Radmfiscli Weerhericfit. AGENDA. AMSYERDAIHSCHI 11 E II R S Telegrammew Stadsnieiiws Dinsdag 17 December. 7.30 uur, Cinema Americain: geluidfilm Lucky Boy (voor elken leeftijd). 7.30 uuj, A. B. T.Chariot een tikje zot (boven 14 jaar). 7.30 uur, Victoria Theater: 1. De gemas- kerde vreemdeling; 2. Parijsche mode; 3. Batavia (boven 14 jaar). 8 uur, Rustende Jager te Heiloo, uitvoe- ring door't Ontluikende roosje. Woensdag 18 December. 7.30 uur, Cinema Americain: geluidfilm Lucky Boy (voor elken leeftijd). 7.30 uur, A. B. T.: Chariot. een tikje zot (boven 14 jaar.) 7.30 uur, Victoria Theater: 1. De gemas- kerde vreemdeling; 2. Parijsche mode; 3. Batavia (boven 14 jaar). 8 "uur, handelsschool, Openb. Cursusavond Inst. v. Arb. Ontw., spreker de heer C. Kra mer, onderwerp Ghandi. 8.30 uur „De Unie", verg. afd. Alkmaat Alg. Ned. Verbond; sprekers baron' van Fridagh en ir. E. F. Suringar. 7.30 uur, tooneelzaal 's Lands Welvareu te Schermerhorn, optreden telepaath Maloi'tz Biaineniand ARBEIDSONGEVAL. In de gasfabriek te Roermond is Maan- dagavond de chefgasfitter A. tusschen den lichtkabel en het raderwerk bekneld geraakt. Zijn arm werd boven de elkboog afge- kneld. Hij is naar het ziekenhuis overge- bracht. t VERKEERSONGEVALLEN. M Botsing tusschen auto en kar. Maandagavond omstreeks 7 uur reed de vrachtauto van den heer T. uit Venlo in de richting van genoemde stad in de Kemp. Bij de Reuvensche bosschen kwam een houtkar van de houtzagerij Geraerdts uit Swalme te- gemoet, waartegen de auto op reed. Het paard werd op slag gedood. De auto werd totaal vernield, terwijl de chauffeur en een inzittende dame ernstige verwondingen op- liepen en naar het gasthuis te Venlo moesten worden vervoerd. De voerman van de houtkar W. uit Swal me liep slechts onbeduidende verwondingen op- KORTE BER1CHTEN. Te Hilversum is Zaterdag overleden de bekende oogheelkundige dr. N. van Rijn- berk. v Zaterdag is te Amsterdam onder voor- zitterschap van den heer G. H. Quellhorst uit Rotterdam de algemeene jaarvergadering gehouden van de Nederlandsche Vereeniging van Gezagvoerders bij de Binnenvaart. ProviwciaaB nioiaws VERLOF MET DE KERSTDAGEN. Aan de dienstplichtigen van het 21e regi ment infanterie (de jongens uit Alkmaar en omgeving) zal verlof worden verleend op 25, 26 en 27 December a.s., met terugkeer per laatste reisgelegenheid op den laatsten verlofdag. de genomen en door het kind onmiddellijk werd herkend. Ook meerdere kinderen die het slachtoffer bij den man op de fiets hadden zien zitten, herkenden hem bij afzonderlijke confrontatie. Voorwaar een mooi stuk poll- tiewerk en een groote geruststelling voor vele ouders. CASTRICUM. Mej. Wed. D. Castricum, die 's avonds in het donker een trap in haar woning wilde opgaan, terwijl zij beide handen gebruikte om eenige voorwerpen naar boven te bren gen, kwam boven aan de trap zoodanig te vallen dat zij met haar hoofd op een der voorwerpen viel, een z.g.n. blauwbran- der, waardoor zij zoodanig zich verwondde, dat de huisgenooten, die het gerucht hoorde, het direct noodig achtten, dat g-eneeskundige en geestelijke hulp werd in-geroepen. Vreese lijk was het bloedverlies, maar toen de ge- neesheer kwam was het ergste gelukkig ge- weken en thans maakt de patient het geluk kig weder goed en is er geen levensgevaar meer. Het ongeluk is veroorzaakt doordat de juf- frouw meende al boven te zijn en haar voet stootte tegen de bovenste trede. Verleden week vermeldden wij dat een rijwiel van een autovrachtwagen was ver- mist en niet meer terug was te vinden Den volgenden dag werd in de omgeving in een sloot langs den rijksweg een rijwiel gevon- den, waarop de politie vermoedens had dat hier verwisseling kon mogelijk zijn Intus- schen was, naar aanleiding van herkennings- teekenen aan het laatste rijwiel geinformeerd, waarbij gebleken was dat het rijwiel niet ver- ruild was, maar dat het in Vinkeveen was weggenomen. Men dacht toen dat net ver- loren rijwiel ook wel weg zou zijn. Gelukkig voor den eigenaar en den vervoerder kwam heden bericht dat een autovrachtdienst te Krommenie het rijwiel had gevonden. De eigenaar heeft reeds het rijwiel her kend. Eigenaardig doet het aan dat de vinder het rijwiel niet heeft aangegeven aan de po litie te Castricum, waar hij toch langs ging, maar het eerste eenige dagen later heeft op- gegeven aan de politie van zijn woonplaats. Ter hoogte van den overweg naar het gesticht Duinenbosch, is door medewerking van den eigenaar van het daarliggende per- ceel Maja en door medewerking van het ge- meentebestuur een maatregel genomen, waardoor een gewenschte en noodzakelijke v-erbetering van bet verkeer is tot stand kun- nen worden gebracht. Door wederzijdschen afstand van grond is het mogelijk geworden dat het bestaande voetpad, dat doorgetrokkeri kon worden en dat achter de boomen ligt, welke de grens vormen tusschen den rijweg, tot even voorbij de verhoogde losplaats van de spooryvegen, thans kan doorgetrokken worden tot voorbij den genoemden overweg. WIERINGEN. Bij beschikking van den minister van de fensie is aan den dienstplichtige J. Klijzcr, uit deze gemeente, voor goed vrijstelling van den militairen dienstplicht verleend. door OUDKARSPEL. „Op Hoop van Zegen" „Falkland" van Heiloo. Door de plaatselijke afdeeling van den Bond voor Staatspensionneering was Za- terdagavond een propaganda-avond georga- niseerd, die zeer druk bezocht was en waar de A. T. V. „Falkland" uit Heiloo een op voering gaf van „Op Hoop van Zegen", spel van de zee in vier bedrijven van Herman Heijermans. Door de bekendheid van dit aangrijpende stuk en het feit, dat Falkland" in andere plaatsen reeds verschillende malen met veel succes dit tooneelwerk opvoerde, zullen we over de vcrtolkirig van Zaterdag niet uit- weiden. Alleen willen we even vaststellen, dat de opvoering op een hoog peil stond De roll en, speciaal van de hoofapersonen, waren in gcede handen en een woord van dank aan ..Falkland" namens alle aanwezigen voor de mooie tooneelkunst, die hier gegeven werd, is zeker op zijn plaats. Het enthousiasm--: waarmee men het spel volgde en het langdu rig applaus r.a elk der vier bedrijven, bewe zen voldoende welk een succes deze tooneel vereeniging hier oogstte. V URSEM. Kind te water Zondagmiddag geraakte het zoontje van den sluiswachter van Mol te Rustenburg te water. Gelukkig werd dit gezien door kinde ren, die onmiddellijk de vader waarschuw den, die het geluk mocht smaken zijn zoontje behouden op den kant te halen. Het ventje was al eenmaal onder geweest, doch dank zij yoldoend reddingsmateriaal daar aanwezig is erger voorkomen. De werkman van den heer J., te Rusten burg (gemeente Oterieek), had Maandag morgen het ongeluk met een dissel een zijncr voeten bijna geheel af te hakken. Telegra- fisch werd de dokter geroepen en de man werd onmiddellijk na voorloopig verbonden ie zijn vervoerd naar een ziekeninrichting. Op 3 December werd de rijksveldwach ter v. Z. alhier in kennis gesteld, dat een meisje van 11 jaar was aangerand. De va der was met het kind naar een dokter ge sr.eld en deze belde den rijksveldwachter op. Deze toog onmiddellijk op onderzoek uit en toen bleek dat het feit geschied was op den Nieuwen weg te Noordijk des avonds circa half vijf uur. Om half acht kreeg de rijks veldwachter de tijding. Den ganschen avond en den daarop vo'gen-den dag werd gespeurd en daar het kind een vaag signalement kon opgeven, werd getracht iets meer houvast te krijgen. De rijksveldwachter bleef actief en mocht er in slagen meerdere betrouwbare ge- gevens in handen te krijgen.. Niettegenstaan- dc het slechte weer trok hij er alle dagen op uit en al die moeite werd gelukkig beloond, want Zaterdagavond wist hij den verdacht* te arresteeren, die ter confrontatie werd me- ZUIDSCHARWOUDE. Daartoe uitgenoodigd woonden wij Za terdagavond eene feestelijke samenkomst bij van het Fanfarecorps „Kunst na Arbeid" De kolfbaan van den heer P. Kramer was met guirlandes versierd en geheel gevuld met belangstellenden Deze bestonden uit da- nateurs, vertegenwoordigers van onderschei- dene zustersvereenigingen, o.a. die waarvan de heer Pranger, dirigent is. De heer C. Oudendijk, voorzitter, verwelkomde alien met een mooi toespraakje, waarin hij her- dacht onderscheidene personen die zich je gerv. „Kunst na Arbeid" verdienstelijk had den gemaakt. Vooral de dirigenten werden met namen genoemd Gedurende de 35 jaren van K. n. A. heeft men met veel moeilijkhe den te kampen gehad, maar ook veel zeer veel succes. De vereeniging heeft in de mu- ziekwereld een voorname plaats ingenomen. Wel hangt veel af van de muzikanten, maar wij weten wel, dat hij die voor de lessenaar staat de man is die de lakens uitdeelt. De voorname plaats welke wij innemen, moeten het leeuwenaandeel toegewezen worden aan onzen tegenwoordigen directeur, den heer Pranger. Wij hopen met zijne onderwijzing nog vele lauweren te halen. Jammer vond de voorzitter het feit te moeten constateeren dat de concerten in de tent zoo weinig be zoek genieten. Dankbaar en erkentelijk zijn wij voor uwe financieele offers, maar wil ons ook moreele steun verleenen, dan zullen wij ons best doen om datgene te geven wat ge van een dillettantenvereeniging kan ver- wachten. (Applaus). Hierna verkreeg de burgemeester, Jhr van Spengler, gelegenheid de feestrede uit te spreken. ZEd. had deze uitnoodiging gaar- ne aanvaard en deed het hem groot genoegen dat zoovelen blijk van belangstelling be- toonden. Op geestige wijze liet hij de wor dings- en ontwikkelingsgeschiedenis van K. n A., welke met slechts 8 leden begon, de revue passeeren. Moge gij voortgaan op de zelfde energieke wijze onder leiding van den tegenwoordigen directeur. (Applaus). Als wij den spreker hebben getracht zijn toe- spraak te volgen, die begonnen is met dc mooie spreuk: In het heden ligt het verle den, en daarmede ook eindigden, dan begrij- pen wij dit feliciteerend woord, als zeer veel zeggend. Na den arbeid de muziekkunst te beoefenen, welke kunst is doorgedrongen naar de hoogste klassen, dan is dit voor I<. n A. heden zeker een triomf te mogen terug- blikken in het verleden. Bloemstukken werden aangedragen van „De Harmonie", Noordscharwoude; „Ber- gen's Harmonie", Bergen; „Genot door Kunst", Noord-Schaiwoude; „Hugo", Heer- Hugowaard; Chr. Muziekvereeniging, Broek op Langendijk; „Gemengd Koor", Zuid Scharwoude. Onderscheidene afgevaardig- den voerden een woord van felicitatie. De vereeniging zelve gaf nog een 3-tal muzieknummers. Mej. A. Pluister zong een lied met viool- en pianobegeleiding. De heer P. Kist Az gaf eenige voordrachten, wijl verder een too- neelstukje werd gegeven. Een varieerend programma dus. Hierna sprak nog de burgemeester een woord en sloot te middernacht de voorzitter deze recht gezellige avond. Een bal was na tuurlijk het allerlaatste. over geheel Hensbroek en een gedeelte van Obdam waarin verschillende werkzaamhe- den moesten worden verricht, slaagde, met den heer Jb. v. d. Molen als geleider, buiten- gewoon goed. Minder gelukkig was de heer Maloi'tz met z'n massa-suggestie, wat op en kele personen na, mislukte. Feitelijk was er maar een jeugdige bezoeker, die volkomen reageerde op den wil van den telephaat. De afwisseling, gebracht door ,den humorist- excentriek, H. Diederichs met mevr. Heij- kens aan de piano was keurig verzorgd. Zij hebben wel het grootste gedeelte van het succes ingeoogst WARMENHUIZEN. Patronaatsfeest. Zonclagavond was er een feestavond geor- ganiseerd voor de jongens van groot en klein patronaat. Tevens waren de patro- naatsheeren, alsmede de ouders genoodigd, die aan dien oproep alien gevolg hadden ge geven. Onder de bekwame leiding van mees- ter Koot en den onmisbare concierge had ten der vele zalen van het groote mooie patro- naatsgebouw een feestelijken aanblik gekre- gen. Klokke 7 uur stroomde de zaal vol en a! spoedig was er geen plaats meer onbezet. De groote attractie van dien avond was een prijsuitdeeling een loterij zonder nieten als belooning voor het werk dat de jon gens in de afgeloopen maanden hadden ge- presteerd. De tafel met prijzen stond in het midden. Van alle kanten lachte de mooie nikkelen voorwerpen de jongens tegen. De heer Van Baar stond voor het musicale gedeelte, het- gten hem ten voile is toevertrouwd. Al spoe dig kwam dan ook de vroolijke stemming er in. Langzamerhand kwam er teekening in de snoeptafel, doordat verschillende jongens zich reeds in het bezit voelden van een prijsje. De pauze bracht den heer D. Ooievaar voor het voetlicht: hij vergastte de aanwezi gen op een aardige voordracht. Een warm applaus toonde dat hij zijn laatste kruit nog niet verschoten heeft. Intusschen werden de ouders kwistig voorzien van geurige choco- lade, pils, sigaren enz. Het tweede gedeelt- werd ingeluid. Na een inleidend woord, werd een fijn kistje Havana's verloot onder de patronaatsheeren en het lot viel op Jonas in den persoon van C. Roozendaal. Plots viel er een stilte in de zaal, toen de bel aankondigde dat de hoofdprijzen op springen stonden. Deze hadden langen tijd verward gezeten tusschen Zwitsersche ree- pen en Aida-sigaren. Op het einde waren alle jongens voorzien van een prijs. De pastoor sprak een woord van hartelijken dank en beloofde steeds met raad en daad bij te staan waar het gold de belangen der jongens Ongeveer half tien gingen alien voldaan huiswaarts. We mogen gerust zeggen dat het aan het goed opkomen der ouders te dan- ken is dat deze avond zoo gezellig en hui- selijk verliep. HEERHUGOWAARD. De 15 December-inventarisatie van stapel groenten bij de leden van „Nieuwleven" ga1: in totaal vrijwel 1.000.000 K.G. meer dan die van 15 Dec. '28. In voorraad was 1.3000000 K.G. roode kool, 650.000 K.G. gele kool 2.500.000 K.G. D. w. kool, 105.000 K.G. uien en 53.COO K.G. peen, in totaal vrijwel 469 spoorwagens van 10.000 K.G. Op 15 Dec '28 was het aantal spoorwagens vrij precies 369, alzoo een verschil van niet minder dan 100 spoorwagenladingen, wat in hoofdzaak voor rekening komt van de groote massa. D witte kool. Voor 1928 waren de inventarisatie cijfers in volgorde alsboven 2.228.000 K G 870.500 K G., 1.500.000 K.G. en 67.100 K.G. en 25.700 K.G worden gaarne op aanvraag gratis toegezonden. DE LANGE DE MORAAZ, ALKMAAR. Laatste berichten. AUTO-ONGEVAL. Een vrachtauto met arbeiders is in de nabij heid van Tirlemont omgeslagen. Twee arbei ders werden gedood en twintig gewond, van wie zes ernstig. HENSBROEK. Ook hier is het trio mevr. Heijkens Malo'itz-Diederichs een avond opgetreden De autoseance door het dorp, welke bestond uit het bezoek aan een tion tal woningen DE REGORDPOGING VAN COSTES GESLAAGD. De Fransche vlieger Costes heeft een nieuvv wereldrecord behaald voor een onafgebroken vlucht in gesloten circuit. Hedenmorgen te 9.25 uur had hij 7533 K.M. afgelegd. Costes blijft in del ucht, totdat alle benzine opgebruikt is. EEN LANGE AFSTANDSVLUCHT. Te Cranwell in Lincolnshire is de dat de Engelsche luchtstrijdkrachten behoorende een-dekker hedenmorgen te 7.50 uur gestart voor een lange afstandsvlucht van Louden naar Kaapstad. De start van het vliegtuig, dat 4 ton benzine aan boord had, verliep vlot. De piloot hoopt Donderdagavond te Kaapstad te arriveeren. ERNSTIG SPOORWEGONGELUK. Uit Breslau wordt gemeld: Nabij Ottmachan zijn twee locomotieven in voile vaart op elkaar geslagen. Een machinist en een stoker liepen zware verwondingen op, terwijl een begeleider even- eens ernstig gekwetst werd-. Een vierde per- toon werd met zware brandwonden en een gebroken been opgenomen. Twee der zwaar gewonden zijn inmiddels aan den bekomen verwondingen overleden. Een der machinisten moet het ongeluk heb ben veroorzaakt door op verkeerd spoor te rijdea TWEEDE KAMER. 's-GRAVENHAGE, 17 Dec. Besloten wordt na de defensie-begrooting te be handelen de begrootingen van het Zuider zeefonds en het wegenfonds. De voorzitter deelt mede op een vraag van den heer Wijnkoop, dat de interpella te-De Visser over Indonesia nog niet aan de orde kan komen omdat de heer De Vis ser aan spreker heeft medegedeeld, door ziekte niet in de Kamer aanwezig te kun- nen zijn. De heer Wijnkoop wijst erop, dat de heer De Visser in de Staten en den ge- meenteraad verschijnt en in Amsterdam een rede heeft gehouden. Spr. vraagt inter pellates aan over het optreden van de re- geering in Indie tegenover de P. N. I. en de vakbeweging en de huiszoekingen bij communisten. Hierna zijn aan de orde eenige kleinere wetsontwerpen. VERDUISTERING VAN EEN INBOEDEL. 's-GRAVENHAGE, 17 Dec. Dezer da gen is te 's-Gravenhage gearresteerd een expediteur, die bekend heeft, te hebben ver duisterd een bij hem, door den toenmaligeu Portugeeschen gezant S. B., die destijds betrokken was bij de geruchtmakende zaak van de Portugeesche bankbiljetten, in be waring gegeven inboedel ter waarde van ongeveer 30.000, van welken inboedel al dien tijd staangeld is betaald. Bijna de geheele inboedej is verkocht en beleend door den expediteur. Deze is thans in het huis van bewaring ingesloten. De politie heeft beslag kunnen leggen op bijna den geheelen inboedel. GEWELDIGE BRAND TE BINGEN. BINGEN, 17 Dec. Een geweldige brand, zooals Bingen in jaren niet ge zien heeft, heeft hier gewoed en heeft de uitgebreide fabrieksgebouwen van de tabaksfirma K. Graeff G.m.b.H. verwoest. Door tot nu toe onbekende oorzaak brak tegen vier uur hedenmorgen brand uit in de timmerwerkplaats, die ondergebracht was in het middelste fabrieksgebouw. Het vuur breidde zich met groote snelheid uit e:i sloeg over op alle gebouwen der firma. De hevige wind begunstigde het voortwoekeren van het vuur. Met twintig stralen wa ter werd het vuur bestreden, waarbij de brandweer zich er voornamelijk toe beperkte de omliggende gebouwen te beschermen. Met donderend geraas stortten de groote fabrieksgebouwen in. Een der gebouwen kwam op de sterkstroomleiding terecht, waardoor eenige kabols werden vernield. Groote voorraden tabak zijn verloren gegaan. De schade wordt op meer dhn een naar waarnemingen, verricht in den morgei van 17 December. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 781.4 te Rennes Laagste barometerstand 751.8 te Vardo. Verwachting, geldig tot den avond van 18 December: Matige Noord-Westelijke tot Noordelijki wind, meest licht tot half bewolkt; enkele hagel- of regenbuitjes; iets kouder. millioen geraamd. Menschenlevens zijn niet te betreu- ren. GEEN ZELFMOORD VAN CHANG FAK WEI? Een officieele tegenspraak. NANKING, 17 Dec. Het bericht, dat generaal Chang Fak Wei zelfmoord heeft gepleegd, wordt officieel onjuist genoemd. In een officieele mededeeling van de Chi- neesche regeering wordt meegedeeld, dat het leger van de Nanking-regeering er na een hevigen strijd, die vele uren duurde, it) geslaagd is generaal Chang Fak Wei t* verslaan, zoodat deze met zijn staf moest vluchten. Daarbij zou de generaal ernstig gewond zijn. Een handgranaat zou zijn voet getroffen hebben. De troepen van Nanking zette hun offensief tegen generaal Chang Fak Wei voort. JOURNALISTIEK. De heer G. P. Bakker, sinds 1927 aan de redactie van onze courant verbonden, is met ingang van 15 Januari a.s. benoemd tot re- dacteur van de „Salland" te Deventer. In zijn plaats is aan ons blad aangesteld de heer P. Th. Balk te OosterleHc (N.H.) GOED AFGELOOPEN. Hedenmiddag werd in de Langestraat een 6-jarig schoolgaand kind door een vrachtauto van een brandstoffenhande- laar aangereden. De kleine kwam juist in de lengte In het midden onder de auto terecht. Toen de auto stopte lag het jongetje, alleen met een hoofdwonde, veroorzaakt door den val, onder den wagen en kon het naar huis worden gebracht. PRIJZEN BEHAALD. Onze stadgenoot, de heer H. Machielse, behaalde op de laatstgehouden pluimveeten toonstelling te Den Helder met 20 inzendin- gen Krielhoenders, 14 eerste en 5 tweede prijzen, bekwam bovendien 7 eereprijzen en definitief den zilveren wisselbeker, aange- boden door de gemeente Den Helder. van 17 December 1929 Opgave van IVoririHioilandscli liainltioinVferediet. I.V.1 J9«iyjn|eg p^ fowdloo" teleioon). V orige Koers 9 'A STA ATSLEEN1NGEN. 5 1918 BANK-1NSTELLINGEN. Handel Mpij Cert, v, 1000 Kol. Bank Ned. lnd. Handelsbank Franscbe Banken (3) D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calv6 Delft Cert. Centrale Suiker Holl. Kunstzijde Margarine Unie Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel comm. Zweedscbe Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult. Vorstenl. Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem. Eig. Scheepvaart Unie Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie Milwaukee Southern Rails Union Pacific Wabash •Exdividend. fExclaim. i i i i 102 1633/8 2161/j 155l/j 520 282 121 178V. 144 M'/s 100'/j 311'/, 475Vs 753/. 157 95'/2 296/, 1 743/, 2881., 568 405 1481/, 127i/a 683/, 170'A 163 125 380 395 163 1673/, 1011', 199 124'/4 5''/w 41 371/2 192V, 81 78V8 91'/a 338 391V, 374 643/, 25/i6 116'/3 220 6OV16 Koers van bedeo te plm. 1.30 pl.m. 1 45 121 142 302-3* 477i-80 564 121-1 175 142'/, 301-5* 476.80 564 160 3961/, 1665/, 100 125 91 338 390 371 25Vs-6 159-60 3963/, 163 165'/, 129 pl.m. 2. - 517 923/, 338 387 37l/s 63 305'/, 7_3'/, 931/, 1691/s 565 403 158 3961/,.7 165V, pl.m. 2.15 143 306 447-8 564-7 193 25f-6 397-8$ 165-f ~59/is 26Vs 58i-| PROLONGATIE vorige koers 3% pCt. heden 3'/,-8/4 pC'« W1SSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Scb. Kopenhagen Stockholm Oslo 100 New-York ItaliA NIET OFFICIEEL. Vorige Koers op koers heden 3 uur 12.096/g 12 095/, 59.351/, 59.347. 9.76 v./6 34.691/, 34.70 48 18 48 20 34.90 34 90 66.52'/, 66 52V, 66.90 66.90 66.47'/, 66.47'/, 2.47$ L47is/,, 12,98 12,97

Alkmaarsche Courant | 1929 | | pagina 2