De bond in Hoboken. Radirsrafiscti Weerbericht. a u s t i: ei fl> m s c ii e si i; u ii Provinciaal nieuwst Luchtvaart De brand woedt nog voort. onverminderd Eenige millioenen dollars aan schade Laatste berichten. Telegrammen Stadsnieuws van AGEAI» A Maandag 24 Maart. 7.30 uur, Cinema Americain: 1. De mis- Éaad in het Speelhuis; 2. Haar gevaarlijke vriendin. Toegang boven 18 jaar. 7.30 uur, A. B. T., hoofdnummer 1. Het Groote Moment (sportfilm). Hoofdrol Vera Reynolds; 2. 'n Indiscrete vrouw (filmcome- die). Hoofdrol Jenny Jugo. Toegang boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria Theater: 1. De joligt weduwnaar; 2. De avonturier. Toegang bo ven 14 jaar. 8.30 uur, De Unie, vergadering vereent- ging voor Gezinsverpleging. Dinsdag 25 Maart. 7.30 uur, Cinema Americain: 1. De mis daad in het speelhuis; 2. Haar gevaarlijke vriendin. Toegang boven 18 jaar. 7.30 uur, A. B. T.: 1. Het Groote moment, 2. 'n Indiscrete vrouw. Toegang boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria Theater: 1. De jolige weduwnaar; 2 De avonturier. Toegang bo ven 14 jaar. 7.30 uur, Landbouwhuis, lezing ïr. Haze- loop over Bodemverwarming en watervoor ziening. 8 uur, lokaal van Nap te Heiloo, alge- meene vergadering Witte Kruis afd. Heiloo Woensdag 26 Maart. 7.30 uur, Cinema Americain: 1. De mis daad in het speelhuis: 2. Haar gevaarlijke vriendin. Toegang boven 18 jaar. 7.30 uur, A. B. T.: 1. Het Groote Moment, 2. 'n Indiscrete vrouw. Toegang boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria Theater: 1. De jolige weduwnaar; 2. De avonturier. Toegang bo ven 14 jaar. 8 uur, De Unie, vergadering Alcmaria V. V. V. 8 uur, Stadhuis, lezing mr. J. Everts, secr Armenraad te Amsterdam, over: „De histo rische ontwikkeling der denkbeelden over ar moede en armenzorg" (met lichtbeelden), voor den Armenraad alhier. 8 uur, 't Gulden Vlies, optreden Clinge Doorenbos. 8 uur, Dancing Harmonie, algemeene ver gadering Associatie voor lijkbezorging. 8.30 uur, in de openbare leeszaal alge meene ledenvergadering van die instelling ONTVLUCHTE DIEF AANGEHOUDEN Had inmiddels al weer verschil lende diefstallen gepleegd. In een bosch onder de gemeente Maas- bracht werd Zondagmiddag aangehouden een persoon, die in het politieblad gesigna leerd stond en wiens opsporing en voorge leiding door den officier van justitie te Breda werd verzocht. Bij nader onderzoek bleek hij te zijn een zekere H. Schmitz uit Sterkrade. die op 25 Febr. 1930 uit dt strafgevangenis te Breda was ontvlucht. Hij werd verdacht van diefstal en had na het ondergaan van deze straf nog verschillende andere straffen uit te zitten. Na een langdurig verhoor legde verd een volledige bekentenis af Daardoor kwam te vens vast te staan, dat zijn heele hebben en houden, bestaande uit een drietal overjassen, een rijwiel, timmergereedschap en zelfs zijn schoenen, sokken en hoed, in en buiten Eind hoven waren gestolen Verdachte is heden ter beschikking van de justitie op transport naar Breda gesteld. ARME KLEINE Onder de gemeente Franeker is het 3-jarig meisje Maartje Hoitinga bij de ouderlijke woning in een sloot geraakt en verdronken EEN ERNSTIGE ONTPLOFFING TE FRANEKER. Een doodt. In de rijwielzaak van der, heer J Tol te Franeker is hedenmorgen een moffeloven ui' elkaar gesprongen, vermoedelijk doordat zich bij het te laat aansteen van den oven te veel gas daarin had verzameld. De 16-jarige knecht N. de Vries, die den oven bediende, werd zoo ernstig aan het hoofd gewond, dat hij kort daarna overleed De door de ontploffing aangeri; hte schade Is niet groot. BRAND. Boerderij totaal afgebrand Zondagochtend omstreeks half acht is te Fernaard (Fr.) tot den grond toe afgebrand de boerenbehuizing met schuur, bewoond door den heer G. M. Fokkema. Het huis was het eigendom van de familie de Blocq van Schellinga te Velp. Het vee kon, behalve twee kalveren, met veel moeite worden gered. Het huis en de inboedel waren verzekerd De oorzaak van den brand is vermoedelijk kortsluiting. MEUBELMAKERSSTAKING VOORKOMEN. Het dreigend conflict in het meubelmakers- en behangersbedrijf, waarbij ruim 800 arbei ders betrokken zouden zijn, is voorkomen De nadere onderhandelingen tusschen vertegen woordigers van de werkgevers- en werkne mersorganisaties hadden in beginsel geleid tot overeenstemming in zake de regeling der loon- en arbeidsvoorwaarden. Zaterdag hebben volgens de Tel., te Rot- terdam, Den Haag en Amsterdam gehouden ledenvergaderingen van de drie samenwer kende gezel'enorganisaties het advies van de •hoofdbesturen om het accoord te aanvaarden, geaccepteerd. De tegen heden in eer, ultimatum aange kondigde werkstakingen gaan dus niet door KORTE BERICHTEN Gistermorgen zijn eenige kinderen op een Zondagsschool op 't Jac Mansplein te Am sterdam door kolendamp, die door een oude kachel was ontwikkeld, bedwelmd Na hu'p van den G. G D konden drie kinderen huis waarts keeren, terwijl een vierde moest wor den o ogenomen. De 34-jarige Tsiechoslowaak V M. V die op 7 Maart jl in een café aan de Zwij- renstraat te Rotterdam een moordaanslag pleegde op de 18 jarige mej. A. de Boer en vervolgens zichzelf met een pistoolschot ern stig verwondde, is hersteld uit het ziekenhuis aan den Coolsingel ontslagen. De man is nu ter beschikking van de justitie gesteld Te Naaldwijk is Vrijdag de tien'arig.- jongen J. van Uffelen op den Dijkweg door een autobus overreden en gedood. De jon gen was op een wagen geklommen en werd, toen hij er af klom, door de autobus gegre pen. Nu door de E. N. K. A. fabrieken geen dividend wordt uitgekeerd en v erscbil- 'ende arbeiders werden ontslagen, waardoor ook de opbrengst van de zakelijke bedrijfs belasting minder wordt (circa 60.000), zal de hoofdelijke omslag der gemeente Ede aan merkelijk moeten worden verhoogd. De 24-jarige man, die eenige dagen ge leden een knaapje op zijn motorrijwiel uit het Haagsche Bosch ontvoerde is naar het huis van bewaring overgebracht en aldaar opge sloten. BERGEN. Naar wij vernemen zal de Burgemeester met 1 April a.s. voor eenige weken met ver lof naar het buitenland gaan. BEVERWIJK. Aardbeien. Omdat de export op Duitschland van geen beteekenis meer is heeft de Directie der Ne- derl. Spoorwegen besloten om in het komend seizoen daar naar toe geen extra aardbeien- trein meer te laten loopen. De wagons welke voor Engeland verladen worden zullen aangehaakt worden aan de D-trein voor den Hoek, zoodat de vruchten dan nog bijtijds met de vrachtboot ver scheept kunnen worden. HEILOO. Door den architect K. Veldkamp werd Zaterdagmiddag namens de Landarbeiders stichting aanbesteed, het bouwen van een woonhuis voor den heer Holleberg. Ingekomen biljetten als volgt: A. Schram, St. Pancras, 3400; firma Koot Molen, Alkmaar, 3150; M. van Steeg, Heiloo, 2969 25, H. van de Peet, Heiloo, 2958; P. Hoetjes, Heiloo, 2915; P. H Holtes, Heiloo, 2875. Het werk is aan den laag- sten inschrijver gegund. De verkoop van kerkschapen ten voor- deele voor de R.K. kerk heeft 1441 opge bracht. UITGEEST. Dezer dagen zijn de werkzaamheden aan de voetbrug die toegang geeft tot het 2e perron gereed gekcmen. De trap is nu met eenige treden verhoogd en bereids de brug weder voor het verkeer opengesteld. KOEDIJK. Vrijdagavond werd door de afd. Koedijk van den Bond van Staatspensionneering de jaarvergadering gehouden in het lokaal van den heer M. K. de Weert, onder leiding van den heer P. Hart. De voorzitter opende met een woord v?,n welkom, zijn voldoening uitsprekende over de flinke belangstelling Deze beschouwde spreker als een gevolg van het opwekkend woord op den propaganda- avond. Na 25 jaar is er een mijlpaal ge plaatst en wij gaan weer aan het werk, doch wij zouden gaarne de afdeeling opheffen als ons doel bereikt was. Medegedeeld werd: dat de afdeeling een kleine bijdrage heeft gegeven, met andere vereenigingen voor een geschenk voor het raadhuis en dat de bode, de heer Jn. Ploeger, bedankt heeft. Uit het jaarverslag zij vermeld, dat er 5 bestuurs- en één propaganda-vergadering zijn gehouden en dat de tooneelwedstrijd mislukte. De vereeniging De Roos verleende haar medewerking. Het lednetal der afdee ling is 215. De heer P. Butter bracht verslag uit van het werk der federatie Alkmaar, waaruit bleek dat er heel veel werk is ver richt met het houden van landdagen en ver- kiezings-propaganda. De landdagen waren een financieel nadeel. Het bestuur der fede ratie bestaat uit 5 leden, waarbij aangeslo ten zijn 15 afdeelingen. De heer P. Blom bracht verslag uit van de bondsvergadering in Den Haag, waar veel werk is verricht, doch waar voormannen van politieke partij en elkaar bekampten. De voorzitter dankte de heeren voor hun rapporten. De voorzitter deelde mede dat hij een bespreking heeft ge houden met de Dameshandwerk-vereeniging WO.E. om een vaandel te vervaardigen, waarvan men een goede verwachting heeft. De rekening van den penningmeester gaf aan ontvangst 272.98, uitgaaf 301.42, nadeelig saldo 28.44. Nadat de bescheiden waren nagezien, werd de rekening goedge keurd. Wat betreft het nadeelig saldo en een paar rekeningen die nog betaald moeten, zal men om steun vragen bij den bondspen- ningmeester. Als bode werd met meerder heid van stemmen gekozen de heer A. Boon. De bestuursverkiezing gaf tot uitslag dat (k aftredende heeren Jn Nieuwenburg, P. Buf ter, S. Akerboom en P. Blom, werden herko zen en de benoeming aanvaardden. Bij de nu volgende rondvraag vroeg de heer O. Otto om de propagandafilm hier te vertoonen; het bestuur zal in dezen atcief zijn De heer C Beets wees er op, dat wij geen medewerking hebben van den burgemeester en den gemeente-secretaris, daar zij geen lid zijn van de afdeeling. Toen de afdeeling haar 25-jarig bestaan vierde, schitterde de burge meester door afwezigheid en heeft geen enkel blijk van belangstelling gegeven, terwijl de heeren zelf gaarne premievrij pensioen heb ben. De voorzitter beloofde de heeren er op te zullen wijzen. De heer Jn. Ploeger dankte de vereeniging dat hij het bodewerk voor wijlen zijn vader mag verrichten. De voorzitter dankte den heer Ploeger voor zijn werkzaamheden en wekte de leden op actief te zijn wanneer dat noodig is. Hij sloot de vergadering met dank voor de aangename samenwerking. BREVETVLIEGEN OP SCHIPHOL. Van Tijen legt de proeven af. Het was gisteren een feestelijke dag voor de Nationale Luchtvaartschool, afd. Schip hol, want daar boven het vliegveld heeft de eerste leerling van die school (de eerste, die op Schiphol is opge'eid) gistermiddag de practische en daarna ten overstaan van de examen-commissie de theoretische proeven afgelegd ter verkrijging van vliegbewijs A, het zoogenaamde sportvlieger- of toeristen brevet. De heer Van Tijen uit Bussum heeft dat examen met goed gevolg afgelegd. Hii vliegt regelmatig op de Panders van de Luchtvaartschool, is daarop trouwens ook door den instructeur Van Graft, opgeleid. Een tweede leerling van de Nationale Luchtvaartschool op Schiphol, de heer Joh. H. E. Dorjee uit Zaandam is op het oogen- blik ook reeds gereed voor het afleggen der proeven, zoodat wij in hem binnenkort den tweeden gebrevetteerden vlieger kunnen zien. Als derde leerling heeft Van Graft nog onderhanden den heer J. Belie van de K.L.M. die thans ook reeds „los" vliegt. Van Schiphol nog het volgende nienws. De heer H. Hindriks uit Groningen, even eens leerling van de Nationale Luchtvaart school, heeft een eigen Pander gekocht, de P.—H. A. E. V. en voor dit vliegtuig onder dak op Schiphol gekregen. De heer Hin driks is de eerste Nederlander, die met de gemeente Amsterdam een abonnements-over- eenkomst heeft afgesloten, om zijn eigen vliegtuig in de gemeentelijke luchthaven on derdak te brengea De Pander van den heer heer Hindriks staat in loods C MISLUKTE RECORDPOGING. Van Fransche vliegster. De Fransche vliegster Lena Bernstein, die Zaterdag van Le Bourget was opgestegen, teneinde te trachten het hoogte- en duurrecord voor dames op haar naam te brengen moest na tien uur in de lucht te zijn geweest weer dalen en landen wegens gebrek aan brand stof. Zij had nog wel een groote voorraad benzine aan boord, maar doordat zij de kraan van de reservetank, waar deze voorraad in geborgen was, niet open kon krijgen, was zij genoodzaakt, haar vlucht te onderbreken. Zaterdagavond is in de haven van Hoboken een groote brand uitgebroken, waardoor twee aanlegsteigers met de daarop gebouw de pakhuizen en anoere gebouwen werden vernield Hoewel de brandweer van drie ge meenten rond urn New York aanwezig was, alsmede een aar.tal drijvende spuiten, zag men geen kans het geweldige vuur te blusschen. Het ingestelde onderzoek wees uit. dat de brand is ontstaan in een op een der ver brande steigers gebouwd lokaal voor arbei ders. De schade wordt geschat op een half millioen dollar Teneinde te voorkomen, dat zij door het vuui werden aangetast, zijn vijf Engelsche stoomschepen, die aan de steigers gemeerd lagen, op de rivier voor anker ge gaan. De brand woedt nog steeds voort De brand in de ha^ van Hoboken heeft reeds 20 uur gewoed en duurt nog steeds voort. De steigers van de reederij Lamvort en Holte zijn geheel afgebrand, terwijl het vuur op de met cement geplaveide steigers 15 en 16 en in de daarop staande gebouwen nog steeds voortwoedt. De schade aan de pier wordt geschat op 1 millioen dollar Vier honderd auto's, die gereed stonden om ver zonden te worden, werden geheel vernield Dt totale schade wordt geschat tusschen de 4 tn 5 millioen dollar. In totaal namen aan het blusschingswerk ongeveer 300 brand weerauto's en een zeer groot aantal drijvende spuiten deel. De omvang van den brand is niet zoo groot als die van 1900, doch over treft verre den geweldigen brand, die in December 1927 woedde. Behalve de 400 auto's brandden ook nog 5 loodsen van de firma Lamvort en Holte af Deze reederij was de eigenares van het in November 1928 onder zoo noodlottige om standigheden gezonden passagiersstoom schip Vestris. Vijf schepen, die aan den brandenden steiger gemeerd lagen konden veilig de rievier op worden gesleept. Bij het blusschingswerk werden twee brandweer- heden gewor.d WEER TOT DE SOCIALISTISCHE PARTIJ TOEGELATEN. Het bestuur der Fransche socialisti sche partij heeft besloten den oud-gou verneur van Indo-China, Varenne, die eenigen tijd geleden uit de partij geroy eerd was, wegens het zich niet onder werpen aan de partij-discipline, weer tot de soc. partij toe te iaten. DE VLOOTCONFERENTIE. De moeilijkheden ter vlootconferentie te Londen zijn nog steeds accuut, doch de hoop op het tot stand komen van een vijf-mogend- hedenovereenkomst is nog niet opgegeven. De bladen melden, dat de delegaties die te Londen aanwezig zijn, voelen, dat zij niet voor onbepaalden tijd in Londen kunnen blij ven, indien er geen enkele aanwijzing is. dat de bestaande stilstand tusschen Frankrijk en Italië zal worden beëindigd. Zondag is er weinig gebeurd om den toestand te verbete ren. De eisch van Italië inzake pariteit met Frankrijk blijft gehandhaafd en Frankrijk blijft op het standpunt staan, dat tenzij Ita lië zijn eischen wijzigt, geen belangrijke ver mindering van het Fransche tonnage kan kan worden verkregen zonder de verzekering van politieke waarborgen. De tonnagecijfers zijn zorgvuldig onderzocht door de Fransche en Britsche ministers van marine met de medewerking van de deskundigen gedurende de afgeloopen veertien dagen. De bladen verklaren, dat onder de huidi ge omstandigheden de hoofden der delega ties spoedig zullen hebben te beslissen ai de tijd niets is aangebroken, om een plenaire zitting der conferentie bijeen te roepen om den geheelen toestand onder de oogen te zien Een dergelijke bijeenkomst zou Brittannië als uitnoodigende mogendheid in staat stel len, haar voorstellen inzake de ontwapening opieuw naar voren te brengen, want ge voeld wordt, dat het doel van de conferentie eenigszins op den achtergrod is geraakt. DE SLOTZITTING VAN DE DOUANE CONFERENTIE. GENEVE, 24 Maart. De slotzitting van de douane-conferentie ter onderteekening van de internationale overeenkomst inzake de stabilisatie van de Europeesche douane tarieven en van het protocol, betreffende de douane- en economische onderhandelin gen voor de toekomst, zal hedenavond worden gehouden. GESTORVEN AAN TRICHINE VERGIFTIGING. STUTTGART 24 Maart. Wederom is een persoon, thans een 37-jarig koopman, uit Frankfort am Main, gestorven aan tri chinevergiftiging, welke hij op deed bij het eten van berenvleesch. In totaal heeft de consumptie van het berenvleesch thans zes slachtoffers ge maakt. DE TARIEVENVOORSTELLEN IN DEN AMERIKAANCHEN SENAAT NEW YORK, 24 Maart. Heden of uiterlijk morgen vindt in den Amerikaan- schen Senaat de eindstemming plaats over de fariefvoorstellen. De democratische oppositie is voorne mens, den strijd tegen de beschermende verhooging der tarieven bij de komende verkiezingscampagne op den voorgrond te stellen. De democraten voeren ter verdediging van hun houding aan, dat de nieuwe voor stellen een verhooging der jaarlijksch-1 uitgaven van de verbruikers met een mil liard dollar beteekenen. Zij hopen, in het huis van afgevaardigden een meerderheid voor hun standpunt te kunnen vinden. DE ACTIE VAN GANDHI. LONDEN, 24 Maart. Uit Bombay wordt gemeld dat Gandhi in een rede, welke hij hield in het dorp Jawbusag, een beroep heeft gedaan op de vrouwen om zich aan te sluiten bij zijn onafhankelijkheidsmarsch Naar verluidt zou zijn vrouw reeds een groep van 37 vrouwen hebben gevormd. De Indische regeering handhaaft nog steeds haar afwachtende houding. 3E LUSTRUM VAN AUTOI ESMEN. De Alkmaarsche Gymnasiastenvereeni ging „Autoi Esmen" organiseerde Zaterdag avond in „De Harmonie" een zeer geslaagd^ feestavond ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan dier vereeniging. De praeses, mej. Greta Galema opende clen avond met een woord van welkom tot curatoren, rector, leeraressen en leeraren en de vertegenwoordigers van de Amsterdam sche Gymnasia Barleus- en Vossiusgymna sium, benevens besturen van zustervereeni gingen. Spr haalde enkele herinneringen uit het verleden van Autoi Esmen aan, waaruit bleek dat het enthousiasme van de leden niet naar waarnemingen, verricht in den mortrer van 24 Maart. 8 Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met Instituut te De Bildt Hoogste barometerstand 769.3 te Laco- runa. Laagste barometerstand 754.1 te Röst Verwachting, geldig tot den avond van 25 Maart: Matige Noord-Oostelijke tot Noordelijke wind; gedeeltelijk bewolkt, weinig of geen neerslag; aanvankelijk kouder. altijd even groot is geweest als het nu is, eu sprak de hoop uit dat degenen die nog gee» lid zijn, zich alsnog zullen opgeven. Hierna werd het Hymnus gezongen. Het programma bestond uit één tooneek stuk, het welbekende „Freuleken" van Her< man Roelvink. Dit, voor dilettanten vrij moei< lijke stuk, werd op alleszins te loven wijze vertolkt. Alle meaespelenden gaven zeer goed spel te zien, dat getuigde van de vele moeite die gedaan was om deze uitvoering te doei slagen. Jo Pool gaf een aardige uitbeelding van den Baron van Averling en Guus Colno- gaf als de lamme Job, gevoelig spel. Arnout Offers typeerde goed den boemel student Hans, die ondanks zijn fatterigheid toch wel een goed hart toont te bezitten. Ingeborg Heringa speelce een aardig Freuleken, het zonnetje in huis, die zich wil opofferen voor haar vader en broer. Liertje Cox als de verfranschte Tante Henriëtte maakte hiervan een heel goed type. De rol van Iman van Aerschot werd met veel „schwunggespeeld door Dick Tuin, die ook blijk gaf een goede stem te bezitten Toi slot Rieka Eyma die het geestige deel van het stuk op voortreffelijke wijze verzorgde a s Miebetje, de katitg dienstbode die zoo graag naar Amreika wil. Zonder aan de prestaties van de spelers afbreuk te doen, moet toch er kend worden dat het succes van deze uitvoe ring voor een zeer groot deel afgehangen heeft van de voortreffelijke hulp van den heer van Amerongen, die als steeds zich weer zeer veel tijd en moeite getroost heeft tot het wel slagen van dezen avond. Het publiek toonde zich zeer voldaan door een langdurig applaus Hierna werd het offi- cieele gedeelte gesloten door de praeses, die een woord van dank richtte tot den heer van Amerongen en allen die tot het slagen van dezen avond medegewerkt hadden, in 't bij zonder rector en leeraren voor de hun werk looze week, die de voorbereidingen zooveel vergemakkelijkt heeft Tot 2 uur bleven allen nog op een gezellig bal bijeen, terwijl er Zondagmiddag in ,.de Unie" nog een thé dansant gegeven werd. Autoi Esmen kan op een zeer geslaagd ju bileum terug zien. 24 Maart 1930 Opgave van ^""iitollnntlsch ranflbtnivm'ctllcf. iWu»«Muat;a pei (ha&dlooze telefoon). IV. STAATSLEENINGEN. 5 1918 BANK-INSTELLINGEN. Hardel Mpij Cert. v. 10C0 Kol Bank Ned. Ind. Handelsbank Fransche Banken (3) D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels' Patent Calvé Delft Cert.. Centrale Suiker HolL Kunstzijde Margarine Unie Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel coffltn. Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H- V. A Java Cultuur Cult. VqrstenL Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr Perlak RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. HolL Amerika lijn i Holl. Amerika Gem. Eig. Scheepvaart Unie Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembab Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie B Milwaukee Southern Rails i t Union Pacific t Wabash 'Exdividend. tExclaim. Koers van heden Ie Vorige koers pl.m 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2, pl.m. 2.15 102i/, - 170 200 154 535 277 168 535 2S0 101 153 1467. 49 83 3407, 449 101 149 50 141-2 335 6 436 99' lel 149 50 108 40 334 6 4 6 99 100 3327, 3 437 40 100-1 1487, 49'A 332 4367,-8 757, 150 105 39» s 191'7,6 3097, 3874 757, 189 104 534 389 144 128 61 522 520-3 520 3 383 125 172 16274 105 158\-60 3/274 3'074 162 387 7, 387'-8j 161 387 U 8 144»/, 107 196 112'/, 6'/:6 145 105 114 144 57, 195 ~67i6 1431 4J 143'/, 6-Vw 32'/, 29 1756/, 76 Va 70 174Ï-5J 32 29 174 7* 99 355 399 384 90 352 400 3867, 352-47, 400 3867,-7 354 - 617. 24 1327, 235 55 2P/4 57 59 56/, 247n PROLONGATIE vorige koers 27, pCt. heden 2V» pCt WISSELKOERSEN AMSTERDAM. i t Londen BerUjn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100. Kopenhagen Stockholm Oslo NIET OFFICIEEL New-YorV "dil i j. i j Vorige koers 12.137,6 59.50 9.75'/, 34 777, 48 30 35 15 66.80 67.027, 66.77V, A J, 2-49V,, 13.06 Koers op hei en 3 uur 12.13 59.49'A 9.76'/, 34 77 48. 8'., 35.15 66.80 67.027e 66.77' 2.497, 13.06 V*

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 2