Transpireerde Voeten Tijdschriften Burgerlijke Stand. Luchtvaart Rechtszaken 4>ze uiteenzetting kan beschouwd worden 'als de resultaten waartoe een commissie, be staande uit de dames Mansholt en Van Riel- ;S<neenge en de heeren Bigot, van den Blink 'van Dijk, Ehrbecker, Westerhof en Hovens ijöreven, ingekomen. In zijn uiteenzetting kwam de heer Ehr-v becker tot de conclusie dat/het vervolgonder wijs zal moeten worden gegeven aan dat deel 'der leerplichtyrije jeugd, dat in loondienst is 'en verstoken is van volledig voortgezet on derwijs (64 pCt. van de 14—18-jarigen), jon gens zoowel als meisjes; om meer dan een reden zal coèducatie bij dit onderwijs niet ge- ■wenscht zijn Het zal voorloopig moeten 'worden gegeven buiten den werktijd, meestal dn de avonduren, door leerkrachten, die over dag bij het onderwijs of in een andere functie hun hoofdbestaan vinden. Het zal dus slechts gedurende eenige uren per week kunnen wor den gegeven; de leerstof zal daarom zoo .worden gekozen, dat elk onderdeel waarde heeft of later zal kunnen hebben voor den leerling als mensch, als burger of als ar beider, men zal niet kunnen streven naar vol ledigheid. E>e leeftijd van de leerlingen en de omstan digheden. waaronder zij leven ('t Bedrijf) eischen, dat de leerstof veel meer dan bij het huidige lager onderwijs het geval is, aansluit bij het volle leven en bij de belangstellings sfeer van de leerlingen; ook de behandeling per van zal zoo weinig mogelijk schoolsch moeten zijn. Bij het Vervolgonderwijs zal men zooveel mogelijk rekening moeten houden met de in- dividueeie behoeften der leerlingen; het klas sikaal onderwijs zal dus vaak in hoofdelijk onderwijs moeten overgaan. Het onderwijs ten plattenlande zal aan de zelfde beginselen moeten voldoen als dat in steden; plaatselijke omstandigheden zullen de keuze van leerstof, sterk moeten be ïnvloeden. eni oksels behandele men met Purolpoeder. Uit is het meest afdoende middel daarvoor. Het kost 45 en 60 ct. per bus, en is evenals rurol, verkrjjgbaar bjj Apoth. en Drogisten. BRANDSTICHTING TE LEIDEN? i Maandagavond omstreeks halftwaalf is te ILeiden brand uitgebroken in perceel Vrou- iwensteeg 9, waarin gevestigd is de kleerma kerij van Eyken. De brandweer, die zeer spoedig ter plaatse |was en het vuur onmiddellijk met groot? energie aanpakte, wist den brand tot de bo venverdieping te beperken. Omtrent de oor zaak tast men in het duister wegens de af wezigheid van de bewoners. De waterschade, ook van eenige der omliggende panden, is izeer aanzienlijk. Nader verneemt de Telg., dat de inboedel voor 4000 was verzekerd en dat de heer E hedennacht door de politie aangehouden en in verzekerde bewaring is gesteld. 1 'J. J. G. BARON VAN VOORST TOT VOORST. Ernstig ongesteld. Tijdens een verblijf bij zijn zoon in Twel Jo, is de oud-voorzitter van de Eerste Kamer, 'luitenant-generaal b. d. J. J. G. baron van Voorst tot Voorst Maandagmiddag plotse ling ernstig ongesteld geworden. Zijn toe stand was gisteren in den laten middag naar omstandigheden redelijk. V DE REGENMAKER BLIJFT PECH HEBBEN. De totale afwezigheid van een eenigerma te gunstige bewolking was de oorzaak dat d? onfortuinlijke regenmaker de heer K. Ver aart ook gistermiddag van zijn proef voor het verwekken van neerslag heeft moeten af zien. De heer Veraart zal echter niet versagen; wanneer het weer ook maar eenigszins mee werkt, zal hij vandaag trachten om boven het gebied, dat omsloten ligt in den driehoek SchellingwoudePampus, Muiderberg een malsch regenbuitje te verwekken. De bedoeling is om reeds te negen uur van Schiphol te vertrekken. De regenmaker Veraart aan het werk. Motregen bij Marken verwekt. Hedenmorgen is de heer Veraart van Schip hol opgestegen, teneinde de proeven, tot het kunstmatig verwekken van regen, te herhalen. iTegen 12 uur had het persbureau V. D. den heer Veraart aan de telefoon, waarbij hij in een kort onderhoud vertelde, dat hij met de groote driemotorige Fokker F IX, waarmee hij het experiment had ondernomen, in de buurt van Marken tot 2500 M. was gestegen, waar het ijs is uitgeworpen op een wolkenlaag, die op 600 a 1000 M. hoogte hing. De F IX stond radiogra fisch met Waalhaven en Schiphol in verbinding, die geregeld de positie opgaven. Twee militaire vliegtuigen van Soesterberg, bemand met twee officieren en twee onder-offi cieren waren tegelijkertijd gestart om, onder de F IX vliegende, de uitwerking van het experi ment gade te slaan. De militaire piloten, die even voor de terugkomst van de F IX op 'Schiphol geland waren, deelden als hun bevin ding mede, dat zij na het uitwerpen van het onderkoelde ijs in een dichte motregen kwamen te vliegen, welke zich vanaf Marken tot langs de kust van Muiden heeft voortgeplant. Aange zien geconstateerd is, dat het omstreeks dien tijd op andere plaatsen in dezen omtrek niet ge regend heeft, is de kans groot, dat de neerslag het gevofg is geweest van de proefneming. Ook de ruiten van de F IX zelf, die dadelijk na het uitwerpen van het onderkoelde ijs neerdaalde, werden met dichte regendruppels bedekt, wel ke bij aankomst op Schiphol nog niet waren verdwenen. DE KINDERVERLAMMING. Te Gouda tot staan gekomen. De uitbreiding van de kinderverlamming te Gouda schijnt tot staan te zijn gekomen Zaterdagmorgen is nog één geval geconsta teerd, doch daarna zijn, volgens mededeeling ;Van de directie van het Van Iterson zieken huis, waar de patiëntjes verpleegd worden, tot Maandagavond half negen geen nieuwe gevallen voorgekomen. Ook sterfgevallen hebben zich naar het Hbl. meldt niet meer voorgedaan. De patien tjes, die in het ziekenhuis zijn opgenomen, naken het goed. In medische kringen verwacht men wel, uat de uitbreiding voor goed tot staan is ge komen, maar er is natuurlijk geen zekerheid, nat de ziekte voor goed geweken is. Voor zichtigheidshalve had de burgemeester bevo- en, dat de Zondagsscholen gedurende de ■nksterdagen gesloten moesten blijven. Ie Oudewetering doet zich in twee gezin nen een geval van kinderverlamming voor. GROOTE DftUKTE OP DE VLIEGVELDEN- TIJDENS DE PINKSTERDAGEN. Tt^^oot nog steeds de belangstelling is van het Nederlandsche publiek voor de lucht vaart, kan blijken uit de cijfers. „Of den eersten Pinksterdag bezochten 2400 personen Schiphol, waarvan 86 van de door de K.L.M. aangeboden gelegenheid tot het doen van rondvluchten gebruik maakten. Op dienzelfden dag bezochten 2750 personen Waalhaven en vlogen er zestig. Den tweeden Pinksterdag bedroeg het aan tal bezoekers op Schiphol 5500, waarvan er 348 vlogen, en het aantal bezoekers op Waal haven 7200, waarvan er 240 vlogen. Ook het aantal passagiers tusschen Rotter dam en Amsterdam was zeer belangrijk. Op het vliegveld Gilze-Rijen bij Breda, waar de K.L.M. gedurende de Pinksterdagen pleiziervluchten organiseerde, maakten Zon dag 141 passagiers hiervan gebruik en op den tweeden Pinksterdag 200, terwijl bovendien nog een extravlucht met negen passagiers werd ondernomen over Maastricht en Luik naar Brussel, waar geland werd en vandaar weer teruggegaan naar Gilze-Rijen. OP HEETER DAAD BETRAPT. Maandagavond te omstreeks half tien werd door de bijzondere oplettendheid van het personeel van het „Sportfondsenbad" te Amsterdam een persoon betrapt, toen hij bezig was in de gemeenschappelijke kleed kamer de kleeren van zwemmers te onder zoeken. Hij werd met een andere persoon, die verdacht wordt van medeplichtigheid aan de politie overgegeven en in bewaring gesteld. DOODELIJK ONGEVAL OP ONBEWAAKTEN OVERWEG. Een sneltrein op het traject Den Bosch— Nijmegen heeft Zondagmorgen ongeveer twaalf uur bij den onbewaakten overweg on der Rosmalen een man gegrepen. Het deerlijk verminkte lijk van den man, een ouden zwer ver, die in het woonwagenkamp te Berlicum verbleef, werd ter beschikking van den bur gemeester gesteld. VERGIFTIGD DOOR SNOEPGOED Dezer dagen zijn te Kerkrade jeugdige kin deren door het gebruik van snoepgoed ern stig ongesteld geworden. Door het tijdig toe dienen van tegengif konden zij gered worden. Het snoepgoed is in beslag genomen. BRANDEN. Lompenpakhuizen verwoest. Gisteravond te ongeveer acht uur brak te Helmond een felle brand uit in een der lom penpakhuizen van den heer De V. aan den Mierlooscheweg. Het uit gegalvaniseerd ijzer opgetrokken gebouw was in een oog wenk een groote vuurzee en wolken zwarte rook dreven over de stad. De brandweer was met twee autotracties ter plaatse en moest meer dan 1000 M. slang uitleggen om den vuurhaard te kunnen bereiken. Het pakhuis is" achter een aantal huizen gelegen, zoodat overslaan van den brand moest worden voor komen. Van den inhoud was niets meer te redden, zoodat alles een prooi der vlammen werd Duizenden kilos poetskatoen en een groot aantal oude autobanden gingen ver loren. Een duizendkoppige menigte nieuws gierigen sloeg het blusschingswerk gade. Te half negen stortte het gebouw in, wat een ware vonkenregen tengevolge had. Te tien uur was de brand nog niet gebluscht. Gevaar voor uitbreiding bestaat er niet. De schade wordt door de betrokkenen op f 20.000 ge raamd. Verzekering dekt haar slechts gedeel telijk. Een man overleden. Zondagnacht is brand ontstaan in de wo ning van den agent van politie J. Brinkman aan het Broerveld te Schiedam. De beneden buren van den agent, die den brand hadden ontdekt, wisten dat Brinkman alleen thuis was en daarom waarschuwden zij de brand weer, dat zich iemand in de woning bevond. Ten gevolge van den dichten rook en het feit, dat de deuren niet spoedig genoeg ge forceerd konden worden, heeft men den man niet meer kunnen redden. Toen men de wo ning binnen kwam, lag Brinkman met brand wonden aan den rug, zijn hoofd en zijn ar men op den grond. De dood was reeds inge treden. In de woning vond men de petroleumlamp omgetrokken op den grond liggen, en men vermoedt, dat Brinkman een beroerte heeft gehad en in zijn val de lamp heeft meege trokken. De brand heeft zich beperkt tot de boven woning. Brandstichting? 'Maandagavond heeft te Leiden een felle brand gewoed in het perceel Vrouwensteeg 9, waarin is gevestigd een kleermakerij. Hoewel de brandweer er spoedig in slaagde het vuur meester te worden, brandde de bovenverdie ping geheel uit. De omringende perceeleij kregen groote waterschade, vooral het naast de kleermakerij gelegen wapenmagazijn van den heer Meylcamp. Dit perceel werd door den eigenaar direct gedeeltelijk onder water gezet met het oog op het gevaar voor ont ploffingen. Een hoeveelheid buskruit kon nog tijdig in veiligheid worden gebracht. De kleermaker, die kort geleden zijn voorraad aan inventaris had verzekerd, is des nachts nog aangehouden. Men acht voldoende ter men aanwezig om hem in verzekerde bewa ring te houden. VERKEERSONGELUK. Door het breken van een wiel reed gister avond de vrachtauto van den heer Van Zuijdam van den Waaldijk aldaar. Drie personen, die op den vrachtwagen hadden plaats genomen wer den gewond opgenomen. De auto zelf werd totaal vernield. KORTE BERICHTEN. Maandagavond is te Eindhoven een jongeling bij het baden in de zweminrichting „De IJzeren Man" verdronken. Men zag den jongen in de diepte verdwijnen en men heeft tevergeefs getracht hem te redden. Onderstaande berichten werden reeds in een deel der vorige oplaag opgenomen. BRAND OP SOESTERBERG. Gistermiddag te 2 uur brak brand uit in een garage van de militaire luchtvaartafdee- ling te Soesterberg. De brand liet zich aan vankelijk ernstig aanzien, doch door het spoedig ingrijpen was het vuur spoedig ge bluscht. Twee luxe-auto's en twee motorrij wielen werden een prooi der vlammen. De oorzaak is onbekend. DRIE MIJNWERKERS GEDOOD. Op de mijn „Sophia Jacoba" bij Hueckel- hoven (bij Aken) werden drie mijnwerkers onder vallend gesteente bedolven en gedood. Het laatste lijk is heden geborgen. POGING TOT EEN NIEUW DUURRECORD VOOR DAMES. De Fransche aviatrice Marys Bastie, die Pinksterzondag te 20.18 te Le Bourget met een Klemm-vliegtuig is opgestegen om het wereldduurrecord voor dames te breken is gisteren te 6.45 gedaald, daar haar oliepomp niet meer werkte. Het vliegtuig, dat het Duit- sche nummer D 1816 heeft, had voor 40 uren brandstof aan boord. De aviatrice hoopte tot hedenmiddag in de lucht te kunnen blijven en aldus het duurrecord voor dames te breken. VOORBEREIDINGEN IN CANADA VOOR DEN ONTVANGST VAN DE R 100. Volgens berichten uit Canada worden al daar reeds uitgebreide maatregelen genomèn voor den ontvangst van het Britsche lucht schip R 100. Op het vliegveld van St. Hubert in Quebec is een ankermast opgericht. Men verwacht, dat ongeveer 100.000 toeschouwers uit alle deelen van Canada en de V.S. bij de landing van de R 100 aanwezig zullen zijn. Na zijn aankomst in Canada zal het lucht schip nog eenige tochten o.a. over Ottawa, over Toronto en over de Niagara waterval len ondernemen. KINGSFORD SMITH STELT START UIT. Kingsford Stnith heeft besloten den start voor zijn vlucht over den Oceaan uit te stel len tot Donderdag in verband met de slechte weersomstandigheden op den Atlantischen Oceaan. DOODELIJK VLIEGONGEVAL BIJ GUADALJARA. Een Columbische luitenant in Spaanschen krijgsdienst kwam gisteren met zijn vliegtuig in aanraking met de touwen van een kabelbal lon. Het vliegtuig stortte neer. De luitenant trachtte nog met een valscherm omlaag te springen, doch dit weigerde, zoodat de offi cier verongelukte. VECHTPARTIJ MET DE POLITIE. Tegen verdachten één maand ge- eischt. Voor het Gerechtshof te A'dam stonden in hooger beroep terecht de werklieden J. D. M. en J. M., twee broers, waarvan de eerste verdacht van mishandeling en de tweede van wederspannigheid. Op 20 Maart had de Rechtbank de ver dachten ieder veroordeeld tot een gevange nisstraf van twee maanden. Op 26 November wilde een inspecteur van politie, vergezeld van twee rechercheurs, op last van den burgemeester van Amsterdam, een onderzoek instellen in een perceel aan Karei: «Zeg, ze hebben me kans gegeven op een beter baantje." Z'n vrouw „O Kareltje-llef, wanneer V Karei„Vanochtend ik heb de bons gekregen." (London Oplnion), den Aalsmeerweg op grond van vermeende overtreding van de Loterijwet. Aan de poll tïe werd de toegang tot het perceel gewei gerd. Ten slotte wist één der rechercheurs aan de achterzijde binnen te komen. Een vechtpartij tusschen de politiemannen en ce beide broers ontstond, waarbij een der re chercheurs aan het oog werd gewond. Ter terechtzitting ontkenden beide ver dachten geweten te hebben, dat zij met de politie te doen hadden, een hunner had zelfs een oogenblik aan „inbrekers" gedacht. De lastgeving tot huiszoeking zou den gebroe ders pas getoond zijn na afloop van de vechtpartij. De Procureur-Generaal Mr. Bauduin eisch- te vernietiging van het vonnis en een veroor deeling van beide verdachten tot een gevan genisstraf van één maand. De verdediger Mr. S. de Jong bepleitte de oplegging van een geldboete subs. een voor waardelijke veroordeeling. De uitspraak werd vastgesteld op 24 Juni. Telg. Het Tooneel. Juninummer. Het nieuwe nummer van het Tooneel, het maandblad dat goed verzorgd door de uitge vers Strengholt en de Lange steeds weer de aandacht trekt, geeft veel goeds in woord en beeld. Belangwekkende artikelen zijn die over het Amsterdamsch Schouwburgvraagstuk, over Het tooneelleven in Dordrecht, over Max Reinhardt en over Maria Orska. Een klacht over onverstaanbaar spreken wordt naar vo ren gebracht in: „Het Onder-onsje op het Tooneel". Een korte kroniek van de maand, Op- en aanmerkingen en Het Dramatisch Overzicht, laten zich heel prettig lezen. Van de foto's noemen we die van Max Reinhardt, Maria Orska en uit de stukken De Sprekende Kap, De Stille kracht, Aan den Blauwen Donau enz. Voor tooneelliefhebbers blijft „Het Too neel" een mooi tijdschrift. Op den Uitkijk. In Op den Uitkijk uitgave Gebr. Zo mer Keuning te Wageningen behandelt J. Muiderman het interessante onderwerp „Over het uitsterven van natuurvolken", waarin hij o.m., hetgeen velen misschien nog onbekend zal zijn, mededeelt dat het aantal Indianen in de Ver. Staten in de laatste ja ren toeneemt. (In 1890 waren er 243.000, welk aantal in 1920 geklommen was tot 334.000). Onder den titel Van abdij tot industrie stad schrijft E. J. Stoffels iets uit de geschie denis van MünchGladbach. Ter gelegenheid van het 1000-jarig be staan van den IJslandschen staat geeft Dr. Schreuder een uitvoerig, fraai geïllustreerd artikel over IJsland, het oude Thule. Ds. J L. Pierson vervolgt Lentetij der Middeleeu wen, terwijl verschillende andere bijdragen de verdere inhoud van dit rijke nummer vor men. De Nieuwe Gids bevat een gedicht van Willem Kloos, gewijd aan zijn goeden ouden makker Dr. Charles M. van Deventer. Dr M. B. Mendes da Costa vervolgt zijn be schouwingen over de Ilias en Odyssea en „De Homerische Kwestie". T. de Boone wijdt een In Memoriam aan Prof. Dr. R. C. de Boer, H. H. J. Maas beschouwt in „Na een Halve Eeuw" de beweging der Tachti gers. A. Weruméus Buning vertelt over Shakespeare en Hendrik Kroon geeft een be schouwing over de kunst en het pessimisme. Siegfried van Praag verhaalt over leven en werken van Franz Kafka, er volgens gedich ten van Hélène Swarth en „Binnengedach ten" van Willem Kloos, een vers van Sjoerd Broersma en een artikel over Masefield Lau- reate van J. R. van Stuwe Hzn. Willem Kloos schrijft over Hélène Swarth, Maurits Wagenvoort verzorgt het buitenlandsch over zicht en Jeanne Kloos—-Reijneke van Stuwe de damesrubriek „Feiten en Fantasieën". Het Juni-nummer van het Maandblad voor berechting en reclasseering van volwas senen en kinderen heeft een uitvoerig artikel cvér een nieuwe organisatievorm voor de re classeering Dr. B. P. Westerhuis, ge stichtspsychiater aan de Bijzondere strafge vangenis te Leeuwarden vertelt een en ander over zijn ervaringen in die gevangenis en daarna volgen o.a. artikelen over levenslange gevangenisstraf en voorwaardelijke in vrij heidsstelling, over de R. K. Ver. van Ge zinsvoogden over Toezicht op Gezinsverple ging en verder eenige kleinere biidragen wel ke hoofdzakelijk de rechtspraak betreffen. Het Ster Bulletin van Juni geeft doel en werkwijze aan, waarna verschillende bijdra gen van J. Krishnamurti volgen, gedichten, een toespraak op de winterbijeenkomst te Adyar en een toespraak tot de Theosophische Federatie te New York. Krishnamurti zelf wordt door J. B. Edwards besproken. E. W A. geeft «een beschouwing over de gedachten, die door Krishnamurt's redevoeringen ont staan en na nieuwe uit Amerika door Yadu- nanda Prasad volgen eenige mededeelingen van de redactrice. UITGEEST (Mei). Geboren: Theodorus Johannes, z. vaa Simon Cornelisse en van Maria Dekker. Rudolf, z. van Petrus Brandjes en van Eli- sabeth Rozemeijer. Ondertrouwd: Johannes Antonius van Kleef en Agatha Vonk. Adriaan Jan Boogaard en Johanna Meijer. Simon Krom en Petronella Maria Dekker. Getrouwd Hendrik Timmer en Maartje Berghuis. BROEK OP LANGEND1JK - (Mei). Geboren Fokeltje Anny, d. van W. C. van Dijk en van C. A. Maars. - Klaas, z. van K. Witsen en van M. G. Swart. Cornelis, z. van D. Bakker en van M. Glas. Jan, z. van C. Blom en van B. den Hartigh. Hen- drikje, d. van D. de Boer en van A. Nellen. Getrouwd D. de Jong te Heerhugo- waard en M. Engel. P. Veis te Krommenie en A. Engel. A. Kansen en A. Spijker. J. Kou wen en A. Tromp te St. Pancras. - D. Kouwen en M. Kossen. A, Vlug te Oudkarspel en M. Beers* OUDKARSPEL (Mei). GeborenAgatha Cornelia, d. van G. Hoogeboom en A. M. Stroet. Elizabeth Maria, d. van P. Appel en A. Zijp. Getrouwd: W. de Graaf en G. M. Paarlberg. L. Stokman en C. A. Dignum. C. Vlug en V. van Hout. Overleden: Geertje Pankras, 2 maan den. Robert Johan Blom, 13 maanden. Jantjigje Bakhuijs, 4 jaar. LIMMEN (Mei). Geboren: Cecilia Geertruida Maria, d. van P. A. van Kessel en A. van Wonderen. Johanna, d. van G. Tuijn en G. Kerssens. Cornelus, z. van G. Maus en A. M. Soe- terbroek. Petrus Mattheus Johannus, z. van P. Vermolen en M. C. van Riet. Ondertrouwd: J. Metzelaar en P. Houtenbos te Egmond-Binnen. Getrouwd G. Out te Heiloo en C. C. Winder. J. F. Bruins te Heemskerk en P. A. Halff. HENSBROEK (Mei). Geboren Maria Agatha, d. van Ariën Hand en Elisabeth Bankras. Overleden Doortje Zuijdam, 24 jaar, d. van Gerrit Zuijdam en Trijntje Nieuwe- boer. Ondertrouwd: Johannes Keuning en Petronella Komen. Gerrit van Duin en Aagje Kolder. Johannes Beerse en Afra van der Gragt. Getrouwd Petrus Koomen en Afra Johanna Mul. Dirk Groot en Aafje Vol kers. Pieter Fok en Harmke Kleistra. Johannes Keuning en Petronella Komen. Gerrit van Duin en Aagje Kolder. Johan nes Beerse en Afra van der Gragt. Ni et-Officieel. t 453e STAATSLOTERIJ. Trekking van Woensdag 11 Juni 1930. 5e KLASSE, 14e LUST. Hooge prilzen: 15204 100.000. 19909 1000. Ann 1152 6735 9610 13975 19438 20517 400. 2168 2927 7636 18848 19133 20758 2(H) 3885 4482 5092 9292 9310 10202 12866 19750. Prilzen van 70. 153 211 284 294 408 679 1557 2517 3117 3551 4270 4962 5413 47 66 484 471 1357 1481 2441 2443 2889 2910 3436 3475 3809 3877 4879 4902 5249 5251 602 1485 2450 3058 3529 3908 4943 5340 5689 5830 5941 6677 6731 6S46 7169 7198 7247 7850 8021 8128 8581 8658 8701 9207 9250 9304 937 1683 2551 3227 3577 4495 4964 5489 6195 7017 7524 8442 8937 9331 1004 1071 2093 2102 2617 2705 3243 3311 3585 3610 4523 4555 4998 5017 5557 5634 5966 6195 6381 6535 6923 7017 7020 7038 7330 7524 7529 7660 8247 8442 8460 8521 8917 8937 8947 8975 9321 9331 9545 9594 9799 9817 9917 9960 10017 10098 10110 10242 10321 10388 10456 10783 10903 10908 11309 11334 11372 11406 11523 11561 11634 11711 11806 11978 11998 12010 12087 12115 12171 12316 12327 12341 12475 12509 12545 12575 12653 12709 12796 12965 13J28 13180 13227 13262 13300 13323 13377 13501 13584 13613 13675 13745 13767 13809 13911 14028 14240 14258 14315 14366 14370 14416 14430 14508 14526 14789 14835 14894 15073 15100 15643 15727 15041 15944 16015 16094 16304 16362 16590 16690 16729 16797 16911 16915 17109 17127 17176 17179 17199 17326 17466 17806 17817 18049 18070 18137 18164 18241 18473 18527 18554 18558 18573 18680 18688 18825 18081 19109 19129 19201 19255 19254 19335 19423 19545 19562 19591 19811 19911 20048 20064 20091 20254 20328 20344 20432 20681 20818 109. 451 1338 2288 I 2776 3377 3633 4794 5171, 5651 i 6668 7073, 7834i 8526 9172, 9720 10194 10984 11664 12122 12566 13200 13585 14099 14499 15304 16320 17090 17597 18415 18762 19319 19961 20600 38 208 502 633 962 1113 1255 1439 1610 1928 2027 2300 75 225 516 648 990 1118 90 250 521 686 999 1121 Moten: 103 107 1260 1349 1505 1523 1639 1707 1935 1943 2062 2077 2422 2432 2518 2545 2635 2775 2794 2860 2980 2991 2992 3144 3150 3169 3444 3461 3506 3640 3656 3681 3861 3926 3947 4065 4096 4116 4436 4463 4466 4564 4579 4608 4773 4790 4792 4960 4988 5030 5305 5319 5328 5698 5746 5775 5848 5860 5866 5972 6025 6056 6186 6231 6266 6486 6529 6431 6693 6784 6823 6955 7004 7012 7079 7372 7381 7391 7547 7647 7667 7907 7976 7996 8217 8286 8299 8399 8488 8s61 8761 8780 8887 9051 9093 9133 9260 9284 9306 9618 9665 9732 9892 9939 9952 295 527 711 1058 1156 1374 1525 1716 1963 2092 2461 2665 2863 3013 3223 3516 3693 3984 4120 4474 4640 4807 5105 5390 5803 5901 6109 6286 6464 6964 7095 7422 7705 8049 8318 8568 8902 9143 9327 9805 9954 370 546 765 1059 1192 1390 1541 1766 1974 2141 2453 2693 2896 3015 3281 3522 3731 4009 4309 4484 4669 4829 5189 5525 5826 5905 6125 6288 6577 6965 7103 7430 7715 8087 8327 8612 8910 9158 9342 9833 9973 132 379' 554 826 1075 166 414 572 891 1103 1214 1248 1406 1429 1556 1592 1774 1824 1981 2001 195 421 607 903 1108 1251 1432 1608 1917 2016 2147 2166 2230 2463 2468 2494 2697 2741 2766 2839 2940 2966 3047 3073 3133 3404 3412 3421 3580 3631 3635 3734 3775 3810 4032 4039 4047 4382 4407 4421 4503 4522 4550 4702 4705 4764 4834 4908 4951 5192 5221 5224 5533 5593 5661 5835 5843 5846 5942 5944 5964 j 6127 6144 6165 6300 6317 64541 6630 6634 6637, 4 6966 6986 6987 7118 7212 7338 7434 7451 7538 7724 7754 7790 8097 8165 8180 8335 8379 8395 8683 8710 8756 8949 8952 8968 9237 9256 9259 9349 9404 9554 9854 9872 9890 9982 10026 10038 10077 10087 10088 10104 10124' 10145 10158 10162 10164 10167 10214 10260 10280 10295 10303 10312 10335 10348 10373 10464 10503 10505 10507 10517 10551 10574 10693 10700 10743 10750 10776 10805 10879 10926 10983 10985 11062 11125 11165 11172 1L231 11235 11271 11292 11325 11358 11365 11383 11384 11394 11426 11461 11539 11551 11578 11667 11719 11788 11800 11822 11829 11849 11870 11876 11924 11968 11979 12015 12016 12102 12107 12128 12130 12165 12203 12223 12279 12297 12313 12334 12349 12366 12427 12512 12530 12570 12578 12591 12592 12619 12629 12652 12658 12664 12674 12681 12742 12749 12754 12976 12988 12989 13000 13038 13161 13190 13217 12770 12808 12832 12878 12895 12900 12911 12959 13286 13307 12342 13356 13368 13399 13403 13565 13590 13601 13606 13612 13632 13633 13673 13676 13700 13717 13724 13726 13749 12766 13827 13893 13895 13936 13981 13995 13999 14014 14025 14031 14068 14072 14169 14176 14203 14248 14298 14301 14318 14340 14351 14360 14395 14468 14472 14522 14529 14552 14687 14699 14705 14717 14723 14772 14790 14836 14984 15061 15173 15199 15267 15325 15336 15359 15378 15427 15437 15481 15573 15600 15616 15661 15666 15747 15771 15773 15832 15839 15858 15911 15948 16003 16036 16041 16048 16204 16249 16273 16391 16401 16408 16443 16554 16581 16682 16695 16764 16768 16794 16800 16883 16895 16904 16940 16972 16994 17016 17043 17080 17097 17151 17155 17162 17226 17288 17312 17412 17449 17465 17477 17478 17499 17504 17518 17525 17528 17554 17577 17588 17589 17598 17659 17674 17736 17745 17766 17793 17798 17804 17831 17836 17838 17855 17890 17914 17953 17963 17977 17995 18085 18152 18201 18214 18219 18239 18244 18280 18286 18295 18300 18325 18341 18348 18362 18402 18409 18450 18483 18550 18565 18579 18690 18697 18729 18735 18755 18873 18876 18909 18912 18925 18966 18984 19002 19046 19054 19057 19070 19100 19105 19162 19220 19269 19274 19289 19290 193o4 19384 19424 19436 19476 19543 19576 195» 19631 19664 19699 19718 19722 19751 19761 'W* 19833 19851 19902 19928 19950 19960 20011 20045 20069 20072 20099 20107 20127 20179 20196 20201 20-1- 20214 10240 20286 20318 20345 20352 20407 20409 ?od?R 20460 20487 20528 20535 20643 20651 20673 Htm WK 30731 20748 20809 20815 20877 20914 20922 20926 20961 20972 Verbetering* 17506 m17506, 251o ttd

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 7