Radinrafisch Weerbericht, Kinderen PUROL AGËMD4 Stadsnieuws Binnenland Provinciaal nieuws Telegrammen Tijdschriften Onze zeer moderne Huisinrichting is voor belangstellen den op aanvraag te bezichtigen. Laatste berichten. Rechtszaken AMSTEIl»AMSCHR HEERS van 15 Januari 1930 Opgave van floorflhollandsch Iian«H»nmvcredicf. W.V. r Woensdag 15 Januari. 7.30 uur, Cinema Americain: Tempo Tem po (boven 14 jaar.) 7.30 uur, A. B. T.: Koning Harlekijn (bo ven 18 jaar.) 7.30 uur, Victoria Theater: Morgan'» laatste veldtocht (voor eiken leeftijd). 7.30 uur, Harmonie, optreden Russische celliste Raya Garbousova. 8 uur, handelsschool, filmavond Ford-fa briek, voor de Volksuniversiteit. 8 uur, de Rustende Jager te Heiloo, uitvoe ring fanfarekorps „EensgezincHieid". 8 uur, handelsschool, Cursusavond Insti tuut voor Arbeidersontwikkeling; spreker d; heer v. d. Weijden over de ziektewet. 8 uur, 't Gulden Vlies, lezing over Egypte voor de Reisvereeniging. Donderdag 16 Januari. 7.30 uur, Cinema Americain: Tempo Tem po (boven 14 jaar). 7.30 uur, A. B. T.: Koning Harlekijn (bo ven 18 jaar.) 7.30 uur, Victoria Theater: Morgan s laatste veldtocht (voor eiken leeftijd). Victoria-Theater, industrieele filmavond van de afd. Alkmaar Alg. Ned. Metaalbe- werkerebond. 8 uur, Rustende Jager te Bergen, concert Bergen's Mannenkoor. JUBILEUM C R. BEEK. Heden herdacht de heer C R. Beek, pro curatiehouder van de firma de Lange de Moraaz, den dag waarop hij voor 25 jaren bij deze vennootschap in dienst trad Om elf uur hedenmorgen betrad de jubila ris, vergezeld van zijne echtgenoote en twee rijner zoons, het kantoor, hetwelk met talrijke bloemstukken getooid was. Allereerst nam de heer A. M. de Lange het woord en herinnerde er aan, hoe de heer Beek spoedig na de aanvaarding van zijn be trekking zich het volle vertrouwen van zijn 'toenmalige patroons wist deelachtig te maken, zoodat een aanstelling tot procuratiehouder ras volgde. De heer de Lange wees verder op de uitstekende hoedanigheden van den jubila ris, prees zijn groote bekwaamheid en werk kracht, waaraan een groot deel der bloei van de firma de Lange de Moraaz te danken is en sprak de hoop uit, dat de firma nog vele jaren van deze bijzondere gaven zou mogen genieten. Mr. C. J. de Lange huldigde namens het Notariaat en de Advocatie den jubilaris en wees op de goede verstandhouding, die tus- schen de verschillende afdeelingen bestaat en voor een groot deel kan toegeschreven worden aan de takt en de breede opvattingen van den heer Beek. Namens het personeel van de firma de Lange de Moraaz richtte de heer J. Smit tot den jubilaris het woord. Spreker dankte hem voor de prettige wijze, waarop de om gang steeds had kunnen plaats hebben, voor de goede zorgen, die de heer Beek immer voor zijne collega's had betoond en voor de groote vriendschap, die spreker zelf van den jubi laris had mogen ondervinden. Deze toespraken werden gevolgd door de aanbieding van geschenken, terwijl de jubi laris reeds tehuis tallooze blijken van belang stelling in den vorm van bloemstukken, cadeaux, telegrammen en brieven had moge'1 ontvangen. De jubilaris dankte vervolgens de verschil lende sprekers en andere belangstellenden (o.a. waren eenige Amsterdamsche relaties van de firma de Lange de Moraaz overge komen) voor de hem gebrachte hulde. Spreker en zijne echtgenoote waren buitengewoon ge troffen door de bijzondere wijze waarop van zijn jubileum notitie was genomen. Ook her dacht hij de groote opgewektheid, waarmede hij steeds ten kantore van de firma de Lange de Moraaz werkzaam had kunnen zijn en dankte hij zijn patroons en collega's voor de vriendschap, die zij hem hadden geschonken Des namiddags hielden de heer en mevrouw Beek te hunnen huize receptie. Velen, cliënten en vrienden, maakten van deze gelegenheid gebruik om den jubilaris te hul digen voor de groote genegenheid, die hij hun gedurende zooveel jaren had betoond. De woning was in een bloemenhof herscha pen. i- RUIT VERNIELD. Gistermiddag omstreeks 5 uur is een win kelruit van de firma Geers in de Hoogstraat door een petroleumwagen van de „Automaat" ingereden. De hond, die zich onder de wagen bevond had een rasgenoot bemerkt Hij volg de dit dier, met het resultaat dat de wagen meegesleurd wero, en op een gegeven oogen- blik tegen de ruit van de parapluie-zaak van de genoemde firma aanslingerde, zoodat deze geheel verbrijzeld werd. DOOR EEN BALCON GEZAKT. Maandagavond heeft de stucadoor J. B Harms, wonende op het Verdronken Oord, toen hij zijn arbeiders wilde roepen, zich op een zwakke plek van een balcon gewaagd, zcodat hij er door zakte en op een, in een er benedenliggend schuurtje, waschmachine terecht kwam, waardoor hij bloedend aan het Jioofd verwond werd LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 4.44 uur licht op- EERSTE KAMER. De leden van de Eerste Kamer zijn ter ver gadering bijeengeroepen op Woensdag 22 Januari, des avonds te 8X uur. Aan de orde komt o.m,: Afschaffing van de Verdedigingsbelasting II en van de opcenten op den suikeraccijns; heffing van opcenten op de inkomstenbelas ting ten behceve van het Leeningsfonds 1914 en wijziging van het tarief dier belasting en van het tarief van invoerrechten. GOOILUST. Dezer dagen verstrijkt de termijn, binnen welke het gemeentebestuur van 's-Graveland een beslissing moet nemen in zake de op nieuw ingediende aanvraag van de kinine- fabnek. Gisteren heeft het gemeentebestuur bekend gemaakt, dat bet deze beslissing heeft verdaagd. KORTE BERICHTEN. Bij het verzetten van een petroleum kachel is brand ontstaan in een apotheek fn de Theresiastraat te Den Haag. De wjoke1 is geheel uitgebrand. WIERINGERWAARD. Dinsdagmiddag vergaderde de Rundvee- fokvereeniging onder leiding van den heer Jb. Kaan Kz. Door den heer D. Jinmrink werd een uitge breid en duidelijk verslag uitgebracht van de gehouden alg. vergadering te Hoorn, waar voor de voorzitter zijn dank betuigde. Als af gevaardigde voor dit jaar werd gekozen de heer C. R. Blaauboer. Punt 4 was vaststelling entreegeld en sa larissen. Het entreegeld blijft bepaald op 10. De salarissen van den controleur-stamboekhou- der, den heer A. Keesman, en van den pen ningmeester blijven ongewijzigd. Wat den jongen hulpmonsternemer betreft, stelde de voorzitter voor dat deze regeling aan het bestuur der fokvereeniging en de fabriek wordt overgelaten. Allen voor. De voorzitter lichtte toe dat door het nog niet aanwezig zijn van enkele bescheiden de rekening van den penningmeester nog niet in haar geheel kon worden opgemaakt. Evenwel deed de heer Daan Kaan als pen ningmeester eenige mede deelingen, waaruit bleek, dat de uitgaven zijn geweest 1689.58. Enkele van de hoogste posten werden toege licht. Wat de ontvangsten betrof zou er bij een omslag van 5 per koe een saldo zijn van ongeveer 103. In verband daarmee heeft de penningmeester gemeend met een omslag van 4.75 p. koe te kunnen volstaan, waardoor het saldo dan natuurlijk minder zal zijn. In een volgende vergadering zal dan door de daarvoor aangewezen commissie rap port over de rekening worden uitgebracht. De drie aftredende bestuursleden de hee- ren Jb. Kaan Kz., F. A. F. Groneman en C. B. Blaauboer werden herkozen. Uit het jaarverslag van den secretaris-boekhouder bleek dat het ledental met 2 is vermeerderd. De afdeeling Wieringerwaard is donatrice geworden van de Holl. Mij. van Landbouw. Door 9 leden van de vereeniging werd de stier Frans 116 aangekocht van den heer P. Donker te Hoogwoud. Bij de gehouden keuring te Schagen is Wieringerwaard schitterend uitgekomen. Verder werd in het verslag melding gemaakt van reageerende stieren en zwarte vlekken, waarbij volgens het oordeel van den secreta ris de stieren, welke na deugdelijk onderzoek positief gereageerd hebben worden geweerd. Wat dit laatste betreft was de voorzitter dit niet eens wat uitvoering werd toegelicht. De voorzitter vond 't niet gewenscht om die stieren geheel en al te weren. Wel was spr. er voor (en dit is een voornaam punt) om dusdanige dieren zooveel mogelijk af te zonderen doch om een stier af te maken vond de voorzitter een al te krasse maatregel. Na nog heel wat beschouwingen over reageeren en wat daarmee in verband staat, werd het verslag onder dankzegging goedgekeurd. Bij de behandeling van den beschrijvings brief voor de vergadering welke Woensdag 14 dezer te Hoorn zal worden gehouden werd den afgevaardigde opgedragen voor lid van het Hoofdbestuur den heer Jm Blaauboer Kz. te stemmen. In verband met het vraagprogramma voor den fokveedag werd in bespreking gebracht dat niet alleen groepen doch ook enkele zeer goede stieren individueel beoordeeld kunnen worden. De voorzitter lichtte toe dat er ook reser ve zijn en dat daaruit dan enkele van de bes te als zoodanig zullen worden beoordeeld Verder wilde de voorzitter allen opwekken tot mederwerking om dien fokveedag zoo goed mogelijk te doen slagen. Na de algemeene vergadering zou tevens een districtvergadering worden gehouden, welke in den regel te Schagen wordt gehou den en op de vraag van den voorzitter of iemand in verband met deze vergadering Iets wilde opmerken Wilde de heer P. D. Schenk inlichtingen vragen om het puntenstelsel of lettersteisel, uit de uitvoerige besprekingen bleek, dat het meerendeel der vergadering het met den heer Schenk eens was om het punten stelsel te handhaven met duidelijke omschrij ving van eventueele afwijkingen. De voorzitter zou met het gesprokene in deze vergadering rekening houden. De heer Groneman zegde nog het te betreuren, dat deze districtsvergadering te Hoorn wordt gehouden en niet te Schagen De voorzitter lichtte toe dat het een toevallige omstandig heid is geweest. Ook werd nog medegedeeld, dat voor de ziekteverzekering het personeel na 1 Maart bij de Landbouw Onderlinge wordt onder gebracht. Het bestuur dat uit 9 leden bestaat, zal stelselmatig tot 5 worden terug gebracht De statuten en het huishoudelijk reglement zullen in een boekje worden herdrukt en aan 't bestuur werd machtiging verleend dit na te gaan en vast te stellen De rondvraag leverde niets op, waarna onder dankzegging de vergadering werd ge sloten. vallen en bezeeren zich dtkwtfls, en het wiegekind heeft vaak last van roode of ge smette hnid. Dit verzacht en geneest men met Doos 30, Tube 80 et BEVERWIJK. De Nederl. Spoorwegen hebben aanbe steed: a. den bouw van een derde perron te Beverwijk etc., b. het maken van een stop plaats te Velsen-Noord, c. het maken van een gewijzigde spoorweg verbinding station Be verwijkHoogoventerrein. De laagste in- schrijfster was de firma Joh. H. van Berghem Jr. te Noordwijk a/Zee voor 97.200. De Revue der Sporten. Zooais het bij de Revue der Sporten te doen gebruikelijk is, gaan de verslaggevers steeds naar de belangrijkste voetbalwedstrij den, die er voor den K.N.V.B. gespeeld wor den. En daarom waren de vorige Zondag de ontmoetingen P.S.V.—Willem II en Z.F.C.— H.F.G aan de beurt om onder de loupe te worden genomen. Groothoff ging naar de Lichtstad en kwam met een uitvoerig verslag thuis. Het interes sante verslag is bovendien nog geïllustreerd met eenige kiekjes, die het daardoor nog Adriani Engels trok naar óe Zaansche grappenmakers, die zoowaar van plan zijn om kampioen te worden. Of bun dat gelukken zal? Volgens A. E. bestaat de hans, maar nfin, de lezers zullen zelf wel zien, hoe A. den wedstrijd gevonden heeft. En ook, of deze Zaansche ploeg kampioen mag worden. Groothoff schreef dan nog eens over de spelverruwing, Patrien wordt nog eens aan de tand gevoeld, we lezen iets van een boks manager, over gymnastiek en athletiek en over korfbalsdieidsrechters, terwijl op de eerste pagina een kiek is opgenomen van onze schaatsenrijders in Davos. Een mooi nummer dus, dat voor ekk wat wils geeft. In Panorama behandelt Dr. W. J. van Ba len de vraag of paarlen alle echt zijn en geeft hij de methoden aan om dit te kunnen onderzoeken. A. van de Born bespreekt Kairouan, de heilige stad en H. A. beschouwt het tooneelstuk „De groene pleureuse". Er zijn ditmaal novellen van Max Viola, Victor Rakosi, Rich. Dichares en R. Mondeu. Van de actueele kieken van het vergroote blad noemen wij de foto van Leon Daudet, die weer bij zijn familie teruggekeerd is, van het nieuw soort locomotief, dat in Engeland in gebruik is genomen, van gebeurtenissen, welke met de Haagsche conferentie in ver band staan, van de koninklijke huwelijks plechtigheid te Rome en de opnamen van modern speelgoed. Een zeer fraaie natuur foto is die van het kleine meisje bij de zwaan getiteld „Jeugd en waardigheid". Kiekeboe kleutertijdschrift voor klein tjes van 5 tot 8 jaar, dat bij den uitgever W. de Haan te Utrecht onder redactie van Mevr. Cramer—Schaap verschijnt bevat ditmaal de geschiedenis van de avonturen van Kiekeboe, verteld door de redactrice. F H. N. Bloemink, de bekende samensteller van kinderleesboekjes vertelt bij aardige illustraties veel, dat kleintjes zal interessee ren. BURGERLIJKEN STAND. GEBOREN: Johannes Antonius z. v. Cornelis van der Peet en Catharina Hes. Jan z. v. Arend Spij kerman en Femmigje Kolk. Catharina d. v. Antonius Jonker en Maria Haker. A - OVERLEDEN: Jacob Kroon 78 jaar. w;" ALKMAAR. Telef. 120. EEN LUGUBERE VONDST. Kinderen ontdekken een menschelijk lifk. Uit Schoonhoven seint men ons: Eenige kinderen, die te Nieuwlekkerland aan de Lek aan de rivierkant aan het spelen waren, deden gistermiddag een afschuwe lijke ontdekking. Plotseling zagen zij uit het dichte rietge was aan den kant een menschenlijk hoofd op stijgen, dat vrceselijk verminkt was. De politie werd gewaarschuwd en bij on derzoek bleek het een geheel naakt lijk in verregaanden staat van ontbinding te zijn, zoodat zelfs het geslacht niet meer vast te stellen was. Handen en voeten ontbraken. Men onderzoekt thans of deze lugubere vondst in verband staat met een of ander misdrijf. OPRUIMING VAN RECLAMEBORDEN Gedep. Staten van Drente hebben bevolen de opruiming van de, aan de Drentsche Hoofdvaart in de gemeente Meppel staande reclameborden, op'een aan P. Werkhout te Meppel toebehoorend perceel, wegens ont siering van het landschap. DE INDIE-VLUCHTEN DER K.L.M. Het 7de retourvliegtuig ie Medan. Bij de K.L.M. is bericht ingekomen, dat het 7de postvliegtuig, de P.H.A.E.O., op de retourvlucht om 5.20 uur uit Bandoeng is vertrokken, 6.05 uur te Batavia is aangeko men, vandaar om 6.15 uur vertrok, om 9.15 uur te Palembang arriveerde, om 10.35 van daar vertrok en om 16 uur te Medan landde OPENING VAN DE NIEUWE IJSSELBRUG. Nader seint men ons uit Zwolle: Bij de opening waren o.m. nog aanwezig oud-minister v. d. Vegte, mr. dr. I. A. van Royen, burgemeester van Zwolle, eenige le den van Ged. Staten van Overijsel, de bur gemeester van Zwollekerspel, Oldebroek en Hattum, de heer Edo Bergsma, voorz. van den A.N.W.B., ir. G. E. Schiff, voorzitter van de K.N.A.C., prof. dr. v. d. Leeuw, voorz. van den Nederlandschen klokken- en orgel raad, ir. P. Joosting, hoofdingenieur bij de Ned. Spoorwegen. Nadat ir. Bouch het woord gevoerd had, hield baron van Voorst tot Voorst, commis saris der koningin in Overijsel een korte toespraak, waarna de minister zijn rede aan ving. Daarna speelde de Spoolder muziekvereen. „Eendracht' het Wilhelmus, waarna het his torisch oogenblik was aangebroken, dat de minister het lint doorknipte en de brug voor het verkeer opende. BOTSINGEN IN DE MIJNSTREEK BIJ SIDNEY. Gewonden en gearresteerden SIDNEY, 15 Jan. In de mijnstreek is het wederom tot botsingen gekomen tus- schen politie en mijnwerkers, die op enkele plaatsen groote demonstraties hielden. In de meeste gevallen konden de demon stranten door de politie verspreid wor den. Te Cessnoch, waar ook vrouwen en kin deren mede demonstreerden moesten ech ter verschillende charges gedaan worden en werden verscheidene personen gewond, terwijl een aantal personen door de politie werd gearresteerd. EEN BRITSCH EILANDJE GEÏSO LEERD. LONDEN, 15 Jan. Het eilandje Brad- sey, in de,nabijheid van de kust van Wales, is tengevolge van de storm reeds eenige weken geheel geïsoleerd. Men maakt zich ernstig ongerust over het lot van de bewo ners. UIT DE VOLKENBONDS VERGADERING. De opium-kwestie OENEVE, 15 Jan. De Raad van den Volkenbond behandelde hedenmorgen in een openbare zitting verschillende kwes ties, betrekking hebbende op de opium- fabricage en -handel en het zee- en rivier- transportwegen. In de openbare avondzitting zal heden de kwestie der minderheden behandeld worden. Zaleski biedt een diner aan. De huidige voorzitter van den Raad van den Volkenbond, de Poolsche minister van buitenlandsche zaken, Zaleski, heeft gister avond aan de leden van den Raad en nog eenige andere genoodigden een diner aan geboden in het hotel „Les Bergues". BURGEMEESTER BOSS OP PENSIOEN? BERLIJN, 15 Jan. De B e r 1. Z tg. a m M t g. weet mede te deelen, dat de Ber- lijnsche oberburgemeister Böss thans weer ernstig lijdende is en in verband hiermede waarschijnlijk niet meer op het raadhuis zal terugkeeren en wegens ziekte pensioen zal aanvragen, hoewel hij nog slechts kor ten tijd geleden van pensioenneering niets wilde weten. DE BOTSINGEN TUSSCHEN POLITIE EN COMMUNISTEN. WORMS, 15 Jan. Omtrent de ernstige botsingen te Worms tusschen politie en communisten wordt gemeld, dat de zuive ringsactie en het onderzoek weinig resul taat hebben opgeleverd. Waarschijnlijk hebben de communisten in den loop van den nacht alle wapens en al het andere belastend materiaal in veiligheid gebracht. De politie verhindert thans, dat in de naar waarnemingen, verricht in den morse,, van 15 Januari. 6 Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. instituut te De Bildt Hoogste barometerstand 767.7 te Weenen Laagste barometerstand 743.8 te Röst Verwachting, geldig tot den avond van lfi ^Matige tot krachtigen, Zuid Westelijke Cn later afnemende tot krimpenden wind, zwaar bewolk en betrokken, later tijdelijk opklarend aanvankelijk nog kans op regen, daling van temperatuur. STORMWAARSCHUWINGSDIENST. Geseind van de Bildt aan alle posten om 7.45 uur: „Weest op uw hoede!" 1 binnenstad menschen bijeenkomen en daar oploopjes vormen. Tot incidenten van ernstige omvang is het in den loop van den ochtend niet geko men. De politie is thans meester van den toe stand^ MEERVOUDIGE STRAFKAMER TE ALKMAAR. ONBEVOEGD UITOEFENEN DER GENEESKUNDE. De heer Jacob A., 'n 33-jarig drogist h Venhuizen, door den kantonrechter te Hoorn ter zake het onbevoegd uitoefenen der ge neeskunde te Venhuizen, veroordeeld tot 200 boete, was van dit vonnis in hooger beroep gekomen. Hij had den brand- stoffenhandelaar Jan Stam, die sukkelde ge durende 30 jaren aan een open wond aan het been en pijn in den rug, geneeskundig be handeld, de wond laten uitwasschen met soda en daarna bruine zalf, genaamd Appels wondbalsem, verstrekt, terwijl hij voor den pijn in den rug voorschreef een vloeistof voor inwendig gebruik. De patiënt Stam beweerde thans door ver schillende doctoren vergeefsch te zijn be handeld en als patiënt te zijn opgegeven. Na het ingrijpen van verdachte is spoedig ver betering ingetreden en verklaarde Stam thans geheel te zijn genezen. De heer A. verklaarde voorts niets voor de behandeling te hebben genomen, doch wat de heer Stam hem extra toegedacht had, had ver dachte geaccepteerd. Wat betrof, de pijn in den rug, had Stam een middel betrokken, dat voordeelig werkte op zijn geheele gestel. Een enkele maal gaf Stam hem iets meer, dan hij voor de medicijnen was verschuldigd doch geheel vrijwillig. Op zijn verzoek werden voorts een aantal getuigen gehoord in het voordeel van ver dachte, in de eerste plaats Maria Besseling, IQjfttyaugen per 4t«adiooze telefoon). STA ATSLEENINGEN. W 5 1918 BANK-1NSTELL1NGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000 Kol. Bank Ned. Ind. Handelsbank Fransrhe Banken (3) D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkets Fatent Calvé Delft Cert. Centrale Suiker Holl. Kunstzijde Margarine Unie Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Betbleh. Steel Cities Service Steel nomm. Zweedscbe Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A.i i Java Cultuur Cult. VorstenL Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeion Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon. Petr Perlak RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber oerbadjaai Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem. Eig. Scheepvaart Unie Kon. Ned Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Seoembah Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. t/.'.® Milwauk Southern Rails Union Pacific Wabasb 'Exdividend. t Ex claim. PROLONGATIE v Koers van heden te Vorige pl.m. Koers plm. pl.m. pl.m. 1.30 1.45 2. - 2 15 1027I8 - 167'/, 167-8 218'/, 156'/» T-- 553 561 561 290'/, 290 1251/. 133'/, 1 32'/.,. 5 132-3'/, 130.2'/, 173'/, 176 177'/, 182-J 181.»Vs 163 164 165 K4-5 61'/, 88 365 369 367-72 368 367'/, 501'/, 509 509-16 514-7 515-7 74 74 152»/. 97'/. 97-J 29»/s 2 2 l'Vis 1703/, 1/1 301 310 558 557 557-60 561 561 397 397 148 •M- 129 j 63'/, 174 175 - 160 160 lr>2.3 124'/, 384'/, 3997/, 399-} 399-J 399 J 164'/, 156'/, 157 156.8 157 157.8 2is/* 9H/a 188 187 1111/8 111 5'/, 5% 39 - - 34 - 189'/, 189 84'/, __i 28'/, 87 87 87 3401., 340I/4 3401/4 391'/, 393 391 36s'/, 374 374 374 601/, 5Qi,a 26 25V6 257^f 2 25Wi» 1J6V, 210 59'/, 58 58-i 5tVr ge koers 2)-3 pCt. heden 25/s pCL WISSELKOERSEN AMSTERDAM t Londen Berlijn Pst ij» Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm 0»'o w t NIET OFFICIEEL New-York I.,isa Vorige koers 12 09?/,. 59.37 0.77 34.64 48 16 35 00 66 52'/, 60.75 66.50 2. *8iyu 13.02 Koers op heden uur 12. U 5, 59.41 9.77 34.64 48 13 k 35 00 6t 52'/, 66.72'/» 66.50 2.48ll/ii '•4 00

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 2