ar De Fransche kabinelscrisis. De toestand in Palastina. Radirnraiisch Weerbericht, AGKHOA Buitenland Tardieu Kabinstsfoimateur. Ee r optimistische verklarlng. AJSflSTEKtDAMSCIIEBElJBS Zaierdag 2 November. 2.30 uur, Harmonie, Opvoering van „A1- leen op de Wereld", van Hector Malot. 7.30 uur, Cinema Americain: De vier dui- vels (boven 18 jaar). 7.30 uur, A. B. T.: De gladde handels reiziger. Voor elken leeftijd. 7.30 uur, Victoria Theater: Opstandige jeugd (boven 18 jaar). 7.30 en 9 uur, De Unie, demonstratie ste- notype-machine Grandjean. Zondag 3 November. 4.30 en 8 uur, 't Gulden Vlies, vertooning /film Olympische Spelen 1928. Doorloopende voorstellingen in alle bios- copen van 2 uur at. Cinema Americain: De vier duivels (bo- yen 18 jaar). A. B. T.: De gladde handelsreiziger. Voor elken leeftijd. Victoria Theater: Opstandige jeugd (bo ven 18 jaar.) 8 uur, Rustende Jager te Heiloo, Jubi- leum-uitvoering Falkland, „Ora et labora". 8 uur, Harmonie, eerste Jubileumvoorstel- ling van „De Nar", door Alberdingk Thijm. Bij A. van Ham te Oterleek uitvoering Gymnastiekvereeniging. x Tardieu heeft gisteravond den president der republiek verslag uitgebracht over zijn tot dusver gehouden besprekingen en vervolgens de pers een verklaring gegeven, waaruit o m. bleek, dat Barthou er bij blijft om persoonlijke redenen thans geen portefeuille te kunnen aanvaarden. Tardieu heeft er in het bijzonder naar gestreefd vast te stellen of radicale leden van senaat en kamer in zijn kabinet wil- len treden. Een antwoord kan hij eerst van- daag verwachten. In den loop van den dag hoopt hij tot de vorming van zijn kabinet te kunnen overgaan. De Temps schrijft, dat Tardieu van nature er voor aangewezen was na Poincard en Briand in overeenstemming met hen de poli- tiek van Ploincare en Briand, waarvan hi' drie jaar lang de trouwe en loyale medewer- ker geweest is, uit te voeren. In de socialistisch-radicale groep heeft een afgevaardigde een motie ingediend, waarin betreurd wordt dat bepaalde socialistische radicalen het hun plicht geacht hebben hei aanbod van Clementel om aan het kabinet deel te nemen, af te wijzen, zonder de groep te raadplegen. Er volgde een heftige discus sie, waarin bleek, dat tweederden der aanwe- zigen voor de motie waren, maar toen Dala- dier verklaarde in de aanneming ervan een reden tot aftreden als voorzitter van de par- tij te zullen zien, werd de motie ingetrokken Briand heeft nu ook aan Tardieu zijn steun voor de vorming van een kabinet toegezegd Volgens de Matin heeft Briand gezegd, dit te liever te doen, omdat het Tardieu volstrekt niet er om te doen is den weg aan allerlei comibinaties te bereiden, waarmede de rechter zijde trouwens toch geen genoegen zou nemen. ten man uit het centrum, waarin menschen, die nadenken, vertrouwen kunnen hebben, kan thans bereiken wat Clementel niet 'heeft kun nen verwezenlijken. De verantwoordelijkheid van hen, zeide Briand nog tot Tardieu, die, na de twee voorafgaande mislukkingen, ook uw opdracht zouden doen mislukken, zou zwaar zijn. Bij het verlaten van het Elysee heeft Tar dieu gisteren tot de wachtende journalisten gezegd: Na een nacht beraad heb ik den pre sident van de Republiek zooeven meegedeeld, dat ik de opdracht tot vorming van een kabi net aanvaarden kon, omdat Briand, dien ik nog Donderdagavond gesproken heb mij zijn yollen steun heeft toegezegd. Mijn doel is om zoo spoedig mogelijk aan een crisis een einde te maken, die reeds te lang heeft geduurd en die het functioneeren van de organen der volksvertegenwoordiging reeds te lang belem inert. Wij moeten nu een kabinet van solidariteit en republikeinsche actie krijgen, een andere combinatie schijnt onmogelijk, en daarom zal ik mij in de eerste plaats tot die leden en groe- pen in beide huizen wenden, die mij het meest geneigd 1 ijken om republikeinsche actie te steunen. Ik zal dus niet in- of buiten het parlement met organen of groepen onderhandelen, wler bekwaamheid ik geenszins ontken, maar die buiten onze grondwet vallen. De beide Kamers zullen, wanneer de regee- ring gevormd is, moeten beslissen welke hou- ding zij tegenover het nieuwe kabinet wen- schen aan te nemen. Z66 verlangen het onze Grondwet, onze republikeinsche traditie en het gezonde menscnenverstand. Ik begon gistermiddag pas met mijn nadere besprekingen en zou gisteravond op het 'Elysee terug keeren om president Doumergue verslag uit te brengen. Dit kan ik u echter zeggen:hetkabinetzal niet later dan he den gevormd zijn, de na- men der ministers zullen 'Zondagmorgen in het Staats- bladverschijnen en de Kamers Donderdag bijeen geroepen w o r d e n om met de nieuwe regeering ken- nis te maken. Briand over Tardieu. In den loop van de bespreking, die Briand met Tardieu had, zeide de eerste, dat hij Tardieu des te beter kon steunen, daar het niet de bedoeling is van Tardieu, om de weg te openen voor een rechtsche regeering. Briand persoonlijk zal aan een dergelijke politick ook nimmer kunnen deelnemen. „Tardieu'', zei Briand, „is een man van het midden, dien men ten voile kan vertrouwen. Dat, wat aan Clemantel niet is gelukt. zal hem wel gelukken. Zijn verantwoording is een zeer groote. De parlementaire groep van Malingre, Boudoin, Bugnet en hun aan- hangers behoorende tot de meerderheidls- partijen, die de regeering van Poincar6 heb ben gesteund, maar tegen Briand hebben ge- stemd, heeft Vrijdag in de Kamer besloten, vtu kabinet-Tardieu op den dag, waarop dit zich aan de Kamer voorstelt, te interpelleeren over de buitenlandsche politick en speciaal over de kwestie van de ontruiming van het Rijnland. Het a.s. midst erie-Tardieu. Tardieu heeft de besprekingen met zijn politieke vrienden gisteren tot diep in den avond voortgezet. Het was echter tot nu toe niet mogelijk, een definitieve ministerlijst samen te stellen, daar dit afhankelijk blijft van de b'esluiten der radicale partij. Vast staat echter, dat in ieder geva Briand, Cheron, Pierre Forgeot, Hennessy; Laurent Eynac, Loucheur en Martin leden in de nieuwe regeering zullen worden. Indien ook de radicalen aan de kabinets- formatie zullen medewerken, zoo zal het ministerie ook naar links stevig zijn gefun- deerd. De boycotbeweging der Arabieren Nieuwe botsingen gevreesd. Naar uit Jaffa wordt gem eld. neemt de boycot-beweging van de Palestijnsche Ara bieren steeds sterkere vormen aan. De meeste Joodsche kooplieden hebben reeds de stad Jaffa verlaten en hebben zich gevestigd in de Joodsche kolonie Tel Aviv. Uit het geheele land werden verontrustende berichten ontvangen over vergaderingen, waarin de Arabieren tot nieuwe gewelddaden worden opgehitst. In ambtelijke kringen hecht men echter aan deze geruchten weinig beteekenis, daar de militaire macht meester van de situatie is. Zooals reeds werd gemeld, zouden heden de Arabieren in algemeene staking gaan, als demonstratie tegen den verjaardag van de Balfour-declaratie-1917. Overal hebben de Arabieren zwarte vlaggen geheschen. te fllkmaar vergoedt in rekening-courant een rente van drie prooent (3 en berekent OEEN omzetprovisie. Binnenland DE MOORD TE ROTTERDAM. Het onderzoek in Limburg. De inspecteurs Beekman en Greveling zijn van een onderzoekingsreis in Limburg terug- gekoraen. Zij wisten mede te deelen, dat het resultaat van deze reis bevredigend kan wor den genoemd en dat de verdenking tegen den te Heerlen gearresteerden man is versterkt. Men heeft n.l. niet kunnen vaststellen, dat Visser van Woensdag 9 October tot Donder- dagmiddag 10 October in Limburg is ge weest, zooals hij zelf opgeeft. Er zijn in Limburg verschillende plaatsen bezocht en o.a. ook Maastricht, waar ver schillende getuigen nogmaals zijn gehoord, terwijl bovendien een nieuwe getuige gehoord is, aan wie Visser getracht zou hebben een fiets te verkoopen. Deze fiets beantwoordde aan het opgegeven signalement. Men heeft vervolgens verschillende plaat sen langs de Duitsche grens bezocht, waar ook getuigen werden gehoord uit wier ver- klaringen bleek, dat de tijdstippen, welke de verdachte opgeeft, niet kloppen. Tenslotte zijn te Roermond nog vele getui gen gehoord, die in verband met de zaak be- langrijke verklaringen wisten af te leggen. Het hooren van deze getuigen heeft in het anders zoo stille Roermond veel belangstel- ling verwekt. KINDERVERLAMMING. In de gemeente Balfo is gister wederom een geval van kinderverlamming geconstateerd, dezen keer ten huize van den heer D. B. Dit is thans het twaalfde geval in betrekkelijk korten tijd in deze gemeente. Onder de gemeente Norg is nu ook een ge val voorgekomen, evenals te Baarn. VERKEERSONGEVAL. Motor en auto in botsing. Gistermiddag kwam de heer Leo Alssema, architect te Grootegast, met zijn motrrijwiel aldaar in een bocht van den weg zoodanig met een auto in botsing, dat hij zwaar gewond werd opgenomen en naar het academisch zie- kenhuis te Groningen is overgebracht. Zijn toestand is levensgevaarlijk. PERSONEELRAAD DER NEDERL. SPOORWEGEN. Dezer dagen is een bespreking gehouden tusschen de directie van de Ned. Spoorwe- gen en den Personeelraad. Deze was o.m. noodig om te voorzien in een vacature van scheidsgerechtvoorzitter, ontstaan door het bedanken van dr. F. M. Wibaut. Overeenge- komen werd, dat aan den heer Henri Polak zal worden gevraagd, of hij bereid is een be noeming tot voorzitter te aanvaarden. DE ZEPPELIN BOVEN NEDERLAND. Rust in kerkgebouwen. Op de vragen van het Tweede Kamerlid, den heer Heemskerk, betreffende de op Zon- dag gehouden vlucht van het lucntschip „Graf Zeppelin" over Nederland heeft de minister van Waterstaat geantwoord: Het Duitsche gezantschap in Den Haag deelde aan de regeering mede, dat het voor- nemen bestond, met het luchtschip „Graf Zeppelin" vermoedelijk tegen 10 October een vlucht over Nederland te doen. Wegens ongunstige weersomstandigheden is de vlucht meermalen uitgesteld. De regee ring ontving van Duitsche zijde geen enke! naaer bericht van den dag, waarop de tocht zou worden aangevangen; daartoe kon in verband met de weersgesteldheid waarschijn- lijk eerst op het laatste oogenblik worden be sloten. Eenige mededeeling, dat de tocht, die eerst tegen Donderdag 10 Oct. was aangekondigd, ten slotte op Zondag 13 Oct. zou worden ge houden, werd niet gedaan, en ook liet het zich niet voorzien, dat het luchtschip boven een deel des lands juist gedurende kerkdiensten zou verschijnen. Anders ware er aanleiding geweest, om dezelfde reden, waarom door het publiek ge- zag de rust gedurende kerktijd rondom de kerkgebouwen pleegt te worden gewaar- borgd, te verzoeken, niet op Zondagochtend door dezen tocht storing te brengen in den openbaren eeredienst in tal van gemeenten des lands. DE GASOVENKWESTIE TE AMSTERDAM. In het Donderdagavond gehouden comitd- generaal van den Amsterdamschen raad hebben B en W geantwoord op vragen tot hen gericht over den stand van zaken van de gasoven-kwestie. Over dit onderwerp is langdurig beraadslaagd. B. en W zullen nader hun houding bepalen. CENTRALE VAN NEDERLANDSCH OVERHEIDSPERSONEEL. De Centrale van Nederlandsch Overheids- personeel heeft den voorzitter van den raad van ministers verzocht, invoering van pre- mievrij pensioen te bevorderen. Voorts is aan de Tweede Kamer het verzoek gericht, bij de beraadslagingen over de Staatsbegroo- ting de herziening van het Rijksbezoldigings- besluit in den kring harer beschouwingen te betrekken. TeSegrammen HET VOLKSBEGEHREN. BERLIJN, 2 Nov. Volgens bij de leiders van de rijksstemdienst tot hedenmorgen binnengekomen cijfers is thans de uitslag bekend van districten met een totaal van 39.991.993 stemgerechtigden, waarvan 4.062.068 personen hebben geteekend op de lijsten van de volksfetitie, d.w.z. 10 16 pCt. Er ontbreken nu nog de gegevens over districten met een totaal kiezerscijfer van 1.286.904. Daar in totaal 41.278.897 stemmen kun nen worden uitgebracht, heeft de volks- petitie succes gehad, indien op haar lijsten nog 65000 stemmen blijken te zijn uitge bracht. DE „ORAF ZEPPELIN". Voor een vlucht boven Zwitser- land gestart. FRIEDRICHSHAFEN, 2 Nov. De „Graf Zeppelin" is hedenmorgen te 9.58 uur opgestegen tot het maken van een tocht boven Zwitserland, waarbij geland zal worden te Duebendorf bij Ziirich. Aan boord bevinden rich 33 dames en heeren Het commando wordt gevoerd door Kap Lehmann. Te 9.53 uur werd het luchtschip uit de hal gebracht en na 5 min. steeg het ge- vaarte omhoog. Er heerschte N. O. wind. Provinoiaal nieuwe EGMOND AAN ZEE. Door den heer M. W. van de Garde, be hoorende tot de fractie der S.D.A.P., is ont- slag genomen als lid van den gemeenteraad. Op de lijst der S D.A.P. komen nog voor de heeren C. Blok, C. Zwart en E. Groen. Naar wij vernemen is de laatste echter geen lid der S D.A.P. 8 BEEMSTER. Gistermiddag te 2 uur is aan den Zuider weg alhier op een stuk bouwland, ge- legen tegenover de boerderij van den heer Kramer, een verkenningsvliegtuig, de 509, uit Soesterberg, tengevolge van een motordefect genoodzaakt geworden een noodlanding te doen. Door het uitloopen van het vliegtuig kwam dit in de sloot terecht. De machine werd beschadigd, zoodat de tocht niet ver- volgd kon worden. Direct werd Soesterberg gewaarschuwd, om de tweedekker te doen bergen. De bemanning van de machine, die op weg was naar Den Helder, bestond uit den sergeant-vlieger Beia en mecanicien Engelen burg. VELE tevredenheidsbetuigingen ont- vingen wjj reeds over de door ons in dit seizoen geplaatste haarden. LA AT U door ons inliohten, welke haard voor Uw kamer het meest geschikt is. IJSPEERT, RITSEVOORT. Stadsnieuws DIENSTPLICHT IN NED.-INDIE. De dienstplichtige J. Berkelie, uit de ge meente Alkmaar, is aan den dienstplicht in Nfed-IndiS onderworpen. NUTSSPAARBANK ALKMAAR. Maandbericht October 1929. In den loop der maand October werd op de spaarbankboekjes ingelegd 153.398.99 en terugbetaald 127.408.78 derhalve meer ingelegd dan terugbetaald f 25.990.21 In het tijdvak 1 Januari1 November 1929 werd in het geheel ingelegd 1.455.270.15 en terug betaald 1.156.817.41 zoodat sedert 1 Januari meer werd ingelegd dan terugbetaald 298.452.74 Het aan de inleggers verschuldigde kapitaal, bij den aanvang van dit jaar 2.051.413.06 klom dientengevolge tot 2.349.865.80. Het aantal in den loop van October nieuw uitgegeven boekjes bedroeg 265 w.o. 107 schoolspaarders. Ingetrokken werden 29 boekjes w.o. 5 schoolspaar ders. Het aantal in omloop zijnde spaar bankboekjes vermeerderde dientenge volge met 236. In het tijdvak 1 Januari—1 November werden in het geheel uitgereikt 1380 nieuwe boekjes en ingetrokken 320, der- Lalve een vermeerdering met 1060. Het Administratien Belasfingzaken Contrdle - Balansen A. DE WAAL, Alkmaar Geestersingel 51 Telef. 683 - bij klom aantal in omloop zijnde boekjes den aanvang van het jaar 5632 - dientengevolge tot 6692. Van dit aantal behooren 5426 aan personen of instellingen te Alkmaar ge vestigd, 910 aan personen elders woon achtig en 356 aan schoolspaarders. Onder de in October uitgereikte 265 nieuwe boekjes zijn begrepen 5 boekjes voor jonggeborenen (op deze boekjes plaatst de spaarbank een eersten inleg van 1. De lediging i den loop der maand October van 401 spaarbusjes leverde een bedrag van f 6376.62 aan kleine bespa- ringen op. In het tijdvak 1 Januari 1 October werden 2259 busjes ter ledi ging aangeboden, waarbij bleek, dat in totaal 35862.65 was bespaard. K. L. M.-AVOND. De bekende piloot Van Veenendaal zal op 5 en 6 November in het Gulden Vlies een wetenschappelijke lezing over de K. L. M. houden en daarbij een be- drijfsfilm vertoonen. Voor alien die zich voor onze luchtvaart interesseeren, be- loven dit interessante avonden te worden. DEMONSTRATIE MET DE STENO- TYPE-MACHINE. Hen die zich interesseeren voor de stenotype-machine Grandjean, herinne- ren wij aan de demonstratie op hedenavond te half acht en negen uur in een der bovenzalen van „De Unie'. HET LUSTRUM VAN ALBERDINGK THIJM. Morgenavond heeft de eerste opvoering van De Nar plaats, welk stuk voor de eerste maal door dilettanten voor het voetlicht ge bracht wordt. De Zondagavond-uitvoering is uitverkocht en voor de andere avonden zijn al tal van plaatsen besproken. Na 8 uur wordt niemand meer binnengela- ien en late bezoekers moeten dus tot het vol- gende bedrijf wachten. Kaarten zijn nog te verkrijgen bij de hee ren L. Frankenberg, Langestraat; A. Hazes, Laat; A. J. Kuhne, Boterstraat en firma Van Putten en Oortmeijer, Payglop. FILM DER OLYMPISCHE SPELEN. Argentina—Uruguay Williams Ritola.Nurmi.El Quafi. zus Braun... namen, die vertrouwde klanken werden bij dat grootsche, machtige sportgebeuren, dat naar waamemingen, verricht in den morgev van 2 November. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 772.0 te Blaa- vandshuk. Laagste barometerstand 739,3 te Isafjord. Verwachting, geldig tot den avond van 3 November. Zwakke tot matige, Oostelijke tot Zuidelij- ke, of Zuid-Westelijke wind in het Zuid- Oosten; meest helder tot half bewolkt: droog; weinig verandering in temperatuur in het N. Westen toenemende bewolking met weinig of geen regen en later iets zachter. vo6r ruim een jaar de belangstelling der ge-. heele wereld en van ons land in het bijzon-t der, gedurende eenige maanden gevangeo hield. De Olympische Spelen! Toen in bliksem- snelle opeenvolging de meest ongekende ver- richtingen op het uitgestrekte gebied van de sport elkaar opvolgden, elke minuut, elk uur en elken dag. al te snel. Het is met een tikje weemoedig verlangen, dat we terugdenken aan deze Olympiade te Amsterdam, met een diepe begeerte naar iets kostbaars, dat wij eenmaal bezaten, doch nu niet meer grijpen kunnen, waarvan ons nog slechts de zalige herinnering rest. De Olympische spelen 1928. Zij kwamen... en gingen, om voor ons waarschijnlijk wel niet meer terug te keeren. En nu, als wij al- leen nog maar over hebben gehouden die heerlijke herinnering aan dit bruisende, be- geesterende sportevenement, nu vragen we ons zelf wel even af of we voldoende ge- waardeerd hebben wat ons hier werd gebo- den; indien we het geheele brillante pro- gramma in al z'n kleur en afwisseling aan ons voorbij laten gaan, besluipt ons onwille- keurig de gedachte of we dit eigenlijk nog niet hadden moeten zien, of dat onze belang stelling niet waard was geweest. Natuurlijk. Maar alles te zien was onmo gelijk en de keus in deze overladenheid moei- lijk. En was tenslotte elk nummer niet van dezelfde sportieve excellentie? Wie zou niet nogmaals deze overweldigen- de, schitterende spelen willen beleven? Zon der ook maar iets te missen? Niemand natuurlijk. De Olympiade-film, zij biedt ons daartoe de gelegenheid. Wij, die vlak onder Amster dam wonend, de geheele Olympische Spelen vanuit de verte of van vlak bij hebben meege- maakt, mogen deze gelegenheid om dit bij- zondere filmwerk te zien, niet laten voorbij gaan. Nog eenmaal wordt de illusie der spelen werkelijkheid! Nog eenmaal, en deze laatste keer zouden we niet willen laten pas- seeren. Daarom alien naar't Gulden Vlies, waar Zondag voor het laatst de Olympische Spden 1928 te genieten vallen! van 2 November 1929 ©PffftVe van NotWtihollandscli E.amlt»omwcredief. ITi daadlooze teleloonj. TABAKKEN. 99»M i 29'/. PROLONGATIE vorige koers 4ty* pCt. hedtn I pCt. .WISSELKOERSEN AMSTERDAM. y. NIET OFPICIEEB. i Koers op heden 11 uw is^ JL Voorloopigt cijfers. - J J STAATSLEENINGEN. 5 1919 BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij Cert, v, f 1000 n Resc. KoL Bank Ned. lnd. Handelsbank Fransche Banken (3) INDUSTR. OND. B1NNENL. v. Berkels Patent Calv6 Delft Cert. Centrale Suiker Holl. Kunstzijde Margarine Unie v'/S,' as itaaiii a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a i a a a a aiaaaataaaii Algem. Kunstzijde Unie a Philips Gloeiiampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL. Am. Smelting Anacondaa a a Bethleh. Steel a a a a a a a Steel comm. Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur a Cult. Vorstenl. Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Boeton ••aaasaiaaaass Redjang Lebong .aaisaaaasi PETROLEUM. Dordtsche Petr. saiaaaaisal Kon. Petr, .aaaaaaaaaaas Perlak a a a a a a a a a a a RUBBERS. Amsterd. Rubber aaaaaaaaaa Dell Bat. Rubber aaaaaaaaaa Hessa Rubber J I J Serbadjadi •aaiaaaaaiii lnterc. Rubber a a a a a a a a a SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika Ills Gem. Eig. a a a a a a Scheepvaart Unie a a a a a a Kon. Ned. Stoomboot a a a a a a a a a«NJtVJ.jS?udriwUI a a a a a a a a a s Oostkust a a a a a a i a Oude Deli Senembah a a i Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie Milwaukee Southern Rails Union Pacific Wabash •Exdividend. t Exclaim. a a a a a a a a a a a a a a a ail ail aia V orig« Koers plm. 10.30 Coers va pl.m. 10.45 n beden pl.m. 11.- te pl.m 11.15 161 Vis 1697, I687, 225 1583/, 498 490 226'/, 1837, 649/m 220-5 175 166-73 223-4 170-5 222 176 4397a 402 392-41C 400-18 406 1763/, 545 156+ 535 158-60 526-8 161-6 532-8 162-3 526-43 92Vis 2047, 997s 1931/, 3107, 99J-»/« 92 90 i-'/j 5951/, 398 1567, 142.80 84 593-5 593-5 396 595-6 390J-6 595 152 143 137 133-44 130-4 130-5 386 4073/, 1711/, 4017, 400'/,-4 402-6 404i-7| 222 151 298 1558/, 7i 2157, 145 150 215-6 215-8 6% 217-8 1451-6! 47 42 2017, 801/, 847, - 199 113 376 415 402 112t/, 3757, 406i/, 402 1121/, 3757, 403 401-3 375 401 400-% 63 30 140 245 50 50 63 29J-7s a a iii. Londen j Berlijn laaaaaisisi Parijs a a a a a a a a a Brussel (Belga) a a a s s a a i Bazel a a a a a Weenen p. Sch, 100 j J Kopenbagen a.aasaiiiaiii Stockholm aiaiaiiiiiiiii Oslo a a a aa <aaji|iiaii New-York ataaaaaaaaiiii ItallS - - -u- Vorige koers 12.091/, 59.297a 9.7t»/a 34.687a 48.04 34.877, 66.427, 66.577, 66.427, 2.47 J ucou 12.088/, 59.28 9.767, 34.677, 48.04 34.85 66.37^ 66.60 66.37l4

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 2