1 DEKENS De Zeppelin boven Alkmaar? Radiffrafiscli Weerbericlit. De moord te Rotterdam. AGENDA Stadsnieuws Luchtvaarl De Zeppelin Zondag boven ons land. Binnenland HeclftsziakeBi Tijdschriffen ftfjargctfeeHcfaten Moulin Rouge Sft -P - Zaterdag 12 October. 7.30 uur, Cinema Americain: De straat >linder (boven 14 jaar). i 7.30 uur, A. B. T.: De zwarte cycloon Voor alle leeftijden. 7.30 uur, Victoria Theater (boven 18 jaar). Zondag 13 October. Van 2 uur af in Cinema Americain door- joopende voorstelling van De straatvlinder (boven 14 jaar). Van 2 uur af in A. B. T. doorloopende Voorstelling van De zwarte cycloon. Voor ialle leeftijden. Van 2 uur af in Victoria Theater doorloo pende voorstelling van Moulin Rouge (bo- tven 18 jaar). 7.30 uur, bij Mantel te Hensbroek, uitvoe- ;ring door de tooneelvereeniging Falkland wan Heiloo. v Maandag 14 October. i 7.30 uur, Cinema Americain: De straat vlinder (boven 14 jaar). I 7.30 uur, A. B. T., hoofdnummer Hoog verraad. Dram, hoofdrollen Mosjoukine en Carmen Boni. Toegang boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria Theater: Moulin Rou ge (boven 18 jaar). 8 uur, handelsschool, voor de volksuniver- siteit: lezing over Jan Toorop door Otto van Tussenbroek. Dinsdag 15 October. 1.30 uur, Landbouwhuis, vergadering proef- en schooltuin Kennemerland. 7.30 uur, Cinema Americain: De straat vlinder (boven 14 jaar). 7.30 uur, A. B. T.: Hoogverraad. Toe- gang boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria Theater: Moulin Roge [(boven 18 jaar). 8 uur, handelsschool, voor de volksuniver- siteit: begin van den werkcursus Ned. taal 'door den heer J. Barkman en van den werk- jcursus Engelsch tweede jaar door mej. J. F. Dubois. Woensdag 16 October. 7.30 uur, Cinema Americain: De straat vlinder (boven 14 jaar). 7.30 uur, A. B. T.: Hoogverraad. Toe- gang boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria Theater: Moulin Rouge (boven 18 jaar). 8 uur, Harmonie, revue Lach en vergeet! van Rido en Louis Davids, j,. Donderdag 17 October. 7.30 uur, Cinema Americain: De straat vlinder (boven 14 jaar). 7.30 uur, A. B. T.: Hoogverraad. Toe gang boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria Theater: Moulin Rouge (boven 18 jaar). 8 uur, Harmonie, vertooning Maggie film. Vrijdag 18 October. 2.30 uur, Dancing Harmonie, vertooning Maggie-film; 8 uur, idem idem 8 uur, handelsschool, voor de volksuniver- siteit: begin van den cursus Eenvoudigc- wijsbegeerte, door dr. J. Hemelrijk. Zaterdag 19 October. Harmonie, feestavond ter viering van het eerste lustrum van de tooneelvereeniging T. O. P. Feng naar het buitenland? De Nanking-regeering publiceert een offi- cieel communique waarin wordt medege- deeld, dat generaal Feng herhaaldelijk den i.wensch te kennen heeft gegeven, naar het buitenland te gaan. De nationale regeering heeft dezen wensch willen inwilligen. Zekere andere generaals .van de Kwomintang evenwel die de Centrale regeering loyaliteit hadden toegezegd, heo- ben noch het program voor de militairisee- ring, noch de plannen van den opbouw van de nationale verdediging ernstig uitgevoerd. i- Deze verklaring van de Nanking regee ring staat in verband met ernstige geruch ten, volgens welke generaal Feng opnieuw voornemens zou zijn, zich bij de opstandige beweging tegen Nanking aan te sluiten of zelf de leiding op zich te nemen. Nieuwe cnlusten op komst? Van eenige generaais van den Kwomin tang wordt een circulaire-telegram gepubli- ceerd, waarin de Nanking-regeering van ernstige ver>«ijpingen wordt beschuldigd. Verder wordt de inleiding van een straf- expeditie tegen Nanking aangekondigd. In Nanking bereidt men zich in verband met deze bedreiging der generaals reeds op een omvangrijke verdedigende maatregelen 1 voor; de beslissing ligt voorloopig echter al- leen bij Feng. Volgens de officieel opgegeven route komt de Zeppelin niet boven Alkmaar. Intusschen zijn er echter uitdrukke- lijke verklaringen van bevoegde zijde uit Friedrichshafen ontvangen, dat de Zeppelin wel boven Alkmaar zal komen. Teneinde de bevolking zoo goed en zoo snel als dat in de gegeven omstandig- heden mogelijk is, te waarschuwen als de Zeppelin in aantocht is, is een rege- ling getroffen, waarbij de volgende fa- brieken bereid zijn gevonden haar stoomfluiten in werking te stellen als de Zeppelin in de richting Alkmaar gezien wordt. Deze fabrieken zijn de Melkfabriek Uithoorn, Ringers chocoladefabriek, de Stoomwasscherij van den heer Krom en de Stoomwasscherij op den Wester- ...,v W Haag, Amsterdam (waarschijnlijk is het luchtschip tusschen 10 en 12 uur boven de hoofdstad), van Amsterdam via Nijmegen naar de grens. j; DE ZEPPELIN-POOLVLUCHT. iUitgesteld tot een nieuw lucht schip klaar is. Nader seint onze W.-corr. uit Berlijn: De Noordpooltocht van de „Oraf Zeppe lin", die in 1930 zou worden gehouden, gaat niet door, omdat het grootste gedeelte van de bemanning, die uit ongeveer 40 koppen bestaat, bezwaren tegen deelneming aan den tocljt heeft geoppercf. Ze zijn van meening dat de „Graf Zeppelin" niet op het spel mag worden gezet zoo lang Duitschland siechts de beschikking heeft over een lucht schip. Doch zoodra de nieuwe „Zeppelin", die reeds geprojecteerd is, gereed is, is de heele bemanning bereid de Noordpoolvlucht mee te maken. REVUE „LACH EN VERGEET". Woensdag a.s. wordt in de Harmonie een pitvoering gegeven van Stappers Revue „Lachen vergeet". Zij die deze revue on- langs door de radio gehoord hebben, weten wel, dat deze opvoering een lachsucces betee- kent. Louis Davids en Ninon Dolnay hebben daarin een groot aandeel. Wij worden in deze revue naar het oude Hellas verplaatst, we ma-ken een oogstfeest op den Balkan mee en zijn tegenwoordig bij een Russische bruiloft, wat alles tot schitte- rende tooneelen en karakteristieke dansen aanleiding geeft. Louis Davids is onnavolgbaar als hij als „De kleine man" naar het stembureau gaat en met het reeds populair geworden refrein „Wel, wel, kom, kom", weet hij de heele zaal aan het zingen te krijgen. Johan Heester, een uitstekende tenor en het elegante danspaar Nadasy-Baum dragen veel tot het succes van deze revue bij. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 5.42 uur licht op- - ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag 13 October is de apotheek van Dr. H. Hartong van Ark, Langestraat 1, geopend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is siechts een der apotheken geopend. De andere apotheken zijn gesloten van 's avonds 8 uur (Zaterdag 9 uur) tot den volgenden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. DISTRICTS-ARBEIDSBEURS. Kostelooze bemiddeling voor werkgevers en werknemers. Geopend van 91 en van 2 —5 uur. Des Zaterdags van 91 uur. Voor werknemers uitsluitend van 912 en Maan dag- en Donderdagavond van 78 uur. De ambtenaar van bovengenoemden dienst maakt bekend dat heden de navolgende werk- zoekenden zijn ingeschreven1 bakker, 1 chauffeur, 1 drukker, 12 grondwerkers, 2 kantoorbedienden, 1 kok, 1 kellner, 3 letter- zetters, 1 loodgieter, 1 mach. zetter, 1 mach. houtbewerker, 6 opperlieden, 1 schilder, 1 steenbikker, 7 timmerlieden, 1 winkelbedien- de, 30 losse arbeiders, 3 werksters. Geplaatst: 2 grondwerkers, 2 metselaars, 2 opperlieden, 1 schilder, 2 timmerlieden, 4 iosse arbeiders. Alkmaar, 12 October 1929. De ambtenaar voornoemd, A. KLEYMEER. Wij voorlichting bij den aan-en verkoopvan effecten. geven DE NIQRAAZ, DE LANGE ALKMAAR. 25-JARIG BESTAAN VAN DE ZAKEN IN HEERENKLEEDING DER FIRMA J. B. KOSTER. Heden vierde de firma J. B. Kdster, de bekende zaak in heerenkleeding aan de Lan gestraat het feit, dat de zaak v66r 25 jaar werd opgericht, door wijlen den heer J. B. Koster, die voor 17 jaar eveneens de bekende volkszaak in de Magdalenenstraat stichtte. Wij herinneren ons nog zeer goed hoe in het toen reeds opkomend Alkmaar deze mooie zaak, door de stijlvolle confectie en de correcte maatkleeding bij de stichting aller aandacht trok en hoe het den heer Koll- mann. die v6or 14 jaar de leiding nam, ge- lukte het excelsior in deze zaak te handha- ven. Het vorig jaar werd in de mijnstreek te Lutterade een gelijke zaak gesticht, waar de twee oudste zoons de leiding voeren. Dat de firma dezen jubileumdag niet on- opgemerkt voorbij wenschte te laten gaan laat zich dan ook begrijpen en wij konden heden constateeren, dat ze dit doet op een sublieme wijze. De keurige etalages verdienen ieders be- jangstelling en het voomemen om ieder koo per, boven een bedrag van 25 een mooi marmeren klokje cadeau te doen, is een goed denkbeeld gebleken, aangezien heden reeds tal van clientelen aanwezig waren om hun inkoopen te doen en een klokje machtig te worden, hetgeen gezien de geetaleerde klokjes zeer begrijpelijk is. Een groot aantal bloemstukken en tele- grammen leverden mede het bewijs, dat velen zich over het jubileum van deze firma ver- heueen IN ALLE SOORTEN, BIJ M. IWEIJER ZOON's SPECIALE BEDDENZAAK. EN DE POSTVLUCHTEN NAAR VAN INDIe. De eerste ontmoeting. De Kon. Luchtvaartmij. schrijft: Voor de eerste maal heeft zich gister het geval voorgedaan, dat twee Neder- landsche postvliegtuigen elkaar op den luchtweg AmsterdamBatavia ont- moetten. De P.H.-A.F.Z., met Smirnoff, Beekman, Veenendaal en den passagier Grabau op de thuisreis en de P.H.- A.E.N., met Frijns, Soer en Waalewijns op de uitreis, zijn elkaar naar schatting boven de Gangesdelta voorbijgevlogen. Zoolang deze veertiendaagsche vluch- ten worden voortgezet, zullen dergelijke ontmoetingen zich herhalen omstreeks op het traject Allabahad—Akyab. Oponthoud van het derde vliegtuig. Aneta V. D. meldt: Daar de werktuigkundige Walewijn zich gisteren te Akyab onder doktersbehandeling moest stellen, bestaat de mogelijkheid, dat het derde postvliegtuig niet heden, doch morgen zijn reis vervolgt. Het oponthoud zal vermoedelijk niet lan- ger dan een dag duren. NIEUWE COMMANDANT VAN DE LUCHTVAART-AFDEELING. Bij Kon. besluit is met inganer van November benoemd tot commandant van de Luchtvaartafdeeling majoor J. J. van Santen, van het eerste regiment veld-artillerie. De tegenwoordige commandant, ko- lonel J. H. Hardenberg, van den Genera- len Staf, wordt met ingang van genoem- den datum bij het wapen der infanterie overgeplaatst. Deze laatste is onder eer- volle ontheffing van zijn functie als commandant van de Luchtvaartafdee ling benoemd tot commandant van de vierde infanteriebrigade. een jaar na den moord op de plaats waar het drama zich afspeelde, een bijl, waarop nog bloedvlekken werden geconstateerd. LIJK GEVONDEN VAN JACHT- I OPZIENER. Slachtoffer van een overval? Gister is de 25-jarige jachtopziener J. Ko- nings, in dienst van den heer Van den Berg te Moergestel, dood in de omliggende bos- schen aangetroffen. Het hoofd was door een kogel, vermoedelijk afkomstig uit een revol ver, doorboord. De kogel was aan den lin- kerslaap binnengedrongen en had het hoofd aan den anderen kant weer verlaten. De dood moet onmiddellijk zijn ingetreden. De Tel. verneemt omtrent dit drama nog het vol gende Konings was Donderdag al vroeg in dienst gekomen. Toen hij gistermorgen niet was te- ruggekeerd, zijn bij hem inwonenden onge- rust geworden en hebben de politie gewaar- schuwd. Deze toog onmiddellijk op onder- zoek en vatte dit zoo krachtig ter hand, dat het lijk reeds gistermiddag in de dichte bos- schen onder Moergestel werd gevonden. Het lag op den grond uitgestrekt en daar er in de nabijheid geenerlei wapen werd aange troffen, trok men de conclusie dat hier van zelf moord geen sprake kon zijn en Konings het slachtoffer is geworden van een laffen overval Hij stond in Moergestel en in zijn geboorteplaats Rosmalen zeer gunstig be kend en was pas drie jaar als onbezoldigd rijksveldwachter en jachtopziener bij den heer Van den Berg in dienst. GEVLUCHT. W. M. v. d. H., slager te Klundert, heeft vermoedelijk op baldadige wijze een jongen verwond met een pistool of revolver. In den nacht van 8 of 9 October heeft hij heimelijk de ouderlijke woning verlaten met medene- ming van een fiets. De mogelijkheid bestaat, dat hij naar Antwerpen is uitgeweken om al- daar werk bij een slager te vinden. De Kon. Marechaussee verzoekt zijn op- sporing en aanhouding. naar waarnemingen, verricht in den morgen van 12 October. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 774.0 te Rennes. Laagste barometerstand 741.2 te Herno- sand. Verwachting, geldig tot den avond van 13 October: Matige tot zwakke, Noord-West. tot West, wind; half tot zwaar bewolkt; weinig of geen regen; weinig verandering in temperatuur. STORMWAARSCHUWINGSDIENST. Geseind van de Bildt hedenmorgen 10 uur aan alle posten Attentiesein neer! De rechtbank veroordeelde den man, die vijftien jaar bij de posterijen werkzaam is ge- weest, tot zes maanden gevangenisstraf. Het P.M. had een jaar gevangennistraf geeiseht PMiyiwcaaai nieuws HOOGK ARh PEL. In de zitting van den gemeenteraad is met 6 tegen 1 stem besloten tot op- richting van een Burgerlijk Armbestuur. Draadlooze mededeelingen. Het laat zich thans aanzien, dat hetlucht schip „Graf Zeppelin" Zaterdagavond zal starten voor de voorgenomen vlucht naar Nederland. Het Persbureau Vaz Dias deelt ons mede, dat zoo mogelijk in de persberichten, die Za terdagavond omstreeks tien uur via de radio- zenders Hilversum en Huizen worden uitge- zonden, mededeeling zal worden gedaan van den start. Heeft de start later op den avond plaats, doch wordt het bericht nog voor twaalf uur's avonds ontvangen, dan zal als- nog voor het sluiten van beide zenders een mededeeling worden gedaan. Voorts heeft het Persbureau V. D. met medewerking van de omroepvereenigingen ook een regeling getroffen voor het uitzen- den der berichten omtrent den tocht van de „Graf Zeppelin" boven ons land op Zondag, zoo mogelijk met vermelding der tijdstippen, waarop het luchtschip boven de verschillen- de plaatsen kan worden verwacht. Zondag zal des morgens omstreeks negen uur met de uitzending der berichten via den zender te Hilversum worden aangevangen. De redactie van Het Leven deelt ons mede, zoo juist uit Friedrichshafen bericht te heb ben ontvangen dat de Zeppelin hedenavond 11 uur uit Friedrichshafen zal vertrekken. De route is thans als volgt vastgesteld: Groningen, vermoedelijk via Leeuwarden naar Arnhem, vervolgens naar Den Bosch en dan via Brabant naar Rotterdam. Den DE R 101. Het nieuwe Engelsche luchtschip R 101 is hedenmorgen uit den hangar gehaald. Dit zou reeds de vorige week zijn geschied, doch tcngevolge van de slechte weersomstandig- heden moest telkens uitstel plaats hebben. Nadat hedennacht het weer goed is ge- weest en ook de verwachtingen voor heden gunstig zijn, werd het gevaarte naar buiten gebracht. Te 7.25 uur was de R 101 aan den anker mast bevestigd. ALASTRIM. Geen alastrim te Arnhem. Het ziektegeval van een 28-jarige inwoon- ster van Arnhem blijkt geen alastrim te zijn, zoodat nu geen enkel alastrkn-geval daar ter stede voorkomt. Te Rotterdam. Gister is in de barakken aan de Hildegar- disstraat te Rotterdam een patient, een man, lijdende aan alastrim. opgenomen. Gistermiddag is aldaar de 56-jarige mej. Lutsenburg, die 1 October j.l. was opgeno men, overleden. Hierdoor is het aantal sterf- gevallen te Rotterdam gestegen tot zeventien. Te Pijnacekr. Te Pijnacker is gisteren weer een geval van alastrim geconstateerd. De patiente is naar de barakken te Delft vervoerd DE STREEK. Tengevolge van het vrij gunstige na- jaarsweer is de kwaliteit van de bloem- kool gedurende de laatste weken veel verbeterd, zoodat er veel meer eerste soort wordt aangevoerd. Eerste kwaliteit gold dan ook van 25 tot 29; tweede soort 16; derde soort tot 5 per 100 st. WARMENHUIZEN (September.) G e b o r e n Antonia Maria, d. v. A. J. Agterbos en G. B. J. Bruinink. Gerar- dus Martinus, z. v. M. M. Hoogeboom en C. Vlugt. Annie Nellie, d. v. J. Speets en T. Kuiper. Divera, d. v. T. Kwant en C. Stam. Gijsberdina Johanna Wil- helmina Elisabeth, d. v. G. van Hesteren en E. Zwart. KINDERVERL AMMING Te Onstwedde is bij een drietal kinderen de gevreesde kinderverlamming geconsta teerd. Onder de patienten is een jongen van 15 jaar. VERDUISTERING. De off icier van justitie bij de rechtbank t° Breda eischte tegen een rijksontvanger te Tholen wegens verduistering van 8880 ten nadeele van den Staat der Nederlanden an- derhalf jaar gevangenisstraf met bevel tot onmiddellijke gevangenneming. Voor het laatste achtte de rechtbank geen termen aanwezig. De uitspraak werd vastgesteld op 25 October. WESTWOUD. Bij den heer P. van Kampen, alhier, worden ihans voor de tweede maal van dezclfde planten rijpe aardbeien ge- plukt, waaronder er zijn van zeer vol' doende grootte. Een nleuw spoor ontdekt? De Rotterdamsche politie heeft hedenmor gen aan de pers medegedeeld, dat naast ver- schillende sporen, die in de moordzaak van ge- tuigenverklaringen worden gevolgd, boven- dien een vrij positief spoor wordt nagegaan waarbij men over belangrijke getuigenver- klaringen beschikt, die als zij geheel waar zijn verstrekkende gevolgen zullen hebben. Men heeft gister op aanwijzing van een werkster nog een schilder aangehouden, die evenwel niet herkend werd door de getuige en ook een goed alibi bleek te hebben. Te 4 uur vannacht heeft de politie per auto verschillende onderzoekingen in de stad ge daan, die alle verband houden met het nieu we spoor. Nog steeds worden tallooze getuigenver- klaringen ontvangen en siechts in een geval is de politie bij een onderzoek ergens in de stad niet geheel welwillend ontvangen. EEN OUDE MOORDZAAK. Wordt opnieuw onderzocht. De Tel. meldt, dat de Amsterdamsche cen trale recherche wederom bezig is met het onderzoek naar den moord, die ruim elf jaar geleden te Crailo heeft plaats gevonden. Op 30 Juni 1918, op een Zondagmiddag, is n.l. in de Crailoosche Boschjes de hoofd- commies der posterijen Boon uit Amsterdam met afgesneden hals gevonden. Zijn huis- houdster, de weduwe Steenhuizen, was even eens zwaar verwond. Zij herstelde echter doch de heer B overleed. Het onderzoek heeft nooit resultqat opgeleverd. Wel yond men TEGEN DE AFSLUITBOOMEN GEREDEN. De bestuurder van een auto, die in den nacht van 3 op 4 Juni op de Weesperzijde in de richting van Diemerbrug reed, zag niet dat de afsluitboomen van den spoorwegovergang waren neergelaten, met het gevolg, dat hij tegen een der boomen opreed, welke geheel verbogen werd. Wegens zaakbeschadiging stond de chauf feur, en garagehouder te Amsterdam, gister terecht voor de Vierde Kamer der Amster damsche rechtbank. Volgens de dagvaarding is de botsing te wijten aan zijn hoogst roeke- loos en onvoorzichtig rijden. Verd. verklaarde dat hij door de lichten van een uit tegenovergestelde richting komenden auto verblind was geweest. Het O.M., mr. Massink, was echter van meening dat verd., indien hij behoorlijk had opgelet, de belemmering tijdig had kunnen zien. De officier eischte 100 hoete, subs. 10 dagen hechtenis. De chauffeur werd niet verdedigd Uitspraak 25 October a.s. ONEERLIJK BRIEVENBESTELLER VEROORDEELD. De vierde kamer der Rechtbank te Amster dam heeft gistermiddag uitspraak gedaan in de zaak van een brievenbesteller te dezer stede, die zich pakjes met spaorbons, welke den Posterijen waren toevertrouwd, weder- rechtelijk toegeeigend en ten eigen bate ver- kocht heeft. In Licht het populair-wetenschappelijk weekblad, dat bij den uitgever W. de Haan te Utrecht verschijnt bespreekt Arthur Christensen „De koran en zijn belijders". Dr. J. J. Tesch vertelt over „Robinsonnades" en gerft bijzonderheden over den echten Ro binson en zijn eiland alsmede over anderen die na hem vrijwillig of onvrijwillig een der- gelijk avontuur beleefd hebben. En onbeken- de medewerker houdt een causerie over de corrida, het stierengevecht en daarna wordt het een en ander over nieuwe hulpmiddelen bij het criinineel onderzoek vertelt. C. L. Jan- sen brmgt ten slotte „Het probleem van Mars" op den voorgrond zonder nochthans dit probleem nader tot een oplossing te bren- gen. Jan Ubink houdt in het Octobernummer van De Remphaan cen causerie over bouwen of afbreken, waarin hij over de belangen van ons tooneel spreekt. Willem van Uitert geeft een artikel „De Volkenbondspeil" en Leo den Hollander gedenkt in zijn „Heksen- sabbath" den moord te Giessen-Nieuwkerk. Dr. A. Coelewijn geeft een schets „Vertel- lingen van de Kroeg". Jan zonder genade vervolgt zijn parabelen en sprookjes en ver der treffen wij in dit nummer, naast een buitenlandsche- en een binnenlandsche kro- niek, gedichten aan van Gilles Lavieter et X. van Ommen. Laatste Sses'ichteai. DE A.S. VLOOTCONFERENT1E. De Amerikaansche voorwaarden. Volgens een officieele mededeeling neem Amerika deel aan de Vlootconferentie t- Londen onder voorwaarde, dat de te Londe te besluiten overeenkomsten niet in verban, zullen worden gebracht met eventueele on wapeningsbesprekingen in den Volkenbond. HOOVER NAAR LONDEN UITGENOODIGD. Naar Universal meldt, heeft MacDonalc president Hoover uitgenoodigd, een bezoe aan Londen te brengen. Gemeld wordt even* wel, dat een reis an Hcover naar Londeij zeer onwaarschijnlijk is, daar reeds Wilsoi j door zijn reis naar Europa ernstige critie j heeft gehad en het in strijd is mei de gewr-on. te dat de Amerikaansche president tijdenn zijn ambtsperiode het land verlaat. amsterdamsche aardappel- PRIjZEN. AMSTERDAM, 12 Oct. 1929. Op de ho den gehouden aardappelenmarkt waren ds prijzen onveranderd. Aanvoer 3 ladinger\ zijnde 1937 H.L. Bezoeker, bU een zwaar beschadlgde vriend..Het is zdrer wel heel goed, zuster, wanneer lk hem een paar grapjes vertel, om den Sjken lach weer op zijn gelaat ten* t^doen toeeren.?." weg.

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 2