ilSrr; VIRGINIA. CIGARETTES Straight cut and cool Hij is bij een broer in huis. Eisch 1 maand gev terwijl ten uitvoerlegging der voorw. gesteld onder toezicht van een gezinsvoogd en tot betaling van 7 boete oi 7 dagen ver- oordeeld. Mr. A. Prins Iz. werd benoemd als zinsvoogd. SLUITINO. ge- ERGERLIJKE VERNIEL1NG. Qp een ochtend in Maart 1.1. in de broei- Assen zijner kweekerij komende, was de leer E. D. A. Rinckes te Weesp getuige van een groote verwoesting, die in drie zijner vier kassen was aangericht. Planten waren met pot en al op den grond gegooid Andere planten had men geknakt, afgerukt of afge- sneden! Natuurlijk deed de heer Rinckes van dat vernielingswerk aangifte bij de politie, die den 19-jarigen zoon van een tuinman te Weesp als de dader opspoorde. Het thans 20-jarige jongmensch stond Maandag voor den politierechter mr. Servatius te Amster dam terecht. Hij bekende zijn daad in den laten avond te hebben gepleegd. Waarom wilde hij eerst niet zeggen. Hij beweerde 't niet te weten en •in een cafe te zijn geweest, maar mr. Ser vatius gaf hem te kennen, dat hij in ieder ge- val niet gehandeld heeft in een plotselinge opwelling, daar men hem ter plaatse meer heeft zien rondscharrelen, terwiil o.a uit het feit, dat hij op een houten rand ging staan, teneinde voetafdrukken te voorkomen, een zeker overleg valt af te leiden. Later, nadat het O. M. zijn requisitoir had genomen en de verdediger aan het woord ,was geweest, kwam het hooge woord er uit, dat het motief van zijn daad gelegen was in de omstandigheid, dat't zijn vader niet meer zoo goed ging. J De heer Rinckes verklaarde dat de directe schade, die hij geleden heeft. door een des- kundige is getaxeerd op 961.75. Naast de directe schade staat echter een indirecte schade, die grooter is. Door verdachtes han- deling toch werd zijn geheele bedrijf gedes- organiseerd en ontstond er dientengevolgc een groote stagnatie in de verdere bezig- heden, die verricht moesten worden. Getuige kon de reden van verdachtes han- deling eerst niet bevroeden; een week te voren had hij hem nog met de fiets geholpen en hij stond met hem in de beste verstand- houding. Dat verdachte met overleg te werk is ge- gaan, blijkt volgens getuige ook hieruit, dat hij den ketel openzette, teneinde de tempera- tuur in de kassen te doen dalen De verdediger mr. Veerman deed uit- komen, dat een deskundige, die namens den vader van verdachte taxeerde, tot een schade- bedrag van f 500 is gekomen. Volgens een politiebeambte staat v.*rdachte zeer ongunstig aangeschreven, zoowel bij de burgerij als bij de politie van Weesp. Hij veroorzaakt last, wendt dronkenschap voor en als de politie hem wil arresteeren, blijkt hij niet beschonken te zijn. Berouw toonde hij ook niet. Het O. M. vond de daad van verdachte laaghartig en gemeen. Zij getuigt van een inferieur karakter en tegen personen als ver dachte moet dan ook krachtig opgetreden worden. Zachte middelen zouden slechts tot herhaling leiden. Eisch- zes maanden gevan- genisstraf. De politierechter, vonnis wi]zende, zei t met den officier eens te zijn, dat we hier te doen hebben met een buitengewoon laag- hartige handeling. Het feit is ernstig en dat ernstige feit werd gepleegd door iemand, die niet gunstig bekend staat. Mr. S. kon zich dan ook geheel vereenigen met het requisitoir en veroordeelt den ver dachte tot zes maanden gevangenisstraf. De verdediger bepleitte een voorwaarde- Hjke veroordeeling. NASLEEP VAN DE MUIDERTOL- KWESTIE. Ex-tolgaarder Kauderer staat bij verstek terecht. Den gesneuvelden tolboom van Muiden onzaliger gedachtenis! werd gister nieuw leven ingeblazen, alleen vanwege het feit, dat hij een onontbeerlijk requisiet vormde bij de oovoering eener principieele strafzaak, waar- van de nieuwe feitelijke behandeling zou plaats vinden door de Vijfde Kamer der Rechtbank te Amsterdam. Men trekke uit vorengaande niet de conclusie, dat de tol- boom zelf in de rechtszaal als stuk van over- tuiging aanwezig was. Hij was er niet, even- mi n als zijn ex-bewaker, de heer G. F. C Kauderer, wien in deze zaak de rol van ver dachte was toebedeeld. Ex-tolgaarder Kau derer is algemeen bekend als de man, die den hardnekkigen strijd tegen den heer Floris Vos en diens met automobielen gewapende Volgelingen tot het bittere einde plichtsge- trouw heeft volgehouden, zoo plichtsgetrouw, dat het hem zelfs met aen kantonrechter in aanraking bracht! Het is de heer mr. dr. G J. Goedhart, hoofdredacteur van „De Tele- graaf" geweest, die een gerechtelijke vervol- ging van den heer Kauderer en daarmec.e een principieele uitspraak had uitgelokt, op grond van overtreding van art. 427 W. v. S., sub. 6, hetwelk luidt „Met een geldboete van ten hoogste 25 wordt gestraft hij, die zan der verlof van het bevoegd gezag, eenigen openbaren land- of waterweg verspert of het verkeer daarin belemmert". Een en ander naar aanleiding van het feit dat de heer Goedhart, toen hij op 14 Septem ber van het vorig jaar met zijn auto voor den Muidertolboom verschenen was, geweigerd had, het tolgeld te betalen, als gevolg waar- van de heer Kauderer hem den doorgang had versperd. Men herinnert zich wellicht nog, dat de zaak gediend heeft voor het kantongerecht te Hilversum. In tegenstelling met den eisch van den ambtenaar van het O. M., die vrijspraak had gevorderd, werd verd. door den kanton rechter van rechtsvervolging ontslagen. Tegen dit vonnis teekende het O.M. cassati: aan, waarna de Hooge Raad de zaak naar de Amsterdamsche rechtbank verwees. Zooals gezegd, diende zij gistermiddag voor de Vijf de Kamer en stond de ex-tolgaarder bij ver stek terecht. Het feit, dat ook de heer Goedhart, die als kroongetuige was opgeroepen, niet verschenea was, wees reeds op een ontijdig einde der be handeling. En dat kwam dan ook na het yer- In doosjes van 10 en 20sfuks W.D H.O.WILLS BRISTOL LONDON Rc<?ds sinck ccuwcn gcnict Bristol ccn on^ercptc rcputatic om zijn tabak van ontteevenaarde voortrcffelijkheid VA Cts. Met Coupons hoor van den heer J. L. de Raedt, burgemees- ter van Muiden. In zijn kwaliteit van secreta- ris en lid van het bestuur van het Hobgheem raadschap van den Zeedijk beoosten Muiden, dat het beheer over den tol voerde, kon get mededeelen, dat het hem bekend was, dat den tolbewaker door het bestuur opdracht was ge- geven, den tolboom bij geen betaling geslo- ten te houden. B. en W. van Muiden bemoei- den zich niet met den tol; verd. was alleen in dienst van het waterschap. Na nog eenig over- en weerpraten over de wijze, waarop het Hoogheemraadschap het recht van tolheffing in den loop der tijden ge- kregen had, waarbij president mr. Van Royen en passant opmerkte, dat, nu de tol is opgeheven, de zaak alleen juridisch belang heeft, werd op verzoek van het O.M. de ver dere behandeling geschorst tot Dinsdag 19 November, cp welken dag de heer Goedhart zal worden gehoord. ETEIVBOITW. DE NIEUWE CHINEESCHE KOOL „CANTONNER WITKROP" EN HOE ZIJ MOET WORDEN KLAARGEMAAKT. Het Tuinbouwkundig bureau te Leiden ver- zoekt ons opname van het volgende: Sinds eenigen tijd wordt er door de tuin- ders een soort kool aan de markt gebracht, die veel weg heeft van een groote witlofkrop. Het is de „Cantonner witkrop", een kool- gewas van Chineesche herkomst. Deze groen- ten, die voorloopig alleen in dezen tijd van het jaar kan geoogst worden, is bijzonder malsch en lekker. De smaak der nerven heeft veel van asperges. Een groot voordeel boven alle andere groentensoorten is, dat ze zeer eenvoudig behoeft te worden klaar gemaakt en spoedig gaar is. Waar thans bijna alle groentenzaken deze kool voorradig hebben en ze dus overal ver- krijgbaar is, zal het niet ond'ienstig zijn, eenige recepten aan te geven van de wijze waarop dit product het smakelijkst kan wor den bereid. I. Snijd eerst het onderste gedeelte van den stronk er af en de rest van de kool in dun- ne reepjes. Wasch ze en zet ze met het aan- hangwater en zout op en laat ze gaar ko- ken (ongeveer 10 minuten). Daama uit la- ten lekken en dan 20 minuten stoven in een sausje zooals voor bloemkool wordt gebruikt Op de schaal wat nootmuskaat en ze kan worden opgediend. II. Kook de gesneden kool gaar, (vooral niet t e gaar). Laat ze op een vergiet uitlek- ken, leg ze in een vuurvast schoteltje, giet er wat bouillon of magere jus over, leg hier en daar een klontje boter, strooi er wat pa- neermeel over en laat h-t schoteltje 15 mi- nuten in den oven stoven. Ill Kook de gesneden kool 5 minuten op, laat ze uitlekken en afkoelen, en doe er de volgende saus bij, maak er hardgekookte eieren in een kom fijn, roer er 3 lepels sla- olie en 4 lepels azijn, wat mosterd, peper en zout en desgewenscht wat soja door. Ver- meng de kool zoo luchtig mogelijk met saus en wij hebben een heerlijke koolsla. IV. Snijd de kool over de lengte in 2 dee- len, die een weinig worden uitgehold, doe er een bal gehakt in en sluit de twee helften aan elkaar, bind er een witte draad omeen, leg de kool in een vuurvaste schotel, doe er een klein beetje vocht met wat zout bij, strooi er wat paneermeel over, leg er de bo ter in een klontje verdeeld op, en laat er in een matig warmen oven een lichtbruin korst- je op komen. Na ongeveer een half uur is ze gaar. AARDAPPELEN ALS VEEVOEDER Weaken inzake de toedieri.ng. Aard- appelen als voer voor paarden. Voor veehouders, die te weinig hooi hebben gewonnen (hun aantal is niet gering!) en die in het voorjaar niet of niet voldoende aard- appelen van den ouden oogst hebben inge kuild, is het een uitkomst dat de aardappelen oak nu weer voor een redelijken prijs als vee- voeder beschikbaar zijn. Volgens een bijdrage van den ri]ksveeteelt consulent in Friesland, ir. H. Leignes Bai< hoven, in het Fr. Landbouwblad, zijn aardap pelen, die ca. 21.50 per 1000 K.G koster. in verhouding tot andere voedermiddelen ni=t te duur. Op grond van verschillende voeder- proeven mag men 4 K.G. aardappelen invoe- derwaarde ongeveer gelijkstellen met 1 K.G. gerst. De prijs van 4 K.G. aardappelen (ca 8.6 cent) ligt'beneden dien van 1 K.G. graan- meel. Vroeger gaf men aardappelen veelal ge- kookt aan het rundvee. Daarvan is men terug- gekomen omdat gebleken is, dat rauwe aard appelen doer rundvee even goed verteerd wor- 1 den als gekookte en omdat gekookte aardap pelen meer mestend, rauwe meer melkdrijvend werken. Volgens Zweedsche voediirproeven kan men aan melkvee, 17 K.G. rauwe aardappelen voederen zonder dat daardoijr het nuttig effect der voedering ongunstig wctfdt be'invloed, bij toediening van grootere hc»eveelheden daalt het effect per K.G., al is er nag geen sprake van een nadeeligen invloed op den gezond- leidstoestand der dieren. Het verdient, volgens dem heer Leignes Bakhoven, aanbeveling om de aardappelen aan de dieren te geven, war meer zij het an dere voer hebben opgenomeni en trager wor den met het eten. Snijden der aardappelen acht hij eer een nadeel dan eisn voordeel, om dat de schijven zich vermoedelijk meer in den slokdarm vastzetten dan de ronde knol- len. Bij oude, uitgedroogde aardappelen is dit gevaar zeer waarschijnlijk ook grooter dan bij nieuwe, daar zij vocht opnemen en uitzetten. Het gevaar wordt \fermeden wan- neer men de aardappelen me t een moesma- ker (die tevens bietensnijder kan zijn) be- werkt. Bij het verwerken van groote hoeveel- heden aardappelen zou men voor zoo'n moesmaker echter wel een m-Otor als drijf- kracht moeten hebben. De heer L. B. geeft de volgende voeder- rantsoenen: bij een melkproduttie van 20 25 K.G. per dag 7 K.G. hooi, 3 K.G. stroo, 17 K.G. aardappelen en 4 K.G. krachtvoeder mengsel A; bij een melkproducfie van 6—10 K.G. per dag 5 K.G. hooi, 3)4 KG. stroo, 12 K.G. aardappelen en 1H K.G. krachtvoeder 1 B. Mengsel A kan worden samen- mengsel -- gesteld uit gelijke deelen ma is, tarwezeme- len, grondnotenmeel, soyameel eit cocosmeel; mengsel B uit gelijke deelen tarwezemelen, grondnotenmeel, soyameel en coiccismeel. Ten einde aan't tekort aan zouten, clat ontstaat door de vervanging van hooi door stroo en aardappelen, tegemoet te kofflefl, kan men een proef nemen met 35 gr. foaforzure voe- derkalk en 35 gr. zout per koe per dag in het krachtvoer. Behalve (gelijk bekend is) aan varkens, kan men aardappelen ook aan paiarden ge ven, maar voorzichtigheid is dan geboden. Men moet hierbij geleidelijk te Wtrk gaan. Bij toediening van hoeveelheden van beteeke- nis (meer dan 5 K.G.) is het ge:r;lden, een deel der aardappelen rauw en eein deel ge- kookt te geven. Zoo kan men zoiuler eenig bezwaar 5 K.G. rauwe en 10 K.Q. igekookte aardappelen aan paarden voeren. kan zich nog als lid opgeven tot de volgende week bij den bode, den heer Bood. Daar de kamer reeds op 23 October de eerste uitvoe- ring geeft, kan men nog van de 3 opvoerin- gen profiteeren. CASTRICUM. De burgemeester der gemeente Castricum waarschuwt tegen een persoon, zich noemen- de Daans of Daams, die, onder mededeeling dat hij zal treden in de orde van de Kruis- vaders van St. Jan of een andere geestelijke orde, gelden tracht in te zamelen bij goedge- loovige menschen. Hierbij legt hij over een aanbeveling geteekend door den Bisschop van Haarlem. Bij onderzoek is gebleken dat deze aanbeve ling is vervalscht. Hem is nooit door den Bis schop van Haarlem een dergelijk stuk afge- geven. Signalement van den oplichter is als volgt: Fiink postuur, zwart uiterlijk, lang gezicnt, vermoedelijk dragende een bril, gekleed in donker blauw pak, cremeachtig averhemd met zwart gehaakt dasje, zilveren horlogeketting, waaraan een kruisje, groote 2rwart castoren hoed. Den laatsten tijd hield hij zich op in Noord-Holland en bezocht de plaatsen Cas tricum, Heemskerk, Purmerend en Beverwijk. Door de Kroon is thans goeflgekeurd het raadsbesluit tot vaststelling van het heffingspercentage voor de plaatselijke in- komstenbelasting voor het belastingjaar 1929—1930 op 3 pCt., in tegenstelling met de heffing over het vorige belastingjaar toen het percentage bedroeg 4 pCt. OUDKARSPEL. Door stemgereChtigde mgelanden van den nieuwen polder is op heden herkozen tot lid van't bestuur, de heer D. Bakker te Noord- Scharwoude, en tot secretaris-penning- meester de heer F. Moeijes Fz. te Oudkarspel. Pi*pvinc5aal nienws ZUID-SCHARWOUDE De vereeniging „Damlust" hield laar jaarvergadering in „De Roode Leeuw te Zuid-Scharwoude. Gelijktijdig werd het nieuwe damseizoen ingezet. De eerste: avona was voor de jubileerende vereeniging, die bin- nenkort haar 20-jarig lustrum hoopt te vie- ren, een succes. Na een vlotte behandeling van de versla- gen van secretaris en penningmeester volgde een prettige bespreking over eventueete wed- strijden, simultaanvoorstellingen, en twn as feestavond. Het bestuur werd in deze een uitgenreide volmacht gegeven, waarvan een dankbaar gebruik zal worden gemaakt. Omtrent de klassc-indeeling der leden, waarvoor de loopende competitie nog nnu is uitgespeeld, werd besloten hiermee zooveel mogelijk voortgang te maken en volgens den bestaanden rooster te blijven doorspelen. De rondvraag bracht de kwestie omtrent, de herhaalde malen door aspirantleden geatcUde vraag: „Kan ik in de vereeniging ondervrijs in dammen en (of) sohaken krijgen. Na een breedvoerige bespreking werd besloten, dat de vereeniging een aantal dam- en schaakboekjes zal aanschaffen die tegen den zelfden prijsvoordeleden verkrijgbaar wondttn gesteld. Bovendien stelden, zoowel voor sch.a- ken als voor dammen, de beste krachten mr vereeniging zich beschikbaar alle gewensdht.; inlichtingen en practisoh onderricht tijdens den vereenigingsavond ('s Maandags) be geven. Dit laatste is een zeer verstandig besluit,, waardoor vele nieuwe leden zich zullen voe- len aangetrokken. Hierna werden de besprekingen gesloten en konden de heeren zich nog een paar uur- tjes verdiepen in allerlei spelproblemen. HEILOO. Onze correspondent bericht dat het bench! inzake de boerderij op het terrein van het R.K. Ziekenhuis, uit een bron afkomstig is die alle twijfel aan de juistheid, uitsluit. Naar we vernemen gaat het aantal kunstlievende leden van de rederijkerskamer ,,'t Ontluikende Roosje" goed vooruit. Men TEXEL. Door de architecten D. Gros en G. He! doorn te Leeuwarden werd Dinsdag alhier aanbesteed de bouw van een zuivelfabriek met dubbel woonhuis aan den weg Den BurgOudeschild. Ingekomen waren 15 biljetten. M1EA. Uitermade 53709; Zolkema 52lo0, Zuidema 49928; Wijsma f 498(»; Aa.n- neem Mij. f 48500; A. Kingsma 48440, Kuiperstra f 47864; J. Ebbmga/ 45700, L. Bruin 45500; T. de Groot 44650; on- bekend 44344; J. Drijver f 44000; J. W. Bakker f 43900; J. Daalder 42900; Gebrs. Schoenmaker f 42850. Het werk is aan de laagste mschnjvers gegund. KOEDIJK. Na een lange stilte van voorbereidende werkzaamheden geeft de vereeniging w.O.E (Wii Onderwijzen Elkander) weer teekenen van leven, door het in orde brengen van de tentoonstelling, van de dames handwerken en andere huisvlijt, waarvoor weer mooie stukken zijn vervaardigd door leden en be- langstellenden. Uit de opbrengst daarvan zal men in de gelegenheid gesteld worden kleedingstukken te vervaardigen voor liet- dadige doeleinden, voor personen of veree- nigingen, welke kleedingstukken door de le den gratis vervaardigd worden. Het is te hopen, dat op 13, 14 en 15 Oc tober het bezoek aan de tentoonselling groot mag zijn. De leiding is in handen van de dames den Hartog—GoldbergSlotemaker—Molenaar en DavidsWortel. UIT6EEST. Binnenkort zal het petroleumlicht van de lantaarn, staande aan den ingang van de vaargeul naar Uitgeest op de z g. Noorder- punt vervangen worden door een electriscn flikkerlicht. Daar dit licht veel helderder zal zijn dan thans het geval is en door haar flikkerert reeds op verren afstand onder- scheiden, is dit voor de scheepvaart een groote verbetering. In verband met de electrificeenng van dit lantaarnlicht zullen naar wij vernemen ook de huizen aan den Lagendijk zooveel moge lijk van electrisch licht worden voorzien. BERGEN. Ingekomen personen Raden Koentjoro, geen, zd., Kerkelaan 6, van Batavia, N. O. I. C. Th. Schuts, R Ikruidenier, Dorpsstraat 84, van Lisse. L Pollman, Ev., dienstbode, Breelaan 16 van Amsterdam J Koldijk, N.H., huishoudster, iFilarskiweg 9, van Wymbritseradeel -n.M iStepman, E.L., dienstbode Loudelsweg 69, \ran 's-Gravenhage. N. A. Dekker, G.K, z.b., Kruisweg 17, van Amsterdam. A. Bats, N.H hulp huish Breelaan 22, vaa Haren (Gr.) W. N. Kuijper, R.K brood- bakker, Dorpsstraat 118, van Schermerhorn, C. W. H. Teepe, E.L., verpleegster, Ver- spijekweg 7, van Amsterdam. C. van Dijk, echtge. jn Blankman, N H., zb., Dorps straat 66, van Amsterdam. J. Berkhout, R.K, groentenhandelaar, Jn. Jacoblaan 18, van Alkmaar. G. G. de Koning, R.K.. z.b., Groeneweg 24, van Alkmaar Chr. Kaaij, R K dienstbode, Dorpsstraat 80 van Kiom- menie. P. C. Visser. N.H kraamverpleeg- ster, Tuindorpweg 19. van Zijpe. C. C. H, N D. Engelbronner, wed. A. G. Ten g berg en, N.H., z.b Renbaanl. 1, v. 's-Gravenhage. G.. Kortenschijl, geen, cafehouder. Breelaan 1, van 's-Gravenhage. J. G. Reitsma, geen. zb, Bergerweg 58, van Den Helder M. C. van Breda. G.K.. z.b., Hoflaan 10 van Amsterdam. R Rezac, RK., dienstbo. e, Karel de Grootelaan 62, van Wassenaar J. C. Zabel, G.K., adj. onderoff adm. O. I. Leger, Kruisweg 12, uit N. O. Indie J J. Visser, R.K., landarbeider, Tuindorpweg 3, van Haarlemmermeer. J. M. H. Breech R K-> z.b., Breelaan 73, van Zijpe. A G M, Klanker, R.K., dienstbode, Dorpsstraat 116. van Limmen. Jb. Wijtman, N H., arbeider, Groeneweg 16, van Hensbroek. P. J Schuurman, R.K dienstbode, Jan Oldenburg* laan 6, van Nieuwe Niedorp A Goezmre. N.H., hulp in de huish., jn. Oldenburglaan 42, inw., van Amsterdam. H. Postma. geen, mecanicien, Zwarteweg 10, van Heemske-k. J. J. M. G. Kleinnibbelink, D.Gz b., Kogendijk 25, van Amsterdam O. Brat- man, N.H., z.b., Heerenweg 13, uit Duitsch- land. C. Pieters, R.K., dienstbode, Ooster- weg 1, van Ursem E. van Diepen, RK., hulp in de huish., Midden Geestweg 2, van Alkmaar. A. A. M Koeckhoven, R.K., z b„ Loudelsweg 20, van Haarlemmermeer A. T Verbeek, R.K., chauffeur-monteur, Ooster- weg 12, van Alkmaar. D. Kamstra, R K., kappersbediende, Dorpsstraat 21, van Zand* voort. H. J. van der Elst G.Kmachinist, Kanaaldijk (Keet) van Huizen. M. Tuijn, NH., broodbakker, Stationsstraat 19a, van Hoorn. H. Ottersbach, R.K., z.b Dorps straat 65, ambtshalve ingeschreven Nap, wed. Jn. van Veen, N.H., zb., Stations straat 5a, van Oterleek. C. Beemsterboer, R.Kdienstbode, Stationsstraat 2, van Alk maar. J. H. Linnekamp, H.L., z bStati onsstraat 2, van Amsterdam. P. J N.H, arts, Raadhuisstraat 2, taw. vanWis- sekerke. J. R. Noorman N-H-, Z-^ Kom- laan 8, van Zwolle. - L. M. Padt, wed. P h, B6ke, N.H., zb., Kerkelaan 20, van Amster dam. S. Graftdijk, N.H, houthandelaar, Prinsesselaan 26, van Koog aan de Zaan- H. G Brinkman, N.H., z.b., Meerwijklaatt 7, uit het Buitenland. A J M van Amers- foort, N.H., z.b., Kruisweg 28, van Wijk aan Zee en Duin. A. H. Muntinga, wed. O Speulstra, N.H., zb., Breelaan 17a, van Amsterdam Voorts hebben zich gevestigd in het Pot- slonaat, Loudelsweg 20, de navolgende R Ki. vrouwelijke personen: A. M. van der Geest van Wervershoof. -» A. j. v. d. Broek van Alkemade. C. C. Borst van Hazerswoude C M. Bakker van Oude Niedorp. M. J J. Schoonder- woord van 's-Gravenhage. A.'C. Klever* laan van Egmond-Binnen. H. M. J.^ScheT lings van Alkmaar. r M- W- J- Tichelaar van Amsterdam. A Hommels van Leider-. dorp C. A. van Leeuwen van Uitgeest. -- R. C. de Jong van 's-Gravenhage D. A. Schoorl van Wervershoof. A. Rodenburg van Spanbroek. - M. de Groot van Span- broek. L. van Velzen van Wervershoof E M long van Oude Niedorp. _D. C. Visser van Grootebroek. M. G. M. Olst- hoorn van Vlaardinger-Ambacht OJ. Brouwer van Hilversum. G. M C Klaver van Zijpe. A. M. Warnaar van Medem- blik A D. Schoutsen van Medemblik. C L. Schellings van Alkmaar. J. A. Lou- wersheimer van 's-Gravenhage. M. A, Fisscher van Grootebroek. M. Sijm van Grootebroek. P. M. Grin van Haarlem. H. J C. Bon van Amsterdam. M. A. Spanjaard van Wijk aan Zee en Duin. n. I M. Dijkgraaf van Maassluis. M. Kroon van Assendelft. M. W. Krom van Heer- Hugowaard. J. F. M. Grol van Amster dam. M. A A. Jansen van Leiden. U. J. G Winnubst van Haarlem. M G. Vissers van Haarlem. - W. C M. A. van IJzendoom van Amsterdam. G. M. E A. Broeree vaa Leiden Th A. M. Jonker van Leiden M L J Korstjens van Haarlem. A. H M. van Noort van Leiden. H. M Ranzijn van Egmond-Binnen. - S. Liefjes van Velsen - M: J. H. Rietbergen van Delft J. 2 M. Goddijn van Venhuizen. A. M. C Bakker ",<57 JOHNS GATE USTOL CHR'STMAS ST£PS. QRiSTOU

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 6