U meisje aan- man vroeg naGr den weg nam het meisje mee. Qe dader gearresteerdhij heeft aen volledige bekentenis afgelegd. Provinciaal nieuws Sport Laatste berichten. Telegrammen AMSTERD1MSCDE BKURS I f Een 14-jarig gerand door autcmobiiist Za*9e'*- De en Gistermiddag heeft een persoon op den Wisselschen weg bij Epe op de Veluwe een 14-iirig incisie in zijn auto gelokt, voor gevende. d«i lui een wasscherij aldaar meest Pe^oe-irri en dat zij hem den weg daarheen moest wijzen. Na eetugen tijd te hebben omgereden^ zon der de wasscherij aan te doen. passeerde de auto op den terugweg de ouderlijke woning van het meisje. Deze wilde de auto verlaten, doch de eigenaar wist zulks te verhinderen voerde het meisje mee naar Vaassen. Doordat de auto op een bepaald wegge deelte langzamer moest rijden, zag het meis je kans uit den wagen te springen. De automobilist ging haar na, doch het meisje riep de hulp in van een vrouw, die zij toevallig op den overigens verlaten weg zag, waarop de bestuurder van de auto zich met zijn wagen uit de voeten maakte. Onmiddellijk werd aangifte gedaan bij de politie, en veldwachters stelden alles in het werk om den onbekende op te sporen, te meer waar bleek, dat hij met het meisje niet nader te noemen handelingen had geoleegd. In den afgeloopen nacht is de politie te Hilversum er in geslaagd, den automobilist te arresteeren. Het bleek te zijn een ruim 20- farig Rotterdamsch reiziger. Hedenmorgen werd hij naar Epe overgebracht om door den burgemeester te worden gehoord. Hij legde een volledige bekentenis af. Hij zal ter be- achikking worden gesteld van den officier van justitie te Zutfen. Wybert-tabletten on der het oefenen ter bescherming van de keel, vóór het op treden ter zuivering van de stem. 15 jaar als eerste leerjaar is werkzaam ge weest, op zijn verzoek eervol ontslag ver leend. Aan den scheidenden functionnaris werd een blijk van waardeering aangebo den. Alhier is het perceel, bewoond door de familie S. Goedhart, eigenaar de heer A. iioomen te Hoorn, geheel afgebrand. Huis en inboedel waren verzekerd. de BRAND. Er was geen gelegenheid brandweer te roepen. Gisternacht ontstond brand in de boerderij van J. W. KleinWicherink, gelegen in de afgelegen buurt van buurtschap Rutbeeke in de gemeente Lonneker. De bewoners konden het vee redden, doch verder is alles verbrand. Daar men niet in de gelegenheid was de brandweer te waarschuwen, is deze niet ter plaatse geweest Alles is verzekerd. Een kapperswinkel uitgebrand. Vanmiddag tegen kwart over 12 brak brand uit in den kappe* swinkel van den heer D. P. Stol in de van Woustraai 205 te Am- Bterdam, doordat emballage door de uitge straalde hitte van een e ectrisch kacheltje in brand was geraakt. De heele winkel stond spoedig in lichte laaie. De omvang van den brand zou niet te •verzien zijn geweest, indien de brandweer niet spoedig ter p'aatse was geweest. Reeds na korten tijd was de brandweer het vuur meester. Het vuur is beperkt tot den winkel, die met den inventaris geheel is uitgebrand. De inboedel is verzekerd voor 7500. WINKEL. De heer S. Kriek heeft ontslag geno men ab wethouder en lid van den raad. Als diens opvolger komt in aanmer ing de heer L. van Wijk. BEVERWIJK. Ofschoon de Paaschdagen dit jaar laat vallen en wij dezen winter ongekend zacht weer gehad hebben zal de kans gering we zen dat wij voor Paschen een bollendag krij gen. Dc bloembollen zijn dit voorjaar zeer ach terlijk en dat niettegenstaande er den gan- schen winter eene extra bedekking op heeft gelegen. De kweekers die den winter van 1929 nog niet vergeten waren hadden van den herfst het b'.oembollendek niet gespaard, maar al les aangewend de gewassen zooveel moge lijk voor eene herhaling van zulk een win tervorst te sparen. Sommige tulpen komen nog ternauwernood uit den grond. EGMONDBINNEN. De alhier jestationneerde kommies s Rijks Directe Belastingen, de heer W. A. Jager, is met ingang van 1 April a.s. als zoodanig aangesteld te Weesp. MOTOR-ONGELUK. Een doode en een ernstig gewonde. In de gem. Nieuwenhagen (Limb.) aan den Pasweg, is, vermoedelijk ten gevolge van dronkenschap, de 27-jarige mijnwerker J. P., in volle vaart tegen een paal van het elec- trisch net gereden. P. en zijn 20-jarige broer, op de duo, werden van de motorfiets geslin gerd en bleven bewusteloos liggen. De duo rijder is na enkele uren overleden. J. P. is naar het hospitaal overgebracht. Zijn toe stand is zorgelijk. LIJK GEVONDEN IN DE ZUIDERZEE Vanmorgen is door een Lemster visscher in zee tusschen Lemmer en Urk drijvende ge vonden en te Lemmer aangebracht het lijk van de 50-jarige echtgenoote van schipper C. Post van Urk, die in den avond van 16 Jan. j.1. met zijn tjalkschip „Dankbaarheid" tus schen Lemmer en Urk is gezonken. KORTE BERICHTEN. Te Driesum (Fr.) is de 16-jarige dochter van den heer J. Kramer, die een puistje vp haar arm openkrabde, aan bloedvergiftiging overleden. ONDERSCHEIDING. De bronzen eeremedaille van de Oranje Nassauorde is verleend aan den gepensionneerden gemeentewerkman der gemeente Den Helder, den heer J Brune. AKERSLOOT. Geschiedde gedurende de laatste ja ren de verlichting voor de scheepvaart aan het gat van het Alkmaardermeor aan een zijde en met olieverlichting thans zal binnenkort aan beide zijden electrische verlicnting worden aange bracht, hetgeen een groote verbetering met zich brengt. ZUIDSCHARWOUDE. We vernemen dat de heer D. Rijper een 50-slagen kolfwedstrijd zal uit schrijven, waartoe alle kolfclubs in Noord-Holland zullen worden uitge- noodigd. HOORN. Heden is een begin gemaakt met den aan Bouw der ziekeninrichting „De Villa Bijge bouwd worden eenige zalen voor klasse verpleging, badlokalen, dienstkamers enz^ Het werk staat onder leiding van architec Kramer, uitvoerder is de firma Kaat. bovenkarspel Het totaal verzekerd bedrag van ue on derlinge brandassurantie alhier bedroeg op 1 Jan. '29 2.498 966, waarvan aan bloem bollen 648.863. Op 1 Januari *930 3.306.866; aan bloembollen 1.369.89b. be WESTWOUD. Het bestuur van de Vereeniging tot vordering van het Vakonderwijs m \vest Mesland heeft aan den heer D. CuDerie. die Motoren. De K. N. M. V.-film in Alkmaar. De K. N. M. V.-fum, die na de R. A. I. op verschillende plaatsen in ons land ver toond is en overal met groot succes, zal ein delijk ook in Alkmaar op het witte doek wor den gebracht. Den 3den April zal in het A. B. T. een vertooning van deze bizonder interessante motorfilm plaats vinden en we vertrouwen, dat een zeer talrijk publiek de gebeurtenissen van 1529 nog weer eens even zullen willen terugzien. Het is voor de Alkmaarders niet onaardig te weten, dat ook gedeelten van de motor races op onze grasbaan vertoond zullen worden. Weilicht zullen er onder het publiek zijn, die kunnen zien, hoe hij of zij als film ster een rol vervult! We komen nog wel nader op deze film te rug. NOORDSCHARWOUDE. Bij de Zondag te Schagen gehouden turn- wedstrijden van den Kring Holl. Noorder kwartier werden aan de volgende heeren leden van de vereeniging „Hercules" alhier de volgende prijzen toegekend; 1ste graad, 3de pr. C. Met; 2de graad, 2de pr. J. Mole naar; 3de graad, 3de pr. K. v. Meurs. Maar moeten we daarom pessimistisch zijn? Wel neen! Trouwens, dat pessimisme is voor een groot deel pose en niets anders. Chester- ton in zijn boek „Manalive" laat dr. Earnes, de „hoogste autoriteit onder de pessimisti sche denkers", die van oordeel was, dat een denkend wezen niet den minsten prijs op zijn leven stellen kan, even kijken in den loop van een geladen browning. En die loop staarde hem aan als een ironisch oog! Dr. Earnes komt dan tot de conclusie, dat hij voor niets ter wereld z'n leven zou willen kwijt raken. Men waardeert hetgeen mén be zit het zuiverst op het oogenblik waarop men op 't punt staat het te verliezen! Men moet aan het leven geen overdreven en onredelijke eischen stellen. We moeten het begrip „geluk" zorgvuldig afbakenen en het doel" van het leven juist omschrijven. Ieder mensch moet dat voor zich zelf doen, want in hoeverre hij gelukkig kan zijn hangt af van de omstandigheden, waarin hij ver keert. Het is niet redelijk te verwachten en te wenschen, dat de zon altijd schijnen zal. Dit zou ook niet prettig zijn, het zou eentonig worden! Een moeder, die zes kinderen heeft, kan niet verwachten, dat deze alle zes voortdurend blakend van gezondheid zullen zijn. Er is in den regel wei één, die iets mankeert Kan deze moeder daarom niet gelukkig zijn? Zeker wel. Want van de zes, zullen er meest al vijf vroolijk en gezond zijn. De meeste menschen vragen de volle hon derd procent van het geluk en dat ison verstandig. Immers er zijn in 't leven altijd minder prettige dingen. Dat is nu eenmaal zoo, men moet het aanvaarden zich erbij neerleggen. Maar men moet er zich ook niet blind op staren. Men stelle tegenover het kwade, het goede, dat hetleven biedt, tegenover het leed, de vreugdevolle dingen. Men make de balans op en oordeele dan of men wel het recht heeft om ontevreden met z'n lot te zijn. Vaak zal men dan tot het besef komen, dat de mensch' eigenlijk een ondankbaar we zen is. En dat het in het aardsche tranendal tenslotte nog niet zoo heel ellendig is ge steld. Bescheidenheid en tevredenheid, zijn twee woorden, die in den huidigen tijd hun be- teekenis schijnen te hebben verloren Men moet zich van deze beteekenis weer reken schap gaan geven. Een bescheiden geluk is voor iedereen weggelegd. Iedereen kan genieten van de natuur, van een goed boek, van schoone muziek, van mooie schilderijen of van platen. In de eigen, stille kamer, „sous la lumière étroite de la lampe", kan een ieder het geluk vinden, dat voor hem is weggelegd. In de binnenkamer van de eigen ziel MEYT U «ELI HUIK door R. J. Brandenburg. Wanneer men de bovenstaande vraag aan de menschen stelt, zullen de.meesten deze beantwoorden óf in absoluut positieven óf in absoluut negatieven zin. De eerste zullen zeggen: „Ja zeker, na tuurlijk voel ik me gelukkig". En ze zeggen het met iets van verontwaardiging in hun stem en op een toon van: hoe durft u zoo iets te vragen, wat denkt u welHet zijn de levensblijden, die zich iederen morgen weer opnieuw verheugen over het kostbaar bezit, dat hun het leven is. Maar anderen antwoorden: „Gelukkig? Wat is geluk! Is het leven geen beproe ving?" Voor dezen is het geluk als een vo gel, die telkens weer wegvliegt, wanneer we, den wiekslag voelend, er de hand op meenen te kunnen leggen. Zij zoeken het geluk, onbevredigend door hun bestaan, zij reizen en trekken de wereld door. Het is al les tevergeefs. Zij vinden het geluk niet, niet in de groote steden, waarover de electrische lampen hangen als een snoer lichtende paar len, niet in de lage, grijze landen, waar over den nevel haar sluiers spreidt, niet on- EEN JUBILEUM. Heden herdenkt Dr. A. W. van Kleef, oog arts hier ter stede, den dag dat hij voor 25 jaar tot arts werd bevorderd. De algemeen bekende en gewaardeerde jubilaris, die in zijn drukke practijk in Alk maar en omgeving heel wat patiënten ten zegen is gefeest, hield hedenmiddag te zij nen huize een receptie, waar o.a. aanwezig was het bestuur van den kring Alkmaar van de Mtij. tot bevordering der geneeskunde, vele artsen uit de omgeving en tal van be langstellenden. Tal van bloemstukken gaven de woning van den jubilaris op dezen dag een feestelijk aanzien. Voorst nog gedurende een jaar de mogelijk heid geopend te laten voor de eigenaren van een weg, die gedurende 30 jaren voor het publiek is opengesteld geweest, de openbaar heid daarvan te stuiten Minister Reijmer achtte dit niet noodig, daar de wet de eerste maanden nog niet in werking treedt. De heer Floris Vos sprak over het tol- vraagstuk en wenschte de tollen-coramissie uit te breiden m6t menschen die van opschie ten houden. Minister Reijmer antwoordde, dat uitbrei ding der commissie niet ten goede zou komen aan de vlugheid en werkwijze. Het ontwerp werd aangenomen zonder hoofdelijke stemming. DE BRAND AAN BOORD VAN DE BLIJDENDIJK. Het schip verloren. Volgens een bij de directie der H. A. L. in gekomen telegram van den kapitein van het s.s. „Blijdendijk", dat in de Roodt Zee in brand geraakt is. zijn alle drie ruimen door het vuur aangetast. Gisteravond heeft men bet blusschen gestaakt, omdat er gevaar be stond dat er brandende voorwerpen naar be neden konden komen. Het schip kan thans als verloren worden beschouwd. De mogelijkheid bestaat nog dat een deel der lading zal kunnen worden geborgen. DE YOUNG-WETTEN EN DE BEIERSCHE REGEERING. De de van minister-Hald. Naar aanleiding van het verslag in een Berlijnsch blad van den Beierschen minister-president Hald in verband waarmee de rijkskanselier stappen te München heeft gedaan, heer Dr. Hald thans medegedeeld dat zijn rede in be doeld blad geheel verkeerd weergegeven was en dat hij met verontwaardiging de bewering afwees dat hij zulke woorden zou hebben gebruikt. De geïncrimineerde passage in het b"ad luidde aldus: Fa'.d was ervan overtuigd dat ook in de toekomst het financieele geknoei in de rijksregeering niet zou ophouden. Privaatrechterlijk beschouwd was een stap als thans de rijksregeering gedaan heeft door op zoo lichtvaardige wijze een schuldenovereenkomst als het Young plan te ondertcekenen met gevangenis straf gestraft worden als poging tot be drog, want het is uitgesloten en dat moet ook de rijksregeering weten, dat het betalingsplan ooit zal kunnen wor den uitgevoerd. EEN NIEUWE LEGERWET IN ROEMENIE. Bij het Rocmeenrhe parlement is een nieu- wet wet over de organisatie van het leger EEN KIND DRONKEN GEMAAKT. Het gerechtshof te Amsterdam deed heden in hooger beroep uitspraak in de «aak tegen den 27-jarigen bierbottelaar uit Egmond aan Zee, die door de Alkmaarsche rechtbank we gens het dronken maken van een Kind ver oordeeld was tot een gevangenisstraf van 3 maanden. Conform den eisch bevestigde het hof het vonnis van de Alkmaarsche rechtbank. aanhangig gemaakt. Het wetsontwerp bevat 13 hoofdstukken, waarin de grondslagen worden neergelegd van de voornaamste kwesties, betreffende de organisatie van het leger in vredestijd, zoo als de samenstelling van het leger, de dienst tijd, de detacheering, het commando en de verhouding van het landleger, de luchtmacht en de marine. Voorts wordt in de nieuwe wet de mobüi- satie geregeld. DE YOUNG-WETTEN IN DUITSCHLAND. De verklaring zal aangeplakt worden. BERLIJN, 18 Maart. De sociaal-dem., de Centrum-, de Democratische Rijksdag- fracfie en die an de Duitsche Volkspartij hebben bij den Rijksdag het aangekondig. de voorstel ingediend, waarin aan de Rijks regeering verzocht wordt de dertien Maart j.1. door president Von Hindenburg, naar aanleiding van de onderteekening van de ratificatie van het Youngplan, gepubliceer de verklaring overal in den lande door mid del van affiches te doen aanslaan. De tekst opgevraagd. De Rijkskanselier heeft, naar van welin gelichte zijde wordt medegedeeld, te Mün chen den tekst laten vragen van de Zater dag j.1. door den Beierschen minister president en den voorzitter van de Beier- sche Volkspartij te Munchen gehouden redevoeringen waarin de financieele poli tiek van de Rijksregeering in verband met het Youngplan zeer scherp werd gecriti- seerd. DE SCHEEPSRAMP IN DE CARAlBISCHE ZEE. Nadere bizonderheden. NEW YORK, 18 Maart. Naar gemeld wordt staat het thans vast, dat bij de scheepsramp op de Caraïbische Zee meer dan 20 personen, leden der bemanning en passagiers, zijn omgekomen. Het stoomschip, dat een lading petro leum aan boord had, afkomstig van de olie velden van Maracaibo, was de Magdalcna- rivier opgevaren, toen de brand uit brak. Het vuur breidde zich met zulk een snelheid en met zulk een geveld uit, dat het onmo gelijk was, tijdig maatregelen te nemen. EEN ARME MILLIONAIRSVROUW. NEW-YORK, 18 Maart. In een sanato rium te New-York stierf de 81-jarige we duwe van den spcorwegmagnaat Flagler. De overledene laat een vermogen na van meer dan 16 millioen dollar, dat door een curator beheerd wordt. Mevrouw Flagler leed aan het waandenkbeeld, straatarm te zijn en spaarde zorgvuldig elke cent, die zij in haar bezit kon krijgen, bijeen. Zij beklaagde zich altijd over de ontberingen, die zij moest lijden, hoewel zij over enorme sommen kon beschikken. van 18 Maart 1930 Opgave van Yofifailliollnndseli fjanifboimórcdiet. IV. (Gin vangen per draadlooze telefoon). PRESIDENT VAN DE RECHTBANK BENOFMD. Met ingang van gister 17 Maait is be noemd tot president van de rechtbank alhier mr. J. G. Holsteijn, thans substituut-officier van justitie bij de rechtbank te Rotterdam. OPLETTENDHEID VAN WIELRIJDERS GEWENSCHT. De jongeman die ons gister het bericht bracht van de aanrijding van een jeugdigen fietser door een automobilist wordt verzocht zich nog even op ons bureau te willen mel den. EERSTE KAMER. De hernieuwde afdeelingen kozen tot hare voorzitters de heeren van Wassenaar van der de palmen, waarvan de bladen in den voorziners ae neeiai van w^naar van frnnenzon als tfevernist srhiinen. niet in Catwijck, van oortst tot Voorst, van den tropenzon als gevernist schijnen, niet in den schaduw der pyramiden. Het komt ons voor dat beide partijen in dit geval gelijk en ongelijk hebben. Het is goed op deze zaak eens wat nader in te gaan. Immers zegt de beminnelijke Fransche filosoof Duhamel niet: „Het geluk is het doel van het leven?" En dan bedoelt hij met het woordje „geluk" niet het „himmelhocli jauchende", neen, hij bedoeld ermede: in harmonie zijn met zich zelf en de wereld, een toestand van rust dus, niet van bewe ging- Wanneer we onder gelukkig zijn verstaan een gevoel van juichende blijheid, ja, dan kan het een zeldzaamheid worden genoemd, wanneer de mensch in een dergelijken toe stand verkeert. En als men ook maar één enkelen dag volmaakt gelukkig is geweest, zou het leven reeds de moeite van het leven meer dan waard zijn! Wanneer men eens met zichzelf te rade gaat, dan zijn er altijd wel enkele dagen, enkele uren, waarbp men dat gevoel van rijkdom en van dankbaar heid "tevens, gekend heeft. Zeer zeker in de kinderjaren. Zoo herinneren we ons een dag, waarop we een aantal griffels, benevens een tiental punten voor goed gedrag gekregen, omdat we een leesles, uit den treure her haald, van buiten konden opzeggen. Het le ven leek ons toen zeer de moe«fe waard. Na een paar dagen waren we de goede punten al weer kwijt en taande het geluksgevoel. Wanneer men inderdaad het volmaakte geluk najaagt, dan zal men dat niet vinden, 1 «Uknti« -i-l ale aen hliïvenden Voettand Bergh. Polak en Fock. Een aantal wetsont werpen van geringen omvang werd goedge keurd. Daartoe behoorde eerst het wetsont werp betreffende verbetering van de haven te Vlissingen. Aan de orde was daarna de behandeling van de defensiebegrooting, waarbij de heer van Voorst tpt Voorst waarschuwde tegen eenzijdige ontwapening. Wij moeten ons te gen eiken aanval kunnen verdedigen. Spr. be pleitte afschaffing van de dubbelrangen en de verbetering der cavalerie, alsmede ver sterking van het vooroefeningsinstituut. TWEEDE KAMER. Bij de Kamer was ingekomen een schrij ven van het Gemeentebestuur van Zwolle, houdende verzoek het ontwerp betreffende de kwestie van de Berkumer schutsluis niet af te doen vóórdat Ged. Staten van Over- ijsel hun bezwaren zullen hebben kenbaar gemaakt. In verband hiermee werd het ont werp van de agenda afgevoerd. Aan de orde was een groot aantal kleine ontwerpen en conclusies, die zonder hoof delijke stemming werden aangenomen. Verder was aan de orde de interpellatie van den heer De Visser betreffende het werkloosheidsvraagstuk en maatregelen ter bestrijding van de gevolgen der werkloos heid. Aan de orde in het ontwerp wegen wet, waarover geen algemeene beschouwingen worden gehouden. Bji art. 4 wenschte de heer VaaVoorst tot STAATSLEENINGEN. 5 1918 iiit BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000 Kol. Bank Ned. Ind. Handelsbank Fransche Banken (3) D. Reichtbank INDUSTR. OND. BINNENL, Alg. Kunstzijde Unie. v. Berkels' Patent Calvé Delft Cert.. Centrale Suiker Holl. Kunstzijde Margarine Unie Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel ccmm. Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult. Vorstenl, Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Alg. Explor. Mi) Boeton Redjang Lebong - PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon. Petr. Perlak RUBBERS. Amsterd. Rubber i Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. HolL Amerika lijn t i HolL Amerika Gem. Eig.< Scheepvaart Unie Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie i Milwaukee Southern Rails j 1 Union Pacific 1 Wabasb •Exdividend. fExclaim. 4 i t Koers van beden te Vorige koers pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 1 pl.m. 2.— pl.m. 2.15 102'/, 1697/8 198 150' 512 275 170 275 90 140'/, 125 46 85 2933/, 419 83 140-2 121 297 8 424 871/4-9 141-3 121V, 295-9i/s 423-6 87'/.- 8 298 9 425 87£-8J 121-i 47-i 298 422-5 716/B 142 100'A 38 Via 1793/4 301'/, 38'Via 72 102", 38»/4 184 383/4 528 385 147 128 61 525-8 527-8 388 527-8 1633/4 1501/, 101 165y,-6 1651-6 157-9 154-7 361 379V, 159'/4 386 385 160 386'/, 386»-7J 160 134 105 185 106V, 6i< 138-IA 105 108 137-8V, 6 V* 137'/,-i 137»-8i 6V» 323/, 293/4 168 793/, 66 166'/,-7 87 V, 3323/4 386 371 90 342 394 98'/, 340-2 394 372 4 340 374-i 340 392 58'/, 23% 1323/4 23»/16 58 226 533/u 54 PROLONGATIE vorige koers 2pCL heden pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen r» S k 5 Berlijn Parijs Brussel (Belga) i Bazel fl y Weenen p. Sch. 109. i 1 l Kopenhagen V ]t Stockholm jj Oslo !i NIET OFFICIEEL New-York lm. m. m. .1»^ JL •- i Vorige koers 12.12 is 59.48'/, 9.76 34 76'/, 48 28 35.15 66.77'/, 66.97V» 66.75 2.49'/, Koers op heaen 3 uur 12.12'/, 59.46 9.75'/, 34.76 48.26 35.15 66.77V, 68.97'/, 66.75 2.497* lli»

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 3