, dat urouw Kroon thans in haar verklaringen noor dit Hof volkomen betrouwbaar is ge- weest. Mr. den Holander: Is 't met mogelijk, dat de Kroons zoolang gezwegen hebben, omdat de indertijd uitgeoefende pressie zoo sterk gebleven is? Prof. Waterink acht dit zeer wel moge- 'ijk« Volgende getuige is de 62-jarige melk- mecht K. v. d. Stelt uit Schelluinen. Menschen op den dijk gezien. Getuige heeft 's morgens om 5 uur van den moord iemand op den dijk zien loopen, gaande in de richting van Giessen-Nieuw kerk. Hij heeft dien persoon niet herkend. Getuige Kakouw heeft in den vroegen mor- gen na den moord twee menschen op den dijk gezien. De een droeg een takkebos, ter- wijl de andere een zakdoek voor zijn gezicht hield. Klunder en Teunissen heeft getuige in deze menschen niet herkend. De volgende getuige is de heer F. Bus, in- specteur van de kunstziidefabriek. In den tijd van den moord woonde getuige als inspec- teur van de gemeentebelastingen te Slie- drecht. Getuige was belast met de uitkeering van steungelden. Kroon wilde ook steun ontvangen. Get. vond, dat hij daarvoor niet in aanmerking kwam. Pres.: Heeft u gezegd: Aan moordenaars geeft ik geen steun. Get.: Ja. Ik dacht, dat die moord bij de Kroons thuis was klaar gemaakt. De herinne- ring aan de hamer, ziet U Pres.: Hebt u in 1924 kennis gemaakt met rechercheur de Jong? Get.: Ja, hij heeft me gevraagd, hem te hel pen, waar ik heb toegestemd. Alles, wat get hoorde, gaf hij aan de Jong. Pres.: Waarom wilde Bouwmeester naar Frankrijk. Get.: Hij was bang voor Klunder en wild; graag vaster werk hebben. Pres.: Vrouw Bouwmeester lacht anders om die bangheid. Mr. de Hollander: Heeft Meintjes niet bij U geklaagd, dat inspecteur Snijaers geen werk van de zaak maakte. Get.: Neen. Mr. de Hollander: Meintjes heeft Zater dag uitdrukeklijk verklaard, dat hij aan Bus verteld had, dat hij inspecteur Snijaers direct heeft medegedeeld in den moordnacht twee mannen te hebben gezien en dat de inspec teur er geen werk er van wilde maken. Pres Er is van eigen waarneming en we- tc-nsciiap geen sprake geweest. Een letter verschil. Hiema wordt gehoord de 35-jarige siga- renmaker W. v. Winsum uit Utrecht. Get. heeft een brief geschreven over den beruchten Bessels te Deventer. Uit eigen er- varing weet getuige niets. Get. is aan het denken gegaan Is er mis schien iets, wat de verdachten ten goede zou kunnen komen voor het gerechtshof? Get. die bij Bessels heeft ingewoond, heeft met hem over Klunder een gesprek gehad over de kwestie van de sleutels. Tegenover mij, aldus get., heeft vr. B. ver klaard, dat Klunder gezegd heeft: Ze hebben de sleutels er weer net zoo ingestopt, als ze die er uit hebben gehaald. Dus Klunder heeft niet gesproken van „we", maar van „ze". Dat is een verschil van een lettertje dat van kardi- nale beteekenis is. Ik achtte het plicht, U dat te vertellen, aldus getuige. De accountant J. Kramer uit Huizum, plaatsvervangend lid van den reclasseerings- raad te Leeuwarden, is de volgende getuige. In Juni 1926 is hij naar aanleiding van gesprekken met Teunissen en Klunder in de gevangenis gaan twijfelen aan de schuld der veroordeelden. Getuige is toen met den heer Stuij in cor respondentie getreden, waarna hun onschulc wel voor hem vast stond. Getuige, die in den breede over allerlei bij- zonderheden uitwijdt, heeft bij zijn bemoei- ingen ten gunste van Klunder en Teunissen veel tegenwerking ondervonden. De volgende getuige is de molenaarsvoer- man A. de Caluwe te Utrecht. Getuige heeft in Mei 1926 de Kroons wel eens gesproken. De vrouw van Kroon heeft tegen get. ge- j zegd: Ik zou wel willen, dat er eens licht in de zaak kwam. Get. zei toen: De verdachten zijn veroor- deeld, dus er is toch licht in deze zaak? Vrouw Kroon begon toen te huilen en zei' De rechtbank is een draaibank en ze leggen e op een pijnbank om te verklaren wat ze wh en. Pres.En wat zei de man. Get.: Niet veel. Pres.: Vrouw Kroon is de baas, he! (Ge lach.) Get.: Dat is ze! Pres.: Kreeg U naar aanleiding van de verklaringen den indruk, dat ze gejokt had Get.: Inderdaad. En wat ze mij verteld heeft, heb ik later aan den rechter-commis saris gezegd. Hedenmiddag bij den aanvang van zijn requisitoir bij de behandeling van de moord- zaak Giessen-Nieuwkerk heeft de adv.-gen. bij het Amsterdamsche gerechtshof medege deeld, dat de slotsom van het requisit zal zijn, dat hij het gerechtshof zal verzoeken het arrest van het Haagsche gerechtshof te vernietigen en, opnieuw recht doende, Klun der en Teunissen vrij te spreken van het hier ten laste gelegde. Daarna ving de adv.-gen. zijn requisitoir aan. van 17 September 1929 Opgivvc van Nottfdhollandsch Landboinvcreflict. 1%.V. (Uutvqngen per drqadlooze teleioon). Koers /u STALLING AFGEBRAND. Hedennacht is te Vlissingen de stalling van den sleeper v. d. Berg geheel afgebrand. De oorzaak is onbekend. Veel hooi en wagens zijn door de vlam- men vernield. Alles is zeer laag verzekerd. BIJ HET ZWEMMEN VERDRONKEN. Zondagmiddag waren drie jongelui in de rivier de Eem bij Baarn gaan baden. Onver- wachts zonk een zeventienjarige jongetnan uit Soesterberg. Pogingen om hem te redden waren vruchieloos. Het lijk werd later opge- haald. HET EINDE VAN DE ZAANSCHE STAKING IN ZICHT. Met 375 voor 339 tegen en 35 stemmen bianco hebben in de gister gehouden verga- dering de arbeiders besloten de staking op te heffen, met dien verstande, dat het werk eerst zal worden hervat, zoodra het geschil tusschen de bootwerkers en hun patroons zal zijn opgelost. De overeenkomst houdt het volgende in: De werkgevers verbinden zich alte arbeiders binnen zekeren tijd na opheffing van het ge schil te werka te stellen, waarbij wordt vast- gesteld, dat indien naderhand wanneer door gebrek aan werk arbeidskrachten kunnen worden gemist, deze worden ontslagen. Mochten evenwel zes weken na afloop van de staking niet alle arbeiders zijn herplaatst, dan wordt aan de organisaties van werkne- mers voor ieder niet geplaatst arbeider een bedrag van 5 per week tot een maximum van 20 weken door den bond van werkgevers betaald. De verpiichting tot deze betaling vervalt, indien de arbeider elders een vaste dienstbetrekking heeft aanvaard, alsmede over die weken, dat losse arbeid is verricht. Bovendien wordt deze geheele toezegging niet gehandhaafd, indien het werk niet uiter- lijk 30 September is hervat. VERKEERSONGEVALLEN. Auto omgeslagen. Zondagnacht te ongeveer twee uur is een auto, bestuurd door iemand uit Schagerbrug, op plusminus 200 meter van den spoorweg- overgang te Koegras, nabij Den Helder, om geslagen. De bestuurder kreeg een wond aan het oor; de overige inzittenden, een reserve- sergeant en vier opvarenden van den te Den Helder liggenden Argentijnschen torpedoja- ger, werden in het marinehospitaal ter ob- servatie opgenomen. De auto werd vrijwel geheel vernield. Wielrijder gevallen en overleden. Op den Roosendaalschen weg te Arnhem, is een 17-jarige wielrijder die in snelle vaart tusschen een vrachtauto en den trottoirband wilde doorrijden, zoo ernstig evallen, dat hij in bewusteloozen toestand naar het zieken- huis moest worden overgebracht. Kort na zijn aankomst in het ziekenhuis is hij aan de gevolgen van de verwondingen overleden. Door een auto overreden. Gistermiddag geraakte het 9-jarig zoontje van de familie Nijland op de Nieuwe Markt te Deventer onder een auto. Het kind is kort daarop in het ziekenhuis overleden. BURGERLIJKE STAND. GETROUWD: Gerardus Kiebert en Wilhelmina Roring. Klaas Langedijk en Maria de Waal. GEBOREN: Trijntje Susanna d. v. Herke Dekker en Aafje Molenaar. Anna d. v. Simon Thoes en Clasina Molenaar. Petrus Jacobus Maria z v. Petrus Pannekeet en Trijntje Buur. Gretha Wilhelmina d. v. Willem Blokker en Jannetje van der Aarde. In de stampvolle Augustijnenkerk heeft dr. J. Severijn wegens zijn verkiezing tot lid der Tweede Kamer Zondagavond afscheid genomen van de herv. gemeente te Dor drecht. Dr. Severijn blijft te Dordrecht wo- nen. Ds. J. Langman, oud-lid van de Twee de Kamer der Staten-Generaal, is Zondag- morgen opnieuw in het predikambt beves- tigd, als voorganger van de herv. gemeente te Wassenaar. Als bevestiger trad op mr. dr. J. Schokking, burgemeester van Katwijk. OVERDRACHT RECTORAAT. Te Ororiingen. Gistermiddag te 2 uur heeft onder groote belangstelling de rector magnificus van de Groningsche Roogeschool prof. dr. I. H. Gosses het rectoraat overgedragen aan prof, dr. W. J. Aalders. De titel van zijn rede was „Met meerder- heid van stemmen". Na deze redevoering gaf prof. Gosses ver- slag van de lotgevallen der Gron. academie in het afgeloopen jaar. Te Delft. Prof. T. L. K. Sluyterman, hoogleeraar aan de Techn. Hoogeschool te Delft, heeft gister middag een rede gehouden over de geschie- denis der Technische Hoogeschool gedu- rende het studiejaar 1928/1929 bij de over- dracht der waardigheid van rector-magnifi cus aan prof. ir. F. Westendorp. Te Nijmegen. Prof. dr. J. H. E. J. Hoogveld heeft in het Concertgebouw „De yereeniging" het recto raat van de r.k. universiteit overgedragen aan prof. mr. J. H. R. Bellefroid. In zijn re de heeft prof. Hoogveld de gebeurtenissen aan de universiteit over het afgeloopen jaar gememoreerd. ALKMAARSCHE EXPOR/VEILING. ALKMAAR, 16 Sept. 1929 Op de heden gehouden veiling werd betaald voor: Andij- vie per 100 stuks f 0.50f 2.90; Appelen per 100 pond 3—f 11Augurken per 100 pond 1.501.60; Bloemkool le s. per 100 stuks 714; Bloemkool 2e s per 100. stuks 2.60; Groene Kool per 100 st. 3.606; Kropsla per 100 krop 0.70 4.80; Komkommers per 100 stuks 2— 6; Meloenen per 100 stuks 1540; Postelein per bakje 1118 cent; Roode Kool per 100 K G. f 4.406.20; Selderie per 100 bos 2; Spinazie per bakje 0.51 0.81Snijboonen per 100 pond f 2—f 11 Dubbele Spercieboonen per 100 pond f 2.60 7; Tomat enper 100 pond: A 4; B 2.90—/ 3.20; C 2.40-/ 2.70; CC 0.80; Wortelen per 100 bos 4.308.40. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL- PRIJZEN. AMSTERDAM, 17 Sept. 1929. Op de he den gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen onveranderd. Aanvoer 1 lading, 46 H.L. PURMEREND, 17 Sept. 1929. Op de he den gehouden weekmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: Kaas. 18 st. Fabriekskaas 48; 22 st. Boerenkaas 47 per 50 K.G. In totaal wa ren 40 stapels, wegende 42000 K.G. kaas aangevoerd. Handel goed. 1640 K G. Boter 1.60-/ 2.25 per K.G. Vee. 960 stuks Runderen, w.o. 360 vette, 0.701.15 per K.G.; Melk- en Gelde- koeien 120375, aangevoerd 505 stuks en 95 Stieren. Handel matig.30 Paarden 100—/ 200, handel stug; 33 vette kalveren 1.201.40, handel matig; 214 stuks Nuchtere kalveren, slacht 1340; fok 1230, handel vlug; 296 vette varkens, voor de zouterij 72—76 cent; voor de slacht 8088 cent per K.G., handel stug; 27 mag. varkens 3258, handel stug; 241 Big- gen 2030, handel stug; 577 Schapen 2542; 834 Lammeren 1625; 85 Bokken; Kipeieren 6.507.50; Eend- eieren 5.80; Piepkuikens 0.123^3. 600 zakken peren 0 503 per zak. Eierveiling. 11770 stuks Kipeieren a 6.808.20; 527 stuks Kipeieren b 4.60 5.80; 4730 stuks Eendeieren 6-=-/ 6.40. BROEK OP LANGENDIJK, 17 Sept. 1929. Langedqker Groentenveiling. 37000 stuks Bloemkool, le s. 6.1012.80, 2e s. 11.50 per 100 stuks; 4250 K G. Peen 3.30—/ 3.80; 88000 K.G. Roode Kool le s. 3.20—/ 7.80; 58000 K.G. Gele Kool 6 10.80; 105000 K.G. Witte Kool 1.80 2.90; 900 K.G. Deensche Witte Kool 3.70—/ 4.50; 4800 K.G. Uien: Uien 3.20—/ 3.80; Grove Uien f 3.20—/ 3.30; Nep 4.70-/ 4.80; 3500 K.G. Slaboonen 5.90—/ 12; 2600 K.G. Tomaten: A 10 10.60; B 6.60; C 5; 600 K.G. Bieten 1.90; 450 K.G. Snijboonen 10.40 22.80; 30000 K.G. Aardappelen: Schot- sche Muizen 22.70; Eigenheimers 3.50—/ 3.70; Drielingen 2.70—/ 3.10; Kleine 1.30, alles per 100 K.G. DE N.-DUITSCHE REIS VAN DE „GRAF ZEPPELIN". Hedenmorgen gestart. De „Graf Zeppelin" is hedenmorgen te 4.11 uur voor zijn vlucht naar Noord- Duitschland gestart. Na den start vloog het luchtschip nog een maal over het vliegveld en verdween daarna snel. Langs de Nederlandsche grens. Het Duitsche luchtschip „Graf Zeppelin" passeerde hedenmorgen te 9.40 uur langs de NedeHandsche grens. Het luchtschip kwam uit de richting Aken en vloog over Euchkirchen in Noorde- lijke richting Het luchtschic was te Kerkrade goed waar te nemen, hoewel de nevel het uitzicht be- moeilijkte. Het luchtschip vloog tamelijk hoog. Bij Venlo. Tegen half 11 werd bij de Duitsche grens het geronk van vliegmotoren gehoord uit de richting van Kaldenkirchen. Om half elf zag mend aama uit die richting uit den zon- nigen nevel de Graf Zeppelin opdagen. De Zeppelin kwam snel aangevlogen in de rich ting Venlo en vloog boven de groote hei, waar het gewone vliegterrein is, stevende daarop in de richting van Strailen, vloog over dit dorp heen en verdween toen in de richting Tegelaar. Gedurende een 7-tal minuten kon men op de groote hei van dit imposante schouwspel genieten. Het luchtschip vloog op een hoogte van nauwelijks 300 M. over de groote hei heen en kon in al zijn geledingen worden ge zien. In Kaldenkirchen bliezen alle fabrieks- fluite ter eere van het bezoek van het lucht schip. Boven Kleef. Uit Dusseldorf meldt men: Om 10.40 uur was de Graf Zeppelin bo ven Kleef. Van Kleef voer het luchtschip langzaam in de richting van Bocholt. HET POSTVLIEGTUIG TE JASK AANGEKOMEN. Naar Aneta-Vaz-Dias meldt is bij de K. I- w J^richi ingckc-m^, dat nostvlieg tuig naar Indie gistermorgen van Bagdad is vertrokken en na een tusschenlanding te Bushir te Jask is geland. Aan boord is alles wel. De tocht wordt heden voortgezet. (Gedeeltelijk geeorrigeerd.) VEREENIGDE ZITTING STATEN-GENERAAL. Overal langs den weg van het paleis naar het Binnenhof een enthousiaste menigte. Heden heeft in de Grafelijke Zalen op het Binnenhof de plechtigheid plaats gevonden van de opening door H. M. de Koningin van het nieuwe zittingsjaar der Staten-Generaal. Ook ditmaal vergezelde prinses Juliana Haar Moeder bij deze plechtigheid. Vooral in de nabijheid van het paleis a#« let Noordeinde, langs den weg, welken de Koninklijke Statiekoets van het Paleis naar het Binnenhof volgde, waren weer duizenden kijklustigen op de been Bij het paleis stond ter weerszijden van den ingang een eerewacht van het regiment Jagers met het regimer.tsvaandel opgesteld. Terwijl de Kon. Mil. Kapel het oude Wilhel- mus inzette, bestegen de vorstelijke personen de gouden koets en tegelijkertijd dreunde van uit het Malieveld het geluid van het eerste der minuutschoten, aankondigende, dat de Koningin zich op weg had begeven naar de Vereenigde Vergadering der Staten-Generaal. Langs den geheelen weg ging er bij het voorbijrijden van het Koninklijk Gezin uit de menschenmenigte een luid gejuich op. Bij den hoofdingang van de Ridderzaal op het Binnenhof had een afdeelir.g Mariniers, met het vaandel dat den vorigen dag door de koningin was uitgereikt. de eerewacht betrok- ken. Daar was ook het muziekkorps van de Kon. Marine opgesteld om de koninkliike familie bij aankomst op het Binnenhof met het speien van het Wilhelmus te begroeten. Op de gebruikeliike plechtstatige wijze werden koningin. prins en prinses Juliana de Ridderzaal binnengeleid De zaal, waarin zich te voren behalve de leden der Staten-Generaal, de ministers (uit- gezonderd Jhr. Beelaerts van Blokland die te Geneve vertoeftL leden van het Corps Diplomatiques en tal van burgerbike en mili- taire autoriteiter met de hunnen hadden ver- eenigd. bood als fewoonliik een schitterenden aanblik van uniformen, ambtskleeding en costuums. De crmmissie van ofitvangst en uitgeleide. De commissie tot ontvangst en uitgeleide van de Koningin bij de opening der zitting van de Staten-Generaal in de ridderzaal, be- stond uit de heeren Van Voorst tot Voorst, oud-voorzitter der Eerste Kamer, Van der Hoeven. Van Embden, Smeenge en De Vlugt, alien leden der Eerste Kamer: Heem^kerk, Van Wiinberfen. De Wilde. Kn;,rer, Boon. Knottenbelt, Kampsehroer. mei Westerman en nievr. van Itallie-Van Embden, alien leden der Tweede Kamer. De plechtigheid der opening. De plechMgheid der opening van de zit ting der Staten-Generaal werd door prach- tig weer benunstigd. De koninklijke statiestoet kenmerkte zich ook dit ia?r nog door versobering sedert den mobilisatietijd. De voorlp'/ipo der troonnde dmirde ruim 5 minuten. H. M. droeg een griis b'auw coctuum met goud, Prinses Mmm was ne- kleed in een creme costmim en de Prins droeg de admiraalsuniform. Na de voorlezing der troonrede hieven achtereenvoloens de heeren Duiimaer van Twist, Van Raoport en Hremskerk een „Leve de Koningin, leve de Prinses en leve de Prins" aan. met welke kreet de aanwezigen met een driewerf ho'era mstemden. Alleen de sociaal-demreraten verhieven zich niet van hun zetels. Wel was dit het ge val bij het binnentreden en het heengaan v n het koninklijk gezin. Opvallend talrijk was de menigte die in rijen geschaard stond bij den weg welke de stoet volgde. Overa! werd het vorsteliik gezin met ge juich en gewui" begroet. AUTOBUS IN EEN RIVIER GESTORT. 8 gewonden. MILAAN, 17 Sept In de nabijheid van Udine stortte een voile autobus van een brug in de rivier. Voor zoover bekend zijn geen personen omgekomen. Er zijn 8 ge wonden. Heden overleed na eon hevig doch geduldig lijden onze geliefde Vader, Behuwd- on Grootvader CORNELIS VF.NNIK, Wedn. van GRIETJE KEIZER in den ouderdom van 78 jaren. Uit aller naam K. VENNIK. Oudorp, 16 Sept. 1929. Leerares Fransch M.O., Fransche conversatie, oplei- ding voor de akte L. O., bij- werken van leerlingen M.B.S., Gymnasium en M.S. Spreekuur 's Maandags van 45. VAN EVEROirtGEWSTRAAT 9. FRANSCHE CONVERSATIE. Jong meisje, eenigen tijd in Fransch Zwitserland vertoefd hebbende, zoekt eenige andere jonge meisjes, om te zamen clublessen in de Fransche taal te nemen onder lei- ding van leerares. Brieven onder letter U 946 bureau van dit blad. 1000 STAATSLEENINGEN. 5 ii 1019 BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. Resc Kol. Bank Ned. lnd. Handelsbank Fransche Banken (3) INDUSTR. OND. B1NNENL. v. Berkels' Patent Calve Delft Cert Centrale Suiker Holl. Kunstzijde Margarine Unie Maekubee Nederl. Kunstzijde Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Steel comm. Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V, A Java Cultuur Cult. Vorstenl. Dito actions Poet woredjo MUNBOUW. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr Perlak RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn ii Gem. Eig. Scheepvaart Unie Kon. Ned Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie Milwaukee Southern Rails Union Pacific Wabash V orige Koers van beden te pl.m. plm. pi.m. nl.ui. 1.30 1.45 2 2.15 101 177i/8 177 177 Va l7bVj 177 177 2531/4 1081/4 581 578-9 2771/4 277 277-9 278 276-$ 270Va 2757, 276 72 150 b25 634 6337,-5 63474 634'/, 110 103-7 101-3 100-2 2727, 251J-74 252-3 248-53 921 91772 916-20 ^13-5 916-21 12074 mmm 1217a 2507, 1289/1S 130l/4-i 1304-7, 734%6 239 3437, 342 6827, 686 687 685-7 685 4417, 446 443-5 1687, 171-2 148 150 881/4 2687, 265-6 263-6 262'/, 425 449 461-2 460-2 461-2 459-62$ 201 200-3 2 673/4 270 269-72$ 273*5Va 274-6 178»/4 17/ 181-2 185 344 350 206 206 211 215 913/l6 101-1J 11-1>4 60 567, 20818 937, 958/4 1497, 150-1 149 149J-51 151-2 415 41979 419-22 420 4627, 4647s 4647, 464 4367, 4387a 438-9 438-43 441-3 8774 88 40w/|( 4H/4 155 28fJ 281 -Exdividend. fExclaim. PROLONGATIE vorige koers 5l<4 pCt. heden 51/8 pC'. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo" NIET OFFICIEEL. New-York' Italic ttttaiitu. Vorige Koers op koers heden 3 uur 12,oyi/4 12.09 59.40 59.387, *.761/4 9.76i'4 34.67 34.66 48.07 48 07 35.127, 35.127, 66 427, 66.427, 66.827, 66.827, 66.45 66.427, 13.U5 13.06

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 3