Nette Kostganprs Loopjongen Hulp-Operateur. Werkster, ftdvertentSSn Tandarts Dr. Stehr NET PENSION A f d e e 1 i n g V. FrisiaBe Quick 20 G.V.A.V.—Alcides 2—1 LeeuwardenW.V.V. 21 VelocitasFriesland 1—1 Veendam—Achilles 00 HET NEDERLANDSCH ELFTAL Oude bekenden gekozen. Onze nationale ploeg is samengesteld als (rolgt: Van der Meulen (H. F. C.) Vermetten (H.B.S., aanv.) Van Kol (Ajax) Kools (N. A. C.) V. d. Wrldt (V. U. C. Breitner (A. D. O.) Landaal (A. G. O. V. V.) Tap (A^ D- O) Bakhuijs (Z. A. C.) V. d. Broek (P. S. V.) Van d. Heiiden (Wageningen). Reserves zijn: Halle (Go Ahead), de Bruijn (Hermes D. V. S.), de Leeuw (Willem II) en Kluin (A. G. O. V. V.) Het Nederlandsch elftal zal op Woens dag 27 November in het Olympisch Stadion, een oefenwedstrijd spelen tegen een Westelijk elftal. HOLLANDIA-ALCMARIA 4—2. Een „kas"stuk; groote belang- stelling; Hollandia wint met 4—2; hoe er gespeeld is. De miezerige regen wekte me Zondag- morgen. Dat was voor mij beslissend. Ik zag een ::ware, modderige kleipartij. waar- op straks 22 spelers een gladden bal zou- den moeten trappen; ik zag het samen spel van Alcmaria verdwijnen en een trap-maar-raak-voetbal daarvoor in de plaats. Ik had verder gauw een weddenschap arngegaan, waarbij ik het op de Hoorn- gche club zette. Ik was dus niet al te optimistisch ge- stemd, toen ik me naar het station be- gaf, waar honderden van den extra-trein gebruik maakten, om hun helden te zien vechten, straks I En om ze te zien verliezen i De wedstrijd Hollandia-Alcmaria bleek een „kas"stuk te zijn. Want een enorme menschenmenigte bezette de kleine tri bune geheel en had zich verder dicht om het terein geschaard. Voor de pers was uitstekend gezorgd. En al hadden we dikwijls hinder van het publiek, dat bij sr nende momenten op ging staan, dan lag de oorzaak daar- van geheel buiten de schuld van het Hollandia-bestuur. Het terrein was, zooals boven reeds is aangahaald: oogenschijnlijk mooi, maar ontzettend glad, zoodat goed voetbalspel reeds bij vcorbaat uitgesloten was. Het zag er dus kwaad uit voor Alc maria. De wedstrijd Precies 2 uur wordt begonnen. Hol landia wint den toss en verkiest eerst tegen wind en regen in te spelen. Dadelijk wordt van beide kanten flink aangepakt, waarbij Alcmaria de eerste kans krijgt, die door buitenspel verloren gaat. Een vrije trap voor Alcmaria wordt goed voor *t doel geplaatst, maar Jo Bos kan in moeielijke positic de bal niet goed richten en schiet juist over. Dan komt de Hollandia-vleugel in actie. Een hooge bal komt in de nabij- heid van van de Abeele, die uitloopt en wegwerkt. De bal blijft echtm op de Alc- m riahelft. Als de withemden zich los- werken krijgt Homan een goede kans. H i wordt echter gehaakt, en hoewel de overtreding zeer duidelijk te zien was, heeft de scheidsrechter mets gemerkt. Een zeker doelpunt blijft dus uit. Alcmaria is dan iets sterker, maar tot een gevaarlijken aanval komt het niet. De eerste corner, door Hamstra te zacht genomen, levert niets op. Weer komt Alcmaria tex-ug. Een vlie- gend schot wordt door den Hollandia- keeper weggewerkt. De rechtervleugel van Hollandia krijgt den bal en brengt goed op. Een corner is het resultaat, die niets oplevert. Een tijd lang is Hollan dia dan in de meerderheid. Een goede kans gaat door buitenspel staan verlo ren. Als dan v. d. Abeele weer uittrapt, krijgt Hamstra den bal, en rent er mee weg. De kans wordt echter te niet ge- daan door niet al te fraai spel van de Hollandia-verdediging. Deze speelt veel te ruw, waarmee ze in zoover succes heeft, dat de Alcmaria-voorhoede geen kans krijgt, haar spel te ontplooien. Als echter de Hollandia-backs elkaar niet begrijpen, krijgt Jo Bos een kansje en hot gelukt hem den bal over de lijn te werken. De bal wordt echter nog door een back weggetrapt en de scheidsrech ter zwijgt. Hij had niets gezien, om- dat hij niet meeliep. Alcmaria wordt dan weer sterker,, maar een goed schot gaat juist naast. Alcmaria leidt. Veel kansen doen zich niet voor. Maar als er 14 minuten gespeeld is, trekken Homan en Bos er tusschen uit en laatstgenoemde stelt Homan in de gelegenheid, om aan Alcmaria de lei- ding te geven! 1-0. Dat geeft moed. En zooals dikwijls ge- beurt, onderneemt Alcmaria een serie aanvallen, die echter niets opleveren. Een vrije schop wordt juist naast ge- trapt en dadelijk daarop kan de Hollan- dia-keeper ternauwernood een schot stoppeu. Dan zal Freeze Sr. het probeeren Echter, de Alcmaria-backs bezweren gevaar. Hollandia komt terug en de ver- dediging vap Alcmaria krijgt druk werk. Het veld wordt al slechter, en val partijtjes zijn aan de orde.van den dag. Forsch, veel te forsch speelt Hollandia, die haar achterstand vvil inhalen. De scheidsrechter moet dan ook een aanval waarschuwingen uitdeelen aan de Hol- landia-spelers. Dan krijgt Homan ein- delijk weer eens de bal. Hij zet door naar Hamstra, die goed voorzet. Door encrm geluk ontkomt het Hollandia- doel aan een tweede doorboring. „Toon" werkt zich al duvvend en ploete- i id naar voren. Mooi voetbal laat hij niet zien, maar de scheidsrechter vindt er toch geen reden in, om af te fluiten. Toch levert ook deze noging van Hol landia niets op. Zelfs blijft Alcmaria iets sterker, al zijn ook haar aanvallen geheel ongevaarlijk. Drie doelpunten in evenveel minu ten. Onverwacht komt dan de gelijkma- ker. Verell krijgt door een blunder van Klinkhamer den bal vrij en doelpunt onhoudbaar. 11. Er is dan een half uur gespeeld. Nog is het publiek niet van den schrik bekomen, of ten tweede male ha- pert er iets in de Alcmaria-verdediging, en Hollandia leidt met 2—1. Weer komt Hollandia terug, maar de ze aanval wordt af gestagen. Een vrije trap wegens haken stelt Homan in de gelegenheid, een schot te lossen, dat doeltreft. 22. In 3 minuten dus 3 doelpunten! De spanning is nu ten top gestegen. Rootring neemt een vrije trap, die zon- der resultaat blijft. Weer wordt een Alc- maria-speler „genomen", zonder dat de scheidsrechter ingrijpt. Dan staat Ho man buitenspel, waardoor ook die kans voorbij gaat- Een fout van v. d. Abeele stelt Hollandia in de gelegenheid, een corner te forceeren, die met moeite wordt weggewerkt. Het spel gaat dan vlug op en neer met aan weerszijden val- en glijpartijtjes. Bij een Alcmaria-aanval blijft de bal gevaarlijk voor het Hollandiadoel zwe- ven, zonder dat gedoelpunt wordt. Wei doet Hollandia's keeper erg onzeker, maar hij redt toch nog. Klinkhamer ziet dan een nieuwe ma- nier van ingooien bestraft met een vrije schop, die echter out wordt getrapt. Dan is het rusten. De eerste helft was zeer zeker span- nend, maar „voetbalsper zag men wei- nig. Zou het na de rust beter zijn? De regen heeft het veld zwaar en glibberig gemaakt en het doel, dat Alcmaria straks te verdedigen krijgt, lijkt meer op een modderpoel dan op gras. Na de rust. Hollandia mag nu aftrappen en neemt de bal dadelijk mee, om een corner te forceeren. Wei levert deze niets op, maar de Hollandia-menschen komen terug, om nog een tweetal corners te mogen nemen. De derde brengt een doelpunt. De hoekschop wordt fraai voor doel ge plaatst, waar Wakker de kans krijgt en in den uitersten bovenhoek schiet (32) Hollandia leidt dus weer! Toch zitten de withemden niet stil. Dadelijk na af- trap neemt Jo Bos den bal mee, maar zijn voorzet belant achter het doel. 't Is slechts een kleine opluchting, want Hol landia werpt zich vooruit, om den voor- sprong te vergrooten. Er dreigt dan ook steeds gevaar. Zoo moet v. d. Abeele bij voorbeeld reddend optreden bij een vlie- gend schot van v. d. Zel, om dadelijk daarop weer eenige schoten onschade- lijk te maken. Alcmaria lijkt als met lamheid gesla- gen. Het slechte terrein laat geen goed samenspel toe en dat is fortaal van Alc maria. Steeds opnieuw probeeren, steeds opnieuw zien mislukken. En de druk op v. d. Abeele's veste wordt steeds grooter. Toch was het vierde doelpunt niet noo- dig geweest, als niet de geheele achter- hoede van Alcm. den kalmen bal mis- te, waardoor Hollandia leidde met 4—2. Het publiek juicht, nee bruit. En mede daardoor blijft Hollandia haar spel spe len, dat te ruw is. De serie vrije trap- pen tegen de thuisclub rijst dan ook ge- stadig. Uit enkele hiervan dreigt soms weer gevaar, maar voor de rest is Alc maria nergens te vinden gedurende ze ker een kwartier. Maar als Alcmaria dan de tanden nog eens op elkaar zet en even in den aanval komt, blijkt de Hol- landiaverdediging verre van safe te zijn. Ze trapt lukraak weg en denkt niet aan plaatsen. Toch zuivert ze telkens het terrein, zij het echter met een behoorlijk dosis geluk. Zoo neemt Homan eens een vrije trap en plaatst die voor de doel- mond. Secondenlang zweeft hij daar, maar op ondoorgrondbare wijze weigert de bal, in de touwen te rollen. Even la ter schiet Hamstra hard tegen den rech- terback aan en ook die kans is voorbij. Dan wordt tot 2 keer toe hands gemaakt, zonder dat de scheidsrechter het ziet. Wei deelt hij weer eens eenige waar schuwingen uit aan Hollandia-men schen, en moeten eenige vrije trappen wegens duwen en haken genomen wor- den. Maar, al is Alcmaria nu sterker, tot doelpunten komt het niet. Nog is een kwartier te spelen. Geheel Alcmaria trekt naar voren, maar het Hollandia doel blijft gesloten. Dan is het weer een been, dan weer een hoofd, dat redt. Een corner wordt rakelings overgekopt, een vi .e trap schiet Klinkhamer op het doel, maar ook dat helpf niet. Dan geeft Alc maria den moed op. De laatste 5 minu ten speelt ze een verloren wedstrijd. Het einde komt dan ook met een 42 over winning voor Hollandia. Eenige besckcuwingen. Daar is tegenwoordig weer een hevige actie tegen de spelverruwing van ons natio- naal voetbal. Alle bekende sportbladen be- vatten wekelijks artikelen, om het voetbalspe in andere betere banen te leiden In deze actie wordt steun gevraagd aan de dagbladpers, die des Maandags in haar ko- lommen vele wedstrijdverslagen opnemen. Welnu, ook wij willen gaarne er toe bij- dragen, dat de verruwing van het spel ver- dwijnt. Als we dan de twee laatste wedstrijden van Alcmaria vergelijken (Alcmaria Spartaan en Hollandia-Alcmaria), dan moet ons dadelijk uit de pen, dat eerstgenoemie wedstrijd op veel en veel hooger peil ston enuiterst fraai gespeeld werd. Niettegen- staande den grooten achterstand bleef Spar taan „im groszen Ganzen" fraai spel geven Daar was van verruwing geen sprake. En nu gisteren? Den geheelen wedstrijd door werden we onaangenaam getroffen niet slechts door ruw, maar veel meer nog door rauw spel. Kan Hollandia werkelijk niet anders spelen? Moet er juist anderhalf uur gesmeten en gehaakt worden? We kunnen ons heel best indenken, dat bij een achterstand de verliezen- de partij het spel tracht te forceeren, waar door het dikwijls te hardhand'ig wordt Maar gisteren was Hollandia ook toen ze een 42- voorsprong hadden, veel te forsch. Dat ge- tuigt wel het groot aantal strafschoppen, die de scheidsrechter tegen haar uitdeelde en de waarschuwingen, die verschillende Hollandia-spelers moesten incasseeren. Freeze Sr. is de beveling van het gezin Maar deze mid-voor voetbalt niet Duwend met de ellebogen en geforceerd spelend is hij steeds gevaarlijk. Maar van voetbal is geen sprake. En toch zal hij dit spel blijven spelen, zoolang het publiek hem toejuicht en hem als een lieve- lingsspeler behandelt. Kom, Hollandia- bestuurderen, tracht eens, uw menschen tot een andere spelwijze te brengen. En probeert ook eens, uw verdediging aan te sporen, om voetbal te spelen en geen trap-maar-raak- systeem te blijven volgen. Het zal aan den naam Hollandia een beter klank geven Dit is echter zeker: zoolang Hollandia zoo speelt, zal Alcmaria in Hoorn elken wedstrijd verliezen. En zoo lang zal elke club, die haar kracht zoekt in samenspel en berekend plaat sen tevergeefs succes op het Hollandia-terrein boeken. En Alcmaria? Zij heeft moedig volgehouden tot het bittere einde. Zij heeft 90 minuten getracht, haar spel te ontplooien, maar het wilde niet. Daarbij komt de pech. Eenige schoten had den beter lot verdiend, terwijl drie doelpunten kwamen door fouten van de Alcmaria- verdediging. Met genoegen constateerden we, dat Alcmaria eensgezind bleef. Daaruit bleek, dat de goede geest zeer zeker in de Alcmaria-gelederen gevaren is. Dat is gemakkelijk, als men steeds wint, maar nu, terwijl Alcmaria verloor, „kankerde' men gelukkig niet. Bedenkt, withemden, dat, al hebt ge ook dezen strijd verloren, ge zelf de kans nog in handen hebt. Er is geen reden, om bij de pak- ken neer te zitten. En straks zal Alkmaar U weer kunnen toejuichen, als ge na fair spel weer zegevierend uit den strijd te voorschijn treedt. En blijft steeds eerlijk in Uw spel. Zoo als dat tot nu toe geweest is, was dat in orde Good luck!!! De elftallen waren als volgt: Hollandia. §chutte de Groot Au£ Freeze Jr. v. d. Rol Haring Verell Wakker Freese Sr. Neefjes v. d. Zel O Hamstra Nol Homan Peereboom Bos Klinkhamer Lengers Rootring Ooms Kuiper v. d. Abeele Alcmaria. Doordat K- F. C. gisteren met 5—4 van H R. C. wist te winnen, heeft die club thans de leiding in 2A genomen. Z. V. V. wist van Spartaan te winnen en D. W. S klopte hare stadgenooten V V. A. W. F. C. schijnt de moed verloren te heb ben. Op eigen veld werd zij thans met 5—0 door West rrisia geslagen. De stand in 2A is nu: gesp. gew. gel. K. F C. 7 Alcm. Victrix 8 8 7 8 7 7 7 6 7 iollandia D. W. S. Spartaan V. V West-Frisia H. R. C. V. V. A. W. F. C. 6 6 4 3 3 2 2 2 1 1 1 1 2 1 1 2 1 1 1 1 verl. v.t. pnt 0 27—13 13 1 25-10 13 2 20—17 10 3 15-14 7 4 15—17 7 3 14—15 6 4 14—16 5 4 14—18 5 4 9—17 3 5 8—24 3 ALCMARIA VICTRIX II—K. F C. II 0-0. Het tweede elftal van Alcmaria speelde gisteren op het Sportveld alhier tegen te re serves van de Koogsche club met het resul- taot, dat de clubs wat den stand betreft juist zoo eindigden als ze begonnen waren. Doel- Eunten werd ener niet gemaakt. Wel kregen side partijen tal van kansen, doch geen der beide voorhoeden waren in staat ook maai ddn kans te benutten. Sommige spelers had den op dit terrein wel wat vaster mogen staan. De spelkwaliteit was niet van dien aard, dat zij de toeschouwers (niet veel in aantal in verband met den wedstrijd in Hoorn) warm kon maken. De opstelling van Alcmaria II was: Oudes Janson en Jonker, Roozendaal, Burger en Michels, Keppel, Schokker, Helder, van Dijk en Deetman. Achterhoede en middenlinie ga- ven soms wel goed spel. Korfbal. K V.K.V.SPORTIEF 2—3. K-V. heeft gisteren haar thuiswedstrijd te gen Sportief met 32 verloren. Beide par tijen waren volledig. De eerste aanvallen waren voor K.V., doch bal en veld waren heel glad en maakten zui- ver spel onmogelijk. De Sportief aanval was erg gevaarlijk en met een pracht schot namen de bezoekers dan ook de leiding. Beide par tijen werkten hard, doch voor de rust oncbr- ging in de stand geen verandering meer. Na de hervatting wist Kluijver gelijk te maken. S{ ortief nam opnieuw de leiding, maar weer kwam K.V. gelijk door mej. Zoomer. Men verwachtte reeds ten gelijk spel, toen &n der Sportief-spelers enlcele minuten voor tijd met een afstandbal zijn ploeg de leiding en tevens de overwinning (32) te bezorgen. De wedstrijd werd op correcte wijze geleid. Van de uitslagen noemen we de volgende: Westelijke le klasse. ExcelsiorKoog Zaandijk 41 Westerkwartier—D. D. V, 52 Vitesse—H. K. V. 6—2 Velox—Het Zuiden 19 Westelijke 2e klasse. D. E. V.—Luto 3—5 Bilthoven—Z. K. V. 13 Koog Zaand. II—R. Tekca 12 Eendracht—Westerkw. II 3—0 K. V. K. V.—Sportief 2—3 H. B. S.—Die Haghe 2—3 K e g e 1 e n. ALKMAARSCHE KEGELBOND. De prijsuilreiking Het afgeloopen herfstconcours van den Alkmaarschen Kegelbond is gister- i avond op prettige wijze besloten met een feestelijke prijsuitreiking op de nieuwe bovenzaal van de Unie. Nagenoeg alle kegelaars hadden aan den oproep van den Bond gehoor gegeven en de heer J. Diepen, voorzittcr van den Bond, kon dan ook aan een talrijke schare aanwe- zigen het welkom toeroepen. Spr. memo- reerde verder het succes van het afge loopen concoors, waaron „hout" was ge- gooid als nimmer te voren. Hulde bracht spr. aan den heer C. Witte, die er voor gezorgd had, dat de prijsuitreiking in de zoo prachtig verbouwde bovenzaal kon plaats vinden. Ook het Bestuur van de Maatschappij der Unie dankte hij. Aan hen die prijzen beschikbaar hadden ge- steld of zeer tegemoetkomend waren ge weest waar het prijzen voor den A. K. B. gold, bracht spr. eveneens dank. Overgaande tot de prijsuitreiking reik- te de heer Diepen allereerst met een hartelijke waardeerende toespraak den Beker uit aan Kcekoek II, dat den eer- sten prijs gewonnen had in den korps- wedstrijd met 341 hout. Een aantal dat nog nimmer tevoren was gegooid. Ook „de Unie" en den verderen prijswinnaars werden met hartelijke woorden de prij zen uitgereikt en de heer Diepen deed dat op de echte joviale wijze die men van hem gewend is. De hoogste korps- gooier, de heer C. de Beurs (83) kreeg een extra woord van hulde, evenals Cubo I, dat in den eerewedstrijd de hoogste plaats innam met 339 hout. Bij de uitreiking der damesprijzen werden natuurlijk zeer waardeerende woorden gesproken tot de kranige Alk- maarsche kegelaarsters. Ook de felle strijd op de vrije baan seniores tusschen de heeren de Beurs en de Lange werd gememoreerd. De voorzitter bracht ten slotte nog dank aan de technische commissie (de heeren Bakker, Jimmink en Oudt) voor de goede verzorging der banen. Hij bood hun een bewijs van waardeering aan. Ook de schrijvers en kegelopzetters wer den bedankt, terwijl spr. ten slotte niet wilde eindigen zonder de pers een woord van dank te hebben gebracht. Hartelijke woorden richtte hij tevens nog bij de prijsuitdeeling personeel tot Dr. J. M. van Dam, dien hij hulde bracht voor zijn steuu en medewerking en zijn sportiviteit. Ook de volijverige secreta- ris van den Bond, de heer E. S. Ham burger werd niet vergeten- Ten slotte nam Dr. J. M. v. Dam het woord om den heer Diepen hulde te brengen voor zijn kranig werk. Hij roem- de den Bond, die met recht trotsch mag zijn op zijn kranige kegelaars, zoowel dames als heeren. Maar ook dc kegelaars mochten trotsch ziin op hun bestuur, dat alles weer zoo keurig had georganiseerd en zulkp fraaie prijzen oeschikbaar had gesteld. Spr. was er stellig van overtuigd dat de Bond een volgende maal weer op aller medewerking zou kunnen rekenen, Tusschen de verschillende gedeelten van deze prijsuitreiking werd muziek gemaakt en zorgde Mej. Janrjy Bom met eigen gedichte liederen, zang en decla- matie voor een prettige afwisseling. Het lied van den A. K. B. en andere werden rondgedeeld en spontaan door alien meegezongen. Onderwijl was men druk met het dan- sen begonnen. Ook hierbij werd door prijsdansen en kegeldans (met mooie prijzen) voor de noodige afwisseling ge zorgd. De tijd vloog om en het einde was er voor men't wist. De A. K. B. en zijn leden kunnen met het bestuur ten zeerste voldaan zijn over het slot van dit concours. Den 24sten November a.s. hopen onze geliefde Ouders, K. SCHOEN en E. SCHOEN—GROOT hun 25-JARIGE ECHTVEREENI- GING te herdenken. Hun dankbare Kinderen, Goes, K. HELDER. T. HELDER—CLAIJ. Hensbroek, T. SCHROODER. G. SCHROODER—SCHOEN Heiloo, C. SCHOEN. G. SCHOEN—MULLER. En Kleinkinderen. Bobeldijk, Nov. 1929. Fi.eden overleed plotseling onze lieve Man en Vader, GERBRAND STUIJ, in den ouderdom van ruim 48 jaar. Namens: G. STUIJ—DE MOOR. GUURTJE STUIJ. JANNET.JE STUIJ. JAN BACKER. Weere, Winkel, 16 Nov. '29. Heden overleed plotseling or.ze beminde Schoonzoon en Zwager GERBRAND STUIJ, in den ouderdom van ruim 48 jaar. Alkmaar, K. DE MOOR. G. DE MOOR—KRAMER. Schagen, G. DE BOER—DE MOOR Moerbeek, J. ZIJP. Weere, Winkel, 16 Nov. '29. Heden overleed, na kort- stondig lijden, onze gelief de Echtgenoote en Moeder, GEERTJE ZAATJER, in den ouderdom van 41 jaren. H. BRANDS. HENNY. Den Helder, 16 Nov. 1929. De teraardebestelling zal plaats hebben op Woens- dag 20 November te Wes- ternieland. Verzoeke van rouwbeklag verschoond te blijven. Worstelen. EEN MOOI SUCCES. Van een der „S.S.S." leden. Zondagmiddag werden in gebouw „Her- cules" te Amsterdam de z.g. „klpijie bras- sard"-wedstrijden uitg.schreven, dOor den Districtsbond gehouden. De inschrijvingen voor dezen wedstrijd waren velen; in afd. lichtgewicht werd „S.S.S." door D. Kok vertegenwoordigd. Deze jonge kracht heeft zich op een bui- tengewone wijze onderscheiden. Hij heeft uit de 17 deelnemers zich als lste prijswin- naar weten te plaatsen en beslag gelegd op den mooien prijs „de kleine brassard". (Dit is een zilveren medaille, omgeven door rozet-vormige linten). De heer D. Kok won 5 partijen op tou ch e, en verloor er een op touche van Olivier. Namens het bestuur van den Amsterdam- schen Districtsbond werd Kok in een korte toespraak het eerelint overhandigd. „Wij hebben je worstelen met verwondering gade- geslagen en vroegen ons af hoe het in Alk maar mogelijk is in zoo'n korten tijd zuike werkers te kweeken. Wij zien in je de wor- stelaar die het volgend jaar een ernstige candidaat is voor den kampioenstitel", al- dus de voorzitter. De heer D. Kok heeft de Alkmaarsche kleu- ren dus weer mooi verdedigd en voor zijn vereeniging een mooi succes behaalcL Hiermede betuigen wij onzeu hartelijken dank aan buren, vrien- den en kennisson voor de vele be- wijzen van belangstelling, onder- vonden bij ons 50-jarIg buwelijks- feest. J. JONKER. C. JONKERvanPetten. le Kabe'straat 11. De Heer en Mevrouw DRUKKER-COHEN berichten met bljjdschap de ge- boorte hunner dochter MAR J AN. Alkmaar, 18 November 1929. St. Elisabeth-Ziekenhuis. Den lsten December a s. hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders D. BEENDERS en A. BEENDERS—Meijeb, hunne 40-jarige echtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare kinderen behuwd- en kleinkinderen Alkmaar, 18 Nov. '29. Lindenlaan 85. BERGERWEG 16, Behandeling op andere tijden alleen volgens afspraak. GEVRAAGD, omtrek Alkmaar. Br. letter K 273 bur. v. d. blad. AANGEBODEN in het centrum der stad. Br. letter J 272 bureau van dit blad. Terstond gevraagd een NETTE voor Zaterdag, niet beneden 18 jaar, bij Jb. BLOM, Egmondermeer. GEVHAAGD PAPIERHANDEL HOFPLEIN, Er is plaatsing voor een net Jong- mensch, liefst iemand die in het electrisch bedrijf wordt opgeleid, Adres CINEMA-AMERICAIN. tegenov. de Ambachtsschool TELEFOON 351, heeft voortaan spreekuur van 2-4. Donderdags van 10 12.

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 3